Új privát üzeneted érkezett!

Nekem is annyi dolgom lenne még, de nem haladok. Ha apa hazajön úgyis kitúr innen......... :twisted:

királylány
 
 


Királylány: Bence mit csinál?
Nekem nézik a Tv-t a fiúk.
Vendég
 


Köszi Perpike neked is! Amúgy tényleg ott lehet a pindurka, mert vagy hat tesztet csináltam én bolond és mind pozitív lett!

Dia, egyáltalán nem vagy h@lye, abszolut egyetértek veled, hogy kitolás a gyereknek, ha karácsonykor van a szülinapja!

Jaj, olyan jó jönni hozzátok, mindig lelket öntötök az emberbe!

Kép
adiadi
 
 

 
 

Perpike: nézi az Rtl-t és hangosan röhög a filmen........fürdenie kellene........na meg jó lenne ha aludna, bár du aludt nem tudom mikor fog kidőlni.........

királylány
 
 


Adiadi: :D :D :D :lol: :lol: Mennyi?????? Akkor tényleg tuti!
Vendég
 


Dia, jövőhét csütörtökre jelentkeztem be a dokimhoz! Már alig várom!

Kép
adiadi
 
 


Én is szeretek ide járni. Jó a csapat :wink: :D
Elhiszem, hogy nagyon várod. Lehet én is elballagok a dokihoz rákszűrésre. Letelt az 1 év.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára királylány 2009.02.21 20:27-kor.

királylány
 
 


Az enyémek már alszanak. Mindig nyolckor teszem le őket!

Kép
adiadi
 
 


Lányok,találtam a "nagy rendbe" 2 terhességi tesztet,de le fognak járni 2009/10 illetve 2009/06 -ba,valaki még nem terhesnek hagy küldjem el postán,tuti szerencsét hoz,én péntek 13-i vagyok,és már amúgy is annyit simogattam a dobozukat,mert nem tudtam melyiket csináljam meg a negatív után...szóval szerencse (jobban mondva gyerek) hozó tesztemet elküldeném valakinek,aki igényt tart rá!!!Csak írjatok címet,és feladom!!!!Hóóóóót grátisz!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


adi hogy megy az idő holnap már 5 hetes leszel........ :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: nekem is szerencsés a péntek 13 :wink:

királylány
 
 


Melinda, kedves vagy! Én meg elmondom, hogy Meli tesztjei biztos babát hoznak, mert meg vannak ám vuduzva!!!!!!! :D A múltkor engem is és ha jól emlékszem Dunakavicsot is megvuduzta és itt az eredménye! :lol:

Kép
adiadi
 
 


Nita, bizony gyorsan száll az idő! Már alig várom a bűvös 12. hét betöltését! :wink:

Kép
adiadi
 
 


adiadi köszi!

lányok én olvaslak benneteket közben a netten keresek linkeket melindának, hu mennyi szép ház van fából épitve, csorog a nyálam már csak megnézem honnan van a cég lementem a linket és lezárom mert csak mozgatja a fantáziám. :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


éN uri uri geller voltam.A vudu Mandarin volt.Nyuszinak írtam,hogy abraka dabra baba a hasba...és ott is lett!!Na,kinek küldhetem???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Adiadi: nekem meg olyan lassan telik hogy már ez a hét nap ami még hátra van ez is soknak tűnik. :D

Na mentem most már tényleg. A fiúk nálunk is mit össze viháncolnak valami filmen. Csak hallgatok itt nagyokat, hogy mi bajuk van.

Sziasztok!
Vendég
 


Na én megyek lányok, mert kidőlök, olyan álmos vagyok! Pár napig nem leszek, mert elutazunk, csak győzzelek majd visszaolvasni benneteket! :D

Szép álmokat!!!!

Kép
adiadi
 
 


Melinda ha senki nem jelentkezik akkor én elfogadom, de zebrásak legyenek ám! :mrgreen: De szívesen kifizetem ám őket!!!

királylány
 
 


adi a 12.hetet én is várom.........nagyon jo volna már ott lenni..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia adiadi, jó hétvégét! Aztán gyere ám!
Perpike: jó éjt!

királylány
 
 


melinda nekem meg küldheted az abraka dabra baba a hasba!!!!!!!!!! :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.21 20:58-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Dehogy fizeted!!!!Én ajándékom!!!!!Írd meg a címet privibe!Hétfőn feladom!!Én úgyis csak kidobnám.Azért októberbe még nem akarom a harmadikat várni... :lol:
Amúgy meg megtanultam egy életre,hogy 8. hét után nem tesztelünk!!!! :twisted: :twisted:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melisch: szívesen átengedm neked a teszteket ha kéred :) :wink:

királylány
 
 


Melinda: miért?

királylány
 
 


Na akkor egyet küldök Királylánynak,egyet meg neked Melisch!Ok???Legalább megtaNulod,hogy HCG!!!! :lol: :lol:
nA ez nem bántás,de én mindig röhögök rajta.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


kérünk ám még pozi teszteke.......... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mIÉRT NEM TESZTELÜNK????Mert akkor már annyira kevés a hcg,hogy a fos tesztek,mint nekem is volt,a papírcsík,nem mutatja már ki.
Te nem voltál iitt,mikor este 10-kor mentem tesztért???Az volt,hogy vettem egyet a babanaplóba,mert csak durung műanyag tesztjeim voltak.És negatív lett!!Hótra!!!!Este 10-kor irány Gyöngyös....vettem vagy 5 tesztet,de azok már pozik lettek,Másnap sürgős uh,minden,és mondták,hogy ilyenkor már nem szabad tesztelni....Én meg jól beszartam!!!Persze minden ok volt.Mondjuk nincs ráírva,hogy ha későn csinálom,már negatív....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: előre is köszi :D

királylány
 
 


Melinda: emlékszem már, akkor még csak olvastalak titeket.

királylány
 
 


én se tesztelek már rég.. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja,na tudom is mivel hálálhatod meg.
Még én bent leszek szülni,Bence eljön nagytakarítani a fekete fotellel!!! :lol: :lol: :lol:
Apa úgyis részeg lesz,anyósomnak meg itt lesz Pistike.
Mikor Pityeszt szültem,apa lerúgta nagy józanságába a tv-t.Most majd felgyújtja a házat??Már előre félek!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Egy pizsis kép:
Kép

királylány
 
 


Oké, küldöm őt! Mosogatni is tud:
Kép
Kép

királylány
 
 


Királylány a tesztre nem tartok igényt mivel, nem olyan olcsó szerintem a postaköltség külföldre, hogy megérje, meg soha nem vagyok itthon napközben, az irodába csak nem kérek terhességi tesztet :lol: :lol: :lol: .
Melinda köszi, hogy meg akartad osztani de nekem az abraka-dabra is nagyon megfelel :lol: :lol: :lol: Ment a pü a faházakra.

Kép
Kép
melisch
 
 


jaj de édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
megyek lefekszem....leragadnak a szemeim......szép álmokat mindenkinek!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt Nita! Te is dobhatnál képet Mátéról!

királylány
 
 


lányok jót röhögtem rajtatok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Adiadi! Tee egymas ala a tesztjeidet, es ha szepen erosodik akkor minden renben. Ha egyforma teszteket hasznaltal, akkor latszania kell a kulonbsegnek az 1. es az utolso kozott. Hamar itt van csutortok!
Vendég
 


Nita!!!Te nem szoktál kidőlni!!!! :lol:
Ok Melisch,megnézem.
Köszi Királylány,van mosogatógépünk,de már arra is lusta lettem,hogy belepakoljak.... :oops: :oops: :oops:
De néha nosztalgiából szoktam mosogatni.Berágtam.A fél életemet a mosogatóval töltöm,apa megkönyörült,és vettünk egyet használtan,de nagyon meg vagyok vele elégedve.Kevesebb vizet fogyaszt,mint én!!!
Akkor küldök csiribút Melisch.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nekünk már nem fér be a mosogatógép :? , még nem érzem hiányát, bár néha jól jönne.........

királylány
 
 


Melisch! A Zuramnak sem vmi jok a katonai. O szed cuccokat ra. Mondjuk, azt mondtak hogy epp hogy meg teherbe kehet esni tole spontan, de idobe telik. Hat tapasztaljuk is! -- Aranyosak a gyerkocok!
Vendég
 


Igaz, ilyen segítség melett nem is kell :mrgreen:
Szia Angie!

királylány
 
 


Vettem aspirin c-t, vízben kell feloldani, de borzalmas, szerintetek teában?

királylány
 
 


sajnos nekem sem fér a mosogatógép pedig utálok mosogatni de szokott a férjem én főzzök ő mosogat! :lol: Ő jól ellőte nekem az egész konyhám anno, a barátjával eldőntötték, hogy minden ablak alá radiátor kell és kész. Nem is tudtam róla. Megtervetem a konyahabutromat és akkor mondta te hova akarsz L alakú szekrényt? A radiátort nem takarhatod be, magd falra másztam. Most van egy 2,8 m -as szekrényem semmi asztal mert az már nem fért és főzzél mint a törpék :evil: :evil: . Semmi tésztafélét nincs hol csináljak. Csak nem fogok a másik szobába menni a nagyasztalhoz? Még most is felmegy rajta a cukrom pedig már több mint 1 éve beköltözünk.

Kép
Kép
melisch
 
 


Szia Dia! -- kaveban iszonyu lehet. Szensavas lesz. Nekem nem tunt szornyunek! Nincs otthon bogyo?
Vendég
 


Melisch: bírom ezt a férfiakban, ők eldöntik, hogy neked hogyan jó. Én ma mondtam Gábornak, hogy fordítsuk el az ágyat a hálószobában, de nem hajlandó, pedig én nagy bútortologató vagyok

királylány
 
 


Angie: teában, nem nincs itthon bogyó

királylány
 
 


Megittam teában, nem volt nagyon gáz, vízben rosszabb, majdnem kijött.......

királylány
 
 


na bocsi voltam összemosogattam és végre folyik a viz reggel óta most olvadt ki :twisted: a kádvan folyik+WC-be de a kagylónál+a konyhában+a mosogépnél nem. Most beinditottam egy mosást is de még a mosoport sem oldotta fel a viz olyan hideg volt, kézzel segitettem a jéghideg viznek :evil: remélem tiszta lesz a ruha!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.21 21:49-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Nem tudok visszaolvasni, de vki irta az elobb hogy + tesztelt. Holnap visszaolvasom. Mindenesetre hatalmas gratula! En ahhodok, mert 2 tiszta nap utan ma ujbol el kezdtem pecsetelgetni vmi tejeskave szinu cuccot. 13 napja ment el a baba. Tapasztaltaktol kerdezem hogy ez normalis dolog? -- Lyly! Ma nem is jartal erre!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?