Új privát üzeneted érkezett!

szép álmokat csige!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Háát ez nem semmi:) Gratulálok (csak halkan) az új kismamiknak, vigyázzatok magatokra!!
Nekem elvileg mindjárt érik, már egy ideje fájdogál a ahsam, ma csináltam lh tesztet, de full nega. Nincs is itthon már csak egy darab, azt még majd ellövöm, többet nem veszek. Nem akarok görcsölni rajta, tényleg. Bár ma elgondolkoztam rajta, kell-e egyáltalán mé egy gyerek. Ma komoly gondjaim voltak a nagyobbikkal, rohadt szemtelen, hisztis, szétszórt, nem figyel az iskolában. Eddig ez nem volt. Sajnos apa hozzáállása sem az igazi, a gyerekekkel nem úgy törődik ahogy én elképzelném.
Na, jó nem ömlesztem rátok a nyűgjeimet, de jó volt kicsit kiírni ezt a minden fronton (otthon-munka) sz@r helyzetet...
tary
tary
 
 


nem tudjátok miért van a hozzászólás és az igazi idő között egy óra különbség?
tary
 
 

 
 

tary lehet nem jó az időzonád :wink: . Ne aggodj lehet éppen a kistesó killapítaná le a kicsifiadat hiszen igy otthon ő van a központban ha lenne kistesó a figyelem is megoszlodna ő is jobban tudna beiileszkedni a suliba és otthon is lenne kivel játszon és nem titeke idegel unalmában. Na aztán most kioszthattok könnyü nekem komentálni hiszen azt sem tudom mi fán terem a babanevelés :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


tary a máté is tiszta bolond az utobbi időben......szó szerint kikészít...... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: mennyi idős a gyermek? Nyugodtan írdd ki magadból, hiszen azért vagyunk, hogy örömöt-bánatot megosszunk a másikkal...

királylány
 
 


Nita: miket csinál Máté?

királylány
 
 


pfúúúúúúúúúú.eszméletlen sokat hisztizik.....üvőlt.....ha nem tetszik neki vmi akkor csapkod ....dobálja a játékait és kiabál......hisztérikus rohamot kap...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige ez aztán már látszik :):):):) gratula

tary: mond csak nyugodtan azért vagyunk hogy kibeszélhessük magunkat nem csajok?
nagyobb gyerkőc nem szerelmes?? bocsika nem tudom mennyi idős a ygerkőc

nita: ilyen nálunk is van ha valmi nem úgy van ahogyan ő szeretné :):):) csapkod dobál üt ver :):):) én iylenkor ráhagyom vagy kiröhögöm ha nem tudom első körben kicselezni valmi mással a röhögésre egyből elkezd ő is röhögni :):):):)és lenyugszik:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: nem hiszem, hogy szerelmes lenne, de ki tudja. Én inkább valamiféle iskolai dologra tippelek, csak nem bírom kiszedni belőle, rájönni meg pláne, hogy mi lehet.
9 éves,és van egy öccse, aki 6. Biztosan örülne egyébként egy kistesónak, mert imád gondoskodni, segíteni.
Azért a hisztiknek nála már el kellene tűnni szerintem...
Belegondolni sem merek, mi lesz, ha kamasz lesz???
tary
tary
 
 


Sziasztok csak bekukk :) Van már új, 2009-es táblátok?

Annyira kivi vagyok, hogy akikkel "együtt" kezdtük anno a 2008-at hogy állunk baba ügyileg. :D Jaj úgy remélem, hogy sok kismami van már köztetek! Bocs, hogy nem olvasok vissza :oops:

Nekünk megvolt a cukorterhelés, és az a helyzet, hogy fúúúúúúúj :) Emma szépen fejlődik viszont, és már telón megkaptam az infót, hogy ezt a vizsgálatot is akadálytalanul vettük. :)

Jó éjt, a kisfruskám most ébredezik :) Megyek "játszok" vele egy kicsit.
Vendég
 


sikerült az időzónát megváltoztatnom. Tök hülyeség, nyári időszámításra kellett állítani..??
tary
 
 


anuk gyere kicsit sűrűbben......sok uj kismami van!!!!!!!!köztük én is..... :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt!

Éjszakai traccsparty volt? :lol: :lol: :lol:

Tary!
A hisztit sajna néha én is nehezen viselem. Dehát ez együtt jár a gyerekkel. :? Az én taktikám is hasonló Nikáéhoz, nem veszek tudomást róla és próbálom elterelni a figyelmét a hiszti tárgyáról. Általában bevállik. De gondolom egy 9 éves gyereket másképp kell kezelni. Hát senkise mondta hogy könnyű az anyaság. :?

Csige!
Hogy vagy? Teszt? :lol:

Kistörpe?
Ugyanez a kérdés nálad is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nika!

Nálad mizu? Nem érzel valamit? :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Zsuzska, drága!

Merre vagy? Mi van veled?

Szeretnék Neked Nagyon Sok Boldog Névnapot kívánni!

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt mindenkinek. Én megvagyok. Az éjjel arra ébredtem, hogy fájdogál a bal petefészkem. Ugyan úgy fájt, mint amikor a clostit szedtem . Remélem minden rendben van odabent. Tesztet nem csináltam, majd holnap reggel tesztelek egyet, kíváncsi vagyok hogy erősödik e a csík rajta.
csige-bige
 
 


Szia Csige!

Néha még nekem is fájdogál a pocakom (igaz a héten már nem annyit) és ilyankor rám is rámtör a frász. De igyekszem elterelni a rossz gondolatokat és arra koncentrálni hogy a kis pocaklakó jól van és erősen kapaszkodik. :wink:
Holnapra tuti szép erős 2 csíkos lesz a teszted. :D

Én ma megyek délután a dokimhoz. Hát egy kicsit izgulok ám. Remélem jó helyre fészkelte be magát a kis drágám. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hú akkor várunk a hírekkel, nyugi minden rendben lesz. Ott kapaszkodik és röhög a világra :lol:
Most már a jobb oldalon fáj a hasam :shock: fő a változatosság. Nekem is amikor ilyen butaságok jutnak eszembe akkor próbálok a jó dolgokra gondolni és elterelem a gondolataimat. Minden rendben van bent és szépen cseperednek, de mit nem adnék érte ha a 12. hétben lennék :lol:
csige-bige
 
 


moni majd írd már meg nekem sms-be mit mondott a doki.....nem leszek itthon és estig nem bírnám ki........ :)
csige nyugi ez természetes....el fog mulni......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Ok! Akkor majd küldöm az sms-t ha végeztem a dokinál. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Zsuzskáról nem tudtok valamit? Kezdek aggódni!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


lehet pihizik.....volt egy idő mikor kevesebbet jött.....de lehet sokat dolgozik még.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én felbátorodva csináltam egy édi kis vonalzót magamnak, de nem rakja be ez a nyavajás.
Hát Nitácska remélem hogy valóban minden rendben van. Olyan jó neked, hogy már elmultál nyolc hetes, hogy szalad az idő :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Hát én is remélem hogy csak nagyon elfoglalt mostanában. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csige!

Nagyon jó lett a vonalzód! És a kis csiga rajta, nagyon tetszik! :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sikerült, sikerült :lol: azért nem bíztam el magam, még nem baba érkezik, csupán két csíkosat teszteltem :lol: Remélem holnap már ilyen erős lesz nekem is.
Tegnap egyébként nem tudtam vacsizni, úgy éreztem hogy teljesen tele vagyok. Este 9 előtt viszont úgy éreztem hogy ennem kell valamit, mert rosszul leszek :lol: Reggel nem volt hányingerem, de olyan rossz volt a közérzetem. Jó lenne ha ez így maradna.
Olyan rossz az út amerre a buszom jön, hogy szétráz mire ideérek a melóhelyre

KépKép
csige-bige
 
 


Szisztok!

Minden rendben, csak nagyon el vagyok havazva. Tanfolyam, takarítás, fáradtság, meló, suli, utazás.... szóval majd hétfőtől leszek rendesen.

Móni!
Köszönöm szépen a köszöntést :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hányra mész uhu-ra???
Mi 10-re :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!!

Csige!
Csak nem??????????????????????????????????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


csige naggyon jó a vonalzód......főleg a kis csigusz!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
hamar te is eljutsz ide....nekem a 12.hetet kell elérnem hogy picit megnyugodhassak.....
most elköszönök....megyünk a nagymamimhoz...ma van a névnapja.....
BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN ZSUZSÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát én jól vagyok egyenlőre semmi de mensisen fáj a pocim meglátjuk nem vetjük el a dolgot :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Az jó ha ilyen tüneteid vannak. :wink:
Hát buszozni szerintem most nem valami hasznos. De tudod, hogy meddig érzed úgy hogy nem lesz semmi baj.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csak DEEEEEEEEEEE :lol:
Várunk az uh után Zsuzsi, bizti minden rendben lesz és lát szép kis petezsákot.
Ép nézem Nitácska, hogy majdnem egynapon születtünk a fiaddal, csupán az évek tolódtak egy aprót :lol: Ő is akkor érzékeny halak :lol: Én február 21-én születtem.

KépKép
csige-bige
 
 


Nika az nem gond ha fájdogál a hasad, nekem is fájt. Ha nem jön meg, akkor bármi lehet :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Zsuzska! VÉGRE!!!!!!!!

De jó hogy vagy!
Nekem délután 4-től rendel a dokim. Remélem nem lesznek sokan nála (bár erre kicsi az esélyem :roll: )

Te ma 10-re mész?
De jó!!!
Nagyon drukkolok! És tudsz majd jönni utána a netre? Mert ha nem akkor írhatnál egy sms-t! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát lányok én nem tudom, de nekem annyira fel van fúvódva a hasam. Olyan szép nagy belem van :lol: Mondjuk növesztettem egy kis rengőhájat a clostitól, így betudom annak és hogy fel vagyok puffadva egy kicsit. Így legalább a rengőháj segít egy kicsit rejtegetni a babát. A cégnél egyenlőre nem szeretnék szólni. Majd amikor már látszik rajtam.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok.

gratula az uj babasoknak.

(olvasgatlak am benneteket :wink: )

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt, jó reggelt!

Annyit írtatok, hogy nem győztem visszaolvasni! :lol:

Csige! Gratula a teszthez, nagyon szép és nagyon tetszik a vonalzód, épp a minap én is kacérkodtam a gondolattal, hogy csinálok magamnak és ezt választottam! Egyezik az ízlésünk! :wink:

Zsuzska! Nagyon boldog névnapot!
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy életed legboldogabb névnapja a mai! Szorítok a dokihoz, utána tessék jönni mesélni!

Tary! Mondd csak el nyugodtan, ha bármi problémád van, hiszen ezért vagyunk itt. Én ugyan nem tudok a gyereknevelésről semmit(egyelőre), de hidd el, akinek nincs gyereke, az is eljut néha oda, hogy feladja az egészet! Hiszen mindenkinek van problémája, még a legjobb házasságokban is van vita, és ez így van jól. Hisz mindenki mást akar, a "férfi a nőt, a nő a férfit"!

Móni! Megy a drukk a dokihoz! Várom a beszámolót! :wink:

Nika! Szerintem a mensis tünet biztató, bár én már utálom a tüneteket!

Melisch, Te hogy vagy?

Nita! Olyan gyorsan itt lesz nem a 12.hét, hanem a 40., hogy észre sem veszed, és persze, minden a legnagyobb rendben lesz! :wink:

Jól éreztük Mi, csajok, hogy 2009 a mi évünk!!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Monyo!

De jó hogy látlak!
Remélem jól vagy. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Monyo! Gyere sűrűbben!
pedi
Kalocsa
 
 


Tudjátok mi jutott eszembe?! Lehet hogy butaság, de a mult héten nem csak pár pötty volt a barnázás, hanem nagyon durva, ilyen nagy mennyiséget még sosem barnáztam. Lehet hogy ez azt jelenti, hogy szépen beágyazódott a kis bestia?!

KépKép
csige-bige
 
 


Néha rámtör az émelygés, de nem igazi hányinger, inkább csak olyan érzés mint amikor teleeszed magad és a torkodban érzed hogy teljesen tele vagy

KépKép
csige-bige
 
 


CSige!
Tuti hogy jól beásta magát a kiscsiga. :wink:
Bár én sose barnáztam, de az okosok szerint is lehet barnázás beágyazódásnál.
Az émelygés tuti. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nika! Edit!

Nagyon drukkolok nektek is. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szép jó reggelt/napot, kinek mi :)

Húúú tényleg jó sok kismami van! Nagyon szuper!

Nita rólad tudtam, ugye múltkor véletlenül megláttalak valamerre :D S már a 8. hét!

Hát a kiscsiga valami csuda édi :) Remélem Csige meghagyod a babás vonalzódnál is.

Lányok 5 hetesen már szép kis petezsákok lesznek a pocikban! Sőt, ha jó a gép felbontása, akkor már pár milliméteres szikhólyag is látszani fog. S utána úgy beindul. Én még mindig elcsodálkozom, meg elábrándozom, hogy jééé milyen csodás a természet. Apró milliméteres kis sejtecskéből alig 10 hét alatt (12 hetes várandósság) egy apró emberke lesz. :) Aztán meg ha megérzitek, hogy megmozdul! Hihetetlen élmény, s milyen kis akaratosak. Ha nem jól fekszel jelez. Ha valami nem tetszik jelez, s ha törődést szeretne megint :) Imádom Emmát érte.

Egyetértek Pedivel! Azt hittem kúszni fognak a hetek, de mire feleszméltem már jött az Afp, s már a félidőn is szépen túl vagyunk. Ahogy közeledik az időpont, mintha egyre gyorsabban mennének a hetek. Mondjuk mindig várom, hogy mikor látom újra. :)
Vendég
 


Anuk! Nálad már aktuális lenne egy pocifotó!? :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Jaj lányok olyan jó nektek hogy már mentek uh-ra. Nekem még nem lenne értelme. Majd egy hét mulva. Akkor már én is túl leszek az öt héten.

KépKép
csige-bige
 
 


Pedi hét végén készül a 24. hetes. Valahogy mindig hétvégén csinálunk :D Apuci akkor ér rá. De egy kis ösztönzésként elárasztalak titeket pár fotóval. :) Egyébként, ha megkéritek a dokit, mobillal enged fényképezni a végén, én így csináltam az 5 és a 12 hetes babaképeket. :)

Emma
Kép Emma 5 hetes képe 2008.10.13

Kép Emma 12 hetes képe 2008.12.01

Kép Emma 22 hetes képe 2008.01.31

Anuk pocakfotó
Kép 16 hetes pocak

Kép 20 hetes pocak
Vendég
 


Anuk! De jók, köszike! Nagyon szép pocid van! És ez kg-ban mennyit jelent, ha szabad kérdezni! :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


gnemoni-itt vagyok de tisztára padlón vagyok.csináltam ma ie tesztet,halvány még mindig.lehet,hogy csak beképzelem,hogy ott van .....de a fiam is látja a csikot.halvány de ott van,holnap megyek dokihoz.majd irok,ma nincs kedvem,bocsi csajok...
kistörpe
 
 


Szerintem nem jelent semmit, hogy még mindig halványocska. A doki majd megnyugtat.
Anuk nagyon szép poci :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?