Új privát üzeneted érkezett!

pihenj le.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Azon vagyok. Már fekszem. :wink: :lol: :lol:
Csak aludni nem tudok. :? Mondjuk még Atika is elemében van.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


én is fekve írok :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Szaisztok!
Most mentek el a barátaink, jöttek felköszönteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa ms eg megy inni és billiárdozni egy kicsit.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita!

Akkor jó. :wink: Én is. :D

Zsuzska!

Akkor most szabad vagy egy kicsit. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


jaj lányok legyen már jövö csütörtök........ :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hamar itt lesz. :wink:
Zsu, Nita! Mindketten csütörtökön mentek? Ki mikorra?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Hát igen.... de majd elbőgtem magamat, hogy elmegy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nita!

nagyon drukkolok nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


moni én délelőtt megyek 8 és 11 között...
zsu neked is drukk!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzska!

Elhiszem hogy majdnem sírtál. Az párom sincs itthon, sőt csak vasárnap ér haza. :cry: :cry: :cry: :cry:

Nita akkor majd gondolok rád. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki ma a "fiúk" estéje van, az én férjem is hajnalban fog hazaérni, Szolnokra ment tekézni, munkahelyi kikapcsolódás!

Amúgy Nita, köszi a kérdést, jól vagyok. Vannak tünetek, amik lehetnek éppen mensis vagy babásak is. Úgyhogy marad a szokásos várakozás! :( Vasárnapig, ha nem jön meg, akkor tesztelnem kell, mert szedem a Duphastont és ha pozitív a teszt, akkor folytatnom kell a szedést, ha nega akkor abbahagyni és várni pirit.

Elköszönök, mert indulok haza, pihennem kellene nekem is egy kicsit. Holnap dolgozom! :(

Jó éjt Mindenkinek! Kismamik nagyon vigázzatok magatokra, nehogy leguruljatok az ágyról éjszaka, vagy ilyesmi! :wink:

Pusz :)
pedi
Kalocsa
 
 


Én is elköszönök mára!

Legyen szép estétek! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


szép jó éjt lányok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép álmokat!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szóval egyedűl maradtam... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem párom itthon van :D:D:D:D:D

Móni pihizzél ha az esik jól :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika vagy még? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Az én férjem is elment pókerezni a Szépasszonyvölgybe! Most ment el a barátnőm és már nem bírtam nélkületek, muszály volt benézni! Képzeljétek, lehet, h terhes a barátnőm, pedig már nem szeretne gyereket! Egyhete voltak együtt és már mindenfélét érez...

Zsuzska - 3 babó, nem semmi! :) Ügyes kis babák, hogy ennyien élni akarnak!

Pedi - szurkolok, hogy pozitív legyen a teszted!

Nita - elhiszem h türelmetlen vagy, a helyedben én is az lennék!

Móni - örülök, h ti is jól vagytok!

Nika - :( Sajnálom pirit, de lehet, h a vizsgálat majd segít, h minél hamarabb teherbe ess!

Jó hét végét mindenkinek!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg a férfiak napja volt tegnap este. :)

Ki mit csinál a hétvégén?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


És akkor az elmaradt táblázat!

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni köszi a táblázatot....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita 8 hetes pocifotója:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!
Szívesen. 1 nappal többet számol a vonalzód, nem? Vagy én számoltam rosszul?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni tényleg köszi....nem számol többet szep 29-re 30-ra vagyok kiírva....ez a 29-es...
csütörtökön rákérdezek már a dokir hogy most akkor hanyadikára is leszek kiírva...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIncs mit!

Azt hittem én rontottam el. :wink:
Amúgy lehet nekem se ez lesz a dátumom, mivel szerintem a 10. ciklusnapomon foganhatott a baba. Legalábbis az első uh. alapján erre gondolok. De majd később úgy is kiderül. :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt Csajok!

Móni, köszi a friss táblácskát, nagyon friss voltál ma, ha már meg is csináltad! :wink:

Nita! Nagyon cuki a pocid! :lol:

Pampalini! Köszi a drukkot!

Tényleg, mit csináltok ma?

Én délig dolgozom, majd a sógorom szülinapját ünnepeljük!
pedi
Kalocsa
 
 


aszerint mennyi idős vagy? :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edit!

Reggel 5 óta fenn vagyok. Mióta babóca van a pocimban azóta korán kelő vagyok. :?

Nita!
Akkor ugye 4 nappal idősebb, vagyis pont 6 hetes vagyok ma. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni jo korán keltél..... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok :)

Gnemoni leszel még mormota is :D Legalábbis én az első három hónapot szinte átaludtam.

Pedi dolgozol? Júj nem irigyellek :(

Itt esik a hó. :( Nagyon nem örülök neki, már vártam a tavaszt. Nem sieti el. ÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom a latyakos, sáros, hideg, szeles időt. Ki sem lehet mozdulni. Pedig kéne a séta egyre jobban érzem.
Vendég
 


Igen, korán keltem, de ete a barátok közt után már mélyen aludtam. :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt mindenkinek én későn feküdtem igy sokáig aludtam ma! Itt is hol szállingózik a hó hol megáll! Én is utálom a telet és várom a tavaszt. Küldök tavaszváró képet. Nekem a csillagvirág már kinyilt az ablakpárkányon de jól látható a kemény tél sajnos az udvaron! A rozoga háttérért bocsi de már nem volt pénzünk a nem használt épületeket helyrepofozni azok csak mühelyek. Az udvar és a hár kivülről való pucolása az idelji plán la meglesz rá a keret. :wink: Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


csajok.nem éretem a hcg szinteket azt irják a 13 nap min 70 max 750.azt jelenti hogy 70 nem lehet kevesebb 750 nem lehet nagyobb ,de a 70 -750 között nagy az eltérés.....
kistörpe
 
 


Jó reggelt mindenkinek :oops: Hát nem keltünk korán :oops:
Szép pocikép Nita.
Kistörpe: nagy gratula, látod ott van az a kis ördög odabent :lol:
Tegnap este vacsi után olyan hányiger tört rám, ez már nem csak jóllakottság érzés volt és a hasam is fájdogált. Vagyis hát úgy érzem hogy ott van és mintha nagyon-nagyon enyhe menzi szerűen fájna. Remélem ez normális. Nem állandóan, csak időközönként. Tegnap este moziban voltunk és benyomtam egy nagy adag csípős nachost extra paprikával, brutál erős volt, egyből jobban lettem :lol: hasfájás elmlult, de majdnem tüzet köptem :lol: Ma reggel óta is időközönként fájdogál a hasam és reggel basszus az ágyban annyira fájdogált a mellem hogy azt se tudtam hogy feküdjek. Ha szerdán megyek a dokihoz akkor megkérdezem tőle, hogy normális e hogy fájdogál a hasam. De elvileg igen, vagyis a nyári terhességemnél azt mondta a doki hogy a 12. hétig ez normális. Azért pihizek amennyit tudok. Most lightosan takarítok egyet és után egész nap döglés.
Szép napsütéses napot mindenkinek

KépKép
csige-bige
 
 


Melisch!

Köszönjük a virágot! Már én is nagyon várom a tavaszt. :wink:

Kistörpe!

A hcg szintekhez sajna én sem értek. De miért kérdezed? Neked mennyi volt tegnap?

Csige!
Akkor nem csak a teszted, hanem a tünetek is erősödnek. :wink: Ez jó! Amúgy nekem is fáj még néha a hasam, dehát nyúlnak a szalagok. :wink: A cickókat ne is mondd! Nekem annyira durván fáj hogy szinte hozzáérni se lehet. Na, de nem panaszkodom. Erre vártam. :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csige! Köszi, hogy leírtad a tüneteidet, ezek rám nézve biztatóak! :wink: Pihenj csak, én is azt fogom csinálni du-án. Mondtam a páromnak, hogy egész du-án feküdni fogok a tv előtt, nem igazán ellemző rám ez a dolog. :oops:

Melisch! Tényleg nagyon szép a nárciszod, jó lenne már, ha az udvarban is ilyenek nyiladoznának akkor itt lenne a tavasz! :) Az udvarotokról meg annyit, hogy nekünk még ilyen sincs, meg majd küldesz róla a szép fotókat is, ha elkészül! :wink:

Kistörpe! Hát hcg szinten én sem vagyok "jártas"! A lényeg, hogy találtak, és a teszt is pozitív! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


gnemoni nekem tegnap 78 lett.csige nekem is hasonló tüneteim vannak sosem fájt a cicin,de ha véletlen úgy fordulok az ágyban akkor fáj,néha a hasam is,úgy szúrkálódik.pedi remélem hogy jól vagy sokat pihizzél a hétvégén.
kistörpe
 
 


Na, lányok, nekem letelt a műszak! Irány haza!

Mindenki vigyázzon Magára! A leendő kismamik is! Holnap megpróbálok jönni! Addig is tessék vidámnak lenni, fő a pozitív hozzáállás!

Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Nektek hogy fáj a hasatok? Olyan enyhe menziszerűen? Nekem igen és néha úgy szurkál is.

KépKép
csige-bige
 
 


Kistörpe én nem értek e hcg-hez de ha van akkor ott baba van és még nagyon az elején vagy, szerintem a doki mondta volna ha baj van.

Kismamik a ti témátokhoz nem konyítok nekem is émelyeg meg fáj a hasam de szerintem csak a kajától :lol: :lol: :lol: :lol: . Án mág csak 6 DPO-nál tartok de kicsi esélyel a babára. Semmi különösebb jel még a cicim em olyan vészes tlán nem is duzzad mint a mult hónapban bár már nem tudom mikro kezdte utána kell nézzek a feljegyzéseimben. Havi előtt szokott erősen duzzadt lenni de addig meg még van :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita!
Olyan aranyos pocis van :lol: :lol: :lol:

Móni!
Milyen korán keltél :shock: :shock: :shock: :shock:

Anuk!
Itt ezer ágra süt a napocska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melisch!
De szép a virág :shock: :shock: :shock: :shock:
Hihetetlen így a hóban látni :shock: :shock: :shock:

Csige!
Csak óvatosan azzal a takarításal!!!!!!
Cickóim nekem is majd szétrobbannak :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna a virág az ablak párkányban van a folyóson nem kinn :lol: :lol:
A háttérben látható dilis kutyusom ő már rég megette volna, vagy kiásta volna a virágot kész kertész :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


zsu,pedi köszi.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok itt is esett este a hó most meg süt a nap idióta időjárás van :):):):)

Nita nekem most ekkora a pocim és baba nincs benne :D:D:D:D:D:DDD:D

melisch : köszike a virágot kicsit jobb kewdvem lett :):):))

többieknek madárfüttyös , szép hétvégét :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


nika70 madárfüttyös hétvégét :?: :lol: hát már nagyon jó lenne de sajnos még csak a verebek pofátlankodnak odakint :lol: :lol: :lol: én is várom a tavaszt itt megint havazik és olyan hideg van, hogy megint befagyott a hideg vizem igy nuku házimunka a meleg vízet pedig a kazán melegiti és néha a radiatárba 90 C-os a víz ilyen a melegvizem is forró mert ugy van megcsinálva, hogy ha tüzelünk akkor melegszik a bolylerben a viz. Utálom ezt a szitut még jó hogy észrevettem mert bekapcsoltam a mosógépet és üresen krákogott szegény!

Kép
Kép
melisch
 
 


Zsuzsi óvatosan takaírottam :lol: Beiktattam közé egy pihenőt is és csak lightosan. A pocakfájás elmult még a délelőtt folyamán szerencsére. Délután pedig pihizgettem. Olvasgattam, arra úgy sincs igazán időm és tv-t néztem. Most pedig folytatom a nagy semmittevést :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csige óvatosan ám...a baba a fontosabb....a házimunka ráér. :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Jó sokat írtatok:) Ma egész nap nem voltunk itthon, most ültem ide. Ezerrel kitört a náthám...Iszom az aspyrint, remélem mindenre használ :wink:
Moni: én csak a 10.héten kaptam kiskönyvet, úgy látszik, doki és kórház függő.
Mindjárt szétrobban a fejem, azt hiszem itt az ideje, hogy egy aspyrint igyak..
Melisch. szép a virág:)
tary
tary
 
 


tary és buj be az ágyba, hogy gyorsan meggyógyulj!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch köszi, az lesz. És persze mikor van peteérésem....a napokban...
na, jó éjt:)
tary
tary
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?