Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
A PG53 peteérésfigyelő minimikroszkópot nem próbáltátok még? Nálam az volt a gond, hogy a peteérés nem akkor volt, amikor racionális számítások szerint kellett volna. Ez a kis szerkezet segített, kimutatja nyálból, hogy mely napokon vagy fogamzóképes, szerintem megér 1900 ft-ot.
Hajrá mindenki!!!
Tigris
tigris
 
 


sziasztok,
tigris,
ilyenem nekem is van.múlt hónapban be is páfrányosodott szépen,ebben a hónapban viszont egyáltalán nem vplt egyértelmű mikor páfrányos.te mióta használod? lehet hogy vmit nem jól csinálok?már az is megfordult a fejemben hogy nem volt peteérés de egyébként rendben vagyok és van már egy lurkóm.csak kistesó várat magára.....
nyetus76
 
 


Más topicokban azt olvastam, hogy a PG53 nem valami megbízható, sőt a még patikus sem ajánlotta, amikor venni akartam. Inkább valami 1x használatos csíkokat emlegetett, 5 db van egy kiszerelésben, 2500Ft-ért, állítólag a csíkok kevésbé tévednek. Én viszont inkább a Billings módszerben bízom, az ingyen van Kép!

B
baree
 
 

 
 

Sziasztok!
Én azokat az egyszerhasználatos teszteket használtam, Babymark néven kapható.
Elvileg ha a tesztcsík legalább olyan erős, vagy még erősebb mint a kontrollcsík, akkor az azt jelenti, hogy megemelkedett az LH, tehát 24-36 óra múlva tüszőrepi lesz. Dehát én állandóan erős csíkokat produkálok, sőt még akkoriban is, amikor (mint utólag kiderült) nem is volt peteérésem. Pár napja is tök erős lett a második csík, mégis ma az UH-on azt mondták, hogy nem repedt meg a tüsző, sőt egy 48mm-es ciszta lett belőle.
Úgyhogy nálam ez sem egy biztos módszer.

Móni
Móni
 


Sziasztok,
sajnos ma megjött,így kistesó tovább várat magára....talán majd a húsvéti nyúl meghozza a szerencsét.
további kellemes akciókat mindenkinek és jöjjön már végre az a tavaszi babaeső!
nyetus76
 
 


Nyetus!

Úgy sajnálomKép! De ne keseredj el, meglátod hamarosan mindannyian pocakot növesztünk!Kép Na nem azért, mert annyit eszünk!KépKép

Én most vettem LH tesztet, ma hajnalban csináltam az elsőt, de még elég haloványka lett! De a dokim is úgy számolta az UH alapján, hogy péntek és vasárnap között fog repedni vmikor!Kép
Továbbra is nagyon drukkolok mindenkinek!KépKépKép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Ja, van nekem is PG53-am, de nekem az összevissza mutat! Szerintem az nem sokat ér!Kép

Pusz, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok,

Nyetus nagyon sajnálom, azt hittem, együtt csomagolhatunk... Kép

Számomra a vasárnap/hétfő/kedd trió valamelyike hozza meg a választ. Figyelgetem magamat, de nem érzek semmi különöset, bár igazából azt sem tudom, mit kellene éreznem? Csajok, van valami trükkötök, vagy csak a teszt árulta el a jó hírt?

B
baree
 
 


köszi csajok a bíztatást.pg53-ban én sem bízom most már 100%ig mert ebben a hónapban nem is páfrányosodott be.próbálom figyelgetni magam,na és persze akciózni.anyukám már 1 éve is mondta nekem,hogy ne szedjem a gyógyszert mert a második baba nehezebben jön össze.én persze nem gondoltam ezt és most mint egy átok ül rajtam ez a jóslat!?
na de csak optimistám,igaz?
baree,
nekem mensisen görcsölt a hasam és nagyon bedurrantak a cicijeim.aztán jött a teszt.
vkinek semmi tünete nincs és mégis babás,úgyhogy ez mindenkinél más,sőt azt mondják minden terhesség is más!
puszi és kitartás mindenkinek!
nyetus76
 
 


Nyetus,
Amit te a babatünetekről hallottál, hogy mindenkinél más és más, nos én hasonlóakat a gyógyszer utáni teherbeesés esélyeiről.
Szóval fel a fejjel, a barátnőm az esküvője előtt 3 hónappal hagyta abba a gyógyszert, és mit gondolsz, mi történt a nászéjszakánKépKépKép?
baree
 
 


Sziasztok Lányok!
Indítottam egy új témát, lehet, hogy nem kellett volna, de azért megnéznétek?
"Gyermekáldás előtt"
A kérdés arra irányul, hogy szerintetek mely napokon kéne próbálkoznunk? Hagyjunk ki két napokat, és mindig csak a harmadikon?
Szeretnénk már egy babát...
telihold
 


Baree,
hát igen,szerencsés a barátnőd.Az én barátnőm egy tablettát felejtett el bevenni és terhes lett.Na de fel a fejjel!Nekem pont Húsvétkor lesz peteérés ha minden igaz és elutazunk pihizni 2 napra.Remélem meg lesz az eredménye a relaxálásnak.Fürdős szaunázós helyre megyünk egyébként.Ugye jól tudom,hogy a pasiknak ilyenkor tiltott a szauna?Igaz az, hogy akár 1 hétre is életképtelenné teszi a spermiumokat?
Andrea,
a dokim anno azt mondta a 10-12.naptól a 20-ig naponta lehetőség szerint.Persze minden második nap is jó lehet,az biztos,hogy a napi többszörinél már nem biztos,hogy életképesek,végül is nekik is kell egy bizonyos idő regenerálódni.
sziasztok
nyetus76
 
 


Nyetus,
köszönöm a véleményedet. Gondolom, ha kevesebb a "virgoncok" száma, akkor inkább a 2-3 naponta a biztosabb.
Szerinted az ébredési hőmérséklettel ne operáljak?
Ami a szaunát illeti (bár nem nekem szólt a kérdés), igazad van, sőt olyankor a meleg fürdő sem a legideálisabb.
Andi
telihold
 


Sziasztok Kép
Ildikó vagyok szoktam irni a megint megjöttbe is .
Van már egy kislányom most a nyáron lesz 3 éves és több mint 1 éve szeretnék a másika babát de semmiKép voltam már orvosnál is és jövö hónapban megyek laparaszkopiáraKép most nagyon be vagyok gyuladva és félek tölle de ha ez az ára annak hogy baba legyen akkor bármitKép.A kislányomal is jártam orvoshoz hogy megszülethesen vele is több mint 2 évig probálkoztunk voltam HSG-n is és szedtem clostit is és utána lettem terhes.
Bocsánat ha hosszú voltam de már én magam is tanácstalan vagyok hogy mitöl van ez.

Mindenkinek kivánom hogy minél hamarab baba legyen KépKép
Ildikó
ildikó_4
 
 


Sziasztok!
Én is a "ma megint megjött"-be szoktam írni.
Babóca vagyok! Kép
Most épp várakozó stádiumban...
8-án kell mennem vérvételre, amiből kiderül, hogy sikerült-e összehozni a Babánkat! Reméljük igen. Kép
A körülmények ideálisak voltak, nagyon.
Akcióztunk a tüszőrepi előtt 2 nappal is, és a tüszőrepi napján is. Tuti, mert a doki ultrahangon nézte 2 naponta a tüszőmet.A 12. napon 22 milis volt, a nyh pedig 12,5 mm. A 14. napon már megrepedt a tüsző, és 15 mm-es volt a nyh.
Szerintetek milyenek az esélyeink?
Babóca
babóca
 
 


Babóca,
akkor te végül is rendbe vagy csak a dokid végigkísérte a ciklusod uh-n?Mennyi ideje próbálkoztatok?
Remélem sikerült!
sziasztok
nyetus76
 
 


Szia Nyetus!
Igen, úgy néz ki én rendben vagyok. Kép
Most az 5. hónap, hogy várunk, sikerült-e. Kép
Még 1,5 hét kb. és kiderül, van-e babuci!!!
Olyan kíváncsi vagyok, alig bírok magammal!
Majd írok, ha megvan az eredmény! Reméljük, zebra lesz!
Babóca
babóca
 
 


Babóca,
drukkolok és feltétlenül írd meg!
Mi most kezdjük az 5. hónapot,még várok pár hónapot és ha semmi akkor megkérem a dokimat,hogy nézzen uh-n.
Neked ezt ő ajánlotta vagy te ragaszkodtál hozzá?
Ugyanis nekem azt mondta nemrég,hogy ha majd 6 hónap múlva sincs semmi akkor menjek.
Andrea,
én nem hőmérőztem mert nem tudom a feltételeket biztosítani hozzá(uaban az időben,ágyban feküdni stb.)
Ildikó,
most akkor nem is szedtél clostit?

mindenkinek babaesőt!
sziasztok
nyetus76
 
 


Szia Nyetus!
Köszi a drukkot, feltétlen írok majd...de Te is írj, hisz egy cipőben járunk! Kép
Én a Schöpf-Méreibe járok, de igazából a doki magánrendelésére.Igazából Januárban rákszűrésre mentem hozzá, és akkor mondta, hogy lát vm vastagodást a méhfalon, lehet hogy baba.Akkor már lehetett volna, úgyhogy elküldött vérvételre.
De sajna negatív lett...Kép
Aztán próbálkoztunk tovább,de semmi...és mindig késett pár napot, pedig pontos szokott lenni.
Megkérdeztem a dokit, hogy mi lehet a bibi.Azt mondta, csinálhatunk egy hormonszint vizsgálatot(menszesz 3. napján egy vérvétel)Aztán Én kértem, hogy csináljuk.Nem is kérdezte, mióta próbálkozunk...
Utána a 10. és a 12. napon UH-n megnézte a tüszőérést, és a nyh vastagságát.
14. napra saccolta a tüszőrepit, ahogy a nagy könyvben meg van írva, így előtte estére szerveztük a randit.
Másnap reggel megnézte a doki, hogy élnek-e a párom "kiskatonái" bennem.És éltek!Kép
Nekem ez biztosíték, hogy minden OK velünk, csak türelem, és jön a baba. Így nem izgulok folyton azon,hogy velünk van vm bibi.
Hát így volt. És most várunk az eredményre! Kép
Szió
Babóca
babóca
 
 


Szia NyetusKép
Nem most nem kaptam clostit mert azt mondta a doki hogy ha szedném még egyszer akkor nagy lenne kockázat hogy ciszta alakuljon kiKépés ezt meg akarta akadájozni.Volt hormonszint mérésem voltam UHn is és a párom is 100%ig egészséges ,és ezért javasolta a lapart.De egyébként meg álapitota hogy az egyik pete vezetöm azt hiszem igy mondta elvan deformálva vagyis van benne egy kis kitérő Képde azt mondta ennek nincs jelentösége mert már van egy kislányomKép
Bocsi ha hosszú voltamKép
BabócaKép
Remélem babásvagy nagyon drukkolok nekedKépKép

Ildikó
ildikó_4
 
 


Jó reggelt,

Hát mostmár biztos, hogy ebben a hónapban sem költözöm új topicba. Szóval a 6. sikertelen hónap után lehet "panaszra" menni a dokihoz?

Babóca szorítok!

B
baree
 
 


Baree!Kép

Szerintem akármikor lehet menni dokihoz, legfeljebb füllentsd azt, hogy már egy éve próbálkoztok! Akkor már tuti komolyan vesznek! A cél pedig szentesíti az eszközt, Nem?!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Baree,
szerintem is elmehetsz,legalább te megnyugszol.
Hidd el,hogy minden ok,csak várat magára a babóca.Nekem 6 hónapot mondott a 3 hónap gyógyszermentes ciklus után,vagyis így 9 hónapot összesen pedig van már egy kisfiam.
Fel a fejjel hamarosan együtt hagyjuk el ezt a topicot!
Ildikó,drukkolok,hogy minden jól menjen!
Babóca,
a leírásodból nekem az jött le,hogy nagyon alapos a dokid,szóval jó kezekben vagy!
Most már csak akciózni kell!
pusza mindenkinek
nyetus76
 
 


Sziasztok Lányok!
Ma senki nem aktív? Kép
Csak én tartom itt a frontot?
Babóca
babóca
 
 


Szia Babóca!Kép

Én ide tévedek néha, de nem nagyon történik velem semmi... Két hét múlva kezdődik az izgalom (akkor nem kéne megjönnie), de nem élem bele magam, jövő hónapra már ki van váltva a Serophene-m.
Érted mikor kell izgulni nagyon?Kép Kicsit már most is izgulok,Kép Te nagyon esélyes vagy azok alapján amit írtál!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok,
új vagyok itt, de hasonló a problémám. Hat hónapja próbálkozunk, ebben a hónapban felcsillant a remény, pozitív lett két terhességi tesztem, de az ultrahang nem mutatott ki semmit, csak egy cisztátKép ma tízkor lesz meg a vizeletvizsgálat eredménye nagyon izgulok, talán még csak annyira pici volt, hogy nem látszott...
taxfree1
 
 


Szia V.Zita!
8-án megyek vérvételre, de 7-én kellene megjönnie.
Doki azt mondta a tüszőrepi napján, hogy 2 hét múlva találkozunk.Az lett volna 6-a.
Szorítok Neked is, és köszi a drukkot!
Babóca
babóca
 
 


Sziasztok,

Szerintem most azért vagyunk csendben, mert vagy akciózunk, vagy pedig várjuk, hogy akciózhassunk.
Nyetus, Zita, ha ezúttal sem hozunk össze senkit, elmegyek a dokimhoz, mert meglesz a 6 hónap türelmi idő (bár az én türelmem már rég elfogyottKép)
Korábban azért nem tudtam volna neki mondani hogy máááár haaaat hónapja próbálkozunk, mert mindig mindent felír a kartonomra, a babatervet is, és így lebuknék.
Vagy lehet, hogy csak megkérdezné, hogy mi milyen időszámítást használunk Kép?
Vagy hogy hányas voltam matekból Kép?

B
baree
 
 


csajok,
én nagyon bízom ebben a hónapban,olyan jó a kedvem és tele vagyok pozitív energiával.mindenkinek azt kívánom,hogy a nyuszi babát hozzon!!
puszi
nyetus76
 
 


Moncsa!Kép

Mi újság veled? Nagyon izgulok érted, remélem mégis ott bújkál a baba a pocidban, csak az UH nem vette észre!
Írj, hogy mi van!!!

Nyetus!Kép

Ez az!Kép A lényeg a pozitív gondolkodás! Neked mikor nem kell hogy megjöjjön? Szeretnék már egy kis izgalmat!KépKép
Drukkolok nagyon Neked is!!Kép
Illene már sietnünk Marica után a "Friss kismamák"-ba!Kép

Babóca!Kép

Az már csak egy hét!!!Kép
Nagyon szorítok neked!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen nem írtam, de ha van idöm akkor olvasgatlak Benneteket.

Mindnyájatoknak nagyon szorítok, hogy télire már babázhassatok! Most tartok a 8 hét + 3 napnál, de teli vagyok aggódással. A 6-7. héten is voltam UH-n, akkor 6,8 mm volt a bébi és 140-es volt a szívverése. Nagyon jó volt látni! Remélem a 12. heti UH után megnyugszom egy kicsit, ha jókat mondanak! Kép

Tessék mielöbb követni!!

Nagy drukk MINDENKINEK!!!!!

Marica
marica69
 
 


Szia Marica!!!!Kép

De jó hallani felőled!Kép
Ne izgulj, minden rendben lesz a babucival! Persze megértelek, de az aggódás sem tesz jót!!

Nagyon szeretnék utánad sietni!!!Kép
Gyere néha közénk húzóerőnek!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


igen Marica gyere sokszor és ne izgulj minden rendben lesz!
Mi jövő héten kezdjük az akciós időszakot remélem sikerül!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
sziasztok és nagyon drukkolok mindenkinek!
nyetus76
 
 


Sziasztok lányokKép
Én ma vagyok a 31.napon és most teljesen tanácstalan vagyok mert ma reggel olyan érzésem volt hogy megjönn de raktam be betétet és csak két kis pecsét volt rajta de lehet hogy megjönn rendesen csak várat magáraKépKép
e ha mejönn rendesen akkor irány a korház és megcsinálják a lapartKép
Bocsi ha hosszú voltam
Mindenkinek kivánom hogy szerencsésebb legyen mint énKép
Ildikó
ildikó_4
 
 


Hahóó!

Hol bújkáltok?
MoncsaKép Mi van?!?! Tudsz már valamit? Nagyon izgulok érted!Kép

BabócaKép Már csak 3 nap!Kép Hogy vagy?

NyetusKép Nektek Nagyon jó és SIKERES akciózást kívánok!Kép

Írjatok!!!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok lányokKép
Szombaton megjött rendesenKép
holnap megyek a dokihoz megbeszélni a lapar időpontjátKép

Remélem más jobb hirel szolgál és mindenkinek sokk++++++++++++++++küldök

Ildikó
ildikó_4
 
 


Sziasztok,
Ildikó,fel a fejjel itt a tavasz és hidd el előbb utóbb összejön!Doki mit mondott mikor mehetsz?
Többiek?
nyetus76
 
 


Szia nyetusKép
Ma voltam a labort megcsinálni vettek vért meg vizeletet ,meg vese ultra hangon ,meg mellkas rötgenen voltam és holnap kell az eredményekel menni az altatós orvoshoz és aztán az orvosal beszélni mihint megtudok valamit megirom

Pussz Ildikó
ildikó_4
 
 


Sziasztok!
2 után lesz vérvétel eredményem, hogy lesz baba, vagy nem...reméljük lesz.Kép
Szorítsatok!
Babóca
babóca
 
 


Sziasztok!

KépKépKépKépKépKép
SIKERÜLT!!!!!
KépKépKépKépKépKép
Babóca
babóca
 
 


Babóca,
Nagyon gratulálok!Írd majd meg a fejleményeket.
Remélem nekünk többieknek sem kell már sokáig várnunk.
Megyek is....
puszi
nyetus76
 
 


Szia nyetusKép
Kedden reggel lesz a mütétKép

BabócaKép
Még egyszer gratula nekedKépKépKép

Tessék kihasználni a húsvétot és következő hónapban sok babás hirt akkarok halaniKép

Kellemes Húsvéti Ünnepeket KivánokKép
Kép

IldikóKép
ildikó_4
 
 


Babóca,

Gratulálok, ennél nagyobb ajándékkal nem is kedveskedhetett volna a nyuszi Kép

B
baree
 
 


Sziasztok!

Babóca!
Nagyon örülök a sikernek! Gratulálok! Kép Kép

Zita, Nyetus!
Hol vagytok, mi újság?
Van már valami jó hír!

Most töltöttem be a 10. hetet, "rohan" az idö! Nem bánnám már, ha túl lennénk a 12 hetes vizsgálaton! (ápr. 29-én lesz, vagy már irtam?) Különben szinte teljesen tünetmentes vagyok, csak a cicim feszül néha! Az evést jól birom Kép, pedig nem kellene hiznom! A védönö megnyugtatott, hogy nem mindenkinél Kép ugrik meg a súly! (Mármint azok közül akik ilyen tetemes alappal indulnak.) Szerencsére az édességeket nem kívánom különösebben, inkább valami gyümölcsöset eszegetnék. Persze a húsvétnak is meg lesz a hatása, biztosan!
Remélem Nálatok is jól dolgozott a nyuszi Kép és hamarosan jöttök a babásokhoz!!
Puszi
Marica
marica69
 
 


Szia Marica!Kép

De jó, hogy benézel néha!Kép

Én még mindíg itt vagyok, tegnap kezdtem az első Serophene kúrámat! Remélem sikeres lesz!Kép

Tényleg, TÖBBIEK!Kép
Mi újság?!?!

Puszi, Zita!

Kép
Kép
zituska28
 
 


sziasztok,
Ildikó,remélem minden renben ment.
Marica,nagyon irigyellek és gyere máskor is!
Zita,biztos sikerül meglátod csak ne idegeskedj!
Nálunk ez a ciklus nem egészen úgy alakult ahogy terveztem de meglepetések még lehetnek.
Úgy döntöttem,hogy nem figyelgetem magam és megpróbálok nem stresszelni az ügyön mert annál rosszabb mikor megjön.Most úgy vagyok vele,hogy majd lesz még egy babám nemsokára és nem úgy, hogy ebben a hónapban össze kell jönnie.
Remélem azért nem "évekig" kell várnom.
Mindenkinek pozitív gondolkodást és babókat kívánok mielőbb!
nyetus76
 
 


Sziasztok lányok!

Én most vagyok itt elősszőr és én is ugyan abban a cipőben járok mint ti. Mi is 5 hónapja próbálkozunk és semmi. Sajnos vannak rossz napjaim is amikor egyálltalán nem tudok másra gondolni. Mondjuk ehhez biztos közrejátszik az is, hogy az összes barátnőm babás van amelyik lassan szül. 1.-jén vettek vért (hormon-inzulin)
remélem a héten kész lesz a lelet, már alig várom. Talán egy lépéssel előrébb leszünk, hogy miért nem sikerül?
Babóca
Én is a Shöpf-be járok. Kihez jársz?
hajdum
 
 


Szia Márti!
Én a Kósához járok, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Alapos, figyelmes és vicces figura.
Mindenkinek tudom ajánlani!
Babóca
babóca
 
 


Szia Babóca!
Én a Garamvölgyi igazgatóhoz járok. Ezek szerint akkor jól választottunk a Shöpfel kapcsolatosan, mert őt is úgyan olyan jó jelzőkkel lehet ellátni.


Kipróbáltam ma a peteérésfigyelő tesztcsíkokat. Még semmit sem mutat. Próbált valaki ilyet?Jó?

A Billings-módszerről mi a véleményetek, mennyire hatásos?
hajdum
 
 


Márti,
nekem még akkor is kétcsíkos volt, amikor az UH szerint peteérésem se volt és 2 hónapja nem jött meg. Másoknak viszont úgy tudom bejön ez a teszt. Lehet, hogy én rontok el állandóan valamit, bár nem tudom hogy lehet pozitív teszt LH szint emelkedés nélkül?????


Móni
Móni
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?