Új privát üzeneted érkezett!

Kókusz,
De bunkó vagyok :oops: , nem is kérdeztem, hogy hogy van a hasad?
kata1977
Hatvan
 
 


Kata

Ja akkor jó :) én drukkolok :) Izéééé miért kell várni? Már ha publikus .... :oops:
Ugyan már miért lennél bunkó .... jól vagyok, köszi. Már nem fáj annyira, jól érzem magam.
kokusz
 
 


SZiasztok!

Sunyi módon csak olvasni szoktam :oops: :oops: :oops: ,mivel nincs mit írnom...Na de most rászántam magam!

Angyal!
Láttam a fotókat!Annyira de annyira örülök Nektek!!!!!És már túl a felén :D :D :D Vigyázz továbbra is nagyon magatokra!

Monyoka!
Mi volt a dokinál????
Nekem is az jutott egyből eszembe hogy olyan szomorú kép!Remélem te nem érzed magad a szakadék szélén??????!!!!!

Kokusz!
Ügyesek vagytok nagyon!!!Kiváncsian várom a híreket rólatok!!!Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!

Ildi!
Jól vagy remélem?????

Kata!
Milyen fura hogy 'ismerlek" már majd 3,5éve és alig tudtam eddig rólad valamit!Nagyon sajnálom hogy így alakult! :( Szívből remélem hogy az új pasi lesz az igazi,és hogy hamarosan betöltitek csemetékkel a lakást! :wink:

Okr!
Úgy örülök hogy előkerültél!!!!!!!Mikor mutatsz képet a lányokról??Nagyon kiváncsi vagyok rájuk!!!!

Katavirág!
Drukkolok neked is !!!!!

Junko!
Én is lennék Kokusz helyében! :wink: Olyan jó velük együtt izgulni!Visszaemlékszem az egyéimre...

Anyapoc!
Jól vagytok??

Remélem nem hagytam ki senkit :oops:

Az altatás tényleg furi dolog!A laparos altatásom az szörnyű volt!Toltak ki a műtőből és hallottam hogy a tesóm beszél hozzám!Teljesen tudatomnál voltam de egyszerűen nem tudtam kinyitni a szemem és nem bírtam megszólalni!Annyira próbáltam de egyszerűen nem ment!A tubus miatt sokáig nehezen bírtam beszélni!A punkciós altatások meg a rémálmom!Az utolsónál állítólag kiabáltam,és nem szép dolgokat(nem mondták meg hogy mit)Annyira ciki,hogy nem emlékszem hogy mi volt!
Na ennyit mára belőlem!
Remélem hogy mindenki jól van,és vigyázzatok nagyon magatokra!
Sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Sziasztok!

Kokusz

Hatalmas gratulációóóóó!Azért ez nem semmi :).Lesz itt fagyibaba is biztosan :)!
Örülök,hogy már jól vagy :).

Angel

Bürokrácia :evil: .Mennyenek a.... !!!!

Kata

Húúúú,Te tényleg türelmes vagy :roll:.... bár nehéz a megszokottól megválni.Drukkolok nektek :wink:!

Ancsa

Mi jól vagyunk,köszi :).Remélem,nálatok is rendben minden :).A fránya vonalzót leszámítva :(....Nem szántad még el magad? :roll:


Én ma rendesen betojtam :(.... Ugyanis 1 héttel a mensi vége után most megint véreztem egy kicsit... :roll:
Ma voltam edzeni,de nem hinném,hogy annak van ilyen hatása...lehet,hogy a tegnapi akció hatása? :roll: :oops: :oops:
Apát megrendezem :?...

anyapoc
 
 


Hello anyeszek :!:

Kokusz, ez aztan a hadsereg :!: Mit kezdtek majd ennyi gyerekkel :?: :wink:

Junko, az tied akkor tenyleg hosszu tortenet. De en tobb 6. sikeres lombikost ismerek :wink:

Ancsa, ti tenyleg 5 es fel eve varjatok a masodikat :?: Mar csak a tickeredbol gondolom ...

Kata, regi pasi irgum burgum :twisted: :twisted: :twisted: Es az uj, o miert olyan kerdojeles :?: Talan foglalt :?: :roll:
katavirag
 
 


sziasztok!

Kókusz,
izgulsz, igaz? :wink: talán ez a(z egyik) legizgalmasabb pontja a dolognak, a másnap déli telefonkor mindig izgultam, főleg az elsőnél! :D
drukkdrukk!

Druszám,
szerintem ez így korrrekt kis összefoglaló volt! :D én se tudtam volna jobban! :mrgreen: "Új pasiról" kicsit keveset írtál, de hát majd, meg a lényeg ott van! :wink:

Ancsa,
köszönöm! :D hihetetlen, de ez is eljött...
Nálatok mi újság van?

ó, a punkciós altatásnál állítólag többen is beszélnek! :wink: :roll:

Monyóka :?:
angel37
 
 


Jóreggelt

Angel jajj ne is mond, ideges vagyok rendesen. A doktornő 11 órát írt a papírra hogy akkor hívhatom a labort. Hát de még az is 2 óra múlva lesz ....

Ancsa, köszi szépen :) a drukkokat. Nálatok valami?

Katavirág :) hááát remlem a megtermékenyülésnél is jól viselkedett a hadsereg.

Anyapoc, köszi :) remélem minden rendben lesz tényleg és ma jó híreket kapok.
kokusz
 
 


Anyapoc

Hm vérzés .... :roll: passz
kokusz
 
 


igen 11 és dél között! már csak 1 óra 50 perc :wink: 49...
angel37
 
 


Naaaa? :wink:

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Lehet ide még csatizni?

Azt hiszem, h én is elég száni vagyok..... a 25 éves húgom már férjhezment, lassan gyerekük lesz (igaz meddőségibe járnak ismeretlen eredetű ok miatt), én meg 30 évesen még a "nagy őt" sem találtam meg - már ha van ilyen :oops: :roll:

Gyerekem meg végképp nincs.... :? :(

Igaz, pasim van, de vhogy azt érzem rajta, h csak az időt tölti mellettem. Persze, azt mondja, h szeret, de.... se lánykérés, se egyéb....

Ha befogadtok, megpróbálok visszalapozni, h ne legyek tudatlan, bár sztem ennyi ember minden lépésére nem fogok visszaemlékezni, ezért előre is bocs, ha hülyeséget kérdezek.

U.i. Azért látom, h kata1977 is pasi kérdéssel küzd.... akkor csak nem bennem van a hiba, vagy igen?! :shock:
Vendég
 


Szürkemaci,
üdv itt! :)
rossz igazi pár nélkül :(
hogyhogy babaneten nézelődsz? :oops: tettetek már próbát teherbeesésre?
húgod is száninak tűnik, ha meddőségibe jár...

Kókusz,
:?: már dél!
várunk tőled egy számot!
angel37
 
 


angel!
azért nézelődöm, mert én már így 30 évesen szeretnék babát..... csak Ő nem..... hogy miért, arról nem beszél. vagyis inkább azt mondja, h akar ő, csak meg kell teremteni az alapot hozzá.... :(
igaza van vhol, főleg válság idején, de mire várjak? nem leszek milliomos soha - főle, mert nem lottózom
és igazából reménykedem benne, h végre beköltözik titokban :wink: mert valójában nem védekezünk, csak naptárazunk.

a húgom
hát, nem túl jó a viszonyunk. más világ mint én.
ráadásul kicsit rosszul is esne, ha neki lenne előbb gyereke. tudom, h ez nem túl szép, de így van.
ezért inkább kevesebbet találkozunk, mert nem akarom, h lássa: irígy vagyok.
persze, tudom, h nagyon akarnak babát és azt is, h jó anya lesz, de .... ugye megértitek, h van bennem egy olyan érzés, h mégiscsak nekem kéne előbb?! :oops: :cry:
Vendég
 


Szürkemaci,
szerintem itt mindenki megérti ezt a fajta irígységet! :oops: :wink:

hááát, ha párod az alapra vár... :roll: mindig lesz vmi, ami nem tökély! szal arra nem érdemes, ha emiatt nem vágtok bele!
mi 26nm-n lakunk, 2 közalkalmazott, pl. autó nincs (mondjuk vezetni se tudunk) - persze nem panasz, egy csöppet sem, nagyonis jól vagyunk 8) , de nyilván többen még erre sem vállanának :wink:
angel37
 
 


angel!
köszönöm, ha megértitek! :oops: :oops: :oops:
igazából a környezetemben sztem mindenki elküldene orvoshoz és vhol igazuk is van, hiszen örülnöm kéne a húgom boldogságának.

hát, sztem meg igazatok van. ha csak 26nm, akkor annyi. a babának szeretet kell (és most eszembe jutott a Substral :lol: ) és kész.
26nm-en is boldog lehet.
én egyenlőre nem tudom ezt megértetni a párommal, de nem adom fel :wink:
Vendég
 


Kokusz
Azta!!!!!!!!!!!12 petike!!!Ez igen!!!Gratula!!!! :D :D

Kata
Na igen,a pasikkal néha nagyon nem könnyű!

Ancsa
Képek ezen a gépen nincsenek,és hát semmi időm nincs feltölteni :oops: ami szabadidőm akad,inkább írok :oops: ,na mert nekem aképfeltöltés nem kis idő :oops: :oops: béna vagyok hozzá.

Anyapoc
Nekem is volt vérezgetés vagy két ciklusban,úgy félidőnél.Fogalmam sincs mi lehet,talán tényleg az akció!

Angyalka
Hát a bürökrácia érdekes.Mi mikor összeházasodtunk 3 hónap volt az ügyintézés.Hiába mondtuk,hogy lassan megszületik a gyerek,csak vállvonás,meg némi epés megjegyzés,hogy gondolkodhattunk volna előre.Már 7 és fél hónapos terhes voltam mire összejött a dolog.Azt hittem beleőszülök (még jobban,mint vagyok)

Ildi????????????????

Szürkemaci
Angyalkával egyettértek!Ha azt várod,hogy mindened meglegyen a gyerek aztán,sose lesz.Olyan uis nincs ,hogy mindened megvan,mindig hiányzik vmi,vagy tönkremegy vmi amit pótolni kell :wink:

Bali
Na akkor márciusi tali????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na itt vagyok, gyorsan írtom mivan aztán visszaolvasok

Szóval: 4 tuti plusz 1 még függőben, de azt mondták az is jó lesz valszeg. Beülti pénteken, még nemtom hánykor.
Férjem kevesli, de mondtam neki az a lényeg hogy van ennyi és úgyis csak 2-t kérünk vissza.
kokusz
 
 


Na itt vagyok, gyorsan írtom mivan aztán visszaolvasok

Szóval: 4 tuti plusz 1 még függőben, de azt mondták az is jó lesz valszeg. Beülti pénteken, még nemtom hánykor.
Férjem kevesli, de mondtam neki az a lényeg hogy van ennyi és úgyis csak 2-t kérünk vissza.
kokusz
 
 


sziasztok.

most ertem haza.

Vegyes erzeseim vannak.
A petefeszkem jobb lett a nyalkahartya jo.
a dokim kovetkezo honapban visszahivott hogy megnezzuk spontan ciklusban van e dom.tuszo.
Ha nincs akkor closty mert szerinte most sokkal jobbak az eselyeim mint eddig.
nagyon tanacstalan vagyok.eljutottam arra a pontra hogy lezarom ezt az egesz probalkozasos reszt es ha lesz lesz alapon elem az eletem.Most jot a doki es bogarat ultett a fulembe hogy meg kellene most probalnia stimut.Mar nem vagyok 100%ig biztos benne hogy nem akarom.nem tudom mit csinaljak
:roll: :roll:

Kép
monyo83
 
 


Szürkemaci

Szia :) hát itt a helyed szerintem is. Angelnek igaza van ami a körülményeket illeti. Nem az számít.

Okr, köszi :) hát azért látom nektek sem volt egyszerű az ügyintézés .... Nekem a hajam égnek áll ha el kell valahová indulni ügyet intézni
kokusz
 
 


Jajj Monyokám, hát neked kell eldöntened. Tudom ezzel nem sokat segítettem. Nem emlékszem már ne haragudj de a férjednél minden rendben van?
kokusz
 
 


Kókusz,
örülünk a 4+1-nek! :D :D tudod, nem a mennyiség! :wink:
és még ebből is maradhat fagyiba is!
én a 3napos beültire szavazok!!

Okriszti,
sejtettem, hogy a házasodás sem egyszerű :roll:
viszont úgy látom, semmise jó nekik! mikor telefonon érdeklődtem, hogy hogy megy az apasági, megkérdezték hány hetes vagyok, és mondja a nőci, hogy akkor miért ennyire sürgős? és hétfőn a gyámügynél is: "na, maguk a másik a véglet, legtöbben az utolsó pillanatban jönnek"

Anyapoc,
kis méhszájseb nem lehet? :? az csinálhat kis kontaktvérzést...

Monyóka,
ha megbillentél stim felé, akkor legyen az! :wink:
de az IR-re nem kaptál vmit?

Szürkemaci,
szánik vagyunk, ne felejts, sok sz@rt megéltünk és megértünk! :wink:
angel37
 
 


ja, Kókusz,
természetre voltatok utalva vagy ICSI?
angel37
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Jóó az, nagyon is. Nem kevés, pont elég lesz kettő a pocakodba 2-3 a fagyiba. (nekünk, ahogy belejöttünk mindig több embrikénk lett. elsőnek volt 3 utolsó menetben 7....na de nektek nem lesz több!!!!!) Hajrá-hajrá péntek!

Monyó!
Sztem vágj bele a stimuba. Ha már eddig eljutottál. Ahogy megismertelek, nem vagyok benne biztos hogy menni fog neked a "ha lesz lesz ha nem nem" dolog.
Ha kicsit is olyan vagy mint én...én biztosan tudom, hogy nem tudom elengedni a témát. (bár nekem a clostyzás sosem jött be. Minket fusztrált az időzített együttlét) De én legalább egyet megpróbálnék!!!

Kata!
Köszönjük a történetet. Bennem is felmerült a kérdés, mi az oka, hogy szeretnétek együtt lenni, de mégsem lehet. De nem akarlak faggatni, csak drukkolni, hogy összejöjjön.

Ancsa!
Sosem írsz magadról. Mi van veled? Kettő lombikon vagy túl, ugye? Folytatjátok, vagy pihentek picit?
Nahát, hogy neked ilyen rossz érzéseid vannak az altatással!

Anyapoc!
Hát ezt a vérzést én sem értem. Ha most próbálkoznátok kórusban visítanánk, hogy beágyazódás!!! Ja nem egy héttel menzi után vagy...hát akkor csak lájtosabban! :wink:

Katavirág!
Tudom talán a másik topikból gondolsz valakire. Azért én 6. lombikig nem annyira szeretnék eljutni, de jó, hogy van elöttem pozitív példa. Nálad lesz még UH punkci. elött, vagy tuti a péntek?

Szmaci!
Szia.
Én ezt a testvér dolgot csak kb. értem. Mondjuk nekem nagyon-nagyon jó a kapcsolatom a tesómmal. Ő a nővérem és kész voltam, hogy nekem előbb volt pasim, előbb házasodtam és attól is féltem, hogy előbb lesz babám. Amikor még tesóm maga alatt volt, úgy éreztem megnyújtanám egy-két évvel a mi próbálkozós éveinket, ha tudom neki lesz férje-babája. Úgy gondoltam neki legyen előbb ő az idősebb. Amikor ez bekövetkezett egyből terhes lettem én is. Csodálatos időszak volt. Na persze nem sokáig tartott, nekem elment a babám, neki megszületett. Mai napig sírdogálunk, most meg amiatt (főleg ő) miért nem nekem lett előbb, hisz mióta próbálkozunk. Szval tök mindegy az egész, mert szeretjük egymást.

De az irigységet én nem értem. Mert hát a testvéred. És hazudnék, ha azt mondanám, nem sírok egy sort, ha várandósságot szimatolok vhol, de ez nem tart soká, lerendezem magamban. Szval az irígység... hát ez az ami nem visz előre, sőt semmerre sem de leginkább hátra. Úgyhogy ezt hagyd -ha tudod -senkin nem segít.
De gyere közénk, és kívánom legyen jó neked, úgy ahogy te szeretnéd. :)

Angyal!
Mesélj már, mozog a gyermek?

Zsazsó!
Te is eltűntél. Van vmi történés nálatok? Ciszta?

Tildi!
Ugye nincs gond? Pontos időpont amikor mész dokihoz?


Sziasztok, mennem kell

Junko
junko
 
 


Angel

A természetre voltunk utalva, úgyhogy jó ez :) hu de várom a pénteket.

Junko

Köszi tőled is a biztatást :)

Monyokám, Junkoval értek egyet, te nem az a tipus vagy aki beletörődik és még olyan fiatal vagy.

Lányok nekem a mellbimbóim már most fájnak, gondolom a repiszuritól (remélem így is marad) 8)
kokusz
 
 


Junko,
az altatás csak nekünk jön be ennyire? :mrgreen:
Nektek most hogy lesz a program + sielés??
Mocorog a kis maca :D , de ez kézzel még nemigen érezhető.

Zsazsó,
tényleg, napok óta eszemeben van, de mire ide jövök elfelejtem megkérdezni, hogy mi van a cisztával? Ment a vérzéssel a fenébe?

Kókusz,
most hcg szuritól fájsz, igen, és ha ez az érzés marad (nem múlik el beülti után kb egy héttel), akkor naggyon jó :) - legalábbis én ebből sejtettem, mikor összejött :oops: de már most mondom, akkorse keseredj el, ha múlik, mert olyan is van!
angel37
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a hozzászólásokat :). Ma már semmi, nem tudom,mi fene.Megyek nőgyógyászhoz,amúgy is aktuális.Én is gondoltam méhszájsebre, de majd megmondja a tutit.Kicsit betojtam, mert több ismerősömnek is rossz lett a citológiája az utóbbi időben és nekem volt HPV fertőzésem :?....


Kokusz

Jó az a 4+1 :wink:!Ügyesek apa katonái :).Akkor 3 megy fagyiba?

Junko

Na ja, 1 héttel mensi után furi lenne, bár volt olyan ismerősöm,akinek mensi után közvetlenül volt PÉ-e :shock: ..
Bakker...Na mindegy....
Mikor mentek síelni?

Angel

Apa izgul már,hogy mikor láthatja a kis "alient"? :D
Azért akkor is elmehet a gyámügyis a fenébe.Mi az,hogy korán mentek?Na,én elküldtem volna a sunyiba :evil: !

Monyo

Biztos tudja a doki,hogy mit beszél.... :roll: Ha ennyire bizonytalan vagy,és nem teszed meg,biztosan bánod majd utána... :roll:

Ildiiiiii!!!!!!

anyapoc
 
 


Azt akartam még megkérdezni,hogy ciklusrendezésre, vagy inkább erős, elnyúló mensire nem tudtok valami teakeveréket?
Kolléganőmnek gázos a mensije és a doki csak annyit mondott,hogy na igen, öregszik (34 éves :?), és ez egyre inkább így lesz és majd előbb-utóbb kaparni kell :?....

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
Ez szuper hír!
És mondd meg a férjednek, h az én barátaim is csak 2-t kértek vissza és 3at kaptak.... 3 csodaszép gyerkőc! :wink: Szóval, ne legyen telhetetlen :wink:

monyo!
sztem az a kép most nagyon jól illene ahhoz, amit mondanék. sztem ülj le egy csöndes, nyugis helyre és hallgass a szívedre! de tényleg arra! hidd el, az nem hazudik! tudni fogja, h merre indulj! én szorítok!

junko!
igen, tudom, h igazad van.
ezért is van, h kicsit kevesebbet talizunk, mert szégyenlem, h ilyen dög vagyok. remélem, h hamarosan megváltozik bennem vmi, mert nem örülnék, ha a dög énem elrontana mindent.

kata!
te honnan érzed, h zseret a pasi?
nem kötexem, csak érdekel, h hogy tudsz ilyen biztos lenni benne (hisz én magam sem mindig tudom, h ajon szeret-e, ha nem akar babát)
és akkor miért nem akar veled lenni?
jaaj, ezek a pasik olyan bonyolultak :lol:
Vendég
 


Angel

Megmondom őszintén nekem is egyre inkább bejön ez a rövid narkózis. Ez volt a második ilyen de nagyon kellemes.... mondtam is a férjemnek hogy jó a cucc :lol:
Remélem így marad a cicifájás :) ja és úgy fel vagyok fújódva mint egy lufi .... már most szorít a nadrág pedig még ,.... jujj olyan jó érzés, itt örömködük urammal

Anyapoc

Jaja többiek fagyiba :)
Azért ne fesd az ördögöt a falra ...
Te4akeverék ügyben nem tudok nyilatkozni. Én ittam egy darabig, a ciklus elején közepén meg a végén más más gyógynövényből de nem igazán jött be. Hogy mikor mit kellett már nem emlékszem, volt benne komló, meg cickafarkfű, édeskömény, rozmaring ... de szerintem a neten lehet találni ilyesmit.

Szürkemaci

:) köszi, uram már megnyugodott
kokusz
 
 


Anyapoc
Hát lehet esetleg vmi méhszájseb féle,ha volt HPV-d mindenképp iktass be egy nőgyógy vizsgálatot,főleg ha ismétlődne.Jobb az óvatosság (mondom én aki a 6 hetesen sem voltam :oops: )
Tea ügyben Angyalka sztem tud vmit. :lol: Ja és a kaparás valóban hatásos,legalábbis nekem az volt,főleg hogy van egy csomó mélyen tapadt lepényből származó hegem.Csak hát ezt folyton nem lehet csinálni. :roll: Egyébként nem ártana némi vizsgálódás,úgy mint UH,labor.

Kokusz
Húha ,remek hírek!Jó lehet a biológusnak látni a petricsészében láthatta hogy sietnek apa fiúkái ,hogy termékenyítsenek. :D Nagy drukk++++++++++++++++++++++++++++++++

Monyoka
A closty nekünk sem vált be,bár igaz 6 hónap után spontán sikerült!Az ütemezett együttlét nem mindenkinek jön be.Azért ha van indíttatásod egy próbát megér! :wink:

Angyalka
Szuper ,hogy zárva tábla kirakva!Maradjon is még így jó darabig!

Szürkemaci
Ffi ügyben sokszor én is tancstalan vagyok.Főleg most,hogy az uramra rátapadt egy szőke ciklon.

Junko
Sajnos nekem nincs tesóm,de gondolom nálatok féltékenykedés nem volt jellemző sosem.Jó ha tudtok együtt örülni és sírni!

Ildi??????????????????Jelentkezz már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma végigültem 3 órányi természetgyógyászat órát.Hát sajnos én ebben nem hiszek :oops: Illetve azon részében igen,hogy a magunkba vetett hit csodákra képes.Csak ez a savasodás-lúgosodás elmélet veri ki nálam a biztosítékot :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok! :)
Látom újra beindultak itt az események! Ennek igazán örülök, mert a teherbeesésem után rossz volt az az elsivatagosodás... :?

Kókusz
ezek igazán jó hírek! Drukkolok péntekre! Kicsit lemaradtam, de akkor inszemmel ti már nem is próbálkoztatok a kaáliban?

Kép
katica_75
 
 


Ja,olvastam egy jó kis szösszenetet a védőnőnél.(bár az eleje ebben a topikban nem éppen helytálló :oops: )

Egy baba olyan mint a nescafe.Könnyű elkészíteni,és egész éjjel ébrentart.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,

Aztaaa, mennyit írtatok! :D Próbálok mindenre reagálni...

Kókusz,
Azért kell várni, mert jelenleg nem szóló a pasi... :? (meg ne verjetek, nem nős 8) )
Király, h a fájdogálás elmúlt! :D
A 4+1 szupeeeer! :D 8) Látod, hogy akarták a fiúk is? :wink: Már készülök a péntekre a drukkjaimmal! :) Apa meg ne legyen telhetetlen! Mondd Neki, hogy gondoljon bele, hogy az minimum 5 gyerek! Képzelje csak el, hogy azok mind ott rohangálnának! :lol: Na, még mindig kevesli? :P
Nem ér ám rákapni a szerre! :lol:

Ancsa,
Valóban nemigen teregettem a szennyest... :( Pláne, amíg azt gondoltam, hogy helyrehozható... De akkoriban nem is jöttem annyit a régi helyre sem. Köszönöm és én is hiszek benne! :wink: Huhh, ezek az altatásos sztorik! :shock:

Anyapoc,
Köszi a drukkokat! :D
Ez a vérzés-féle nem lehetett pé? Vagy tényleg Apa... :? :shock:

Katavirág,
Igen, foglalt... :(

Angyalom,
Kösziii! 8) Új-pasit (de hülyén hangzik... :? ) nem akartam itt részletezni... Priviben más...

Szürkemaci,
Üdv itt! (ezennel átadom az legutolsó érkező stafétáját :lol: )
Először azt hittem, hogy rólam írsz, de kiderült, hogy fiatalabb vagy nálam. De van pár közös bennünk. :shock: :D
Nem csak Benned van a hiba - bennem is! :lol: 8) :lol:
Érzem a cselekedeteiből, a hozzámállásából és rengeteg apró (vagy kevésbé apró) dologbó, hogy szeret. És mondja is. :D
A pasik tényleg bonyolultak! Mi is, mert meg akarjuk érteni őket! :lol: (egyébként az én régi pasim volt ilyen, h szeret, blabla, de gyereket MAJD akar - nna, arra a majdra várhattam volna...)

Okr,
Ha küldesz át képeket a csajokról, én szívesen felrakom őket! :D

Monyokam,
Ha nem vagy 100%ig biztos abban, hogy nem akarod, akkor szerintem adj esélyt! Próba - szerencse! :wink: De - tudom - Nektek kell eldönteni...

Junko,
Foglalt ... :( És Neked is köszi a drukkokat! :D
Jó Neked, hogy ilyen jó a kapcsolatod a Tesóddal. :D :(

Azt hiszem, mindenre írtam. :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kriszti,
Milyen szőke ciklon?! Mit akar Apától? .... :twisted: :evil: :twisted:
( a többi nem tűri a nyomdafestéket...)
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Hát hosszú sztori,mindenesetre apa esküszik,hogy ő nem ludas a dologban,a csaj zaklatja.Azért van ennek jó része is,minden hülye email után veszekedés,aztán meg nagy hancúr,meg szerelmi vallomás.Régen volt már ilyen na!
Azért furdal a dolog rendesen

Képeket ide a gépre nem tudom felrakni :oops: :oops: de ami késik az meglesz előbb-utóbb
:!:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti,
Lehet, nekimennék a csajnak... :twisted:
(persze, csak a szám nagy :D ) nem tudom, mit csinálnék...
Sztori priviben? (kíváncsi is vagyok, nem csak grafomán... :oops: )
De legalább van pozitív hordaléka is az ügynek! :wink: Azért, gondolom, az elejét kihagynád... :(
Ja, akkor küldd a fényképezőt! :lol:
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
pü ment

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na hali szanik :!:

Kolykom vegre elaludt, vegre tudok irni, nem csak olvasni. Ujabban ellopja az egeret es a billentyuzetet :wink:

Amikor korabban csak Angel miatt kukkantottam be ide, alig volt iromany napokig. Most beindult a topik.

Hat, Kata :!: Beletrafaltam :?: En elsonek... he-he. Uj pasidrol az a velemenyem, hogy alszent es hazug. Ket vasat tart a tuzbe :twisted: Hogy birsz igy vele agyba bujni :?: Vagy csak platoi a dolog :?: Mar bocsi, hogy igy kifakadtam :wink: Az, ha egy ferfi nem akar gyerket meg, szerintem tok altalanos. Meg az is, ha nem akar nosulni. Aztan ha megis gyermeke szuletik, o a vilag legboldogabb apukaja. Szerintem az oszinteseg a legfontosabb dolog. De hajrazok neked, hatha elhagyja erted a parjat. Viszont ha sokaig varat, hagy a p...ba.

Kokusz, ha ICSI nelkul 4+1, az is nagycsalad :wink: Nekem az eslo lombiknal 16 petesejtem lett. Csak lestem, micsoda nagy szam. Persze 10 folott mindig akadnak verszegenyebb, kisebb petek, amik aztan kihullanak a rostan. Csak veletlenul ICSI-ztek a felet. Ha meg is termeknyult mind, csak az ICSI-sek osztodtak szepen. Meg szerencse, hogy lett ICSI :shock: 3 fagyink otthon csucsul. De majd ertuk is elmegyek :wink: Mikor mesz visszaultire :?:

Anyapoc, en csak a Baratcserjerol hallottam, meg a Palastfurol, amik a ciklus rendezeseben jo hatassal vannak.

Szurkemaci, en megertem, amit a hugoddal kapcsolatban erzel. Csak ne mutasd ki neki :wink:

En ma eleg depo vagyok, valahogy a holnapi altatas aggaszt. Ha nem jonnek sokaig, elaludtam vegleg :lol: Amugy cickofajas a tegnapi tuszorepitol nekem is van. A multkor is volt napokig. Aztan mire a varhato mensi idopontja eljott, mar semmi. Csak azt ereztem, meg fog jonni. Aztan megiscsak terhes voltam. Ugyhogy mindenki mast erez es sosem lehet tudni :wink:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Első utam ide vezet.

Kokusz!
Ugye ma is telefonálsz? Cickófeszkó nekem soha nem volt. Se repitől, se terhességtől, semmitől. De biztos tuti jó ha megmarad. De ha nem azért olyan is van. :wink: Haspuffadás még meglesz egy darabig, szokj hozzá, főleg estére. Azért is jó, mert már ilyenkor olyan mintha várandós lenne az ember jánya. :) Annyira jó most téged olvasni. :)

Kata!
Sejtettem a foglaltságot. Nem fogunk megverni csak drukkolni. :)

Anyapoc!
Sztem a cicka jó mindenféle női bajra. Én ezekben hiszek. No persze ezek szelíd gyógymódok, de bármi van én most már mindig inkább ezekkel kezdek mit gyógyszerrel. (elég sokk nekem a lombik hormon) Van bükki füves emberes könyvem, azért abban még majd utána nézek.

Angyal!

Síleni március 2. hetében megyünk. Így tuti márciusban fogigátló lesz és áprilisban lesz az akció. És remélem idén nem leszek április bolondja. :)
Azért az tök fura, hogy egyikőtök sem tud vezetni, nem is tudtam. Lakás nézegetéssel hogy álltok?

Okr!
Szőke ciklon...nem irigyellek, de a második dologért kicsit. :oops:
Azért légy résen.

Katica!
Sziaaaa!
Mesélj mi újság? Kislány hogy van? Követtelek egy darabig a másik topikban, de mostanában lemaradtam.


Lányok, ma megyek Kaáliba, már úúúgy hiányzott. Ma eldől merre tovább és mikor.

Más.
Ti ismeritek a Titok c. könyvet? Én karácsonyra kaptam, merő jóindulatból tudom. Remélem nem bántok meg senkit, de hát ez a könyv kiveri nálam a biztosítékot....

Junko
junko
 
 


Jóreggelt

Okr

Köszi a drukkokat :) Apa nagyon büszke
Szőke ciklon :twisted: az ilyen nőket annyira utálom, miért olyan pasi kell nekik akinek családja van? De remélem apa ellenáll. Maileket írkál? Hááát én is résen lennék azért ... apa miért nem mondja meg neki hogy kopjon le?

Katica

Szia :) Nem volt inszem. Mivel kiderült hogy a férjem spermája elég gáz, csak ezt F-ék "nem vették észre" Nem volt értelme az inszemnek. Csak elment az idő mert az is kiderült hogy nekem polip nőtt a méhembe amit szintén nem vettek észre .... kb ennyi :) és most jutottunk el a lombikig. Te hogy vagy?

Kata

Ja gondoltam hogy ez a helyzet, én ugyanígy voltam a férjemmel. Haverok voltunk először, neki volt barátnője ... aztán belémzúgott meg én is belé, de ő rögtön otthagyta a lányt.

Katavirág

Ne izgulj, minden rendben lesz :) Most is ICSI lesz?

Junko

Igen ma is telefonozok, dél körül. Ma mondják meg holnap hányra kell menni. Ja akkor a puffadás normális ... akkora a hasam tényleg mint aki már most babás a férjem jókat mulat rajtam, de úgy feszülnek a nadrágjaim. Nevetni fogsz de már most anyukának érzem magam :) alig várom hogy velem legyenek a porontyok.

Csajok az utronál nem baj ha kifolyik? :oops: bocs a hülye kérdésért
kokusz
 
 


Junko

Nem olvastam ezt a könyvet, de akkor ezek szerint nem is fogom :)
Sielés ... huuu én is úgy mennék, de nem fogok. A férjemmel megegyeztünk hogy az idén ez is kimarad a bébi miatt. Nem akarok kockáztatni.
kokusz
 
 


sziasztok.

kokuszkam tegnap a nagy gondjaim kozt elfelejtettem gratulalni a csodas kis embrikeidnek.bocsi :oops:
na szoval gratula es alig varom hogy pozitivat tesztelj.
apa nem volt vizsgalaton,mivel mar 4*teherbeejtett szerinte vele nincs gond.nem is ragom a fulet tobbet nincs kedvem veszekedni.

kata,hat akkor jobb is hogy dobbantottal az elozo kapcsolatbol.
ez a pasi foglalt?az nem szamit,ha egymasnak vagytok teremtve akkor ugyis egymasie lesztek.(nalunk en is apa is foglalt volt,o vasarnap en hetfon szakitottam,csutortokon pedig mar egy par voltunk,ereztuk hogy ennek igy kell lennie)

angel,kaptam a met-et(reggel hasmarsra keltem,gondolhatod milyen boldog vagyok :? )Ide miert nem teszel fel soha kepet?miert csak a masikba?

szurkemaci.udv.Most nem vagyok kepben bocsi,de akkor jol megvagytok a paroddal es "csak "nem akar gyereket vagy mas gondok is vannak?

Okr.figyelj oda apara.bar ha azt mondja hogy o nem akar semmit akkor talan bizni kellene benne,de te ismered jobban a ferjed.

anyapoc remeljuk minden rendben lesz a dokinal.

kata sok sikert a holnapi punkciohoz.

lanyok megegyszer koszi a hozzaszolasokat,nagyon arra hajlok hogy menjen a stimu.Bar rohadtul nincs kedvem a terminalt egyuttletekhez de ez van.
apa reakcioja teljesen ledobbentett.Itthon megbeszeltuk hogy semmilyen stimu,kijottem a dokitol es meg voltam gyozodve hogy a parom nem egyezik bele.Erre azt mondja csinaljuk,kopni nyelni nem tudtam.O remenykedik ami nala nagyon nagyszo.
ha belemegyek akkor erdekes lesz a szitu,hogy o bizik benne en nem,ilyen meg sose volt,de szerintem szemetseg lenne vele szemben ha nem menek bele.

nesze nektek kisregeny
:lol:

Kép
monyo83
 
 


:shock: ez mar tenyleg durva,nalunk sem jobba helyzet
http://szentkoronaradio.com/elszakitva/ ... -szabadkan

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok! Tegnap voltam uhu-n, mert endosan fájdogáltam és bementünk a nőgyogy.-ra. 2 petezsákot látnak.
Visszaolvasok!
nárciszka
 
 


huuuuuuuuuuuu de jo.narciszka ez szuper gratulalok:)

Kép
monyo83
 
 


hú de meglódult a topic! előre is bocs, ha vki lemarad!

Nárciszka,
juhúj, duplázol! :) :) nem vagyok meglepve!

Anyapoc,
iktass be egy dokilátogatást mindenképp, főleg, ha amúgy is aktuális!
kolléganőd dokija "vicces" :shock:
a legegyszerűbb rendező tea ciklus első felében cicka, második felében palástfű... de sose próbáltam.

Junkom,
akkor nem fognak ütközni a dolgok, míg csúsztok, azalatt fogi, utána meg mehet a menet! :D neeeem leszel április bolondja! :wink:
várom a mai Kaális beszámolódat! :)
ja, mi már csak így vagyunk! párom meg akar tanulni, én nem is tervezem.
gyakorlatban még nem foglalkozunk lakással, tudod, azzal is várunk még... :oops:

Kókusz,
pufi has is velejárója a dolgoknak! :wink: víz+fehérje!!
drukk a mai telefonhoz! biztos megmondják a beülti idejét is! :)

Okriszti,
szőke banya húzzon a sunyiba!!! :twisted: :twisted:
jajj de nem hiányzik az ilyen, még akkorse ha apa ártatlan! :?

Monyóka,
sajnálom hasmarsot, szívesen átvenném a felét! :wink:
miii az, hogy csak a másikba teszek képet? :shock: a két legutolsó hasas kép csak itt van, a kaális babavárósban nincs is! :wink:
menjen a stimu! :)

Katavirág,
++++++++++++++ holnapra! :wink:
te miért aggódsz az altatástól? :?
angel37
 
 


Sziasztok,

Okr,
Köszi, olvastam, du. próbálok válaszolni is (most csak bosszúból jöttem, mert felbosszantottak... :evil: ).

Katavirág,
köszi a véleményt, de én nem így gondolom. :D

Junko,
Köszi a nem-megverést! :D
Drukkolok ma! :)
Titokról csak hallottam. Azt hiszem, nekem kicsit sok lenne... Bár biztos vannak benne dolgok, amik hasznosíthatók, csak nem kell átesni a ló túloldalára.

Kókusz,
Azért durva, hogy ilyen dolgokat nem vettek észre! :shock: :twisted:
Nálunk (Nála) picit bonyolultabb a dolog, de remélem, hogy hamarosan tisztul a kép. Vagy így :D , vagy úgy :( .
Utrohoz nem értek...

Monyo,
Én is így gondolom (és a lelkem mélyén érzem, hogy Ő az az ember, akit nekem rendeltek! :D ).
Hátha ez válik be, hogy Apa bízik benne, Te meg nem annyira! :wink:
Hallottam tegnap erről a hírről :shock: , eszembe is jutottál.

Nárcisztka,
Bár mi még nem találkoztunk 'személyes' 8) , de gratulálok! :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


kata a kasztralasrol jutottam eszedbe? :lol: :lol: de kedves :lol:
na de komolyan,en is ledobbentem.
Asszem a nogyihez ezekutan apa el fog kiserni,most is elegge feltem.

Kép
monyo83
 
 


kata ha ugy erzed hogy O a nagy O akkor tessek harcolni erte.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?