Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Piri, gratula a dédinek a sokadik szülinaphoz! Biztos örülni fog a meglepinek :)
Szilvi Mercike, nagyon édes, úgy csinált mint az igazi sztárok, nem akarta, hogy videózzad :D
Kata, mi is kb úgy alszunk mint Csongi, reggel 7-8 között ébredés, aztán 10 körül 1 óra alvás, utána Boni 2 körül 2 órát lehúz, aztán este 8-9 között esti alvás és kb hajnal 5-körül kajcsi.
Lányok én 3 napja totálkáros vagyok, semmit nem tudok csinálni :shock: Boni kiálmodta, hogy akkor ő mostmár tud járni :) Egyrészt jön utánam és a lábamba kapaszkodva járkálunk mint a sziámi ikrek, másrészt meg folyamatosan esik, mert lendületből akar megtenni kisebb távokat egyensúlyozás meg még nincs tökélyre fejlesztve.
Ráadásul a jobb lábát úgy rakja, hogy a bal szépen egyenesen, a jobb meg rá merőleges. Én még ilyet nem láttam :shock: Ma elhívtam a védőnőt ő is azt mondja amit én is gondoltam, hogy kérjek beutalót ortopédiára. Szóval kész vagyok.
Amúgy meg most kéne egy kis idő nekem is, végre van egy kis meló itthoni, adóbevallások, de csak akkor tudom csinálni ha alszik az úrfi.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:18-kor.
pironya
 
 


hALI?VÉGRE MILÁN EL ALUDT AZ APJÁBA.
És ugy döntöttem,mert már nagyon be vagyok itthon feszülve hogy elmegyek shoppingolni.
Ugy hogy el is húztam,mert mindig itt űlök. Nagyon akarok valamit venni magamnak.
Holnap fodrász. Áhh már nagyon várom.



Kata&Milán


oszman777
 
 

 
 

Na megyüttem!

Itt az első szülöttke! :lol: :lol:
Aranyosak vagytok! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsika lehet kicsit sok lett a kép! :D
Vendég
 


képzeljétek én nagy nyugodtan olvasgatok dávid holdkompozik a szobában!!
anyám bemegy dávidnak kigúvadva a szeme lilul a feje,és majdnem meghalt.egy gombfocit elöl hagyott a nagy fiam és dávid leszedte az ágyról bekapta és kész volt a baj.képzelhetitek idegből milyet kapott szilvi!!annyiszor mondtam neki ne hagyjon elöl ilyen kicsi dolgokat!!!
egy percen múlt,hogy él!!basszus még most is kalapál a szivem!!

első szülött babánk nagyon gyönyörű!!!!!!!!!
és részemről nem,hogy sok.de kevés a kép
barika2008
 
 


Köszi Bari!
Látom mindenkit elüldöztem !
Nem is zavarok tovább! :lol:
Vendég
 


Bari!
Az én szivem biztos megállt volna!
Azt a k..va!
:roll: :roll: :roll: :shock: :shock:
Vendég
 


móni dehogy üldöztél el mindenkit!!!
szerintem mindenki örül neked!!
és én kiváncsi voltam mirkóra,mert az iwiwen nem nagyon cserélgeted a képeket!!

amúgy az én szivem is megállt...mostmeg fantáziálok,hogy mi van ha egy másikat le is nyelt!!mert volt ott vagy 10-15
barika2008
 
 


Helló!

Piri:az elég jó ár!Nem tudod,hogy vidékre nem jár?

Bari:basszus!Nem hiszem el!Hogyan szedtétek ki?

Móni:nagyon édes és nagy már Mirkó!Hogy írhatsz ilyet,hogy nem zavarok?!

Kép
melike
 
 


Kép Kép

Kép
melike
 
 


Melike!
Máté is szép nagy és milyen ügyesen pakol!
Bari már nem vagyok fent iwiwen! :lol:
Vendég
 


Bari: :shock: :shock: :shock: sajnálom ami Dáviddal történt. Még jó, hogy anyud bement!!!!
bszilvi25
 
 


Hello!

Na a babkocsi fasza, nem lehet összecsukni, holnap viszem vissza. Az a durva, hogy a boltban ők simán összecsukták, de nekünk nem sikerül.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Szilvi!
Most látom milyen meseszép Merci ezen a képen amin csillagocskák villognak! :D
Vendég
 


melike anyu lenyult a torkára és kiszedte én arra ugrottam,föl hogy kiabál :megfullad megfullad!!!gondolhatod,de szerencsére olyan gyorsan kint volt,hogy nem volt időm infarktust kapni!!

móni én csak azt a funkciót szoktam használni,hogy ismerősök friss képei...és ott soha nem láttam új képet.de azt nem tudtam,hogy nem is vagy rajta mert mind a 473 ismerősömet sosem nézem át!!
és miért nem vagy???vagy titok??
barika2008
 
 


bogi azért megmutatod?tuti,hogy nem lehet összecsukni?mert én általában semmire nem jövök rá 1-ből.se a hold komp felemelésére,se az etetőszék kinyitására,semmire....
lehet,hogy ti sem jöttetek rá :roll: tudod mindenki magából indul ki :lol: :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!

Móni: nagyon édes Mirkó baba :wink: Mesélj, miket csinál már ez a nagy fiú???? :wink:

Bari: no comment :roll: :roll: Én tuti eldobtam volna maga, nem semmi, sajnálom :cry:

Vége a hétnek :D :D :D :lol:
Túléltem valahogy, bár ma megpattantam 1-kor :lol: :lol:

Ja, és még tényleg nem tudni mi lesz Mikivel :wink:
bluebox
 
 


Bogi: ha ott összecsukták, akkor annak nincs baja. Próbálkozzatok!

Márti: jó, hogy vége a hétnek.
bszilvi25
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:19-kor.
pironya
 
 


Vettem ma Máténak 3 gatyót tavaszra-nyárra: Kép Kép Kép

Kép
melike
 
 


Húú Piri,nagy vállalkozás.Sosem csináltam.

Kép
melike
 
 


Én nagyon sok tésztát gyúrtam már :wink: :wink: És imádom csinálni 8)
bluebox
 
 


jó reggelt!
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

[quote="pironya"]H írta:pironyaolna mákostésztát aarok csinálni, mégpedig úgy, hogy én gyúrom a tésztát. Csináltatok már ilyet??


Piri:hát ezen olyan jót röhögtem! Úgy jött le nekem a kérdés kb hogy: sétáltatok már a holdon? :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondjuk Én sem gyúrtam még soha, de anyum otthon nagyon sokat, mikor gyerek voltam mindig saját készítésűből volta a tészta, akár leves, akár ilyen. Nem tűnt nagy ördöngösségnek! :lol: Én is akartam már csomószor csinálni, és tésztavágóm is van hozzá, ami cérnametéltet csinál, de még nem jutottam el odáig hogy gyúrjak! :lol: :lol:

Bari: bakker, ez rémisztő lehetett! Nekem is mindig az a félelmem hogy ha nem látom csinál valamit! :shock:

Móni: nagyon szép baba Mirkó! Gyere sűrűbben és mesélj róla, miket csinál ez a nagylegény!

Meli: Máté is kis ravasz! Nálunk is van hasonló, és már a konyhaszekrényt spécizte ki, de még a komptól nem tudja kinyitni, de majd ha menni fog már tuti ki lesz pakolva!

Szilvi: nagyon Édes a kis Önimádó, megzabálom! :lol: :lol:

Na nem tudom kinek kell még írnom, rövid agy vagyok, főleg ilyen reggel. Megint vagy 4x kelt Levi, nem tudom mit csináljak már vele! :? :? :?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


jó reggelt!
melike:jó coccok.én is megmutassam a tegnapi túrásomat?? :lol:

pri:én imádom az olyat.megcsinálni elméletben tudom de gyakorlatban nem próbáltam!

móni tényleg gyere gyakran.és azt is írd meg miért nem vagy iwiwen(kiváncsi a nyanya :lol: )

viki:nem tudom mit csinálj levivel de ha rájöttél oszd meg velem is a titkodat!bár ma igazán nem panaszkodhatok....
de azért nagyáltalánosságban nekem is sokszor van "talpra magyar" éjszakánként :?
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:20-kor.
pironya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:20-kor.
pironya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:20-kor.
pironya
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:20-kor.
pironya
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

darabja 200...háááát elég drága :lol: :P :twisted:
100-éer jobban esett a turkálás :lol:
barika2008
 
 


kicsit sok lett :oops:
szilvának is vettem egy nike pulcsit...
barika2008
 
 


Kép

ez az!!na jó lekoptam mára
barika2008
 
 


Hello!

Na, sikerült totál hülyét csinálnom magamból a Minimanóban, tényleg össze lehet csukni a kocsit, csak mi rosszul csináltuk.

De egyébként sem ez a lényeg. Totálkáros vagyok, Dorina két napja nem hajlandó ebédelni, sír + plusz belecsap a céklás!!! kanálba, alig eszik, de csak ebédnél. Most vagy a céklával van baja, bár eddig imádta, vagy nem tudopm, de kezdek begolyózni. A végén megszoptattam, aközben elaludt, most alszik, én meg az idegeimet szedem össze.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Bogi Bogi...mondtam én ,hogy össze lehet csukni :lol: :lol:

2nap nemevés?és ráadásul a tejet elfogadta?
na ettől még én sem tudnék kiakadni :lol: :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!

Melike jók a nacik
Bari jók a rucik!

Látod Bogi, mi mondtuk.

és akkor most én is panaszkodok, pedig nem jellemző annyira.
képzeljétek, tegnap este akartam adni Mercinek babakaját (8 hónapos) valamit hawaii cucc mittomén, most már kidobtam az üveget.
megmelegítettem, és behoztam neki. (de ebben már ilyen 3*3 millis alma, krumpli darabok vannak) evett 3 kanállal, utána elkezdett öklendezni, mert biztos a torkán akadt egy kis darab. Ennek az lett az eredménye, hogy egy CSOMÓT kihányt, biztos volt benne előző kaja is. Hát teljesen kész voltam. Vörös lett a feje pillanatok alatt, én meg a hányós gyereket kikaptam az etetőszékből, és fejjel félig lefelé fordítottam. Úgy sajnáltam, hogy majdnem elbőgtem magam. Na kimentem , összemixeltem a botmixerrel, de sejtitek mennyit evett belőle. SEMENNYIT!!!! Még a cicit sem fogadta el.
Viszont jó dolog is történt, iszik cumisüvegből. (eddig csak rágta a végét, már rájött, hogy szívni is lehet ) Nem esik át a ló túloldalára, de a semminél azért jóval több! :)
bszilvi25
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Szilvi sajnálom, ijesztő lehetett! Levi is öklendezett először, de mondjuk hányásig nem jutottunk el! Már ott tart hogy ezeket a kajákat eszegeti, de nagyon lassan, a főzi nálunk sem smafu manapság, de tök ügyesen eszi a kenyeret, és az előbb szaggattam a szájába egy fél palacsintát üresen! :shock: :shock: :shock: :shock: Pedig Ő már eszi az ilyen darabosat nem?

Bari, Meli: ari cuccok!

Bogi: Levi sem eszi a főziket pár napja, de a tejpépet, más kaját falja csak a főzit nem! Én nem erőltetem adok neki mást, majdcsak elmúlik! Na akkor muti azt a kocsit!!

Piri: kész a tészta??

Képzeljétek voltunk vásárolni, két kocsit vittünk, egyikbe Levit tettük, nem volt gyerek tartója mert a Metroban voltunk, csak úgy bele a kosárba! Halljátok simán felhúzta magát ülésből és felállt a kocsiba! Itthon akárhova állítom nem csinálja de ott egy pillanat alatt, és végig amíg vásároltunk állt a kocsiban és sikongatott! Most lopjak egy kocsit el hogy tanulgasson felállni? :lol: :lol: :lol: Végülis egy 100-ast megér, nem? :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna: aha :lol: :lol: :lol: :lol: van olyan kocsi is , amiben nincs pénz! :lol: :lol: :lol:
ÜGYI LEVI!!!

Merci eszik ilyen "kenyérmorzsát" meg ilyesmit, de az tény, hogy nem akkora mint a tegnapi kajában volt.
Nagyon elkeseredtem tegnap este.........
Az apja mondta is , hogy nagyon jó étvágya van a lánynak, de rágni nem tud, csak nyelni.....
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Kristóf is öklendezett a 8 hónapos babykajától és Ő is kihányt mindent, ami aznap a gyomrába kerűlt :cry: :cry: Ezzel anno nem dicsekedtem :wink:

Bogi: muti máááááááááááááááááá azt a csodakocsit :wink:

Bari: jókat túrtál :wink:

Levi: ügyi kis fickó. Mi ebből a tanulság????? Többszőr kell a Metróba vásárolni járni
:lol:
bluebox
 
 


óóó szilvi mi már rég túlvagyunk a hányáson és a darabkától öklendezésen!!sajnálom,hogy megijedtél(én is megszoktam nagyon)
azóta a pépet is turmixolom :lol: :lol:

viki:dávid meg ha a kádban ücsörög megfogja a kád peremér(maga elött)és abban áll föl :lol:
tudom ez nem igazi fölállás,de tök ari!
amúgy a konyhaszekrényt simán elpakolgatja állva,sokáig nem is kapaszkodik,de ha leteszem a földre vagy a járókába akkor merevbot!!!ott semmi.na nem baj majd 3 évesen úgy megyünk az oviba,hogy reggel fölállítom,utánna ő meg elgyalogol :lol:
barika2008
 
 


márti akkor szerintetek kinek csinálják a darabos babakaját?
mert nekem 3-3 öklendezett tőle :roll: :roll:
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:21-kor.
pironya
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:22-kor.
pironya
 
 


Na,sziasztok!

Pihenésképpen ültem ide.
Délelőtt sétáltunk egy nagyot hármasban (Apával).Azután pizzát csináltam,kis pihi aztán Mátéztunk (mászás a földön)majd átrendeztük a nappalit!
Eljött az ideje a külön alvásnak (legalábbis szerintem).
Kicsit át kellet rendezni a szobát,hogy ki tudjuk húzni a kanapét és a járóka is elférjen.
Hát nagyon furcsa lett,mert a mi "nagy" kétszobás lakásunk olyan lett,mint egy raktár. :lol: Minden egymás mellett,ahogy éppen elfér.
A desing-nak annyi,praktikusság alapon pakoltunk.
Sajnálom a szép nappalit (a hálóban meg ott a franciaágy üresen),de nincs más megoldás.

Piri:80-asak a ruhák.

Szilvi:ne add fel (szerintem) a darabos kaja adását.Nálunk is volt öklendezés (én is megijedtem,de nem fordítottam fejjel lefelé :oops: ),de két-három alkalom után megszokta.Most már nagyon szépen eszi.

Kép
melike
 
 


Bari:bakker,de jókat túrtál!

Anna:nem semmi ez a Levi!Miért nem fotóztál?!

Kép
melike
 
 


Piri: köszi, de már megint lecseréltem ! :oops:
A kép nagyban sokkal jobb (szerintem)
Kép

és egy őszinte mosoly (ahogy örül a telefonomnak, hihetetlen!!!)
Kép

A tegnapi "trauma" után szerintem egy darabig tuti nem próbálkozom...... :oops: :oops: :oops:
Annyira rosz volt látni, és átélni, hogy NEM és kész. MAJD, ha már 8 foga lesz és nem 4 :lol: :lol:
bszilvi25
 
 


és most komolyan,

hogy csinálhatnak ilyen kajákat???
és amelyik babának 8 hónaposan nincs foga??? az mit csinál??? vagy itt mit vesznek alapul???? komolyan nem értem...
De most tényleg nem merem adni.. :oops: :oops:
bszilvi25
 
 


Szilvi:gyönyörű ezen a képen (is) Merci!
Megkóstoltad a kaját?Én mindegyiket megszoktam.Olyan puhák a darabok,hogy a nyelvével szét tudja nyomni.

Kép
melike
 
 


Melike: köszi! :D
Én is MINDIG megkóstolom! ez is könnyen szétnyomható, de látod, hogy mégsem jön rá!

ITT OLVAS! (RÁM IS NÉZETT, HOGY NE ZAVARJAM! :lol: :lol: )
Kép
bszilvi25
 
 


Na,eddig bírtam.Jó éjt Szilvi!(és mindenki)

Kép
melike
 
 


Jó éjt Melike!

én még vagyok-
Apa néz valamit a tv-ben ami engem kicsit sem érdekel
bszilvi25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?