Új privát üzeneted érkezett!

Krisz!

Ahhoz képest korán keltél :wink: :wink: :wink: :wink: !

Vicus!

A Kölkök most jól vannak, átszaladt rajtuk egy kis hasmenés, valszeg én hoztam haza a kórházból :? :? :? , de 1 napos volt az egész, egyik nap az egyik utána a másik :roll: :roll: :roll:

Tavi!
Hogy áll a szavazás????

Fenci!!
Képek??????
Vendég
 


Lamásza
Tanítok 10-től...azért keltem fel. :?

Jobbulást nektek!!! :D
vizkriszisback
 
 


Tavika!

Lánykádnak boldog névnapot! Azért csak nehezen összeraktam, hogy Betti Bernadett! :oops: Ti most a véletlenre bízzátok vagy gyúrtok a babára? Legalább most tudom hol tartasz. Majd számolok és drukkolok! :wink:

Krisz!

Hát nem csodálnám ha tényleg emiatt lenne. De kábé pont a hőemelkedéskor volt piros, talán ez az oka.

Lami!

Akkor nem unatkoztál, apjuknak is a napokban volt egy délelőtti hasmarsa. Nálunk a nagy megint beteg, már egy hete. Évekig semmi, most meg már megszámolni sem tom, hogy hányszor.

Rosszul megy a gyerek vonalzója! :?

Kép

Kép
gröni
 
 

 
 

Krisz!

Jó szórakozást :lol: !


Gröni!
Mi baja a gyerkőcnek?
Vendég
 


Tavika! Dettinek!!
Kép
Boldog névnapot neki!!!

És neked meg drukkolok!!!
Kép
Vendég
 


Zsu
Hajrá további tesztelés. Tuti ott kell lenniük! :)

Gröni
Hétfő délután kapom meg az első kontroll adatait... egy kicsit izgulok, de úgy vélem, hogy most már jóknak kell lenniük az eredményeknek :)
Mi baja a gyereknek?

Krisz
Jó buli lehetett :) Ezer éve nem voltam karaokézni. Nem mintha szuper hangom lenne :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Fenci
Jó készülődést :) kell is egy kis hajtás :), de megéri, mert mindennel időben készen lesztek :)
Ezek a tv-sorozatok a szülésről mindig olyan megríkatóak :wink: És szerintem így is van rendjén. EGy comó helyről hallottam már, ahol apás szülés volt a fiúk 80-90%-a tuti sírva fakadt.
Szerintem nem te leszel egyedül a szülőszobán aki sírva fog fakadni :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Halihó!

Köszi mindenkinek, remélem tényleg csak korai volt a teszt. Én még bízom bennük, mivel a remény hal meg utoljára. A vérvételig már nem tesztelek. Azért sem. Majd a vérvétel eredménye megmondja a tutit. :lol:

Ticsi :D

Köszi. :lol: Ja és nem az volt, amit küldtél. Azt még tartogatom. 8)

Puszi mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vicus!

Mesélj nekem milyen volt a kineziológusnál?minden érdekel!


Képzeljétek,most kaptam egy e-mailt a barátnőmtől.szegénykémnek elhalt a terhessége és nem tisztult ki,így eü kaparásra kellett mennie múlt héten.a második babájuk lett volna.
Vendég
 


Zsu
Én nem bírnám a bizonytalanságot...de ha neked így jobb. :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lili
Sajnálom barinődet. :(

Nekünk úgy tűnik temetésre kellene menni Debi mellé nem messze jövő hét szerdán, ha megyek én is (az egész család megy), csak akkor ha dokihoz is lemegyünk.A Kaáliba vv és uh-ra vagy és az endos dokihoz is ca 125-re és társai. Muszáj megnézetnem úgy is, hogy rendben vagyok-e. :shock:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!
Hát nem könnyü követni titeket!!!! :wink: :lol:


Gröni!
Nem tudsz aludni? Az éjjel kellös közepén Babanetezel??? :shock: :shock:
Ès már fogacska is van, nem semmi...!!!

Fenci!
Èdi a pocid, nem is nagy. Akkor két hét múlva már befekszel? :roll: Olyan hihetetlen, hogy nemrég még pozitív teszttel dicsekedtél és lassan már te is babázol!!! :P :P

Vicuska!
Látom nálad is repül az idö! Gratula a 30 héthez. Most már te is finishben vagy lassan. :D :wink:

ZSu!
Nagyon drukkolok a jó magas HCG-hez! :) :wink:

ZSófi!
Tecc a Teutonia babakocsi. Nekünk is az van!!! Persze nem ikres. Szeretem!! 8)


Mi jól vagyunk, majd hozok uj fotókat. Az éjszakák elég jók, általában 6 órákat már egyben alszik Manóm!
:P :) Ja és 3 hét múlva megyünk haza. Várom már nagyon,de azért izgulok is, hogy fogja bírni: :roll: :roll:
De muszály,mert már több mint fél éve nem voltam otthon! :( :( Ès persze a család is nagyon vágyik már ,hogy lássák Vinzentet. Apukám és nagymamám még nem is látták élöben!!! :cry: :cry:
susy75
 
 


Zsu Drága!

Naná, hogy nem az volt, az nem lehetett! :wink: :wink: :wink:

Krisz!

Én nem bírom követni annyi dokihoz jársz! Jó lenne, ha lenne egy aki tud mindent, és rippsz ropsz megoldaná. Drukk, hogy már ne is kelljen!

Lami
Írhatnál többször!

Tavika
Én remélem részed lesz a csodában!

Fenci

Árpinál sírtam, Ádinál még arra se volt időm...ott estére fogtam fel,hogy megszültem, és mikor felvittem a gyerekágyról este 7kor akkor bőgtem, szegénykém nézte, hogy záporoznak a könnyeim. :D
Én is imádom a szüléses filmeket nézni, de apjuk lehurrog! :(

Princzike

Drukk a jó eredményhez!

Lili
A baj csőstől jön! Én reszkettem az eü kaparás idején, én voltam 5ből az egyetlen, aki nem abortuszra ment...nem voltam képes szóbaeelegyedni a többiekkel, míg vártunk a sorunkra, de szerencsére engem a főorvos műtött,így én voltam az első...lehet leüvöltöttem volna vmelyik fejét, olyan flegmán beszéltek a gyerekről!

Hideg van.............

Kép
ticsimû
 
 


Gröni, jobbulást Dávidnak!

Mi most nem bízzuk a véletlenre, és nem is próbálkozunk.
Végleg feladtam.Nincs hozzá erőm. :cry:
Vendég
 


Zsu
Én biztos nem bírnám ki addig ..

Lili
Sajnálom bartánődet :( Azért ez nagyon szörnyű lehet...

Krisz
Ki halt meg? (ha nem vagyok pofátlan)
Remélem is, hogy mindent rendben talál a doki:)

Susy
Az nagyon jól hangzik, hogy 6 órákat egyben alszik a kis manó. Addig neked is van egy kis időd a pihenésre is :)
Igen-igen... hozzál sok-sok fényképet :)

Ticsi
Köszi :) MÁr alig várom, hogy megkapjam az e-mailt az eredménnyel...

Tavi
Ne add fel végleg... légyszi-légyszi....
Bennem is ti csajok tartjátok a lelket, hogy mennyi erő van mindenkiben és kűzd a babáért!

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!
már én is vérezgetek :(

tavi!nagyon sajnállak! ha feladod össze fog jönni!!!!!!!!!!legyetek együtt amikor jól esik.műtét után én is igy fogok hozzá állni tuti, legalább is most igy gondolom. :)

KépKép
dike
 
 


Susy!
Írok privit! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ticsimű
Lényegében egy van, az endos doki Debiben az a meddőségi. A Kaáliban nem foglalkoznak kivizsgálással.

Princzike
Az anyósom keresztanyukája...de közel állt a családhoz...meg ez ek a temetések az egyetlen alkalmak amikor összejön ugye a tágabb család...azért akarnák, hogy mi is menjünk.
vizkriszisback
 
 


Dike
A fenébe! :(

Krisz
Az a szomorú, hogy tényleg csak ilyenkor jön össze a nagy család. Na meg az esküvőkön.
Nálunk éppen ezért a múlt évtől, úgy néz ki most már rendszerességgel, de augusztusban unokatestvér találkozót szervezünk. Ez egy hétvégét jelent :) Igaz sokan nincsennek ott, de azért ez is valami. Nálunk elég szétszórtan van a család a nagy Magyarországon :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Dike :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Gröni :D Ezen jót nevettem, hogy apjukod borzalmas napokat élt át, hát az enyém detto. :lol: Minden nap elmondja, hogy alig várja, hogy megszülessen a kicsi és már én is végre rendesen mozoghassak. :roll: Gratula Dóri 3 hónapjához! Nagynak jobbulást! :wink:

Krisz :D Biztos csini rucikat vettetek! :wink:

Princzike :D Holnap mihamarabb mondd az eredményt, kivi vagyok! Szerintem is fog apa sírni ha babó kibújik. Emlékszem mikor 22. héten bevéreztem és rohantunk a kórházba, már majdnem sírt olyan szomorú volt... :(

Lili :D Sajnálom a barátnőd!! :cry: :cry:

Zsu :D Melyik nap lesz vérvétel? :roll:

Susy :D 3 hét hamar elrepül és jöhettek haza! Mennyi ideig lesztek itthon? Biztosan el lesz kényeztetve itthon Vinzent! :P

Dike :D Fenébe.... :cry: :cry:

Megérkezett a babaágy. :wink: Használtan vettük, ölég ramaty minőség, de evvan... :? Apa szencségelt is mikor rakta össze.. :oops: Holnap lefotózom és felrakom. Így már úgy nagyjából a babasarok készen van, nagytakarítás meg folyt köv... :wink:

Puszi mindenkinek, szép estét!
fenci
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Na nem mondjátok, hogy tegnap este óta senki nem írt???? :shock: :oops: :roll: :wink:

Lefotóztam a babasarkot, teszek fotót.

Kicsit fáj a fejem, lehet ez a szutyok idő. Reggelre már megint tök nagy adag hó esett és most is esik... :evil: Már tél vége van, hol van már a napsütés??? :roll:

Puszi és szép napot mindenkinek! :D

Ja és a kép

Kép
fenci
 
 


fenci! nekem nagyon tetszik! :lol:

nálunk is rohadt nagy hó van és most is szakad! :twisted:

KépKép
dike
 
 


hoool vagytok? :shock:

KépKép
dike
 
 


Bocsi Csajok, besz*rt a laptop...

Visszaolvastam, megpróbálom felidézni az emlékeket!

Ami nagyon megmaradt, az TAVIKÁM!!!! Kérlek ne adjátok fel!!!!!!!!!!!!!!!!! Vagyis persze szünet, nem gondoltok rá, nem erőltetitek oké, de azért fel ne add soha!!!!!!!!!!!! :( ÖLELÉS!!!!!!!!!!

Ditke! Neked is megy egy nagy kupac ölelés!!!!

Meg akiknek még megjött, Nektek is!!!

Zsunak egy nagy nagy adag ++++++++++++++++++++++!!!!!!!! És tuti + lesz a teszt!

Aztán Krisznek egy kis hőfenntartó enerdzsi!

Gröninek fogkibújós (korai :shock: ) nyugodtéjszakás puszi!

Suzynak szuper nyugis hazautas puszi!

Fencikének mindjárt itt a tavasz (10 cm hó az utcában :shock: :roll: ) puszi! Ja és nincs msnem, estefelé felcsörögsz itthon, hogy megbeszéljük mikor menjünk? Látom Bendus már aludni is tud nálatok, ha kell! :wink:

Dikének sikeres műtét utáni gyorsbabás puszi!

Gyugyinak jó utas jó síeléses puszi!

Fúúúú, azt hiszem ennyi maradt meg... Bocsi :oops:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!

Itt is egyfolytában esik a hó, de jobb a helyzet mint múltkor, még közlekedni se lehetett.

Krisz,
Remélem is, hogy csak a gyógyszer kavart be és nincs semmi gond!
Miért kellett abba hagyni a stimut? Arról lemaradtam.

Fenci,
De izgi, mindjárt itt az időd! :)

Kukac,
Tetszettek a babakocsik. Csak fölemelni na keljen! :roll:

Ticsimű,
Még sosem hallottam hogy a padlőszőnyegtől meg lehet betegedni. Szegény kisfiú!

Gyugyi,
Jó síelést!!

Vicuska,
Még egy kicsit várj a parázással. 8) Odébb van az. :wink:
Aranyos ez a kötögetősdi. :)

Ditke,
Szerintem se gondolj rosszra, akkor magasabb lenne a hőd.
A párod egyáltalán nem szeretne lombikot?

Kolibri,
Megjött? :(
Pótfelvételi nincs? Ha nem jelentkeztek sokan, biztos elfogadják.

Dike,
Engem másnap műtöttek, egy napot bent dekkoltam, hogy "előkészítsenek".

Zsu,
Nem feladni! Tovább drukkolunk!

Nekem is megjött. Egy kicsit furcsállom, hogy erős barnázással jelentkezett. Mostanában nem szokott. Talán a hideg miatt hamarabb jött.

Kép
mofly
 
 


Hali! :lol:

nem sokat írtatok 2 nap alatt :shock: :roll:

Dike!
basszus....kis pecsételés lehet ám babásan is :roll: hőd?

Ditke?????????????
mik a hírek?

Krisz!
kivi vagyok, mi lesz nálad, remélem nem a fránya endo :evil:

Zsu!
hogy bírod ki?????????????????? :shock: :lol: megadrukk!

Tavika!
Rmppb!de azért nem védekeztek, ugye?

Mofly!
sajnálom h megjött, de legalább rendes időben, nem?volt mikor sokáig vártál rá :?
mikor és hova mentek wellnesselni?

Princi!
gyere a hírekkel!

Fenci!
klassz a babakuckó! :D
nekem ma elkezdett bedagadni vizenyősen kicsit a lábam térdtől lefelé--- :? neked nincs ilyened?
én nem merek szüléseket nézni :oops: :shock:
elijedek még a végén és nem merek bemenni a sajátomra :lol:

Gröni, Ticsi!
képeket!!!!!!!!!!!! :D

Suzy!
képeket!!!!!!!!!!!!!
és jó hazautazást :D

elakadtam a pulcsi nyakánál.... :roll:
tegnap meg gletteltem az előszobában a falat, azt is kéne folytatni :shock:
Vendég
 


Lili!

nem sokat tudok mesélni a kinezről, mert engem 5 perc után elhajtott, h negatív vagyok és ellenállást érez bennem és nem akar velem együttdolgozni! :shock: :twisted: !!!pedig nem is voltam ellenálló!!!! :roll: :lol:
de ez hülye picsa volt, nekem se volt szimpi.

azóta megismertem egy másikat, felőle sok jót hallottam, anyum is jár hozzá, meg barinőim, de én nem. :roll:

most ezzel sokra mentél,m sztem vágjh bele, próba szerencse, majd kiderül, veszíteni nem tucc vele, max.egy kicsi lóvét :D
Vendég
 


Hali!

19.cn, hőm 36,7...de a barnázás majdnem elmúlt.
Hívtam a Kaálit, ők is azt mondták, hogy valószínűleg bekavart a szuri leállítása. Majd kövi ciklus elején menjek ellenőrzésre a csajszi szerint.
Az endos dokit is hívtam de sajna szerdán nem ér rá, csak kedden vagy pénteken rendel...úgyhogy lehet, hogy pénteken benézünk hozzá...de nem hiszem, hogy az endo okozta a vérzést.

Mofly
Nem reagáltam, lóadag mellett is 50 körüli volt az ösztrogénem a 9. nap, valószínűleg a deca túlságosan visszafogott. :?
vizkriszisback
 
 


Fenci!
SZép a babasarok, nagyon kis praktikus! :lol:
11 napot leszünk, bár szívem szerint maradnék legalább 1 hónapot.

Sleepin!
Köszi! :lol: Bár addig még jövök ha tudok! :wink:

Princzike!
Igen,szerencsére már kipihentebb vagyok ,mint az elsö idökben! :)

Ès pár fotó! Még hozok majd csak a gépröl fel kell tölteni.

Szopi után elégedetten!!! Kép
Kép Kép
susy75
 
 


vicus! tudod a remény hal meg utoljára.tegnap meg ma csak nagyon enyhe van.mult hónapba elöntött egyböl, de előtte mindig igy mint most.legutobb 37 volt a hőm péntek reggel.meg se merem mérni, ugy se vok az tudom, de még is mindig ott van egy ici pici remény feleslegesen. egy a bibi és lehet fel is hivom a dokit.ugyanis mivel előbb jött mint kéne igy a lapar a 16.napra esne amikor nekem már bőven lecseng a peteérés. igy akkor lőttek a hónapnak... :twisted:

susy! nagyon édes! :)

KépKép
dike
 
 


Zsu!

Hogy bírod ki? Nagyon-nagyon drukkolok!

Susy!

Jaj de édes! Ez az alvós haláli!

Krisz!

De attól még lehett pé? Vagy azt nem kérdezted?

Tavika! :( Bárhogy is döntesz, támogatlak. Teljesen megértelek, de azért kívánok nektek egy szép, egészséges kisbabát!

Ditke!

Mizu?

Sleepin!

Laptop.. :evil: Szerencsére csak a nappalok nyügősebbek, éjjel nincs gond, hamarabb és többelt alszik!

Fenci!

Jaj de szépek a bútorok! Jó kis babasarka van Márknak. Micsoda jókat fog ott aludni! :wink:

Nagy taknyos, nem lázas szerencsére, de nem engedtem így suliba, tuti fertőző, mert mi is taknyosak lettünk. Ma telefonáltak a suliból, hogy vigyük ha nem lázas, mert sokat hiányzik! :?

Mé' nem megy jól a gyerek vonalzója? :shock: Valamit kéne csinálnom! :?

Mennem kell, bocs ha valaki kimaradt!

Kép

Kép
gröni
 
 


Na nekem meg délután megjött az eredményem.
A jó hír, hogy jobb, mint 3 hónappal ezelőtt volt , a rossz hír az, hogy azért jobbra számítottam. Szerintem az alap inzulin érték mellett még mindig magas a 120 perces.

Küldöm nektek mind a kettőt hasonlítás végett :
2008 november:
cukor 0 perc: 4,50
cukor 120 perc: 4,41
inzulin 0 perc: 10,06
inzulin 120 perc: 54,61

(itt azt mondta, hogy a 120 perces inzulin nagyon magas és 25 alá le akarja vinni)

2009 február
cukor 0 perc: 4,98
cukor 120 perc: 3,89
inzulin 0 perc: 5,50
inzulin 120 perc: 32,36

szóval azért van javulás, de mégsem annyi, mint szerettem volna. Na de azért nem akarok ünneprontó lenni ...

Kép

Kép
princzike
 
 


Fenci
Nagyon szépek lettetek :) Milyen jó az a kis pelenkázó :)
Látom az utipack is össze van már készítve :)

Susy
nagyon cuki Vinzent :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Dobok egy görbét.....

Kép

Szerintetek ez normális???? :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


Gröni
A hőm szerint még nem volt...de lehet, hogy később lesz...a 9. nap 11mm-es volt a tüszőm...az az egy...akkor állt le a stimu...lehet kicsit visszamaradt a fejlődésben és most érik...reped...vagy nem. :D
vizkriszisback
 
 


Krisz
Remélem hogy igen :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Bár énezekhez kissé szőke vagyok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Szerintem szupi a görbéd! Látsziki a pé, és utánna szépen felkúszott a höd! :lol: :wink:
Miért nem lenne normális? :roll:
susy75
 
 


suzy
tünemény. olyan nagyfiús, kialalkult vonásai vannak! de jó lesz itthon nektek, apa is jön? legalább tudsz pihenni is. vagy minden rokon végiglátogat?

princzi
ez az érték jo a spontánhoz?

pompom, melisch? mikor indulhat az eksön?

dike
megjött rendesen? a korházba bemegyek hozzád, ha szeretnéd, tudod a számom, szolj majd.

gröni
jobban van a fiad? betgen is vinned kéne suliba? testileg lehet, hogy jelen lenne, de végigkinlodná a napot, és ha gyenge az immunja, akkor még vmit összeszed.

fenci
nem látszik az ágy rossz állapota. és jo ez a kombi, nekünk is ilyen van, csak 25 évvel fiatalabb kivitelben:) tesom kapta még használtan.

vicus
na, én is néztem szüléseket Petivel, akkor még csak a német adón volt, délelött 10 után, hogy a kismamikák lássák:) én is majdnem bögtem mindig, de az enyémre majdnem nem mertem bemenni :roll: láttam, milyen szülni. ugyhogy én a mentöböl egyböl a szülöágyra pattantam. a mentős kérte, birjam ki a korházig, bár önála is szülhetek a kocsiban, ha muszáj. szoval nekem nem tett jot a szülős müsor.

zsu????????? holnapután?????

zsofi, tünde, ditke, ticsi? hétvége volt mindenkinek?

itt esett a hó, szánkkoztunk. jo, hogy nem májusban havazik :roll: oktoberben meg pólóban voltunk az udvaron. :?
Vendég
 


Mofly :D RMPPB!!! :evil: De legalább időben jött.. :?

Vicus :D Egyben biztos lehetsz, a saját szülésednél ott leszel, nem fogsz lemaradni! :wink: Mondjuk tegnap pont én is egy olyan sztorit néztem, ahol az anya meg volt rémülve a programozott császártól és hisztizett, a dokiknak már majdnem le kellett fogniuk. De ha ott van az ember, gondolom már nem a félelem lesz urrá rajta, hanem a „hadd fogjam már a kezembe a manóm” érzés! :wink: Vizesedést még nem látok a lábamon, mondjuk én sokat fekszem és ülök, akkor fel van polcolva. Viszont gyűrűt már nemtok húzni, de az szerintem a husi miatt, legalábbis remélem. :oops: :roll: Vérnyomim OK, neked? :roll:

Krisz :D Nagyon remélem, hogy nem az endo hanem a stimu leállítása okozta a vérzést, vagy inkább beágyazódás, jaj de jóóó lenne!!! :wink:

Susy :D Nagyon-nagyon édes Vinzent, olyan gyönyörű pofija van! :wink: Róla sem lehet majd a csajokat levakarni!! Csak legyenek csajok is, mert most mindehol kiccsávók vannak!! 8) :oops: :lol:

Dike :D Átjárhatóságit nekem anno pé előtt csinálták, nemtom a laparral is ez-e a helyzet... feltétlenül kérdezz rá szerintem is! :roll: :wink:

Princzike :D Fel a fejjel, szerintem egyértelműen látható az eredmény és ne feledd, nekem anno azt mondta a dokibá Meforal hatóideje kb 6 hónap! Tőlem nagy dícséretet kapsz, mert nagyon szépen csinálod a diétát és szuper sokat fogytál is, csak így tovább! :wink: Tuti dokinéni is meg fog dícsérni! Mennek a drukkok csütörtökre! Igen, kórházi pakk már régóta egyben van, remélem majd csak akkor emeljük meg ha nyugiban bevonulok. :P Ja és nagyon fullos a görbéd vazze, nekem tán sosem volt ilyen!!! :lol: :lol: Szóval nem elkeseredni, minden a legjobb úton halad!! :D

Kata :D Egy baja van ennek az ágynak... vagy nekem van bajom... elég magasan van a pelenkázó én meg törpe vagyok, mondtam majd kell sámli nekem... :oops: :lol:

Éhes vok, reggeli idő van, aztán meg jön Bendus, majd jól megdögönyözöm. :D
K...va nagy hó van már megint. Holnap fogorvoshoz kell mennem, remélem addigra konszolidálódik már a helyzet... :roll:
fenci
 
 


sziasztok!fuuuu de megjött! :twisted:

kata :wink:

igen pé előtt kéne csinálni de nekem a 16.napra esik igy, h előbb jött meg.nem tudom h a két nap picit már bele kell e számolni, de az is rózsaszin volt, de csak ma öntött el!

KépKép
dike
 
 


dike
nekem azt mondta B anno, hogy a zutty piros vér számit elsö cn-nek.

megjött a quartett-teszt eredménye. elég hamar, mert márc 2-re számitottuk az aszisztenssel. 1:297-hez, ami dokim szerint negativ, mert a 250 a határ. én 300ra emlékszem. na, szoval ezzel se nyugodtam meg, megörjit ez a bizonytalanság. és a bnöm mesélte, hogy egyik ismeröse is ment gen.tanács.ra, ahol nem is uh-zták, hanem rögtön az amniot akarták csinálni. azt meg nem kérte, igy semmi vizsgálat nélkül jöttek haza.
mindjárt megyek a netre körülnézni az eredmény értékelése ügyében. szadizom magam :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 11:23-kor.
Vendég
 


a neten 1:300 felett pozitiv. bár az én 297-em eléggé a 300 felé van, azért jobb lenne, ha 1:600 lenne, vagy ilyesmi.
www.downszures.hu vmi ilyesmi a honlap
Vendég
 


sziasztok,

vagyunk mi is, csak kicsit zsúfoltan teltek az elmúlt hetek, Levente nappal egyáltalán nem aludt és emiatt én is kikészültem rendesen, egész nap cipeltem a kis 6 kilós seggét :lol:

Kata, szerintem villámgyorsan kapcsold ki a gépet és NE olvass utána!!!!!!!!!!!! Ezzel csak ahogy írod is, szadizod magad!!!!!!!!!!!!! Hinned kell, hgoy egészséges a babád, 1/297 az 0,003 ezrelék esély, szóval nagyon-nagyon minimális!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dike, sajnálom a pirit :( :evil:

Zsu???????? Nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisz, olvastam a leállított stimut, nagyon sajnálom!!!!!!!!!!! Örülök,h ogy pozitívak vagytok és előre néztek, ebből csak baba lehet, lombikkal vagy anélkül!!!!!

Fenci, szuper lett a babasarok! Látom már szagzárós kukával is felszerelkeztetek! :wink:

Kukac, csini a pocakod!!! Nem mondanám, hogy két babó lakik benne :wink: :lol:

Gröni, gratula a fogacskához! Nem semmi korán jött, 6-12 hónap között "kellene" a könyvek szerint :roll:

Olyan rég volt már zebrás teszt itt a topicban, szerintem hamarosan látunk többet is :wink: :lol:

Pusszantás mindenkinek!

Kép
vickybabe
 
 


Jó reggelt!

Kata kedves!

Mivel nem kérdés hogy megtartanátok a babát ha esetleg beteg (bár tuti nem szeriontem) akkor tényleg menj el a Hajdú doktornőhőz genetikai uhra, akár a mávban is fogad szerintem, vagy az istenhegyin, ha kell mobilszám hozzá küldök...

ebben az időszakban egy jó uhval simán biztosra mondhtó az eredmény, és teljesn egyetértek veled,. hogy jobb bizonyosnak lenni, van idő akkor lélekben és testben felkészülni, bár ismét hangsulyoznám szerintem nincs probléma!!!!nagyon kívánom is nektek ezt!

Fenci!

sámliról pelenkázni :lol: ezt azért gondold meg :lol: nekem az epiduráltól még mindog szokott fákjni a derekam marhára, én sokszor nem is tudok állva pelusozni mer leszakad a derekam...a fürcsiről nem is bezsélve jéáj :shock: A programozott császárral egy a baj, hogy tuil mesterséges, de hogy ne zavrjon már most kondicionáld az agyad, hogy ez fog történni és akkor nem jössz úgy zavarba, mint én hogy most akkor mi törént? :) szültem vagy nem? 8) és kondicionáld mgad arra is hogy fogsz tudni szoptatni, mert az inditott császár nagyon nem tejcibarát... :? :roll: :evil:

Dike!

az első nap a piros vérke amikor elönt....akkor ebben a ciklusban lapar????meglátod megéri........hidd el nekünk!!szurkolok, hogy ne félj és minden OK legyen....(bár én annak örültem hogy kiderültek a turpisságok, mert za is jobb volt a mint bizonytalamnság hogy miért nem sikerül... :shock:

Zsu Drága!

Ma mész ugye VVre?????? Irtózatosan szorítok!!!!!!!!Komolyan!!kezem lábnam keresztbe!!!!

Nekem megjött most már valóban....napra pont egy évre az utolsohóz képest :lol: ömlik de abszolut fájdlommentes, pedig én nagy görcsölös voltam....már szült anyukák ígérjétek meg hogy ez így marad :lol:

Ikrecskék továbbra is szupik...dani pocvakja a gyogytáptól rendbejött szép egészséges fűzöldeket kakál... :lol: Lába is oké, kiscipőt már le is vehettük...mos tmindketten taknyosak szivunk mint a barom, de már kilábalóban vagyunk belőle....

puszi mindenkinek
Vendég
 


viki, mami, de jó hogy jöttetek:)))) és hol vannak a kéééépek? azokat mindig kérünk :lol:

mami
nekem nem görcsölt már piri. még csak az kéne kölkök mellett, hogy fetrengjek a görcstöl órákat. nem anyáknak való az, az anyák ritkán betgek, abbol is a leghamarabb épülnek fel a családban. ez a természzet rendje.
én uuugy utálom, amikor acsászárra azt mondják, hogy nem szült. hogyne szült volna :!: nekem ugyan nem volt császár, de aki szerint az nem szülés, épüljön fel belőle egy ujszülött mellett, esetleg segitség nélkül. lehet egy hetes mütött hassal éjaszakázni, gyereket cipelni, bevásárolni, fazék mellett ácsorogni. hallottam bnöktől. ha a baba és az anya egészsége ezt kivánja, akkor ez a legjobb megoldás. csak vannak olyanokl aakik sportot üznek a halálközeli élményük meséléséről, ami szülés közben esett meg velük. és van, aki csaszi elött is végigvajudja az órákat, csak a kitolásnál jön a gebasz. na, annak ugyanugy fáj, sőt, még mütik is. aki szerint ez nem szülés, azt tolják be a mütöágyon tolófájásokkal fekve, tolni tilos!-felszolitásokkal, meg buzerálják az altatással. akkor már jobb kinyomni a babát, mert mindjárt vége. a programozott császár is szülés, a legjobb a baba és a mama érdekében. nem csasziznak csak ugy hobbiból, annak oka van. és sokan szoptattak a bnöim közül programozott cs után. lehet, lassabban jönnek a hormonok, de a baba látványa és a szopó inger metghozza hatását. van, aki örökbe babát szoptatott.
örülök, hogy Dani királyfi rendbejött :D
Vendég
 


Kata :D Én is genetikai uhára szavazok! Nagyon bízom benne, hogy minden rendben a babáddal!!!!!!!! Hajdú dr a Bartók Béla úti Praxis rendelőben is rendel.

Vicky :D Örülök, hogy jöttél! És most már azért visszaállt az alvós rend napközben? :roll: Képet kérünk szépen mindig!!! :P Kuka járt a légzésfigyelőhöz. Én rohadt drágának tartom bele a zacsit, de vhol olvastam, hogy van utángyártott verzió, majd utánanézek. Ismiéknek nagyon bevált. :roll:

Lmami :D Programozott csaszi már be van az agyamba is programozva, volt rá néhány hónapom. 8) :lol: Már Márkkal is megbeszéltem és teszem is minden nap, hogy szokja a kiugrás gondolatát. Nagyon bízom benne, hogy szopizással nem lesz gubanc. Nekem már félidő óta szinte minden nap jön előtejem, remélem szülés után sem fognak a cickóim cserben hagyni!! :D :lol: :wink: Majd azt szeretném, hogy csaszi után mihamarabb cicire kerüljön, ahhoz majd kőő segítség. :roll: Épp hétvégén taliztam egy barátnőmmel, neki is csaszis babája lett végül, beindult a szülése, de csökkent a szívhang, ezért csaszi lett este 8-kor. Szülésznő azt mondta neki ha reggel már babázni akar, éjszaka mozgassa már mindenét. Na utána volt is migrénje 2 hétig... :evil: Hát Neked is megjött???? :shock: :roll: Manóknak jobbulást!

Megyek mert mindjárt jön a védőnő...
fenci
 
 


Fenci, a programozott csaszinak is van előnye azért. Meg úgysem mi választhatjuk a szülés módját, úgyhogy tök jó, hogy "ráhangolódtál" már :wink: Mikor én szültem, egyszerre értünk be a kórházba egy lánnyal, akinek progr. csaszija volt, és elfolyt neki is a magzatvize. Őt rögtön hajnalban tolták a műtőbe, mire átöltöztem, már készen is voltak a császárral. Én meg ugye este 11-re szültem meg. Másnap ő vígan taligálta a bébit, én meg fel sem tudtam kelni. Na akkor szidtam magam, miért nem kértem szemdokis igazolást a császárhoz... :roll: Persze azért nem bánom már utólag, hgoy így alakult, de akkor irigykedtem picit.
Nappali alvás: változó, van, hogy egyáltalán nem alszik, csak 10 perceket, természetesen ölben. Ma pl reggel óta alszik, csak kajcsizni kelt föl. Cserébe éjjel 2 óránként... :roll: Szerintem most kihasználom, hogy ilyen nyugis és mindjárt lefekszem én is...

Kata, Fenci, íme Hurkagyurka:
Kép
Ez már kb 1-2hetes kép, majd csinálnom kell újakat 8)

Kata, kérdezted a zacsit. Nem lila volt, hanem barna :oops: . Ez genetika, van pár kreol bőrű felmenőnk apai ágon és úgy néz ki, rájuk ütött, nem lesz világos bőrű a Drágám. A pocakja már most barnább, mint a karom, pedig napfényt még nemigen látott :lol: Mi lesz nyáron? :lol: 8)

Mamika, jobbulást szegénykéknek! Örülök,hogy Danika lába rendbe jött! Képeket várom én is róluk!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Vicky :D Betojok ezen az apa-fia képen, nagyon menő az egyencumó!!! :D :P Biztos a babák is megérzik az időjárást, ahogy bent pocakban is vannak nyugisabb meg tornász óráik, kint is ugyanez. Most volt itt a védőnő, ő is mondta hogy csaszinál jól kitakarítják odabent az anyukát, így utána kb 4 hét múlva múlik el a vérzés, míg sima szülésnél kb 6 hét. Én a fájdalom miatt egyáltalán nem tartanék a hüvelyi szüléstől, hanem inkább a köldökzsinór-parám jönne előtérbe. Azt mondják nem törvényszerű, hogy csaszi után a következő is az lenne. :roll:

Néztünk Márk szívhangot is most, jó aktív a kicsim már egy órája mióta megettem a tejbegrízt, azóta tornaórája van. :lol: :lol:
fenci
 
 


Sziasztok! :lol:

Suzy!
irtó édes Vinzent :D

Viki!
de jó hallani Rólatok!nagyon helyes apuci+kisfia a képen! :D

Mamika!
örülök h Dani legéyn rendbejött, a náthának meg hess! :D
ahogy olvasgatom, 3 hónappal szülés után jön a piri ha vki nem szoptat.de haszoptat, akkor 6 hónap? :roll:
(tervezem a nyaralást :oops: :lol: )

Fenci!
vérnyomim jó eddig :D
viszont ma reggel cukrom(próbareggeli után) 7,1. :? 7-ig lenne jó.
az előző 2 okés volt:6,5 meg 5,1.
el kell kezdenem a 180 g-s szénhidrát diétát :evil:
2 hét múlva újranézzük,diabetikushoz nem akarok menni, mert ott se csinálnak mást, mint diéta, nem?cukros löttyre se.
bár dokim még nem tudja :roll:
adott egy papírt a szénh.értékekről, de nem sok minden van rajta, szóval utána kell néznem a neten :shock: (a mcchicken meg a zserbó pl. nincs feltüntetve :lol: :oops: )

Kata!
ne félj!a 0,03 % az nulla! :)

Dike!
sajnálom h elöntött.hívd fel mindenképp lapar időpont ügyben a dokit.én is megyek látogatni ha akarod. :D számot küldök priviben.

nem tom mi volt még :oops:

Zsu!
drukkhegyek!tutira nem teszteltél azóta?

Princi!
szuper a görbéd, tecc!a másikhoz nem értek :D :oops:

Krisz!
én beágyazódásra voksolok :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?