Új privát üzeneted érkezett!

semmi gond addig helyrejösz!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Csige-bige,
teljesen normális, hogy szúrkál a pocid és fájogat menziszerűen. Amíg nincsenek nagy görcsök és vérzés, ez az első harmadban elfogadható. nekem is ilyen volt az első babánál, akkor "tanulta" a szervezetem, hogy mi is van?!

Kistörpe,
gratulálok a kis pocaklakóhoz!!! Nagyon ügyesek voltatok apával.

Mindenkinek puszi, megyek alukálni!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Na szia lyly látom csak ketten vagyunk jó éjt!

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinekŰ!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Szed valaki utrót közületek? Én nem tudom hogy ez normális e, de szerda óta szedem az utrót és tegnap este elkezdett viszketni kívül a szeméremajkak és környéke :oops: vagyis olyan kellemetlen. Én arra gondoltam hogy attól van, hogy ugye csak folyik valamennyi vissza az utróbol és ezért. Minen esetre bekentem de csak kívül és a hüvely bemenetét Canesten krémmel. Szerintetek az terhesek is használhatják?
Az éjjel arra ébredte, hogy iszonyatosan fáj a mellem, még ránézni sem lehetett :lol: Napközben nagyjából semmi, de éjjelente és este elég gáz. Hányinger nekem azóta sincs. Legalább is nem jelentős. Viszont a székrekedés kezd jelentkezni, így lehet hogy hétfőn veszek aloa vera gelt, még mielőtt kijön az aranyerem.
Most megyek, felöltözöm és kiviszem a macsekot járni, mert nagyon izgatott :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige én szedek utrót arra a hüvelykapszulára gondolsz..... első időbe nekem is viszketett,ugyan úgy tettem ,mint te csnesten tisztasági betét .mert ami kijőn azt frankón felfogja a betét.beültetés után kérdeztem a dokit,hogy normális e ha valamenny kijön.azt mondta a hormon felszivódik,a segédanyagok pedig nem.a cicim nekem is fáj,hányingerem eddig nagyon kicsi van nem véstes vigyázz magadra...
kistörpe
 
 


Köszi Kistörpe, akkor úgy tűnik, hogy normális. Ma már nem is viszketett. Én is úgy csináltam mint te, canesten és tisztasági betét. Én is kérdeztem a dokitól, hogy normális hogy jön vissza utró :lol: Azt mondta hogy igen és nyugdtan keljek fel miután felhelyeztem magamnak, mert aminek kell az úgy is felszívódik és próbáljam minél mélyebbre felhelyezni. Nem túl kellemes, de ha ez kell, akkor ez kell :lol:
Vigyázzatok ti is magatokra :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Móni, Zsu, Kistörpe,
mégegyszer nagy gratula, most már aztán hangosan is :D :D :D

Én tegnap elkezdtem barnázni, ma olyan rózsaszínes :cry: . Pedig még van pár nap hátra. De úgy érzem, mintha folyton fájdogálna a jobb pf, ahol volt a pé. Remélem csak pszichésen érzem ezt. Mindenesetre holnap elmegyek dokihoz, nem akarok idegeskedni :cry: .
Annyira elkeseredve nem vagyok, erre számítanom kellett, a doki is megmondta, kelleni fog pár hónap....

Pedi,
teszt???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok lányok!

Olyan jó ez a napsütés! Még ha hideg van is, jobb a hangulatom tőle.

Már túltettem magam a mensin, most megint nagyon várom a pé-t meg az egész ciklust.
Szeretnék kérdezni valamit, ezt ciki lenne élőben másoktól, de hát ezen a fórumon asszem ilyeneket is meg lehet tárgyalni. Szóval: nektek a mensi mindig normális, piros, néha alvadtas vér? Mert képzeljétek, valami nagyon furcsa dolog "jött ki belőlem": valami óriási alvadtabb nyálka darab, olyan volt, mint egy tojás (héj nélkül). Sajnos nem volt időm jobban megnézni, mert eltűnt a vécé vizében.
Annyira megijedtem, mert utána normális vér is rengeteg jött. De az egész csak 5 perc volt, és mindez a második napon.
Bocs ha túl képszerű voltam, de annyira remélem, hogy ez normális.
Volt már vkinek hasonló?

Lujzi

Kép
lujzici
 
 


csigén is szedekutrot de én szájon át....de van hüvelyi is csak azt még em használom

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzi,
ez teljesen normális, levált a szép, érett, és feleslegessé vált nyálkahártyád, a helyén seb keletkezett, és ebből aztán "ömlik" egy ideig a vér, amíg a seb felülete össze nem húzódik. Szóval ne pánikolj!!! Akinél szép vastag a nyálkahártya vagy így egyben, vagy kisebb darabokban jön ki, ezért "darabos" a vérzés.

Csige,
a Canestent terhesek is használhatják.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


sziasztok!

Huu, mennyit írtatok!
Nekem ma megint egész nap fájt a fejem. :evil: És most gyógyszert se merek bevenni, bár a védőnö azt mondta hogy rubophent vehetek be. Hááát nem tudom, inkább nem veszem be. Meg 1 nekem úgyse használ, akkor meg minek. így maradt a hidegvizes borogatás és sok pihi. Most már jobb valamivel.

Csige!
Nem hinném hogy a canestentól bármi baj lenne. A lényeg hogy sokat pihiztél ma te is. :wink: Amúgy hányinger nálam már elmúlt, csak a cickók fájnak nagyon.

Ranita!
:cry: :cry: :cry:
Kiváncsi vagyok mit fog mondani holnap a dokid.

Lujzici!
Nálam is volt már ilyen amit írtál. Teljesen normális, ne izgulj. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, csak gép elé kerültem (bár szívesen elfeküdnék, mert nagyon fáj a hátam)

Lujzi nyugi, ez normális. Nekem anno mindig nagy darabos volt :oops: Kicsit kellemetlen, meg aggódásra adhat okot ha még nem volt ilyen, de egyáltalán nem veszélyes

Ranita sajnálom nagyon :( De reméljük hamarosan. Igazán megérdemled azt a babucit

Kismamik vigyázzatok magatokra, sok a beteg ember, és speciel nem érdekli őket, hogy kit köhögnek "pofán". A mellfájdalom sajna vele jár, a bimbó lesz még érzékeny. Tök jó viszont, hogy nem vagytok hányingeresek :)
Vendég
 


annak én is örülök hogy meguszom hányás nélkül.minden más jöhet.....ami jó a babónak,......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Köszi, már jobban vagyok.

Anuk!

Akkor feküdj le egy kicsit ha úgy jobb a hátadnak.
Amúgy a mellbimbóim már most nagyon érzékenyek. :oops:
Hát remélem nem kapok el semmi nyavaját, ha mástól. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Köszi lányok, egészen megnyugodtam! Volt már máskor is, hogy nagyobb darabok voltak, de hogy egyben jöjjön ki??! :)
Na, már tudok rajta nevetni is.

Móni: honnan tudod, h kb a 10. napon volt a fogantatás? Méred az LH-át?

Ranita: együtt érzek! Nekem is mindig így kezdődik. Barna, aztán meg már rózsaszínes... mennyire rossz meglátni az első színes maszatokat... de inkább koncentráljunk erre a következő ciklusra, oké? Pontosan miért mondta a doki, hogy kelleni fog pár hónap?

Lyly: veled most mi újság?

Kép
lujzici
 
 


Sziasztok!
Szeretnék valamit kérdezni tőletek ha lehet.
Ma full pozitív lett az LH tesztem, de sajna nincs kéznél apa.
Szerintetek ha holnap elkapom lehet még esélyem a babásodásra?
Már nagyon szeretnék kistesót az 5 éves kislányom mellé.
Jó lenne ha valaki válaszolna. Köszike!
szi77
 
 


Szi77,
írtam a máikban is, hogy jó az esély egy kisfiúra... :wink:

Lujzi,
én ma vagyok a 14. cn-en, és tiszta negatívok az LH-k... :?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly
Köszi a választ, remélem igazad lesz, mert kisfiú a cél!
szi77
 
 


moni örülök hogy jobban vagy......
sajna elég nehéz vigyázni hogy ne kapjon el semmit se az ember....főleg ha tömegközlekedik is..... :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzici,
decembrben volt egy szimultán terhességem, először volt egy küretem, rá kb 2 hétre egy nagyműtétem, amikor kivették az egyik petevezetőt. Azt mondta a doki, hogy 6 hét után lehet próbálkozni, ez volt az első hónap, de kelleni fog pár hónap.... :cry:

Lányok, a pé után mennyi az a nap, amikor jó, hogy megjön??? Úgy értem, hogy nekem a műtét előtt ez mindig pont 14 nap volt, múltkor az első mensikor 13 nap, és akkor 2 napot maszatoltam. Most ha megint 2 nap marad ez a maszatolás, akkor 12 napra jön meg. Ez így nem egészen lesz jó szerintem.

Kismamik vigyázzatok magatokra :D :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita menj dokihoz.....nekem is ez volt a vetélések után....vmi felborult a szervezetembe......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: mi az, hogy szimultán terhesség?
Egyébként nekem is rövidebb egy kicsit a pé utáni fázis, de a dokim szerint ez nem baj, és a barnás maszatolás sem.
Ha 12 napnál nem rövidebb, akkor állítólag oké. Ha barnát már nem számolom, akkor nekem is csak 11-12 a pé utáni "tiszta" napok száma, amikor nincs se mensi, se barna még.

Kép
lujzici
 
 


Nita,
és kaptál rá valamit???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Lujzici,
egy terhesség a méhben, egy pedig a petevezetőben :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


utána kaptam a clostyt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: nagyon sajnálom! Akkor most minden második hónap esedékes nektek, ugye?
Nem akarok sebeket feltépni, úgyhogy ha túl fájdalmas, ne is válaszolj rá, de hogy jön létre egy ilyen szimultán terhesség? 2x volt pé abban a hónapban? És a méhben lévő petécskét miért kellett eltávolítani?

Melisch: képzeld, megyek Erdélybe 2 hét múlva, egy egész hetet fogunk Kolozsváron eltölteni. Nagyon szeretek Erdélybe menni! :)

Kép
lujzici
 
 


lujzici majd hozz képeket is erdélyből.....tényleg szép hely lehet..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzici,
igen, elvileg minden 2. hónap, mert nekem felváltva van a pé. De azért reménykedek, hogy van olyan, hogy mondjuk mindketőben van egyszerre. Minden hónapban megadjuk az esélyt.

Nem tudom, hogy jött létre, én mindig megérzem a pé és csak egyszer éreztem. Szerintem úgy történt, hogy mindkettőben volt akkor pé, a jobb oldalból ment a méhbe, a bal oldalról pedig a pv-ben és ott volt egy szűkület :cry: .
A méhből azért kellett eltávolítani, mert már az elejétől fogva véreztem és mire csinálták az uh-ot, már csak egy összeesett petezsák volt. A szövettan igazolta a terhességet, de valószínűleg a vérzéssel együtt kiürült.

Nita,
holnap megyek dokihoz.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Most kerültem gép elé. "Irigykedve" olvasom a mellfájdalmat és hányingert.:) Persze csak jóindulatból:))
Nálam a helyzet változatlan, már a sokadik (18?) napon vagyok, kicsit fájdogált a hasam tegnap, megcsináltam az utolsó itthon lévő LH tesztet, háát, van egy csík, de halovány. Az meg ugye negatív. Szóval nem tudom mi lesz.. azért szorgoskodunk :oops:
PEDI!!! Teszt?
Lujzici: Kolozsvár? Ott jártam majdnem 10 éve, pont a nagyobbikkal voltam terhes:) Nagyon klassz hely.
mindenkinek jó éjt:)
tary
tary
 
 


Lujzici: ez teljesen normális. Nekem is volt ilyen, ez leginkább akkor jelentkezik amikor nagyon vastag a nyálkahártya.
Ranita: fura vagy te nekem :shock: én is így voltam. Nagyon erősen barnáztam és felváltva fájdogált a fetefészkem. Ezért mentem dokihoz. És láss csodát baba van a dologban. Szóval nekem is ugyan ezek a tüneteim voltak. Nagyon drukkolok neked.
Én megvagyok. A hétvégén nagyon sokat pihiztem, már vérhólyag lett a hátamon :lol: csak néha néha keltem fel kiteregetni, krumplipürét csinálni és hasonló ilyen apróbb dolgok. Ma reggel jelentkezett az émelygés. Elég kellemetlen volt, de bekaptam egy rágót és úgy elviselhetőbb volt. Most reggeliztem és jobban vagyok. Remélem így is marad.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige,
a barnázás 1 napig tartott, tegnap már rózsaszín volt :oops: , igaz nem sok. És egyfolytában érzem a jobb petefészkem vagy mim. És félek :cry: .
Várom anyóst, aztán megyek a dokihoz.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Szép jó reggelt!

Ranita!
Drukkolok hogy minden rendben legyen.

Csajok!
Nálunk szakad a hó.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!

Máténak nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok
itt is szakad a hó :):):)

ranita nem semmi kár hogy a méhedben nem maradt meg amúgy ha élő terhesség lett volna akkor megtarthattad volna a műtét mellett? bocsika ha fájó dolgokat feszegetek ha nem akarsz ne válaszolj rá

csige akkor most már tagadhatattlanul babás vagy :):):):):) émelygés jó de szerintem a rágó nem annyira jó rá inkább egyél kekszet vagy igyál gyömbéres üditőt ha szereted

nika70
Salgótarján
 
 


NITA: Boldog Szülinapot Máténak!

Nálunk is szakad a hó:)
Barnázás ügyben nem vagyok tapasztalt, nekem nagyon ritkán van.

ranita majd írj, hogy mi volt a dokinál!

tary
tary
 
 


Képzeljétek, éjszaka begörcsölt a gyomrom Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Elmentünk az ügyeletre 1.30kor, onnan átküldtek a Dél-Pestibe. Ott majdnem leszedték a fejemet, hogy mért oda mentem én fájó gyomorral..... de legalább láttam manócskáékat.
Ezt írták a papíromra:
Uterus átmérője: 50 mm, benne két szabályos petezsák látható.
A: 12 mm, szikhólyag látható, szívműködés még nem mutatható ki.
B: 12 mm, szikhólyag látható, szívműködés még nem mutatható ki.
Fentieken kívül láthatő egy kisebb 7 mm átmérőjű petezsák, GSD 7mm, melyben szikhólyag nem látható.

Szóval a héten betegszabin vagyok, csüt-től meg veszélyeztetett betegszabin leszek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és reggel elmentem a körzetishez, ő mondta, hogy szerinte nem vírus, mert az nem múlt volna el ilyen gyorsan. Valószínűbb, hogy valami miatt feljött a gyomorsavam. Aludjak magasabban, ne igyak szénsavasat, ne egyek fűszereset. És ha csüt-ön voltunk az uhu-n, utána adjam be neki a veszélytetettről az igazolást és soron kívül kiír. Maradjak itthon végig, mert most ha bármit elkapok, el is vetélhetek rögtön Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Na itt megijedtem rendesen.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Örülök hogy a babócákkal minden rendben.
És a lényeg hogy már te is jól vagy. Gondoltam hogy ki fognak írni. Ne aggódj! Pihenj annyit amennyi jól esik!
:wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki rendbejött amióta nem írtam. :) Szorítok nektek!

Itt is szakad a hó :( Nem örülök neki, én már nagyon várom a tavaszt. Végre ki lehetne mozdulni sétálni, nem latyakos sáros esős-havas időben nyakik felöltözve. (Lassan már be sem ér a kabátom, pedig egy számmal nagyobb mint én)
Vendég
 


Zsuzska vigyázz magatokra nagyon. Pihizz amennyit csak tudsz. Az jó hogy már jobban vagy. Azért az várható volt, hogy ikerterhesként ki fognak írni veszélyeztetett terhesként.

KépKép
csige-bige
 
 


lujzici én Kolozsvártól kb 120 km laktam, szüleim most is ott laknak, de most már messze vagyok 300 km. Nem sokat voltam arra de szép város föleg tavasszal mikor már van virág a botanikuskertben :lol: .

kuzsanna pihiz sokat, hogy ne legyen semmi gond

szép napot minden kismamának, vigyázzatok magatokra és mindenkinek könnyű napot!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi csajok, itt fekszem a kanapén takaró alatt és onnan irogatok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt is szakad a hó még mindig, bár állítólag vasárnaptól jön a tavasz végre.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


még minidg szakad a hó istt is

Zsuzsi gratula a most már tuti két babóhoz de ki tudja még talán a harmadik is beindul:) és pihenj tényleg veszélyezetett vagy az inszem miatt is meg a ikerterhesség miatt is :):):))

nika70
Salgótarján
 
 


Jól teszed Zsuzsi, én is ezt tettem a hétvégén és olyan jólesett :lol:
A hó itt is esik veszttül. Nem is tudom egyáltalán eláll e valamikor :shock:

KépKép
csige-bige
 
 


Nika,
ha a méhen belülivel rendbe lett volna minden és fejlődött volna, nyugodtan ki lehetett volna hordani. Csak erre nem az a jellemző. Nagyon kevés példa van rá, nem tudom Magyarországon volt e már egyáltalán ilyen :cry: .

Zsu,
akkor jól megijedhettetek :shock: .
De a lényeg, hogy minden ok és 2 baba tuti van :D . Olyan jó neked :D . És milyen érzés??? Már az, hogy min ketten vannak odabennt.
Szerintem is az lesz a legjobb, ha kiírnak, biztos ami biztos. Ikrekkel különben sem tudnál olyan sokáig dolgozni :roll: .

Itt is esett a hó, de minek, tiszta lics-pocs minden :evil: .

Csige,
pihenj sokat :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita,
Máténak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT !!!

Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Tegnapi teszt negatív, ma meg is látogatott "piri anyó"! :evil: Nem is akárhogy, olyan rosszul voltam, mint már régen, isznyú erős görcs, hányinger, hasmenés, remegés. :cry:
Mindegy, mostmár jobb, szerdán megyek vérvételre.

Ranita! Nem voltál még dokinál? Vagy mikorra van időpontod?

Zsuzska! Nem semmi tortúrán mentetek keresztül, de a lényeg, hogy mostmár minden ok veled és a babócákkal! Nagyon vigyázz Magatokra, tessék sokat pihenni! :wink:

Móni! Tegnap este az én fejem is szörnyen fájt. Vigyázz Magatokra Te is, és szerintem se vegyél be gyógyszert!

Nita! Máténak nagyon boldog szülinapot kívánok!

Csige! Az jó, ha Te is érzel már émelygést, helyezkedik a kicsike! :wink:

Tary! Én az lh-t nagyon meguntam, ezért nem is csinálok már. Jobb, ha a ciklus közepén jó szorosan és jó sűrűn odabujsz apához! :lol:

Mindenkinek szép napot kívánok!
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?