Új privát üzeneted érkezett!

Mucus! Megneztem, 125 ft/teszt + 400 ft pk. Nekem a barnazas mindig mensest jelentett, de teny es valo hogy van akinek emlekszik a szervezete es el kezd barnazgatni, verezgetni. En mindenesetre drukkolok neked!
Vendég
 


nem drágák a tesztek szerintem...és jók is....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rajottem h miert duplaz a telom. A frissitesnel bedobja ujbol az utolso uzimet, pedig ures a szovegmezo. -- Mucus! En nem hiszek az ismetlodesben. Ne irmetlodjom meh a tavalyi eset!
Vendég
 

 
 

Rendeltem 10db 20 as LH tesztet,2db 10es 2db 20as 2db 25ös HCG tesztet. :lol: :lol:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


A tesztek baromi olcsok! -- Na kesz van a padlizsankrem! Nyaminyami! Piritossal milzen fini lesz. Akkora bodnnnel csinaltam hogy mind jol laknank belole. Na!? Jottok?
Vendég
 


jó vásár...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A tesztek baromi olcsok! -- Na kesz van a padlizsankrem! Nyaminyami! Piritossal milzen fini lesz. Akkora bodnnnel csinaltam hogy mind jol laknank belole. Na!? Jottok?
Vendég
 


Lh-ban is van tobb fele?
Vendég
 


még nem ettem padlizsánkrémet.......... :( :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, de mindjárt megpróbálok.

Betty: Nem érdemes képet feltennem, mert nekem halványabb lett a csíkom, mint tegnap. Úgyhogy nincs baba szerintem sajna. De neked nagyon szép a teszted. Nemhinném hogy még mindig az injekciótól lenne. Szerintem tutira sikerült nektek! :)

Na megyek visszaolvasok.
Vendég
 


Perpi! Ne csuggedj meg el! En ezert sem vagyok hive a korai tesztelesnek. Ilyenkor nyugalomra lenne szuksege a nonek, nem pedig aggodasra es stresszelesre. Az a pici embrio olyan konnyen le tud valni ha rossz hatas eri. TURELEM MINDENKINEK! -- Nita! Nagyon fini. En meg nem talalkoztam olyanoal akinek ne izlett volna
Vendég
 


Perpi! Ne csuggedj meg el! En ezert sem vagyok hive a korai tesztelesnek. Ilyenkor nyugalomra lenne szuksege a nonek, nem pedig aggodasra es stresszelesre. Az a pici embrio olyan konnyen le tud valni ha rossz hatas eri. TURELEM MINDENKINEK! -- Nita! Nagyon fini. En meg nem talalkoztam olyanoal akinek ne izlett volna
Vendég
 


perpike még ne add fel........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na csa! En ma nem irok tobbet az tuti. Elegem van ebbol a kutyubol.
Vendég
 


na neee....gyere még........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:

Holnap rakok friss pocifotót, most nem fényképeszkedek, már pizsiben vagyok! :oops: :D

Melinda:

Igen visszaolvastam, ígéren jövök gyakrabban!!!
Jó nagy már a pocid!
Nekem negyed ekkora, de már szépen látszik, hogy lakik ott valaki!
Igen már látszik a baba neme a jövő héten pedig szinte biztosra meg tudja mondani, hogy mi lesz a baba.
A kisfiammal 12 hetesen voltam ugyan ennél a nőnél, akihez most megyek, szintén egy órás ultrahangra, olyankor alaposan átnézi a babát, nehogy valami rendellenesség legyen, na meg nézi a nemét, és nállunk egyértelműen megmondta, hogy kisfiú!!!
És az is lett, sosem mondtak rá kislányt!
De ez attól is függ, hogy milyen a szanográfus.
Szóval kérdezgesd csak a következő ultrahangon, hátha látja mégis.
Nekem ezt az ultrahangot cd-re is kiírja, majd megpróbálom valahogy feltenni.
A kisfiamnál fantasztikus élmény volt, szinte az egészet végigcsuklotta. :D :D :D :D :D

Kép
Kép
sz.niki
 
 


niki várom ám a képet......... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú de mérges vagyok!

Az előbb mikor írtam, közben kikapcsolt a gép magától és újraindult. :evil:

Izisz, kirus: Fel a fejjel!!! Tudom most nagyon nehéz, de szebb napok jönnek az biztos, csak addig ki kell várni. Nagyon sajnálom a történteket. :cry:

angie34: nita: Köszi a bíztatást, aranyosak vagytok! :)

De nem érzem hogy lenne valami. Bár még van 8 napom. Csak azt nemtudom, hogy ennél többet mit lehetne csinálni, hogy szedem a gyógyszert, megrepesztik a tüszőt, megmondják mikor legyünk együtt és még így sem sikerül. Nem hiszem el.....
Vendég
 


perpike még 8 nap és kiderűl.és ha pozi lesz a teszte márpedig az lesz annál boldogabb leszel.... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj bár úgy lenne Nita!

Na kiabálnak apáék, hogy menjek, mert álmos a kis drágaságom. Megyek elaltatom, de valószínű én is úgy maradok. Egyszerűen mindig elalszok a gyerekkel és utána már nem lehet életet verni belém. Megyek is, de azért kíváncsiságból reggel is csinálok majd egy LH-t. Ha kibírom az éjszakát pisilés nélkül. :lol: :D

A babáknak szép nyugodt éjszakát és nektek is! Szép álmokat mindenkinek!

Én kb. így nézek kimost:

Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


perpike szép jó éjszakát! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Perpike!
Ne add fel!Én nagyon szorítok Neked+++++++++ :wink:

Lányok,Én mára búcsúzok.jó éjt!
Megyek kiszedem a gyerkőcöt a kádból :D apa farsangi bulizik a munkahelyén. :twisted:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus csinik vagytok a képen.....
szép jó éjszakát!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Perpi! Szerintem ne tesztelgess, mert lehet hogy az van hogy megy ki a burokrepeszto gyogyi a szervezetedbol, viszont ha meg nem agyazodott be rendesen, akkor az igazi hcg meg nem kezdett el termelodni. Varjal legalabb 4 napot, es akkor talan latszik mar vmi a 10es teszten. De en meg azt is korainak tartom ha meg 8 nap mulva kellene megjojjon.
Vendég
 


Hat, ahhoz kepest hogy 2 napja 4 oldalt irtatok be, most jo pangas lett. Mi van mindenkivel? Pentekre kibukott a csapat? Jo ejt!
Vendég
 


Na most értem haza vacsizni voltunk a barátainkkal. Melinda férjem azt mondja csak csarnokokat csinálunk annyi, hogy ez egyik beszállitónk gyárt házhoz valő könnyűszerkezetet. Mi nem magát a szerkezetet szereljük hanem miután megvan a főszerkezet azt szellemenekkel még kiegészitettük egy munkálatnál de mi a már meglevő szerkezetet burkoljuk be leginkább sandwich panellel és az ehhez tartozó bádogos elemekkel. Most irtunk alá egy szerződést ahol felvállaltuk a szerkezetett is de azt kiadta a férjem másnak és mi csak azután fogjuk csinálni.

Visszaolvastam de sokat felejtettem belőle :oops: :oops:

Kirus kiatartást!!
Izisz neked meg küldők enyhitő puszit a fájdalmadra

Szia Niki!

Dunakavics, Mucus megy a drukk ++++++++

Betty várom reggel a tesztedet :wink:

Itt már nem havazik tegnap óta de nagyon hideg van most éppen -14C is mutatott az autóban a hőmérő. Brrrrrr :cry: én is várom a tavaszt.

Mindenkinek kivánok szép jó estét és egyben szép anpot mert holnap sokáig akarok aludni!!!?

Adiadi veled mi van amióta megirtad, hogy pozitiv a teszt nem sokat voltál remélem a baba jól van. Nyuszifül hiányodra csak azt a kifogást fogadjuk el ha ezért nem jössz mert gyarapodik a szakdolid.

Angi 28, Kicsi jobban vagytok már?

királylány tudom mit jelent mikor üres a pénztárcád de nekünk csak rövid időre volt egyenlőre de jönn a tavasz és beindull minden üzlet. Persze ujabb gondok jönnek csak legalább a fizetésekre legyen keret!

Én szivesen utalnék át mindenkinek pénzt akár mindennap is ha lenne...

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó reggelt!
Na, mostantól jön a cidri (ahogy Kicsi mondaná) :lol: , halványult a többihez képest a mai tesztem, ami azt jelenti, a tüszőrepi méltóztatik kifáradni....
Csináltam egy HCG tesztet is, nagyon halvány pozi.
Itt a kép: Kép
Puszika, majd jövök! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty majd 5 nap és kiderűl van is e vki a pocakodba....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én a másik 2009-es topik lakója vagyok.
Nitácska kérésére felteszem nektek az Ő 8 hetes pocifotóját. :wink:

Nita:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni köszönöm.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Most jöttem haza a kórházból csak a reggeli vizit után engedtek el,persze busszal mert a férjem Kazahsztánban zokog az elvesztett babájáért.Mult hét óta semmit nem fejlödött sőt inkább deformálódott,és szivhang sem volt.Valami súlyos bibi lehetett azt mondja a doki azért nem fejlődött.De csak az vigasztal,hogy inkább most mint később megszülessen betegen.Egy 2 ágyas szobába voltam egy 38hetes majdnem szülő hasát simogató nővel.Én meg 11órától este 9ig vártam,hogy kitáguljak a műtéthez,orditottam a fájdalomtól amikor berakták a kitágitó éket a tejesen zárt épp méhszájamba,a vér ömlött végig a műtétig.Olyan fájdalom volt órákon át tágulni hogy wc-be jártam sirni.Az volt a baj,hogy én császárral szültem,és a doki is ettől félt,hogy nem fogok tágulni.Hajnal2re tértem magamhoz,közbe adtak méhösszehuzót,hát az volt a hab a tortán.Úgyhogy enni röviden,tegnap még volt egy 9hetes babám,ma meg már nincs.És a legborzasztóbb az hogy neki se vághatok minél hamarabb mert a férjem májusba jön,akkor is 1 hónapra ki tudja sikerül e.Ha pedig utána visszamegy megint mikor lesz rá esély ujra?
Vendég
 


ízisz szörnyű amin átmentél.sajna ezt én is átéltem 2 x is.... :cry: :cry: :cry: :cry:
légy erős...sok pussz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ízisz szőrnyű volt olvasni amit írtál, nekem még a hideg is végigfutott a hátmon! Ilyen fájdalmas ez az egész nem ugy csinálják mint az abortuszt? :oops: Na nem mitha azt tudnám mivel eszik de nem gondoltam, hogy odaraknak táguj ki ha nincs odabent kibujni vágyó baba. :cry: :cry: Pihenj sokat gondolom most nagyon rossz neked próbálj többett emberek között lenni, hogy ne gondolkodj azon ami volt. Mitől lett beteg a baba? A súlyós bibin kivül nem kaptál semmiféle magyarázatot?

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty az csodás "Csináltam egy HCG tesztet is, nagyon halvány pozi. "! Akkor mégiscsak van valaki már a pocakodban, halk gratula.


Nita szépen növöget a pocakod, gondolom már nagyon várod a végét, hogy ölödbe vehesd a picurt?

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Nita:Igen, még 5 nap, és kiderül... :roll:

Izisz: Nagyon nehéz lehet most neked, de valahogy próbáld magad túltenni ezen a szörnyűségen.
Esetleg nem tud majd Apa többet hazajönni, hogy nagyobb esélyetek legyen? Mert az az egy hónap esélynek esély, de nem olyan sok... :roll:

Melisch: Szerintem ez még nem terhesség. De majd 5 nap múlva tényleg megmondom :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty615 én drukkolok neked

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi Melisch :wink: ari vagy!
Mit csinálsz?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk vagyok.

Izisz: Sajnállak. Próbál emberek között lenni. Az hátha segít. :cry: :cry:

Betty: Szorítok :lol: :lol: :lol:

Jó a fotó Nita! El sem tudom képzelni magam nagy pocival..... :wink: :wink:

Néha még benézek, de tanulnom kell..... Délután pedig tanítok.....

Kép
kicsi80
 
 


Irisz! Most biztos nagyon faj a lelked. Ilyenkor nem is lehet tanacsot adni. A siras biztos megkonnyebbit. A ferjednek is szornyu lehet most ott egyedul. Biztos nagyon fog szeretni majd ha hazajon es egybol sikerulni fog! Addig is szepen regeneralodik a szervezeted.
Vendég
 


sziasztok csajok.ma tanulunk a fiammal mert a betegség miatt van mit behozni.remélem jol vagytok,betty nagyon szoritok,maje este jövök,mindenkinek jó hétvégét,pihizzetek sokat.
kistörpe
 
 


Irisz! Most biztos nagyon faj a lelked. Ilyenkor nem is lehet tanacsot adni. A siras biztos megkonnyebbit. A ferjednek is szornyu lehet most ott egyedul. Biztos nagyon fog szeretni majd ha hazajon es egybol sikerulni fog! Addig is szepen regeneralodik a szervezeted.
Vendég
 


Nita! Mar jo nagy a pocid!
Vendég
 


Nita! Mar jo nagy a pocid! Tovabbi szep novesztgetest. -- Ma anyosekhoz megyunk, de azert meg benezek. Szep napot mindenkinek. A tanuloknak jo tanulast. A tanitoknak pedig jo tanitast. :)
Vendég
 


csajok mit jelent a hcg szintnél.13 nap min 70max 750 vagyis a 13 nap a legkevesebb hcg szint 70-nél nem lehet kevesebb de 750 nem több.de itt sok a különbség a 70-750között nem értem.....
kistörpe
 
 


Kistörpe ezt hol olvastad? Én nem is értem... :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Elhúztam, mosni kell, takarítani kell....stb...
Majd még lehet, jövök ma. Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty beirtam simán a keresőbe hogy hcg szintek és ott.én sem értem.......
kistörpe
 
 


Betty én is leléptem telfonon kerestek keresztapámék Németországból aztán ha telefonáltam sorba vettem nagymamámat is meg anyukámat.
Nekem is kell mosni jó, hogy irod meg takarítani, meg főzni. Bár férjem elment konditerembe sokára jönn azt mondta. Főzni azt modha, hogy csináljak sóhajlevest :lol: :lol: :lol: na azzal nem lennesemmi dolgom de az ő hasa is üresen maradna :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Apa minden este elfoglalja a gépet :twisted: , de látom nem volt nagy forgalom :( .
Ízisz: gondolom mit élsz át és borzasztó amin keresztül mentél, nem is hittem volna, hogy ez így működik. Nehéz most neked is és párodnak is, főleg, hogy távol vagytok egymástól. Kívánom, hogy nagyon erős légy és mielőbb sikerüljön a kistesó. Valóban kevés az az egy hónap, amit itthon lesz párod, de hátha.......Nem mondták a dokok, hogy miért történt? Próbáld meg kideríteni. A férjem uncsitesójánál már 5x fordult elő nyitott gerinc és meg kellett szakítani a terhességet mire kiderült, hogy gond van mindkettejüknél. Anyukád messze lakik? Tudom, hogy már írtad, de nem tudom visszakeresni :oops: Jól jönne neked most egy kis támogatás, rajtunk kívül.....
Nyuszifül:: mióta voltál dokinál nem is jössz. Remélem a szakdolidat írod és azért, de nagyon hiányzol, tessék bekukkolni időnként! :wink:
Nita: helyes a pocakod :)
Betegek jobban vagytok?
Betty: nem értek hozzá, de bízom benne, hogy baba van :wink:
Kistörpe: jó tanulást!

Ma én is ágynak dőlök, mert apa rámragasztotta a náthát :? Még szerencse, hogy ki van takarítva meg mosva és leves is van. Hogy mi lesz holnap a második azt nem tudom :?

királylány
 
 


Sziasztok!

Most értem ide. Reggel óta tettem vettem. Főztem finom rakott kelkáposztát. :) A gépünk meg nem működött, apa délelőttől dolgozott rajta, hogy menjen. De legalább addig haladtam a dolgaimmal. Mostam vagy 3 adag ruhát, meg megpucoltam 1 ablakot, függönyt is mostam, porszívóztam, port törölgettem stb...
Most már elég fáradt vagyok :roll: De lenne még mit csinálni.

Izisz: De jó hogy jelentkeztél! Remélem hamar rendbe jössz. Borzasztó amiket írtál.

Betty: Nekem ma is alig látható kis csíkocska volt az Lh teszten.
Lehet hogy már nem is csinálok többet. Majd ha a menzinek kéne jönni, akörül. De közben meg furdall a kiváncsiság is.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?