Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok én is,csak takarítok..meg próbálok lehiggadni!...Hogy én hogy utálom az ismeretlen hülye kis p...at....Bocsánat,ez nem ide tartozik,de ki kell írnom :oops:

Rilla,ne idegeskedj,én Lucát először a 16héten éreztem,utána a 18ikon és a 20.ik héttől éreztem rendesen :) Nem vagy elkésve!:)

Judi79,én is napi egy elevitet szedek+1 cetebét.

Beus,igen már nagyon várom,hogy apa hazaérjen.Elvileg holnap este 7re érnek ferihegyre,és sztem kb 9óra lesz mire hazaér.De én nem bánom,csak legyen már itthon.Igaz mindig vannak jóakarok,akik szeretnek belerondítani mindenbe...
Szépen látszódik a pocakod!:)

Bim-bam,jó szánkózást! :) Küldj egy kis meggyes rétest :wink: Köszike :)

Irdab,megy a drukk az afp eredményéhez! :) De biztosan minden rendben lesz!

Csilla,jobbulást Milunak!A múltkor olvastam a másik tpoikban ahova írok,hogy ha van infrás masszírozótok akkor azzal maszírozd meg a kis mellkasát,és attól majd felszakad neki a trutyika.

Sissi,Szilvásvárad,de jó lesz nektek! :) Mi is el szoktunk menni midnen évben,de ált csak egy napra.
Mi májusban Balatonkenesére megyünk(ez jára apáéknak),július elején meg Badacsonyba szeretnénk :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak mostanában annyi a meló, hogy szinte semmire nem marad időm. Szoktam olvasgatni a fórumot, de mindent lereagálni szinte lehetetlen, ezért elnézést.

Nálunk annyi történt, hogy megjött az integrált eredménye, a down-kór aránya nagyon szupi, mert kevesebb, mint 1:100 000-hez. A velőcsőzáródási rendellenesség 1:4800-hoz. Az a másik számhoz képest magasnak tűnt, de még mindig negatív, szóval nem aggódom.

Ami jobban aggaszt, az a rengeteg meló, no és az, hogy mindenki mondja, hogy vissza kell venni a pörgésből, és ehhez közben nagyon aggódó arcot is tudnak ám vágni, de azt senki nem tudja megmondani, hogy ha egyszer van egy munkaköröd, ami eléggé pörgős, akkor abból hogyan lehet visszafogni. Na mindegy, bocs, nem akarok itt nektek is zsörtölődni.

A mocorgásról annyit, hogy nekem viszonylag korán, valamikor a 13. hét körül egy repülő felszállásánál volt egy ilyen határozott mocorgás érzésem, azóta viszont néha jön a bugyborékolás, de kifejezett mozgást nem érzékelek szerintem. Várom már, hogy határozottabb legyen ez a mozgás, de próbálok nem türelmetlen lenni.

Huh, ennyi hirtelen, bocs, ha hosszú voltam.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Juuuj, Tündi, Balatonkenese!!! A Honvéd-üdülő, ugye?
Régi szép idők, amikor még én is odajártam szüleimmel nyaralni!
De jó kis emlékeket idéz! :D
1 v. 2 hétre mentek? Majd drukkolunk, hogy már jó idő legyen és tudjatok pancsolni a Balcsiban! :wink:

Kép

Kép
hmbori
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is vagyok...próbálok vissza olvasni és reagálni!
Jó volt a "coca döfés" csak hááát kicsit fárasztó....álltam vagy 8-9órát...és érdekes...akkor nem...hanem itthon jött rám a fáradság,lustaság!
Jelentem....még nem kaptam mérgezést...de szó szerint Szalon tüdőt eszek szombat reggel 7óta!!!Reggeli-ebéd-vacsi!
Ma pirított tészta levest csináltam,rizst és fokhagymás besamelmártásos(édeskésen szeretjük)csirkemellet!
Na majd jövök!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Flake,zsörtölődj csak nyugodtan! :)

Hmbori,igen a honvédba megyünk.Én nagyon szeretem ezekt az üdülőket!szinte "ingyen" van,és az ellátás is szupi! :) Meg a badacsonyi is hm-es,de oda kell vmi beutaló,és nem tudom,hogy megkapjuk-e,de remélem :) Egy hétre fogunk menni.Május 5-10ig!Én még tuti nem merészkedek be a vízbe!:)
De szerencsére 2 család is akkor jön,akikkel jóban vagyunk,az egyik itt is lakik,úgyhogy velük igen sokat összejárunk,és majd amíg az apáink fürdenek,meg horgásznak addig mi is elleszünk!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Piroska
Nekünk is lány cicánk van és szép koromfekete, innen a Kormi név :). Mi is ivartalanítottuk -ugye a Te cicádat is ezzel műtötték?

Valaki kérdezte, ki milyen bogyókat szed: nekem napi 1 Gravida, 1 MagneB6 (stresszesebb napokon 2) és 2*1 Neo-Ferro Folgamma az adagom.

Szerintem én ma is a babát éreztem, de nem is csoda, ha tényleg olyan mozgékony, mint pár hete az uh-n, akkor tényleg sokat bukfencezett, pörgött :).

Ami a munkát illeti, én se tudom, hogy lehet visszavenni a tempóból, ha egyszer más nem végzi el a feladatod... Persze azért amikor nem muszáj, akkor nem erőltetem meg magam.

Kép
angelita
 
 


Sziasztok
Na végre vagyok!
Kész a konyha ,de még nem sikerült mindent a helyére pakolni sajnos.
Tegnap Kaposváron voltunk barátoknál és nem tudom,hogy hogyan ,de sikerült jól megfáznom :shock:
Folyik az orrom és fáj a fejem :cry:
Hihetetlen,hogy velem mindig van valami :oops: :lol:
Ma csak fekszem és pihenek és majd holnap újult erővel nekilátok a nagytakarításnak.
Megpróbálok visszaolvasni mindent,hogy képbe legyek kivel mi történt az elmúlt időszakba :D

Addig is puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Nem áll el a hó..igy bennt vagyunk.
Beusmimi:nagyon jó a kép te is szerencsés alkat vagy :P

Van kismama nacim igaz 1 a többit elajándékoztam de még nem
jó rám simán hordom a régi farmerokat.A fiammal ia igy volt előszőr
kismama ruci olyan 6 hós körül került rám.

Elevitet szedek napi 1×.meg Neo-Ferro-Folgammát
a 114mg-at és abból is napi 1×.

Piroska szép a cicád :P Nolival amikor terhes voltam volt egy csincsilla perzsám de ELLOPTÁK :twisted: amikor
a fiam 1,5 volt .Pedig annnyira összenöttek.
Most van egy arany Brittem majd teszek rólla képeket.
Ő nem annyira szereti a nyúzást inkább
elbújik a fiamtól.

Képzeljétek reggel irtam,hogy elég gáz volt az éjszaka..na
most észrevettem a fiam ujján ilyen hólyagokat+ a
tenyerén is :oops: .A tenyere tiszta piros és azt
mondja,hogy kicsit viszket...de néha kaparja is :?
Csak holnap van dokinő este 6-8 között
elviszem nézze meg .Lehet valami allergia vagy ekcéma?

Tündi 24:A Mészáros vendéglőt mintha azt is ismerném :P
a4-es úton van Szolnok felé igaz bal kéz felé ott van egy pár több emeletes ház nem..de lehet,hogy az a mészáros amelyik jobb kézfelé van Abony végén?És egy ilyen szekér van a vendéglő előtt?
Hú azt a ..most összezavarodtam mindegy mind a 2 ismerem de most a sláger a Lajosmizsei Tanyacsárda :P
A régi szép időkben jártuk ám az országot... :P

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Na én is vagyogatok.

Milunak jobbulást!!

Kaja ma túrógombóc volt :lol:

Judi!Én is már egy ideje érzem a terhességemet.De nekem ez tényleg nem az első terhességem,és ilyenkor normális. :wink:

Noki!
Nekünk is vannak Kaposvári barátaink :lol:
Sőt mostanság fodrászhoz is oda járok :lol:
Amúgy jól vagy?El múlt a vérezgetés?

Macsek.Nekünk kettő van belőle.Van egy háromszínű macskosz,és egy hétköznapi tigriscsíkos szürke.De ők kint laknak a kertben.

Kandi!Én 1éve karácsonykor a töltött képival voltam így.Na akkor szó szerint 3napig azt ettem :lol:
Viszont a szalontüdő már nagyon birizgálja a fantáziámat.Lehet jövő héten csinálok is egy kondérral :lol:

Irdab!
Látod nekem meg most lövésem sincs névileg.Bár fiú névben nekem a Huba nagyon tetszik,de a párom hadakozik ellene.Én már a SZabinál is a Hubát mondtam.
Lány névben viszont lövésem sincs.
Áá de még van idő eldönteni,keresgélni :lol:

mimi12
 
 


mimi, gratula a 16. héthez! :D

Kép

Kép
hmbori
 
 


Mimi
Sajnos olyan messze van Kaposvár tőlünk,hogy csak ritkán tudunk menni,de nagyon szeretem az ottani barátokat :D
Hogy hogy oda jársz fodrászhoz?
Köszönöm kérdésed, jól vagyok a megfázást leszámítva!
Nincs barnika, se vérzés.....ma egy kicsi görcs van,de az a tüsszentések miatt van :roll:
Ja és érzem néha néha ahogy rodeózik a pocakomba a "fiam" :D

Amúgy a olyan jó hamikat csinálsz :D
Túrógombóc :shock: IMÁDOM :D
Szombaton vacsi csata folytatódik és mi leszünk a házigazdák :D
Előétel:mozzarellával töltött paradicsom lesz.
Leves: Marhahúsleves.
Főétel: Vadas, knédlivel és zsemlegombóccal, meg lesz főtt krumpli meggyszósszal.(természetesen mindenhez marhahús lesz)
Desszert: Aranygaluska vanília és csoki sodóval

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Hú, noki ez a menü!!! :shock:
Szívesen végigkóstolnám én is!
Jó Neked, hogy érzed már a pocaklakód! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok!

Teszek fel képeket róllunk és az állatainkról :P Kép Noel nyáron


Kép Én és Noli

Kép Ariette a roti és Trixi a boxer


Kép Szemi a cica de majd keresek jobb képet mert azen nem sokat lehet látni...

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak a hétvégét a tengerparton töltöttük :lol: :wink:
Nem irigylem az otthoni havat.

Én még nem hordok kismama holmikat, még alig látható a pocakom :lol: :wink:
Vendég
 


Nagyon jól esnek a Milus jókívánságok lányok, köszönöm szépen!
Tündi, ki bosszantott fel? Meséld el, én kíváncsi vagyok!

Noki, ezek a kaják.... :wink: én nem mehetnék el hozzátok? Ígérem 5-öst adok!
Mi vasárnap voltunk egy szentendrei étteremben, na, én olyan szart még életemben nem ettem! Először megláttam az étlapon a lecsós libamájat, és azonnal azt akartam enni :wink: , de a többiek lebeszéltek róla, mondván ezeket az "extra" kajákat viszonylag kevesen rendelik és ki tudja mióta áll ott a libamáj.
Kértem valami paprikás csirke szerűt... Egy falatot ettem belőle, savanyúnak éreztem és büdös volt! A férjem ki is fejtette, hogy nem is jó étterembe járni, az a finom, amit otthon csinál az ember.
Köszi drágám, de nekem néha jól esik, hogy elém teszik a vacsorát :lol:
Igaz, most egy időre elment a kedvem az éttermektől! :evil:
Vendég
 


earhart, pedig gyönyörű ám a hóesés!
Olyan szép nagy pelyhekben hullik!
Nálatok van egyáltalán bármikor is hó...?

Kép

Kép
hmbori
 
 


Kata!
Te szerintem direkt kínzol minket :lol:
De tudod.Én az a típus vagyok,aki tuti minden nap fürödnék a tengerben,ha elérhető közelségben lenne. :lol:
Ja kismami gatyót én sem hordok,mert lecsúszik.Bár neccesen de bele férek még 1db gatyómba.Ezért is várom már a jó időt,mert tavaszi gatyám viszont van,a téliek meg nem túl praktikusak.

Noki!Húú de jó menüt csinálsz!!Nálunk pl hétvégén marhahúsleves volt :lol:
Főztem krumplit és mi torma szószt szoktunk a húsihoz enni.Így lett egy levesből kétfogásos kaja :lol:

Csilla(Bim-bam)!
Na figyi!

Ilyen lett a konyhánk ,lépcsönk+ étkező sarkunk :lol:
Nem linkelem be külön a képeket.Itt a cím
http://kep.tar.hu/tar/galeriaim/50614499#2

És volt egy ilyen szépségem,a Szabi születése előtt kb 3héttel kellett elaltatni.14éves volt,és már nagyon beteg.kb 4-6hónapig ölben hordtam ki,mert menni alig tudott.(daganatos volt)
Kép

És az egyik cicánk még a Ninakutyival
http://img5.tar.hu/lisztesnoemi/size2/18207114.jpg

és a pitt pullunk(1,5kiló,és a mutva a lába alatt tök normál méretű)
http://img5.tar.hu/lisztesnoemi/size2/35813510.jpg

Csilla az a vörös cica,az valami fajcica,vagy véletlen sikerült ilyenre?
Nagyon szép és különleges a mintája.

mimi12
 
 


Noki!
Azért ott voltam fodrásznál,mert a barátosném kozmetikus.Így kozmetikushoz is oda járok :lol:

mimi12
 
 


Hello csajok!
most nem nagyon tudok jönni, ezért elnézést is kérek, hogy nem olvastam vissza.. Iszonyú hajtás van a mhelyemen, kicsit be vagyok havazva... MOst irigylek mindenkit, aki táppénzen v. gyesen van... de talán pár hét múlva már jobb lesz a helyzet...

szóval, jól vagyunk, majd jövök! :wink:

Kutyinkról azért megpróbálok én is képet feltenni!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Csilla,ment pü.

Mimi,nem tudom megnézni a képeket :?

Noki,jó takarítást majd! :) Fincsiket fogsz főzni! :) Pontozzátok is egymást?:) Jobbulást!

Bim-ban,jók a képek!Milyen nagyfiú már Noel.Igen az a mészáros vendéglő amire gondolsz!:)

Eahart,majd szükséged lesz a kismama gatyókra ne izgulj :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Madaran,kitartás a melóhoz!

Kép
Kép
tundi24
 
 


vizslánk kajtat az erdőben Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


felmegyek a magaslesre... Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Ja, képzeljétek, Pénteken felhívtak a laborból, hogy eltörték az egyik vérvételes csövet, és újra kell levenni :evil: :evil: nem hiszem el! a múltkor bealvadt, azért, most meg ez! Szerdán tudok csak menni, még jó hogy sima labor, nem egy afp vagy megszabott heti hormonvizsgálat, neeem??? :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Mimi, te írtad múltkor a gyed-gyes témát? Hogy ki hogyan járna jobban?
Kéne nekem valaki, aki ért hozzá!
Vendég
 


Tündi, írtam!
Vendég
 


Irdab
Jajj de kíváncsi vagyok már arra a csikis érzésre ! :lol:
Milyen nevek esnek szóba ?

Tündi

Már csak 1 nap !!!! :lol:
Min bosszankodtál ??

Flake
Gratulálok az integrált eredményhez ! De jó Neked, hogy már túl vagy rajta !

Noki
Elküldöd nekem a vadas, knédlis, zsemlegombócos receptet ??

Bim-Bam
Noel nagyon aranyos ! :D

Earhart
A tengerpartot szóba se hozd ! :shock: :D

Madaran
Melyik vérvételt kell újra csinálnod ?

Aranyosak a kutyák !

Kép
Kép
rilla_
 
 


Csilla,én is írtam.. :wink:

Madaran,na akkor jól megjártad.Hát tényleg jó,hogy nem vmi olyasmi amit csak egy bizonyos időben lehet megcsinálni.
Aranyos a kutyuska!

Rilla,egy idióta csajon!De már lehiggadtam :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


[quote="tundi24"]
írta:
tundi24
Mimi,nem tudom megnézni a képeket :?

:oops: :oops:
Bocsi.Ha bejelentkezve linkelem a címet,akkor kér jelszót.No így látszani kell(ene)
http://www.kep.tar.hu/lisztesnoemi/50614499#2

mimi12
 
 


[quote="cscsi"]M írta:cscsiimi, te írtad múltkor a gyed-gyes témát? Hogy ki hogyan járna jobban?
Kéne nekem valaki, aki ért hozzá!

Húú Csilla,nem emlékszem.
De kérdezz utána mindenképp,mert nagyon nem mindegy!
Én hallottam,olvastam olyanokat,hogy jobb ki iratni magad táppénzre,mert úgy talán több lesz a következő T-Gyás,Gyed?
De tényleg utána kell nézni.
Engem sajnos nem érint,mert én nagyon keveset kaptam a Szabival(minimál után)

mimi12
 
 


Mimi,köszike!:) Nagyon nagyon szép lett! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Mi épp a tesóm szülinapját ünnepeljük, itt vagyunk náluk egész nap.

Tündi,
mi kicsit arrébb járunk Kenesén, olyan 300-400 méterrel :lol:

Cscsi,
Lilivel mi is ezért vagyunk itthon. Éjszaka köhög, és fullokol. Állítólag gégehurutos, hidegben kell aludni, és ha rájön a köhögés, még az ablakot is rányitni. Elvileg a hidegben tök nyugodtan alszik, és nem ébreszti fel a köhögés.
Mit kellene tudnod a gyes-gyed témában?

Első babások,
símán normális, ha csak 18, 20 hét körül érzitek rendesen a babát. Én Lilit csak 19 hetesen éreztem, és akkor is csak úgy, hogy talán az az. Most már a 17. kezdetén érzem, de lehet, hogy nem venném észre, ha nem tudnám, hogy az az.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote="tundi24"][ írta:tundi24b]Mimi,köszike!:) Nagyon nagyon szép lett! :)

Köszi a dícséretet. :lol:
Hát azért teljesen még nincs kész.Most erre futotta + a konyha ablak és bejárati ajtó csere.A konyhábol még hiányzik pár szekrény és a munkalap.De majd mire nyugdíjasok leszünk kész lesz :lol:
Ja és egy Tárnoki emberke csinálta,és jelentősen olcsobb volt,mintha köveztünk/csempéztünk volna.

mimi12
 
 


Beus
Nagyon csinos vagy :lol:

Csilla
Nagyon jók a képek!

Bori
Nálunk hóesés nagyon ritkán van és az szenzáció :wink:
2007-ben esett hó itt, kb. 2 centi. Akkor mindenki teljesen odavolt :oops:

Mimi
Nálunk majd akkor lesz tél, mikor otthon nyár...
Pitt pull :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Madaran
Vigyázz magadra a nagy hajtásban!
Gyönyörű az a vizsla!
Vendég
 


Kata!
Csak hogy átérezd,és ne legyen hiány érzeted.
Ez a múlt heti havazás,de most is szakad a hó.(Hmm,hát rég láttam ennyi havat itthon.)
A képen a Szabi és a Bella kutya a kertben(sajni a képtár még mindig nem konvertálta a feltöltött képeket.Valami nagy gáz van ott)
Kép

mimi12
 
 


Sziasztok, szép estét Mindenkinek!

Hát csak ide jutottam végre - hétvégén egy gyomorrontás tartott távol, ma napközben meg persze az irodai fejvesztettség. Át is érzem kellőképpen flake76 szavait a stresszes munkáról - hát igen, ez sajnos adottság... Ti, többiek, hogy ússzátok meg? Szívesen tanulnék... :)

Köszönöm a sok kedves érdeklődést, ezen felbuzdulva pár mondatot mesélek, aztán majd úgyis kérdeztek, ha valami fontosat kihagynék…

Szóval most töltöttem be a 13. hetet, az első babánkat várom – akit már nagyon terveztünk – szerencsére nem is kellett sokáig próbálkozni. Örültem, hogy hétvégén megnyugtatott a dokibácsi, hogy minden rendben, ennek örömére ma be is jelentettem az irodában az örömhírt. :) Szerencsére mindenki pozitívan fogadta. Elviekben augusztus 27-én érkezik, aztán majd meglátjuk…

Amúgy nem végeztettem integrált tesztet – a dokim nem tartotta indokoltnak. Erről mit gondoltok? Most volt a normál UH (nyakiredő normál méretű), 3 hét múlva megyek AFP-re… Kislányt tippelt, de nem volt benne teljesen biztos. Még van remény ;-) (Csak vicceltem !!!)

Apuka is megnézte a kis pöttömöt, nagyon meghatódott – egy élmény volt látni.

Amúgy hányan vagyunk itt első babások? Azt olvastam, hogy annyira más tud lenni másodjára…

v.piroska:
Nem is a hol lakom az érdekes (amúgy Bp. – Zugló), hanem hogy ki a dokim. Dr. Horváth Mihály (alias Télapó), aki a 17. kerületben rendel (hétvégén is), és láthatóan imádja a munkáját. Mindenkinek tudom ajánlani – egy doktornőt váltottam le érte, és már egy alkalom után maradéktalanul úgy érzem, hogy megérte.
:)
mocorgó
 
 


Jó reggelt!

Üdvözöllek Én is Mocorgó!Gratulálok a bébihez!

Mimi!***Én is imádom a töltött káposztát is....de igazság az,hogy Én is minden nap főzök....és ezért ha nem Én főzök...azt még jobban szoktam szeretni....bármi az!
Nagyon jó lett a konyhád,nagyon kis dizájnos!!!

Kata!***Csak 10fokot küldhetnél ide M.o.-ra!Már túl sok volt a minusz...

Vitamin téma:Femibion 800-ból van még 7szemem,de a 400-ast is megvettem...na meg van Gravidám....szóval egyik nap ezt-másik nap azt veszem be....fiamnál végig,a szoptatás végéig szedtem....így soha sem kellett a kajáláson idegeskednem...mertz tuti a vitamin bevitelem meg volt!!!

Tegnap majdnem vettem egy vázas hordozót....pedig megfogadtam,hogy 30.hétig csak nézelődök....és mire férjem rábólintott (m.h.-én megnézte a linket)....addigra eladták....pedig annyira jó ára volt.....na de az elkövetkezendő 16hétben tuti lesz még ,ilyen!Akit érdekel beteszem a linket,megnézheti!

Noki!***Majd tegyél képet a konyháról és pihenj sokat,igyál sok teát!

Milunak is jobbulást kívánok!
Lilla szeme helyre jött Linácska?

Szép cicákat és kutyikat tettetek fel...sajna a cicám márc. 8.-án lesz 2éve,hogy nincs Velünk,pedig 13évig élt köztünk!Állkapocs daganatot kapott!Nagyon kis szép cica volt!Imádtuk!
Most csak kutyink van a kertben,3pinty a ketrecben és a "lógófülű kosorrú"nyulam-bulam!

Ma rakott krumplit főzök és töpörtyű krémet készítek....uzsinak!

Na majd jövök még!


Ádibaba hova tűnt?

Anett?Ugye nem betegek vagytok?

Sajnálom azokat,akik még dolgoznak!Nagyon fárasztó lehet!Nekem a doki kerek perec azt mondta...vagy a baba,vagy a munka?!

Tündi!!!!!!!!!!Ma lesz a nagy nap!Gondolom izgultok?!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!

Hát nem aludtunk valami jól,sem én sem Luca,gondolom,hogy ő is érzi,hogy ma hazajön az apukája :)
Ha minden igaz fél11kor fognak felszállni és este 7re érnek ferihegyre.Úgyhogy még odébb az idő!Csak induljanak el,az már fél siker :wink:

Linácska,na akkor egyszer majd összehozunk egy randit a balcsiparton :D Lili jobban van már?

Mimi,szép nagy kertetek van!:) Csodálatos benne a hóóó! :) szabika elveszik a nagy hóban :wink:

Mocorgó,akkor csak egy nap van köztünk,én aug28ra vagyok kiiírva!Integrált tesztet nekem sem javasolták egyenlőre,remélem nem is lesz rá szükség,de a kombináltnak örültem,hogy adódott ez a lehetőség!

Kandi,igen be vagyok már sózva! :wink: Majd később jön át mama és kezdek főzőcskézni :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Jó reggelt !

Tündi
Ne bosszankodj mostmár, mert MA jön haza a férjed ! Milyen izgi lehet ! :D Mivel készülsz ??

Linácska
Azért remélem, hogy már a 19. hét előtt megérzem a baba mocorgását ! :lol:
Lilinek jobbulást !!

Mimi
Nagyon jó ez a havas kép ! Itt Sopronban is ekkora hó volt hétvégén, nagyon tetszett, de már jöhetne a tavasz !

Mocorgó
Nekem azért kell integrált teszt, mert lombikbabám van, de normális terhesség esetén, ha minden rendben van, akkor szerintem nem szükséges !

Lányok ! Nem válaszoltatok : Az integrált tesztre éhgyomorra kell menni ? Kell vizeletet vinni ?

Kép
Kép
rilla_
 
 


Rilla,már lenyugodtam! :) Hát különlegességekkel nem szoktunk készülni,mert egymásnak örülünk,csak a kajcsi lesz kívánságra :)
Tarhonya leves,paradicsomos húsgombóc,hurka-kolbász,friss kenyérke,máglyarakás.Ez lesz a menü :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Csilla,fogok jönni azért,mert csütörtökön pestre mennek viszorvosira,pénteken meg pszichológia lesz nekik.Úgyhogy jövök majd :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Rilla!
Én kombinált teszten voltam,de abszolút nem kellett éhgyomorral menni,és pisi se kellett...elvileg ez csak 1 cső vér volt Nekem...

DE ha felhívod Őket,tuti megnyugtatnak!

Képzeljétek...tegnap férjem rátette a kezét a hasamra éjjel KCS-alá mászott és annyira feszített....Én tettem rá,apa kezét eltolva...elment,majd ismét férjem keze...kicsi idő múlva ismét feszített a keze alatt....férjem keze mágnesként vonzza....engem meg utál.... :? :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Tündi!Fincsi lesz a menü!Jó készülődést!Már csak 10óra! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi,
Lili ma már ment oviba (amúgy hivatalosan is Lili, nem Lilla :lol: ). Kicsit még taknyos, de ennyivel megy a többi gyerek is. Már annyira nem tudta magát itthon lekötni. Nagy menős gyerek ő is, amikor még itthon voltunk, sokat csavarogtunk. Na de ilyen időben??????

Nálunk mondjuk most nem esett a hó, de akkor is trutyi idő van.

Tündi,
akkor már csak egy óra, és felszállnak a férjedék. Fincsi kajcsit csinálsz. Én rájöttem, hogy ha főzni akarok, előbb boltba kell mennem, mert nincs semmi amit megfőzhetnék. Bár ugye 10.000 fős városban lakunk, és nincs egy hely, ahol húst lehetne venni, úgyhogy irány Kecskemét.

Rilla,
az, hogy mikor érzed babócát tényleg sokmindentől függ. 19. hét már esélyes. De ha elöl tapad a lepény, akkor még nem biztos.

Ja, olvastam valahol, hogy a babamocorgás olyan, mintha buborékok pukkannának ki a hasban. Szerintem ez a legjobb megfogalmazás eddig (a pillangószárny, meg bugyborékolás, és társai közül). Tényleg olyan pukkanás szerű.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


RILLA! Az integrált tesztre nem kell éhgyomorra menni, ez tuti biztos, vizeletet sem kell vinned. Csak a véredet veszik le, és nyugodtan ehetsz, az nem befolyásol semmit!!!

Kép
judi79
 
 


Mimi,
a képtárral kapcsolatban akartam neked írni, hogy vigyázz vele nagyon, ne csak oda gyűjtögesd a képeid, bár gondolom megvan máshol is.
Lili születése után én is használtam, oda tettem fel néhány képet, hogy a család, ismerősök, topictársak megnézhessék.
Aztán sikerült feltennem egy nagyon perverz, erotikus képet (szerintük), ja, lehet, hogy pedofil volt, és törölték az összes képünket.
Konkrétan ez volt: Lili 10 hetesen pancsizik...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ma rá kellene vennem magam, hogy sokat igyak. Holnap megyek AFP vérvételre, meg társaira, lesz vagy 6 kémcső, jó lenne, ha gyorsan lejönne...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Mimi12:ari a kutyi :P .Régi állmom volt egy francia buldog de
mindig rotik voltak ő már nekem a 3.

Jók a ház képei gondolom ne kis munka volt..Nállunk apa imádja
az ilyen munkákat ő amúgy asztalos van egy konyhastudiónk
meg a vállalkozás amióta eggyütt vagyunk már 2 konyhát fogyasztottunk el,mert mindig van valami újjabb ötlete amivel
sírba tud vinni... :twisted:

Madaran:jó a létrás kép a vizslával :P

Linácska :Nagyon aranyos a képen
Lili :P Még jó,hogy máshol is tároltátok
a képeket.

Amikor Nolival szültem akkor Api úgye büszkén
fényképezgetett és hazajöttünk véletlenül
kitörölte a képeket hát volt idegbaj..
Alig találtunk valami "gurut",hogy párat
azért találjon a gép memóriájába
de sok el is vesszett :twisted: Igy jártunk mi :twisted:

Tündi:már biztos úton van a férjed és nem sokára
találkozhattok :lol:

Earhart:hol laktok pontosan?Biztos,hogy már irtad
de megkérdezném mégegyszer. :roll:

Ma felhívtam a gyermekrendelőt..Pont a dokinőm
szabin van.. :oops: Egy férfi helyettesíti remélem
elfogadja Noli,mert aki nem szimpi neki annak
hátat fordít és megkukkul :oops:
De már azt vettem észre,hogy mintha a tenyere
be lenne dagadva is :?
Hallottatok már ilyenről?
Valaki azt mondja,hogy a hó..de csak
kesztyűbe megyünk ki..nem tudom.
remélem a doki tudja majd és add neki krémet
legalább,hogy ne vakarja.

Igen a cicám ,arany Britt a fajtája :P
Most lesz áprilisba 1 éves és 5 kiló a lelkem.

Megyek beindítom a mosást .
Sziasztok

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Mocorgó:A Horváth dr. tényleg nagyon jó biztosan nem fogsz csalódni benne :P A barátnőm és a tesója nálla szült alapos és megbizható.Én is az első terhességemnél találkoztam vele de én nem nálla szültem hanem egy"szak barbárnál".Pedig én fogadtam meg.
Nekem csak az István kórházzal van próblémám ha nem lenne akkor a Horváthoz járnék :roll:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


[quote="bim-bam"]Nekem csak az István kórházzal van próblémám /quote]

Ne ijeszgess, mi a gondod? :?:
Elvileg én ott fogok szülni - gyorsan mondd, hátha meggondolom magam!
(Ugye a Nagyvárad téri Szent István Kórházról van szó?)

Kép

Kép
hmbori
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?