Új privát üzeneted érkezett!

üdv!

Krisz,
de jó, hogy vezeted a táblát! :D
hozzám beírthatod, hogy a hivatalos kiírás 06.30

Lois,
ha 0,4, az még jobb! :wink: de Istenhegyis 12.heti után tényleg semmi ok aggódni az AFP-n, magas meg nem lett! :)

Viktu,
jaj, ebben a hóban kimozdulni, szegény :?
úgy utálom a havat :roll:


22+0
angel37
 
 


Angel, tudod már, hogy mi lesz a kicsi neve?

skrisz72
 
 


Sziasztok

Akkor sajnálom ha hülyeséget mondtam, nem olvastam végig. Bocsi mégegyszer. A nadrágot mondtam, az öve helyet.

Jó nagy hó esett le ma, kiskutyáim nagyon élvezték. Én is kint voltam velük, mondjuk nem sokat.
Pénteken kell csak mennem az orvoshoz sajnos.
Már alíg várom. Ma hozzuk haza a szoptatos fotelt, bútor még mindig csak 2 hét múlva lesz itt nálunk. Nem tudom hogy addig is kimossam a ruháit és akkor már csak át kell pakolnom, szerintetek? Mert igazából akkormár 37.héten leszek akkor meg már igazából pihenni szeretnék. agy szerintetek ráérek, anyukám azt mondja, meg a férjem hogy ráérek.

Na megyek ebédelni valamit.
majd jövök

Kép
lili&ana
 
 

 
 

Krisz,
tudjuk :)
de tábliba még ne kerüljön, pár hétig még titok... :wink:
angel37
 
 


Hali!

Angel,
a 0,4-es AFP az elég rossz! A jó ref. tart. kb. 1-2.5-ig, 1 alatt a down-kór-, 2.5 fölött a nyitott gerinc előfordulása gyakoribb. Persze vannak igen eltérő adatok, ahol egészséges a baba, remélem én is ezek közé a szerencsések közé tartozom a magam 3,6-os (majd az istenhegyis 5,4-es ) afp-jével. :roll: Épp ezért nem alkalmas a diagnosztizálásra, de a paráztatásra annál inkább! :twisted:

Kismamanacik: nekem is a körbe passzés jött be a legjobban, ami csak egy anyag körben a nadrág tetején és nincs benne sehol gumi! Van olyanom is, de a gumi mindig idegesít benne, tologatom hol ide, hol oda. :? A bandázsnál kényelmetlenebb dolog szeritnem nincs, eleve bevág a cippzár alja, és akkor minden fölülésnél még húzogatni, mert egyik le-, másik fölcsúszott... :twisted:
20140901102739
 
 


Hajni,
:shock:
úgy értettem, hogy "még jobb", hogy Lois eredménye bőven benne van a ref tartományban, ha a papírján az az alsó határ, még az általam tudott 0,7-hez képest is jobban.
nyilván a 0,4 elvileg nem lenne egy fényes afp, de ahogy mondod, simán lehet egészséges baba mellett!

remélem nálatok nem lesz gond a magas afp-ből! "csak" a hülye fölös paráztatás :?
angel37
 
 


Angel,
értem! :D Én hülye, meg jól elírtam az enyéim, lehagytam a nullát. Tehát 0,36 és 0,54! :? :(
20140901102739
 
 


ja, akkor reméjük nem lesz gond, hogy alacsony!
néha írok egy másik fórumra, ott szinte mindenkinek 1 alatt volt... (én lógtam ki az 1,8-cal) épp elég, ha a baba még valójában fiatalabb, mint uh alapján.
bocs, a hülye kérdésért, Blanka is lombikbaba? :oops: ha nem, akkor lehet erről szó!
12. heti uh-d rendben volt, nem?
angel37
 
 


Fanni!
Én csak a kismamaruhákra értettem hogy húzósak, szerintem ez helytálló, bár nem itt egyedül, máshol is ennyi körül van. A bútor amit itt kinéztem, szerintem kifejezetten kedvező áron van, a babakocsit meg ők forgalmazzák Magyarországon egyedül, szóval ott nincs mivel összevessem, a német ebay-en is ugyanennyiért mennek a Bebe Confortok. Más minden szerintem inkább reális árfekvésű.

Kis*!
Köszi :)

Viktu!

Na igen, mi direkt nyárra időzítettük csak azért húztuk ennyi ideig, hogy ne keljen Michelin-babaként járnunk :wink: Köszi az öv jellemzést, nekem érthető volt, tetszik is, megfogok szemlélni egyet közelebbről. Ma felvettem a kettes számú frissen vásárolt kismamanacimat, na ez viszont tök jó volt, kényelmes és csini. Jól éreztem magam benne. Én is ma vendégeskedtem védőnéninél... egy másik topikon olvastam hogy egyes támadónénik már 12-14 hetes korban szeretnek körbekuksizni a mamiknál...... most az enyém nem annyira agilis, vagy az előbbi túlzás??? Mert nálunk ez még fel sem merült.....vagy meglepi lesz??? :shock:

Hajni!, Angel!
Az enyímé Afp lelet ref tart.-ja 0.4-2.5.
Az egység MOM.
Ez lett nekem 0.82.
Szóval a 0.4 is jó még szerinte......
......passz :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja és tátátátám....................: 4 egész napig voltunk lányos szülők, mától hivatalosan is KISPASINK van!!!!!!!!
:D :D :D :D :D

Majd műtök fel képet!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel,
igen, lombik. A 12. hetin rendben volt minden és a 4-es tesztem is jó lett. Hajdú doktornő is azt mondta, hogy minden 2. nőnek 1 alatt van az afp-je. (Na de gondolom, nem ennyivel... :? )
20140901102739
 
 


Lois,
gratulálok! :D (Szerintem a papírodon elírták a ref. tart.-t, a 0,4 MoM az nagyon alacsony! )
20140901102739
 
 


Lois,
gratulálok a fütyihez! :lol: :lol:
gondolom nem volt nehéz átállni a négynapos lányos szülőségről! :wink:

Hajni,
12. heti OK, vérteszt is jó! és ha Hajdú drnő is mondja, biztos nincs gond! :wink:
mikor mész a genetikai uh-ra?
angel37
 
 


Sziasztok!

A segitségetekre lenne szükésgem, hogy egy nagyon kedves pár is babának örülhessen.

Dr Krizsa Ferenc elérhetőségét szeretném kérni tőletek PRIVIBEN!

Előre is köszönöm nektek!

Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Lois, gratulálok a kis fütyishez. Nagyon várom róla a képeket. És természetesen a nevét is a táblázathoz!!! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Hajni!
Köszi :) Na ezt nem tudom elírták e, engem is meglepett, mikor megnéztem, én is 1 felett tudtam korábban. De szerintem ha az értéket el is számolhatják-írhatják, a ref- tartományt, gondolom valami program viszi rá a leletre..... :shock:

Angel!

Valahogy majd átállítjuk az agyunkat :lol:
Nevünk az mondjuk csak lány volt.......de már a kocsiban elkezdetem a drágámat összeszoktatni egy nekem tetszővel :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Köszi! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
ez fantasztikus!!! :D Gratula a Trónörököshöz!!! :D :D :D
Lánynév mi lett volna?

Hajni,
Olivér is lombik baba? (Lemaradtam,...nem nagyon jöttél a Páros topikba... :roll: )

Mindenkinek pusszancs,
megint megyek aludni :shock: (6tól 8ig is aludtam :oops: )
de dógozom ám még napközben, így sajna kimarad a délutáni szunya

tillidian
 
 


Skrisz,
Nyulasz sincs a táblában :roll:

tillidian
 
 


Angel,
ez volt a genetikai, amit írtam a 4-es teszttel együtt. Hajdú doktornő azt mondta, hogy ilyenkor csak 50 %-ban tudja megmondani, hogy vannak-e a down-kórra jellemző sajátosságai. A 12. heti az 75%. Úgyhogy még bármi lehet... :?

Till,
igen, Ő negyedikre sikerült. :)
20140901102739
 
 


Lois :P
Akkor jöhet a kék szekció :D :D :D
Az élet csupa meglepetés 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FanniMami,
látom, felkeltenek az Ikrek :roll: :D
Hogy bírod? Nem vagy nagyon fáradt? :roll:

Hajni,
:D :D :D

(Nem akaródzik dógozni menni :? ...este meg Mens, néznek TSHt, és B. dokinéni ellát jó tanácsokkal IR ügyben is...)

tillidian
 
 


lois

Gratula a fütyihez!!! :) Engem is a lánynév érdekel, hogy mi lett volna, na meg persze a fiúnév is!! :)

angel
A tied is nagyon kíváncsian várom!! :) 06.30. nyár közepe, jó lesz, mert mire bejönnek a hidegek már nagyobb lesz, nem kell úgy óvni ebben a hülye időben! :( Nagyon várjuk mi is a tavaszt!!! A hó szép csak már nem ilyenkor, karácsony este pl. :)

Puszi minden kismaminak!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


sziasztok!

Hajni,
bocs, ezt nem olvastam ki az előző hsz-ekből :oops:
remélem minden rendben lesz! drukk hozzá!
hasbaszúrást csináltatsz?

Kiscsillag,
:D
még régen május babát szerettem volna, persze annyira régen, mikor még fogalmam se volt, mi minden vár rám :roll: lehet, hogy az lesz! örülök én is, hogy melegben születik! :wink:

nem szeretem a havat... mondjuk ha az utakra nem esne... :)
angel37
 
 


Sziasztok

Remélem jó vagytok.
Lois gratulálok a fütyihez

küldök egy képet mikor 33 hétben voltam, bár egy kicsit hisztisen kapott el a párom

Kép

Szóval ilyen nagy a pocim, most is kéne csinálni majd egyett.

Nekem az orvosom a biztonság kedvéért egy kombináltat is csináltatok, vérvétel tőlem amit angliába küldenek ki a 12.hétben azt hiszem, Cziezelnél, plusz elküldött oda a Genetikai központban
az Istenhegyi útra.
Szerintem érdemes. Itthon nem csinálják meg ezt a kombináltat.

Csajok Ti az Ősejtet le veszitek a köldök zsinorból? Én most nagyon gondolokodok azon. Mondjuk én csak a Czeizelisbe bízok. Végülis Ő találta ki ezt az egészet. Mert már Pozsonyi cégek is hivogatnak, meg stb..

Kép
lili&ana
 
 


Liliána,
szépen nősz! :)
igen, az látszik, hogy vmiért nem tetszett a fotózás :wink:

mi is csináltattunk kombináltat az Istenhegyin, nem küldék Angliába, másfél óra alatt megvolt! :)

az őssejt-levétel megfordult fejünkben, de nagyon drága... :oops: tudomásom szerint az eredmények még kétségesek, hogy mire is lehet majd használni...
angel37
 
 


az őssejttel kapcsolaatban én úgy tudom hogy egyre jobbak az eredmények, meg mivel ezt tárolod x évig ki tudja hogy mit hoz a jövő.Igen drága, csak az emberben utána elő jön a büntudat, ha levettük volna akkor sikerülhetett volna. Bár soha ne kelljen elő venni.
Ez szerintem ugyanolyan mint a lombik. Végülis az is drága.

Nem is tudtam, hogy az istenhegyin is leveszik ezt a kombináltat.

Kép
lili&ana
 
 


Sziasztok!
Lois,gratuli a fütyishez :D És ez már tuti?Ja,a nevek engem is érdekelnek,fiú névből nagyon rosszul állunk... :?
Liliána,jó a kép,kb azt mondhattad "mi van már????",amikor huszadszor szólt apa,hogy fordulj meg.

Őssejt,mi le fogjuk vetetni,mert ahogy rohamosan fejlődik az orvostudomány,20 év alatt ki tudja mi mindenre lesz jó...bár tényleg ne kelljen.Mondjuk azt nem tudom,ikreknél vajon dupla píz? :roll:

Angel,én is mindig májusi babát szerettem volna :D lehet azért,mert én is májusban születtem? :roll:
Vendég
 


Mi nem őssejtezünk. A mai orvostudományi ismeretek mellett nem látjuk értelmét. És persze nincs is rá pénzünk.

skrisz72
 
 


Till :P
Ááááááááááááá :lol: :lol:
Márkóm 4-kor ébredt, de Apja-bánta, engem csak 4.50-kor keltett :roll:

Nyuszikám :P
Nekünk minden dupla píz. A 2. gyerkőcre van némi kedvezmény...
Mi apai szkepticizmus miatt nem vetettük le...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Lois! :) Éljen-éljen!(Bár, ha kislány lenne, ugyanígy örülnék :D ) Védőnéni nálam is körbenézett az elején, sok értelme nem volt.és nagyon meg is bántott.
Liliana!Szép nagy a pocid!-Kombinált teszt, sőőőt, a Sejbankkal szerződésben lévő kórházakban is megcsinálják.
Őssejt: mi is alaposan körbekérdeztünk, -(ugye főleg Pet leukémiája miatt), de amikor az a főorvos, aki megmentette az életét, azt mondta, hogy nagyjából annyi értelme van levenni, mint telket vásárolni a Holdon, és ez nem csak az ő véleménye volt,(persze nem így megfogalmazva, mert azért mindenki nem olyan vicces :) - akkor úgy döntöttünk, hogy nem.Persze mindenkinek szíve joga, ha az megnyugtató, akkor le kell vetetni.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Till,
meddig tervezed a dolgozást?

Liliana,
szép pocak! :D

ANgel,
eszemben sincs amniot csináltatni, azért is mentem el minden létező helyre! :D Most meg izgulok (mindt Olivérnél ), hogy rendben legyen minden. :roll:

össejt:
http://www.babazo.hu/ossejt_dosszie/index.html
mi levetettük Olivérnél, és most is lefogjuk. Drága, de nem drágább pl. egy lombiknál (egy gyereknél ). Mi a Kriónak 150.000-et fizettünk (2 részletben ), mikor Olivér megszületett, azóta egy fillért nem kértek még, de elvileg ÉVENTE 10.000 Ft-ot kell fizetni. Ja, és nekünk meg olyan 12 éves ismerősünk volt, aki szüleinek megmondták, hogy meg tudták volna menteni, ha van levéve őssejtje. Szerintem rosszat semmiképp nem teszünk azzal, ha levetetjük, és tényleg egyre több mindenre jó családtagnak is. Hallottam olyanról, hogy egy pár direkt azért vállalt még egy gyereket, hogy a beteg nagytesót meg tudják gyógyítani a kicsi őssejtjével. Az a baj, tényleg bármi történhet - de persze reméljük, nem fog!
20140901102739
 
 


Csajok!
Köszönöm a gratulációkat a Kiskrapekhoz :D Nagyon örülünk persze neki is, csak ez a fordulat volt meglepő hirtelen, de hogy láthattuk is meg szuper dvd-nk is készült, szóval fülig ér a szánk :D

Lánynevünket ha nem haragszotok nem fedném fel, elspájzoljuk későbbre (különleges ritka név, úgy álmodtam meg, soha nem hallottam azelőtt, bocsi :roll: )

Az köldökzsinór-levétellel kapcsolatosan az én véleményem elég sarkos, nem is akarnám kifejteni és ezzel valakit akaratomon kívül megbántani, a lényeg, mi nem vettetjük le.

Liliana!
Szép nagy pocak!! Anyu mondjuk kicsit morci :D :D :D

Viktukám!
Csúnya-csúnya támadónéni!!! :x Mit mondott az a dög?? Persze csak ha publikus.. :roll: Én is voltam tegnap, ez a látogatás-dolog nem jött elő most sem, én meg nem igazán firtattam, hátam közepére sem hiányzik...... nem is igazán van mit néznie. Bár tegnap megshoppingoltam a gyerekszobába a pihenőszéket, meg egy párnát és takarót ami passzol majd a a bútorhoz (persze a bútornak még se híre se hamva)....... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én már megint nem tudok bescannelt képet feltölteni ide............valami ötlet mit bénázok el??? Ha a fényképezőgépről töltöm le minden ok, jó a formátum is, megfelel a méret, mégsem látható....... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


az ikreknél nem dupla píz, ott van valami kedvezmény
most czeizelnél 375.000.- de abban már a labor vizsgálat is benne van, és majd csak akkor kell kifizteni, ha jónak találják.
Lehet részletben is 160 e egy összegben és 1 évig 19e/hó.

van egy mésik cég (pozsonyi) annál 738€ és havi 27€ a tárolási díj.
Szóval ugyan annyi.

Igen morci voltam, de már nem tudom megmondani miért, ráadásul mondtam neki mindig akkor csinál képet mikor pislogok, vagy éppen fordulok, stbb

Kép
lili&ana
 
 


Lois! Nyulasz!
Szép pocakok!!! :)

Lois!
Én a nadrággal épp fordítva jártam, már a 4. hét körül vettünk egy kismamafarmert, ami már nem jó rám. :lol: Merthogy nemcsak a pocim nő, hanem a csípőm, hátsóm... :) Hát evvan. de párom mindig azt mondja amikor kijövök a fürdőből, olyan szép vagyok ezzel a pocival. Édes. :)
És nagy gratula a " Kiskrapekhoz"! :D

Hanna!
Már írtam párszor, csak ismételni tudom magam, Olviéred gyönyörűséges. :)

Rólunk:
Nálunk semmi újdonság, lakásban elkezdődtek a babával kapcsolatos átalakítások, első lépésben szereltettünk egy klímát, aztán ha jönne a jó idő kezdenénk festeni, mert nem nagyon tetszenek a klímacsővek beglettelve, meg a sok lyuk a falon, mert végig kellett kutatni, hogy mennek az elektromos vezetékek.
Babácskám már észrevehetően mozgolódik :) és nagyon remélem a március 9-i genetikai uh-n megmutatja a nuniját vagy fütyijét. :lol: na még az AFP-t akartam leírni, de rá van tolva a fotel a szekrényre, úh. nem férek hozzá. De azt mondta doki bá, hogy teljesen rendben van.

Puszika!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Hahó Lányok! :P

Hajni,
megint lemaradtam, röstellem :roll: - amniód lesz???
Dolgozás: június végéig szeretnék...ha lehet... :P

Fanni
:roll: :D (ezt naon átérzem! :P - Manóm igencsak ébren tartott minket anno...) Kitartááás!!! Mire suliba kerülnek, úúúgy fognak aludni, mint a kisangyal :lol:

Őssejt-témához még nem értek (Manó idejében még nem volt, nomeg 4D UH sem :lol: )...

Viszont kérdés:
a 12. heti kombináltra az Istenhegyire mikor kell bejelentkezni? Van várólista? Jelentkezzek 1 hét múlva, mikor kiraknak a Kaáliból? :roll:

tillidian
 
 


Till, két-három héttel előtte jelentkezz be!

Lois, mennyibe kerül a 18. heti genetikai UH az Istenhegyin?

Katerina, mi is elkezdtük a szobát babássá tenni. Ott tartunk, hogy kirámoltuk, kitakarítottuk, betettük a kiságyat. :wink: És várjuk, hogy fiú vagy lány.

skrisz72
 
 


Katerina!
Köszi :)
Na most már én is híztam azért, 1 egész kilót!!! :lol:
Én is pont ma rendeltem meg a hálókba a klímákat :wink: A festéssel pedig mi is csak a jó időt várjuk. A héten pedig megrendelem a bútort, mert most tök akciós minden darabja, nem akarok lecsúszni róla........ vagy szerintetek túl korai??

Till!
Én is 3 héttel korábban jelentkeztem be, mondjuk én kifejezetten csakis Hajdú Krisztinát akartam, így szűkösen voltak az időpontok. Arra készülj, hogy kérdezni fognak ülőmagasságot, tőlem is kérték a telefonban, és most hallgattam a bejelentkezéseket míg vártam, mindenkitől kérdezik szerintem.

Skrisz!
14 ezer természetesen a megszokott kondíciókkal (DVD, képek). Egy órával előbb értem oda (nem tudtam milyen útviszonyokra számítsak), és behívtak 10 perc után, nem kellett ott malmoznom, nagyon kedvesek voltak, a drnő meg bűbáj volt és ódákat zengett szerinte tökkkéletes és gyönyörű gyermekemről :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jaj de jó! Jó fej ez a dokinő. :D Bútorokat nyugodtan rendeld meg, én is beraktam már a kiságyat. :wink: És betettem két macit meg egy nyuszit is. :lol:
Én 3,5-4 kg-nál tartok pluszban.

skrisz72
 
 


Till,
nem megyek amniora, lesz, ami lesz! :roll:
20140901102739
 
 


üdv!

Lois,
ejha, +1 kiló! :wink:

lehet, hogy ugyanazon a csajnéven ülünk? :lol: bár nem hiszem, a mi választottunk annyira nem extra :wink:

Vegyetek bármit, ha tetszik! :)

én nem merek még jó darabig, lehet, hogy születésig, de min. 28. hétig (és már azt se biztos, hogy személyesen tudom intézni), de ez biztos nevetséges :oops: :?
eddig annyit csináltam, hogy ahol elvileg majd az ágyacska lesz, elraktam a falról egy parafatáblát, nehogy gombostűk potyoghassanak :roll: meg amúgy is jobban mutat ott! :D

Katerina,
drukk a dokihoz, kíváncsi vagyok fütyi v. nuni lapul! :)
9-én mi is megyünk doktorbácsihoz.

Tilli,
csatlakozom az előttem szólókhoz, kb 2 héttel előre kérj időpontot!
de ne ess kétségbe, ha netán nem jutsz Hajdú doktornőhöz :wink: , nekem Bátorfi doktor csinálta mindkét genetikai uh-t, ő is érti a dolgát! :wink: meg biztos a többiek is ott!

sztem már kérhetsz is akár, bár mikor ott voltunk a 12.hetin, akkor akartam kérni 18. hetire, és nem adtak, hogy korai még :roll:

Krisz,
azért én is leírom :wink: 14e :) részletek fentebb! :wink:
angel37
 
 


Skrisz!
Igen, múltkor sokkal kimértebb volt, most meg nagyon vicceskedő hangulatban volt, nagyon kellemes volt az egész :)

Angel!
Nem tudom :wink: De te nemsokára felfeded, akkor majd kiderül :D Drágám kezd egészen összeszokni z általam feldobott fiúnévvel, szóval lehet hogy mi is hamarost megszüljük :D
Szinte mindent be lehet szerezni a weben, szóval szerintem attól, mert nem járod a boltokat, még nagyon alaposan körül tudsz nézni és válogatni......én is mindent így nézegetek :roll:

Till!
Persze nem akartalak én egyik doki felé se terelgetni, szerintem mindenki (a'szem 8 van) hozzáértő. Ez csak az én heppem volt :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
:wink:
kíváncsi vagyok a nevetekre! :)

kórházból már kevéssé tudok nézelődni neten is, de majd hozzák a katalógust, én meg rámutatok, hogy ezt kérem! :mrgreen:
angel37
 
 


Angel!
Hehe...........ha te is akarod én is :wink: Majd egyszerre......... egykéthá....................... :lol:
Azért amíg otthon vagy alaposan derítsd fel terepet, szerintem a fejedben úgy is van valami elképzelés már hogy miket is kell venni és hogy abból nagyjából milyet szeretnél :)
Na a én ezt tuti nem hagynám a férjemre (mármint a választást, a kivitelezést már csinálhatja :roll: ), mert akkor tuti belekötnék mindenbe......... és ezt Ő is tudja :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


OK :lol: :wink:

Fejemben sokminden van! 8) óvatos listák is készülnek, vmit tudom, hogy kapunk, amit nem, arról vannak szempontjaim :wink:

azért amennyit lehet, részt veszek mindenben, sztem párom is szívesebben hagyja rám a választást! :)

Ilyen kis kötözködős vagy? :lol:
angel37
 
 


Angel!
Áááááá, nem is vagyok az......... feltéve ha minden úgy van ahogy én akarom...... :roll:

Én valszeg a rucikérdést hanyagolom, azokat kapunk rengeteget, a legnagyobb tétel a bútor lesz, de én egy tök üres szobát bútorozok be, szóval nekem nem elég csak egy kiságy. Én egy komplett szettet néztem ki. Mélykocsit meg hordozót kapok, szóval legalább ezen nem kel törni a buksimat, a sportot meg már kinéztem későbbre, de azt még nem veszem meg.
Légzésfigyelő, fülhőmérő stb. témát még parkoltatom, arról még listám sincs :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok, bekukk :D

Hajni,
így van, minden rendben lesz!!!! :)
(Én sem szeretnék hasbaszúrást :oops: )

Skrisz, Lois, Angel,
köszi az infót!!! :P (Jé: a körzetim is Hajdú doktornő nevét írta a papírra, most nézem... :roll: - akkor tudhat valamit ez a drnéni... :P )

Nálam annyi, hogy naon izgulok az UH miatt :oops: - még 6 nap...
Hasam óriási, a kismamanaci nem csúszik le :wink: - alig tudom már titkolni a mhelyen :roll:

tillidian
 
 


Till, minek titkolni? Legyél rá büszke! :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz :lol:
Ja-ja, de a 12. hétig nem akarom bejelenteni :roll:

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: