Új privát üzeneted érkezett!

bikfy a zenét nem lehetett letölteni........ :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabó
Szívesen :)
Franc Piribe :(

Luli
Örülök, hogy túl vagy rajta és minden ok :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Na...
Voltam délután dokinál. A jó hív, hogy volt PÉ :)
De akkor a hőm miért nem mutatta???? :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

princzike mondtam hogy a hőbe nem lehet bízni...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Úgy legyen :)
Most már tényleg szeretnénk elhappolni előled a laptatőt :lol:

Mikor mész UH-ra? (lehet, hogy írtad, csak akkor az én agyam a szita)

Kép

Kép
princzike
 
 


happold el nyugodtan........ :)
uh-ra jövőhéten megyek...holnap fel is hívom a dokit melyik nap menjek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Azt hiszem párom nekem amára megcsinálta a programot. Úgy, hogy most csak egy gyors bekukkra jöttem, ugyanis öltözhetek és mehetünk a baleseti sebészetre.
Tegnap a kis ügyes futni ment a szomszéddal, de már busszal kellett haza jönnie. Nagyon úgy néz ki, hogy elintézte a bokájánál a szalagokat. (ismét :()


A jó hír, hogy talán emelkedik a hőm, mert ma reggel 37,5 volt. Igaz, hogy csak 1tized, de legalább valami :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Princzike remélem hogy nem komoly a férjed sérülése és nem kell műteni. Tök jó hogy volt péd, ez azért már jelent valamit.
Én megyvagyok. Kicsit fájdogál a hasam és az éjjel arra ébredtem, hogy fáj a bal petefészkem vagyis akörül. Ugyan úgy mint amikor a clostit szedtem. Hát nem tudom hogy miért. Lehet hogy azért mert dolgoznak a hormonok?! Nem tudom. Remélem minden rendben van odabent.
csige-bige
 
 


csige nyúlnak a szalagok odabe...... :)
princzike remélem nem komoly a baj?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok!

Princzike,
férjed :arrow: :(
Néztek neked hormonokat???? Én úgy olvastam valahol, hogy ha nem emelkedik időben a hő, csak napokkal később, akkor ott van valami bibi a hormonokkal.

Csige,
minden ok lesz, nyugi. Ezek normális érzések.

Viszont amiket én tegnap éreztem.... Elkezdett fájni a hasam olyan mensisen, aztán mégjobban, aztán már a derekam is. Egyszerűen feküdni nem tudtam, annyira rossz volt. Aztán olyan éjjel 1- fél 2 körül elmúlt. Egyszerűen nem tudom , hogy mi lehetett. De én teljesen bepánikoltam. Előjöttek a rossz emlékek. Nem tudom mi lesz velem, ha én egyszer terhes leszek :( .

Csige,
te hogy éled ezt most meg? Nem félsz?

Nita,
meg tudnád mondani, hogy honnét szedted le az aviva tornát?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: de igen, félek és nagyon nehéz pozitívnak lenni és azzal nyugtatni magam, hogy minden rendben lesz. Igazából én azt mondogatom magamnak, hogy szedem az utrót, ennél többet nem tehetek. Ha egészséges a baba, akkor minden rendben lesz. Nagyon bízom benne, hogy ez a terhesség most sikerülni fog és komplikációmentes terhességem lesz. Ha eljutok a 12. hétig, akkor azért fellélegzek egy kicsit.

KépKép
csige-bige
 
 


Ranita lehet hogy nektek is most jött össze, hogy ennyire nem foglalkoztál az egésszel. Most már csak pár nap és kiderül :lol: Nagyon drukkolok :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok, én lementettem az aviva könyveket, és az elsőhöz a zenét, emil címre elküldöm, akinek kell.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegela,
ment privi :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Neagela!Küldtem én is privit!Köszi :D
Vendég
 


nem tudja valaki,hogy a cickafark teát a menszesz végétől kell e inni,vagy mikor kell váltani a palástfűről a cickafarkra?
Vendég
 


Na, apával úgy néz ki minden rendben van. Nem volt olyan nagyon vészes. Szerencsére nem kapott megint gipszet, hanem most csak egy kis csinos bokára való kis műanyag ékszert, amit egész nap kell viselnie (természetesen kivéve mikor fürdik :) )

CSige
Szerintem minden rendben van :) Annyira jó, hogy neked is sikerüt bebabásodnod :)

Ranita
Tavaly februárban néztek hormonokat és a progi szintemre azt mondták, hogy jó.. bár inszemnél kötelezően kaptam a duphastont...
Szerinted, ha most összejött és nem emelkedik annyira a hőm, akkor még van esély? VAgy most akkor mi van? :shock: :roll:
Lehet, hogy most te is két csíkos leszel? Drukkolok!


Gabóó
A cickafarkat a ciklus első felében kell inni, utána a második felében a palástfüvet.

Kép

Kép
princzike
 
 


Igen, így van. A cickafark peteérést serkentő és a palást pedig beágyazódást segítő. Én is ittam, de nem használt. Utána eldobtam és babás lettem. Nekünk most a szex, szex, szex, szex módszer vált be :lol: úgy is mondhatnánk, hogy reggel-délben-este :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige:én még próbálkozok a teázással is mert nem olyan rosza az íze.De nyugi mi is rajta vagyunk az ügyön :oops: :lol:
Remélem minden rendben nállad ottbent!Mikor mész UH-ra?
nem emlékszem,hogy írtad volna :oops:
Remélem a dokid is megnyugtat,hogy ne izgulj!
Sok sok sok drukk! :wink:
Vendég
 


Csige!Bocs!most látom,hogy 25.-én mész :oops: :oops: :oops:
nem néztem végig :roll:
Vendég
 


Princzike,
jó, hogy apa akkor ennyivel megúszta :D .
Nem tudom, ennek valahol utána kell nézni, de valahol olvastam erről, csak nem tudom hol. Majd megpróbálom neked megkeresni.
Esély meg mindig van :D .Erre a hő dologra sem lehet szerintem 100%-ra adni.

Azt meg hogy én pozitívat tesztelnék nem hinném :roll: . Korai lenne az még.

Gabóó,
igen, úgy kell inni, ahogy mondják a lányok. Nekem sem jött be.
Én is arra esküszöm, mint Csige. Szex, szex, szex.....

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hát jó repcept a sex, sex, sex :lol:
Szerintem ez tuti bejön mindenkinek :)

Ranita
Én is örültem, hogy csak ennyi lett most a vége. Sajna már másfél évvel ezelőtt is szétszaggatta egy kicsit a szalgjait. Sajnos ez most már kb a 4-ik vagy 5-ik ilyen. Félek nagyon, hogy műtét lesz a vége. Az meg már nem olyan mókás :(
Azért én drukkolok neked, hogy pozi legyen. :lol: Annyira jó lenne :) Akkor más szinte mindenki lassan bebabásodna :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Azért mutatok egy érdekes görbét:

Kép

Szóval ezen a görbén, hogy 36,5-re felment a hő, már a Fertility oldalán mutatja, hogy hétfőn PÉ volt. A www.ciklus.hu oldalon meg semmit nem jelez. :shock:

Na mindegy. REmélem én leszek az az 0,5 százalék, ahol ennek ellenére baba lesz. Már annyira szeretném, de néha úgy érzem, hogy.... inkább nem is mondog negatív dolgokat..

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi!Ne keseredj el!Jön a babó amikor jönnie kell,ti csak várjátok sok szeretettel!
Apát meg fektesd le,pihizzen sokat!(főleg,ha hagyod 8) :lol: )
Vendég
 


Gabóó
Azt hiszem inkább hagyom, mert elég nyűgös volt egész nap. Szerintem minden pasi a halálán van már akkor is, ha csak egy erősebb megfázást kapnak :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
jó ez a görbe :D .Én nem így gondoltam, hogy nem megy fel. Látszik, hogy pé után szépen megemelkedett. Az meg, hogy nem olyan magas, nincs 37 közelében, az nem baj :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


lányok drukkot kérek köv csütörtökre...akkor megyek uh-ra......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Mennek a DRUKKKKKKOKKKKK! :)

Izgi :) mit néznek meg? Tudom.... biztos vagy ezerszer írtátok :oops: , de nekem ez még annyira kínai. kb mint a GYES meg a GYED, hogy melyik van előbb, mint a másik :oops: :wink:

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike köszi....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:wink: drukk drukk drukk!!! :wink:
Vendég
 


Naegela!
Köszi köszi köszi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Holnaptól torna 1000-rel! 8) :wink: 8) 8)
Aztán remélem hamar jön a babó! :lol:
Vendég
 


gabóó tuti hamar jön a baba!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csige! Köszi a privit!

Princzike! Szívesen veszek minden dokicímet, aztán majd tudok válogatni... Remélem sikerrel zárjátok ti is ezt a hónapot! :wink: Férjednek jobbulást!

Nita! Minden rendbe lesz, nyugi!!!

Gabóó! Azt a fránya pirit! De neked is hajrá torna! Hamarosdan tuti megteszi a hatását :wink:

Azt hiszem ebben a hónapba én is bevetem ezt a szex terápiát :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci jövö csütörtökön kiderűl....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita!Jól meghoztad mindenkinek a kedvét a szexhez! :lol:
Lehet ebben a hónapban sokan leszünk babósok?? :lol: :lol:
Hajrá csajok!Apákra fel!!! :lol: :wink: 8)
Vendég
 


Én elmondom nektek, nekünk mindkétszer úgy sikerült, hogy mikor éreztem a pé és tudtam is, hogy kb mikor lesz, több napon át, akár egy héten keresztül is mindennap együtt voltunk :oops: :D . Ezt 2* csináltuk meg, mindkétszer be is jött :D . Úgyhogy hajráááá :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita! Csak jó híreket fogsz hallani csütörtökön!!!

Csige! Nálad is rendben lesznek a dolgok. Biztos h végig fogsz idegeskedni, de minden ok lesz és egy gyönyörű baba lesz nemsokára a kezedben!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci édes vagy nagyon....... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek. Reggel csináltam még egy tesztet, kíváncsiságból hogy mikor jelenik meg a második csík és hogy milyen erős lesz. Hát egy-két percen belül nagyon halványan már lehetett látni. Visszafeküdtem és egy óra mulva már szép erős volt. Szerintem erősebb mint két napja. Azért most már szép határozottan látszik. Egy kicsit megnyugodtam :lol: Jó helyen van, kapaszkodik ezerrel és minden rendben van vele, mert így kell lennie :lol: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige olyan jó hogy boldog vagy,és,hogy minden rendben!
Csak így tovább! :lol:
Vendég
 


Csige
Nem is lehetne másképp :)

Én ma reggel megjártam a kontrollomat... Lecsapolták a fél véredényeimet :). Az egyetlen rossz a dologban a cukros lötyi.
Nem lehetne, hogy inkább vénásan adják, és akkor nem kell meginni és nem érzem ezt a **@#*?
Hétfőn délután elküldik e-mailben az eredményt és majd csütörtökön elmondja a doki, hogy mi is van.
Remélem, hogy most márminden eredmény tuti :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szia Priczi!
Én is voltam ilyen cukroson,aztán nemjól keverte el a cukrot a vízben,ilyen darabos maradt és nem tudtam mindet meginni.Aztán tett még hozzá vizet,hogy még azt a picit igyam meg.én megpróbáltam.. :oops: de már nem ment le.Neked mit néztek?prolaktin,TSH...
Nekem mind a két kezembe bedurrant az ér. :(
az eggyik kezem kék volt a másik zöld. :lol:
Ugyhogy már nem szűz eggyik kezem sem 8) :lol: .
de remélem mostmár minden rendben lesz,és neked is jók lesznek az eredményeid! :D
Vendég
 


Lányok!Hétfőre kérek sok sok drukkot,mert megyek állás interjúra!
Úgy szeretném ha összejönne,mert már 2 hónapja semmi és már nagyon unom! :evil:
ez meg közel is lenne meg minden!Szorítsatok majd!
Vendég
 


Drukkolunk neked hétfőn Gabóó. Ha elkezdesz dolgozni akkor egy kicsit eltereled a gondolataidat és könnyebben fog menni a babásodás meglásd :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
hát nagyon remélem,hogy igazad van!Egy kis élelmiszer boltba mennék eladónak.Azért is jobb mint egy nagy boltban,mert ott terjednek a pletykák,itt meg azért nem,meg ha jön a babó és rohannom kellene egyszerűbb! :D
Jó lenne legalább 3-4 hónapig kibírnom mert nem volt sok a bejelentett időm mert sok olyan helyen voltam ahol hónapokig semmi :( Eredetileg cukrász vagyok csak nincs gyakorlati időm és így senki nem foglalkoztat :evil: csak az embernek hogyan legyen így tapasztalata! :evil:
szóval ez a helyzet!Amúgy köszi!puszi :lol:
Vendég
 


gabóó hétfőre sok sok drukk!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita én is nagyon sok drukkot küldök neked!

Csige úgy örülök, hogy megnyugodtál :lol: Minden rendben lesz, nem is lehet másképp :lol:

Gabóó! Teljesen meg tudlak érteni, ezzel a gyakorlat idővel kapcsolatban. A tanárokkal is ezt csinálják :( Én angol tanár volnék)
Biztos tök fincsi sütiket tudsz sütni :lol: :lol:

Naegele ha küldök neked emil címet nekem is átküldöd az avivás linket?

Tegnap nem voltam gép közelben, pedig úgy néz ki megvolt a pé-m :D Tegnap előtt tudjátok írtam, hogy lement 36,1-re, úgyhogy én akkor el is temettem gondolatban az egész hónapot. Erre tegnap felment 36,5-re és ma is annyit mértem :lol: Szerintetek mennyire normális, ha valakinek a 22. napon van pé-je? Úgyhogy tegnap reggel azzal a lendülettel el is kaptam apát egy fordulóra :oops: :wink: Biztos ami biztos... Megpróbálom feltenni nektek a görbémet. Kíváncsi vagyok nektek is az jön e le, mint nekem. Kép

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Naegele privi ment :D

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Szia Nyanya!
Hát tudok :wink: panasz még nem jött a sütikéimre 8)
Tudod dolgoztam cukiban csak nem bejelentett,meg csak 6 hót.(végvári,de nem tulszép volt az elválás :evil: :roll: )Tudod nagyon átt akartak vágni!Ha apa nincs velem ... :roll:
Amúgy már láttam pár görbét én nem nagyon értek hozzá,de ez egész jól néz ki. :)
Vendég
 


Gabóó
Mennek a drukkok hétfőre :) Remélem sikerül :)
Inzlint néztek nekem. Már november vége, december eleje óta szedem a bogyóimat, meg diétázok. Azért már volt hatása ez alatt a 3 hónap alatt is. Remélem jók lesznek az eredmények. Itt elég jól veszik le a vért. Nem igazán durran be tőle a kezem. Hál istennek :)

Nyanya
Jól látom, hogy a 10-ik napra rakta a PÉ-t? :shock:

Pruci
Küldök neked privit a doki címével, meg telószámával :)

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?