Új privát üzeneted érkezett!

gondolom ismerd a mi tortenetunket.
Mi mielott oszejottunk soha nem talakoztunk elotte szemelyesen csak sms-tunk.
Egy ideig haboztam hogy feldobjam-e a biztos kapcsolatomat a bizonytalanert ugy hogy en nem gondoltam hogy O lesz a nagy O,en akkor akartam elkezdeni elni,fiuzni.Hat ez nem jot ossze de nem bantuk meg.

Kép
monyo83
 
 


na szomenesem van.

a sluszpoen hogy mindketonknek magyarorszagi parja volt.
ja es ugy ismertuk meg egymast a chat-en hogy en meghiusitottam egy lannyal valo csevegeset,magyaran beszoltama paromnak.
szoval nagyon kacifantosan jottunk osze vegul.

Kép
monyo83
 
 


Most egy nagyon gors hszre futja időmből:

ILDI!!!!Nagy-nagy gratula!!!!!!!!!!!!Úgy örülök nektek!!!!!
Jövő ilyenkor visszatérünk a régebben boncolgatott tesó kérdésre :D :D :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap este megint volt kicsi pecsét,de ez már barnás,lehet,csak a maradék.Ma telefonálok a dokinak,mert végre sikerült meegszereznem a számát.És képzeljétek, van olyan száma,ahol telefonos tanácsadást csinál :lol:!Ez nekem annyira tetszik :).

Kokusz

nyugi, a pufi érzés is marad egy darabig :wink:!
Ördögöt elűzöm :evil:!

Okr

Nekünk is volt természetgyógyászat óránk, szinte csak a homeopátiáról beszéltünk :).Én abban hiszek,nekünk eddig bejött.De ez a savasodás-lúgosodás nekem is sok volt,amikor először hallottam.Anyum rákerestetett velem a neten, valami 1 hónapos lötty ára 40ezer Ft :shock:!!!!!
Mindenképpen megyek dokihoz és a szűrést is meg akarom csináltatni magamnak.

Kata

Pé még csak most lesz :?....

Katavirág

Köszi az ötletet.
Neked meg nagy drukk, hogy midnen rendben menjen :)!

Junko

Köszi, ha megnézed, nekem is egyébként a cicka és a palástfű rémlett... :roll:
Én is a természetes dolgokkal szeretek kezdeni, szerencsére a család még tűri :D!
Mi volt ma???


Monyo

Látod,minden jel egy irányba mutat :roll:!
Bakker,ez a cikk nagyon durva :shock:!!!!

Ildiiiiiiiii!!!!!! :):):):)

Angel

Neked is köszi!!Na én is eldobtam az agyam ezen a rutin "kezelésen" :?...


Képzeljétek, hogy ma egy 10-es csupa gépész fiú osztályban az ember szaporító szervrendszeréről tanítottam.Hát nem vagyok szemérmes... :roll:
Mindenről beszéltem,amit fontosnak tartok (és persze tananyag)...olyan furcsán csend volt...mire rájöttem,hogy zavarban vannak :lol:!
Olyan édik :):):)!

Ja,és kaptunk felkérést az abba kreációval egy belvárosi szórakozóhelyre szombat estére :shock:!!!!Kezdem azt gondolni,gázsit kéne kérni :D!

Pusztok!


Ez hosszú lett :roll: (de ez a Ti hibátok :lol:)!

anyapoc
 
 


Kókusz
húúú nálam sem voltak F.-ék a topon,de ez azért már tényleg sok. :( Na de a lényeg hogy már jó kezekben vagytok, és szépen alakulnak a srácok! Drukk drukk!!
Junkó
drága vagy hogy utánamolvastál', én meg teljesen szem elöl tévesztettelek :oops: ,na de most majd gyakrabban benézek mert ezek szerint újra lesz történés nálatok! :wink:

Én, mi jól vagyunk a kezdeti nehézségek (toxémia,korszülés- biztos "hallottátok") után már jól van a kislány.Nagy dumás, vigyorgós eleven csajszi, mi pedig igyekszünk szülőként helytállni. :)

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Húú, jó sokat írtatok!

okr!
A ciklonokat gyorsan tovább kell pörgetni :lol: :lol: :lol:

kata!
rólad írnék? hogy érted, h rólad írok?
nem is ismerjük egymást - vagy igen :shock: :)

katavirág!
áh, az istenért sem bántanám meg a tesóm, ezért nem találkozunk most... titkolom a dög énem :roll:

kokusz!
sztem a kúpok készítésénél számolnak azzal, h x mennyiség kifolyik.
de hatása úgy biztosabb, ha utánna 1 órát fexel - már ha van lehetőséged :)

monyo!
igen, minden rendben a kapcsolatunkkal. csak a bébi kérdésben nem gondoljuk ugyanazt - de persze idő kérdése, h változzon :wink:
Vendég
 


:cry: lekéstem rólatok
Vendég
 


Sziasztok,

Jajjj, Te Monyó!
Hát arról jutottál eszembe, h milyen gázos dolgok megtörténhetnek Nálatok is... :shock: :cry:
Köszi, küzdök ám, mint disznó a jégen! :wink:
Igen, emlékszem a Ti történetetekre! Jajjj, hát persze, hogy Beléd szeretett a párod, ha beszóltál Neki! :lol: 8)

Anyapoc,
Sikerült elérni a dokit? Tetszik a telefonos tanácsadás! :D (neeem szeretek orvoshoz járni... :oops: ) Csak egy picit olyan tvn keresztül gyógyító fílingje van a dolognak, nem? :D
Nekem is bejönnek a homeos cuccok és már az Anyukámat is megfertőztem a dologgal! :lol:
Éédesek lehetteka fiúk, hogy zavarba jöttek! :D
Gratu a felkéréshez! :D Nem lehet gázsit kérni? ... :?

Katica,
Jó, hogy túlvagytok ezeken a dolgokon!
Képet teszel a dumás csajsziról? :wink:

Szürkemaci,
Jajjj, nem, bocs, csak úgy értettem, hogy elkezdtem olvasni a soraidat és bólogattam, mert sok dolog egyezik az életünkben. Ennyiből azért arra sem jönnék rá, ha ismernénk egymást! :wink:

Okr,
Bocs, mégis csúszik a válaszom, mert egy 'kedves' levél úgy felhúzott, hogy fáj a fejem... :(

Kókusz,
Katavirág,
Készítem holnapra a drukkokat! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Anyapoc
Itt még homeopátia szóba sem került.Ilyenekről volt szó,hogy 5 fő elem,védák,kínai orvoslás meg ehhez hasonlóak.
Savasodás-lúgosodás löttyre nehogy költs!!Engem azért zavar ez az egész,mert akinek felborul ez a kényes egyensúly,nem lötty meg húsmentes étel kell,hanem intenzív terápia. :evil:
Fiúk csudapofák lehettek. :D Mi ma kegel tornáztunk,na a fiúk itt is mély csendben voltak.
Gázsit meg jó sokat kérj!!! :lol: :lol:

Kata
Ma úgy látom sokat bosszantanak :evil:
Levelet kivárom! :P

Monyoka
Legalább unokáknak lesz mit mesélni!

Kokusz
Én per os nyomattam ,mert kiderült uaz a hüvelygolyó,meg a tabi.Na nekem így egyszerűbb volt.Munkahelyen fura lett volna ha délbe ledőlök,miközben belövök egy adag golyót jó mélyre. :wink:

Katica
Jó,hogy már rendbejöttetek!

Maci
Ciklont seprem jó messzire.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kata!
sok dolog egyezik?
mesélj!
kíváncsi lettem :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata

Sikerült elérnem a dokit,annyira meg is lepődtem,hogy ő vette fel (azt hittem,van asszisztense...így rémlett),hogy teljesen összezavart a dátumokkal :oops: :roll: ... na de 4-én megyek,ez a lényeg. :)
Nekem nagyon bejönnek a homeos dolgok,persze akkor,ha időben elkapom a betegséget.A gyerekeket szinte csak így kezelem,ha nem vészes a dolog.Alig látja őket a dokinéni... :roll: Anyum is adja nekik rendületlenül,az a jó,hogy nem kell velük megküzdeni,hogy ez hülyeség vagy ilyesmi :).
A telefonos gyógyítás jó :D!Hát azért a ráolvasásnál jobb :wink:!

Okr

És lesz még természetgyógyászat órátok?
Torna buli lehetett :D!Én strechinget tanulnék,de oktatás sehol nincs :(.Itt meg olyan keveset tanultunk róla,hogy az semmire nem elég :?...
Jaj,dehogy költök!!Ennek is olyan kuruzslás szaga van :?... Anyumnak mondtam is,hogy hülyeség... :(



Gázsi az aztán lesz :D!Azt kapjuk "ajándékba",mint utóbb megtudtam, hogy az MKB (volt FOTEX) egyik régi tagja (Éles Józsi,aki ismeri ..) ott ünnepli a 40. szülinapját,így a fél csapat tuti ott lesz :shock: :shock: ...Azért ez durva,nem? :roll:

Na de mindegy,buliiiii lesz :D!

Holnap még jelmezt gyártok,mert du farsang :).

Joccakát :)!

anyapoc
 
 


Szürkemaci,
[quote="szürkemaci"]
írta:
szürkemaci
a 25 éves húgom már férjhezment, lassan gyerekük lesz (igaz meddőségibe járnak ismeretlen eredetű ok miatt), én meg 30 évesen még a "nagy őt" sem találtam meg - már ha van ilyen :oops: :roll:

Gyerekem meg végképp nincs.... :? :(

:shock:


Eddig egészen teljesen mintha én írtam volna. :D Igaz, azt hozzátettem volna, h de azóta lassan 32 vagyok és már megtaláltam, csak szóljon Neki is valaki, h én vagyok az! :lol:
kata1977
Hatvan
 
 


[quote="szürkemaci"]
írta:
szürkemacia húgom
hát, nem túl jó a viszonyunk. más világ mint én.
ráadásul kicsit rosszul is esne, ha neki lenne előbb gyereke. tudom, h ez nem túl szép, de így van.


És még ez is... Igaz, az, h rosszul esne, nem a legmegfelelőbb kifejezés - az én érzéseimre. Vmilyen szinten picit szar lenne, de tutira örülnék Neki és imádnám! És mi sem találkozunk túl gyakran a Tesómmal... :(

Na, tényleg elteszem magam holnapra!

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Anyapoc
Én már előző félévben megcsináltam a strechinget. :D Még van autostreching is B-tárgyként,ha még belefér a kreditembe felveszem jövőre.
Ja,van természetgyógyászat óra,bár nem ez a neve,de term.gyógyász tartja,szal uaz.Hát nem túl izgalmas,egyenlőre legalábbis.
Hát Éles józsit nem tudom kicsoda :oops: :oops: ,de jó bulizást kívánok!
Farsang itt is holnap lesz!

Kata
Dobj meg az email címével ,és elárulom neki! :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kata!
és te miért nem találkozol a tesóddal? (hisz látom, h szomi vagy miatta)
azt mondod, h neked is szar lenne, de te örülnél? jaj, én félek tőle, h megbántom. pedig nem akarom. soha nem bántanám meg azzal, h ilyen dög vagyok.
sőt, szégyelném, ha kiderülne!

anyapoc!
milyen jelmezt csinálsz?

no, lassan én is megyek.
jó éjt nektek!
Vendég
 


ja és anyapoc!
én tudom, h ki az ÉLes Józsi! sztem a párom örülne, ha ott lehetne :wink:
Vendég
 


sziasztok.

Jobban vagyok mint tegnap,igaz volt hasmarsi de legalabb nem szedulok :lol:

anyapoc, :shock: huu en tuti nem tudnak masoknak ebbol eloadast tartani.Mikor nekunk a suliban volt felvilagositas mindenki majd elsulyedt szegyeneben :oops:

Kriszti igen,majd elmeseljuk az unokaknak ha lesznek,rengeteg izgalmas es szep emlekem van.

szurkemaci,hatha megondolja magat a babaval kapcsolatban.akkor ti most vedekeztek ugye?vagy amolyan ha besikerul akkor lesz dolog?

kata a tegnapi friss hirek szerint a pasi sajat magat herelte ki

:shock: ezzel akarta bizonyitani a felesegenek hogy mennyire huseges,mostmar nem tudni mi az igez,folyik a nyomozas.


ez a teso kerdes erdekes.nekem ugye ocsem van,6evvel fiatalabb.
Anyu meselte hogy nagyon varja unokaocsit(azt szeretne)mindig kerdezgeti anyutol hogy nekunk miert nincs mar,tolem valamiert nem meri megkerdezni,pedig mar elmeseltem neki hogy mi a bajunk meg miert nem sikerul.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan.

Kokusz!
Nem baj ha kifolyik. És tényleg ugyanaz a hüvelyi, meg az orális. Úgy csináltam, hogy estére, és amikor tudtam utána pihenni legalább fél órát alulra dugtam, máskülönben meg felülre. Végül is tegnap írtad, hogy állnak az embrikék? Ma hányra mész? Mintha nem olvastam volna, de mindjárt megnézem megint. Mára egy nagy kalappal! Jelentkezz majd!!!

Monyó!
Szuper, hogy így áll hozzá a párod. Akkor pedig hajrá!!!

Ildikém!
Éljen!!!!!!!!!!! :) Igen én sem lepődtem meg, de nagyon örülök. A fájásnak kevésbé. Mit mondtak rá?

Anyapoc!
4-én mész? Az még soká lesz. Azért remélem nem találnak semmit.
Kölkök viccesel lehettek én biztos csak dadogtam volna.

Katica!
Én fotót szívesen látnék a kis Lénáról. Sztem másokat sem zavarna.

Katavirág!
neked is nagy kalappal.

Ja és mi volt tegnap.
Dokinéni tündér aranyos volt, sárgatestet találtunk és még mindig biztat, hátha összehoztuk/zuk nélküle is. Így márciusra sem kaptam fogigátlót, had próbálkozzunk. De áprilisban kezdünk, ha mégsem ügyeskedjük addig össze. És lesz AHA is. A PGD-t pedig megálmodom addig. De inkább nem mint igen. fene azt a makacs fejemet...

Na szóval ennyi. Babszem van a se***emben az biztos. A sítúrát nagyon támogatta, hadd legyen az immunrendszerem rendben. (végül is tavaly is ebből a szériából sikerült...)

Na pussssz

Junko
junko
 
 


Kokusz!
Valóban nem írtál tegnap az utrós kérdésed után. Ugye nincs gond? Írj!

Junko
junko
 
 


sziasztok!

Kókusz,
hol vagy, mi van :?:
vártam a tegnapi állást... remélem most beültizel! :wink:

UTRO: inkább orál szedtem (amúgy szinte az egész kifolyt), szedd, ahogy neked jobb, tényleg ua a hüvelyes és az orál, DE a lényeg, hogy nem szabad váltogatni, hogy egyszer itt egyszer ott, más a felszívódás, ez megzavarhat. Persze egy hüvelyről orálra váltás belefér! :)

Anyapoc,
drukk a dokihoz!
Naaa, sztár leszel? :lol: :lol:

Monyóka,
örülök, hogy jobban vagy! :)

Junkom,
drukkolok, hogy a sárgatested 14 nap helyett 12 hétig maradjon! :wink:
a PGD-t meg jobb híján próbáld megálmodni... magam se tudom, mit tanácsoljak :oops: jó dolog lehet, de hát macerás és kicsit költséges...
angel37
 
 


junko hajra spontankodas.
mi az a PGD?

Kép
monyo83
 
 


Helló Lányok

Bocs hogy nem jöttem tegnap de azt hiszem elég száni napom volt .... este már sírtam.

Elmentem dolgozni és egy barom belémjött hátulról egy terepjáróval. Olyan hangja volt azt hittem lebontotta az egész autót. Na nem lett nagy baj, de nem akart papírt írni. Adott névjegyet. Mivel cégautó kénytelen voltam mégis megkeresni mert kell a baleseti bejelentő. Délután 4-ig rohangáltam utána mire meglett .... ezek után hazajöttem, felhívtam a lízing céget. Küldtek még mailben egy papírt amit ki kellett volna tölteni, de mit ad isten nincs net. Hívom az ügyfélszolgálatot ahol a helpdeskes fiúka sík hülyének nézett na itt telt be a pohár majdnem elküldtem a sunyiba. És akkor még nem mondtam hogy 5 körül megérkeztek a barátaink akik nálunk aludtak mert ma mentek Velencébe és ugye vacsifőzés stb. Szóval klassz nap volt ....

Már jól vagyok, kibőgtem magam tegnap. Nemsokára indulunk a babákért :)
kokusz
 
 


Ja szóval azt sem írtam hogy tegnapra 5 embrikénk lett :) délre megyünk beültire.
kokusz
 
 


Kókusz,
óóó, na ez az ami most marhára nem hiányzott :roll: :roll: remélem sikerül elintézni az autó-dolgot.

gratu a +1-hez! :wink: ügyesek legyetek! legközelebb már a 2 legszebbel a hasadban írsz, másik 3 legszebb meg fagyiban! 8)
angel37
 
 


Sziasztok.

Kokusz!
Fú de rosszul hangzik ez a tegnapi nap. Sejtettem hogy van valami.
5 emrihez. gratulálok. kellett ám vmi helyzet, hogy a sok feszültség aggodalom kitörjön. Most jó a rosszban, hogy az ET-re megnyugodtál, kisírtad magad.
Drukkolok mára!

Angyal!
Ja, akkor hogy én váltogattam az utrót. az nagyon nem jó??? nekem ezt a doki nem mondta...
Jajaja remény hal meg utoljára...
PGD. Tudod, ha tesóm nem lenne példaként jobban hajlanék rá. De így. Annyira nehéz döntés.

Monyó
Köszi. :)
A PGD: a már megtermékenyült embrióból kivesznek egy sejtecskét, amin megvizsgálják, hordozzák-e a genetikai bibimet. Így végül transzferkor csak a teljesen egészséges kromoszóma állományú embriket kapom vissza. Hát ezen filózom bevállaljam-e.

Junko
junko
 
 


Angel

Hát nem hiányzott, de így volt megírva ... szerencsére nem lett semmi bajom a többi meg nem érdekel már. Hétfőn viszik az autót megcsinálni.
Köszi :) Apa bejöhet vajon velem? Vagy nem igazán engedik ....

Junko

Neked is köszi, és igen valahol jó volt ez az egész tegnapi nap, tényleg sok volt a feszültség és legalább kijött. Olyan jót sírtam a férjem meg jött hogy miért sírok, aztán meg nevetett mert mondtam neki hogy igazából nem tudom.
Örülök a sárgatestednek :) nagyon :)
kokusz
 
 


kokusz hat tenyleg ez a legrosszabbkor jott :?

grat az 5 embrikehez es nagyon szoritok hogy mind a ketto megtapadjon.

junko ertem,ez bizony nehez dontes.Ilyenkor nem serul meg az embrio?Ha "hibas" genallomanyu babat tesznek vissza akkor annak utanna mik a kovetkezmenyei?nem tapad meg?

Kép
monyo83
 
 


Junkom,
tesód esete... egyszerre a remény, jó példa, másrészt meg épp nehezíti a döntést... az ő esete nélkül valszeg egyértelműen pgd mellett döntenék, és a te múltkori szomorú eseted ( :cry: ) is talán afelé billenti a mérleget (bár nem biztos, hogy a kromoszómáknak köze vol hozzá)... nem könnyű... :?
bár kapnád meg valahonnan az égi jelet! vagy még jobb lenne, ha áprilisban nem is lenne már aktuális.

jaja, így van ez az utróval, az első(k)nél én se tudtam, a viszketés miatt mondta a doki, hogy akkor menjen orál, én meg önhatalmúlag váltogattam...
látok benne logikát, orál jobban szívódik (csak ugye terheli jobban a májat) hüvelyben sok kifolyik, így nyilván kevesebb szívódik, és ez a progiingadozás simán lehet, hogy nem tesz jót!
hogy valójában mennyit befolyásol, azt meg ki tudja... :?
szal én a szájas utro+ kellemes kis szédülésre szavazok! 8)
angel37
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
De kis ügyes babáitok vannak! :D :D :D :D :D Gratulálok!Aztán csak így tovább!DRUKKOLOK NAGYON!!!!Akkor mostmár csak jó dolgok jöhetnek! :wink:

Junko!
Ez kockázatos?Nem is hallottam még ilyenről! :oops: Annyiból talán jó lehet hogy majd a gyermekeiteknek nem kell ezt végig élni amit neked!Vagy nem befolyásolja?Bocsánat ha hülyeséget írok! :oops: :oops:

Monyoka!
Olyan régóta,és olyan sok mindenen átmentetek már! :( Ne vesszen mindez kárba!Tessék most már mindent megtenni a babáért!És látod most már a párod is mutatja hogy szertné!

Anyapoc!
Láttam a másikon a jelmezt!Le a kalappal!!!!Nagyon ügyes vagy!!!
Mennék én már nagyon,csak hát az anyagiak... :cry:

Angyal!
Hogy van Dorka???Nem mesélsz róla mostanában!
3x3 utrót kaptam utoljára!Lehet jobban jártam volna ha szájon át szedem :?

Kata,Maci!
Nekem nővérem van!Szegény ő is átélte amit ti!Előbb született babám mint neki!Rettegtem elmondani neki,mert tudtam hogy fájni fog neki!De kárpótolta az Élet,mert megtalálta az igaz párját és két csodás gyermek anyukája!

Kriszti!
Nem irigyellek!Én nem is tudom mit kezdenék egy ilyen helyzetben! :(

Katavirág!
Ha jól emlékszem ma van a punkciód!Drukkolok nagyon!
Igen,sajnos már olyan régóta várunk! :cry:

Ildi!
Két baba! :D :D Gratulálok!Vigyázz nagyon magatokra!!!!!

Remélem nem hagytam ki senkit!
sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jujj de bunkó vagyok

Ildikém gratulálok !!!! Vigyázz magatokra.

Ancsa

Köszi szépen. Ti még mindig a Forgácsba jártok?

Monyokám neked is köszi a drukkokat :)

Majd ha hazaértünk írok. Úgy fel vagyok fújódva megint mint egy lufi .... na de nem panaszkodom :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Megálltam a jelmezvarrással kicsit,mert sok volt a görnyedés :?....

Kokusz

Gratulálok az 5-ös fogathoz :).
Az idegeskedést meg letudtad a balesettel :wink:!
Szegénykém,nem lehetett kellemes...Azért bátor voltál, hogy elengedted csak úgy az embert :roll:....


Okr

Sreching jóóóó :).Az autos. milyen????Ezt még nem hallottam..
No,gondoltam,hogy nem vagy kézilabda rajongó :wink:... régi kézis a veszprémi csapatban, valamikor nagy ember volt (állítólag :D),de már kiöregedett :).Tudod,az a csapat,akinek most az egyik tagját meggyilkolták :(....

Junko

Most szűnt a dolog,jön a PÉ (nem tudom,ha közben vérzés van attól,akkor mennyivel PÉ előtt van,vagy pont akkor,mert végül 3 nappal PÉ előtt volt... :roll:). Minden esetre így nyugodtabb vagyok,hogy megvan az időpontom....
Na meg hogy végre rászántam magam :?...
Spontánnak drukk, sárgatest nagyon jó!
Csak ne légy makacs... :roll: Doki mit mond a kromoszómavizsgálatról?

Monyo

Na de tudod,nekem ez a dolgom :D!Bár tény,hogy vannak olyan tanárok,akik ezt rövid úton elintézik.Én valahogy bírom a témát is,meg fontos,hogy sok dologról tudjanak a gyerekek,mert szt sok dolog kimarad nekik :roll:...
Öcséd édes :).Azért ez jó érzése,nem?
Most komoly,hogy magát herélte ki????

Angel

Sztár,vazze :lol:!Majd szójjá,azt küldök autogrammot :!:

Szürkemaci

Akkor párod kézirajongó? :wink:
Oroszlán a fiamnak, pillangó a csajomnak :).Oroszlán kész, pillangó készül :).

Ancsa

Köszi :).Igyekeztem,de azért a pillangó kifog rajtam :?...
Rossz,amikor van elképzelés,de azért mégsem olyan lesz :(... Na de azért jó ám :).
Sulira készültök?

anyapoc
 
 


Ancsa :)

Dorka nem velem lakik (hu... :roll: :lol: ), szüleimnél, jobban nem is lehetne, szar rossz kutya! :evil: de imádjuk!
hétvégenként látom, de olyan kis erős, főleg mikor üdvözölni akar, hogy már félek tőle! :oops: :lol:

Nem tudom jobban jártál volna-e... azért sok baba született már hüvelyes utróból :wink: , nem hinném, hogy ezen múlik!
(a szinte napi váltogatás az más)
angel37
 
 


ancsa sajnalom hogy a penz miatt nem tudtok tovabb lepni.
ezert mondom en hogy a penz nem boldogit de nagyon jo ha van.

anyapoc,tudom persze hogy te ezt csinalod,meg gondolom rutinbol megy is,de nekem akkor is kenylemetlen idegenekkel errol beszelnem.Okes apuval anyuval ocsivel kitargyaltam mar a sexualis szokasainkat(na ekkor nem akart a parom apossal talizni,o nagyon eliteli az intimitasrol valo beszelgetest)Nalunk a csaladban nincs tabu tema,barmirol dumalunk.szoval nekem csak idegenekkel nehez errol tarsalognom.
ja,ugy nez ki magat herelte ki a szerencsetlen :? es meg most feljelentest is indul ellene a hatosag felrevezeteseert.
Igen jol esik ocsem erdeklodese,foleg hogy meg fiatal de nagyon jo lelku ember,imadom az ocsemet es jo a viszonyunk.

Kép
monyo83
 
 


Kokusz!
Hát hogy járunk azt nem mondanám!2007.novemberben voltunk utoljára! :oops: De oda megyünk,majd!Kaali nekünk nagyon messze van! :(

Anyapoc!
Ügyes vagy nagyon!Biztosan az is szuper jó lesz! :D
Készülünk iskolába,csak nem mehetünk! :( Beszéd hibája van Marcinak,meg megvizsgálta most egy nő,aki azt mondja hogy fejlesztésre kell hordanom,mert úgy látja hogy a bal oldala 'még nem vált le" :?: Teljesen ledöbbentünk,mert mi nem látunk semmi hibát a mozgásában!Állandóan mozgásban van,ugrál,bukfencezik,rohangál...amit ennyi idős gyerek csinál!Oviban midíg futóversenyeznek és mindíg az első 3-ban benne van!Csötörtökön megyünk,ahol felállítanak egy anamnézist róla!Valami tornát kell csinálnunk amin a Dévény is alapszik!Nagyon okos és értelmes,mehetne csak ezeket kikell javítani!Na de nem untatok ezzel senkit!
Bulcsú biztosan megy!Várja már?

Angyal!
Édes lehet! :D :D És szüleid azért bírnak vele?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziaszztok.

Monyó!
A megtapadást nem akadályozza, de életképtelenek az embriók. Nem lehet tudni, a nyári esetem nem ennek tudható-e be. Ahogy Angyal írta a mérleg pont egálban van. A vetélésem elbillenti, de tesóm visszabillenti. (neki is van ilyen kromoszóma baja, így vszínű nálunk öröklődik, vagy apumnak, vagy anyumnak van. Inkább apának, mert az ő húga is 7 évet várt a gyermekére).
de amit írtál az megint elgondolkoztat, ha kiküszönölnékn, legalább a mi gyerekeink nem kínlódnának ezzel (igaz, a ritka teherbeesésemre ez nem magyarázat. Tudod emiatt buktam ki annó és hagytam el a topikot)

Ancsa!
Mint a lombiknak ennek is van kockázata. Sérülhet is persze az embrió, de ebben az állapotban még minden sejt hordozza uazt. az információt így képesek újra felépíteni magukat. Fagyasztásnál is sérül mindig valamellyest.
Sajnálom, hogy pénz miatt nem tudtok tovább lépni. Mi most anyukámtól kaptunk a babaprojektre. :oops: Kicsit ciki volt, de hát elfogadtam, mert hát ha PGD is lesz, az alapjáraton minimum 100 000 - 150 000 Ft plusz... nem mondom ez is hátráltat. :(

Angyal!
Azért én maradok a hüvelyi urtónál, ha tehetem majd. Monyónak írtam érted a dilemmámat. Most megint az igen felé hajlok. De majd látjuk...nem tudooooooooooooooooom. Olyan jó lenne, ha legalább ezzel nem kéne foglalkoznom. :(

Anyapoc!
Én is farsangolok. Végre beszereztem mindent a jelmezekhez. Férjem Ford Fairlane én Suzu Petas lennék...ha nem marad el a buli. Ismeritek a filmet?
Megnéztem a jelmezt, tényleg nagyon ügyes vagy!!!

Junko
junko
 
 


Ancsa!
Azért az orvosok rá tudják hozni az anyukákra a frászt rendesen. Sok gyereket visszatartanak mostanában az oviban. vagy csak az én környezetemben, nem tudom. Hátrányára biztosan nem lesz, de ha tényleg nem láttatok semmit, ez biztos inkább csak óvatosság, mint nagyon komoly dolog.

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Kész a pillangó,pakolok és megyek gyereket festeni :D!Én nyuszi leszek :).
Apa meg beteg :(...de tényleg :(.Remélem,azért délutánra összeszedi magát...

Ancsa

Nem untatsz,jó ám hallani rólatok :).
Csak nem mozgásterápiára kell vinnetek?Bulcsú is járt most egy évet,mert neki meg a keresztező mozgások nem voltak rendben,de teljesen rendbe tette.És ezt nevelési tanácsadó mondta?Már hogy nem mehet suliba.Logopédus mit mond?mert tudod,mivel betölti a 7. évet,te ragaszkodhatsz hozzá,hogy menjen suliba,és közben is rendbe lehet tenni a dolgait. :roll:

Junko

Én ismerem a filmet, eszem-f...szom megáll :wink:!De a csajt nemtom,melyik volt...Már aki te leszel.... :roll: Régen volt már,na :).Még fiatal voltam :D!
Milyen kromoszómaproblémátok van egyébként?Erről lemaradtam? :roll:
Sok a visszatartott gyerek,lassan nincs is olyan,aki 6 évesen elmegy suliba... :roll: Mi meg gondolkodhatunk a felnőttoktatáson,mire odaérnek hozzánk :lol:!

Na futok,mert mindjárt buli van :)!

Majd jövök képekkel :)!

Pusz

anyapoc
 
 


Ezt csak azért,hogy mindenki jót derüljön :)

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok

Jelentem 2 pötty a pocimban :) olyan jó érzés. Uram teljesen meg volt hatódva mikor megnézt őket, és benn is maradt velem :) mostmár csak kapaszkodniuk kell.
kokusz
 
 


Kókusz,
jól van, indulnak a tapik! :D :D
a többi fagyi?

Junkom,
oké, legyen trutyigolyó! :wink:
értem persze a dilemmát - már amennyire száni-társ, de kívülálló értheti :oops:
Monyó mond valamit...

Anyapoc,
hát ezt meg ki írta? :shock: :lol:
apának jobbulást! végre otthon, most meg beteg :(
angel37
 
 


Angel

Elvileg igen, azt mondta a doktornő hogy továbviszik őket és majd meglátják lehet e fagyiba.
ICSI volt ám ... legalábis a papíron ez szerepel amit adtak.
Közben meg kiakasztanak a melóhelyemen ....
kokusz
 
 


Kókusz
Babás vagy! :) szuper,tapi drukk!!!+++++++ Munkahelyedet nem avattad be gondolom? Bár mostmár egész régóta itt dolgozol, igaz?

Junkó
hu de nehéz döntés lehet ez. :roll: De sztem már az is fantasztikus hogy akár ilyenre is van/lesz lehetőségetek. Az hogy a doktornő így bízik a spontánban több mint bíztató! :)

Kata
igen nagyon jó. senkinek nem kívánom azokat az első heteket.Fogalmam sem volt mi az igazi aggodalom, míg nem lett gyerekem.
Ha jól számolom 6. exszáni baba: Kép

Kép
katica_75
 
 


Anyapoc

Kíváncsi vagyok a pillangó jelmezre :)
Szegény apa ...gyógyulást neki. Ja ez a felkérés azért biztos jólesett nektek :) mondjuk nekem is tetszett :) Majd én is kérek autógramot :lol:

Ancsa

Értelek. Hát nekünk is közelebb van jóval a Forgács de elég volt belőlük .... :roll: sajnálom hogy a pénz miatt várnotok kell. Kicsifiaddal nem biztos hogy baj van, nem? Én is őgy érzem manapság szeretik beleverni a frászt az anyukákba.

Junkokám

Hajrá spontán :)

Katica

Köszi :) jó érzés, maradniuk kell :)
Melóhelyen nem tudják, majd ha már biztos lesz bejelentem. Mert azért nálunk is érezhető válság és azért előfordulht hogy küldenek e embereket. :roll: Szóval nem egyszerű így. Léna baba nagyon édes :) Olvastam mikor baj volt veletek, sokat gondoltam rátok.

Lányok: így beülti után mit szabad és mit nem? Persze az evidens dolgokon kívűl. Nem emelgetünk nehezet, no stressz már amennyire lehetséges. Fürdőkád biztos nem jó. Kávé?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Na ez a nap is eljött. Nagyon örülök. Nehéz két hét előtt állsz (mi is :) már a topik), de jó lesz a vége. :)
Mit szabad? Nos pihenj amennyit tudsz. Sztem az a jó, ha az első napokban pihengetsz és utána szép lassan mindent úgy mint szoktál. Az biztos, hogy jó ha sokat vagy a levegőn. Az elsőnél én semmit nem mertem nagyon csinálni és tiszta depi lettem a végére. Az utolsónál rengeteget voltam a kertben, és sokat emelgettem a kutyákat, fát vágtam ilyesmi-mivel ugye biztos voltam benne, hogy nem sikerül. És hát csak ez jött be végül. Szval a lényeg, hogy az a mit csinálsz jól essen. Érted.

Anyapoc!
Azaz. Suzu akit Ford keres a filmben. Vicces. De elmarad a bulis sajnos. :(
Jó bulizást neked.

Angyalka!
Azért lassan elkezdhettek vásárolgatni, akár lakást akár ruhácskát. :) Bár tesómék is így csinálták. Végre megvette első terhes gatyóját és felsőjét. Még fel sem tudta varrni a nacit már ment szülni egy percig nem volt rajta (mondtam is ne varrja fel az alját jó lesz nekem. :oops: ) Mikor megszületett a kicsi az egész család ott pörgött a lakásban hogy meglegyen a babaszoba. Én meg mentem ágyneműt, hőmérőt venni. Na nem mintha bántam volna. Nemsoká 22. hétben leszel. Úristen mennyit leveleztünk, mennyit szerencsétlenkedtünk. Nekem még mindig hihetetlen néha hogy babát vársz. De nagyon-nagyon jó.

Katica!
Olyan szép a baba, mint a neve. (akár a te neved
:wink: )


Szófosásom van. Párom elment bulizni én meg itthon maradtam Barátok közttel. Szánalmas. :(

Junko
junko
 
 


Kokusz!
Én ittam kávét. Kevesebbet ugyan, de ittam.

Junko
junko
 
 


A fészkesfrancosfrancbaaaa!
Elkezdtem írni Okr-nek, kidobott a gép. Mondom, sebaj, írok ide mindenkinek, megírom, mikor elküldeném, azt mondja, lépjek be (be voltam lééépve!) és eltűnt a hosszú, amit írtam... :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Na, ez a szánalmas....

És egy képet is akartam tenni, azt csakazértis felrakom (a többit holnap vállalom ismételni...)
A kép címe: Zsófi, a család esze:
Kép

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na, és alig látszik a képen a szöveg...
Idézem:
"Nem tutam bezárni az ajtót. puszi: Zsófi" :lol:
kata1977
Hatvan
 
 


Lanyok, annyit irtatok, hogy ezt most nem gyozom :wink:

Csak gyors helyzetjelentes: 5 embrikenk mind megtermekenyult :!: Hetfon 1db beulti :lol: Altatas szuper jo volt, nuku emelyges, nuku hasfajas, ebredes hulyesegek mondasa nelkul :wink:

Kokusz, babatapik :!: :!:

Kata, bocsi, ha megbantottalak :cry: Tudod, en hamar kiakadok az igergetos szeretlektol :oops: De kivanok szerencset, mert lehet, neked tenyleg sikerul :!:
katavirag
 
 


Jóreggelt

Junko

Köszi a tanácsokat :) és az optimizmusodat.

Kata

Hát ez előfordul .... a kép nem semmi :lol:

Katavirág

Gratulálok :) én is drukkolok neked nagyon.
kokusz
 
 


Sziasztok!

Apa teljesen kidőlt,nem tudom,hogy lesz ma így fellépés :?... Nélküle? :roll:

Kokusz

Gratulálok a kezdődő kismamasághoz :)!Milyen érzés? :)
Végül apa ott volt? :roll:
Virtuálisan máris aláírom neked ezt az oldalt :lol:!
Munkahely? :roll: Már megint mi volt a gond??

Angel

Nemtom ki írta, a neten találtuk apával,de jót röhögtünk :D!
Következő meneted mi lesz? Cukorterhelés?vagy előtte lesz még UH?

Junko

Miért marad el a buli? :shock:
ja,na látod, a történetre már alig emlékszem :).Csak azt tudom,hogy Nagy Feró szinkronizálta :).Na de majd jövőre :wink:!

Katavirág

Gratulálok!!!A továbbiakhoz meg nagy drukk :)

Kata

Ez a kép sem semmi :D!Legalább a kulcsot nem kellett ott hagyni :wink:!


És akkor a farsangolók :)...

Akció közben:

Kép

A jelmezek:

Kép

Apával:

Kép

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?