Új privát üzeneted érkezett!

nanemtom, Majd kiderül, beszélek majd az orvosommal. :)
Örülök, Petrus!!!!! De akkor most más lett a szobaszám is? :wink:
Vendég
 


Krém, hát ez tök jó! És tuti jó rucik! AZok vannak a képen? Tetszenek! :) Grat. és hajrá a költözéshez!
Vendég
 


Böbi,
jobbulást Gyöngynek.

Krém, na csak összejött a február végi költözés :lol: tök jó :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Ó, Böbi, észre sem vettem! Jobbulást Gyöngynek és Tündének is! Samu is szörcsög mostmár, remélem nagyobb baja nem lesz...
Vendég
 


Dóri, Eszter
Fú de még milyen jó!!
Januárban még nagyon el voltam kettyenve.. :cry: Még semmi nem úgy állt ahogy kellett volna.

Dóri
Igen azok a ruhák, köszi,ide hozott egy teljes "háendemmet" :)
A mániákus vásárló :)

Az asztalostól megkaptuk az árajánlatot, szúnyoghálóra, meg zsalugáterre, nem szívbajos, délután találkozunk vele árat lefaragni :) , ráadásul Apát még rá kell vennem a zsalura, mert ő nagyon ellene van az ára miatt, szorítsatok! (ezen állandóan áll a bál :? )

Na megyek nyomtatom az árajánlatot, további szép délutánt!

K.
krém
 
 


Kutyafüle,
-n személyesen voltam jógaórán az ASHRAM jógaközpontba. 1 alkalom 1200 ft, menj el, vagy hívd fel őket szerintem. Kismama jóga órán mondták a befordítást, a keddi csajszi, asszem 11.30 tól van az az óra.
Te előbb szülsz, így tuti én már késve hoznám az infót. Interneten rá tudz keresni. Ady .. utca 1. azt hiszem, a moszkva térhez közel.

Petrus! Nagyon örülök Neked! Egyszer egy orvso mondta nekem, a legnagyobb gond az, ha az ember nem tud pihenni... na, ez most megoldódik neked! :) :)

Annus, leírod mi volt a szülésfelkészítőn?

Esztó, a képeket még ma felteszem, csak a szomszédhoz megyek ebédelni:) 6 lépés, és isteni dolgokkal kecsetettek, szülinapi buliból maradt szarvassült barna mártással, tiramisu:) Férjem meg Brüsszelben a Fletóval... Csak éjjel jön haza, nincs ki főzzzön, megyek potyázni, legalább megmarad a tonhalkonzerv:)
vanni
 
 


Dori!
plusz 1 :)

Eszto!
En mar kockasra fekudtem a sggm es a REGI agyam kozepen luk lett, ill. mélyedés inkább :)

Mindenkinek koszonom a tamogatast!!
Vendég
 


Ja, atiramisut frissen készítették most, a lány is kismama, se nyers tojás, se amorettó nincs benne:)
vanni
 
 


Vanni,
Jó étvágyat :D
én imádtam a tonhalkonzervet a terhességem elött. Volt hogy felvásároltam vagy 10 doboz riomare-t, majonézzel összekevertem és nyomtam magamba egész nap. amióta terhes vagyok, rá se birok nézni :)
Viszont két hete vettem egy konzervet, benyomtam, jól esett. És persze most hogy leírtad meg is kívántam :) De nincs itthon :(

Petrus,
komolyan minden tiszteletem a tiétek Vannival:) én nem olyan régen fekszek, de már kezdek kiborulni.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Üdv Ancsi!
Majd kérünk pocifotót :wink:

Petrus,
gratula hogy sikerült eltűntetni a horkolóst!

Krém,
ez szép kupac ruha.
Ismerős, mert két nagy sparos szatyor ruhával távoztam múltkor a turkiból.Mindent vettem még olyat is ami kicsit rózsaszín. :lol:
Nekem is tetszik a zsalu, de párom redőny párti és após redőnyös szóval ami ingyen van azt nem utasítjuk vissza :wink:

Még nem is biztos a házvétel, de már minden munkára jelentkezett valami hozzáértő barátunk.Meg hogy jönnek velünk házat nézni.Na mondom annyira megijednek ekkora bagázstól a tulajok hogy még talán alkudni is fogunk tudni az árból :lol:

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Adraci,köszi.Ez is jónak tünik,de szerintem marad a másik.Ott kevesebbért nem 20,hanem 40 percet mozizunk.

Ági neked is szép nagy már a pocid!Jázminnak boldog névnapot!

F.Ancsi:Üdv köztünk!Milyen jó,hogy két lány után fiú lesz.Már biztos várják a kisöcsit.Jó farsangozást.

Petrus:Éljen az új szoba!Szerintem simán menni fog a szuri beadása!Bízz magadban,gondolj arra,hogy otthon férjed vigyázz rátok,meg hát az ottthon csak az otthon.Nekem mamám nem rég lett cukros68 évesen.Szúrnia kell magát hasba!Pedig írtózik a tűtől.Ha neki sikerült neked is fog.

Dóri,szerintem nem lesz gond a cukroddal.

Megyek,mert itt van öcsém,most írtuk meg a leckéjét.Nemsoká pedig jön értünk uncsim és cirkuszba megyünk.Nem lesz nagy valami,mert csak ide jönnek ki a műv házba,de legalább nem itthon ülünk.

Este jövök!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Krém, hű, mennyi ruha! Ez nagyon jó, hogy nem kell venni! A költözéshez gratula! :-)

Petrus, nekem is 6.9 lett a cukrom, az én dokimnál is ez már határeset, így ha nem is vagyok szigorú diétán, de oda kell figyelnem a szénhidrátra.
Gratulálok az új szobához!!!!! :lol: Békés, nyugodt, szép álmokat kívánok! És nagyon cukik a cipők!

Anita, a rózsaszín cipőcskék is nagyon szépek, szerintem jó lesz Grétire, ha mégsem, akkor megy kárba, majd Hanna elhordja.

Torkoscsütörtök helyett nekünk tegnap volt torkoshétfő, mert csütörtökön nem ér rá a párom, így tegnap elvitt a kistarcsai Nosztalgiába. Vittük Gyöngyöt is, jó volt.

Köszönöm a jobbulást, remélem én is hogy csak pár nap és elmúlik.
Vendég
 


Anita: ...sem megy..... Bocsi.
Jó cirkuszozást!!! Emlékszem, hogy nálunk is otthon milyen nagy szám volt mindig, ha jött a cirkusz! :-) Persze akkor még nem volt mozi meg dvd.
Vendég
 


Anika: hát a fogorvosok tudnak néha elszálltak lenni. KÉpzeld, voltam egyszer egy szájhigiéniai tanfolyáson (ketten voltunk a férjemmel és a dokicsaj). Olyan szinten túlment már a normalitáson szerintem a tisztogatás és a bacik kiírtása témában, hogy még azt is kijelentette - bár viccnek szánta, de szerintem totál komolyan gondolta -, hogy csókolózni sem kéne... :shock: Nekem az is kicsit gáz, hogy minden evés után moss fogat. Főleg, aki egész nap nassol. :lol:
Amúgy Tüci is majdnem 15 hós volt, mikor elindult. Ő itthon mindig zokniban, mezítláb van. Pedig viszonylag hamar már állt, de elindulni nem akart hamarabb. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Hean, Zsüci: én nem megyek holnap MOna Lisára. Dögrováson vagyok, inkább aludnék, ha tudok, ha hagynak. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


A fekvőinknek további kitartás!

Vanni, jól hangzik a potyázás! :wink: Legalább egy kis társaság is lesz. :)

Anita, megint 1 nappal kevesebb! :)
Vendég
 


Böbi gyógyuljatok!Itt legközelebb 40 km re van mozi is.

Krém,Zoénak sem kell úgy látom pocosan lennie. :D Nagyon szépek a ruhák.

Dóri,köszi hogy így gondolsz ránk!Jól esik nagyon.
Meg persze köszönöm mindenkinek hogy végig mellettem vagytok!

Múltkor azon gondolkodtam,hogy ha a babák meglesznek,remélem akkor is írunk ide.Persze sokal kevesebb időnk lesz,de jó lesz hallani egymásról.

Ha meg babás topik-tali lesz,szerintem ha Hanna már nagyobb lesz,2 -3 hós,akkor utazunk!Nem szeretném kihagyni!
Meg férjem is mikor látta milyen jól elbeszélgettünk Böbivel és Esztóval,már akkor mondta hogy utazunk inkább,de ne hagyjam ki.

Bocs,már megint zagyváltam egy csomót.Megyek öltöztetem a kicsiket,mert nemsoká jön uncsim.

Szép nappot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jelentem belottem magam, tuleltem. Napkozben beadom a 4-et, ejfelkor meg 4kor a nover.

De mi tortent! Kepzeljetek, ex-szobatarsunk hasra esett, 36 hetes. Ossze-vissza adagolta az inzulint meg ossze-vissza evett, plusz a nyugtatoit is ossze-vissza szedte, szoval barmitol rossul lehetett... Erre en erzem szarul magam,hogy biztos felhergelte magat azon, hogy eljottunk... Mert nem volt a szobaban, amikor atkoltoztettek minket, csakmikor visszajott, ures volt a 2 agy...

azt még nem irtam, hogy skizofreniaval es depivel is kezelték...

remelem a babajanak nem lesz semmi baja
Vendég
 


Petrus nagyon ügyes vagy!!!Szurkoltam hogy sikerüljön.
Sajnálom az ex szobatársnőd.NYugi,biztos nem miattatok esett el.Ilyenre ne is gondolj.
akkor lehet hazamehetsz???
Mi mindjárt indulunk,még negyed óra.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Farkas: a Nosztalgia nagyon jó hely, mi is szeretjük. Csak ott akkorák az adagok, hogy folyton dühös vagyok magamra, mert nem birom megenni.. :oops:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem időnként létezni sincs kedvem. Ma is ilyen nap van. Szegény apa ilyenkor biztos szenved mellettem...Ma pl azon kívül hogy kiteregettem semmi hasznosat nem tettem. :oops: Jöhetne már a tavasz, olyankor úgy ki tudok virulni.

kismamjóga:
nekem is ajánlották, többen is, de főleg egy nagyon közeli ismerős erősködött, hogy menjek, mert ahol ő volt az olyan szép dolgokra tanította, és olyan hasznos dolgokat is mondtak a jógán kívül, hogy megéri. Ő a Padma jógastúdióba járt (az Örs-vezér téren), és azt mondja nekik köszönheti, hogy nyugodt, békés, meghitt szülése volt, sikeres gátvédelemmel hála az ott tanultaknak.
Annyira szeretnék menni, de nem tudom rávenni magam. Nem tudom mivel hozhatnám magam "lendületbe". :? :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Na gyorsan bekukkantottam!

Petra!
Gratula az új szobához!!!Remélem h sikerül aludni ma éjjel!

Krém!
Tök jó h költöztök lassan!!!Azért vigyázz,te csak külső szemlélő legyél!Nehogy megeröltesd magadat!!!A ruhákhoz meg gratula,jó kis termés!

Anita!
Cirkusz jól hangzik,bizti nem egy nagy szám,de szerintem jó kis kikapcsolódás lesz!
Rám számíthattok h babásan is irogatok majd!Nehéz lesz lerázni :lol: :lol:

Torkoscsütörtök:mi szerintem nem megyünk...most spórolunk 8)

Vanni!
Huu,hát több mint 1 órát beszéltek,volt szó a fájdalomcsillapításról.Illetve 1-2 dologról ami nem a normális szüléshez tartozik.Pl h mikor kell indítani egy szülést,mikor lesz császár,mi van ha tervezett a dolog stb.Mikor kell rögtön kórházba menni,illetve mentőt is hívni.Meg h mikor kel az orvosnak közbelépnie.Igazság szerint nagyon általánosan beszélt,mondta h ez sok mindentől függ h mit kell csinálni stb.Ugye minden szülés más...Hát remélem h az én szülésem gond nélkül lezajlik :lol:

annus11
 
 


Sziasztok! Nálatok is ennyit vacakol mostanában a babanet?

Ancsi! Üdv köztünk!

Tinu! Én sem megyek holnap, mert nem ér rá anyós.

Anika! Alíz 18 hós volt, amikor járni kezdett, ő is zoknis.

Alíz 2,5 éves lassan, de még 3 foga hiányzik. Lassan egy éve "mosunk fogat", de köpni még mindig nem hajlandó.

Mozza! Nálam semmi néphiedelem nem jött be. A lányommal csúcsos hasam volt és magától nem akart előbújni két hét túlhordás után sem.

Petrus! örülök az új szobának!

Krém! bár jó dolog, de kitartást a költözéshez! pocakosan azért nem egyszerű, én nem sírom vissza a novemberi költözésünket.

Tegnap voltam dokinál. Szerintetek van olyan, hogy a megrövidült méhszáj újra normális lesz. Egy hónapja C2000 volt és mondta is, hogy meg van rövidülve. Most azt mondta minden ok és jó hosszú a méhszáj. Viszont egyre kevésbé támogatja sajnos a csaszi utáni természetes szülést. Szerinte is 4 kg feletti lesz Áron és veszélyes lehet a hegre. Azért én még bizakodom. Ja és letolt, hogy sokat hízom. Most +10kg-nál járok. Nekem is javasolta a gyüminapot, mint Tinunak.

Kép

Kép
hean
 
 


nu, kiderult, hogy a frissen felmosott padlon esett el, csak terdre, nem hasra es ctg is jo
Vendég
 


Hean, a gyüminapon csak gyümit lehet enni? Hát, én személy szerint nem merném vállalni csaszi után a normál szülést.

Pingi, az én fél sztapacskám is megmaradt, de nem voltam szívbajos, becsomagoltattam, ma az volt az ebédem. :lol: Én a cipóban hagymalevesükért vagyok oda és a lávakövön magam sütött husikért. Gyöngy keresztelője is ott volt, meg szülés után 6 hétig onnan hozattam a kaját. Szóval én fan vagyok! :lol:

Anita, naná, hogy utaztok egy tali miatt! :-) A gyöngyvirágos fórum-találkozó Kecskeméten volt, mi is mentünk, nagyon jó volt.

www.babatali.eoldal.hu
Vendég
 


petrus, örülök, hogy oké a csaj és megnyugodtál!
Vendég
 


hean, nálam az iwiw vacakol, napok óta nem tudok képet feltenni.
Vendég
 


Hean: pedig én téged csodáltalak, mikor taliztunk, hogy milyen szép sovány vagy! Szerintem így 30 hetesen +10 kg nem sok! Ne foglalkozz UM-mel ezen a téren most. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszi csajok a köszöntéseket!

Petrus, akkor szép álmokat éjszakára.

Anita, jó szórakozást ez is jó mert legalább nem gondolkozol annyit.

Húha Krém az tuti hogy, nem kell vegyél rucikat nagyon szépek.

Jázmint most fektettem le ma nem aludt délután és hát ki fekúdt sokat gyalogolt ma.
Apa sajna be kelett fekúdjön egy kisebb műtéti be avatkozásra a korházba, holnap lesz és mérges vagyok mert szerettem volna ott lenni a korházban legalább addig de anyósom nem válalja be addig Jázmint másra meg nincs kire hagyjam ez elég szomorú azért a saját fiával szemben is szerintem na mindegy csak muszáj volt valakinek kimondani!Bocsi hogy ilyenekkel traktállak benneteket.
Most egy hétig kb. mi is ketten leszünk csak persze a látogatási időben be megyúnk apához.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Hú, mire a délutáni termés végére értem olvasásügyileg, el is fáradtam :)

Ancsi,
üdv itt, gratula a kiskrapekhoz. Hogy hívják a gyerekeket?

Krém,
jó kis zsákmányra tettetek szert :)

Anita,
milyen volt a cirkusz? Mi kicsiként nagyon sokat jártunk, nagyon szerettem! Emlékszem, egyszer be is kaklitam az előadás kellős közepén, csakhogy anyumék érezzék a törődést :oops:

Petrus,
gratula az új szobához!! Ketten vagytok most a régi albérlőtársaddal, vagy lakik még valaki veletek? :)

Na én a kardiológiai leletemmel megjártam a házidokit, most teljes vérképre adott egy beutalót.. sztm beutalók alapján kapják a fizujukat :wink: Na mindegy, úgyis kb. novemberben voltam utóljára telejs vérképen :oops:

emese1979
 
 


Annus
Mintha Anyut hallottam volna :lol: semmihez nem akarja szinte hogy nyúljak. És mi volt a felkészítőn?

Hean
Márkkal is 30 hetesen költöztünk, remek volt,most se számítok jobbra. :?

Petrus
Skizofrénia és depi?? szegény gyerek... :shock:

Harhaj
Rózsaszín, Gábornak? :)

Na Apát sikerült rávennem a zsalura :) ...

K.
krém
 
 


Azért nem jó pocakosan elesni... Én, bár, amikor elestem, nem féltem, meg nem is viselt meg, de most félek elesni...
Vendég
 


Krém! Ügyes vagy! :) Aztán majd a zsalus házatokba való költözéssel tényleg vigyázz! :)
Vendég
 


Eddig csak rettegtem, de most írtam Doktor Úrnak E-mailt, mostmár csak a választ várom, kiváncsi vagyok, mennyire gond ez az érték... :roll: Így viszont már nem nálam pattog a labda legalább... :)
Vendég
 


Dóri,
én is 7,8-ról tudok, mint felső határ, az előbb el is felejtettem. Nyugi, bizti minden ok lesz!!

emese1979
 
 


Sziasztok!

Hát vége a cirkusznak is.Elég gagyi volt,de Grétinek bejött.

Krém,óvatosan a költözéssel!

Ági,férjednek jobbulást!

Dóri,nyugi nem lesz gond a cukorral!

Petrus remélem ma már tudsz aludni.

Én is megyek,ma eléggé elfáradtam.

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Sikerült lekicsinyítenem a képeket. a szoba hangulatát visszaadják a képek. Van benne kiságy, kanapé, komód, hintaszék, polc, és fehér ruhás-mindenes szekrény 2, és egy nagy gardrób a mi cuccainkkal. Még a vastag szőnyeg hiányzik, a mi az egész szobát be fogja teríteni, az beige lesz, vagy mogyoró, minél természetesebb színű. a polcos képen látszik a gardrob, ami elé függönyt varrtunk, lesz mit pakolni a picinek, ha elindul, de másképp nem tidjuk megoldani. a kiságy pedig kissé foltos, még azt le kell csiszolnunk, padláson volt... ha nem tudjuk rendbehozni, akkor egy másik kerül oda... Hát, ennyi.
Ja,és egy friss pocakfotó rólam is....
vanni
 
 


Vani! NAgyon jók a képek! És nagyon tetszik a szoba! :wink: Neked meg szépen gömbölyödik az a keményedő pocakod! :)
Vendég
 


Vanni, nagyon szép a szoba! És a pocakod is! Szerintem rendbe tudjátok hozni a kiságyat, csak az nem mindegy, hogy mivel kezelitek majd le, valamilyen bababarát anyaggal kell, mert fogzás idején igencsak rágcsálják a babák a kiságyat! :-)

Anita, nekem pl a Fővárosi Nagycirkusz sem jön be, nem csodálom, hogy gagyinak találtad! :-)

Emese, szüleid örülhettek neked! :-)

Tinu, éppen Született feleségeket nézek, gondolok rád! :-) 3 hét múlva indul az új évad!

Dóri, valamiről lemaradtam..... Milye értéket írtál a dokidnak? Cukor? Mennyi volt?
Nekem azért sokalta a dokim a 6.9-et, mert Gyöngynél sem volt normális, már ott is 6.7 volt, ezért inkább szigorúbbra vette a dolgot.

Ági, ma van Jázmin nap?? Akkor boldog névnapot kívánok én is a lánykának!
Vendég
 


Krém,
egy kis pólót vetem amiben annyi a rózsaszín, hogy színes csíkos és van benne pár csajos csík is. :)

Vanni,
tündéri a szoba.Nagyon klassz a fal színe, bárcsak már mi is rendezhetnénk a szobácskáját.Már jó lenne...

KépKép
harhaj
 
 


Ja, Anita, sztem ez azért volt jó, mert Grétinek izgi volt! Lehet, hogy már nekem se tetszene semmi cirkusz, pedig én kicsinek nagyon szerettem... :)

Böbi, étkezés után volt 7,15... Ha neked már a 6,9 sok az étkezés után, akkor ez még több... :(

Jó éjszakát!!!
Vendég
 


Vanni,
nagyon szép, meghitt a szoba!
A pocid is szépen kerekedik, csini vagy nagyon!

Böbi,
én is nézem a született feleségeket :) nem is tudtam, h nemsoká jön a 3. évad! :lol:

emese1979
 
 


Emese, ma láttam a tv2.n kiírva, hogy március 17.

Dóri, a dokim nem egy parázós orvos, sőt, kifejezetten laza, de cukorban és hízásban nagyon szigorú. A barátnőmnek a 15. kiló után közölte, hogy még egy kiló és nem vállalja a szülését. Valószínűleg neki ez a heppje, attól még nem biztos, hogy ez az érték magas.
Vendég
 


Na, hát ezért várom izgatottam orvosom válaszát... Ő is szigorú cukor tekintetében... Én teljes szénhidrát diétán vagyok elvileg, csak sajnos nem tudtam betartani, mert nem bírom (ellentétben azzal, amikor Samut vártam, és csak és kizárólag azokat a dolgokat kívántam, amit szabad volt enni) megenni az értelmes dolgokat kenyér nélkül... Egyszerűen hányok tőle, ha a husit, sajtot, zöldségeket kenyér nélkül kell ennem... :(
Vendég
 


No, ennyit erről a rémségről, mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Neked is jó éjt !
Vendég
 


Jó reggelt :)

vanni: nagyon csinos vagy, és szép a szoba :)

Dóri: remélem nem lesz gond!

Én mióta fekszem, fogyok :shock: Valahogy nem kívánom az édességet sem, amit persze nem bánok.

Este és éjjel görcsöltem nagyon, délután doki :oops:
Vendég
 


Böbe, érdekes az a doki, aki ennyire szigorú.. Goondolom működik nála ez a szigor... Csak azt nem értem, miért van az, hogy sok doki azt mondja, 20 kilóig lehet gyarapodni...

Kiságy ügyben nem is gondoltam a rágcsálásra:) bárcsak ott tartanánk már:) Olyannal kezeljük le akkor, köszi a tanácsot!:)

Zdori, én próbáltam sok mindent, mire kitapasztaltam, hogy mi az, amit kenyér, krumpli vagy rizs nélkül megeszem, és nem vagyok utána éhes, és nincs hiányérzetem. Hátha adok valami jó ötletet: Szerintem husival nagyon finom a főtt köles, próbáltad már? Szerintem abban kevés a szénhidrát. És nagyon laktat. És a durum tészta is talán, tojás sincs benne:)
Sajtok közül a kemény kecskesajt és a mozzarella ehető könnyedén kenyér nélkül szerintem. Nem zsíros, és magában nem túl intenzív az íze. a zöldségekre pedig jó sok olivaolajat kell locsolni, az nem olyan szénhidrát szintén, és testet ad neki:)
Én ilyeneken élek többek között, és 4.8 lett a cukrom a 2 órás 75-ös glükóz terhelés után. (Mondjuk cukrosat semmit nem eszem.

Ági, jobbulást apának! Még jó, hogy ott nincs látogatási tilalom...

Petrus, meddig is várható itt Pest környékén a tilalom? Tudjátok már?
Na, hogy telt az éjszaka?:) Nem volt túl nagy csend?
A szuribeadásnál nekem az jött be, amikor kellett gyakran adnom, hogy arra gondoltam, nem is nekem adom be, hanem mondjuk az egy tőlem különálló szövettadarab, egy csirkemell mondjuk:) Pesrze attól is függ, milyen szögben kell beadni. Bőr alá kell, vagy izomba? Bőr alá csak összecsíptem a bőrikét, és már bent is volt:) Közben esetleg még beszélgethetsz is valakivel, én azt is csináltam, és bejött:)

Hean, érdekes amit mondott a dokid. De a méhnyak rövidül, a méhszáj max kinyílik. Úgy tudom a normál méhnyak hossz az 3,5 centi... de javítsatok ki, ha rosszul mondom.

Párom megint viszi el a modemet, remélem lesz net a szomszédom keresztül... addig is puszi!
vanni
 
 


Panndi, vigyázz magatokra! Drukkolok! Azért inkább otthon pihizz, ha megoldható, annyi beteg van....
vanni
 
 


Na szép jó reggelt!
Végre nem esik a hó!!!! Kép

Vanni!

Szupi a szoba!!!Nekem nagyon tetszik a kiságy!Pont azért mert látszik h régi!Imádom ezeket...na persze tényleg kicsit helyre kell pofozni h gyerekbarát legyen,de menni fog,nem olyan vészes a helyzet!!!Ja és nálunk is hasonló zöld a gyerekszoba,illetve zöld-sárga.Ha tényleg jönnek hétvégén a cuccok,akkor dobok én is képet!
Pocakod is tök szép!Tessék hízni is,mert elfúj egy nagyobb szél 8)

Ági!
Párodnak mielöbbi gyógyulást!Nektek meg kitartást!!!Mázli h be tudtok hozzá menni!!!

Krém!
Azért remélem h jelez a szervezeted ha túlhajtod magadat!A zsalut én is imádom...mondjuk én apcimat nem kéne rábeszélni,neki is tetszik alapból!

Panndi,Eszti!
Mennek a drukkok a dokihoz!!!Aztán remélem h mindkette hazajöhettek és nem fognak benn! :wink:

Dóri!
Én se bírnám kenyér nélkül!Én naponta legalább 2szer eszem kenyeret!Azért is álltam rá a saját kenyérre,talán az jobb.Rozsosat eszem,és most a rozslisztem teljes kiörlésű is...szóval remélem h nem kell lemondanom róla....

Böbi!
Én ilyet még nem hallottam :shock: Mi az h nem vállalja ha 15 kiló felett hízol?Az ember sokszor nem tehet erről...ilyen adottságai vannak és kész!Még jó h az én dokim nem ilyen szigorú....

Pingi!
Ha gondolod szervezhetünk egy jógacsoportot!Mármint elmehetünk együtt páran :wink:


Nekünk jövőhéten pl nem lesz szülőszoba látogatás a kórházban,csak a légző meg relaxációs gyakorlat lesz megtartva.Egyenlőre még nem mondtak biztosat h mikor lehet újra látogatni...szerintem még 1-2 hét biztosan!

Ja Pingi és a többiek!
Szerintem ide is e lehet jönni,mármint erre a légzőgyakorlatra meg relaxáció!Senki nem fogja megkérdezni h ott szülsz e...ingyen is van.Én még soha nem voltam ilyenen,nem tom milyen lesz...de már nagyon kíváncsi vagyok :lol:

annus11
 
 


sziasztok

méhnyak 3 cm, teljesen zárt és normál méhszáj értéke 3000.

vanni szuper a szoba és a pocak is

panndi drukk ezerrel a dokihoz

mi ma megyünk szülőszoba látogatásra :)

jujj a dokim se bírja a sok gyarapodást, remélem nekem nem mondja majd, hogy nem fog vállalni :(

mostanában nagyon sokat eszek :(

Mai képek:

Kép Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: