Új privát üzeneted érkezett!

Találkozás:
Nyuszika és a róka találkoznak az erdőben.
Nyuszika köszön:
- Szia vöröske!
- Te engem ne vöröskézz le!
- Miért, jobb lenne, ha lerókáználak.....!?!
************************************************
Előző munkahely:
A HR-es kérdezi az új titkárnőt:
- És mondja, az előző munkahelyén mennyi volt az
évi fizetése?
- ??? Nálunk az előző munkahelyemen nem
dolgozott egy Évi sem!
**************************************************
Margarin:
Két egér beszélget a kamrában:
- Rád fog esni a margarin!
- Rámamargarin?
***************************************************
Hogy kapta Benedek Elek a nevét?
Anyukája reggel beszólt a kisfiának:
- Benn vagy még az ágyban?
- Benne, de kelek.
***********************************************
Trükk:
- Mondja Kovács bácsi, maga mit szokott
csinálni, ha este nem tud
elaludni?
- Én? Elszámolok háromig és már alszom is.
- Tényleg? Csak háromig?
- Háromig, de van úgy, hogy fél négyig is.

*************************************************
Bevásárlás:
- Pistike, szaladj le a boltba, hozzál egy kiló
hurkát! De ne véreset!
- DENEVÉRESET???
**************************************************
Egyenlet:
- Kislányom, teljesen egyedül oldottad meg ezt
az egyenletet?
- Nem. Két ismeretlennel.

***************************************************
Kérdés:
- Miért nincs bástya a vonaton?
- Mert a vonat nem vár.....
**************************************************
Úszásoktatás:
- Hogy tanítja a varázsló úszni a pókot?
- Hókusz, pók ússz!
*************************************************
Tehén:
A tehén bonyolult állat.
De én megfejtem.
*************************************************
Kérdés:
- Miért nem gyűjt a darázs vasat?
- ???
- Mert azt a MÉH csinálja.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Majd elfelejtettem :shock:

Zsuuuuu
Legyen egészséged, tudjál boldog lenni,
és a szívedet soha ne bántsa meg senki!
Napod is legyen örömnek napja,
kívánjuk, hogy a sors ezeket megadja!

[img]http://piszurka.freeblog.hu/files/névnap6.gif[/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ZSu: Boldog Névnapot kívánok:) Bár azt hiszem ez a névnap most nagyon boldogan fog telni:)



És mindenkinek jó reggelt:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

Szeretnék eladni 100 db. progiszurit, bontatlan csomagolásban. 2 hete vettem és nem lett kibontva sem. Akit érdekel, légyszíves írjon privit és megbeszéljük.
Vendég
 


Szisztok!

Minden rendben, csak nagyon el vagyok havazva. Tanfolyam, takarítás, fáradtság, meló, suli, utazás.... szóval majd hétfőtől leszek rendesen.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Brid! Elvileg én utána olvastam tegnap még és elvileg a 12. héttől már lehet érezni! Elvileg Ő bent már a 9. héttől ficánkál és csak a szemfülesek érezhetik! Én is csak ugy éreztem biztosra, hogy addig vettem egy nagyobb levegőt és nyugodtan feküdtem! Szal csak igy érezni! Ugy még én sem érzem, ha jövök meg megyek! :D :D :D
Örülök, ha érted a storyt! Én is értem csak a sogornömet nem! Hát ez van! Talán majd legközelebb mikor már késő lesz akkor Ő is másképpen fog gondolkodni! De attol nem félek, hogy a sogorommal nem fogok eszmecserét folytatni erről, ha lesz rá modom! És persze nem a sogornőm elött! Igy lehet, hogy hatok rájuk! Vagynem! De legalább megprobálom! És igen! ő sajna nem szenvedett meg egy gyerekéért sem! A sogor ráült a lepedőre és Ő már ugy is maradt! CDe örülök, hogy Ő nem tudja mit jelent gyerekért szenvedni!

Zsuzsuka! Istenke éltessen sokáig, nagyon boldog névnapot kivánok neked!


Ja és azt ne tudjátok meg, hogy milyen mikor az ember együtt van apával ugy és közben rájön a rohanás, mert lkapott a rokakkoma! Fuuu de ciki volt!!! Még apa elött is! Én ugy sírtam, hogy szinte vigasztalhatatlannak tüntem! Apa meg jött, hogy miden okés e én meg csak zokogtam! vTök gáz! Remélem igy nem járt még senki és nem is fog! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Azt nem is mondtam,hogy te nem erezheted bar buborekolasnak lehet erzekelni meg ilyesmi de ugy konkretan,hogy kivulrol...azt majd a 18hetol kezdik el a kismamik allitolag :roll: na meg a kispapik 8) :lol:
Noci birkozast hagyjatok estere talan akkor rokakoma is elkeru 8) :lol:

Zsu
Okes de legalabb irhattad volna mikor mesz uhu-ra meg uhurol hirekre beugorhatnal 1percre :roll: lecci-lecci 8)

En mar varom a volt osztalytarsam akirol tettem is fel fotot par lappal elorebb...jon suli utan es megyunk vacsizni 8) Ugyhogy megyek keszulodok mert 30perc es szerintem itt van :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! A birkozás az este volt! Ugyhogy ugylátszik a babonak nem tetszett a dolog! De ez van! Remélem azért hadja, hogy én is jól érezzem magam! :lol: :lol: :lol: :lol: Mert már nagyon szeretném! Olyan rég voltunk együtt, hogy az hihetetlen és én akit apa csak nimfonak hivott most meg van rökönyödve!
De jó mész vacsizni?? Olyan furi, mert én most reggeliztem!! :lol: :lol: :lol: :lol: De jó szorakozást nektek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hat ez erdekes asszem eljott az a statusz amikor mar nem csak reggel lehet rokakoma :shock: Pati folyamatosan rosszul volt emlexel mindig irtam :roll: reggel delben delutan este semmi nem szamitott :? es eleg sokaig :oops: Azert kuldjed tovabb rokakomat nekunk 8) :lol: :lol:

Megyunk jah de csak vacsi aztan en huzok haza sorozatokat nezni 8) vgy max felhivom hozzank :roll: Ma koran vacsizunk 6:30....de emlexem mikor suliba jartam mikor kileptem mar en is alig vartam,hogy egyunk valamit szal o tuti ehes...en meg direkt ugy ettem,hogy most tudjak enni 8) :lol: este meg gyumizek meg salata nem eszem 8utan :oops: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsu hívott, és csak azt szeretném megírni, amit mondott, és kért, hogy írjam meg nektek. Nem hiszem el még most sem, hogy mi volt uh-on.
Képzeljétek 3, még egyszer: 3 baba van!!!!!!!!!!
Ez őrület!!!+ peteszák van, és 2 nagyon valószínű, hogy megmarad, de a harmadik igen kicsi. De én szóhoz nem jutottam.

Zsu
Itt is megírom, hgoy annyira örülök Nektek, de egyben féltelek is. De nagyon jó!!!!

Lányok
Hamarosan jövök, most csak apa gépén szaladtam fel, visszaolvasni sem tudok. Délután jövök, most még nem érek rá.

Puszi
Vendég
 


Te jó ég!!!!!! Pendi ezek milyen fantasztikus hirek!!! Uristen!!!
Zsuzsu! Gratulálok! Asszem pici lesz nektek az a lakás ahol most vagytok! Még nem tudom, hogy gratulálhatok e! De azért halkan megteszem!!!!! 3 pici petezsák! Írtak ki időpontot, hogy mikorra várhatod a születés időpontját?? Jaj drága kenyér!!És meddgig szándékozol dolgozni?? Mert azért vigyázni kell mindre és magadra is! Zsuszu! Magamhoz sem térek! Apa mt szolt?? Gyere mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne hagy itt minket pamlagon!!!!!!!!!!!!!! :D :shock: :shock:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Eeeeeez igen Zsu! :D
Nem semmi névnapi ajándék! A Jó Isten áldjonmeg benneteket!!! :)
Én mondtam, amikor a tesztet láttam, hogy ilyen korán ilyen erős csík az csak többesre utalhat!!!!! :)
Gyere mesélj!! :)
Vendég
 


Bocsi a betolakodásért! :oops:
Zsuról kerestem híreket és látom h lehet 3 baba van!!!! :shock:
Dobtam is neki smst de itt is had gratuláljak!!!Nagyon vigyázz a manókra!!!!
Kép

annus11
 
 


Zsu: Hú a mindenit. bele húztatok baba ügyileg:) 3baba?? :)
Nagyon Boldog Névnapot Neked:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

na itt vagyok

Zsu
Még mindig nem térek észhez a hírek fölött. Annyira örülök, és egyben nem is tudom, féltelek. Ha 3 baba megmarad, az nagyon nagy feladat lesz! De tudom, hogy azt is megoldjátok!
És itt is:
Kép

Bridget
Nem gond, hogy tegnap nem voltál toppon. Van ilyen. Majd dumcsizunk m még 3 órát, ha én is, és te is ráérsz. Ja, és lesz hozzá kedvünk. :)
A barátnőmet felköszöntöttem, mert névnapja volt.
Jók a viccek. PLáne az az "évis"! :)
Még mindig olyan furi, hgoy nálunk reggel 9 van, te meg már azt írod, hogy vacsizni mentek :) Mit ettetek? Hol voltatok?

Melaszka
A párodnak ezek szerint elég veszélyes munkája van. akkor gyorsan el kell kezdeni dolgozni a babaügyön.

Nócika
Nem jutottatok előbbre a tanítás ügyben? Nem jöttek még mindig rá, hogy jobban járnának?
Drágám! ez csodálatos! Megmozdult a bébykéd?! ez olyan megható!
A rókakoma miatt meg szeritnem nem kell aggódnod. Apa is megérti, hogy ez most természetes dolog. Kismama vagy, és ez rókarudival jár.

Csucsu
Hogy vagy? Elmúlt már teljesen a köhögés? Mikor lesz a következő gynevac szuri? Mennyi van még?

Kati
Hogy vagytok? Meggyógyultatok már?
Vendég
 


Noci
http://www.szuloklapja.hu/baba/body/het ... ?HETEK=13#

Pendi
Egyik kdvenc kajazomban voltunk...eleg japanos de alandooooaaaan tele van :twisted: 6:30-ra mentunk es mar tele volt...persze volt asztalfoglalasunk :wink:

Csucsu
Asszem neked is elkene menned inszemre...ezek utan :shock: 8) :lol: :lol:

Zsuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Atya uuuuur isten :o oooooooriasi gratula neked :!: :D :D :D
Hat en ugy gondolom 2tuti maradni fog :wink: a kissebb harmadik az valoszinu felszivodik :roll: a tobb babaknal altalaban az egyik mindig lemarad....de legalabb megkonnyiti a dontest es tobb eselye lesz a 2babonak :wink: Tudod en most szivembol beszelek semmi rosszindulat :!: :wink: Hat az ikrek meg pont jol jonnek :lol:
Gyere es meselj!!!Apanak gondolom leesett az alla :o :lol: :lol: :lol: Neked is itt egy link bar ezt 3szor kell akkor elkepzelni 8)
http://www.szuloklapja.hu/baba/body/het ... hp?HETEK=5
Jah es drukkolok neked ahoz amit es ahogy szeretned :wink: A kis harmadik is behozhatja meg magat :roll: vgy nem :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép estét mindenkinek!

Brid! Köszike a linket hasznos! Ilyenek mindig jöhetnek! Délután írtam neked mielött indultál volna csak valamiért kilépett a netem és igy ugydöntötte, hogy kikapcsolom a gépet!

Pendi! Sajna nem gondolták meg magukat, de ha netán meggondolják magukat tudják hol találnak! Én nem könyörgök és hanetán másról lenne szó azt sem tartom kizártnak, hogy beintenék! Amikor ajánlottam nem kértek belölem most már ne is kérjenek! De a gyerekért mindent!
Persze tudom én, hogy apa megérti a rókakomát, de akkor is! Nem kivánom egyikötöknek sem, de ha éreznétek más lenne! Meg az is lehet, ha nem babosan történik akkor fel sem veszem ezt a dolgot, de igy már más a helyzet! Meg mostanában hamarabb elpityeredem dolgokon! De ez bizti igy a természetes!

Ma vettem abbol a szörnyen drága eperből! Arra tartogaom, ha kezdődik a barátok közt! Azt mindig megnézem és kell rá valami nasi! Szépeket kértem az eladó bácsitól!
Holnap megyek a Bajcsyba a szokásos vérvételre! :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
MA voltunk uhu-n és van egy 13 mm-es petezsákunk és két petezsákunk és két petezsáknak tűnő képletünk.
Jövő csütörtökön kontroll uhu, megyünk népszámlálásra, hogy hányan vannak odabent.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Te Zsuzsu! Akkor ez igy nem 5??????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu
Ezt mar igy en is otnek ertem :o azta mindenit :shock: En max 3-mat tuti kivanok neked 8) bar volt mar 4-es es 5-os ikrek is minden problema nelkul :) Latod legutobb a no 8-as ikres...na jo az mar tenyleg durva...de kivanom minden ugy mennyen ahogy szeretnek :!: :!: :!: :!: :!: :D Arrol meselj apa mit szolt hozza :?: :shock: Es a dokid mit szolt ehhez a sikeres inszemhez :shock: gondolom o se surun lat ilyet :lol:

Kép
Amugy azon gondolkodtam,hogy ha ez ennyire osszejott akkor mi lehetett a problema nalatok?Es arra jutottam,hogy lehet,hogy nem tudtak feluszni a katonak a helyukre es csak ennyit kellett rasegiteni :roll: Lehet,hogy nalunk is csak ennyi a baj :?: :idea: :shock: :roll:

Noci
Tudod ha talalkok valamit hozom 8) ezt a linket is egy masik topikban lattam de itt hetrol-hetre megtod nezni a babot es,hogy veled is mi tortenik :wink: Drukk a vervetelhez 8) Aztan gyere es meselj :wink:

Tobbiek :idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.02.20 04:39-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem a pocim menzisen fajdogal es ma ugy izzadtam mint egy lo :twisted: Na persze azert nem adom fel de levaszem a vonalzim mert valamiert rosszul szamol :twisted: mindig egy nappal kevesebbet mutat es mar igy is a mensi napjat eggyel elorebb tettem :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!


Zsu
Látom, aktualizáltad a vonalzódat. Nagyon sokat gondolok rád! Izgatottan várom a jövő hetet. :)

Nócika Szívem!
Igazán ne akadj fenn ezen a róka témán, és azon sem, hogy érzékeny vagy. Ez mint ahogy írtad, természetes dolog. Nem egy helyen olvastam, hogy a kismamák nagyon érzékenyek.
epret kívántál? :) az fini. :)

Bridget
Már megint mensi fájdalom? A csudába! Mensi monnyon le!
M a terved mára?


Elég sz.r éjszakám volt. Olyan bamba vagyok. Jó lenne, ha már jönne a tavasz, és nem váltakoznának ezek a frontok. Apa sem tudott aludtnk. Szegény tisztára kemerült.
nincs kedvem semmihez, pedig 1000 dolgom volna.

Fogyikúra jelentés: Már 4 kilónál tartok. Tegnap voltam az egyik barátnőmnél, akivel régebben taliztunk, és fél órát ecsetelte, hogy mennyire látszik, hogy fogytam. :) Már azzal indított köszönéskor, hogy te jó ég! Te mennyit fogytál! Annyira örülök neki! :)
Vendég
 


Szép napot mindenknek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
Hat jah de egyenlore meg majd csak jovo heten nem kell megjojjon :roll: Ehes is vgyok mar 2napja olyan kivanosan es a pocim is purcsin viselkedik :roll: a hom meg pompas es talan most eloszor baagyazodasi holeesest is latni 8) annyira bizom minden egyes honapban...lehet most is csak mindenre megint azt hiszem,hogy jel a babasodasra....na de nem is akartam megirni mert nem kellenek am a biztato szavak,hogy jaj az jo jel meg sosem lehet tudni....mert en mar csak akkor akarok orulni ha latom vgyis ha vegre sikerul zebrasat pipilnem :wink: addig barmelyik szimptoma belefer a menzi jon szindromaba is :?

Hat megebedeltunk a szobatars barinojevel 8) o most kinyult es delutani pihenot tart en meg a 24orat nezem a 7.fejezetet 8) 8) aztan meg ma be is kell pakolnom :shock: :x uuuutaaalok pakolni :x :twisted:

Gratula a fogyokuradhoz hidd el par kilo is meglatszik az emberen :wink: csak nekunk nem tunik fel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsuzsukam ne menekulj meselj nekunk mar legysziiiiiii :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszönöm nektek a köszöntéseket és a jókívánságokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát igen, jelenleg három foltocskám van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Igazából a dokijaim és mi is abban b-jzunk, hogy jövő hétre ketten lesznek. Tudom, hogy nem szép ilyet mondani, de azért valljuk be.... három gyerek egyszerre az iszonyat meló és nagy szervezés kérdése. Azért ha úgy döntenek, hogy hárman lesznek, persze mindannyiuknak nagyon fogunk örülni. De nagyon kétségbe esnék.

Viszont a jó hír, hogy Duphastont csak szombatig kell szednem és a Bromomat is csak annyit, amennyi a dobozomban van, többet nem. És magzatvédőt kell szednem.

Nócikám!
Te melyiket szeded???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi!
Gratulálok a 4. kilódhoz!!!! Tudom, mekkora meló ez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzsu
Ertunk mi es veled vgyunk :wink:
Itt van olyan babas vonalzo ahol 3bebi van 8)
http://www.tickerclub.com/

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kösszentyű... ezt kerestem tegnap :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A hivatalos írásom:
"TVS során egy szabályos 13 mm-es petezsák látható, benne másodlagos szikhólyag ábrázolódik.
További két piciny petezsáknak is megfelelő képlet ábrázplódik.
Kontroll vizsgálat indokolt.
Diagnosis: Veszályeztetett terhesség egyéb,ismert ok miatt"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


en is most keresgetek ujat :roll:
meselj mar apa mit szolt????????????/es szulok mikor tudjak meg?Nem lettel veszelyeztetett,hogy ennyi babakod van? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


mi az hogy: "másodlagos szikhólyag"

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


csinaltam pozitiv vonalcsit :oops: hatha :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megjelenik a másodlagos szikhólyag, ami az elsődleges szikhólyagból fűződik le. A hét végére az embrió már 2 mm-esre nő, három csíralemezből áll, és elkezd saját vérsejteket termelni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én nagyon drukkolok, hogy ott legyenek a babók!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


marmint neked vagy nekem? :lol:

en is ikrekre megyek am csak en egypetejuekre :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu: Gratula :) Ez aztán a nagy hír:) Párod mit szólt ??
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT NEKED:)

Bridget: Csak pozítívan :) Jó a vonalzód:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Koszi itt a vegso hajra van utana megyek haza aztan 1honap pihi ha nem ugy jon ossze :? :roll: Mizu veletek :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Persze, hogy neked!!!!!

Csucsu!
Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát eléggé kiakadt és persze félt. De ez érthető. Mindketten kiakadtunk a hármas ikrektől :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
hat azt meg kimondani is sok :shock: :lol: :lol:
Es koszi a drukkokat 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szejjasztok csajok!

Zsuzsu! Örülök, hogy végre beavattál minket ugy igazándiból! Mikor cseréled le a vonalzid a 3-as ra?? Meséltem apának tegnap, hogy lehet nálatok te 4-esben vagy! Na gondolhatod! Totál röhögés fogta el! Aszongy: De jó hogy nekünk nem kellett inszemre mennünk!!! Mondom ja! De azt naon sajnálom, hogy nektek menni kellet, de mondom ha ez kellett a boldogsághoz akkor hajrá! És amugy, hogy veszélyeztetett vagy igy meddig dodozol?? Mert szerintem jobb lenne neked is otthon pihikézni igy tutira nem történne semmi baj! Nem otthon is pakolászni meg dodozni meg egyebek! Csak amit muszály! Hidd el Zozo nagyon meg fog változni! Még ablakot is fog pucolni, ha te ugy akarod! Nekem is pucolt nemrég a Petim! És hidd el Ő nem véletlenül félt! Tök jogos! Tessék pihenni! Legalább az első trimeszterben! De akkor szigoruan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pendi! Tudom én értem én, hogy érzékenyebb vagyok, de pont ezt probálom elkerülni, mert igy nekem sem jobb! De tudom, hogy ez változni fog csak türelem és türelem!
Oriási grat a4kg-hoz! Képet kérek feltenni mindkettőtökről! Látni szeretném a változást! Tedd fel ujra a karis képet meg egy friss mostanit! Mutimá! Ne légy szégyenlős!!!

Brid! Tegnap megettem 30 dgk epret frankon cukrosan és ma mentem cukor ellenörzésre a korházba! Na sejted egyből sürgösségivel kértem! Mert még ideje sem volt távozni a szervezetemből, mert ahoz 14 óra kell! Igy meg 10 óra volt! Nos! Jobb nem is lehetne mert terhelésesen volt 5,7! Márciusban megyek hemoglobin A+c-re, ami annit tesz ki, hogy viyyzanézik egy kombi tesztel az elmult 3 honapot! A dokinéni megdicsért, hogy milyen jó a cukrom, pedig nem is tartom a diétát! Csak nem iszom egyáltalán kolát! Almalé és sprite!

Kérdezte a dokinéni panaszom van-e mondom hát csak annyi, hogy a derekam meg a csontom mikor a hátamon fekszem akkor nagyon fáj és nem birok felkelni a hátonfekvés után! Erre közölte, hogy ha most 13 hetesen igy fáj akkor mikor elérem a 30.-ik hetet akkor majd ugy fog fájni, hogy szinte ülni sem fogok tudni! Mert a gyermekem már most elkaptt valami idegszálat és azzal jól elszorakázik! És a 30-ik hétre jól megnyulhat ez az idegszál és az nagyon tud majd fájni körülbelül ugy mint egy lubágo! Na ezt most nem tom igy kell e írni! Na szép kilátások a jövöre nézve!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Először is keresek valami magyar nyelvű vonalzósat, ahol vannak hármas ikrek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Drágám! EGy kérdésedre elfelejettetm válaszolni! Én az elevitet szedtem, de csak az első trimeszterben kelltt szedni és most már csak a természetes vitaminokat bombázom befelé, mint tegnap 30 dkg eper! Ja és ugy látszik hamarosan kereshetünk egy fantasztikus játszóteret!! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Orulok,hogy rendben volt minden :wink: Ez a vizsgalat nekem uj de ngyon modernul hangzik :shock: (hemoglobin A+c)
Epret eszunk mar mi is 3napja 8) es en is joooo sok sukorral eszem :lol: :oops:

Zsu
Magyar nyelvuben nincs de ha akarod segitek a angolban 8)



Teszteltem egy csont negat :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyunk aludni 8)
Jo ejt csajok...jah es elkezdtem bepakolni :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!

Nocika! Hemoglobin A1C, és az előző három hónap átlag cukorértékét mutatja meg (barátnőmnek a gyereke cukorbeteg)
A terhesség végén megettem este egy kocka csokit, és másnap reggeli vizeletben a védőnőnél kimutatta teszt. Szóval ha mész védőnőhöz és viszed a vizeletet este már ne egyél cukrosat.

Zsu! De jó hír! Mivel inszem volt a peték nem egyszerre értek és szabadultak ki, később termékenyültek meg ezért lehet egy kicsit később kezdtek fejlődni, ezért lehet különbség a petezsákok között.
Én is várom a híreket!!!!

Megyek mert nyügi van.
Puszi

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es elore is koszonom a vonalzi es avatar dicsereteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enyem a lapalja :twisted: 8) :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?