Új privát üzeneted érkezett!

Viki,
megírtam neki. Szerintem most el van foglalva, mert még nem válaszolt. Tegnap este olyan gyorsan válaszolt az sms-ekre, mintha géppuska lenne az ujjai helyén :lol:

i.kata
 
 


Hoppá-hoppá :!: Laptető :lol: Azt hiszem ennek most nagyon örülök :lol:

i.kata
 
 


Viki,
visszaírt Móni, de még nem tud semmit a hazamenetelükről, úgyhogy nagyon valószinű, hogy még maradnak bent.
Ptóbálta már a helyzetváltoztatásokat is, de úgysem megy. Éjjel vele volt egynővér, és végig próbálkoztak, de a nővér is látja hogy nem fog menni, úgyhogy mondta neki, hogy akkor fejnie kell.

Jajj, a fogyira elfelejtettem válaszolni. 2 napja 5 kg fölött jártam már, de tudod Párizsban nem figyeltem oda, de nem is híztam. Ma nem álltam mérlegre, de már az övem is nagy, meg a naci is sokkal kényelmesebb, mint volt :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.kata 2009.02.19 12:37-kor.

i.kata
 
 

 
 

Szegénykémnek, akkor otthon lesz a legtökéletesebb! Ott majd egymásra találnak a Fiatalemberrel.
20150601134430
 
 


Dita,
mennyi az FT3, FT4 értéked? Amúgy babásodáshoz tényleg az a jó, ha a TSH minél jobban közelíti az alsó határértéket, és az FT4 pedig a felsőt. Én 1,3-as TSH-val, és 16-os FT4-gyel lettem végül babás.

Monicnak üzenem, hogy kitartás. Otthon már nyugiban gyakorolhatják a szopit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


És egy tegnapi fotó. Szerintem nagyon komoly :lol:

Kép

i.kata
 
 


Hű, de jóképű!

Micsoda erős kezecskéje van!!!!

KépKépKépKépKépKépKép
20150601134430
 
 


Viki,
nem olyan, mint aki azt kérdezi magában, hogy mit akar ez az óriás ember már megint azzal a fényképezővel? :lol:

i.kata
 
 


Viki,
a fogyira válaszoltam ám pár hozzászólással előrébb, csak utólag szerkeszettem bele az írásba.

i.kata
 
 


juj de drága! :lol: nekem sem sopizott ZSigi kórházban..bimbóvédőt cseréltem, ami MEdel pillangó alakú, hogy érezze anya illatát!

szerencsére nekünk az segített.. de itthon utána is testhelyzetváltogatás volt.. mostanában pl félig ül az ágyon, úgy halandó inni... :lol:

Oroszlánról hír?
Vendég
 


Wooooooooooooow!!!!!!!!!!!!!!!!

Danika nagyon cépségesz!
:lol: :lol: :lol:

LINACSKA

ciklus 3. napja
TSH (ultraszenzitív) 1,0818 mIU/L (ref. tartomány: 0,3500-4,9400)
FT3 3,78 pmol/L /2,63-5,70/
TF4 11,77 /9-19/

ezek egy évvel ezelőtti adatok, a mostanit nem kötötték az orromra! :(

dita75
 
 


Katus!
Nagyon ügyi vagy! Kép
20150601134430
 
 


Kata
Danikának tényleg olyan a nézése. Mátét ma műtötték Pesten. Tudtad? Monicnak üzenem, hogy nyugi, minden jó lesz.

Bence is megsárgult, 1 hétig voltunk be, kapott kékfényt, meg szépen szopizott aztán mehettünk is haza. Nekem a 2. vagy 3. napon indult be a tejem, addig mi is szenvedtünk. Kicsit ügyetlen volt eleinte (meg az anyukája is) de minden oké volt. Mi fekve szopiztunk. (Na ezt jól megmondtam)

Mi van már Zsuzskával??????

Köszi Boniko! Én is nyügös vagyok ám. Lehet, hogy már ettől az időtől.

timejka
 
 


Dita,
a TSH tökéletes, az FT4 tényleg kicsit alacsony. FT3 nekem határérték alatti mindig. Olyan 15-16-ra jó lenne feltornázni. Ugye én kapok rá gyogyit, nekem könnyű, de aki nem kap, nem tudom, mivel tud rajta javítani.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska

nem mész el nőgyógyásznak? Teljesen profi vagy már! Jó nagy a pocid már.

timejka
 
 


Dituska!

Kár ezen aggódni, mert mint írtad ezek egy évvel ezelőtti adatok! A BMC-ben valóban nem kötik az orrodra, hogy melyik érték épp mennyi, viszont aszerint választják ki a gyógyszered a stimuláláshoz és állítják be a dózist. Nyugi, láttak már ilyet és ha azt mondják, hogy minden ok, akkor minden ok is.

De édi Dani baba! Kicsit morci arcot vág, de mondjuk meg tudom érteni. :wink:

Némó, Évi! Mi van veletek? Azért néha jelezzetek légyszi, hogy minden ok! :roll:

nellike
 
 


NELLIKE
Remélem igazad van, mert már rábíztam pár olyan dokira magam amiben a végén nem volt köszönet! :roll:

Többiek!
Bocsi, hogy ilyen szűkszavú vagyok és nem reagálok semmire csak magammal foglalkozom, de ma van az utolsó napom a cégnél (legalábbis remélem) szóval erre az eshetőségre is felkészülünk.
Úgyhogy mindent próbálok átadni, mert 3 hétig tuti hogy nem leszek utána meg ki tudja még...... :roll:

LINACSKA
Milyen gyogyit kapsz rá?

dita75
 
 


Örömmel tudatom, hogy Petrik Oliver "Oroszlán" Erik február 19-én 12.25 perckor 60 cm-rel, 4210 grammal megszületett!
Kimondhatatlan a boldogság! Babuci makkegészséges, anyuci jól van. Kék szemünk van és szöszi hajunk!


Juhéjjjjjjjjjjjjjjjj! Gratula Oroszlánbébihez! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita
Köszönjük a híreket!

ZSUZSKA
MILLIÓ GRATULA. NEM KICSI OLIVÉR! NAGYON SOK TEJCIT, EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!

timejka
 
 


Zsuzska!
Óriási gratula! Nem semmi paraméterek!!!!!!

Kép

Sok boldogságot, tejcsit kívánok!!!!
20150601134430
 
 


Zsuzska,
sok boldogságot kívánok "pici" Oroszlánhoz :lol:

Timejka,
ez nem nőgyógyászat, endokrinológia, és csak azért tudom, mert nekem beteg a pajzsmirigyem, és jó sűrűn nézik. Egy idő után azért már kitanulja az ember, legalábbis ennyire, hogy mi a jó érték.

Dita,
én Letrox-ot kapok, pajzsmirigy hormont. Az alultermelést javítja egy kicsit. Vagyis pótolja a kieső hormontermelést. 3 hónapra kemény 120 Ft :lol: Most Pötty miatt már a duplájára kellett emelni, mert romlottak az eredményeim.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Suska gratulálok kicsi fiatokhoz! és a szép paramétereihez és sok sok tejcsit kívánok!
Vendég
 


Boni,
sok boldog szülinapot Apának. Jól látom, hogy tegnap volt?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Óriási gratula az Oroszlán bébihez!

Igazi ajándék ő most nektek. És micsoda méretek! Nem mondom, férfias! :wink: :)

Ditácska! Akkor tessék elköszönni, búcsú bulit tartani , stb. ! Mert 3 év az sok idő! :wink:

Egyébként a BMC-ben az a szokás, hogy nem tömik adatokkal a páciensek fejét, mert egyrészt tudják, hogy úgysem értünk hozzá, nem szakmai szemmel nézzük az adatokat másrészt az interneten olvasgatunk, utánanézünk és feleslegesen aggódunk, téves következtetéseket vonunk le stb. Egy sebész ismerősöm is járt a Zekéhez, na neki pl. mindent elmondott részletesen, amit mondjuk nekem nem (meg rá se írt a papírra) mert értette és orvosi szemmel nézte. Én ezt így tartom jónak.

Amúgy meg tessék bízni a dokikban! Különben nem ér semmit az egész! :evil:

nellike
 
 


Linácska
Bocsánat, eltévesztettem :oops:

Dita
ne aggódj nagyon. drukk

timejka
 
 


Sziasztok!

Mire végigolvastam felét elfelejtettem annak, amit írni akartam.... :(
Azért próbálom összeszedni.

Zsuzska: Gratulálok neved napján, és sok boldog közös ünneplést kívánok kicsi fiaddal, jó egészséget!

Linácska: Szerintem Leventéd lesz. Ránéztem a pocidra, és egyszerűen jött a megérzés ;)

Dy: Drukkolok! ;)

Viki: Köszi, de már nem fogok többet fogyni... megint jól vagyok, már csak az okra kell fényt derítenem... :)
Lackó mekkorát nőtt nyár óta. Már el se férne keresztben a kanapénkon :)

hofeherke
 
 


Mara, Denika
kikaptok, ha sokáig Leventéztek :lol: Már csak 27 nap, és remélem kiderül.

Holnap megyek a dokimhoz vissza, mert nem múlt el a gomba. Remélem Pöttyre is ránézünk, de az ő gépén azért a neme nem derül ki, az biztos.

Mindjárt indulok anyuhoz, ott alszom, úgyhogy holnap estig nem jövök. A mobilon meg nem működik újabban a web&walk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzska,
szívből gartulálok Oroszlánhoz!


Timejka,
nem tudtam hogy ma, csak annyit hogy februárban műtik. Köszi az infót :wink:

Nellike,
Némóka tutni nem tud jelentkezni, mert bent lakik Rékával a kórházban.

Nem fogjátok kitalálni, kivel volt ma "randim" :lol:
Twisttel megbeszéltük, hogy valamikor összefutunk, és erre ma került sor :lol:

Twist,
én nagyon jól éreztem magam!

i.kata
 
 


Sziasztok!

Zsuzska


Kép


Dita

Még egyszer 1000 hála és köszönet az sms-ért. A te számodról írtál? elmenthetem?
Nellikének igaza van, jól búcsúzz el, mert valóban sok idő a 3 év! :lol:

Lincska


reméljük, már holnap lehet tudni a pocaklakó nemét! :wink:

Mara

Örülök, hogy jobban vagy!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Lina köszi átadom, tegnap volt.. sütöttem neki csodacsokis muffint, amit félbevágtam, majd beletöltöttem kávétortakrémet(nagymamája öröksége a recept), tetejére is azt tettem, majd rá dióbélt és9 dbot körbetettem, a közepébe gyertyát és színes tortadara volt rászórva :lol:

de várom már az első képet Olivérről! :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Én is hazaértem a randiról!:) Kata, nagyon jó volt veled talizni, hihetetlenül jól éreztem magam, még maradtam volna!:))

Drága Zsuzska, boldog névnapot! És sok szeretettel gratulálok ehhez a szép nagy Oroszlánhoz és ahhoz, hogy sikerült a dokinál szülni, és minden sikerült, ahogy szeretted volna!

Ditus, Olivérről kaptál képet?
Vendég
 


Sziasztok!

Monic, Zsuzska!

Gratulálok a babák születéséhez! Nagyon sok boldogságot kívánok, és hosszú,boldog életet!

Velünk minden rendben, bébikék már nagy culák, egy hónap alatt fejenként egy kilót rántottak magukra, kerekednek, mint a kis kuglófok :) Esztibébi még mindig a nyugalom szobra, Ádám meg továbbra is balhés csávó :) Mármint ha nincs kézben, mert ha valaki cipeli a senekét, akkor nincs baja a világgal :) Szépen szopiznak, ennek nagyon örülök.

Na futok a dolgomra, fürcsitájm van :) Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Még gyorsan két kép:

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi köszönjük a képeket, nagyon édesek a babik és jól néznek ki!:)) Van elég tejcsid két lurkónak is?
Vendég
 


Köszönjük szépen :) Igen, úgy néz ki, egyelőre jóllakatom őket csak tejcsivel. Különben biztos nem híztak volna már egy kilót :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
de jó, hogy jelentkeztél! Gyönyörű mind3 gyermeketek! Külön köszi, hogy Ádámon névreszóló ruci van, így tudom ki-kicsoda. Dorci hogy van a picikkel?

i.kata
 
 


Évi,
a második fotón tiszta egyforma a pofijuk, de milyen más a színük. Az mitől van?

i.kata
 
 


Évi: De hasonít a három csemetéd! És Ádám már is milyen pasis! :)

hofeherke
 
 


Évi, olyan szép fejecskéjük van (többiről nem is beszélve)!:) Nagyon hasonlítanak a picik, mintha egypetéjű ikrek lennének, sőt igen, ahogy Mara mondja, mindhárman hasonlítanak)

Katám, nézegetem ezt a gyönyörű medállt, amit kaptam tőled!:) Annyira imádom! Remélem, hogy szerencsét hoz!! Ez pontosan mire hat? És Vízöntőknek van, vagy általánosságban mindenkinek segít?
Vendég
 


Évi

Tüneményesek a csemetéid! :wink:


És a az kép Danikáról! Tipikus pasi! :wink: Minden pasi így néz, amikor azt kérdez: Mi van?! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Twsit,
nézd meg ezeket az oldalakat, ott le van írva minden. De ezt ajánlották termékenység fokozására és az eladó azt mondta, hogy a szív formának is van hatása...
http://gyogyitokovek.5mp.eu/web.php?a=gyogyitokovek&o=NZU3c6MTT6

http://www.egeszsegderuje.hu/index.php/Asvanyhatarozo-Rodonit-Rozsakvarc

i.kata
 
 


ÉVI
Tudtam hogy felcsigázlak az sms-emmel és benézel hozzánk! :wink:
Bocsika, hogy nem válaszoltam már vissza de közjegyzőnél dokinál meg vásárolni voltunk, most értünk haza nemrég.

Gyönyörűek a gyerekek, elolvadok tőlük. :)
Örülök, hogy minden rendben van.
Millió puszi nektek!

A dokinéninél megmérték a vérnyomásomat 145 volt ........ vajon miért???

Utolsó napon még jól felidegesítettek, mert nem találtak egy számlát amihez egyébként közöm nincs, 1 órát túlóráztam pedig tudták hogy programom van, aztán végül nem bírtam tovább felálltam és otthagytam az egészet.
Nagyon remélem, hogy már csak a cuccaimat összepakolni kell visszamennem. :roll:

Szívultrahangra is beutalt, mert valami nem stimmolt. Még a végén elpatkolok.
Na meg hasi uhura is kell majd mennem, mert hogy ennyi gyogyót tömnek belém.

DY
Elmentheted a számomat! Nincs mit!

TWIST
Nem kaptam képet, nem is tudnám fogadni, mert kikódolt telefonom van, és ezáltal megszűnt ez a funkciója! :cry:

NELLIKE
Én bízom, bízom, csak beleültették a bogarat a fülembe, és pont azzal jöttek, hogy nem szabad vakon megbízni a dokkerben.......... már gondoltam rá, hogy nem fórumozok a vérvételig, mert mindig van vmi amin aggódhatok..... és így csak rosszat teszek magamnak, és a babásodásnak...... :roll:
Muszáj hogy ezúttal sikerüljön, és minden idegszálammal ezen vagyok.

Most más nem jut eszembe, én is zokni lettem! :? :? :?

dita75
 
 


Dita

Akkor küldök neked is zoknit! :wink: (ezt gyártunk :lol: )

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


denika: Még sehol a piri. Ha a jövő hétig se jönne meg, akkor visszamegyek mondjuk hétfőn.

zsuzska: Óriási gratula az óriási babához!

évi: Már hiányoltalak. Nagyon szépek a gyerekek.



vicky79
 
 


Twist,
magamnak is vettem medált, csak más formájút, de az is rózsakvarc. Remélem szerencsét hoz mindkettőnknek :wink:

i.kata
 
 


Dita, sajnálom, hogy a fórumon megijesztettek a dokival kapcsolatban, tényleg ez a negatív oldala a fórumozásnak:(
Én nem tudom kiről van szó, csak általánosságban mondom. Ne aggódj, nyugi, minden rendben lesz:)
A 145-ös vérnyomás picit magas...
Vendég
 


Képzeljétek nem is mondtam, hogy a sógornőmnél 13 petesejtet szívtak le. Reméljük minél több megtermékenyül.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukkra jöttem, holnap talán többet leszek.

Suskám!
Tiszta szívemből gratulálok a pici babukád születéséhez!!!! Nagyon örülök a boldogságodnak. Gratulálok.

Évi!
Csodálatosak a bébik. És szerintem nem is hasonlítanak egymásra. A kislány sokkal kislányosabb, a kisfiú pedig igazi kispasis. Felirat nélkül is lehet tudni, hogy ki kicsoda. Dorcikát ölelgesd meg a nevemben is. Puszikád meg és mondd, hogy ezt a Bikfy néni küldte. :lol: Biztos örülni fog neki. :lol: Ő is annyira tündéri. Igazi kishölgy.

Kata, Twist!
De jó nektek, hogy tudtatok találkozni, hozzánk mikor jöttök? :wink:

Dituskám!
Miért mész már mostantól szabira? Van valami tuti ötleted, amit akár én is felhasználhatnék? Minden mentő övet reménykedve várok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vickykém!
Ez csodálatosan jó hír, biztos sok megtermékenyül majd. :wink:

Te hogy vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


VICKY
Itt is gratula nekik, és drukkolok, hogy legalább egy babó legyen a sok petiből a végére amelyik meg is születik szép egészségesen! :D

TWIST
Nem csodálom, hogy magas volt, itthon szoktam mérni, mindig normál.
De ma olyan ideges voltam, hogy majd szétpattantak az idegeim.

BIKFY
Kiírtak tp-re, mert most már sűrűn kell menjek a BMC-be!
Holnap, aztán hétfő-szerda-péntek. Ha minden jól megy pénteken akár már leszívás is lehet! :wink: De legkésőbb hétfőn sztem tuti!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: