Új privát üzeneted érkezett!

Jaffának!!!!!!

Kép

KépKép
bende
 
 


Lara: köszi, ha feladod a pontokat, ari vagy. Pampers-kupon, nem kell, köszi, liberot használunk. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


csajok, használ valalki járókát? tapasztalat? ha igen, milyet?
puszik

bende: hmmmm

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

 
 

Sziasztok!

Mancsa:Akkor neketek szép nagy az udvar(irigy-irigy)

Gégéé:Én úgy tudom hogy Bende Nikijének van járókája :wink:


Szösz:Hétfön feladom a pontokat :wink: Mi is liberot használunk kaptunk ajándékba egy pamperst de már alig várom hogy elfogyjon most napközbe azt használjuk.Én nem szeretem.

Bende:Nagyon szép a torta,hol marad a kóstoló????????? :D
Milyen volt a ringató?

Képzeljétek az én kislányom olyan ügyes volt az úszáson hogy egy hangja se volt nagyon édes volt igyekezett az összes játékot begyüjteni a vízbe :D
Apa meg most ment dolgozni :cry:
Hannus meg alszik jól elfáradt ma :D
Vendég
 


Zsófinak nagyon boldog hófordulót kivánok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Zsófinak boldog 8 hónaposságot!

Lara: Nagyon ügyes Hannus, akkor már szereti az úszást? És már merült is?
Én sem szeretem a Pampers-t, most nekünk is az volt, de én is alig vártam hogy elfogyjon!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szia Szösz!Nagyon édes Réka milyen szép szeme van :D :D :D
Jövö héten merülünk elöször de most egy játék után rugaszkodott és beleért az arca a vízbe de nem sírt nevetett meg fürdésnél se szokott bár az más.Remélem nem fog sírni.

Wicca:Hogy vagy!Birod még?

Ancsi????????????????
Vendég
 


Nem ér ám ilyen guszta sütit felrakni :lol:

Réka milyen sokat változott, már komoly kis hölgy :lol:

Hannus ügyes volt úszáson :lol: Matyi imád fürdeni de nem tudom a vízben hasra rakni, mert nyomja bele a kis fejét a vízbe egy cseppet sem zavarja meg az arclocsolás sem csak én szoktam frászt kapni, hogy nem vesz levegőt.

Eddig az volt a bajom, hogy hideg van most hogy melegebb van meg szétrobban a fejem... Nekem semmi sem jó :P

Nekünk nincs járókánk el sem férne

KépKép
winchi
 
 


köszönjük köszönjük!

volt itt nálunk a bende!
összeeresztettük a csajokat. Zsófi megszagolgatta a Nikit, és tök aranyosak voltak együtt!
hoztam képeket is!
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Gratula a 8 hónapos Zsófinak! Atyaég, hogy megy az idő!
Nagyon édesek Nikivel, az utolsó kép olyan, mintha azt gondolná Zsófi: aha, az én könyvemet nézed, majd jól meghúzom a hajadat.

Réka baba is mekkora már! Gyönyörű szemei vannak.

Hát az én lányom kopasz. Na jó van egy két pihe a fején, de nem sok. Csináltunk ma tök jó fotókat róluk, mindjárt kicsinyítek és dobok fel.
Vendég
 


Milyen szép a 8 hónapos :lol: :lol: :lol:

És helyesek a csajok együtt, olvasókört tartottak :lol:

Kevés lett a tejcim :cry: Nem tudom miért, mindig odafigyelek, hogy egyek-igyak rendesen és mégis. Most bevetettem a homeós bogyókat eddig csak vésztartaléknak volt itthon. Két cicből lakott jól Matyi aztán beájult :D

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Levi 9 hónapig 2 ciciből szopizott, nem lesz gond meglátod! :wink:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Édes pofák, nagyon helyesek!
Jókedvű Dorka vigyorok :D :D :D

KépKép
winchi
 
 


Köszi Winch, Dorka minden reggel így ébred, kb fél órát így vigyorog, aztán enni kér.
Asszem bemegyek a gyerekekhez olvasni, apci ma éjszakás, azt ígérte reggel ha felébrednek a gyerekek kihozza őket a szobából én meg aludhatok még egy kicsit.
Jóccakát mindenkinek!
Vendég
 


basszus az én lányom úgy döntött fél 1-kor, hogy reggel van. 1 órát bíbelődött a cumijával, meg egy pelussal, aztán elkezdett nyűglődni, úgyhogy kijöttem vele a nappaliba. Legalább Levi aludjon. Kicsit olvastam, de az nagyon álmosít. Aludni akarooooooook. A coolon a grace klinika megy ilyenkor, fene tudta.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mancsa:Jaj szegényem hát akkor ez rövid éjszaka volt :( Remélem Apa átvette a gyerekeket reggel és még tudtál picit aludni.
Nagyon édesek a gyerekek :D Szóval neked már van panirozó segítséged :D
Nagyon édes Dorka ahogy mosolyog én mostanába nem tudom úgy lefényképezni a Hannust meglátja a fényképezöt aztán átvált komolyba.

Anyany:Jók lettek a képek milyen ügyes Zsófi már biztos hamar fel fog állni aztán lassan szaladhattok utánna :D
Tényleg olyan mintha meg akarná húzni Niki haját :D

Winchi:Ne félj a fürdésnél ők a víz alatt nem vesznek levegöt mert még megvan a reflex.Szerintem ne izgulj a tejci miatt ha két ciciböl jól lakik a bogyo meg majd segít aztán megint sok-sok tejci lesz.Hogy álltok a hozzátáplálással?
Vendég
 


Sziasztok!

Mancsa remélem azért tudtál pihenni! Fel kellene világosítani a kis vigyorit, hogy az éjszaka az minimum 7ig tart :lol:

A hozzátáplálásban megálltunk abban hogy csak tízóraira kap gyümit egyébként szopi van, és amíg van tejci addig nem akarok újabb kajálást kiváltani vele. És csak gyümit kap, almát barackot, szilvát. Ha el tudjuk húzni akkor csak egy jó hónap múlva akarom úgy igazán elkezdeni ez csak szükségmegoldás volt nekünk a pocija miatt.

Ma anyósomék voltak itt, Matyit köszönteni elég volt a vendégeskedésből egy darabig.
Esik valahol hó? Mert annyira mondták, itt meg hétágra süt a nap és szétszakad a fejem.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!
Kaki miatt nem tudott aludni szerintem. 3 pelust telerakott jó sűrű (bocsi) kakival délelőtt, utána aludt 2,5 órát kint a teraszon. Reggel 5-kor aludt el a babakocsiban, betoltam a szobába, nem raktam az ágyba, 6-kor már tologattam, mert megint fent volt.
7-kor felváltott apa és 10-ig aludtam. Pedig most minden nap kakil.
Lehet, hogy a sütőtök volt a ludas nálunk is.

Winchi: előre is Boldog Névnapot Hüvelyk Matyinak! Nálunk sem esett a hó, tök jó idő volt. Szegény, most meg neked fáj a fejed, te is frontérzékeny vagy?

Lara: hát apa bohóckodott a háttérben, mert a fényképezőgéptől ő is komoly lesz, valahogy mindig olyan érdeklődve nézi, meg meg is akarja szerezni.

Bende: tyűű, de tuti a torta, nagyon profi vagy.
Vendég
 


Sziasztok,

Még egyben .... Lara: egyre nehezebben, de tegnap megbeszéltük apával, h nem beszélünk róla többet mennyire várjuk, hátha gyorsabban, jobban tellik az idő :lol:
Bende: úúúúúúúúúúú ez a süti!!! nyamnyam! még jó, h tegnap voltunk anyóséknál és kaptam fini sütiket, különben lehet,h amonitort nyalogatnám :oops: :oops: :lol:
De édesek a csajok ahogy olvasnak!!!! :lol: :lol:
Mancsa: látom Levi szeret panírozni :D, Zsó is szerette ezt a konyhai műveletet, igaz rengeteget kellett utána takarítanom de megérte! Azóta is imád a konyhában sündörögni és nagyon sok mindenben segít nekem! Dorka is naon cukkki :D!!!
Szösz: Réka rácsodálkozott valamire vagy alapból ilyen hatalmas kék szeme van? gyönyörűűűű :D!!!
Tegnap taliztunk Gégéével :D, remélem még találkozunk!!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca: Dorottya nekem 38+6-ra született. Jajj, már nagyon közeledsz, izgi. Szorítunk! Kitartás a végére, gondolom, már sehogyan sem kényelmes, meg semmi sem jó, meg türelmetlenül várjátok már. Engem az is idegesített, hogy mindennap valaki megállított, hogy te még nem szültél meg? Megjegyzem ezt 2 hónapig tartott, pedig még előbb is szültem.
Igen Levi imád a konyhában tevékenykedni, remélem megmarad nála is ez a jó szokása. Hát jó sokat kell utána takarítani, de sebaj. Mosogatni is segít, olyankor át is kell öltöztetni utána.

Mindjárt megyünk a boltba szánkóval, szakad a hó megint, tegnap elolvadt, ami még volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Ringató tök jó volt, bár több volt a trécselés, mint az ének. :lol:
Sztem egész sok dal tudunk, bár lehetne a repertoárt bővíteni.

Bende! Tök jó lett a torta! Köszi! :wink: Pénteki ringató áll még?

Wicca! Van már valaki aki hozza a hírt Bálint babáról? Minden meg van már?

Mancsa! Nagyon aranyosak így együtt! Alig várom, hogy Milu pacsáljon velem együtt a konyhában. Bár a kisasszony eléggé érzékeny a kezére ragadt dolgokra, de remélem ez csak átmeneti. Ha kajás lesz a keze, akkor nyújtja, hogy töröljem le és közben nyöszörög.

Tegnap sikerült úgy kifárasztanom a kiscsajt ebéd után, hogy aludt 1,5 órát. Rekordnak számít ez az utóbbi hetekhez képest. Sétáltunk (ő is!) kb. 45 percet itt az utcánkban. 20 perc lefelé, 25 perc vissza. 1-2 alkalommal felvettem, hogy picit pihenjen, meg jelezte is, hogy most már elég. Olyan volt az overálban, mint egy kis manó.
Találkoztunk egy ismerős kisfiúval akivel együtt "feküdtek" a koraszülöttön. Áthívtam mára őket játszani. Azt a panaszáradatot amit rámzúdított anyuka... :? :roll:
Már vártam, hogy menjenek. Plusz kisfiú nekiállt pakolni a szekrényben (Milunak nem szabad), anyuka rá sem nézett, nem is szólt. Én szóltam, hogy ott vannak a játékok. Ja és én éreztem magam kellemetlenül.... :roll:

Winchi! Jobbulást a fejfájásra!
Sztem tök jól csinálod a hozzátáplálást. Tejcsi pedig biztos elég lesz. Matyinak boldog névnapot!!!!! Sok puszi a gyönyörű kis fejére!

Lányok azért nem jövök gyakrabban, mert számítógépes kalandjátékot játszunk Apával esténként. Tök jó! :oops:

Menjen mindennki szánkózni!!!! Itt még esik, de olvad is. :evil:

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok! Hú nem sokat írtatok :cry: Mindenki szánkózik??????????? :D Mi is mindjárt öltözünk aztán sétálunk egyet itt megmarad a hó szépen szállingózik.

Jaffa:Örülök hogy jól sikerült a ringató :D
Sajnos már én is jártam úgy egy ismerössel hogy az Anyuka nem szólt rá a gyerköcre én meg mikor rászóltam akkor meg csúnyán nézett rám az Anyuka pedig a kisgyerek kirámolt az összes szekrényböl a szekrényajtón hintázott na meg ilyenek :roll: Tényleg jó lehet az a játék legalább együtt vagytok Apával esténként.

Mancsa:Akkor neked nemsokára már két segítséged lesz a konyhába :D Jaj de jó szánkóztok :D

Wicca:Kitartás már nincs sok hátra!Zsó hányadik héten született?

Winchi:Boldog névnapot Matyi Manónak :D :D :D :D :D :D :D
Szerintem is jól csinálod a hozzátáplálást :wink:

Ancsi??????????????????????Hol vagy?
Vendég
 


Íriszkének boldog hófordulót :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


mancsa: na ez a másik! engem is nagyon zavar, h mindennap megkérdi valaki, hogy még mindig egyben?? pláne mikor a családom kérdezi! úgy gondolják nem szólnék?!?! :lol: :lol: lököttek ... :D
jaffa: van igen, Gégéének üzizek majd! :D milyen kalandjátékot :wink: :lol: ?
lara: ezt már akartam írni, hogy Zsó bizony 41+5-re, szval szinte biztos, hogy a kismuksóm sem szeretne hamarabb megjelenni a nagyvilágban ... nővérem mindkét fiát a 42. héten szülte ... családi vonás. na mind1, tényleg megpróbálok vele nem foglalkozni, mert annál rosszabb :( és csak depis leszek tőle ...

öööö én most nem megyek szánkózni ... bár lehet, hogy az megindítaná :D!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Köszönjük Matyi nevében! :D

wicca akkor bizony még pár napod van hátra, elég ha csak 5 napot ráhúzol és akkor a szülinapomon szülnél :wink:

Képzeljétek most jöttünk meg a fodrásztól, Matyit kocsiban eltoltam a fodrász udvarán aludt, boltban voltunk, hazajöttünk és még mindig alszik :D És végre 4 hónap után le lett vágva a hajam :lol:

KépKép
winchi
 
 


hahóóóó

megint ez a @ĐłŁé hó....ma is ordítással kezdtük a napot, meg lehet el is kapta a Norbitól a betegséget Emma, mert köhög :( ebből dokibácsi lesz:( a legfosabb az hogy egy köhhentésre megébred, aztán nagyon nehéz visszaaltatni, mert nevetgél meg ilyenek:)

Matyinak boldog névnapot, Írisznek boldog hófordulót!

igen taliztunk wiccával, szegény még mindig egyben, de már csak max pár nap:) szegéyn, olyan brutál nehéz így a végén, de ő jól néz ki, nincs felvizesedve a feje, mint anno nekem:) szóval csini, és a férje is nagyon várja már Bálint bébit.

Járóka ügyben nem lettem okosabb...:(
Naspi te kipróbálod a járókát? :):) :lol: 8)

jaj nem is tudom mit írjak, kicsit depis így, hogy ilyen fostos idő van...lehetne már igazi tavasz, amikor minden virágzik, és süt a napsugárka:)

na elmormolok egy imát, hogy emma ne ébredjen most fel sokáig, mert ma nem sokat tudott alukálni. én is egy órája ettem először rendes kajcsit, addig csak kekszet :S

na cuppanós

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Hello Lányok!

Lara: kösz, hogy hiányoltál, itt vagyok.

Elég zsufi volt a hétvégénk, pénteken gyorsan megfőztem, hogy hétvégén ne kelljen, apának tortát sütöttem szülinapjára, ami szombaton volt. Én szombat délelőtt kresz tanfolyamon voltam. Tegnap pedig meglátogattuk a nagyszüleimet.
Mama telefonált pénteken, hogy a papa nagyon beteg. Még nem tudják az eredményket, de állandóan befullad. Nagybátyám vitte el dokihoz, majd szerdán kiderül, mi a diagnózis, de sajnos a doki azt mondta, hogy nagy a baj. Most mindenki attól retteg, nehogy tüdőrák legyen. Papa azt mondja, hogy hát miért nem tudjuk, neki biztos rákja van, de gyógyítható. Komolyan mondom, elsírtam magam előtte, és a nyakába borultam. Nem akarom elveszíteni őket, nekem csak ők vannak, nem a szüleim neveltek, sajnos, mert mindketten alkoholisták. Most húsvétkor lenne az 50. házassági évfordulójuk, de nem tudom, hogy meg tudják-e ünnepelni együtt. A szívem szakad meg...... :cry:

Amúgy mire ideérek Dorka tuti rögtön felébred. Alig alszik nappal. Nálunk kb. fél óra, 45 perc a nappali alvási rekord.


Ez lett apa tortája: tejszínes gesztenyetorta, és a marcipánt is én kreáltam rá
Kép Torta

Ricsivel az unokatesóval Kép

Jó rágni a kiflikét

Kép

Kobold sapiban

Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Anyany: nagyon szépek a lányok, és boldog hófordulót kívánunk Zsófibabának.

Mancsa: tündériek a gyerkőcök, és Levi milyen kis házias. Édes Dorkának fülig ér a szája! :D

Wicca: hajrá-hajrá! Szorítunk érted! Próbálj sokat pihenni, amíg lehet.....:)

Gégéé: itt is hó van. Nekem is depi a hangulatom egy cseppet. Semmi kedvem semmihez, Dorka is hipernyűgös ma. Alig alszik, ebből kifolyólag állati álmos, és ez egy körforgás.....már kitavaszodhatna... :roll:

Sarmon: Íriszkének is boldog hófordulót!

Jaffa: örülök, hogy jól sikerült a ringató! Sokan lettetek végül?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Írisznek boldog hófordulót!
Vendég
 


Ancsi: írtam privit! Nagyon jók a képek, a kiflievős csúcsszuper!
Párodnak boldog szülinapot, jól néz ki a torta, ügyi vagy!
Az én Dorkám is ennyit alszik napközben és ezt 3x. Semmi több.
Akkor aludt csak nagyobbat, mikor éjjel fent voltunk a kaki miatt.
A papád miatt meg szorítok nagyon, hogy meggyógyuljon!
Vendég
 


Gégéé:Emmácskának gyógypuszik!

Winchi: fodrász?! irigy-irigy. Fotó?
Jólnevelt Matykó megvárta, míg anyu végez a fodrásznál ez szép volt tőle. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!Itt olyan hülye idö van szakad a hó 5 percig utánna a havas eső utánna meg az eső :cry: Felétek is ilyen az idő????????????Ma kellene vinnem a Hannust tanácsadásra de azt mondta a védönő ha rossz idő lesz akkor egy hét múlva vigyem na majd meglátom milyen idő lesz addigra!

Ancsi:Szegényem nagyon szorítok hogy a Papád meggyógyuljon most ez biztos nehéz idöszak neked ide nyugodtan jöhetsz kiönteni a szíved vagy privibe.
Párodnak Boldog Szülinapot igy utólag nagyon ügyi vagy hogy ilyen szép marcipánt is csináltál rá :D
Dórka nagyon édes mindegyik képen az a sapi :lol:

Gégéé:Emmának jobbulást sok-sok gyógypuszit küldünk neki!!!!!!!!
Remélem ma már jobb napotok van!

Wicca:Kitartás!Elöbb utóbb kint lesz a Bébi csak ilyenkor már nehéz tudom.Biztos írtad már csak nem emlékszem Apás szülés lesz?

Winchi:Jaj de aranyos a Matyi hogy igy megvárta míg végzel igazi kis uriember :D (Dórka milyen jól jár vele :D )

Mancsa:Ma is szánkóztok?
Vendég
 


Ti sem tudtok belépni az iwiwre?Vagy csak én vagyok béna?

Szösz:Remélem odaértek a pontok :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kolping beszámoló következik:

Összességében nagyon jól éreztük magunkat, bár azért leginkább Lili és az ugyancsak 4 éves unokatesó, Bella élvezték a legjobban. A hely nagyon szupi, teljesen bababarát, babakocsival minden megközelíthető bent is és kint is. A szobákban tényleg minden felszerelés van, tök szupi kiságyat is kaptunk Natinak, pedig a honlapjukon utazóágyakról írnak csak. Mi egy apartmanban voltunk a sógornőmékkel, ebben 2 háló volt saját fürdővel meg egy közös nappali, nagyon kényelmesen elfértünk. Van még egy mini hűtő meg főzőlap, edények, evőeszközök. Mivel félpanzió volt, ebédre gyártottunk le előre bolognai meg rizottó alapot és ott csak a tésztát meg a rizst főztük hozzá, ennél nagyobb főzésre nem is alkalmas ez a kis konyha. Amúgy a reggeli és a vacsi finom volt, a gyerekeknek is votak külön ételek, meg bébiételek, tejpépek, forralt víz, műanyak tányérok, evőeszközök. Lili például három napig szinte tejbepapin élt, az a reggelinél és a vacsinál is mindig volt.
A belső medencéktől én többet vártam, volt egy gyerekmedence, egy nagyobb és egy mini pancsoló, de semmi csúszda vagy játék egyikben sem. Viszont voltak kirakva járókák meg pelenkázók a medencetérben - bár voltak olyan nagyeszű szülők, akik a járókába pakolták le a cuccaikat, mert nem jutott nekik szék. :roll: (Mi ráadásul az épület másik végében laktunk, így min. 10 percet kellett kanyarognunk, mire odaértünk a fürdőhöz) Meg persze voltak szaunák meg gőzfürdő, de erre esélyünk sem volt 4 gyerekkel. :lol: Volt még egy mászós, csúszdás, színes golyós játszóterem, mellette ovi egy csomó játékkal, meg óvónénikkel, akikkel kézműves dolgokat is lehetett csinálni. Itt volt még egy bölcsi kisebbeknek való játékokkal, pelenkázó- szoptató-, altató- és olvasószoba, meg kanapék a szülőknek. Kint pedig nagyon jó kis játszóterek, napernyővel a homokozó felett például.
Szobat este volt jelmezes buli a gyerekeknek, felvonulással, minidiszkóval, az óvónénik vezényletével. Liliék nagyon élvezték, végig ropták a táncot. Pénteken meg bohóc jött, de arról sikerült lemaradnunk.
Összefoglalva szerintem pár hónapos babáknak a szoba felszereltségén túl nem igazán nyújt pluszt a hely, nagyobbakkal (1 év felett) már sokkal érdemesebb elmenni, ők tudják igazán kihasználni. Nati igazából a vizet élvezte, de azt nagyon, egyébként meg vittük magunkkal a kis pihenőszékével és nézelődött meg aludt. Nyáron még jobb lehet, mert akkor a kinti medencéket is lehet használni, akkor viszont szinte a duplájába kerül.
Hát röviden ennyi, ha kíváncsiak vagytok konkrétan valamire, kérdezzetek nyugodtan.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Lara, engem most beengedett az iwiw...

Matyinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!! :D :D :D

Ancsi, sajnálom a Papádat, jobbulást neki!

Emmmababának és apukájának is jobbulást! Nati is köhög, tegnap meg is mutattam a dokinéninek, de semmi komoly szerencsére. Viszont olyan rossz hallgatni, hogy ilyen pici baby köhög, ráadásul tegnap még a reggelije nagy része is kijött belőle a köhögéssel. :(

Lányok, nagyon jók a képek, olyan édesek a babák! :D

Bocs, majd megpróbálok visszarázódni, de szalad a lakás, tegnap szinte egész nap nem voltunk itthon, most mosok ezerrel a hétvége után meg vár a takarítás is.

Ja, itt is esik folyamatosan a hó, apró, de sűrű pelyhekben. pedig azért jó lenne kimenni egy kicsit.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Szia Katinka!Örülök hogy jól sikerült a kiruccanás :D
Én is úgy olvastam hogy a nagyobb gyerekekkel érdemes oda menni.De majd egy év múlva már Nati is elszaladgál ott a medence partján :D
Gyerekek meggyógyultak a hétvégére?
Képek nem készültek?
Vendég
 


Matyinak és Dóra Jázminnak boldog névnapot kívánok,és az én kislányom Jázminnak is!!! :lol: Kép Kép Kép Kép Kép Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Annnnyiira de annnnyyyiira imádom őket!!!!!!!!!!!!!!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Katinka: jó lehetett! Fényképek? Gondolom Lili élvezte, hogy ott volt az unokatesó is.

Lara: nálunk csak a hó esik, ma is szánkóval mentünk boltba 2x is.
Reggel a szokásos bevásárlás + hozzávalók sütéshez, mert ma lesz farsang a babaklubban. Bekevertem 2 fajta muffint és rájöttem, hogy nem elég a papírom hozzá. Felöltöztünk megint indulás a faluba, 4 bolt van itt, de egyikben sem volt muffin papír, 2-ben megkérdezték, hogy az mi? Na mindegy közben egy anyuka meghallotta mit keresek és kölcsönadta a szilikon formáját, abba nem kell papír. Most sütünk ezerrel, 4- kor farsang. Mindketten micimackók lesznek, úgy kaptuk a jelmezeket ahonnan már kinőtték a gyerekek. Levi nagyon lelkes, hogy Dojkuszka is az lesz, ami ő.

Mindjárt jövök járókázni!
Vendég
 


Sziasztok!

Emma bébi hogy vagy? Remélem már jobban! :wink:

Ancsi papádnak gyors gyógyulást, neked akkor még többet jelentenek a nagyszülők. A torta meseszép lett! :D

Jázminok boldog névnapot!

Sarmon teljes joggal vagy büszke rájuk, nagyon helyesek a gyerkőcök. Istenem azok a combok, nekünk nem lesz ilyen :D

Katinka igen képeket kérünk szépen ha lesz időd, köszönjük a beszámolót!

Mancsa te se felejtsd el a Micimacikat majd lefényképezni :D Muffin papírt itt sem ismerik :twisted:
Én a teflonosban is szoktam papír nélkül sütni annyit teszek csak hogy egy kis olvasztott margarinnal kikenem a formát.

Itt is reggel óta szakad a hó nálunk ennyi egész télen nem volt

KépKép
winchi
 
 


Kép
Fürdésre készen :lol:
Kép
Pasijaim :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Érdemes megnézni:-)

http://www.koltok.ltime.hu/

http://www.hoppa.ltime.hu/

Üdv.

Üdv.
maci1981
 
 


nincs jobban...sőt...nagyon köhög, az orra tele trutyival, mikor szívom ordít...most nagyon elfáradhatott a sírástól, mert a pihiszékben alszik, de nincs jól..a doki szerint valami vírus...köptetőt kap, meg majd este hoz a norbi orrcseppet...

szépek a babák a képeken :)
minden névnaposnak puszi!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Jázminoknak nagyon boldog névnapot kivánunk :D :D :D :D

Sarmon:Nagyon édesek a gyerekek micsoda kis hurkái vannak Írisznek hát igen a finom tejcsi :D
Örülök hogy jöttél :D

Mancsa:Dojkuszka?????????Jaj de édes!Akkor jó bulizást nektek délutánra :D Én is úgy csinálom a muffint mint Winchi olvasztott vajjal kikenem a teflonos formát és nem ragad bele.

Winchi:Aranyosak a pasijaid :D
Vendég
 


sziasztok

Matykó vőlegénykénknek, és Jázminnak boldog névnapot kívánunk, és egyben köszönjük mi is a névnapi jókívánságokat!

Köszi mindenkinek az együttérzést, remélem nem lesz gond a papával. Szorítsatok majd holnapra, ok???

Winchi: Jajj, de sép seme van magának!!!Nagyon csini a vőlegényünk! Puszi nektek! Kérünk képet a csini hajú anyuról.

Gégéé: Emma babának, és Norbinak jobbulást kívánunk.

Lara: itt is esik a hó, és fostos idő van.

Sarmon: ezeket a gyerekeket csak imádni lehet! Gyönyörűűűűek. És Íriszke micsoda kis hurka-gyurka lett! Nem semmi! Tündéri mind a három! :)

Katinka: köszönjük a beszámolót! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Kérünk majd képeket is!!!

Ma nem tudom mi történt a lányommal, de 1 óra óta kinnt alszik a kocsiban a teraszon. Közben gyorsan végigsuvickoltam a lakást, beraktam egy mosást, és már ki is teregettem. Hú, ha mindig ennyit aludna délután.....nem is tudom mit kezdenék ennyi szabadidővel......de jó lenne...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Hú, nem volt időm visszajönni délután.
Sarmon: de jó, hogy jöttél, nagyon szépek a gyerekek! A jelmezeket te csináltad? Írisz gyönyörűséges Duci Juci lett.

Jázminoknak boldog névnapot!

Emmácskának sok-sok gyógypuszi!

Matyi manó meg tündéri! Szép kölyök!

Köszi lányok mondták a klubban is, hogy ha kikenem a formát nem ragad bele, nem gondoltam.
Tök jó volt a farsang, mindenki vitt sütit, üdítőt, a művház vezető 3 órán keresztül sütötte a palacsintát, nagyon élvezték a kölykök. Majd hozok képet a micimackóimról, csak megvárom, míg öcsém feltölti.

Szóval járóka Gégéének: mostanában tele van minden azzal, hogy ne tedd járókába, mert nem szabad korlátozni a gyereket. Ez hülyeség szerintem. Nem arról van szó, hogy órákat benne töltsön egy gyerek, de ( tapasztalatból mondom) mikor már mászni tud, meg felállni minden mellett, akkor vécére sem tudsz elmenni. Szóval kell egy olyan hely, ahova bele tudod tenni a gyereket és biztonságban van. Minden házimunkát nem tudsz elvégezni addíg, míg alszik és inkább legyen 10 percet a járókában, mint megkóstolja a felmosóvizet, vagy megfogja a forró sütőt, míg a másik gyertek fenekét törlöd a vécén. Nekünk nincs járókánk, de vennék ha nem lenne utazóágyunk, nekünk az van felállítva a nappaliban vettünk bele vastag szivacsot. Ha vennék csak fa járókát, a hálós könnyen kiszakad és beleakadhat a keze- lába. Az utazóágy is hálós, de nekünk van 3. Ja és a hálós járókában nehéz felállni, eléggé instabilnak tűnik, de tapasztalatom nincs róla, csak ezt hallottam. Levi kicsinek nem volt benne, de Dorkát beleteszem Levi elől. Sokszor nagyon nyüzsög Dorka körül ott meg nyugodtan játszhat.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok! Bianka nevében is köszönöm a hófordulós gratukat! :)

Winchi: Remélem jobb napok elé néztek mind ketten. A tavaszt már én is nagyon várom de ahogy elnézem egy darabig még marad a tél :(
Mi a helyzet az Actimel-lel? Kisfiam issza.
Gratulálok a frizurához :D Képet kérünk róla!
Boldog névnapot kívánok Matyinak!

Szosz: Ide a Mikka Makkás bölcsibe még pocaklakóként irattam be. Tervem hogy 2 éves korától fél napra menne bölcsibe.
Altatás: A babucik nem úgy alszanak mint mi, ők csak akkor csukják le a szemüket amikor már kvázi alszanak... azazhogy majdnem. Légy kitartó, biztosíts nyugodt, kényelmes környezetet számára míg el nem alszik. Azért mert nyitva a szeme nem bizti hogy nem akar alukálni. Próbáld ki hátha...
Rékababa egy kisangyal! Nagyon édi!!!! :)

Anyany: Zsófinak boldog hófordulót! (kicsit megkésve bár de törve nem... :) )

Bende: NYAMMM!!! :)

Irigy vagyok!!! Nagyon édi a két kislány együtt (és külön külön is természetesen )!!!

Mancsa: Nagyon szép gyermekeid vannak!
Sajnálom a fárasztó hétvégi éjszakát!

Wicca: Finishben vagy nagyon. Kívánok neked gyors, zavartalan és bibi mentes szülést! Biztosan ügyesek lesztek! :)

Jaffa: Köszönjük szépen a vendéglátást :) El is felejtettem írni. Szupi volt, jó volt kellemes társaságban lenni. Bianka be is aludt utána bár túlzásba nem vitte az tény :)

Gégéé: Járókát mi használtunk de csak arra az esetre amikor valai más dolgom volt máshol és biztonságban akartam tudni. Nem rossz dolog végülis.

Ancsi_pancsi: Remélem nem lesz olyan komoly baj a papáddal!!!
A képek nagyon jók lettek, a sapiban meg nagyon jópofi a kishölgy :)
Dóra Jázminkának boldog névnapok kívánok!
Holnapra megy a drukk!!!

Sarmon: Nagyon szépek a gyerekek!!!
Jázminak nagyon boldog névnapot kívánok !!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?