Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!

nagyok édik a compók, nameg a tulajdonosok is :lol:
Mirabel ma elég nyügi, amúgy egész nap mászik, és ha sétáltatjuk, nem megy, hanem fut.komolyan úgy szedi a lábait, hogy nem is egyszerű utána menni. ő is bárhol feláll, (előbb felállt mint mászott)a legképtelenebb helyeken is.de olyan óvatosan ül le, hogy AZért még sosem sírt, hogy a földre huppan.nagyon ügyesen dobja vissza a labdát, aztán széles mosollyal nyugtázza, hogy na ő ezt is tudja. a kiságyba legugol és várja, hogy szólítgassuk, keressük, mígnem feldugja a fejét és nagyokat kacag, hogy megtaláltuk.
darabosokat ő is megeszik, már semmit sem turmixolok.eszik simán kenyeret, tésztát, husit felvágom.ő bébiételt még nem evett, most le is hordhattok, nade első gyerek és van időm főzni neki.-nameg occsó is. :lol: és szeretek is főzni.
hm mit írtatok még...
Bogi jó a babakocsi Dorina nagyon ügyi, h. mászik
Betti sajnálom a ház dolgot
ja és szilvi gratu Mercikének a mászáshoz

Kép
Kép
eyi
 
 


shopin-gratu a felüléshez
moni-Mirko nagyon nagyfiús-édi

Kép
Kép
eyi
 
 


Szia Eyi!
Te is jöhetnél kicsit sűrűbben is. képek?????
Én azért nem főzök neki, mert nem mindig ette meg amit csináltam. :roll:
A babakaját meg mindig megeszi! :oops:
Ezért inkább én vagyok a lehordható, nem Te.
bszilvi25
 
 

 
 

majd hozok képeket,meg videot is akarok, csak multkor mem tudtam feltenni a youtubera.másképp is lehet, v. csak azon keresztül?

Kép
Kép
eyi
 
 


ma úgy állt a szekrény mellett, hogy mind a két keze a magasban volt, csak a lábával támaszkodott a szekrényhez.már pár másodpercig megáll.
ma kipakolta a kukát, meg tegnap is...tegnap egy káposzta darabot kaparintott meg ma egy kenyérhéjat akart megkóstolni mire észrevettem. :oops:

Kép
Kép
eyi
 
 


nagyon élvezi, ha a nyakamban viszem.amint megállok, ugrál és szól hogy menjen a paci tovább.érdemes kipróbálni, aki még nem próbálta :lol: na eldugultam
ja és a pénzügyi helyzetről jobb ha nem beszélünk.páromnak isvisszavették a fizuját, amit euróban kap, a napidíjat(kamionos)nehogy már nekünk is jó legyen egy kicsit ez 300 ftos váltás.gondolta akkor lejjebb veszi.kapja be.még szerencse, h. a hitelünk nem svájci frank alapú..
na de jó hír:végre jöttek a fűtés szerelők és tudunk fűteni a házban, nagyon örülünk neki, jövő héten jön konyhabútor is, így már tudunk haladni, mert meleg lesz a házb an.meg persze száradnak a falak.le tudjuk tenni a parkettát is végre.meg a festők is elkészülnek a héten jupééé

Kép
Kép
eyi
 
 


Eyi: Én youtube-ra töltöm fel. Biztos van vmi magyar oldal, ahol lehet ilyesmit csinálni... Esetleg videok.hu? Nem jártam még ott, csak tipp. A youtube-ra soká megy fel a film, azt is figyelembe vetted? Nekem elég lassú a netem, van hogy egy éjszaka kell mire feltöltődik a film... :roll:

Az ígért kép Barinak :)

Kép
Pelus csere előtt "megszökött" :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Én is szenvedtem egy csomót egy videó feltöltésével. Vártam több órát egy pár másodperces videóra.
De mióta a movie maker-rel csinálom, feltölti 1 perc alatt a fél vagy 1 perces videót! Először én is csak bámultam, de nagyon tuti.
Szerintem akinek xp van, annak van a gépen. Gondolom én, de honnan? azt nem tudom. Nekem van, és nem én telepítettem rá.
Ráadásul tök jó, mert tudom vágni is , és azzal tettem alá a zenét a mászós videónál. Aztán lehet, hogy csak a videók mappába kell elmenteni (mert ott más a fájt típus) és onnan feltölteni. Én a vágott és szerkesztett videókat oda mentem. De majd kipróbálom, hogy csak oda mentek egy nem szerkesztettet, és megpróbálom onnan tallózni. kiváncsi leszek! Na ezt most jól megírtam, de biztos érthető!
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Búcsúzni jöttem... Biztos észrevettétek már, hogy mostanában nem vagyok túl aktív. Ennek több oka is van, de a legfontosabb, hogy egyszerűen alig marad időm netezni Marci mellett. Nagyon sokat játszunk, egyszerűen élvezem, hogy mennyit fejlődik napról napra. A másik, hogy kicsit idegennek érzem magam itt. Olvasgattalak időnként Titeket, de egyszerűen nem éreztem egyik témát sem olyannak, hogy hozzá kellett volna szólnom :cry:

Köszönöm Nektek a tanácsokat, a bátorításokat. Ha valaki kíváncsi ránk a jövőben, msn-en, iwiw-en, mailen és telefonon bármikor elérhet, és hát a blog is ott van, amit ízért írogatok továbbra is.

És időnként azért bekukkantok, hogy megnézzem, ki hogy fejlődik, és ki hogy szépül :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi: sajnálom! - de megértelek!
A másik topicban is szoktalak olvasgatni, és remélem hogy a babaprojekt sikeres lesz.
Azért ez nekem olyan fura! egy helyre irogatunk kb. több mint egy éve napi rendszerességgel, és így elkopik a társaság. (persze mindenkiért nem kár!) - de érted igen!
Ha összejön a baba, azért írd meg nekünk!
bszilvi25
 
 


Szia Brigi!
Én vettem észre hogy nem nagyon jössz. De én a napokban írtam is hogy az oldalt nem nagyon úgy csinálod mint rég. Nem olyan nagy indulattal,mint indult.
És kérdeztem is hogy már nem akarod csinálni??

És nem írtál rá semmit sem. Azt is írtam hogy akkor ha nem akarod már csinálni,csinálja más. Erre sem írt senki sem.
NOS,Mi lesz az oldallal????

Valaki fogja csinálni???
De nekem meg a véleményem az egészről,hogy CSIRI is ezzel a szöveggel lépett le. De ha nem akkor záfoljatok meg.
Nagyon fogékony Zoé,bla-bla-bla.

Ez duma csak!!!!!!!!!!!!



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok

Lenne egy kérdésem, nagyon hülye vagyok az adóbevalláshoz.
Magánszemélyeknek mikor kell leadni?
Most csak a vállalkozóknak kell ugye?

Kép
Kép
schopin
 
 


Kata: szerintem is van benne valami.
ÉN NEM AKAROK SENKI PÁRTJÁRA SEM ÁLLNI, DE NEKEM MINDEN NAP VAN PÁR PERCEM, HOGY ÍRJAK IDE!
MEGNÉZHETITEK, HOGY MERCI IS SZÉPEN FEJLŐDIK (KÉT HÉT ALATT FELÜLT, ÉS MÁSZIK) RENGETEGET JÁTSZOK VELE

De most tényleg ne haragudj meg Brigi, de sztem írhattad volna azt is , hogy IDE nem akarsz írni többet.
van egy-két ember, aki néha ír (Bogi, Eyi) - de mégis írnak. Ha másról nem is, de magukról igen!!!!


SZÓVAL A KEMÉNYMAGHOZ PÁR SZÓ!!!!
Terhesen is és azóta is írunk, ne kopjunk már el!!! LÉGYSZI-LÉGYSZI!!!!!!!!!!!
bszilvi25
 
 


Brigi:én is sajnálom!
És azt is,hogy egyre kevesebben vagyunk. :cry:
Mindenki maga tudja,de az én gyerekem is sokat mocorog,de én nem tudok elbúcsúzni.
Ez baj?!

Máté megint úgy elfáradt,hogy elaludt evés közben. :lol:

Kép
melike
 
 


Én MÁRA búcsúzom.
Jó éjt!
Holnap jövök.

Kép
melike
 
 


sziasztok!
ma lejjebb ment az ágy a közép fokozatba :lol: :lol:
többen le...tak,hogy milyen merész vagyok 8és fél hónapos gyerek a legmagasabb fokozaton. :oops: és én vagyok a három gyerekes anyuka :oops: de érzem és látom is,hogy ráért volna ...mind1,legyen lent.az a tuti!!

bettica köszönöm szépen :lol: akkor statisztikám eredménye:a babák 100%-a rövid sonka lábakkal rendelkezik! :lol: :lol: :lol: :lol:

schopin:szintén,hülye: de szerintem márc vége

kata receptes?a nyáriaknak is van,majd lopunk onnan :lol:

brigi:szia :?ha nincs időd hát nincs időd.igaz nekem 3x annyi gyerekem van mint neked..de van+1 anyám. :lol:
szerintem ezért érek rá.bár ha hiszitek ha nem(ezt már szilvinek mondtam telefonon)én kb 5 percekre ugrok ide villám gyorsan olvasok de nagyon felületesen.ezért egy csomó mindenkit nem reagálok le.nem direkt!!!!!!
barika2008
 
 


Én is megyek, mert kezdődik a filmünk!
Jó éjt, holnap!
bszilvi25
 
 


ja és ha már keménymagról beszélünk nekem még mindíg gigi hiányzik és orsi és móni...de én már csak ilyen kis hűséges vagyok

nesztek szemtorna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jóéjt 8)
barika2008
 
 


Brigi,még ezt le kell hogy írjam.

Biztosan más topikba jobban érzed magad.De Marci nem ok.
Mert akkor oda sem írnál. Egyszerüen más már az érdeklődési köröd.
A több Ok,meg érdekelne mert szerintem valami gondod van velünk.
Csak úgy nem lép le így senki sem,én nem tudnék. Csak ha oka van.



Kata&Milán


oszman777
 
 


MIIIIIIIIII VVVVVAAAAAAAAAANNNNNNN BBAAAAAAAAAARRRRRRRIII!!!!!!
Nem látom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



Kata&Milán


oszman777
 
 


kata pedig látni... :lol: :lol: :lol: :lol:
nemááár,miért nem látod???? :roll: :?:
barika2008
 
 


[size=18]
[quote="barika2008"][ írta:barika2008size=7]ja és ha már keménymagról beszélünk nekem még mindíg gigi hiányzik és orsi és móni...de én már csak ilyen kis hűséges vagyok

nesztek szemtorna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jóéjt 8)
[/size][/size]

Akkor ki nagyítottam,NEM BAJ????
hátha mások sem látják.



Kata&Milán


oszman777
 
 


brigi.lécci ne vedd sértésnek vagy bántásnak amit kérdezek!
ha valóban kifogytál a témából(ebben a topikban) akkor simán megteheted volna ,hogy nem szólsz egy szót sem csak nem írsz vagy csak nagyon ritkán írsz.van egy pár ritkán író mint móni is,és neki is örül mindenki!!senki nem veti a szemére,hogy hol volt eddig!!
így meg most mindenki azt hiszi,hogy valami gáz van!!

kicsit olyan ez mint az öngyilkos aki valóban meg akar hallni,és szó nélkül aláugrik a vonatnak,tuti halál.és van a másik fajta öngyilkos aki bevesz egy pár bogyót aztán úgy intézi,hogy tuti bekerüljön korházba!!
az eggyik figyelemfelketés a másik valódi END!!
bocsi ezért a nem kicsit szar pédáért!!!
barika2008
 
 


kata kata!a többiek igen is látják...már rég ki van próbálva a dolog :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


na mára tényleg tipli!!
mert nem rég mondtam,hogy 5 percekre ülök itt...hát ez most egy nullával több lett
barika2008
 
 


PAAAAFFF
:D
igen valami ilyesmi,jól látod.
Meg mindenkinek ahhoz van kedve amire szakít időt. Mert Blogot meg van ideje,és kedve írni,meg más topikba.
De ezt ne vedd bántásnak,de nem így van??
Más bi,bi van itt velünk. Ez nem magyarázat. Nincs időm ide ülni.
Egy nagy kérdő jel van elötem,de szerintem mások elöt is.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Jó reggelt!

NO COMMENT!!!!!!!!!!!!! Szabad országban élünk :lol: :lol: :lol:

Annyira élvezem, hogy nem kell dolgoznom menni, hogy el sem hiszitek :lol: :lol: :lol:
bluebox
 
 


Jó reggelt!

Hékás: Sajnálom... :( Azért remélem minden okés, és nagyon-nagyon drukkolok a kistesóhoz ;)

Oszi: Szókimondó vagy az tény ;) Meg Bari is... Ez nem baj, ne értsétek félre, különbözőek vagyunk ;)

Blue: Akkor jó pihit mára :) illetve jó Kristófozást :)

Bari: Nem kicsi a lábuk, hanem vastag a sok sonka miatt, ezért tűnik úgy, mintha :D

Tegnap "elzavartam" apát azért a bőr talpú zokniért... Teszteljük, egyenlőre jónak tűnik... Lehet veszünk belőle még 1-2-t...
Éjjel arra ébredtem, hogy fáj a hasam. Küzdöttem egy darabig a mellékhelységben, aztán visszafeküdtem. Nem telt bele 1 órába és Bence kelt, hogy enne... Megint visszafeküdtem, aludtam vagy 3/4 órát, mire vki írt nekem MSN-en, kiderült, hogy rajta hagytam a hangot a gépemen... :( Annyira szerencsétlen vagyok ma...

Tegnap Bence rájött, hogy a notim töltőjét jól meg lehet rángatni :D Vagy 3x szedtem ki a kezéből a kábelt. Majd a cipősszekrény nyitjára jött rá... A másik cipősszekrényt is kinyitotta... A szemetest egyenlőre nem pakolja ki, "csak" kiborítja... Asszem jobban kell figyelnem már rá :) Ha csönd van, akkor tuti vmit talált...
most éppen felállt sztem az ágyában és ha jól hallom akkor megint a radiátort csapkodja :lol: Tuti örülnek a szomszédok :) Direkt legalulra tettük a matracot, hátha akkor nem éri el, hááát ez nem jött be :D
El kellene ma mennünk dokihoz kontrollra, de hát ekkora hóban én el nem indulok a gyerekkel, autóval.

Kép

Kép
bettica
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:11-kor.
pironya
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:11-kor.
pironya
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:11-kor.
pironya
 
 


Írtam egy csomót, de inkább nem küldöm el :oops:

Én is azért sajnálom a dolgot, mert így tényleg nem fog már Hékás írni :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Piri: Zacsival én jól megszenvedtem pár hónapja. Hajnalban feltettem ugyan neki a zacskót a fütyire, de reggelre vagy kijött belőle a kis játékos vagy nem pisilt az alatt a pár óra alatt :twisted: 3 nap és 5 zacskó elhasználása után adtam fel :D Remélem neked nagyobb szerencséd lesz ;) Nálatok is csak fél 9-ig lehet leadni a laborba a pisit?

Kép

Kép
bettica
 
 


Jó reggelt!
bszilvi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:12-kor.
pironya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:12-kor.
pironya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:12-kor.
pironya
 
 


lányok!!
egy kis emlékezés akikkel ezerrel pörgött a topik!!!!
orsi,móni én stella,gigi,monti,buci,mankabi,osszman,dbogi,IBM,wera,melike,bszilvi...
jkriszti!!van aki hiányzik a listáról mert nem sok oldalt néztem végig!!
ééés mindenki jó fej volt!!ééés nem volt vita!!
és ezek közül az emberek közül SAJNA már egy csomóan nemirnak!!
ŐKET SENKI NEM SAJNÁLJA????MIÉRT?MERT NEM JELENTETTÉK BE,HOGY NEM FOGNAK ÍRNI?HÁT ÉN ŐKET SAJNÁLOM
barika2008
 
 


Köszi Pironya!
Meg is szeretgettem már!!!! :P :P :P :P

csajok.
most ne ezen forogjunk! Brigi döntött, kész!!!!

Csongi akkor ügyi, tudja, hogy mikor kell és hova pisilnie. :wink:
bszilvi25
 
 


[quote="bluebox"]A írta:blueboxnnyira élvezem, hogy nem kell dolgoznom menni, hogy el sem hiszitek :lol: :lol: :lol:


DE, SZERINTEM EL HISSZÜK!!!!!!
bszilvi25
 
 


Jó reggelt!

[quote] írta:
itt ülök, ölemben a gyerek, fütyijén a zacsi és várjuk a pisit

Ez tetszett!

Nagggyon jó éjszakánk volt!Máté 7kor kelt fel először!Evett és még fél 9ig aludt.
És már megvolt a mai felállás az ágyban. :lol:

Kép
melike
 
 


Sziasztok!

Jövök Én is csak visszaolvasok! :shock: :shock: :shock: :shock: Jó sokat írtatok, atyám megpróbálok reagálni!

Puszi mindenkinek!

Jajj de szerintem csak délután tudok jönni, gyors rendbe teszem a konyhát, meg odateszem a kaját!

Brigi: sajnálom, Én csíptelek! De az igaz hogy nem időhiány, mond meg kerek-perec hogy ide nincs kedved írni! Neked most más téma lesz fontosabb, a második terhesség. Ha időhiány lenne nem csinálnád a váradósok táblázatát a másik topicban, persze érthető hogy a kettő együtt az sok. :shock:

Azért a maradék ne hulljon szét ok? Egyszer már volt hogy nagyon lelaposodtunk, de aztán újraéledtünk! :lol: :lol:

Na sietek, anyumat ma kell vinni röntgenre, kíváncsi vagyok kimutatja-e már a törést ha van! :(

Puszka!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna: remélem nincs !!!!!
bszilvi25
 
 


Anna:csak lassan!

Kép
melike
 
 


Piri: Amikor kevés volt a pisis pelus, akkor kellett volna nézetnünk egyet, de mivel a szépen helyreállt a dolog, annyira nem forszíroztam ;) Mivel mi "későn" kelünk, ezért nem tudtam megoldani ezt az ölembe fogós dolgot. Akkoriban igen stabilan fél 8-8 körül kelt a drága :) Ma már ennek se híre, se hamva :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Ma már le kéne menni.
Legalább a járdák járhatóak.

Kép
melike
 
 


Itt lapátolni kell a havat ahhoz, hogy kijussunk az utcára! :? és még mindig esik! :twisted: :twisted:
bszilvi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:13-kor.
pironya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:13-kor.
pironya
 
 


Jaj,Piri,de gyönyörű!Az utolsó kép.... :oops: :wink:
A háttérben láttam egy szép virágot is. :lol:

Csajok én csak kb. 6szor raktam le és állt vissza,mire elaludt.Az jó,nem?!

Kép
melike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?