Új privát üzeneted érkezett!

Vicus, nagyon helyesek. :) Gondolom most sütkéreznek ezerrel.. én kuttyom megkeresi azt a helyet a lakásban, ahová besüt a nap, és még ha ez egy icipici csíkocska is a földön, oda fekszik és sütteti a hasát, durmol nagyokat.
Múlhatnának már a mínuszok, jó lenne az arcomnak egy kis szín.
Vendég
 


Vicus, igazad van. :lol:
Vendég
 


vicuska! ha hétfőn volt a pém, akkor ma vagyok a 10dpo-n, ha szombaton akkor ma a 12.dpo-n. jaj ne is mond a mellem, már nem tudom mi a jó :lol:

nagyon szépek a madárkák! :)

KépKép
dike
 
 

 
 

Boldog névnapot Zsuk és Zsuzsik és Zsuzsák és Susyk :lol:

Grönikém! boldog szülliiiinapot kívánok!!!

Dike!
tesztelj bátran holnap reggel, de ha visszatartod a pisit pár órát akár ma is lehet nem a reggel a lényeg hanem a töménység ugye :wink: de vigyáz én rosszba viszlek én már a lombik beülti utáni hatodikon nap tezsteltem :wink: igaz csikoska is lett 8)

Zsu!
Hanyadik napin vagy kedveském nem tudom már követni a vonalzód meg ugye előre mutat és nemtom nálatok hanyadik nap a divat.... 8)

Fenci!!

milyen szép pocakkkk és mennyire karcsú kismamik ,,, nekem sürgősen el kell kezdenem tornázni mert aztán igy maradok :shock:

Pompom!

ez klasszs vót hogy mindig apába ütközöl.... :lol: de Vicusnak tök igaza van, akko mindeeeeegy :wink:

Vicus!

na a ti állatkertetek is egyre nagyobb....majd Lilla is szeretni fogja őket... :lol: nekem is van képem ahun a kutya meg az egyik macs gyakorlatilag a gyerköcök mellett fexik az ágyon :lol: :wink: jojo...tudom a higijéénnnyyyiiiijjaaaa...azért még nem nyalogathatják a gyerköcöket :wink: és ők se őket...azt majd ha kusznak utánuk százezerrel... 8)

na dániel urfi szólit ma ennyire tellett...pusz
Vendég
 


Mami :D

ET+8.napon vagyok ma. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsuzsiknak nagyon boldog névnapot!
Kép

Fenci
Szép kis-nagy Márk-lak :)

Vicus
Arik a kis madárkák :) Tényleg hihetetlen, hogy ennyi idő alatt ilyen nagyok már :shock:

Ditke
Azért én drukkolok neked, hogy babó legyen és NE méhenkívüli :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Mi meg megjártuk a baleseti sebészetet. Mázlinkra apa lábát nem gipszelték be, de helyette kapott egy csinos kis műanyag bokára valót. :) Ezt most fürdést kivéve 0-24-ben kell viselnie. Kíváncsi leszek, hogy most mennyi idő alatt jön rendbe.... Ez már nem az első részleges bokaszalagszakadása :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!

apának jobbulást!!!!!

Zsu!!

tessék szintvallani!!!!teszteltél már?

8) :wink: :?: :idea:
Vendég
 


Mami :D

Őszintén: Nem :lol: De tényleg, vhogy még nem merek,szerintem korai lenne.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Mami :D

de azért megfordult a fejemben,hogy milyen szép névnapi ajándék lenne. :D

Csináltam másik vonalzót is,hogy tudjátok hányadik napon vagyok.
Azért remélem négyesikrek lesznek. 8)

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok Lánykák!

A Zsuzsannáknak boldog névnapot kívánok!
Kép

Zsu,
Sokat gondoltam rád, nagyon drukkolok!

Fenci,
Szép nagy a pocak! :)

Vicuska,
Milyen helyes kis pintycsaládod van! A kicsik most nagyobbnak tűnnek a szüleiknél.

Ditke,
Lehet, hogy csak simán késik. Még ne gondolj semmi rosszra!

Nálam most semmi különös, március végéig még pihenek. Úgy tervezem akkor visszamegyek a dokihoz, és ha ő is úgy akarja, belekezdek még egy lombikba. Előtte ha a férjem el tud szabadulni, legalább egy hétvégére el szeretnék menni szállodába wellneszeni egy kicsit.

Puszilok Mindenkit!

Kép
mofly
 
 


Mofly!
Örülök, hogy jelentkeztél! Puszi Neked!!!

Zsu, Susy!
Nagyon boldog névnapot!!!!

Zsu!
Csak megsúgom, hogy én ET+9-en teszteltem először! :wink: Drukkk!!!

Princsike!
Jobbulást a párodnak!!! :wink:

Fenci!
Húú mekkkorrraaa már a pocid! :lol: Nagyon szép! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


én bééééééna türelmetlen nem is ragozom mi, teszteltem egy jó nagy negativat!!!!!!!!!! :cry:

KépKép
dike
 
 


Dike! :(
Sajnálom. :( Demég van remény, hogy nem jön meg, és még korai volt a teszt.
kolibri28
 
 


Dike!
Még van egy hét a ciklusod végéig és ilyen korán délután nem tesztelünk!!! :roll:

Kolibri!
Látom, Neked is aktuális a nem jön meg, drukk!!!

Ditke!
Közel sem biztos a méhenkívüli. Szezso is barnázott mikro babás lett!!! :wink:

Fencin felbuzdulva mai pocakom:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi! de kis helyes a pocid! :) már csak max 4 napom van.olyan korai lett volna? :?

KépKép
dike
 
 


Zsófi! Alakul a poci. :) És ahhoz képest, hogy ikres, MÉG nem is tűnik fel. :D Persze mert Te is olyan túlsúlyos vagy...

Mofly! Nagyon örülök, hogy jelentkezél! Remélem majd a lombiknél írsz, hogy tudjuk, hogy szorítani kő!!! :D Jó wellnesselést!

Dike! BUTASÁG!!! Délután korán tesztelni ejnyebejnye... Hát ezt reggel, vagy pár nap múlva reggel ismételd meg légyszíves, nem kiborulni, oké?!

Boldog névnapot a Zsuzsiknak!!! :D

És boldog szülinapot Gröni!!!

Ajjajj, másik oldal...

Hát nem kellett volna sokat megjegyeznem ám...

Gyugyi, jajj ezt ne is mondd -írd-, hogy nem sír... áááááááááááá, azt hiszem akkor tényleg menten meghaltam volna... Még így is kiráz a hideg, ha a tegnapira gondolok... És még mindig nem tudom, hogy történhetett... :shock:

Princzike! Mai hő?????????? Hahó!!!!!!!! :) Ja amúgy utólag az jutott eszembe, hogy ugye dokid azt mondja volt PÉ, de a hőd stb... Nem lehet hogy a lázmérőddel van a gond? Gondolom digivel méred, hát őszintén én a gyereknél volt, hogy egymás után olyan eltérésekkel mértem, hogy csuda. Lehet el kéne hajítani pár napig a lázmérőt... :)

Vicuska, édesek a pintyőkék! :) Szeretem az állatokat, felőlem jöhet kép! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kukac!
na végre pocakfotó a babákokkal!már láccik :D

Zsu!
klasszak a vonalzóid!azt írtad emélem 4esikrek lesznek!biztos ezt akartad? :roll: :lol:
én ET+8.napon csináltam pozitívat :D

Mamika!
örülök h jöttél :wink:
majd lefogysz ha ketten mennek négyfelé :D

Dike!
délután nem tesztelünk!!!!! :twisted: bármit is mond Mami!!!!!
:lol:

Kolibri!
reméljük neked sem jön meg holnap :D ez a csajszi nekem is sokat volt a vonalzómon :wink:

Princzike!
a zuradnak jobbulást!mitől szakadt el? :roll: a nagy hancúrtól? :oops: :lol:

Mofly!
én csomót emlegettelek! :D jöhetnél sűrűbben, hiányzol :(
reméljük a wellnesshétvége meghozza áldásos hatását és nem kell majd a lombik :lol:
Vendég
 


Köszönjük a jobbulás kívánságokat. Nagyon jól estek. Remélem ennek hatására rohamosan javulni fog apa állapota :)

Vicus
Elment tegnap este kocogni... hát meg lett az eredménye :roll:

Sleepin
Mai hő: 36,5 lett. 0,1-del jobb, mint két napja.
Sima higanyossal mérem. Nem szeretem a digit. Nekem mindig össze-vissza mutat minden félét :? (vagy csak én vagyok béna)
Azért mutatok egy görbét :

Kép

Nos. Legalább itt behúzta a PÉ-t. REmélem lesz eredménye.
Épp azon gondolkodtam, de szerintem pont jókor és eleget voltunk együtt ezen tájt. Ha jól emlékezem, akkor 14, 16, és 20-a volt a nyerő nap.
Tehát, mint SZAKÉRTŐINK :) is megmondták, 16-a volt PÉ napja.
Most már csak felfelé kellene kúszni a hőnek.

Az lehet igaz, hogy 37 -nél van az, hogy az ember tuti terhes? Már hallottam ilyet is :roll: VAgy??

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! :lol:

klassz a babás görbéd! 8)
hozd minden nap oszt megszakértjük :lol:
a 37 nem igaz!!!!!!!!!!!akkor én nem is vagyok babás????? :lol: :lol: :shock: nekem sose volt olyan magas :roll:
Vendég
 


Zsófi
Szép poci :) Én is szeretnék már egy ilyet :lol:

Vicus
Végre valaki, akinek szintén nem éri el a 37-et. Bocsi... :oops: nem negatív értelemben gondoltam, csak annyira el voltam kenődve, mert máshol tényleg azt hallottam, hogy a 37 a babás ébredési hő. De lehet, hogy nem hónapljban mérve :lol: :oops:
Szóval azért bíztató... csak azt a nagyon sok cikk-cakkot nem értem :? - vagy tényleg béna vagyok hőmérőzésből :oops: :wink:

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

Zsófi :D

Csini pocak, te is milyen vékony vagy.

Vicus :D

Azt akartam írni: remélem nem négyesikrek. Ez kimaradt. :lol:

Dike :D

Ejnye-bejnye, délután nem tesztelünk!!!!!Csak Lh-t. Főleg nem ilyen korán.

MOfly :D

De jó hallani felőletek. :D Jó wellnesezést nektek, aztán gyere ha indul a lombik. De azért addig is jöhetsz!

Lehet szombaton tesztelek. 8)

Gyugyi :D

Szombaton mikor indultok?

Képzeljétek, apa nem enged a boltba vásárolni,inkább ő megy,nehogy elkapjam az influenzát. Pedig úgy mennék már egy kicsit emberek közé.
Még a szomszédomhoz se tudok átmenni, mert bárányhimlős és a gyerkőcök is betegek. :(

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


ja,amugy holnap megyek ekg-ra és az altatóorvoshoz!nem lesz valaki a fehérvári korházba fél 11 és fél2 között?

KépKép
dike
 
 


Hali!

2 perces bekukk.
15.cn, hő 36, 8, talőán volt pé...majd csinálok vonalzót egyszer, ma barnás folyásom van...kis hormonzavar. :? bacca meg

Szép pocik, nem izgulni, drukk a tesztekhez!!! :lol:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Zsuzsannáknak, Gröninek, és Mindenkinek, akinek valamilyen okból ünnep a mai,- vagy tegnapi,- esetleg az elkövetkező pár nap, nagyon sok boldogságot kívánok!

Kép

Kép
Vendég
 


Vicuska, nagyon helyesek a pintyőkék!
Nimfa-papagáj nincs véletlenül?Vagy Rozella...Az kellene...
Vendég
 


dike
én sajna nem leszek a korház közelében. mikor is lesz a nagy nap? vigyél majd evöeszközt meg vc-papirt, meg innivalot.

fenci
szép poci:)

zsofi
tied is aranyos. ez kismamanadrág?

vicus
gyerekkorunkban anyuáknál volt, hogy 8 papagáj kelt ki a tojásbol. az egész persze ugy kezdödött, hogy anyu fogott egy papagájt az udvaron... teleszartak mindent, virágokat, pultot, leették a tapétát. de a tenyerünkböl ettek és rászálltak a fejünkre.

mikor náthás voltam pár hete, nekem is csak 36,4 volt a hőm. meg is mértem még1x, de ugyanannyi.
princzi
tényleg fura ez a cikkcakk az elején, de anovusnak tünő görbéböl is lett babás. asszem a babatervezök.otthona.net-en vannak fura babás görbék. az a tuti, amit doki mond.

sleepin
igen, nehéz megszokni, hogy a gyerek esik-kel, és nem tudod kivédeni. mondják is, hogy az anyának fizikailag az 1-2 év a legnehezebb, mert a kölkök mennek ezerrel mindenhova, de nem félnek semmitöl. állandoan a nyomában kell lenni. mindenki tudna sztem rémtörténeteket mesélni a környezetböl. de ezzel most nem nyugtatlak:) annyit csak, hogy én 8 évesen ugy törtem el a lábam, hogy fogtam anyu kezét. kibicsaklott a bokám.

krisz
barna a ciklus közepén? :shock:

gyugyi
tundrabugyit bepakoltad? vagy inkább szexi tangát visztek? :lol:

zsu
kitartás bezártság ellen. a terhesgondozásra járást majd meg is fogod unni:)
Vendég
 


Kata, nekünk is mindig volt papagáj!
Gyerekkoromban hullámos, nimfa, és rozella is.

Aztán Vivi kapott a 3. születésnapjára egy nimfát, az évekig megvolt.Nagyon szerettük, olyan szinten utánozta az énekesmadarak hangját, hogy senki nem hitte el, hogy papagájból jön ilyen hang.
A lakásban szabadon röpködött, nekünk is a fejünkre szállt.

Sokat volt kint az udvaron a kalitka, és egyszer leszakadt az alja, a Lóri meg elrepült.Nagy szél volt, nem tudott visszajönni.Talán nem is akart...Sokáig hallottuk a hangját. :cry:
Vendég
 


Fenci, nagyon szép, formás Márk-kuckó!
Vendég
 


Gröni, Nálatok a családban mennyi ünnep van mostanában!
Mindenkinek sok boldogságot!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket, aranyosak vagytok! :P :P

Zsu, Gyugyi!
Isten éltessen Titeket is!


Ditke!
Nagyon drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap megpróbálok írni is!
Puszi!
susy75
 
 


Sziasztok!
Piri még sehun. Nem görcsöl a hasam sem, de egy picit érzékenyek a melleim. Pisilés közben jutott eszembe, hogy tesztelni akartam ha reggelre nem ázok el. Majd holnap reggel, de már oda lesz készítve.
A derekam még mindíg fáj. Nem a vesém az tuti. Sajna összefüggésben van a ciklusom végével. Viszont arra is rájöttem ma, hogy egy baromi nagy csónak táskával járom a várost, és az féloldalra húzza a atestemet és ezért is lehet. Most szatyrozok inkább.
Viszont iszonyú sárkányos vagyok. Bárki fejét le tudnám harapni most.
Van egy új kolléganőm. Olyan butácska szegény, hogy már fáj! :evil: De a főnököm isteníti. De miért? :shock: (nem fogjátok kitalálni, de elárulom szülésznő a végzettsége szerint :twisted: :D Egy suliba is járt velem. De egy napot sem dolgozott. Nem csodálom, mert olyan buta mint már írtam.)

Bocs, hogy hosszú voltam. :oops:

Fenci!
Szép poci! :D

Zsófi!
Neked is nagyon formás és láthatóan már ikres alakot öltött. Szűk farmer már nem játszik? :lol: :wink:

Dike !
Drukk mára az anestheshez! :wink:
Kérdezz rá mindenre nyugodtan, ja és te is mondj el neki mindent. Ez nagyon fontos!

Princzike!
Én nem értek a görbékhez. Három hónap után feladtam.De nagyon bízok benne, hogy ez egy nem szokványos babás görbe! :D :wink:

Mofly!
Szia! :D Wellneseljétek ki magatokat! :D

Pompom!
Milyen kérdéseid vannak neked? :lol: Én nem tudom hogyan lehet a kettőt megkülönböztetni. :D :oops: Nem is próbáltam még. De biztosan volt ott mindkettő! :D

Ditke!
Hogy vagy? Csak azért kérdem, mert hasonló időben járunk a ciklusainkban. :P

Gyugyi!
Szörnyű ami történt fiadékkal. Sajnálom. Jobbulást cicusnak! Olyan édes pofija van. :D
kolibri28
 
 


Vicuska!
Nagyon kis édesek a pintyek! A tollas jószágokhoz nem értek. De nézni szeretem őket. Vasárnap majdnem vetetett Ádám egy tengerimalacot, mivel a Gaboni siklót nem engedtem. :? De győzőtt a józan ész, és lebeszéltem róluk, hogy költözés elött nem teszünk jót nekik!
Párod, hogy bírja a sok melót egyedül? Bevált a helyettes a munkában? Hiányzik már neked is a munka? :D Vagy van belőle elég otthon is? :lol: 8)
Remélem ez a csajszi nekem is meghozza a szerencsémet, illetve a babámat!
kolibri28
 
 


sziasztok! :( teszt negativ! :cry: hőm zuhanásba.első mérésre 37.1 másodikra 37... :( előbb görcsölt is a hasam! az a legszomorúbb az egészbe, sa hőm 2szer is elérte a 37.3at, és ezek után már legközelebb ennek se fogok annyira örülni. én mindig azt mondogattam magamba h ha egyszer 37.2 felé megy akkor tuti babás lennék!

kata! márc 9én reggel 7re kell mennem éhgyomorral, és aznap műtenek is!másnap hazaengednének?
kérlek mondjátok meg h kb kinek és mennyit kell adni a műtétkor?prübe is irhattok!

KépKép
dike
 
 


Dike
Sajnálom.

Nálam se jobb ahelyzet:hőm 36,7...reggel pisiléskor élénk piros vér volt a papíron. :shock: 16.cn!!! Bedugtam...majd csekkolom később mizu....jól bekavart. :?
vizkriszisback
 
 


Vicus
pedig már gondoltam rá, hogy ma reggel örömködhetünk nektek :)
És nagyon szépen köszönöm a bíztatást :) remélem is, hogy inkább egy nem szokványos babás görbe lesz belőle.


Ma reggel voltam kontrollon. Még mindig nagyon sz*@#r ez a cukros lötty.. brrr.....
De a jó hír, hogy hétfőn délután elküldik e-mailben az eredményt :) Remélem minden jó lesz benne :)

Dike
Sajnálom a nega tesztet. Ahogy látom még van hátra napod. Mi van, ha később ismét megpróbálnád..??? Szerintem van még esély. Hátha még nem mutatja :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
Ezt nem hiszem el :cry:

Kép

Kép
princzike
 
 


Ezt el sem hiszem :lol:
Végre egy laptető :) Remélem tényleg babás leszek most már ebben a hónapban :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Zuzsannáknak nagyon boldog névnapot kívánok!! :D

Köszönöm szépen, lányok a pocakdícséreteket! :wink:

Zsu :D Már csak 5 nap vérvételig és 1 a holnapi plusz tesztedig!!! :D Korán kelek majd hogy én örülhessek utánad elsőnek!!! :wink: Nagyon drukkolok!!! +++++++

Ditke :D Sajnálom a nega tesztet, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, hogy méhenkívüli lenne!!! :evil: :roll: :oops:

Vicus :D Fogam még mindig letörve, jövő szerdára kaptam időpontot a fogdokitól. :roll: Szépek nagyon a madaraitok! Látom felétek sűrűn járnak a gólyák! :wink:

Pompom :D Sajna fogalmam sincs hogyan lehet megkülönböztetni az ondót a nyáktól, de ha mindig apáva ütközöl, akkor meg tök mindegy! :lol: Valszeg csak laboratóriumi körülmények között lehetne megmondani! :roll:

Princzike :D Na alakul az a görbe, már ferti is látja a pét! :wink: Nem kell 37-et elérnie a hőnek hogy valaki babás legyen! Sajnálom párod, mihamarabbi jobbulást neki! Akkor most nem is dolgozik? :roll:

Mofly :D Most nagyon sok akciós wellnesshétvégéről hallok! Menjetek és pihenjetek egy jót lombik előtt! :wink: Sok puszit küldök!

Dike :D Nagyon sajnálom a nega tesztet.... :evil: Akkor 2 hét múlva Te is túl vagy már a laparon!!

Kukac :D Nagyon szépen növekszik már a pocid! :wink: Én is azt akartam kérdezni hogy ez kismaminacó? :roll:

Kolibri :D Akkor Neked is óriási drukk a holnapi teszthez! :wink:

Gyugyi :D Be van mááá pakolva? :D :wink:
fenci
 
 


Fenci
"Sajnos" nem :). Elég vicces most így.. szegény csak bice-bócázik itthon :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Már görcsölget a hasam. :( ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
Nem hiszem el! :(
kolibri28
 
 


Kolibri!
Még nem feladni, amíg nincs piri, van remény!!! ++++++++++

Princzike!
Drukk hétfőre, hogy jó legyen az eredményed!!!

Krisz!
Te lyány, igen megkeverdtél ettől a sok hormontó. Sajálom. :cry:

Kata, Fenci!
Igen, ez kismamanaci. Már csak ez kényelmes. Ezt kaptam a múltkor a c&a-ban pesten. Csak nem olyan nagy a pamutos része. és a farmer részében van a gumi. Én imádom!!! :lol:

Ditke!
Mi a helyzet???? +++++++++

Zsumami!
Drukk!!!++++++++++++++++++++ Úgy várom, hogy tesztelj egy kétcsíkost!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Cép napot mindenkinek!

Még nem maradtam el a Zsuzsanapi jókívánságokkal ugyi?

Hatalmas csokor virtuális rózsát küldök, kinek milyen színben kell! :D

Drukkjaim mennek nekem is!

Pocik csinik!

Pirik mondjanak le!

Bacik is tarkarodhatnak!

Há kb ez vok tömören.

Sleepin ment privi

Megvagyunk. Árpi a padlószőnyegtől lett lázas valszeg. Tudtátok, hogy az újat előbb szellőztetni kell? Én nem, Most van életemben először padlószőnyegem! A lényeg, hogy 1 napi láz után semmi, dokinéni, és pisi is azt mutatta, hogy semmi nincs bennünk.

Várjuk a tavaszt. Ki hogy bírja, ezt a borzalmasan hosszú telet? Apa folyton leint,hogy még csak febr közepe van! Denem!!!!!!!!!! Nekem má tavasz köll!

Kép
ticsimû
 
 


Csajok!

Bababőrze!

Titeket is vár a 2009. februári börze, a 8. BabyMarkt!

Időpontja: 2009. február 21-22. 9-18 óráig.

Helyszíne (ÚJ!): SPORTMAX 2; 1123 Budapest., Csörsz u. 14-16.
(MOM Műv. Ház mellett a Gesztenyés Kertben)

További programok 2009-ben:

Február 21-22. " Ez valami egészen új Babexpo...és börze"
Március 22. Hungexpo "A" csarnok
Április 11-12. " Húsvéti Játék vásár"
Május 8-9. "Tavaszi Baba Expo"
Június 13-14. "Nyári Baba Expo"
Október 10-11. "Őszi Baba Expo"
November 14-15. "Téli Baba Expo"
December 12-13. Karácsonyi Játék vásárral egybekötve.
kolibri28
 
 


Köszönöm a köszöntéseket, Vicuska neked külön a névnapit! Zsu, Gyugyi, Susy, boldog névnapot!

Nekem tegnapelött megint megjött!

Gyugyi!

Jó sielést, de mielött elmész kérlek írd meg kinek az ótoját robbantották fel a Gyilkos elmékben! Én csak addig láttam, de azt a részt vagy ezerszer! :?

Zsu, drukk!

Majd jövök.....

Kép

Kép
gröni
 
 


Kép

Csak egy beköszönésre van időm.....

Azt se tudom, hol áll a fejem!!! De ez jó, utazás előtt mindig ez van. Ma még színházba is megyek! :shock:

Gröni :)
Nem láttam már két hete..... Le vagyok maradva gyilkos elmékben. Meg keverem ám a sorozatokat rendesen. Mint drága Nagyikám annak idején!! Mindig veszekedett a tévével, mikor átkapcsolt az egyik brazil sorozatról a másikra, hogy "Te már meghaltál az előbb, mit keresel itt???" :lol: :lol: :lol:

Zsuzsannáknak egészségükre! :wink:
Gondolok Rátok, mikor holnap este koccintunk! :D

Na meg Mindenkire!!!!!

Most rohanok.....

JÓK LEGYETEK!!!!!! PUSZIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Hali! :lol:

Dike!
nem feladni!küzdeni!korai volt a teszt!hétvégén kapcsolj ki és bulizz! :D
mi volt a kórházban? :roll:

Kolibri!
csak nem megjött? :?
apa bírja, van helyettes, visszaállt a régi rend. :D (de persze azért sajnáltatja magát... :lol: :shock: )

Tavika!
basszus, Rozellám is volt 2 db ingyen elvihető az ősszel..... :twisted: mér nem szóltál?olyan hangosak voltak és rendetlenek h megváltam tőlük :shock: meg féltem is tőlük :oops: , ajándékba kaptam őket egy tenyésztőtől pedig :oops:

Krisz!
mi lehet ez? :roll:

Zsu!
honap reggelre drukk++++++++++++++++++++++ :wink:

Ditke???????????????????

Gröni, Ticsi!
sziasztok 8)

Gyugyi!
jó síelést!irígy-irígy :P
Vendég
 


Sziasztok!

Gyugyi

Jó síelést!!!!! :D

Krisz

Piri????? :shock: :roll: :evil: Mi a fene lehet?????? :shock:

Dike

Sajnálom a nega tesztet!!!! :( :( :(

Kolibri, Princzike

Drukkolok nektek!!!!! :wink: :D

Vicuska

Nagy az állat sereglet nálatok!!!! :lol: Majd lerendezik a macsekok!!!! :shock: :roll:

Grönikém

Utólag is kívánok neked nagyon sok boldog szülinapot!!!!
Kép
A fiadnak is mindjárt szülinap!!!! Mit kap????? :wink:

Ticsi

A padlószőnyeget szellőztetni? :shock: Ezt nem hallottam!!!!!!! :shock:
Én is tavaszt, tavaszt, tavaszt, tavaszt, tavaszt akarok!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Fenci, Zsófi

Nagyon szép pocijaitok vannak!!!!!! :D :D :D

Nem csináltam tesztet, mert a hőm 36,85 volt reggel! :shock: Erre reggel és délelőtt úgy görcsölt a bal petevezetékem hogy megijedtem!!!! :shock: Főleg miután beugrott hogy pont bal o-n volt tüszőm!!!!! :shock: :oops: Megnézettem magam a főnökell, sajna ciszta kizárva viszont az UH-n is akkor látni már a méhenkívülit, ha megrepedt a petevezeték!!!! :shock: :evil: Így küldjétek pirit, mert parázok egy kicsit!!!!! :oops: :shock:
Vendég
 


Zsu

Mikorra tervezed a tesztelést????? :wink: :D
Vagy már teszteltél, csak nem mondod????? :wink: :lol:
Vendég
 


Ditke!

ha méhenkívülid van, akkor is már ha halványan is, de pozitívnak kéne lennie a tesztednek és a hőd nem megy le, mert a progiszinted magas marad! :D hidd el!első kézből tudom!kétszeresen is! :roll:

egyszóval hess rossz gondolatok!
az viszont sajnos igaz, h uhun nem látják csak 7-8 heteen, akkor is csak vmi furcsát a petef.körül ill sok folyadékot (vért) a Douglasban.


30 hetes vagyok ma! :shock:
assszem elkezdtem parázni! :lol: :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?