Új privát üzeneted érkezett!

Lanyok! Olyan sokat irtatok hogy mire a vegere ertem, mindent elfelejtettem. Szilard mar alszik. Olyan ugyesen elalszik mar egyedul, imadkozom neki es a tejci utan behiv hogy vigyem ki az uveget es fordul be es alszik. Valaki hogy most voltam e ennel a dokinal eloszor. Igen, es nagyon pozitiv benyomast tett ram.
Vendég
 


meli köszi...nem volt agy buli mert máté beteg és bágyadt.....
mára elköszönök....jó éjt!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Kép

királylány
 
 

 
 

Jó éjt Nita. Hálát adtam az égnek. A srác-jól ismerem- azt mondta legközelebb pálinkába dobáljam a telefont :mrgreen:

Melinda: sikerült :D Nem semmi :) :wink:

Endzsi: mond hogy csinálod, hogy egyedül elalszik? Hol rontottam el?...........

királylány
 
 


Jó éjt lányok!

Kép
kicsi80
 
 


Óóóó,köszi szépen!!!2 hét múlva szültem...
Ti halljátok,ahogy veszi a levegőt a gyerkőc???Szerintem akkora orrmandulája van,mint egy ház.Jahhh kimondta az első értelmes szót,amit direkt ki is akart,mert az apapappa nem biztos hogy direkt...szóval...kecske...Van mamáéknál kecske koponya,na attól el van ájulva a gyerek.Eddig csak kkkkkköö volt,de ma kinyögte vagy 5ször is,hogy kecske...azért az anyának jobban örültem volna!!! :evil: :evil:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nyugi,én is elrontottam!!!!Nem is kicsit!!Na de a másik nem lesz elkapatva.Ostorral ülök majd a kiságy mellett,és aki csak nyúl a gyerek felé,hogy az első nyikkanásra kiveszi,adok olyat,hogy besz@rik!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jo ejt Nita, Kicsi! -- Dia! Szilard nappal is egyedul alszik el. Megtanitottam. Kitartas kell es kovetkezetesseg. A szobaja ugy van berendezve hogy nem tudok melle fekudni igy gornyedtem az agya mellett. Egyszer meguntam, meg a hatam sem birta mar es azt mondtam, vagy beviszek matracot, vagy megtanul egyedul aludni. Az utobbit valasztottam :)
Vendég
 


Melinda: :mrgreen:
Szívesen, örülök, hogy sikerült. Nálunk Bence nem volt felkapdosva, nem is szeretett kézben lenni. Ott szúrtam el, hogy mikor már felállt a kiságyban ottmaradtam mellette míg el nem aludt, közben meg nyomkodtam, hogy feküdjön le. Egy idő után ezt meguntam és átvittük a mi ágyunkba. Ott következett az éneklés, mondóka, most meg a mesélés. Mondjuk a mesélést nem bánom.........

királylány
 
 


Endzsi: csak már 4 éves, most átszoktatni nehéz........jó lusta vagyok............majd ha terhes leszek akkor megpróbálom, aztán majd a kistesóval hátha.......

királylány
 
 


Ö meg imád ölbe lenni....Leírom a súlygyarapodását...

Szül:3900gr
Hazahoztam 3700gr
10 naposan 4530 gr
1 hónaposan:5600 gr
2 hónaposan.8110 gr
3 hónaposan:9120gr
6 hónaposan 11400gr
most 12kg hát én meg cipeltem,imád a derekamon ülni... :shock:
4-5 lépést megy,de a hajam az égnek áll,vakmerő az biztos!!!Én is büszke voltam magamra,míg nem aludt köztünk,mondták is,majd akkor hisznek nekem,ha fogzáskor se szoktatom be...hát de...beleestem a csapdába.Na megyek,ledőlök,mert időközbe megvolt az első kelése :shock: :shock:
Apa éjszakás.
JHujj,de rossz,lecsót büfögök... :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Most szallt el az uzim :evil: Szilard is felallt, de nem adtam fel. Volt hogy 2 ejszaka magunkhoz vettem es utana nem akart egyedul aludni. Na ott dontottem el hogy tobbet soha, mert rogton visszael vele.
Vendég
 


Jó éjt! Adod még neki a homeós bogyót? Hányszor kel éjjel?

királylány
 
 


Endzsi: ez van nálunk is: mese, hátsimi és úgy alszik el. Nem alszik köztünk, átvisszük a helyére, meg tudja is , hogy a helyén alszik, hiszen ott ébred fel

királylány
 
 


Melinda! Mennyi idos Petike?
Vendég
 


Volt itt a szomszéd csajszi és azt mondta neki a nődoki, hogy járjon el infraszaunába. Meg is beszéltük, hogy megyünk együtt, de beiktatunk előtte egy 1 órás edzést. Már alig várom, hogy menjünk.

királylány
 
 


Bocsi, Pistike (piciben latom a vonalzot).
Vendég
 


No, elköszönök. Jó éjszakát. Még holnap habzsi-dőzsi-tejbe-vaj, aztán szerdán már dolgozok.

királylány
 
 


Dia! Az szupi lesz. Mar ugysem tudsz sokat jarni mert hamarosan kiberelik a pocakodat, es aztan nuku szauna :) JO EJT! Megyek aludni!
Vendég
 


Sziasztok!
Megint pihiztem.
Én nem tudom, mi van, de máris fáradt lennék?
Én Benivel egyszer a melóhelyen elaludtam ebéd közben az asztalnál.
Nekem ezzel az álom kórral vannak problémáim.

Perpike, még bízz benne, hogy van. nem biztos hogy kimutatja a teszt hamar!
Betti, te is!!!!!!

Angie34, örülök, hogy minden rendben! :wink:

Királylány, ugyan így jártunk Benivel az alvásnál.
Mindig felállt amikor már tudott, előtte minta alvó volt, mert mi sosem altattuk kézben, gyönyörűen aludt. addig tartott!
Most rendszerint apát akarja be, amíg el nem alszik az ágyában.
Még velünk alszik, de ha kész a szobája megy saját útjára! :wink:

Remélem mindenki jól van, növesszétek a pocakot.

Ja, Kicsi, hogy te mit bírsz? Kitartást hozzá

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi! Persze hogy lehetsz faradt mar most. Sot! En SOHA nem alszom delutan es almos sem szoktam lenni ha ejjel rendesen alszom. Most az utolso terhessegemnel a beagyazodas napjan anyukam beszelt hozzam es majdnem elaludtam, oda sem tudtam figyelni hogy mit mond. Ekkor lettem gyanus magamnak. Pluszba jott a rozsaszines nyak. Aztan 2 nap mulvaa hasszurkalas, es meg 2 nap mulva a pozi teszt.
Vendég
 


Sziasztok!
Angie: nálunk felváltva altatunk, ki ér rá éppen, vagy kit akar Bence.
Endzsi: hát ez az. Pedig most szeretnék eljárni hetente 2x, de a barátnőmtől függ, hogy mikor ér rá. Bence előtt jártam és olyan jó volt. Holnap megyek megérdeklődök mindent, mikor Gábor itthon van akkor mehetek este is. Jó lenne a héten is eljutni legalább 1x. A barátnőmnek azt mondta a doki, hogy segíti a teherbe esést is, mert a méreganyagok előbb kiürülnek. Ők már régóta próbálkoznak és most derült ki, hogy magas a prolaktarin szintje vagy mi. Na meg hajlamos a trombózisra is. Szóval hosszú a történet....
Megyek, folytatom a pakolást. Már kipakoltam az egyik beépített szekrényt és kiselejteztem egy csomó mindent :lol: Kikészítettem apának is a cuccait amit át kell néznie. :lol:

királylány
 
 


sziasztok........jó reggelt...... :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! De jo kedved van! :) :) -- Dia! Selejtezes ram is ramferne! De most az ocsem esküvojere. Rokonok fogadasara koncentralok. Eleg sokan jonnek Erdelybol. Csutortokon erkeznek. Zuram kozben Londonba megy holnap Chelsea-Manchester meccsre. M.helyen nyerte es pont annak is most kell lennie.
Vendég
 


angi annyira nincs jó kedvem........álmos vagyok és elegem van........... :( :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita. Miből van eleged? Máté hogy van?

Endzsi: most lesz az esküvő? Gondolom azt sem tudod hova kapjál. Apa meg meccsre megy?! Azta!

Én is gutaütést kapok attól a kupitól ami apa ruhái közt van! Most ismét rendbe teszem, de a következő lépés az lesz, hogy kiszórom a harmadikról. Bár csak igérgetem neki, de egyszer tényleg ,megteszem :twisted: :mrgreen:

királylány
 
 


Nita! A szeles mosolyokbol gondoltam. Miert van eleged es mibol? -- Dia! Igen, hetvegen lesz. A ferjem nagyon igyekszik a rendtartasban, de sajnos sehogysem megy neki. En is folyton pakolgatok utana, es mondogatom magamnak hogy ezert nincs miert felhuzzam magam. Neha sikerul is :) Csak meccsre mennek + egy kis varosnezes. Egy ejszakat ott alszanak.
Vendég
 


Nita! A szeles mosolyokbol gondoltam. Miert van eleged es mibol? -- Dia! Igen, hetvegen lesz. A ferjem nagyon igyekszik a rendtartasban, de sajnos sehogysem megy neki. En is folyton pakolgatok utana, es mondogatom magamnak hogy ezert nincs miert felhuzzam magam. Neha sikerul is :) Csak meccsre mennek + egy kis varosnezes. Egy ejszakat ott alszanak.
Vendég
 


hát nem tudom miből is vaan elegem.....igazából ugy mindenből......... :(
máté még nincs jól......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! A szeles mosolyokbol gondoltam. Miert van eleged es mibol? -- Dia! Igen, hetvegen lesz. A ferjem nagyon igyekszik a rendtartasban, de sajnos sehogysem megy neki. En is folyton pakolgatok utana, es mondogatom magamnak hogy ezert nincs miert felhuzzam magam. Neha sikerul is :) Csak meccsre mennek + egy kis varosnezes. Egy ejszakat ott alszanak.
Vendég
 


Endzsi: nekem meg sem próbál rendet tartani.Messzire elkerülik egymást. :lol: Időnként felhúzom magam rajta és jól kimorgom magam, meg hát mindig kimagyarázza magát :mrgreen: Nekem viszont mániám, hogy minden élére legyen állítva :oops: De ez ugyebár lehetetlen........

királylány
 
 


Nekem is maniam lenne, de magammal szemben is kezdem feladni. Regen meg szin szerint is kepes voltam csoportositani a poloimat, meg rovid/hosszuujju, ujjatlan, stb. Na most latnad! Orulok ha sorba tudom rakni, nem meg szortirozni.
Vendég
 


Hol vagytok ma lanyok?! Beragadtatok a hoba? Melish? Kicsi? Betty? -- itt folyton havazik. Mar egy kicsit sok kezdett lenni belole. Igazan idozithette volna magat ez a ho egy honappal korabbra!
Vendég
 


Szia Angie34!

Itt vagyok. A változatosság kedvéért mérek :evil:

De nem sokáig. Hallkan olvaslak bennteket. Már nagyon éhes vagyok.

Kép
kicsi80
 
 


Itt nem tudom esik-e. Mielőőtt lejöttem a "föld alá" mérni, sütött a nap. Most nem tudom. De meglepődnék, ha esne a hó....

Kép
kicsi80
 
 


Megyek is! Sziasztok!

Majd még jelentkezem :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok csajok!

Kezdem elveszteni a reményt erre a hónapra....de nemtudom miért..

Itt most nem esik a hó, reggel vesett egy 2 cm.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Rakott krumplit csinálok,leveshez most nincs kedven,remélem apának se lesz... :lol: Majd eszik az anyjánál!!! :lol:
Adom a bogyót,fél 3-tól 6-ig aludt.... :shock: :shock:
Előtte nem.Kijött egyszerre 2 foga.... :shock:
Álomkór???Én a szülőágyon is elaludtam,tudom ,hogy ciki,de rendesen beájultam.Azt mondták aludjak,mert majd a gyerektől nem tudok.Eszembe jutott és gyorsan szundiztam egyet.... :lol:
A szülésznő ott piszkált,hogy nem szabad,mondtam neki,hogy naaaaa,csak egy kicsit!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Végeztem a ruhákkal. Most az íróasztal körül kellene rendet rakni, de már nincs hozzá kedvem, majd később. Még gyorsan felpotszívóztam, felmostam, na meg megebédeltünk, most jön az alvás.
A terhesség alatt én is álomkóros voltam-alapjáraton is-de akkor! Volt, hogy apa elment dolgozni én meg aludtam egész nap.
Beáztattam a csirkemellet natúrjoghurtos tejbe, azt fogom megsütni, teszek alá bacon szalonnát a tetejére meg krémsajtot. Krumplipürét fogok még hozzá csinálni. A levesen még gondolkozom, de lehet, hogy nem csinálok. Ma még megettük a vasárnapi maradékot. Ilyen sem volt még, hogy kedden elfogyott a hétvégi kaja.......mindig marad belőle, pedig nem főzök sokat.
Na megyünk mesét nézni, hátha elalszik Bence.
Itt is esett a hó, délelőtt még szállingózott, most talán olvad...

királylány
 
 


betty: kitartást!!!!!!!!!!

királylány
 
 


Köszi Dia! :wink:
Annyira nem rossz az érzés, mint gondoltam :wink: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty? Milyen a mai teszted? -- Hu de finomakat foztok. En ma inkabb sutok a vendegeknek. 2 felet is. Van toltottkapim lefagyasztva. Majd azt esszuk. Ugyis anyuekmal leszunk es nem szeretem a maradekokat napokig pakolgatni. -- Melinda! A foguktol ritkan alszanak, inkabb fent vannak es nyugoskodnek. Sz.nak 16 van kint, a ket felso ragonal volt gond, de az sem volt veszes. -- Megyek hajatszaritani.
Vendég
 


Csak ma alszunk anyueknal mert zuramat holnap 6ra ki kell vigyem a repterre es nem akarom Szilardot hajnalban hurcolaszni. Igy majd alszik amig jol esik, ami nala egyre inkabb fel 7 kezd lenni. Fel 9tol vegulis igy 10 ora. Az elvileg eleg egy ekkora gyereknek + nappal meg 2 ora.
Vendég
 


Szia Endzsi!

Az LH-m ugyanolyan plusszos.
A HCG-m egy hatttalmas NEGA!!! :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


angi töltöttkápit én is kérrreeeeeeeeeeeeeeek!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
betty nehogy feladd......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, de mit ? :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Az nem jo. De hatha megis. Meg semmikeppen ne add fel! -- Nita! Kuldom! Nyisd az ablakot! Anyum igazan jol tudja csinalni, es ez tole szarmazik. -- Kesz az egyik sutim. Amasikat, majd ha Sziszkom felebredt. Ma este meg fogaszatra is megyek. 2 tomest cserelnek ki. Jovo heten pedig koronat cserel a hatso ragofogamon. Ez a hat nagyon suru lesz..
Vendég
 


a baba dolgot........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty! Az nem jo. De hatha megis. Meg semmikeppen ne add fel! -- Nita! Kuldom! Nyisd az ablakot! Anyum igazan jol tudja csinalni, es ez tole szarmazik. -- Kesz az egyik sutim. Amasikat, majd ha Sziszkom felebredt. Ma este meg fogaszatra is megyek. 2 tomest cserelnek ki. Jovo heten pedig koronat cserel a hatso ragofogamon. Ez a hat nagyon suru lesz..
Vendég
 


Ez a het lesz suru nem a hat :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?