Új privát üzeneted érkezett!

Csirkés kajcsi

Vöröshagymát pirítok, majd amikor már üveges a hagyma, ráteszek gombát, összepárolom. Ez a cucc kerűl a tepsi aljába. Utána csirkecombokat kifiléztem (lehet bármilyen más husi si) sóztam, borsóztam, ráraktam a gombáscuccra. Lefedtem fóliával, kb 40 percig pároltam, amikor megpuhult a husi, akkor nyakonöntöttem besamell mártással, levettem a fóliát így sütöttem kb 20 percig, amikor elkezdett pirulni a teteje rászórtam sajtot és kb 10 percig még sütöttem. Isteni lett :wink: :wink:

Azért nem írtam, hogy mennyi hagyma mennyi gomba, mert mindenkinek más és más a tepsi mérete :wink: Én a tipikus "sárga" tepsi méretűt csináltam, ahhoz raktam 3 nagyfej hagymát és fél kg gombát :wink:
bluebox
 
 


Szilvi: neked pedig azt írtam, csak elszállt, hogy ha tudunk segíteni cipőügyben, akkor csak nyugodtan kérdezgess, segítünk :wink:

Bari: Neked meg raktam képet, a lábak miatt, de az is elszállt :cry: Még próbálkozom :wink:
bluebox
 
 


Kép

Bár nem pelusban van, de friss kép csak ilyen van, amin látszik a meztelen lába :wink:
bluebox
 
 

 
 

Bari: na most mondd hogy szűkszavú vagyok :lol:
bluebox
 
 


Jó reggelt!

Tiszta hó minden és még most is szakad!Megőrülök!Soha nem lesz tavasz????

Jól aludtunk.4kor evett,7kor felkelt és kihoztam magam mellé és 1perc múlva aludt fél 10ig. :oops:

Kép
melike
 
 


márti köszi a képet!rajtad kívül senki nem tett :?
és most nem voltál szűk szavú :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szilvi én is gondolkodtam tegnap a deviza alapú kocsitörlesztőn nyugi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
de leszarom,majd lesz valahogy!!

schopin:nagyon ari istvánka!!és mostmár tessék lelassítani nem akarom,hogy egyedül maradjon dávidom a fekvő babák néptelen "táborába" :lol: :lol: :lol: :lol:

melike:ha minden igaz akkor 4-5 nap és kezdődik az enyhülés!ezt itt a neten néztem a köpönyeg.hu-n
barika2008
 
 


Bari: de nekünk van egy pár hitelünk. Én is kezdem lesz@rni, de az sem megoldás......
Én nem nagyon fotózom ruha nélkül Mercit, de akkor majd este csinálok neked egy képet fürdésnél. ok?
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az oldalt olvastam el, mert én lusta disznó, már napok óta nem jártam felétek :oops: Persze termés van bőven, azért igyekszem behozni a lemaradásomat ;)

Cipő ügyben én is tanácstalan vagyok. :( Bencének nagyon magas a talp boltíve vagy mi és eddig akárhány cipőt, szandit próbáltam rá, mindegyikből csak a nagyon nagy méret volt jó, az meg persze nagyon hosszú... Most légy okos Domonkos... Elkeserítettek, hogy a Siesta cipőkre így esélyünk sincs... Viszont kaptam egy oldal címet, ahol vannak bőr talpú zoknicskák, íme:
http://www.gyerekcipo.com/csuszasgatlo_zokni.html
1-2 ilyet beszerzek Bencének, egyenlőre úgy is jobb neki, ha "mezitláb" van... aztán meglátjuk 1-2 hónap múlva, hogy milyen cipőt tudunk ráadni...

Főszakácsunktól és persze a többiektől is kérdezném, hogy van-e vmi tuti receptetek gyümölcskenyérre. Apa imádja és szeretném meglepni vele vmelyik nap ;)

Megyek, megpróbálok még egy kicsit visszaolvasni, amíg még alszik Bence. Hajnalban el kellett mennem vérvételre meg UH-ra a Jánosba, így apa volt itthon vele. 9 körül szépen visszaaludt a kis drága :) Lassan kelnie kell ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:14-kor.
pironya
 
 


bettica van olyan szandi,mint pédául dávidé is,hogy három pántos és mind három tépőzár!!így akkorára állítod amekkorára csak akarod!!
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:14-kor.
pironya
 
 


Bari,bocs.Itt egy kép,de ezt már egyszer feltettem kb. 2 hete. Kép
Ez pedig tegnapi. Kép

Kép
melike
 
 


pri szilvi akkor este várom a képet!!
piri én nagyon drukkolok,hogy a doki normálisnak lássa a lázgörbét!!!!!!!!!!

jelenleg van a topikunkban rajtam kívül nagy családos?3 vagy több gyerek?vagy nincs ugye?
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:15-kor.
pironya
 
 


Piri azért vigyázz!

Kép
melike
 
 


melike igen köszi nagyon édi ...látom a konektor bejön neki is!!

de én álló képre gondoltam :oops: :oops: :oops:
mert ott látszik milyen fazonjuk van :roll: :roll:
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:15-kor.
pironya
 
 


Bari: Néztem azokat is és a legnagyobbra állított pánt is kicsi volt. A tépőzárral meg az a baj, hogy jó esetben csak a fele tépőzár tartaná a gyerek lábán a szandit/cipőt, azt meg Bence pillanatok alatt leszedi :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:15-kor.
pironya
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:16-kor.
pironya
 
 


Nem valami jó,de álló kép. Kép

Kép
melike
 
 


piri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és ha a doki azt mondja ez a hő tök normális babáknál?akkor megnyugszol vagy akkor sem állsz meg egy alapos vérvételig!!
ezt minden rosszindulat nélkül kérdem mert én sajnos nem vagyok az a amegnyugvós fajta!!
amikor a doki mondta,hogy netörődjek dávid "nemevésével" én követeltem egy teljes vérvételt,és mivel a körzetim fölöslegesnek találta így elmentem és pénzért maszektól kértem beutalót teljes vérvizsgálatra a madarász korházba :oops: :oops:
de tökéletes lett szóval igaza volt a körzetinek mert fölköslegesen szúrták meg :oops:
de én nem tudok változni ilyen vagyok :oops:

melike nagyon köszi annyira édi!!ezek szerint mindenkinek olyan kis rövid lába van ebben a korban :lol: :lol: :lol: annyira aranyos,hogy nagyon :lol:
barika2008
 
 


többiek ?tömzsi babalábfotó?vagy mégjobb az egész alakos :lol:

ja és akartam írni pirinek,hogy azok a cipők tényleg csúnyák :oops:
én úgy döntöttem,hogy mivel az első szandija skippy,és annyira imádom rajta.ezért a 2. is az lesz!!
cipőben meg maradunk a nike-nél.mivel a másik kettőnek is az volt mindíg!vagyis néha adidas
barika2008
 
 


Nem találom a cumiját!Ilyen még nem volt.(van másik)

Kép
melike
 
 


Piri: vigyázz magadra, és remélem a család is épségben hazaér.
bszilvi25
 
 


Lefektettem Mátét,megyek kaját csinálni.
Du. meg jönnek át a barátnőmék.

Kép
melike
 
 


Bettica: miért mentél vérvételre??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Tán a nagy titokhoz tartozik?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
bluebox
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de hétvégén nem tudtam jönni.

Igen, én is kérdezni akartam a vérvétel és az UH okát?!


Babakocsiról majd dobok képet, de még nem volt időm fotózni meg letölteni.

Dorina valamelyik nap egy darab banántól öklendezett, én sem nagyon merek neki adni neki darabosat. Egyszer adtam neki kenyérvéget, de annyira félek, hogy a lejövő morzsákat félrenyeli.

Ja, és tegnap végre újra normálisan evett délben, remélem, így marad.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Szerintem nem a titokhoz tartozik, mert már megírta Bettica, hogy nem baba, amihez drukkokat kért.
Én még mindig drukkolok ám ezerrel!!!!! +++++++++++++++ (a nem tudom mihez) :wink:

Bogi: az jó! csak így tovább, mond meg Dorcinak!!!

Bari: köv. peluscserénél fotózok neked!
bszilvi25
 
 


A kért képek:

Kép Kép

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


áááhhh Bogi,uh de nagyon ráéreztem hogy esernyő alakúra csukható,kocsit nem tudsz össze csukni. És tessék pont az.

Piri!!! kb. egy gyógyászati üzlet nagy kirakatába ,kb 2 hete rá találtam szandálokra,cipőkre. Be mentem,kivették nekem a kirakatból. És ugyan ez volt,amit fel raktál.
Megismerem. Megnéztem,már alapból a talpa nem tetszett kivülről,hogy még egy talp a sarkánál rá van ragasztva. Mind ez még semmi,nézem, :shock: nézem,és :shock: ,egyszer csak rá kérdezek az eladóra,ha ez gyógyászati cipő,MÉRT NINCS BENNE TALP BETÉT,VAGY EMELÉS :?: :?: :?: :?:
erre az eladó :shock: --tényleg,mért nem raktak bele,de érdekes? Nah ennyit a gyógy cipőkről. JÓ MI :?: :?: :?:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szilvi! Hol dolgozik Apa hogy a hó akadály?
Schopin!! Nagyon édi Istvánka,ugye a távkapcsoló van az ölébe???
Piri!! Uhhh ezt írtam ezt a felállós időszakot 1 hónapja,hogy le raktam,felállt, :shock: újra,és újra :lol: EMLÉKEZTEK :?: :?: Hálózsák meg már veszélyes ha állnak.
Márti!!! komolyan mondom hogy te csak nekem,csinálhatnál egy Márti főszakács kötetet.
Foto,nagyon jó,de szerintem Bari teljes alakos fotokra gondolt. Ugye bari??? Pelenkás teljes alakos állós.
Én csináltam már csak még mindig nem érzékeli a gép a fényképezőt.
Bari!! Nincs 3 gyerekes,csak volt.
Melike!!! Áh tuti a fotó,ilyet??? Jól ráéreztél.
Piri!!! Doki után gyere!!!!
Bettica!!! Mi zuuuuuuuuuuuuuuu :?: :?: :?:

Skippy párti vagyok,bár még nincs de sokat adtam már el. Nagyon jó.



Kata&Milán


oszman777
 
 


az ígért képek!
Kép Kép

Kata: taxis.
Egyszer-kétszer már összetört a kocsi ilyen időben, és inkább ne dolgozzon az ilyen napokon. Az emberek (többség) még száraz időben sem tudnak vezetni, pláne nem ilyenkor.
Meg nekünk inkább essen ki egy nap, de ne legyen többszázezres vagy milliós kár a kocsiban. Arról nem beszélve, hogy akkor bérelni kellene másik kocsit amivel dolgozna, stb...... (hosszú)
bszilvi25
 
 


Nem csak a baba miatt kell vérvételre menni :wink: :wink:
bluebox
 
 


Márti: tényleg!
bszilvi25
 
 


és ezt még meg szeretném mutatni Nektek!!!!
most készült!
Kép
bszilvi25
 
 


Naná távirányító, meg van őrülve érte. :P

Kép
Kép
schopin
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:16-kor.
pironya
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:17-kor.
pironya
 
 


Vissza még mindig nem tudtam olvasni :(

Bogi, Blue, Szilvi:
A drukkokat nagyon köszönöm! És akkor hulljék le a lepel, mert sajna nem úgy sültek el a dolgok, ahogy szerettük volna. :cry:
Állt a balhé após és köztünk, már volt minden, egészen a költözzünk el mondatig. Úgy döntöttünk, hogy elég a terrorból, akkor legyen MOST ez a lépés (várni akartunk még 1-2 évet, míg összejön annyi pénz, hogy a kezdőt ki tudjuk fizetni vagy leaglább be tudjuk lakni alap szinten a lakást/házat)). Néztünk házat vidéken, amit mi megtudunk fizetni, voltunk hiteltanácsadónál, hogy milyen ötletek vannak. Sajnos nagyon sokba kerülne nekünk, hogy most az igazolt jövedelem elérje azt a határt, amit a bank elfogad. Ennyi pénzt nem tudunk most fizetni a főnöknek, így kénytelenek vagyunk várni novemberig a kereséssel. Akkor ugyanis visszamegyek dolgozni (ha Bencét beveszik a bölcsibe) és könnyebben menni fog a kettőnk fizetésének hivatalos emelése.
Egy jónak tűnő házat megnéztünk, de nagyon nem jött be, ráadásul míg bent voltunk, összekaristolták az autónk szélvédőjét. momentán azon parázunk, hogoy most 10-én átmenjen az autó a vizsgán :(
Szóval egyenlőre költözés lefújva, továbbra is marad a nyelvharapás :(

A mai dokilátogatás pedig azért volt, mert van ez a nyavajás PCO szindrómám és ugyan ebből nem lehet kigyógyulni, de azért kértek megint hormon panelt és petefészek UH-t. A bogyesz felírásához kell...
Baba egyenlőre nem lesz, talán ha végre el tudunk költözni ;)

Ezek a képek :shock: Nagyon édesek a babákok! Szilvi, nagyon szép szemei vannak a lánykádnak!

A sonkák is tüneményesek!!!4 Mindjárt tisztába teszem Bencét és akkor én is csinálok pucérkodós fotót ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Piri: Azért ez jó hír, hogy foglalkozik a dologgal a doki. Reméljük tényleg nincs semmi baj, csak ilyen a gyerek... ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


szilvi nagyon édi!!na ilyen képre gondoltam...de mindenkinek ugyan olyan kis tömzsi lába van.én meg már azt hitem dávid milyen jó kis pufi :lol: :lol:

na piri ezek azok a mondatok amitől én fetrengenék az idegtől és azonnali hatállyal azaz,holnap reggel 7 -kor követelném a vérvételt!!
de én idióta vagyok!!!
barika2008
 
 


[quote="bluebox"]N írta:blueboxem csak a baba miatt kell vérvételre menni :wink: :wink:


Ez most mi??? Bettica? Hol van,mért nem ír már.
Ez ideg ölőőőőőőőőőőő



Kata&Milán


oszman777
 
 


Oszi: Fent van a válasz ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


gyerek megtalálta apa papucsát. Azzal játszik :shock: hiába mondtam neki, hogy az nem jó, mert bekábul tőle :lol:
Ja és rájött, hogy a cipős szekrényt is tök jól ki lehet nyitni... (lefelé nyíló ajtaja van) Le kellett ideiglenesen ragasztanom, mert azzal játszott :)

Kép

Kép
bettica
 
 


No, most hogy senki sincs itt, megyek és olvasok vissza (tovább), hátha képbe kerülök mostanában itt a dolgokkal ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica: Sajnálom!!! a szitut is meg a kocsit is. Azért reméljük átmegy a vizsgán.
Az ilyen embereknek a kezét TŐBŐL vágnám le!!!!!! :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.02.23 20:15-kor.
bszilvi25
 
 


Szilvi, a poén az, hogy a tulaj mondta, hogy 2 roma család lakik ott, de mind2 dolgos, rendes. Én nem feltételezem senkiről, hogy ilyet csinál (gondolom gyerekek voltak), de ezek után nagy ívben kerülöm a környéket is...

No, olvasok tovább. Már jegyzeteltem egy "keveset" :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Na,itt vagyok!

Elmentek a barátnőmék.
Máté ügyi volt,megmutatta mit tud:kétszer is felállt egymás után. :lol:

Bettica:én is sajnálom a dolgot!A szélvédő meg bosszantó.

Piri:akkor nincs nagy baj.

Kép
melike
 
 


Na, 2 oldal visszaolvasása után :)

Moni: Mirko nagyon édes, ez a haj :shock: Irigykedem. A lavóros kép nagyon bejön, olyan rajta mint egy idősebb gyerek ;)

Bari: Dávidod fulldoklásos történetét olvasva megállt bennem is az ütő... Mázliii, hogy nem lett baj. Gyerekeidnek tényleg jobban kellene vigyázniuk...

Melike: Máté nagyon ügyin pakol :) Segít hajtogatni is? :lol: Gratula a felálláshoz! Tényleg jól bemutatott a tehénnek :D Szép rucikat vettetek Barival :)

Piri: Nálunk is ez az állandóan felállok, ha le akartok fektetni dolog van. Bence is mindig mérgelődik, hogy ha visszafektetem. Ez egy ilyen időszak, túl kell élni ezt is ;) Pólót régebben próbáltam, nekünk nem jött be. De majd megnézzük, hátha most...

Bogi: Nem evés nálunk is van néha. Persze olyanokkal is, amit eddig szeretett. Később próbáld újra ;)

Szilvi: Én is a darabos kajákkal jártam úgy, hogy öklendezik tőle Bence. Most uzsira akartam adni neki almát stökkel (üvegest). olyan kemény volt, hogy csak darabosra sikerült kikevernem. 3 kanállal adtam neki, de öklendezett tőle, akkor pürésítettem egy kis almalével, de már nem kellett neki :(

Vikianyuja: Bevásárlókocsit a házhoz :lol:

Schopin: Grtat az üléshez :) Egyszer minden baba sorra kerül :D

Blue: Szép sonkák :)

Képpel még adós vagyok, amint feltöltöm a gépemre, mutizom is ;)

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?