Új privát üzeneted érkezett!

Ane!
Babádnak, boldog névnapot:Kép
Gergő is kezd bezsongani, bár Ő hetente kétszer jár bölcsibe, de ez nem túl sok.
Gyurma,videón Futrinkautca, Pom-pom, ( Anya herótot kap már tőlük) bújócska,ezt eszméletlen módon élvezi, én meg szanaszét röhögöm magam, hogy miket talál ki. Valamelyik nap ráhúzta a fejére a nagy fonott virágkaspót és megállt a szoba közepén. Azt hitte, ha ő nem lát én sem látomKép
Nem baj lassan jön a jóidő, aztán lehet kint randalírozniKép
krampuszmama
 
 


Nekem mindegy...
én benne vagyok abban is

mármint az msn helyett valami másban
de azért jó lenne egyben megállapodniKépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Kata!

Akkor ha állapotod engedi, apával találjatok kivalamit, ami biztonságos és tudunk csevegni rajta. Már ha elvállalodKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Lányok!
Egyre gyanúsabb a dolog, én is kaptam ma reggelre egy furi e-mailt, amit meg sem nyitottam, és kezdte letölteni a gép. Gyorsan letöröltam. Szóval ha ez a messenger ilyen zűrös, akkor csináljuk a Kata féle változatot Kép

Örülök, hogy nektek is tetszik a cserép, bevallom nekem is.

Ane!
Igen, először rep. aztán szalvéta. Én még fordítva sosem csináltam, nem is igazán tudom, hogy kell.

Kata! Gyógyulj meg mihamarabb!!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Drezsy!
Én töröltem is az MSN-t.Ezzel még lehet ezek után gond? Mostantól nem tudok veletek "beszélgetni".

Jubi!
Tetszik a kaspód!!!!!!!!

Nekem nagy tervem, hogy készítek, évszakoknak megfelelő kaspókat meg képeket és cserélgetem őket.
Ez a tavaszi virágos nagyon bejön nekem.

Ja. és nem én írta a Plextollról....-nem tudom mi az,de nekem is szükségem lenne rá.

Tegnap a ráckevei boltban az eladó csaj modta, hogy sokkal masszívabb kereteket lehet porcelán porból készíteni. Szerintetek arra is lehet szalvétázni? Én azzal kapcsolatban kérdeztem, hogy van egy ovális sablonom, - ami mint kiderült csak keret - amiből soha nem sikerül képet öntenem, annyira vékony lesz a kép-része.

Kata! Gyógyulgass!

Ane! Boldog névnapot lánykádnak.

Szandra! Nem én küldtem...Kíra sem bírja a szobafogságot. Már hazahoztam nagyiéktól, mert azt mondták, hogy este kibírhatatlan volt. Mostanában nem vállalják a gyerekmegőrzést.

Mikor áll már el az eső????????????????

Anikó
naspolya
 
 


Anikó
Lehet igen, de lehet sima Azúrban is kapni hozzávalókat: alumínium oxid kell hozzá + vízüveg. Utóbbi 200 ft körül van literje, az oxidot nem tom, de az sem sok. Amit kapsz az elég szilárd valóban, matt színű kerámia. Sima képkeretnek azonban teljesen felesleges, a vékonyat viszont érdemes ebből szerintem. Sőt ez még égethető is, és akkor mázozhAtod, bár ez már egy másik hobbykörbe tartozik, vagy nem KépKép
az msn-t amúgy ne csak töröld, hanem a lomtárból is irtsd ki és futtass le egy vírusölőt utána.

Köszi a névnapos kívánságokat, remélem holnapra Holle anyó is megajándékoz ez alkalomból egy kis jó idővel. Vagy ő csak havat tud?????????????

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


JUbikám! Fóliás decop. nem semmi! Ügyes fazon aki kitalálta, és ráadásul férfi mutatja be!
Koda! Aranyos Koda! Hálám örökké.....
Jubi! Szép a cserép, ebben a pocsék időben egy kis tavaszi hangulatot áraszt felém!
Kata! Gyógyult meg minél előbb! Felénk is valami vírus garázdálkodik,exem is belázasodott este, és jött hozzám, hogy ápoljam!
LÁnyok! Ma Keszthelyen vettem egy új sablont - nagyon modern - és 195 Ft-ot lealkudtam. Siker! Azon vettem egy nagyon szép csomagolópapírt, nem tudom hogy fog viselkedni ragasztáskor.
Csináltatok már ilyet, van valami technika??
anizs007
 
 


Ane!
A porcelánporhoz kell aluminium-oxidot meg vízüveget keverni? Milyen arányban?
Ezzel csináljam a vékony képréteget, a keretet meg vizes gipsszel? Nem válik el a két anyag?

A gépet lerendeztem, volt 7 vírusom tegnap vírusölőztem.

Nehogy hó essen, mert akkor.....

Szia Ánizs!
Krepp csomagolót vettél?
Muti a keretet!!!!!!!!

Anikó
naspolya
 
 


Manóka!
TE mivel szoktad lelakkozni a cserepeket, hogy vízállóak legyenek?

Anikó, Ane!
Ez a kerámiaporos dolog engem is érdekel. Anikó, ha esetleg kipróbálod, oszd meg a tapasztalataidat!Kép

ANe!
Énekeljétek a süss fel Nap-ot, hátha...Kép

Jubi

Ui: ha már kimenni nem tudtok, gyönyörködjetek: KépKépKép

Ugye nem fogtok kimoderálni emiatt a kis kihágás miatt...ezeket egy olasz oldalon találtam...elkezdtem utánajárni honnan lehetne ilyen bádogcuccokat szerezni.

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Húúúúúúúúúúúúú, de jók!!!!!!!!!

Én kisvödröt már láttam valahol, de nem ilyen régies kinézetűt. Hétfőn kiderítem, hogy ott láttam-e, ahol gondolom, meg az árát is megkérdezem.

Ha kiderítettél valamit, azonnal szólj!!!!!

Anikó
naspolya
 
 


Sziasztok!

Még semmit nem olvastam, most csak írok.

Ane!
Nekem sem az ICQ van fent mert a változatosság kedvéért apa azt sem engediKép, hanem annak egy "lebutított változata", a Miranda. Ezzel csak beszélgetni lehet.

Lányok!
Akkor én felrakom a gépre az IRC-t, mert az enyémen még nincs fent csak az apáén, leírom honnan tölthetitek le, és mit kell csinálni felrakáshoz, oké?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Lányok!
Dobjon egy mélt nekem aki kéri az IRC-t és hozzá a leírást! Nekem fent van.Kép 5 perc volt az egész.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Anikó!
Nekem az anyukám mondta, hogy megnézi az ócskapiacon, ott van egy ismerőse, annál látott ilyeneket. Ezen kívűl egyenlőre nincs ötletem. A REmohobbynál nem forgalmaznak ilyesmit??

Ánizs!
Én már használtam csom.papírt dekopácshoz, egy picit be kell nedvesíteni ragasztás előtt, de csak egy picit

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Én kérném, ha biztonságos!
Jubi!
Nagyon tetszik a kaspód! Képzeld, sikerült a repesztés!!
Ane!
Boldog névnapot a kicsinek!
Csajok!
Irigykedjetek! Ma sikerült 5 cserepemet elpasszolnom egy virágboltosnak, azt mondta lát bennük fantáziát, és kp fizetett. Várom majd a telefonját, hogy kell-e újabb adagot készítenem.
Zsu
Ja, és Kristóf is nehezen tűri a bezártságot. Bent nem tudja magát kiszaladgálni, éjszaka meg másfél órát beszélgetett, autózott a kiságyban.

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubi!

Én még nem láttam náluk, csaj kerámiát, cserepet.

Kata mail megy!

Anikó
naspolya
 
 


Anikó, Jubi!
Elment a válasz, várlak benneteket ott.Kép

Zsu!
Máris küldöm.

K.

Ui: lehet Dodómra szavazni. Ha nem nagy kérés szavaznátok egyet itt: http://www.babacucc.hu/poll/jatek.html#
35-ös!

KépKép


KépKép
kata007
 
 


ZsU!
Örülök, hogy összejött a repesztés, de még jobban örülnék, ha láthatnám is!!Kép

Zsu!
Meg szabad kérdezni, hogy mekkorák voltak és mennyiért veszi át? Persze csak ha nem vagyok indiszkrét...Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Szavaztam!KépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!
Én is! Aranyos ez a lány!!

Anikó
naspolya
 
 


Manóka, Zsu!
Hálásak lehetünk Anikónak, elvállalta, hogy bevásárol nekünk! Írjátok a listát!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata! Szavaztam.Engem is érdekelne a csevegő rovat, de a benti /hivatali gépemre/ nem merem megkockáztatni, itt Keszthelyen pedig csak szombat délután vagyok, ha exemnek éppen jó kedve van és itt lehetek Keszthelyen az irodájában. Így pedig nem érdemes vagy igen? Akkor én is kérem az adatokat!
Köszi
anizs007
 
 


Lányok!
Köszi, köszi, köszi!KépKép
Senki nem jön az IRC-re???

Ánizs!
Te tudod. Én azért elküldöm neked.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


bbgtgggggggggggggggggggggttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttt gggggggg hhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggggggggggggggg hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ezt Kristóf küldi nektek!
Jubi!
Mél megy!
Kata!
Én elbénáztam valamit, mél ment!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jubi
Lemaradtam.... mi volt az a jó hír a Remo helyett???? Ugyancsak rámférne egy sablon ugyanis

Anikó
Nem porcelánpor nem kell - szerintem ugyanis a hobby boltok alapból elég rabló társaság, így igyekszem a pénztárcakímélőbb módszereket választani. Bár azt nem tudom, hogy ott mennyibe kerül a por, érdemes mindkét verziót megtudakolni, és győzzön az olcsóbb.
Szóval az alumínium oxidot kevered a vízüveggel. Az egyik ugyebár folyadék, a másik egy por. Arányt nem tudok mondani, de kb tejföl sűrűségre kell keverni. Az eredmény egy szilárd, kerámia szerű anyag lesz. Nem porcelán, azt ugyebár égetéssel lehet előállítani - ezért nem is igazán értem a porcelánpor kifejezést, hiszen azt úgy 1200 fokon égetik - viszont ez, ugyanolyan mint a kerámia. Tehát ha van megfelelő helyed égetheted porcelánná, mázazhatod, akkor mázas kerámia lesz, stb. A szinezését nem tudom, még sosem próbáltuk, viszont teljes mértékben festhető is. Bár ha tovább bonyolítom a gondolatot, akkor ha van ilyen helyed, ahol égetni tudsz, akkor ugyebár ott a jó öreg agyag is e célból, hogy kerámiát gyárts. Na jó, ezt ne vedd figyelembe, nehogy megkeverjen. Lényeg az, hogy azt a két anyagot keverd össze, víz nem kell.
Ezzel cvsináld a vékony képréteget. Meg ennek a keretét is természetesen Kép Azt, hogy keretnek fölösleges ez a cucc, azt arra értettem, hogy amikor sima sablonba csinálsz képet (vagyis egy másikat, más sablonból), akkor felesleges ilyenre csinálni, hiszen a gipsz még mindíg olcsóbb, a falon meg feleslegesen szilárdabb, mint a gipszből öntött társai, nem Kaliforniában vagyunk, hogy földrengésbiztos legyen.

Ánizs
először próbáld ki, nehogy oldja a csomipapír festékanyagát a lakk!!!! Ha szerencséd van, akkor menni fog Kép Ilyet még nem csináltam, csak fényképeket, de az műkszik KépKép

jubi
behalok azért a gyönyörű formájú kannáért!!!!! Nem ér fájdítani a szívemet!!!!!

Kata007 + többiek
Ezért ajánlottam a yahoo messengert. Letölthető a yahoo.com-ról, kb fél perc alatt. Azt elég jól lehet szabályozni, így a gép tisztán tartható. Ezzel nem csak beszélgetni lehet, hanem gyakorlatilag videofonozni, ha van webkamerád + mikrofonod. Nálunk ez megy, nem én vagyok a számítástechnikai zseni, hanem apa, de ezt engedi!! KépKépKép Nekem ugyanis mindenképp szükségem volt valami ilyenre, a barátaim miatt, így is az ausztrálokkal csak 1 óra átfutásunk van naponta, vagyis napi 1 óra az, mikor mindketten megtalálhatóak vagyunk a gépnél.

Szavazok a becenév-druszánkra!!! KépKépKép

HÉ LÁNYOK NYOMJATOK DODÓNAK? A 15_ÖS DÁNIEL NAGYON ELHÚZOTT? ÍGY MOST Ő CSAK A MÁSODIK!!!!!!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Akkor most visszaolvasva:

Anikó!
Azt kérdezted csütörtök este, örülünk-e, hogy újra itt vagy. Válasz:
Én nagyon örülök, hogy újra itt vagy.Kép
Főleg mert ilyen jó hírekkel jöttél.KépKépKép
Átérzem a múlt hetedet, én is épp kifelé megyek ebből a nyavlyából.Kép

Koda!
Bocit eltettem jó helyre. Remélem megtalálom ha szükség lesz rá.Kép

Drezsy!
Hajad be lett fonva végül? Képet kérek róla, de iziben!!!KépKépKépKép

jubi!
Klasszak a cerkatartók.Kép Még jó, hogy Dancsi az apjánál van, mert különben biztos ilyen is kellene neki. KépKépKép Teljesen elrontod a lányomat.Kép

Ane!
Képed nincs véletlenül a kavicsbogarakról?

Talán ki kellett nyitni a lányok szemét egy kis hangos szóval az msn miatt. Ha tegnap lett volna erőm a gép elé ülni, már akkor sikítottam volna nekik, hogy neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeKép Sajnos sokan csapdába esnek, hogy húúúú, aztaaa, mennyivel jobb így mint emilben, aztán vihetik a gépet pcszakihoz. Még jó, hogy engem a párom mindig szemmel tart pc ügyben.

Szandra, Anikó!
Engem nem zavart az off. Tőlem nyugodtan.Kép

Majd még jövök, megyek segítek Zsunak a Babanet chatre segíteni IRC-t beállítani.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata
Hétfőn nyomok fel képet, addig légy (nem bogár KépKép) türelemmel!

Képzeljétek átváltoztam. Hosszú szőkéből rövid vörösre. Apa akkorát ugrott a meglepitől!!! De tetszik neki Kép <a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=1433&page=4&image=37373" target=_top> ane</a>

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Kata, jöhet IRC útmutató

Amúgy egy ismi mondta, az msn sem veszélyesebb mint a többi...
de hát ha ti úgy gondoljátok...
kérem akkor a leírást
drezsy
 
 


Jubi!

Bádog vödör 740FT Auchanban.Kreatív boltokban megjelentek a cink tárgyak,pl.:pici,15cm-s tejeskanna 1000Ft.
Nekem van egy nagy,vizeskannám.Ha valaki eljön érte az Ővé!

Szandra!

Villa Rustica,én is én is!

Kata007!
Én nem MSN-ezek és mégis jönnek Jubitól a vírusos emilek!

Jucus
20170114224602
 
 


na tessék...

én meg nem most kezdtem az msn-ezést, hanem kb fél éve...
eddig semmi gáz nem volt vele
szerintem itt másjellegű a probléma, de KAta, várom az instrukcióidat...
IRC még úgy sincs a gépen..KépKépKép

drezsy
drezsy
 
 


Manóka!
A Mihály napi vásár május 8-9-én lesz!! Gyűjthetjük a pénzt!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ane!

feltettem a yahoot, de hogy működik?
egy szót nem értek
regisztráltam meg minden, de mit kell csinálni hogy kapcsolatba léphessek bárkivel is???
nem túl előnyös ez az angol nyelv egy ilyen alig tudóval mint én...

drezsy
drezsy
 
 


Manóka, Zsu!

Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


drezsy
dettó mint az msn Kép
message - üzenet - rákattintva üzenhetsz
mi a neved?? épp fent vagyok...
ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


ugyanúgy felvehetsz bárkit a listádra, és láthatod mikor fent van. (hacsak nem invisible- láthatatlan módban van fent) , ugyanúgy dumálhatsz, webkamerát nézhetsz, és üzizhetsz akkor is, ha épp nincs fent az akit szeretnél, legfeljebb megkapja, ha fellép.

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


ane
drezsy néven vagyok
de ezek hol vannak?
milyen ablakban
azért nem ugyan az mint az msn...azt legalább értettem
Kép
drezsy
 
 


Hahó!!!!!

Ane!
Megharaplak istenbizony!KépKépKép
Írtam egy csomót, megnyitottam a kis vörös képet, aztán automatice bezártam. Viszont a linked nem új ablakot nyitott, úgyhogy oda amit írtam. Nem vagyok ideges. Ááááááááá.KépKépKép


Lányok!
Ánizs és Zsuzsimanó már irc-zett.Kép
Ne lepődjetek meg ha nem csak engem láttok, mert apa is fent van most, ha megakad valaki és segítség kell.Kép

Drezsy!
Mél ment!
Nem venném a szívemre ha most megharagudnál rám!Kép Hidd el, nem ellened vagyok, hanem a progi ellen. Látod nem csak én mondom, hogy nem szabad vele foglalkozni.
Nálunk úgy vannak ezek a program dolgok, hogy megkérdem apát felrakhatom-e. Ő azt mondja nem.Kép Én megkérdem miért, erre ő elmondja mivel járhat. Úgyhogy én megfogadom, mert elvégre ő tartja karban a gépemet.
Nyugtass meg, hogy nincs harag!

Jucus!
Ez nem küld vírusos levelet, hanem a gépet fertőzi meg. Nem is beszélek a sok szemétről amit felpakol amit jóisten sem távolít el és csak a helyet foglalja. És nem elhanyagolható, hogy mivel windows progiról van szó, a windows azt néz meg a gépeden amit akar.

Ane! (mégegyszer, most már higgadtabbanKép)
Kavicsokat nagyon várom.Kép
Nem csodálom, hogy apa ugrott egyet a meglepitől.Kép Ééééés melyik tetszik neki jobban? Ez vagy a régi???? Nekem mindkettő, de talán egy kicsit jobban a régi, hosszú, szőke.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata, akkor azt az IRC útmutatót elküldenéd nekem is?

manóka

manóka
manóka
 
 


manóka!
Máris!

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Lányok, nekem ez az irc nem akar összejönni...

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

én is megérkeztem. Voltunk ingyen vacsin.

Én is szeretnék menni az IRC-re. Kataaaaaaa! Segíts!!!

AneKép
Félelmetes a frizurád!Kép Tuti a szín!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata Drága!

Megtelt a levelesládád!

Senki sem akar segíteni????KépKépKép Akkor megyek is innen...

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


nah
azért csak gyűlik a banda, és jubi is közben magára talált...mégis összejött neki
most Koda aki ügyeskedik
Hajrááááááááá!!!!!!

drezsy
drezsy
 
 


Mi a gond Koda?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


senki nem segített neki
de már navigáltam...
most próbálkozik feljönni IRC-re
drezsy
 
 


JubiKép DrezsyKép

Köszi, már megvagyok!!!KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
én küldtem nekem emilben, amit én is kaptam Katától, de visszadobtaKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
nincs tele a postaládám. Nem nálad van a gond?
De látom azóta már fent vagy.

Jubi!
Én láttalak az irc-n. Mi nem jön össze? Vagy azóta minden ok?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

Ide is irok akkor mostmárKép
Néhány jó tanács a mirc használathoz:

1. maximum 9 karaktert enged meg használni névnek, ezért nem tudta zsuzsimano beirni a nevét és vágta le az o betüt a gép.

2. ékezetet nem enged a nick megadásánál a server

3. név változatatásnak a parancsa:
/nick ujnév

4. ha egy parancsot szeretnél valakinek megmutatni és azt akarod hogy ezt ki is irja és ne végrehajtsa akkor a következőt tedd: ird be a parancsot és az elküldéséhez sift és enter egyszerre történő lenyomását használd, ekkor kiirja és nem végrehajtja

5. ha a szövegedet más szinnel szeretnéd irni akkor a ctrl és a k betű együttes lenyomásával feljön egy szintábla ott válaszd ki a megfelelő szinhez tartozó számot ird be és utána ird a szöveget. Ez csak az adott szöveget szinezi ki, a következő sorban már az eredeti szint használja.

Nah most ennyit van erőm leirni rövid tanfolyam címén. A többit majd ha előkerül kérdéskéntKép

nyugodalmas jó éjszakát nektekKép
Órát ne felejtsétek átállitani

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!
Mi bizony elfelejtettük átállítani, csak egy kicsi kavarodást okozott, de áthidaltukKép

Ez tegnap éjjel készült:
ilyen volt:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/narancss_rga_gondola.JPG
és ilyen lett a külseje:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/arany_oliv_s_k_lseje.JPG
ilyen pedig a belseje: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/arany_oliv_s_belseje.JPG
REmélem látszik rajta, hogy arannyal kentem össze.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Mikor megláttam a festetlen cserepet, kíváncsi voltam mit hozol ki belőle! Hát le a kalappal. Olyan ezüstösnek tűnik a színe. Jól látom, vagy csak a kép csal???
Nagyon jó lett! keresgéljél még a házban, hátha találsz valami átfesteni valót!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?