Új privát üzeneted érkezett!

Drezsy!
Nekem sincs MSN-em, vagyis lehet, hogy van, csak nem tudok róla, mert (nem kinevetni), de nem tudom mi az... Felvilágosítasz??

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

aha, de azt hiszem ez OFF témának minősül, bár amit hajnal óta folytatok küzdelmet a levelezőmmmel az is az volt

MSN:
egy beszélgetős progi, olyan, ahol egyszerre konferencia jelleggel több résztvevő is tud csevegni egymással.
de a hagyományos csettel ellentnétben itt csak olyanok vannak, akiket úgymond felveszel partner listára.
be lehet állítani, hogy amint belép az illető, neked jelezzen a gép.
lehet rajta keresztül képet, szöveges fájlokat, sőt még 1-1 zeneszámot is küldeni.
lehet közös játékot játszani egy felvett partnerrel.
annyi az egész, hogy fel kell telepíteni a gépre.
ha valakit érdekel hogy honnan, meg miként, akkor szóljon, és mondom.
Sztem előnyös tudna lenni, mélek helyett (amik ugye nekem mostanság nagy fejtörést okoznak) lehetne ezt használni, és képet is lehetne küldeni, hogy mi az amelyik szalvéta kell, vagy sablon vagy akármi más
na hirtelen ennyi

most kelt fel sebi végleg
kicsit megyek hozzá
ha érdekel vkit, akkor szóljon és mondom hogyan tovább

drezsy
drezsy
 
 


Jaaaaaaa! Hát ez nekem van a gépemen, csak én úgy hívom, hogy massenger. Így szoktam "beszélgetni" az USA-ban élő nővéremmel. Szóval az én partner listámon csak ő van (jelenleg), de ha megmondod, hogy hogy tudlak felvenni, hát felveszlek Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

DrezsyKép

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem nem jött semmilyen levélke tőled sehonnan!!Kép

Hogy lehet kideriteni, hogy ven e nekem MSN-em???

JubiKép
Nem jártál még véletlenül a hobby bolt környékén?Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy,
Msn em, az nekem is van, de én még nem használtam beszélgetésreKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda,
a Windowsban van, egy szép pillangó a jeleKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda, hát nem tom mi van
pedig küldtem
remélem fennforgás van
koda@mailbox.hu
él egyáltalán ez a címed???

Jubi!
figyi
amikor bejelentkezik az msn ablaka, ott vannak a partnerek, közte, az egyszem nővéred
tudod mit
ird ide az msn címedet, és felveszlek
ok?
vagy vegyél fel te ha úgy könnyebb
van alul egy olyan lehetőség hogy partner felvétele
na arra rákatt.
és kiválasztod azt hogy emil cím alapjén
az én msn címem:
comix333@hotmail.com
gyere

hi
koda, majd elmondom
drezsy
 
 


manóka!

akkor épp ideje!!!

amúgy le kell tölteni

mondom hol van
startlap / chat / több csevegőprogram /
bead egy 3hasábos zöld oldalt
a jobb szélén van olyan hogy MSN Messenger magyar
azt kiválasztod
és onnan feltelepíted
ennyi
drezsy
 
 


Koda!
Még mindig nem, de igazából azért nem kapkodom el, mert úgyis csak húsvétkor tudom neked odaadni Kép

Drezsy!
Irigyellek a mormotádért!
Az enyémek elég koránkelők Kép

Elkészült a napraforgós trió harmadik tagja, ebből már nem lesz több Kép, de azért így még megmutatom így egyben is:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/napraforg_s_tri_.JPG
Ez pedig egy ceruzatartó (mi más is lehetneKép), az egyik oldalról:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kakasos_ceruzatart__egyik_oldala.JPG, a másik oldalról: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kakasos_caruzatart__m_sik_oldala.JPG, és végül a kakas feneke: http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kakas_feneke.JPG. Már csak egy réteg lakk van hátra. Ha valakinek kell ilyen szalvéta, akkor tudok belőle cserélni, van egy egész csomaggal. Ez a sz egyik oldala:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kakasos_egyik_oldala.JPG, ez pedig a másik:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/kakasos_m_sik_oldala.JPG
Képzeljétek, nekikezdtem az első cserepemnek. Ma este, vagy holnap már talán tudom mutatni.

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda! Drága Koda! Nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm az üveges szalit, de ha már ilyen tündéri vagy, tegyél már belőle 2 db-ot és korlátlan mennyiségben választhatsz a cseréimből. Én már csak ilyen vagyok! Ha beleszerelmesedek egy szaliban, mindent odaadok, csak hogy az enyém lehessen. Mégegyszer köszönöm!!!!!!!És várom a megrendelésedet, és meg lesem a postást, hátha kétszer csenget!!!!!
anizs007
 
 


Lányok,
mindenkép próbáljátok ezt a MSNt, nagyon tetszikKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Milyen címen vehetlek fel aZ MSN listámra! Drezsy már elárulta, fe elfeledtemKép

Köszi: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



manóka
manóka
 
 


Jucus!
Ha este, apjuk hazaér meginterjúvolom.

Anikó!
Először is jobbulástKép
Lehet, hogy nagy szerencsém van Veled?
Éppen két napja böngészem a TEÁOR számokat, mert most akarunk bőviteni a tevékenységi körön.
3-4 variációt már találtam, de Te akkor biztos konkrétan tudod, hogy pl. a Remohobby mit fogad el, illetve a festéknagykerek. Kérlek ha tudsz segíts.
Jó, hogy írtál a kőhatásúról, mert az volt az egyik kiszemeltem, de akkor inkább nézek máshol, másfajtát.

Drezsy!
Este szintén Apa segítségét kérem mns ügyben.

Jubi!
Klasszak a cerkatartókKép
krampuszmama
 
 


Anikó!
Ha lehet nyilvánosan válaszolj Szandrának azzal kapcsolatban, hogy mit fogadnak el a kreatív nagykerek a vállakozóiban. Engem is érdekelne!

Köszi: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


szisztok, itt vagyok, olvasgatok Kép.
Az msn- el nagyon vigyázzatok, egy csomó szemetet pakol fel a gépetekre, akár vírusokat is. Nekünk lehalt a gépünk tőle, pedig 2 vírusölőnk van, az egyik hetente, a másik 3 naponta frissítve. Azóta áttértem a yahoo messengerre, mert nekem is egy csomó barátom van a világ minden táján, akikkel csak így tudok beszélgetni. A yahoo kb ugyanazt tudja, mostanában pl. webkamerázunk és mikrofonon át rendesen dumálunk az egyik barátommal - ő ausztrál, a telcsi túl drága lenne KépKép

Amúgy megvagyunk, csak mostanában kevesebbet szalvizok, áttértem a kavics festésre. Irtóra élvezem, már több kavicsbogarunk van, most készülök kutyát és cicát is csinálni, az alapozás már megvan KépKép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!
Jó nektek, hogy apa tud nektek segíteni. Az enyémről csak annyit, hogy megkérdezte, hogy olyan titkos dolgokról beszélgettek, hogy külön program kell hozzá? Kép férfiből van...
Na, megoldom magam a dolgot, tetszene ez a beszélgetősdi!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Debreceniek!
Ha van valami olyan hely, ahova kártya kell, akkor szóljatok, a férjeméknek van egy művészeti alapítványuk. Ráadásul Debi csak egy ugrás tőlünk. Közösbe használhatnánk a kártyát...
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ane!
Szerintem nem off, ha megmutatod a kavicsbogaraidat!Kép

Zsu!
Várunk téged is beszélgetni. A részletekről kérdezd Drezsy-t, nekem is ő segített!Kép

Jubi

Ui: elkészült az első cserepem, majd megmutitom

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsu!
Ez szuper lenne! Ki kellene deríteni, hogy Debrecenben hol van nagyker. Ötlet?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


nekem semmi gond az msn-nel

zsu!
apa nélkül is menni fog...
Koda és manóka is megcsinálta, sima ügy...

KépKépKép

drezsy

jubival már élőben is nyomtuk, manóka most szaladt mikrofont venni sétával összekötve...

hihi

Anikó, mél ment.
drezsy
 
 


Drezsy!
Azt írta ki, hogy később térjek vissza, most nem elérhető. Megpróbálom majd!
Jubi!
Mi is utánanézünk, ha megtudsz valamit, szólj!
ZSU

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
OK

Szalvétagyűrődés ellen:javascript:jump('http://www.utd.hu/giny/lap.hu/foliasdecoupage.htm')

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


A vállalkozóimban a következő számok és tevékenységi körök vannak, amelyek ehhez a témához kapcsolódhatnak.
524707 Papir-, írószer-, irodaszer- és nyomtatvány kisker.
524822 Ajándéktárgy kisker.
524854 Virág-, koszorú kisker.
Persze egyiket sem űzöm, de amikor a vállalkozóim készült a tesóm kérte, hogy ezeket is vegyem fel, hátha sikerül belekezdenie egy ilyesfajta üzletbe.

524608, ami építőanyagokkal kapcsolatos kereskedelmet takar, jó a festékekre is, ha erre gondoltatok....
Anikó
naspolya
 
 


AnikóKép

Jó lesz veled jóba lenniKép

ÁnizsKép
Okés. Odaadom az én szalvétámat is, mert mostanában nem fogok arra járni. Én majd megnézem egyszer. JÓÓÓÓÓÓ??? Ugyanis csak ezt a 2 db-ot vettemKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anikó!
Köszi, hasonlókat találtam, de ezek milyen számok régi TEÁOR?
Mert most mintha négyjegyűek lennének.

Ane!
Muti a kavicsokat.
krampuszmama
 
 


Szandra!

Ezek úgynevezett szakmakódok, amit a KSH és az APEH együtt dolgozott ki. Az Okmányirodák ez alapján sorolják be a tevékenységi köröket a vállalkozói igazolványok kiadásánál, módosításánál.
Figyelni kell arra is, hogy módosításnál kérik az iskolai végzettségről szóló bizonyítványt.

Nektek egyéni- vagy társasvállalkozásotok van, mert a társasági szerződésben a TÁOR számok vannak.

Na jó off-ok vagyunk!- ugyen nem baj?

Anikó
naspolya
 
 


Anikó

mél ment.
nem baj, persze hogy nem. megbeszéltük az elején, hogy másról is lehet szó
amúgy én is vállalkozó voltam gyes előtt.
meg is nézem mik vannak bent
és ha nincs iskolai bizi, akkor mi van?

na, megtaláltam
nekem ilyenek vannak benne, hogy:

nem bolti ügynöki kiskereskedelem
közvetítési, ügynöki szolgáltatás
Piac és közvéleménykutatás
stb stb
hihi, úgyhogy ez nincs benne

na mindegy
drezsy
 
 


Zsu és Manóka!
Ha még eddig nem rendeltetek a Remos katalógusból, akkor mostmár ne! Jó híreim vannak nektek! Este jövök, mert sietek...addig rágjátok a körmötöket!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Direkt megvártad, amíg én rendelek ugye???KépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


ZsuKép
Örülök, hogy odaért a csomag!!!! Remélem tudod hasznosítani a dolgokat! Kristóf tündér lehetet. Igazából a csoki felét szántam neki, de ha neki a csiga-biga kellett....Kép
Azt nem tudtam, hogy a mazsolásat szeretetd. Gábor választotta!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!

Szeretnék egy kis tájékoztatást adni a Remo-val kapcsolatban.
Most néztem meg a neten lehívható katalógust és összehasonlítva a bolti készlettel, a szalvétáknak csak némelyike kapható már. Újabbak vannak és sztem nem tudják rendszeresen frissíteni az oldalt.
Úgyhogy számítsatok arra, hogy nem biztos, hogy lesz már.

Tudja valaki, hogy küldenek-e darabra is sz-t?

A sablonok közül nagy volt ma a választék, de sztem ebből sincs mindegyik.

Koda!
Kiváncsi vagyok, hogyan teljesítik a rendelésedet.
Mikor rendeltél?

Jubi!
Várom az estét, hogy milyen jó hírekkel jelentkezel.

OFF: gyerekem nagyszülőknél lesz ma éjszaka, úgyhogy számíthattok rám!

Anikó
naspolya
 
 


Még valami!

Régebben írtam, hogy a REMO kőhatású festék nem jó....
Akkor vettem egy szinezett, ugyanolyan festékesüvegben folydogáló löttyöt, mint a sima festékek, azoktól alig sűrűbbet.

Ma mit találtam? - egy tök szuper krémes szemcsés - olyasmi, mint amiket ti mutattatok -
szürke kőhatású festéket, és most nem tudom, hogy mit árulnak katalóguson keresztül.
Mielőtt rendeltek, kérdezzetek rá, hogy melyik fajta, mert nem mindegy.

Anikó
naspolya
 
 


Anikó!
Köszi szépenKépEgyébként, társasági.
Mindent beírtam, amihez egy pici közöm is lehet.
Biztos ami biztos. Remélem gyorsan meg lesz.
Be vagyok sózva. Mennék már a Villa Rusticába, a Szentendrei útraKép
Szóval akkor mégis megpróbálhatjuk a Remos kőhatásút?

Szandra
krampuszmama
 
 


AnikóKép

Én is nagyon kíváncsi vagyok. A szalvétákat darabra rendeltem. a képeket is beraktam a mélbe, hogy lássák miből kérek. Azt válaszolták, hogy tudják teljesíteni, és hogy küldik 1 hét múlva.

SzandraKép
Én megrendeltem a remo kőhatásút. majd értesítelek a fejleményekről.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Remélem sikerrel jártok kőhatású terén...

Ti a netről vettétek le a katalógust, vagy rendeltétek?

Anikó
naspolya
 
 


Juborka!

Küldtél nekem emailt amiben van egy csatolt file és nincs cím?Ugyan is jött tőled és encsy007(ki ez?)is egy-egy levél de nem nyitottam ki!

Jucus
20170114224602
 
 


csajok!!
én is kapok ilyen hülye leveleket
de hogy honnan???

drezsy
drezsy
 
 


Én is kaptam kettőt, töröltem, mert előzőleg az egyik ismerőstől kaptam figyelmeztetést, hogy megint kezdődik a vírusinvázió! Úgyhogy figyeljetek nagyon oda!!
Koda!
Kép Kép Kép
Jubi!
Hol vagy már??Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jucus!
Én nem küldtem, azt töröld le!!
Jubi

Zsu!
Majd mélben

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


OK!
20170114224602
 
 


Zsu!

itt aztán toporoghatsz életed végéig...
beindult az msn láz
kicsit érdekes, amikor vagy 5-en egyszerre nyomjuk a rizsát, de hát pörög ezerrel
na mi van veled?
nem telepszik a rendszer?
jaja, vírus veszély_!!!!!

drezsy
drezsy
 
 


én is kaptam ilyen leveleket, de töröltem mind a hármat.

manóka

manóka
manóka
 
 


Jó reggelt lányok! Hasatokra esik az eső!!Kép
Elkészült az első cserepem:http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/n_rciszos_cser_p.JPG. Teljesen belelkesedtem Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Még valami... Valaki írt a múltkor a Plextollról, talán Anikó, de nem vagyok benne biztos. Hát én most azt olvastam róla, hogy ha a vízhez keverjük a gipsz mellé, akkor sokkal szilárdabb lesz a gipsz. Ez nekem is mindig nagy gond, hogy úgy bánok a képekkel, mint a hímestojással, nehog letörjön a széle stb. Sőt ha túl porózusra sikerült a gipszalap, akkor vízzel elkeverve a plextollt rá kell önteni, és szilárdabbá teszi. Mindenzt úgy írom, hogy még csak nem is láttam Plextollt Kép Szóval ez nem tapasztalat, csak elmélet. De én ki fogom próbálni!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Tegnapra belázasodtam, alig éltem azért nem jöttem. Délben jövök majd, de gyorsan valami.
Msn: nagyon vigyázzatok vele. Nekem a párom a nyakam tekerné ki ha felraknám, pedig ő azért ért egy "kicsit" a számítógéphez.
Nem beszélek a sok szemétről, vírusról amit felpakolhat, de ugye mivel ez a wondows progija, ki tudja mit tud lekérni egy gépről. Itt a jogtiszta vagy illegális progikra gondolok.
Akkor már inkább az ICQ, vagy esetleg mit szólnátok az IRC-hez. Egy külön szobát csinálnék magunknak, megmondom ki hol töltheti le a programot, segítünk a beállításokban is.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Azt modod Kata, az jobb lenne?

m

manóka
manóka
 
 


KataKép
Először is gyógyulj!
Ha tényleg ilyen veszélyes ez az MSN, akkor talán jó lenne, amit te írtál. Csajok????

JubiKép

Ngyon szép lett a cserép, csak csinálj nyugodtan többet is!!!!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata007
Hát én is pont ezt mondtam nekik, de hát beszélhet az ember!! Kép Kép Nem tudom miért nem térnek át mondjuk a yahoora, az legalább blokkolható, ogy miket engedjen be. (nálunk pl. semmmit) Aztán csodálkoznak, hogy mindenféle hülye levélbombákat, vírusokat kapnak. .. Az ICQ sem jobb nálunk apa attól is rendesen frászt kapna. Mondjuk megértem, most cseréltünk gépet pár hónapja, szerény 300 rugó volt Kép

Jubi, Szandra
Rakok fel majd képet, de asszem csak hétfőn, most épp aksikat töltök, utána húzunk a nagyiékhoz, ma van a kiscsaj névnapja. Vagyis mára raktuk mi, mert ugye neki igazából nincs névnapja, ilyen név nincs a naptárban Kép

jubi
Klassz a cserép!!! Először repesztettél, aztán szalviztál??? vagy hogy lett ilyen?

off:
ti mit csináltok a gyerkőcökkel ilyenkor??? én már megőrülök az egy hetes rossz idő miatt, alig tudunk kimenni, itthon viszont tombol szegénykém, annyira nem bírja már a lakásfogságot Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!
Most akartam írni Anikónak, hogy küldött-e nekem valamit, mert csak egy csatolt exe file van a levélben. Visszaolvasva láttam másnak is mennek ilyenek.

Koda!
Köszi, kíváncsian várom.

Jubi!
Gyönyörű lett a cserepedKép

Kata!
Gyógyulj meg!

Szandra
krampuszmama
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?