Új privát üzeneted érkezett!

Ezo engem az építő és a lovacska érdekelne... :lol:
Vendég
 


apple!!!!

nagy-nagy gratula:) de zsizsik lehet átadta személyesen:) mert a kórházban még taliztatok:)

igen, nemsokára szülök. már megint. :) jaj :)
nem jaj, de izgi lesz.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Ezo: Árakat is plíz :)
Építő engem is felvillanyozott, meg a habtapi is, épp akarok venni még pár csomaggal, pl anyámékhoz vagy a céghez ha megyünk legalább le tudom tenni a lurkót egy helyre és nem kell fognom, míg ott vagyunk... Szóval árakat is légyszi ;)

Kép

Kép
bettica
 
 

 
 

Ja és kérdés:

Bence már áll, egyedül felhúzza magát, de hát ugye a zokni csúszik lévén nincs szőnyeg csak a szobájában. Gondoltam veszek neki szandit, mivel egyenlőre nem lépeget "csak" szokni lenne a lábán (meg hogy ne csússzon el). A problémám az, hogy annyira magas a lábfeje, hogy nem tudom egy normális méretű szandiba/cipőbe belegyömöszölni. Ami viszont a lábfeje miatt jó lenne, az igen csak nagy pl. 23-as, ami potom 4-5cmel nagyobb a talpánál. Egyenlőre gyors tűzoltásként vettünk neki mamuszkát, aminek gumi a talpa, de a fent említett probléma miatt ez is nagy és elég könnyen lejátssza a lábáról. Szandiból olyat néztem, aminek kicsit magasabb a szára, minden pántjának állítható a mérete, de még így is kicsi, mert a legnagyobbra állítva a pánt hosszát sem tudom a lábfejét beletenni... Help plíz!!! Minden gyereknél ilyen gondok vannak? Majd ha már többet állt, akkor "kilapul" a lábfeje a gyereknek? Korai lenne még szandiba bújtatni a lábát?
Néztem én is Liliputi cipőcskét, ami ugye bőr és emiatt nem is csúszik, de hát basszus amilyen ára van :shock: Most vegyek olyat 2-3 hónapra? Rá fogom tudni húzni a lábára?
(Kaptam tippet első cipőre: Salus és egy másik S-betűs, nem jut eszembe a neve. Vélemény?)

Előre is köszi az ötleteket, véleményt!

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Csakegy!

Köszi a linket! Megnézem majd, mert érdekel a dolog.

Áááá, teljesen kizárt, hogy szétszedjem az Ergot. Akkor inkább eladom és marad a mei tai. Tegnap elkészületek a hosszú pántok a mei taihoz, most fogom tesztelni majd.

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Bettica mi is hasonló cipőben járunk :)

itthon tutyit hord (textil és csúszásgátló köröcskék vannak a talpán kb 1000ft) de van vastag szintés csúszásgátlós zoknink is! sztem megteszi...én is a liliputi cipőket nézem de drága:(
Nem tud vki olcsóbban???????????????????????????????????
Nekem arra kéne ha megyünk "vendégségbe" tudjam vinni magammal a cipőt bár ha occcsó lenne itthonra is vennék.
Sztem még nem kell szandi,azt hiszem a liliputiról is olvastam,hogy van akinek szűk!!
Vendég
 


cipő:

én vettem siesta szandit, le volt árazva, nagyon bejött, a liliputiért nem adnék ennyit még a másik termkért sem a pedipedért, most hogy a sierta kezd kicsi lenni veszek itthonra ilyent, jövő héten érkezik, meglátom milyen,mert sajna a zokniban csúszik, itt parketta van meg padló, szart sem érnek a zoknik:

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=553279199
Vendég
 


Kipróbáltuk az Ergot minden irányba. Nem tetszik. :( :(
El fogom adni.
A mei tai viszont kötősen szuper!

A Hunci által felrakott eladónál tök aranyos cipők vannak. :D Ennyiért, pláne hogy az eladó a postát is fizeti, egyáltalán nem drága szerintem.

Bettica!

Lehet hogy őt meg tudnád keresni a problémáddal... Nem tudom, talán ők gyártanak is.

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem írtam árakat, apának kellett a gép, a képeket is csak gyorsan feltöltötte nekem.

Szóval írom:
Hunci:


Clemmy építő:6000
(ennek a bolti ára 12000-14000 lenne, mert két nagy készlet együtt, összesen így 62 darab, sajnos doboza nincs meg, így nem tudom, hogy melyik tartozik a kockák közül a farmos készletbe, és melyik a 42 darabos kockakészletbe.De ha többeteket érdekel, akár osztozhattok is rajt, vagy valamelyikőtöknek küldöm, és ha helyileg mondjuk Bp-iek vagytok, akkor szétosztjátok , ahogy tetszik....., így már olcsóbb mondjuk egy embernek....--de ez csak egy ötlet)

Hintaló:3000 (mert egyik oldalon lejött a kapaszkodó, le is fényképeztem a csonkját, olyan, mintha egy csavar lenne, vissza lehet rá tenni a kapaszkodót, de valamilyen ragasztásos technológiával meg kell erősíteni, hogy ne jöjjön le újra (sajnos nálunk apa időhiányban és kedvhiányban szenved az ilyesmihez....)

Ezeket akár egy csomagban is küldhetem (posta 930)

Bettica!

Habtapi:1500 a kettő együtt, ez a nagy fajta, később ugróiskolának is megépíthető, összesen 4 napig volt lenn nálunk a szőnyegen, tehát mondhatni új....(az egyikből a 9-est és a 2-est használtuk egy kicsit tovább, a 9-esen láttam felül karcokat....)

Ha mondjuk összeálltok Huncival, ezt is elküldhetem egy csomagban(mármint hintaló,építő, habtapi együtt--majd keresek nagy dobozt--és a posta is olcsóbb, ha megosztjátok....)


További árak:
Falra kivetítős zenélős izé:2000 (lehet állítani, hogy zenéljen, vagy kivetítsen, vagy a kettő együtt--ez kisebb babáknak való)

Babakocsi napernyő:1000 (világosszürke színű, alul és asszem felül is hajlítható szárral...--egyszer használtam, de nekem nem jött be....)

FP játszóasztal: 4000 (mint már írtam)


Ja, sajna ugye mindenhez jön a posta, mivel vidéki vagyok.... :(


Baldachin szettem is van, ha valami leendő babást érdekel, én varrtam, kék alapon barikás--csillagos (egy hónapig volt fenn az ágyon) :paplan, párna, fejvédő, de olyan, hogy teljesen körbe tehető az ágyban, plusz a baldahin, a baldahintartó vasat ajándékba adom!!!! Ennek ára 6000+posta (majd keresek képet, amin még fenn volt az ágyon....)vannak hozzá ilyen plüss díszítő csillagok, azt is varrtam, adom hozzá, ha kell.
ezoterike
 
 


Ja, és még van egy Siesta tavaszi cipő 3000-ért, ha valaki esetleg nem veti meg a használt cipőt....(8500-ért vettük, tavaly ősszel hordta Gergő , 21-es 13,5 cm-es belső hosszal, fűzős, majd erről is teszek képet ma.)Jó állapotban van.
ezoterike
 
 


Ja, Bettica!

Habtapiról még annyit, ha esetleg szőnyegnek akarod, akkor mivel ez ugróiskolás, szőnyegnek összeépítve néhol akad egy kis hézag (mert ugye ugróiskolánál van amelyik felénél van összeépítve, majd lefényképezem, mit is beszélek, mert lehet, hogy így nem világos)
ezoterike
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235211275.0239.jpg[/img] Kép Kép Kép Kép [/img]
ezoterike
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1235219809.7797.jpg[/img] Kép Kép [/img]
ezoterike
 
 


Apple, Gratulálok!!!!!! Sok boldogságot kívánok a kis családotoknak, pici fiadnak pedig szépséges, hosszú életet!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Na, most látom, apa milyen képeket tett fel, míg takarítottam :lol:
Na szóval , ezek baldachinos szett miatt....ha valakit érdekelne...
Néhol látszanak a plüss csillagok is, középen egy hold van 2 csillaggal, körbe a fejvédőre még varrtam egy-két kisebb-nagyobb csillagot, ez is ajándék hozzá :D


Na jó, most már befejezem, mert már velem van tele a topik :oops: :oops:
ezoterike
 
 


Sziasztok!

ZSIZSIK,APPLE NAGYON-NAGYON GARTULÁLUNK AZ IFJÚ JÖVEVÉNYEKHEZ!KÍVÁNUNK SOK TEJCSIT,NYUGODT ÉJSZAKÁKAT!!!


Mi jól vagyunk.
Tominak egy kicsit folyik az orra+köhög,de nem vészes.Kb 2-2,5 hete megy már,hamar elindult.Hamarabb mint Levi,igaz a súlya nincs is akkora.Olyan picike gyerkőc,de formás.Jövőhét pénteken szülinap,majd szerdán oltás.Akkor meg lesz mérve is,már január eleje óta nem volt,akkor volt 7770 gr és 68 cm.
Levi is nagy fiú,csak ámulunk sokszor hogy miket tud már.Nagyon huncut és genszter,de imádnivalóan kedves és szinte ennivaló.

Íme ők:

Kép Kép


További jó hétvégét!
Puszi

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ella- 2009.02.21 17:07-kor.
ella-
 
 


Nem sikerült:(,mégegyszer!

Zsizsik és Apple
Gratulálok kisbabáitok születéséhez,
Nagyon SOK BOldogságot,egészséget és tejcsikét kívánok!
Puszi
ella-
 
 


Apple gratulálok kisbabádhoz,jó egészséget,és sok tejcsit kívánok!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szió!

Hunci tök szuper ez a cipő!!
Majd számolj be ,hogy milyen!!
Olyan jó dolgokra akadtok,jó hogy van topik!:))))))))))))
teszveszezni hogy kell, licitálás honyan működik????? :oops:

Lecso mekkorát nőtt Levi!
Tomi nem nagy fiú.:)de a haja annál inkább!:))))

Ezoterike köszi a képeket és árakat!
Sajnos most nem veszünk játékot :(,lehet másé az asztalka!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Lecsó!
Édesek a gyerkőceid! Hát Tomi tényleg nem túl nagy.A haja tetszik, Gergőé is így állt sokáig.Most meg kis fürtöske, sajnálom is levágatni a haját, már párszor elnézték kislánynak is
:lol:

Kincs!

Ok, rendben.Köszi, hogy szóltál.
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Mielőtt megszületett a kislányom a pcos babára váró lányok táborát gyarapítottam, de gondoltam, hogy írok most ide is, ha nem gond.
Egy pár szó rólam: pcos "voltam" vagy vagyok még már magam sem tudom, de a kislányom spontán fogant meg és megszületett 2008.június 3.-án. A nőgyógyászom azt mondta a 6 hetes vizsgálaton, hogy nincsenek cisztáim. Ha majd jönne a tesó esetleg valamikor, majd kiderül, hogy ismételten mit produkál a szervezetem.
üdv
fandi
 
 


Szia Fandi!

Üdv köztünk!
Én már rég jártam a másik topikban (mert Gergőm már elmúlt másfél éves)
A Te kislányod mekkora?
Tetszett ez a "magam sem tudom".
Nekem is volt régen spontán terhességem (de az sajna vetéléssel végződött), Gergő meg már metformin baba.
Metformint Te is szeded?
Mert mi is készülünk kistesóra, ha összejön...
ezoterike
 
 


Fandi, tök ismerős a neved...üdv itt.

Ezo, az az építőkocka, utánaolvastam,tényleg puha?mármint nem olyan normális legos építőkocka?Amúgy teszveszen olvastam egy csaj árulta, kb dupla ennyiért.A ló sajna így nem jó, az én uram egy szöget sem tud beverni a falba, nemhogy ezt a lovat megreparálni :cry:

Kincs, hát regisztrálunk, licitálunk és ha neyerünk oké ha meg biztosra akarunk menni akkor elviszem többért licit nélkül.Ami azt jelenti, van két ár, egy minimál ahonnan indul a licit és szépen licitelsz rá. Van hogy 1 Ft-ról indul, csomó babaruhám van 1 ft-ért.Van egy másik ár, amikor megadja hogy ennyiért azonnal elvihető, vagyis licit nélkül elviszed többért, hogy biztos a tiéd legyen.

a beállításnál én be szoktam állítani a figyelőt amit nagyon meg akarok venni és nehogy elfelejtsem hogy vége, kapok emailt h ma vége, figyeljek oda és ha nagyon azt akarom, akkor ott sasolok a gép előtt és figyelem, frissítem pillanatokként hogy rálicitáltak-e a termékemre, mert ha igen, gyors licit amíg le nem zárul.
Vendég
 


Apple!

NAGYON NAGY GRATULA!
Pont akkora lett a fiad, mint a fiam volt annakidején. :D

Bettica!

Bele ne nyomorgasd a gyerek lábát a cipőbe csak azért, h. cipő legyen rajta! 8)
A talp szempontjából az a jó, ha boltozatos marad, sőt a gerinc szempontjából is, hiszen a talpboltozat lengéscsillapító szerepe védi a gerincet a járás során.
Minél többet legyen "mezítláb" változatos talajokon.
Ha a csúszkálás a gond, akkor lehet kapni olyan teljesen gumitalpú vastagzoknit, amit otthon v. játszóházban nyugodtan ráadhatsz, nem fázik fel benne.
Kép
Nekünk Gergőnél nagyon bevált, mert a csak csúszásgátló tappancsokkal v. egyéb rajzolatokkal ellátott csúszásgátlós zoknik nem sokáig voltak csúszásgátlók, pár mosás után a gumibigyók kikeményedtek, onnantól akár korcsolyát is adhattam volna a gyerekre a kövön. :evil:
Ha kiscipőt akarsz, akkor a múltkor a Deichmannban láttam kis bőrtalpú totyogócipőt kb. 3-4000-ért a pénztár melletti gondolában.
Amikor majd már komolyabban jár, akkor érdemes olyan kiscipőt venni, ami hátul rendesen fogja a bokáját.
De ha magas a rüsztje, akkor a Siesta pl. egyből kilőve, mert azt laposrüsztű gyerekekre fejleszthették ki, az én fiam lábára még sosem sikerült ráfeszíteni egyet sem. :?
Meg a Siesta érdekessége az is, h. vmi miatt a tervezőmérnökeik abból az amúgy kevéssé reális feltételezésből indulnak ki, h. egy kisgyerek bokája kb. 2,5 cm átmérőjű. Lásd a mellékelt ábrát:
Kép
A tépőzár ugyanis csak ilyen boka átmérő mellett fedné az alsó tépőzárrészt, normál gyereklábon az amúgy csinos levélformájú felső tépőzárrész alól 2-3 centi vastagon virít az alsó tépőzárrész. :evil:
(Nem Ezo cipőjéről beszélek, hanem a már nagyobbaknak való cipőkről)
A másik amire figyelni kell, az az, h. a lábujjainak legyen hely elől, tehát inkább egy kicsit bumfordi legyen az orr eleje, mint a bohóccipőknél, mint lapos, különben úgy jársz, mint mi, h. nem értettük, hogy lehet a gyerek nagylábujján bőrkeményedés..... :oops:

Esetleg itt nézelődj:
http://www.vatera.hu/divat_ruha_babaruh ... c5412.html


Monee!

Nem az a baj, h. az Ergót úgy akarod hordani, mint a mei tai-t és a kendőt, és nem tolod le a csípőd legszélesebb kerületére az övpántját, hanem fönn dekkol a derekadon, és emiatt húzza a hátad?
Mert különben a hátadon szinte nem is kellene érezned a gyerek súlyát...
Mielőtt végleg feladnád, gyere be vele jövő héten hozzánk, lemeózom, h. jól hordod-e, mert még sehol nem olvastam, h. vkinek fájt volna tőle a háta....(meg legalább dumálunk egy jót! :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hunci!

Igen, puha az anyaga,ez gumis, a lego meg műanyag.Meg méretre is elég nagy, olyan 3-4 cm-es kockák.ja, és illatosak.
A ló miatt megértelek, nálunk apának ideje, nekem meg tehetségem nincs hozzá.Ezermester nagypapa meg sajnos már egy sincs a családban .
ezoterike
 
 


Hunci köszi a kiokosítást! :)

Rambóka nagyon szimpi a zokni ,hol szerezhető be?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a tanácsokat cipő ügyben. Zoknikkal nekem is az a gondom, hogy a csúszásgátló része túrót sem ér... Vettem egy párat, arra jó, hogy a gyerek ne fázzon fel itt a kövön, de másra nem. Cipőt leginkább a fen említett, szokja dolog miatt adnék rá... Teszveszen, vaterán néztem cipőket, szandikat, de nem merek onnan rendelni, ha nem tudom rápróbálni, akkor sajna jó esélyem van rá, hogy kidobott pénz lesz... :(

Rami: Ez feltűnt nekem is, nem értem miért ilyen szűk a bokarésze ezeknek a cipőknek... :roll: A Siestákat akkor meg sem nézem, felesleges időpazarlás...

Ezo: köszi, akkor emésztgetjük a dolgokat... Habtapi érdekel sztem, meglátom még, hogy van-e értelme :roll:


Folyik az orrom, állandóan tüsszögök... Remélem allergia, ha az akkor délutánra elmúlik... Mondjuk a fejem is fáj, de az már lassan egy hete :( , így nem mérvadó...

Mentem, ma is menés lesz ezerrel ;)

Pussz

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica, ha megveszem ill megérkezik,egyzsr talizunk, odaadom kipróbálni és akkor be tudod lőni kb abból a fazonból mekkorka kell.
nekem is ez a bajom a zoknikkal...
Vendég
 


Zsizsik, Apple! Gratula Jadvigához és Ákoshoz!

Kép
mamint
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk börzén.Egyenlőre körülnézni, nem árulni.Majd talán legközelebb....Nekem tetszett.Aki mondjuk ruhát keresett, hát aból volt bőven(kár, hogy nem tudtam előbb abörzéről, mert akkor nem vásárolok be a netről Gergőnek...Tavaszi kabátot mondjuk vettem volna neki, de azt sajna nem találtam....vagyis igen, de azért többezret egy db használt kabátért nem akartam fizetni.
De rájöttem, hogy az én gyerekemnek nincs is olyan sok ruhája, mert egyesek annyi ruhával jöttek ki mondjuk egy méretben(itt nem a börzére járós árulókról beszélek, hanem a hozzánk hasonló anyukákról), hogy abból egy hatosikres család is bővelkedett volna :lol: :lol:

És még tudtam volna nézelődni(bő egy órát voltunk), de férjem már megálljt parancsolt, mert Gergő összevissza futkosott az árusok között, alig bírta begyűjteni :lol: :lol:

Bettica, Hunci!

Légyszi, majd jelezzetek vissza, hogy a Clemmy építő kell-e vagy sem, mert egy topiktársunk már jelezte nekem priviben, hogyha nektek nem kell, Ő vinné. Köszike.
ezoterike
 
 


Ja, megpróbáltunk ma hintalovat javítani...Időhiányban persze most sem sikerült (most anyu nem ért rá sokáig vigyázni Gergőre), de férjem azt mondta, majd megjavítja.Na, csak azt a majdot kell kivárnom.... :evil:
ezoterike
 
 


Ezo, nekem elég lenne a fele is.Ha aki kérné, egészet kérné, akkor vigye ő, ha neki elég a fele, és még pesti is, az igazán előnyös...
Vendég
 


Kincs!

Nálunk a Régió játékkal egy épületben van egy gyerekruha bolt, de nem tudom, mi a neve. Mi ott vettük, nagyon bevált.
Itt is lehet rendelni hasonlót:
http://www.kekpanda.hu/product.php?bid=POP94121
http://www.kekpanda.hu/product.php?bid=POP94111

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Rambóka!

Nem, nem ez a gond, szerintem. A mei tai-t is csípőre kötöm, mert ott kényelmes.
De ettől még mehet a tali. :D Kedden vagy szerdán amúgy is bejönnénk Pécsre. Majd telcsizek!

Ez a cipő egy vicc! :shock: A Deichmanos puha csukát én is láttam, talán felpróbálni is lehet...

Ezo!

A habtapi hány darab? Ha Bettica nem viszi el, engem lehet hogy érdekel!
A börzék itt is jók szoktak lenni, csak a hely ahol van tök gáz és nagyon zsufis, ezért én nem szoktam (eddig) menni. Viszont Ákos is elérte azt a kort, amikor már nagy lutri látatlanba venni akármit is, ezért kénytelen leszek börzézni.

Ma voltunk babaúszáson és tök jó volt. Ákos egészen a víz alá merülésig totálisan élvezte, utána elkámpicsorodott egy kicsit, de végülis nem sírt. :D Jövő héten is megyünk!

Jóccakát mindenkinek!
Kötnöm kell egy sálat a gyerekemnek, mert elhagytuk a sálát és még nincs vége a télnek, pedig már nagyon jó lenne. :roll:

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!
Nekünk is van Glemmy építő.Illatos és puha,csak a gyerek nem szeret vele játszani. :wink: Amúgy tényleg ennyi az ára?? :shock: Mi anno ajándékba kaptuk,de mivel nem láttam ilyet boltban,nem tudtam megnézni.

Cipő:nekünk átlagban Deichmanosak vannak.Sztem jók,csak mintha nem lenne túl nagy a választék időnként.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Apple! Zsizsik!
Gratulálok a bébikhez!

Rambóka!
A vásárban ma vettünk Larának ilyen zoknit, 1450 Ft-ért. telitalp gumiöntvényes :) :D
+ van még egy olyan fajta zoknija is amire bőr talp van varrva.
http://www.michellezokni.co.cc/ -mi tőlük vettük Pécsen (sajna a weboldal elég gagyi) 1200-ft volt.
http://www.gyerekcipo.com/csuszasgatlo_zokni.html (nos ilyen tipust vettünk)

Monee!
Babaúszás. HMmmmm.... de jó!
Biztos van valami polár anyagod a kincsestáradban. csinálj abból sálat! :)

Kép
lara26
 
 


Kincs!
Jadviga baba és Ákos baba "nap" (kor-) különbségét Hunor és Lara "nap" (kor-) különbsége nem tudta lefülmúlni. :)

Kép
lara26
 
 


Lara, végülis
feb 17 és feb 20, mi meg dec 6 és dec 10... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci: Jó ötlet! Legalább összeeresszük a lurkókat is :lol: Bencének úgy is szocializálódnia kell, ez jó alkalom lenne neki is ;)

Ezo: Engem érdekelne a másik fele, ami Huncinak nem kell. Monee részére pedig szívesen lemondok a habtapiról ;)

Lara: Köszi a linket, gyorsan körbe is nézek ott ;) Ez a gyerekcipős ott van apa munkahelyétől egy köpésre :shock: Asszem amikor megyünk majd be a céghez, akkor elugrok Bencével oda és bevásárlunk pár zoknit :) A cipőket is néztem, nem tűnnek rossznak, na majd megnézzük élőben is :)
Kislara hogy van?

Monee: Sál :lol: Én elkezdtem kötni nagy lelkesen, de aztán mégis vettem egyet a babyoutletben, mert sztem már legalább 2 éves lesz a gyerek, mire befejezem :lol: Apa örül, hogy megvettem a fonalat, aztán 5 sor megkötése után a polcon landolt :oops: ciki lenne, ha nem fejezném be, úgyhogy majd muszáj lesz rászánnom magam :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Monee!
Szerintem is csinálj polrból sálat, olcsóbb, mint a fonal....én is abból vágtam Gergőnek több színből is.

Ja, amúgy habtapi 20 darabos (még van 10, de azt használjuk, le van téve), csak az a gondom vele, hogy szerintem mérete miatt csak csomagként menne el(de majd megkérdezem postán a csajtól), a csomag ára meg 930 :( Ezért gondoltam ,ha valaki mást is vesz mellé, úgy olcsóbb.Sajnos Pécsen meg nem járunk...Na, ezért gondolom, hogy megérné börzézni, mert a rohadt posta miatt nehéz egy vidékinek eladni.....

Hunci,Bettica!
Nekem jó úgy is, ha Ti megosztjátok a Clemmy-t.Egyikőtök címére postáznám akkor és Ti elosztjátok.Jó lenne így?És akkor fél-fél posta már nem olyan vészes...

Ja, azt elfelejtettem írni, tegnap vetünk gyereknek a börzén egy szappanbuborékfújó gépezetet, amit tekerni kell, és fújja folyamatosan a buborékot.Apa épp telefonált, mikor válogattam, pedig meg akartam kérdezni tőle, melyiket vegyem....Erre mikor hazaértünk, jól lecseszett, hogy miért pont ezt vettem, ez nem jó, mert hangos, ha tekerjük...Na, ezen is jól összevesztünk.Sokszor olyanok vagyunk, mint Győzike meg Bea asszony :lol: :lol:
ezoterike
 
 


Ezo: Tök igazad van a habtapi postaköltséggel már annyira nem éri meg :( Még gondolkodom rajta, hogy akkor egybe mégis jó lenne az építővel, apával egyeztetek még ezügyben ( jó lenne pl a céghez, akkor nem kellene cipelni oda a másikat, viszont ott meg elvileg lesz egy járóka, bár ha a főnököm a szokásos tempóját hozza, akkor nagykorú lesz a csemete, mire átjut a járóka az 5 háznyira lévő lakásból az irodába :lol: )

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja, és apa meg ne "hőzöngjön", hogy nem jó a buborékfújó, ha telefonált mikor vetted :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Apple :)
Szívből gratulálok kisfiatok születéséhez ! Jó egészséget kívánok mindannyiótoknak !

Niki
mniki
 
 


Bettica!

Hát igen, max Neked megérné a habtapi, mert egybe el tudom postázni....

Ja, csajok, körkérdés:

Bilire szoktatás:

Ki, mikor kezdte el?Gergő még nem beszél, max a saját nyelvén(így jelezni sem tudja), gondolom még korai, de nyáron már elkezdeném hozzászoktatni.Na, de hogyan is kezdjem (addig informálódok, tapasztalatokat gyűjtök..)
Ill. van- e olyan könyv, vagy gyereknek való mesekönyv, amit érdemes megvenni, hogy segítse ezt a dolgot?
Várom a tapasztalt anyukák véleményét ezügyben...
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Apple neked is kívánunk minden szépet és jót a picurhoz :) Lányok hány hónapos kortól lehet babaúszásra vinni a gyerkőcöt ? Jól tudom hogy 3 vagy már előbb is? És ha veszek anyagot és megvarratom varrónővel a mei tai úgy szerintetek olcsóbban jön ki mintha megvenném egészben? Nem igazán tudom az árakat sem anyag sem varrónő ügyben, és hát sajnos én nem tudok varrni ezért csak irígykedek mikor szebbnél szebb dolgokat készítetek :shock:

Íme pár kép Noelről :)
Kép Kép
Kép Kép

tyche
 
 
 


Tyche: nálunk 4 hónapos korban adta ki a doki az igazolást. kérdezd meg az usziban is meg a dokitól is, hogy mikor lehet. Elvileg az oltásokon túl kell lenni...
Nagyon szép fiúcskád van ;) Bencének is volt ilyen kantáros nacija, csak sajna 1x tudtam ráadni, mert 56-os volt :(

Lányok, ha valaki még pesti (Pest környéki), akkor ha a csomagba belefér és igényt tart arra a habtapira, ne habozzon szólni. Vhogy csak megoldjuk az átvételt ;)

Ja és még valami. Ha esetleg vki megy IKEAba, és be lehetne fűzni 1 kisebb tételre, akkor szóljon már nekem légyszi. Nem akarok csak emiatt az egy dolog miatt bemenni oda Bencével a kezemben (mert ugye hordozónk még nem nagyon van, amiben fél - 1 órát simán cipelném a fenekét :oops: ) Szívesen elmegyek/elküldöm a párom a cuccért valahova, csak ne kelljen egy kb 1500Ft-os tétel miatt ott átvergődnöm... Millió köszönet! Abszolút nem sos...

Kép

Kép
bettica
 
 


Ezo:A kislányom Boróka de Mankának becézzük március 3.-án lesz 9 hónapos
Igen én is szedtem metformint, de amikor elkezdtem már pocakos voltam, csak nem tudtam róla. A vicc az egészben az, hogy előtte rengeteg vérvételen voltam és egyik lelet sem mutatta ki, hogy már baba van a pocakban. Aztán el kezdtem szedni a metet október elején. Ekkor már nagyon szarul voltam. Bocsi, de tényleg,és nov végén, amikor már elmentem nőgyógyászhoz ő azt mondta, hogy egy 8centis baba úszkál a pocakomban és örüljek, hogy a kritikus időszakot ilyen simán megúsztam. Pedig volt hegymászás, hideg hegyi patakban való lubickolás, betonozás, termálfürdő és még sorolhatnám mi minden. Úgy gondolom, ez a gyerek meg akart születni.

Hunci: a másik topicban "találkozhattunk" esetleg.

A csúszásgátlós zokni nálunk is probléma, nem igazán jó egy bizonyos hordási idő múlva. A cipő tavasszal már Mankának is kellesz, de fogalmam sincs, hogyan kell egy ilyen pici lábra cipőt venni.

A vonalzót hogyan rakjátok föl?
fandi
 
 


Kép
fandi
 
 


[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-32-44-2008_06_03-Galambos_0Bor4ka.jpg[
fandi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?