Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa!!

Akartam reagálni,de megint kimaradt,hogy sajnálom a piszkos anyagiakat :(:(... És van valami koncepció?vagy majd lesz valahogy? :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc

Édik a gyerkőcök, tök jó lett mindkét jelmez nagyon ügyes vagy :) Szegény apa ... :? jobbulást neki
Köszi, nem is tudom elmondani milyen. Furcsa érzés, de jó. Egyfolytában az uh képet nézegetem amin látszik hová rakták őket. És nagyon nagyon reménykedem hogy velem maradnak. De picit félek is ... hogy milyen lesz ha nem .... :roll: Ap ott volt velem végig A pasik közül csak ő maradt ott a beültin is, a többi apuka csak megnézte az embriókat.
Melóhely ... tudod mindenhol van egyvalaki aki keveri a fortyogó sz....t, és ezt nagyon utálom. Próbálok nem foglalkozni vele. Nem ér annyit, most a babáknál nincs fontosabb.
kokusz
 
 


sziasztok!

Junkom,
néha(?) számomra is hihetetlen ám, hogy itt tartok... :oops:
nem, tényleg nem veszünk semmit, legalábbis a 28. hétig tuti nem, de valószínűbb, hogy születésig... tudom, hogy így sokmindent nem fogok tudni személyesen, de sebaj, már megbartákoztam a gondolattal... :wink: alig várom már, hogy utolsó pillanatban ugrabugráljak, hogy rendben legyen, ami kell! :D

puszillak, és annyira szeretném, ha áprilisban hatalmasat gratulálhatnék és utána együtt örülhetnénk/izgulhatnánk neked 2 (or 3) in 1!

Kókusz,
nem vagyok kávés, de biz. dolgokhoz nagyon jól jön... egyet egy nap nyugodtan, nincs tiltólistán! :wink: én beülti óta iszom, most is tejeskávét!
mai tapasztók: ++++++++++++++++

Anyapoc,
édesek a gyerekeid! :) jelmezek is profik! :wink:
apa :? a fellépés úgy volna az igazi, ha ott van...

beletaláltál ám: jövő utáni héten lesz labor, abban lesz a terhelt cukor! már felkészültem a löttyre, de zsömle+tej a menü :D , és otthon ehetem meg, csak érjek be egy óra múlvára!

Katavirág,
gratu az 5-höz! :) drukk a továbbiakhoz!

Katica,
cuki a babád! :)
angel37
 
 

 
 

Anyapoc
Már fenntebb említettem,de ide is legépelem,hogy nagyon ügyes jelmezvarró vagy!!!Apropó,a Te nyuszi jelmezedre is kíváncsiak lennénk!!!

Angyalka
Még jó,hogy tej + zsemle lesz!A cukroslötty iró sz.r :!: Főleg éhgyomorra,na és utánna sem ehetsz semmit.Én kétféleképp is csináltam már, 1X keserű kávét ittam utánna,1 X meg citromlével,de eredmény uaz.
Sztem írogass listát,és szülés után odanyomod apa kezébe,hogy mire hazaértek ezek legyenek meg :lol: :D Legalább lefoglalja magát!

Junko
Milyen kromoszóma eltérésed van,ha nem túl indiszkrét,és hogyan jöttek rá??? :shock:

Kata
engem is ledob néha!

Kokusz
Azongyák ahol sok nő dolgozik együtt megy a kavarás!Én is ezért útáltam (hosszú ú-val) az utolsó időkbe bejárni melozni.
Na,de neked a pöttyök lebegjenek a szemeid előtt,és naná,hogy sikerül!!!!!

Katavirág
Na,5-s ikrek?? :shock: :D Vicc volt,de az nem az,hogy nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++

Na,hát más kiment a fejemből.Pedig napközben olvasgattam,csak ölbegyerek nem engedett írni.Egyébként szegény tiszta takony.Megint elkpta a nagyobbtól,és hát már az én torkom is fáj.....2 hete sincs,hogy meggyógyultunk.Sztem egy csoport az óvodából,bármelyik ellenséges területre bevetve halálos!Irtó aranyosak,észre sem veszed ,hogy jól megfertőznek,aztán döglődsz hetekig.mire meggyógyulnál újabb fertőzést lehellnek rád,és stb...stb... :twisted:

KépKép

KépKép
okr
 
 


sziasztok!

Okriszti,
jobbulásokat a takonykórból, torokfájásokból :?
ismerem a cukros löttyöt, volt 3 pontos IR vérvételem. sztem nem volt olyan szörnyű, citrommal elcseszett limonádéra emlékeztetett :wink: azért jobban örülök tej-zsömle párosításnak, kicsit közelebb is áll a valósághoz! :)
fejben sokminden megvan :D , vannak kisokos listáim, egy-egy dolgot, szempontokat már bejelöltem, de egyelőre ennyi... a kórházban tengernyi időm lesz, majd ott véglegesednek dolgok!
ááá, szegény apa nagyon sokat dolgozik, nem unatkozik mindezek nélkül sem :?
angel37
 
 


Sziasztok

Okr

Persze igazad vn, tudom hogy így van, de akkor is bosszan hogy ez miért okoz örömet valakinek hogy keveri a sz...t. Mindegy!
Takonykór nem jó, gyógyulást.

Angel

Akor apa pláne nem fog unatkozni ha már meglesz a pici :) Én már alig várom, hogy mehessek vsárolni mindenfélét ami kell.

Picit ma fáj a hasam, porszívóztam egyet ... :?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Fellépés megvolt,két részeg p...csa ott nyomult végig mellettünk,nagyon zavaró volt :?... De azért jól éreztük magunkat :).

Köszi a jelmez-dícséreteket :).Büszke is vagyok,mert a legtöbb gyerek jelmeze vásárolt...ma már nem divat csinálni.Vagy idő nincs...pedig azért nem kellenek nagy dolgok...Az egyik nagyon ötletes volt,egy kisfiú régész volt.Vett fel kalapot,volt kulacsa,nagyítója, rövidgatya stb és két dinocsontváz (ami 3D-s összerakható :)).

Kokusz

Nyugi,minden rendben :).Hát bizony azt lehet érezni,ha helyezkednek a törpék :wink:!
Én is ilyen realistán optimista vagyok.Örülök mindennek,de felkészülök a legrosszabbra,hogy kisebb legyen a csalódás.A pakliban minden benne van,de billen a mérleg a két pötty felé :wink:!
Sajnálom a munkahelyet,nekem is van ilyen munkatársam.Én tavaly borultam ki miatta :?... Nehéz nem tudomást venni róla, az biztos :(.Az ilyen ember a saját életével elégedetlen,így nem akarja,hogy másnak egy picit is jó legyen :(....

Angel

Persze,Apával lett volna az igazi,de ráadásnak még össze is kaptunk :(.De még mindig nagyon beteg,nem érezte volna jól magát,így én sem :(.
Na,megúsztad a cukros lötyit!Ezek szt nálatok itt is a tesztreggeli a divat?Nekem sem volt gáz a cukros lé,sőt,én akkorra már olyan éhes voltam,hogy simán megittam,még jól is esett :D!Csak ne lett volna papír íze :?...
Be fognak fektetni,ha 28. hétig semmi nem történik?Vagy ha elkezdesz kinyílni? Vagy miben egyeztetek meg?Már csak azért kérdem,hogy írtad,lesz időd a kórházban....

Kriszti

Jobbulást :).Sajnos vannak iylen baciszóró gyerekek mindenhol :(.Nálunk is van olyan kisgyerek,akivel nem TUD anyuka otthon maradni,mert ugyan köztisztviselő,de hát őt kinyírják,ha hiányzik!!!! :twisted: :twisted: :twisted: A gyerek meg dögöljön meg :?... A mienk meg elkapnak mindent :(....
Mesélték az óvónők,hogy volt már iylen gyerekük.aki mindig csak éppen picit volt taknyos,annyira ,hogy haza nem lehetett küldeni,de ő volt a góc,mindenki tőle volt beteg mindig... :(
Mit használtok immunerősíteni?

Na dobok mindjárt egy nyugszijelmezt,amennyire látszik :).

anyapoc
 
 


Akkor a nyuszi:

Elöl
Kép

hátul
Kép


És pár felvétel itt :)
http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... 6056_1.flv

anyapoc
 
 


Anyapoc
Hú ,de édesek!!!! :D :D :D
A nyuszijelmez is király!
Én is vevős jelmezt adok a gyerekemre,mert nem tudok varrni. :roll: Na meg Ada boltban mindenféle tüllös csodát lát,és hát ezek tettszenek neki.
Nekem is van rosszindulatú kolléganőm (nem is egy ),és az igazat megvallva én oda egész biztosan nem megyek vissza. :oops: Pont miattuk.
Takony nem múlik.Tiszta idegbaj a gyerekem a karomon már 3 harapásnyom... :evil:
Ja,bacigazda tuti van!Főleg meg most vagy egy csomó kicsi....hátránya a vegyes csoportnak.
Na,de költözés után majd örülhetünk ha lesz egyáltalán hely az oviban.Merthogy úgy néz ki minden ovi telítve,30 fős csoportok annak.:twisted: :evil:

Kokusz
Sztem egyébként irigyek,azért csinálják.
A pocakom nekem utóbb mindig fájt,ha időjárásváltozás jött.Lehet Te is érzel vmi havat?! :wink:

Angyalka
Hát akkor lehet enyém gyomrom kényes nagyon! :lol:
Tényleg ,bennt fogsz feküdni a 28. héttől???
Apa talán tud majd lazítani kicsit,ha meglesz a baba.apaszabi jár!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anyapoc

Nagyon jók a jelmezek és édesek a gyerkőcök :) és a te nyuszi jelmezed is ötletes.
Fellépés is biztos jó volt, bár gondolom zavaró volt a két hölgyike ... :? Apa tényleg nem lehet jó passzban, de csak helyrejön már.

Ami a kolleganőket illeti: biztos hogy általában ilyesmi áll a háttérben, de én akkor sem értem ez miért jó. Mindenesetre (barátnőm szavaival élve) rossz fára hugyozott ... :)

Okr

Nemtom mitől fáj, néha szúrkál meg nyom .... de nem baj mindent elviselek a cél érdekében.
Tényleg szőke ciklon ügyben mi a helyzet? Már ha publikus ....
kokusz
 
 


Kókusz,
ejnybejnye porszívó, mit nem olvasok! :?
sztem nem múlik ezen, de a beülti utána pár napban vigyázz magatokra kicsit jobban! :wink:
én kb egy héttel beülti után lettem úgy vele, hogy na mostanra már beágyazódott v. nem, úgyis mindegy! :)

Anyanyuszi :lol:
ügyesek vagytok, szépek vagytok!
jaaj, még össze is kaptatok apával? :(

Okriszti,
igen, trv szerint jár neki 5 nap! :D

befekvés: eddig 2 ilyen műtét utáni esetről tudok infót, az egyik 5. hónapban, a másik 25. héten kellett, hogy befeküdjön.
a 28-at én tűztem ki magamnak, hogy akkor asszem megnyugszom, ha addig jól vagyunk (bárhol is) :oops:

sajna a doki sem jós, márc.9-én megyek hozzá aznap leszek pont 24 hetes) megnézi a méhszájat, és talán okosabbak leszünk!
angel37
 
 


Okr

Jaj,nem akartalak ám megbántani... :roll: :oops: Csak tudom,hogy vannak,akik merő kényelmességből nem fektetnek ebbe a dologba egy kicsi energiát sem :(... És van olyan,aki minden évben uazt a jelmezt viseli, mióta idekerült :(...Mondjuk a lányoknál tényleg menők ezek a tüllös cuccok :).Nálunk is a 10 lányból 7 királynő, tündér vagy pillangó volt :D!Vagy keverve :roll:.... Na,szl nem magamat akartam fényezni,de tényleg :(...
Rosszindulatot én még bírom,megpróbálok mindig köztes utat járni,mert a biliborításnak nem lenne értelme :(.A vezetőség is tudja,hogy milyen,de sajnos még nincs eredménye.Mondjuk lehet,hogy ha meg kellene válni egy kollégától,az nem én lennék :roll:...
Mennyire messzire fogtok költözni(nem is tudtam,hogy fogtok :shock: )?Már hogy nem lehet a régi oviba visszavinni,vagy az macera?Akkor majd most jön,hogy Gyeses anyuka ne vigye a gyerekét???
Nálunk is most 28 a max létszám,ennyire emelte meg az önkormányzat a limitet.De egyszerűen kriminális.Ennyi gyerekkel kibírni sem lehet a napot,nem hogy foglalkozni velük rendesen :(...
Akkor immunerősítés és kitartás :).Enyimeknek az echinacea nagyon bejön...

Kokusz

Most ágyazódnak :).
Kolléganők: persze,hogy nem érted,ezért nem vagy olyan :wink:!Minden esetre hajrá :).Szl benned emberükre találtak? :)

Angel

Hát,látod,ez a hétvége pocsék volt :?....
Mondjuk a színház nagyon szuper volt,csak oda se jött Apa,beteg volt.Utána összeveszés,és a buli sem volt olyan jó így :(... De majd csak rendbe jön :).
28. hét már tényleg jó,onnantól azért nagyobb eséllyel indul,ha korababa is lesz :).De nem lesz :).


Jó éjt mindenkinek,jön a taposómalom :?...

anyapoc
 
 


Angyalka
Ja,értem!Aztán meg fogsz lepődni,ha otthon fekhetsz. :D
Azért mobilnetet szerezz be,nehogy ne tudjunk beszélgetni!

Anyapoc
ÁÁ,nem vettem magamra! :P Apa azonban tényleg szekál egy varrógépért,hagy majd ő azon varr... :D :lol: :shock: :shock: azt hiszi olyan egyszerű az.Na mindegy ,gyerekemnek felajánlottam egy pillangó jelmezt,hogy azt meg tudom csinálni,ragaszt és nyír módon,de nem állt kötélnek.Azért így utólag látom,az enyém nem lett volna versenyképes :oops:
Szegény apa jobban van már??
Összeveszés nálunk is előfordul,főleg ha megyünk vhová.Állítólag én mindig variálok,és rám kell várni. :shock:
Ja,költözés.Visszacuccolunk északra,április végén várhatóan.Ott meg nem volt még ovis,tehát új lesz.Férőhely pedig nem lenne vészes,ha nem zárnák be folyamatosan az ovikat. :evil: Pipa vagyok az önkormányzatra.
Gyeses anyuka viszont most az egyszer nem fog gondot okozni :lol: nappalis hallgató vagyok + 5 éves kortól kötelező az ovi.Na és nappali miatt még a bölcsi is menni fog.

Kokusz
Fészkelődnek!!! :D :D
Szőkeség most lapít (kop-kop-kop)De már nem bízom el magam,mert 3 hónapja is azt hittem végleg eltűnt,aztán tessék! :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr

Hát Apa alakul,de azért még mindig nincs a helyzet magaslatán :(...már nekem is fáj a torkom :?...
Húúúú,tényleg,hát Ada már 5 éves lesz :shock: ..ezt kihagytam a számításból :).Na a nappali meg ugye kész útlevél :D!Na akkor azért csak lesz hely vhol... :roll:
Szt ha lánykád benne lett volna,akkor a ragasztott lepkeszárny is tuti :).A gyerekeknek nagy öröm az,amit anya vagy apa saját kezűleg csinál ..pláne,amiben esetleg ő is segíthet,szl csak ne légy kishitű :):)!!!!Hajár jövőre és beszéld rá vmi jóra :).Nálunk is mindig vita tárgya,mert volt,hogy Bulcsú víziló akart lenni,vagy éppen légy,vagy mikrobi :roll:....Azért eddig mindig megegyeztünk :wink:!
Hát őszintén,én sem tanultam varrni és egy varrónő tuti,hogy szívrohamot kapna a kreálmányaimtól :roll:.Szabni nem tudok,a gyerek ruháit használtam mintaként :roll:...
Szl lepd csak meg apát egy varrógéppel :lol:!
Szl variálsz...vagy nem ? :lol: Nálunk Apa ilyen :D!Egyébként meg van róla győződve,hogy csak mi veszekszünk :roll:...
Szőke ciklonról lemaradtam... :roll: Légy résen....

anyapoc
 
 


Ja,jól elköszöntem az előző hsz-ben,de itt vagyok,mert államvizsgatételeket kell kidolgoznom... :cry: :cry: :cry:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Nagyon ügyes vagy. Én is remélem majd varrok, amikor anyukám csinálta nekem anno a jelmezt mindig őrült izgi volt.
Bulcsúnak vannak ötletei. :) A viziló picit neccesebb lett volna. :) Tavaly nem hópihe vagy mi volt? De lehet rosszul emlékszem.

Angyalom!
Bár nem vagy síros, de lehet lesz itt bőgicsélés a megkönnyebbüléstől ha megszületik a kislányod úgy látom. :) Egyébként én azt hittem, ha megvan a csíkos teszt, azonnal a babboltba rohanok. Hááát, ma már ott tartok, hogy első beruházásom és gyermekem meglétének világgá kürtölése a ballagási meghívó lesz. :oops:

Kokusz szivem.
Ne legyél olyan mint én. Popsira leül, dvd elővesz és pihi. Egy-két napig mindenképpen!!!

Okr!
13-14-es transzlokáció. Nagy százalékban vetélést eredményez. Amiért merek/tem kockáztatni ha a hibás kromoszóma öröklődik 1-2 % csak, hogy a születésig eljuthat. Ált a 12. hét előtt elhal. Ezt ugye könnyedén vettem eddig, de miután átéltem, már kicsit másként gondolkozom erről. :(
Van egy kiborulásom 2008 január környékén ott leírtam mindent.

Most teljesen be vagyok gőzölve. Már megint a babatémával kelek-fekszem. Most nem tudom hogy ez jó vagy rossz.
:oops:

Más, a hétvégén kint voltunk a kertben szétgereblyéztük magunkat. És annyira szépen növögetnek a virágok. A hideg ellenére csak bújnak kifelé, és a fák is tele rüggyel. Úgyhogy csajok, jön a tavasz nincs mese.

Junko
junko
 
 


Hello Lányok

Na jól letoltatok .... :oops: azé nem szaggattam meg magam, és apa hozta vitte a porszívót. A kutya miatt muszáj volt :oops: de utána egész nap feküdtem.
Ma fájdogál a pocim, jajjj meg fogok őrülni még a jövő hét végéig. Ez baj vagy normális? Mármint hogy fáj. :roll:

Junko

Nem baj az ha be vagy gőzőlve :) Háááát nemtom, errefelé nemigazán van tavasz, esik a hó mint állat.

Okr

Értem ... lapítson is .... :twisted:
Remélem tényleg azt érzem hogy fészkelődnek.
kokusz
 
 


Anyapoc,
jobban vagytok? :? kibékülés legalább megvolt?
Mikrobi? a vizilovat még értem... :wink:

Okriszti,
karácsonyra kaptam mobilnetet laptoppal 8) azelőtt nem volt! dec. közepe óta, mióta itthon döglöm, azon csüngök! :wink: de a kórházba nem viszem be :(

Junkom,
mi szánik sztem már óvatosan duhajkodunk :wink:
igazad lehet/lesz! :D múltkor a fogorvosnál bőgtem, mikor megláttam, mennyit kell várnom, főleg azon a szar széken :roll: :oops:
18 évig titkolni szép mutatvány lesz! :wink:

Kókusz,
ha nem emelted meg, akkor csak fél leszúrás! :wink:
nyugi, a hasfájás minden formája belefér :wink: még a menis görcs is, és mind jelenthet jót!
annyi hormont kaptál, mint eddig soha, a petefészkeid jó nagyok!
drukk +++++++++++++
angel37
 
 


Kokusz!

Nyugi én sem bírok a s**emen maradni. Azért nem ezen múlik. Csak ha nem muszáj ne most akarj elszegődni szenet lapátolni. :)

Angyal!
Jó, akkor csak az áltis. ballagásig titkolom. (előletek nem fogom. :) )

Monyó!
Látlak ám a másik fórumon. Azért ide is jer néha. :)

pussz

Junko
junko
 
 


junko :oops:

szoval leselkedunk? :lol: :lol:

na jo irok ide is.

orulok hogy fel vagy porogve,valahogy jobban tetszik a lelkes junko :lol:

anyapoc,csucsszuperek a jelmezek :!: :!:

kokusz.drukkkkkk

angel,akkor valakinek fogsz majd irni hogy mi tortenik veled a korhazban?vagy majd csak szules utan tudjuk meg hogy mi van?

Kép
monyo83
 
 


Junko,
-4 év, máris könnyebb feladat! :wink:

Monyó,
Junkonak tudok majd üzenni - persze ha ő se bánja :) - , ha lesz vmi esemény szólok!

de most még itt vagyok! :wink:
angel37
 
 


Helló Lányok :)

Junko

Hát azé szenet lapátolni nem mennék :) vigyázok ám, na. Pihengetek mert fáj egy picit a pocim.

Angel

Máris jobban hangzik a fél leszúrás .... :)

Monyokám

Tényleg tessék ide is jönni! Köszi a drukkokat.

Olyan finom hagymalevest csináltam, hogy legszívesebben az egészet megenném :) Na de nem fogom mert nem fér.
kokusz
 
 


Sziasztok!


Junko

Itt se nem volt ma tavasz :(... bár néha sütött a nap :).Azért csak gereblyézzetek szorgalmasan,hátha előkaparjátok a tavaszt :wink:!
Bulcsú tavaly hópihének indult (ez volt az eredetei ötlete),de végül hógolyót tudtam csak neki csinálni :D!De az is tetszett neki :).Minden évben vitatkozunk,mi legyen :D!
Viszont az emlékezőkéd csúcsszuper :D!
Ez a transzlokáció nem hangzik jól :(.... Szl apa jó kromoszómájára kell befizetni...Akkor azért mégis talán jobb lenne a vizsgálat,nem? :roll:
Ballagási meghívó,ez teccik :)!

Angel

Persze,hogy kibékültünk,nem megy az nekünk sokáig,bár mindketten iszonyatosan makacsak vagyunk, lévén két oroszlán sem fér meg egy csárdában,nem csak a dudások :lol:!Pláne ha még több is van a háznál... :?
Apa pocsékul,holnap irány a doki.Ma már adtam neki cataflamot,annyira fáj a torka... :roll:
Mikrobi az egyik kedvenc nálunk :):Tudod,megvettem a GYEREKNEK az összes régi,jó mesét DVD-n :lol: ....:oops:


Monyo

Köszi :)

Megyek,mert a Zuram nem hagy :).

anyapoc
 
 


Sziasztok Csajszik,
Újra nekiállok, igaz, most dörzsöltebb leszek! 8)

Okr,
OK, küldöm a mail-címét! :lol:
(huhh, mit kapnék.... )
Jobbulást a kiscsajsziknak! És Neked is!
Azta, Apa varrni akar? :shock: Hagyd! :wink:

Szürkemaci,
Mert teljesen más, mint én. Más közegbe került, másmilyen az élete... Nekem meg rossz, mert én szeretem a Tesómat és régen másmilyen volt a kapcsolatunk. Hiányzik az a Tesóm... :(
Persze, egy picit rossz érzés lenne, hiszen én is nagyon-nagyon szeretnék már egy(-két) kisbabát. Ugyanakkor nagyon örülnék is, ha sikerülne nekik! Én senkitől sem tudom sajnálni a babát,és ha rajtam múlna, mindenkinek adnék, amennyit csak szeretne (OK, a bodzázóknak nem adnék egyet sem - bocsánat)

Anyapoc,
én is tudom, ki az Éles J.!
Hol vannak a jelmezek?
Ugye én is kaphatok az autogramodból? Aztán majd amikor a tömegek sorban állnak, én csak ott mosolygok majd, h nekeeeem már van, bibííí! :lol:
Jajjj, de szééépek a gyerekeid! :D És nagyon jók lettek a jelmezek! Apának ez már a jelmeze? :lol: Jobbulást Neki! Összekapás nem jó, azóta már minden ok, ugye?
Részeg csajokat nem lehetett elküldeni?
Nyuszi is nagyon jóóó! És csini is! :wink:

Monyo,
Ne is mondd ezt a kiherélős embert! :shock: Nem tudom, hogy lehet valakinek ennyi esze (ha van...). Biztosan beteg ez az ember! ...
Tök aranyos a Tesód! :D

Junko,
Éljen a sárgatest! Hajráááá spontán! ++++++++++++++++
Szerintem nem kell cikinek érezned, hogy Anyukádtól kaptatok pénzt a projektre! Örülj, hogy Anyukád tud segíteni! (egyébként megértem..)
Miért maradt el a bulitok? És a Párod hova ment egyedül bulizni?
Hol a tavasz? Oda megyek én is!
Azért nekünk előbb elárulod a ballagásnál, ugye? :wink:

Kokusz,
Látom, az a csütörtök Neked sem volt éppen egy szuper nap... Jó, hogy kisírtad Magad! És tudod, a negatívumok után mi jön! :wink:
Gratu +1-nek!
Ja, és drukkoltam pénteken kb. du. 3ig, mert nem tudtam, mikor mentek a beültire! :D
Kettős - kapaszkodóóóó! Naná, hogy Apa is meghatódott! 8)
Nálad is kiakasztó a munkahely?! .... Közben eljutottam a dologhoz. Tényleg ne idegeskedj, nem ér annyit! És ne is porszívózz!

Ancsa,
Mostantól a Nővéred lesz az egyik példaképem! Várom a saját kárpótlásomat! :lol: :wink:
Pénzügyi gondokat megértem... :cry: És sajnálom. Nálam sem túl fényes a dolog... :(
Nemár, hogy nem mehet Marci suliba! Nem lehet addig kijavítani? És hogyhogy csak most vették ezeket a dolgokat észre? :evil: Gyerekorvos? Drukkolok, hogy rendeződjön a dolog és mehessen suliba a nagyfiú! Durva, hogy emlékszem, amikor az oviba menéstől tartottál...

Katica,
én is egészen közelről éltem át az aggodalmat, így tudom, miről beszélsz! Gyönyörűűűű Léna baba!

Katavirág,
Aztaaa, Nálatok is 5ösfogat? Gratulálok! :D Mi volt ma?
Na, azért nem ilyen könnyű engem megbántani! :wink: Ráadásul - ha kívülről nézném magam - valószínűleg én is ilyesmit mondanék. De bízom benne, és pozitív vagyok (aztán max. pofára esek..)
Köszi! :D

Angyalom,
Azért összeírod, hogy mit, honnan kell venni? Tehát nézelődsz? Közben eljutottam a válaszig.
Azért a zsemlével szerencséd van! :wink:
Haha, már látom, hogy ott fogsz állni 36(-38) hetesen és már tényleg mindent kiválasztottál, erre Kókusz még nyugiban ül bent a kis popóján. :wink:
Ja, és ha már a kórházban leszel, én megyek szépen minden nap és viszem, mit írtak a csajok! Nekik meg hozom a híreket! :lol:

Próbáltam mindenre írni, de elfáradtam a végére...

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hát Kata!
Elképesztő vagy. Ámulok és bámulok az írásodon. Fain csaj vagy. :)
Pénz ügy. Szerencsére eddig még meg tudtuk oldani. Mondjuk mivel most építkezünk is és én pedig itthon vagyok és csak maszekolok ill. férjem fizetését is "racionalizálták" na meg ez a Genetikai vizsgálat is, azért alakul. Sztem kb. 1 millát már beletoltunk ebbe az egészbe 5 év alatt. Na mindegy nincs panasz, megoldjuk valahogy és hála az égnek bízhatunk a családban is.
"ha rajtam múlna, mindenkinek adnék," köszönjük :)


Angyal!
Nanáááááááááááááááá, hogy a bánatba bánnám. Még sose nem voltam híradós. ÓÓÓ ez igazán nagyon jólesik. :)
Figyu és mesélj már picit. Két kérdés fogalmazódott meg bennem. 1. nem is tudjuk mekkora a baba? Megsúgod a paramétereit? 2. Egész nap feküdnöd kell? Hogy telik a napod?

Monyó!

Naná, feltűnt, hogy nem írsz. Naa hogy döntöttél a stimus ciklust bevállalod? Ez a ciklus esélyes?

Anyapoc!
Valahogy megmaradt ez a hópehely-hógolyó dilemma. Azért a lényeges dolgokra emlékszem. :wink:

Iccaka férjecském lett nagybácsi. Hétfő délután meg egy kedvenc barátnőmtől jött a telefon hogy gyermeket vár. És nem sírtam meg semmi. (de azért egy pohárka metaxa legurult)
Kicsit azért most meginogtam megint. Kritikus ciklusközépben vagyok. :(

Junko
junko
 
 


Kokusz!
Mai adag szorítócsomagom elfelejtettem.
Nem baj ha fájdogál. Én aszondom mindig jobb ha van vmi jelecske mintha nincs semmi!!!

Junko
junko
 
 


sziasztok.

ildirol semmi hir?

junko gratula a nagybacsisaghoz!!ugyi vagy hogy nem sirtal.

kata koszi igen a tesom tok ari:)

kokusz mai adag drukkkkk.

Kép
monyo83
 
 


junko hat ez a ciklusom szerintem nem eselyes.ma teszteltem egy nagy negat,nem volt akkora meglepetes de azert picit mindig elszomorit a nega latvanya.
igen bevalalom a clostyt.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

Monyóka,
de hát még 3 nap a ciklus végéig...
attól persze még utálat a nega látvány :roll:

Anyapoc,
akkor jó, ha már épp nem távol van, ne vesszen ezzel idő!
én a pici feszültséget is utálom! mi még sose veszekedtünk, de nem is vagyunk olyan rég együtt, mint ti :wink: !

szegény apának jobbulást! a cataflam torokra?
én is Leo! :lol: szűz hapsival.

DRuszám,
van kész okos lista, azon jelölök dolgokat!
kiságyat rátehető pelenkázóval pl. kapunk barátnőmtől :)
OK, várni foglak majd! :lol: és bárkit a topicról, aki a kórház felé jár majd! 8) csak asszem szinte mindenki messze van :?

Junkom,
te leszel a telefonos összeköttetésem! :) és hátha már 2in1 tudósíthatsz... :wink:
Bébikókusz kb 3 hete lett mérve, akkor 14cm volt+láb és 260gr! :D Úgy tudom mostanra közelíti a 30centit és a fél kilót.

jó az a Metaxa, kár, hogy kcsiit búfelejtőnek iszod :?
a középidőt pedig használjátok ki!!

Kókusz,
mai +++++++++++++++++++

Katavirág,
neked is mai +++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok.

Monyó!
óóóóó :( De utálom, hogy még picit sem hagynak reménykedni ezek a hülye tesztek. De azért még hátha. Még azért én drukkolok...legyen már egy kis csodád!!!
Örülök, hogy bevállalod a closty-t. Köv. ciklustól?

Angyal!
Ja hülye vagyok, nem ciklusközép, ha nem tudod a kritikus 20. cn...
Szép baba méretek. :) Gratulálok. :) Biztos írtad, de mikor mész legközelebb valamilyen vizsgálatra?
Nem is tudtam, hogy te is oroszlán vagy. Nekem nem is tűnsz annyira annak. Anyapoc jobban. :) (nem mintha nagyon hinnék ebben...)
Arany vagy, hogy ilyen optimista vagy velem szemben. :)

Junko
junko
 
 


junko nem kovetkezo ciklustol,bar mostmar banom hogy nem mondtam akkor a dokinak hogy hajra :? kovetkezo ciklusban megyek kozepidos Uh ra hatha van magatol tuszom.

Kép
monyo83
 
 


lanyok a halaimra is nagy hatassal van ez a szep ido :lol:

egy halam reggelre megszult,a masik epp most szul,csak ugy potyognak a pici halacsok.a 3ik halam meg meg vajudika szuloszoban :o

Kép
monyo83
 
 


Junko,
ó igen, a kritikus nap... :? de végülis akkorsem éreztél onnantól változást, mikor sikerült, nem :oops:
márc. 9-én megyek a dokihoz méhszájnézetésre, meg egy kis UH! :) jövő héten laborok.

pedig eléggé Leo vagyok :wink: biztos ellensúlyozza kicsit a mérleg aszcendens :wink: bár hozzáteszem én sem nagyon hiszek a csillagokban.

jaaa, megvan az apaságink! :D tegnap óta a kezünkben! 8)
(vagy írtam? :oops: )

Monyóka,
micsoda halgyermekáldás! :lol:

akkor még a köv. ciklusban sem lesz closty?
angel37
 
 


Sziasztok,
Kivételesen nem éjszakai műszak vagyok :D

Junko,
Köszi! :oops: De miért is? :D
Gratu a nagybácsisághoz a férjednek! :)
Az én egyik legjobb bnőm is babát vár.. :D Lassan már tényleg csak nekem nem lesz... :? (és én is ittam rá! :wink: )

Monyo,
Hajrá closty! :D És azért még ne írd le ezt a hónapot sem!

Angyalom,
Mint tudjuk :wink: én sem bííírom a picit feszült légkört sem...
Ezt a sok oroszlán itt! :D (én halak)
Viszont a szűz pasi a terv! :wink:
Csak én vagyok közel a kórházhoz? Na basszus, hogy foogd már unni a fejemet! :lol:
Jók a kapott dolgok és az okos lista is! :D

Kókusz,
Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++

Katavirág,
Neked is! +++++++++++++++++++

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata!

Mert olyan jó memóriával/jó szívvel reagálsz mindenki irományára. Én még így is hogy ennyien vagyunk elfelejtek reagálni egy csomó mindenre, meg kérdezek meg többször ugyanazt. :oops:
Egyszer elkezdtem összeadni hány baba született mióta mi próbálkozunk. De nem bírtam, 100-nál feladtam. :)
Azért egy-egy ilyen bejelentés megvisel, bármennyire is...egy nap kell.

Monyó!
Nem baj, a lényeg hogy a köv. ciklusban is lesz valami. Hátha nem is lesz rá szükség. Tudod reménykedni azért szabad. :)

Angyal!
Nem írtad az apaságit szerintem. Ügyesek vagytok. :)
Tudom-tudom., mégis mindig tönkretesz ez a 19-21 nap. Ne kérdezd miért...

Junko
junko
 
 


angel gratula az apasagihoz.
sajnos nem lesz kovetkezo honapban clostymar ha nem partizankodok es nem veszek be egy parat :roll:

kata en tipikos Kos vagyok,a ferjem Bika csilagaszati szempontbol nincs jovonk,valahogy megis kihuztuk ez a 7evet :lol:

Kép
monyo83
 
 


Junkom,
jjjajj te, belefogtál ebbe a véget nem érő számolásba :roll:
annak idején, mikor nem tudtuk, mi marad bennem, azokat a nőket kezdtem gyűjtögetni, akiknek nincs gyerekük (és nem azért nincs, mert pasi sem volt hozzá)
egy nap ja, minimum kell a felfogáshoz... :oops:

nem kérdezem, megvan mindenkinek az "ilyenje" :wink:

Druszám,
dehogy foglak unni! :lol: vagy munka helyett hozzám fogsz járni? :wink:
azt hiszem, a többiek nem bp-iek, talán Kókusz bp v. környéke :oops:

Monyóka,
köszi :)
aha :? partizánkodást asszem én nem tenném.

nem semmi párosítás! :wink: a hímállatjegyek mindig erősek! párom szüleinél is u.ez a felállás, mint nálatok, jól bírják már 30akárhány éve, noha "apósom" minden évfordulókor megjegyzi, hogy ez még börtönben is sok! :)
angel37
 
 


angel csak azert gondoltam mert ugyis megyek uh ra,es tudom hogy szinte bizti hogy nem lesz tuszom es ha mar ugyis closty lesz akkor gondoltam elorebbhozom egy honappal.
na de meglatjuk mit mond a parom.

hat igen nehez ugy egy bikaval,iszonyu akaratos es makacs.en meg fejjel megyek a falnak
:lol:
neha nem is ertem hogy tudunk valamin megegyezni :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Jó sokat írtatok. Köszönöm a sok drukkot!!!!
Nem tudom mindenre reagálok-e ha nem akkor bocsi.

Angel

Én tulajdonképpen Pesten vagyok, melyik kórházban fogsz szülni? Majd én is megyek látogatni :)

Junko

Hát Metaxa érthető .... :? és nem inogni :)

Monyokám

Gratula a babahalakhoz :) Azért a clostival vigyázz ... Láttam a msikban hogy elkezdted őjra a metformint. Ügyes vagy.

Kata

Tényleg nem semmi ahogy mindenre reagálsz ....én mindig elfelejtek valamit. És neked is köszi hogy gondoltál ránk :)

Ennyi drukknak már csak hatásosnak kell lennie. :roll:
Én Halak vagyok horoszkóilag apa meg Szűz :? háááát nem semmi a pasas néha. Mondjuk nekem is vannak dilijeim szó se róla. Bár én sem nagyon hiszek abban hogy ki kivel illik össze.
kokusz
 
 


Monyóka,
végülis nagyot nem tudsz vele ártani! uh-s ellenőrzés meglesz!
apa véleményét megvárod?
én apa tuti azt mondaná, hogy ebben én döntsek :wink:

Kókusz,
na hogy vagy ma? hasfájás, cici, egyebek? :wink:

akkor jól emlékeztem, hogy erre vagy! :)
szt István v. Klinika, ott vannak egymás hegyén-hátán, Nagyvárad tér ill. szinte ott az Üllőin (asszem)
angel37
 
 


Angel

Épp most aludtam egy jót. Cici még fáj, a hasam is néha mensisen, ma a fészkeimet érezte eléggé. :oops:

Na akkor majd tényleg megyek látogatni :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kata

Köszi a sok dicsit,igaza van Junkonak,jó olvasni,amiket írsz :).
Sajnos nem lehetett őket elküldeni,nagyon erőszakosak voltak,senkinek eszébe sem jutott őket lecsapni :?... Ráadásul szt az egyik az Éles felesége volt :roll:
Autogram,lehet róla szó :wink:….de tudod,soron kívül is :D!

Junko

Megingás mit jelent : roll:?
Szl látszik rajtam az oroszlánság :roll:… én hiszek benne,bár nem abban,hogy napi szinten mi történik, inkább abban, hogy vannak jellegzetes személyiségjegyek… Aki nem tipikus,annak az aszcendense lehet erősebb… :roll:
Na ja, memóriád…Már annyit kérdeztem a genetikáról..de sebaj, másnak válaszoltál,abban olvasom :)!

Monyo

Gratulálok a halacskáknak :).És persze neked,hogy ilyen ügyes vagy velük :).
Closty,akkor jó :).Hajrá :).

Angel

Hát nem semmi türelmetek lehet,hogy így bírjátok :D!Na mi sem az az olasz családtípus vagyunk,de hát ami a szívünkön… :roll:
De hamar kibékülünk :).
Micsoda súly és hossz :D!

Kokusz

Drukk megy!

anyapoc
 
 


Anyapoc

Van már újabb felkérésetek? :) Egyébként én kétszer is megnéztem videót rólatok, tényleg nagyon jó.
Apa jobban van már?
kokusz
 
 


Kokusz

Szerencsére nincs :lol:!De jövőre megkértek minket,hogy segítsünk egy másik csapatnak koreográfiát csinálni :roll:...
Aranyos vagy, jó tudni,hogy távol is van rajongónk :D!
Apa ma elment orvoshoz, kapott augmentint...már egészen vidám :).
Elfelejtettem,mikor is kell izgulni értetek (jobban)... :(


Angel

Elfelejtettem gratulálni,hogy végre lesz apája a babácskának :lol:!Igazán nagy dolog ez :).
Cataflam a fájdalomra jó,múltkor Villőnek írt fel a doki,amikor nagy erős torokfájása volt...Így gondoltam,apának is jó lesz :).És lám,tudott aludni :).Amúgy tényleg csak a fájdalomcsillapításra való,de rá van írva,hogy az okot nem szünteti meg.... :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc

Hát én várni akarok jövő hét péntekig. Nemtom hogy bírom ki .... :oops:
Na az jó ha már egész vidám, a gyógyulás útjára lépett. Úgy látszik minden pasi egyforma, én emberem is már csak akkor megy orvoshoz ha totál kész van.
Tényleg a koreográfiát együtt csináltátok?
kokusz
 
 


Kokusz

Na pláne,mi hogy bírjuk ki :lol:!Akkor még egy hétig tűkön ülünk... :?
Tipikus férfiszokás,igazad van...de hogy miért ó ez nekik? :shock:
Az elejét együtt,aztán egy részét netről szedtem le,másik részét meg egyedül találtam ki:).
De már a gyerekeim is abbát dúdoltak a végén :lol:!
Egyébként annyira feltölti az embert ez az egész,hogy azért is szeretjük csinálni.Azon túl,hogy megmozgat,annyira más,mint a hétköznapok :)....

anyapoc
 
 


Sziasztok,

Junko,
De Drága vagy! :D De bevallom, h a memóriám azért nem ennyire tuti :oops: , csak visszamegyek az utsó hozzászólásomig és onnantól olvasok-írok. :wink:
Szerintem ne szadizd Magad az ilyen számolásokkal! :roll: Engem is sokkolnak az ilyen hírek, de gyorsan túllépek és pozitív vagyok (vagy ironizálok picit a saját helyzetemen és az segít :D ).

Angyalom,
Gratu az apaságihoz (még nekem sem írtad!)! 8) Akkor Kókusz vezetékneve legalább már megvan. :wink:
Ha nem leszek motiválva, hogy bemenjek a munkahelyemre, akkor megyek Hozzád munka helyett is! :wink:
Ja, tényleg, az le sem esett, hogy aki nem pesti, annak neccesebb... :oops:

Monyó,
Aaaaazta, nem semmik a halaitok! :shock: :wink:
Én sem hiszek igazán a horoszpókokban, de néha megingok. :D
Én azt hiszem elég egyértelműen halak vagyok :)
Az ilyen párkapcsolati összeillősökben viszont picit sem hiszek... Viszont a barátaim nagyon nagy százalékban oroszlánok, vagy szűzek. Ezen azért meglepődtem.. :shock:
A kosokkal, bikákkal viszont nem egyszerű az élet - nekem... Én hagyom magam, nem birom a konfrontálódást... :roll:

Kókusz,
Akkor majd bandázunk Angyalnál a kórházban! :wink:
Te is halak? :D Február, vagy március? Én csípem a szűz pasikat! :wink:
Továbbra is drukkoloook!
Naná, h hatásosak a drukkjaink! :wink:

Anyapoc,
Neked is köszi! :oops: :D
Legközelebb szólj, megyek lecsapkodónak! :wink: (annak idején, zsenge lányka koromban a szórakozóhelyeken nagggyon ment az idióták 'tánccal' elűzése a környékünkről... :lol: 8) )
Jajjj, de gááááz, ha az Éles felesége volt az egyik! :shock:
Köszi, akkor megyek majd soron kívül! :wink: Hogy fognak irigykedni! :lol:
Jó hír, hogy Apa jól áll gyógyulásilag! :D

Katavirág, Okr,
Merre vagytok?

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na, irtam egy hosszut es elszallt :evil: Agybajt kapok :evil:
katavirag
 
 


Jóreggelt

Kata

Én március :)
Én is bírom a férjemet, de néha nagyon kiütközik rajta a Szűz csillagjegy :shock:
Le kell csapjam magam, nem szabad figyelni a jeleket! Mármint hogy vannak vagy nincsenek.
kokusz
 
 


Katavirág

Mi újság van?
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?