Új privát üzeneted érkezett!

nekem így volt:

Toxoplasma IgM antitest 5,8 NTU 0,0 - 11,0
Toxoplasma IgG antitest >200 IU/ml 0,0 - 35,0

igm neg, igg poz, és minél inkább az igm nulla felé halad, annál inkább régi volt a fertőzés.ezt mondták.
Vendég
 


Hunci!

Hát nekem ez kínai. Nekem ez lett:
Toxoplasma gondii, IgG negatív
Toxoplasma gondii, IgG <5 Ne/ml
< 6,5 negatív
6,5-8 kétes
>8 pozitív

Toxoplasma gondii, IgM pozitív
Toxoplasma gondii, IgM 1,24 Ne/ml
<0,9 negatív
0,9-1,1 kétes
>1.1 pozitív

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Most már kíváncsi lettem az enyémre is:
IgG: 0,1 IU/ml <2,0
IgM: 0,194 <0,500

Gyerekkoromban nagyon sok macskám volt, utána meg kutyákok. Gondolom én már rég túlestem ezen a fertőzésen... :roll:

skrisz72
 
 

 
 

Sziasztok Lányok! :P

Mindenkinek köszönöm az üdvözlést! :D

Igyekszem majd bekapcsolódni a folyamatba :roll: :wink:

Lois,
dehogy bírom márc 3ig, holnap megyek a Biovitalba egy maszek UHra - lécci ne áruljátok el senkinek :lol: !

Toxoplazma:
nekünk szárazföldi teknőcünk van...tőle is jöhet ilyen? :roll: Ugye nem? :oops:

tillidian
 
 


nekünk is volt mindig macskánk, de én neg vagyok toxo ellenanyagra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nikó :D
ez vagy laborhiba, vagy nagyon friss fertőzés.
anyu szerint 2 hét múlva kellene kontroll, ha fertőzés akkor az igg nagyon kicsi késést mutat az igm-hez képest.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Nikó
Gidai dr. - szerintem jó doki, fiatal, lelkes, tud UH-ni stb stb. stb.
szimpi, magától beszél (nem utolsó), nem úgy kell mindent kihúzni belőlle! ha nem lenne a saját dokim, ő is benne lenne a körben akik közül választanék!

vádligörcs - nálam bejött: mikor begörcsöl ember lányának vádlija akkor a lábújjait teljesen amennyire csak lehet be kell hajlítani és utána felkunkorítani vagy mi. és így sec perc alatt elmúlik

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nikó, sztem friss fertőzés.Nekem volt kontroll rá 3 hétre, mert nem tudták eldönteni mikori volt a fertőzés, mert az igg túl magas volt és igm középérték, az ismétlésnél igg nekem kb annyi lett mit vagy alig kevesebb volt, de igm csökkent, vagyis nekem a terhesség előtti fertőzés volt, de alig közvetlenül a terhesség előtt kaptam el.
Sztem kellene kontroll, ahogy Icsilya anyuja is mondta, ha igg nő, és igm csökken vagy marad, akkor friss a fertőzés,akkor kapsz gyógyszert vagy laborhiba.

Skrisz, sztem neked semmi. De negatív toxot is szokták még ismételni, mondván bármikor elkaphatod.

toxot macska kaki, nyers hús, galamb kaki okozhat.nekünk világ életünkben voltak állataink, macskáink, mikor terhes lettem, már fél éve meghalt a cucánk, mégis elkaptam, de nem tudni mikor és főleg kitől.
Vendég
 


Kis *!
Semmi gond :D

Mó!
Nem vagyok allergiás, csak egyszerűen érzékeny az orrnyálkahártyám :)
Nagyon sajnálom a magas vérnyomást, szívás :?

Hajni, Kata, Mó!
Köszönöm a Mg tippeket, és ebből mennyi a javallt mennyiség?? Eddig 300 mg-ot szedtem naponta.

Angel!
Gratula az apaságihoz, jippijájéééé, szóval lesz vezetékneve is a gyerkőcnek??? :lol: :lol:

Na most már én is megnéztem a toxo-mat.hát nekem semmi mért mennyiség nincs rajta, se ref. tartomány, csak annyi, hogy negatív, és hogy fogékony lehetek, és hogy terhesség esetén ismétlés javasolt 1-2 hónap múlva :? A védőnőnél erősen csodálkoztam, hogy én hogyhogy nem estem át még rajta, összeszámolni sem tudom, hány rühes macskát hordtam haza gyerekkoromban, egyéb állatokról nem is szólva... :shock: Azt mondta, hogy lehet hogy átestem, csak olyan régen, hogy nem mérhető az ellenanyag a szervezetemben. Ilyenkor mi van?? Ez lehetséges??

Till!
Igen már olvastam zugolvasóként a beültisen, lakat a számon :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Till, üdv. itt :) szerintem mindenki volt extra UH-n :wink:

Angel, grat az apaságihoz :)

Toxo szűrés nekem sztem nem is volt, ha jól tudom, azt az AFP-vel együtt nézik, én viszont azt kihagytam... de senki nem hiányolta... mondjuk nem vagyok állatközelben.

Lois! Magnéziumot lehet bátran, én most magnesii citriciit szedek, abból a sima gyógyszertári forgalmas 500 mg-os, de Szegeden az egyik gyógyszertár állít elő ebből 600 mg-osat kapszulaként (lehet, hogy mások is csinálnak ilyet én csak őket ismerem), no én ebből szedek napi 4x2-t.

Orsi :) Mindjárt átmegy a másik énem és ír oda is :)

Hunci, köszi, valszeg már nem lesz rá időm :(

Lányok, lassan elköszönök... a tegnapi saját mérések sem lettek jók, felhívtam az orvost, szedjek Dopegytet, hóhelyzetre való tekintettel legkésőbb csütörtökön találkozunk, teljes menetfelszereléssel (ugye én Bp-ről megyek Szegedre szülni)
Háziorvos is 140-et mért (én többet), tegnap este kezdtem a D-t, ma reggelre hmmm... finoman szólva nem lett jobb, bár állítólag a Dopegytnek kell pár nap, most a reggeli bevétele után is mérek egy órával, ha még mindig magas, akkor nem várunk holnapig, elindulunk. Addig meg még pakolászom a cuccomat, szóval nem tudom, tudok-e még jönni ide mostanában.
Mindenkinek minden jót!!



Kép

 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek,mostmár nyugodt vagyok...
Mó,ölelés,kitartás meg minden amit ilyenkor szoktak kívánni!Apa esetleg ír majd nekünk?
Nikó,gratulálok a kislányhoz! :D Milyen hamar tudjátok :shock: gondolom ez egy speciális genetikai vizsgálat volt.
Vendég
 


Egyelőre most jó lett a vérnyomim, de mérek tovább.
Hanna számát tudom, neki megy sms, ha történik vmi, de szerintem ma még tudok jönni.



Kép

 
 


:)
Nagy drukk Nektek, Hannától várjuk majd a híreket!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Halihó Csajok!

Vagyok én is!

Mó! Mennek a drukkjaim. Ügyik lesztek! :wink:

Angel! Gratula az apaságihoz és örülök, hogy jól vagytok.

Nikó! Gratula a kiscsajhoz!

Toxoplazma: nekem folyamatosan szűrték, mert nem estem át rajta.
Pedig vidéki lány vagyok... de úgy tűnik nem ez számít.
Nyers hússal, macsekkal vigyázni.

Már nincs is jogom ide írogatni. 2009-es Kaális topic meg nincs. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mó,
megadrukk Nektek!!!!! Minden rendben lesz!!!
(Olyan messze szülsz? :shock: - én épp a legközelebbi kórházat igyekszem becélozni :roll: , lassan dokit kéne választani...)

Nyulaszka,
örülök, hogy megnyugodtál!!! :D

Toxo:
utánanéztem, elvileg minden gerinces állat hordozó lehet :roll:
- teknőc meg szalmonellát terjeszt :evil: affene!(majd szájmaszkban etetem :roll: , de már családtag, nem tudunk megválni tőle :oops: )

tillidian
 
 


sziasztok!

Mó,
szóval itt az idő, be kell költözni... :? legalább szem előtt leszel, én ezzel biztatom magam.
Ügyes légy, várni fogjuk a híreket!

Nikó,
van a babaneten topic a dokidról (asszem)!
kicsit az én dokimmal is hasonló a helyzet, de hát ez van... :wink:

Lois,
vezetéknév végülis eddigis lett volna, de ami most már hivatalossá lépett, az sokkal jobb! :D jajj, csak lenne már a kezemben!
angel37
 
 


Mó sok drukk, kitartás!Én is dopegytet szedtem.Ha magas a nyomi, akkor a kh-ban szépen tartanak kicsit, infúzió, megfigyelés, tüdőérlelő.De ha szülni kell, akkor ne aggódj, 33 hetes vagy, nem lesz gond!
Vendég
 


Hanna :D
Nyiss egyet, vagy írj a 2008-asba, tárt karokkal várunk :lol:
Ja és én is csak partizánkodok itt :oops: 8)

Engem csajok csak 1x szűrtek toxoplazmára, akkor is csak azért, mert benne volt a kiskönyvben és ki akarta pipálni a védőnőm 8)
De azt mondta, hogy nyers húst csak gumikesztyűben vágjak :wink: A macskákat meg amúgy is kerültem... nem vagyok macsesz rajongó :? pláne mióta a szomszédunk macskái wc-nek használják a kertünket...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Mó! Kitartás, drukkolok Nektek!
Lois!Nekem is görcsölt a vádlim sokat, a legjobb, ha gyorsan ráállsz és megfeszíted (+ ahogy a többiek is írták Mg/Ca), gyakrabban volt, ha sokat álltam-persze lehet, h. nincs összefüggés:)
Till!Ne pironkodj a titkos UH miatt, sokan tettünk így :lol:
Angel!Gratu a az apasági elintézéséhez:)

Toxót megnéztem most már én is, eddig 2*néztek, nega volt.
Jól eltűntem megint... 4 napja festünk Pettel, és ha már nekiálltunk, akkor mindent átmázolunk, mint két Mekkmester :P , írtó izmos lesz a karom a hengerezéstől.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


[size=12]Mó![/size]

Ha még olvasol! Én szegedi vagyok,ha tudok bármiben segíteni,amíg "vendégeskedsz" a Klinikán,szólj nyugodtan. Bármit,bármikor szívesen.Be is tudok menni hozzád!
Ha infóra van szükséged,akkor szólj,tudok segíteni! :D
Van szülésznőd?
Priviben elküldöm a számom,mentsd el a biztonság kedvéért! :)


Nagyon szép pocak képeket láttam csajok,mindenkinek drukk!

Nikó!
Nekünk is volt mindig állatunk és én is negatív vagyok,de Nekem is mondták a második szűrésnél,hogy ha pozitív lesz,kapok gyógyszert!
Ne idegeskedj,minden rendben lesz! Az,hogy uh-k előtt izgulsz,teljesen normális! Ha megszületik a bébi,más miatt fogsz izgulni! :lol:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Lois, sztem elég a Mg, amit szedsz! Ha nincs keményedés, akkor napi 1-2x250mg elég. Nyilván Mó már többet szed a végén... Én a végefelé már 4x2-t szedtem a 250mg-osból, arra számíts, hogy a 2g körüli Mg bevitel hasmenéssel és iszonyú szomjúsággal jár - ez természetes, mert vízhajtó hatású. (Én éjszakánként akkor már 2 liter vizet ittam meg...) A kórházben Mg infúzióval fogják meg a korai fájásokat, tudtommal egész 20 g /nap mehet. Régebben alkohol is volt az infúzióban, és mai napig az az első tanács korai fájásokra, hogy lefeküdni és meginni egy felest - ellazítja a méhizmokat.

dkata
 
 


Lányok :)

Köszi szépen mindenkinek a segítséget, biztatást!

Till! Én lélekben szegedi vagyok, csak Bp-en lakom :) de nagyon ragaszkodom a szegedi orvosomhoz, szerintem óriási szerepe volt abban, hogy 7 év endo után az első lombik tudott sikerülni (Bp-en sajnos nem találtam számomra megfelelő orvost)

Kisfóka! Külön köszönet Neked, de szerencsére a család is helyben van, illetve a régi barátok is bejelentkeztek már, hogy majd jönnek szórakoztatni. :) Bár pont mától látogatási tilalom van most már ott is a járvány miatt...

Lois, dkata! Nem azért írtam a saját adagomat, hogy ennyit kellene szedni, most még felesleges, a Te "korodban" 2x2-t szedtem az 500 mg-osból, de ha keményedés v. vádligörcs miatt úgy érzed, hogy kevés, akkor lehet rajta emelni. De először én is a Ca bevitellel kezdenék.

Kis tanulság (csak hogy más ne járjon úgy, mint én): fekvés után közvetlenül nem nagyon érdemes vérnyomit mérni, mert ilyenkor az már magasabb lehet. Párom járt korábban orvosbiológia szakra egy ideig, ő levezette, hogy miért, én csak tapasztaltam (és persze rémüldöztem a magas értékek miatt).



Kép

 
 


Hanna, ezzel én is így vagyok.A 2008-as topik nekem nem jó, ott Hunor a legöregebb, így ha gondom lenne, senki sem tudna segíteni, és nem is 2008-ban született, a régi topikba teszem fel a kérdéseim, ott meg ciki, hogy én csak kérdezek, de nem segítek, mert egy kumma szót nem tudnék írni a nagyobbak "bajáról".Ide majd 2013-ban jönnék vissza igazán.
Így sehol sem vagyok tag :cry: .
Vendég
 


Hunci! Irgum-burgum!!! :lol: :lol: :lol: Orsi gyerekeit nem számítva, Bálint is a legidősebb a babáson (Zsebi és Aanda ikrei akkorák még). De jórészt kisebbek vannak. Szerintem ettől nyugodtan írj és kérdezz bárhol, úgyis az segít, aki tud. Nem egy formák a gyerekek se, nem ugyanakkor csinálják ugyanazokat a dolgokat - épp ezért szerintem bárki tud segíteni, ha van tapasztalata. Ha meg nincs, akkor meg közben szerzi a tapasztalatot, másoktól. (Egyébként értelek, nekem is fura volt, mikor sokáig nem írt Zsebi és nem tudtam csak a kisebbekhez viszonyítani.) Szerintem írj nyugodtan mindenhova, legtöbben ezt tesszük, látod én is... :oops: :oops: :oops:

Mó! Akkor te már kezdetben is annyi Mg-ot szedtél, mint én a végén, pedig nekem a 33. héten voltak korai fájásaim, akkor emeltük napi 2g-ra.

dkata
 
 


Mó, minden jót kívánok neked! Vigyázz magatokra, és feltétlen üzenj, hogy ha történik valami!!! Várunk vissza!! :)

skrisz72
 
 


Mó,
nagyon szurkolunk!!! :wink: :D

Hunci,
igenis írjál MINDENHOVA, én mindig örülök az írásaidnak, nekem rengeteget segítettél! Osztán ha tudok, segítek ám én is, van egy lassan kamaszodó nagyfiam, szóval tapasztalás is akad :)

Lányok,
itt lustizok egész nap :oops: , reggel elvittem Manót suliba, aztán hazajöttem összekészülni, suliba kellett volna mennem..ehelyett bemásztam az ágyba :oops: :lol: - még szerencse, hogy ma nem melónapom van! :roll: Kicsit görcsizgetek is, ez nooormális? :roll:
Mindjárt indulok a Kölökért és megyünk UHzni...

tillidian
 
 


Till :P
Görcsölgetés sokáig marad még, igen :wink:
Drukk-drukk, gyere majd, mesélj. És az ígért UH képet is kérjük :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönö a toxoplasmával kapcsolatos infókat. Voltam az infektológián nagyon aranyos doktorbácsi volt. Azt mondta valószínű téves az eredmény mivel az IgG nem emelkedett. De amíg nem jön meg az új lelet ami Pestről jön és 2 hét addig szedni kell a Rovamicynt 3X2 naponta. Mert ha kezdődő fertőzés akkor meg ne várjunk 2 hetet. Holnap megyek az uj nőgyógyászhoz. Telefonon beszéltem vele nagyon rendes volt. ma aludtuk du. egy picurkát és meg is nyugodtunk szerintem.

Till!

Nekem is sokat van görcsizés még most is. Várjuk az uh eredményt nagyon!

Mó!

Minden jót kívánok neked, vigyázz magadra. Szeged jó messze van de megértem mert ha ebbe az orvosba bízol meg én is elmennék utánna bárhova. Én nagyon megvoltam elégedve az enyémmel de így hogy csak magán orvos lett nem tudok hozzá járni.

Mindenkinek pocak simi!!!!!!!!!!!! :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Fanni! Ja...nyitok és magamban írogatok..

Hunci! Ez van... :wink:

Viktu! Óvatosan a festéssel. Kíváncsi vagyok ám, milyen lesz Marci szobája.

Till! Nagyon várunk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


loislane írta:Azt mondta, hogy lehet hogy átestem, csak olyan régen, hogy nem mérhető az ellenanyag a szervezetemben. Ilyenkor mi van?? Ez lehetséges??

nem ez konkrétan nem lehetséges, hülyeséget mondott.
rubeolán is ha átesel, egész életedre benned lesz az ellenanyag.

nekem is mindig voltak macskáim, mégis neg vagyok toxora, még mindig.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Jöttem elköszönni, szerintem mostanában már nem leszek gép előtt.
Vigyázzatok magatokra és a porontyokra.
Reményeim szerint offline módon olvaslak majd Titeket.

Babás mamik! Miért nem jó a sima Kaális babás topik? Akkor nem kellene külön a 2008-asba, meg 2009-esbe, stb. írni, a "határesetek" nem éreznék magukat kilógónak, stb. Amúgy én itt is örültem mindig a "partizánkodóknak" :)



Kép

 
 


Mó! Vigyázzatok az úton magatokra!
Topic téma: én itt ragadtam. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mó!Sok drukk!
Jó kérdés, hogy miért vannak külön topikok, passz.De végülis mindegy is.Én így kószálok össze-vissza :lol:
Vendég
 


Till????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Topik téma: én meg örökös olvasóban maradtam. Sosem tudok leszokni, mindig drukkolok valakinek, de sokatokat ismerem (személyesen) is. :D

Most viszont azért írok, mert annak idején nekem nagy élmény volt a Máv Szimfonikusok Szeretethang nevű koncertje, amit kifejezetten pocakos anyukáknak találtak ki. Nekem egy barátnőm a Máv-ban hegedül, ő ajánlotta.

"Kodály Zoltán mondta, hogy a zenei nevelést a magzati életben kell elkezdeni. Később helyesbítette: az anya születése előtt 9 hónappal. :D
Évtizedekig mosolyogva idézgették őt, azóta az orvostudomány vizsgálatokkal bizonyította, hogy a magzati élet idején hallgatott zene a rezgéseivel hat a gyermekre. Az anya zenei fogékonysága szerint részesülhet a gyermek az értékes zenében."


Ez nem hagyományos koncert. Nincs színpad, a kismamák és a zenészek egész közel ülnek egymáshoz, hogy valóban elérje a hangszerek rezgése a babákat. A darabokat a művészek válogatják össze, csupa babáknak és mamáknak való zenét játszanak. Van (pisi :wink:) szünet, teával is kedveskednek, mindez 800 ft-ért. Nagyon közvetlen a légkör, Klári néni, aki Kodály-tanítvány, is mindig a közönség soraiban ül. :D

Én tényleg meleg szívvel ajánlom, menjetek el a legközelebbi koncertre, ami febr. 24-én, kedden lesz 17:30-tól.
A helyszín a Kálvin térnél lévő Múzeum u. (tudjátok, az az utca, ahol most a Diana kiállítás is van, nénány saroknyira van onnan a Kálvin felé a MÁV próbaterme). Itt tartják a nagyon bensőséges hangulatú foglalkozásokat, amelynek az elindítója Kokas Klára. Nézzetek be az oldalára: www.kokas.hu , itt találtok infót a Szeretethangról: http://www.kokas.hu/alapitvany/szeretethang.html .

Részleteket is itt találtok a jelentkezéshez.
Kellemes feltöltődést, boldog baba-mama összesimulást a zenére és hullámzó pocakokat a koncert-élményhez! :D

További drukkok mindenkinek!
Seszi
seszi
 
 


Sziasztok Lányok!

UH eredmény:
1. Baba: 8 mm, erős szívhanggal :) :) :)
2. Baba: 3 mm, szívhangocska alig :(

(doki szerint, ha ekkora a különbség, azt a kicsi valszeg már nem hozza be, és talán jobb is, mert genetikailag problémás lehet...szóval most szurkolhatunk, hogy nyom nélkül távozzon szegénykém :( )

Na, tehát a lombikosok parancsolatai között szerepel, hogy minden napot úgy kell elfogadni, ahogy jön!!! Elvárások nélkül...

Köv. UH. március 03. Kaáli (valszeg nem partizánkodom addig :roll: )

Mindenkinek puszi!!!

tillidian
 
 


Mó!
Millió drukk Nektek!! Azért adj hírt magatokról!!! :D
Nem is gondoltam, hogy nekem szántad ezt az adagot...Most lehet hülyeséget írok, de úgy érzem, mintha a lovaglóizmaim görcsölnének?? Ilyen van??

Hanna!
És én mit mondjak?? Az én kölköm még csak nem is kaális..... de úgy döntöttem nem zavartatom magam emiatt, ez volt mindig is az anyatopikom, már ez is marad.. :roll: Én olvasom amúgy az összeset, hisz már az "öreg" babás lányokkal is együtt nyomultam anno', szóval én majd mindenhova írok és passz :lol:

Én is itt szülök a helyi kórházban (2 percre van), engem nagyon megnyugtat a közelsége. Ma voltam dokinál, felszólítottam hogy nyilatkozzon, hogy magamra szándékozik e hagyni a nyár közepi szülésemre valami hülye nyaralás miatt?? :D Megkértem válaszolja azt, hogy csakis és kizárólag síelni jár télen, mert utálja a meleg tengerparti nyaralásokat..... :roll: Hát nem......... abszolút napimádó sajna..... de letette a cserkészbecsszót, hogy augusztusig nem megy sehova, szóval megnyugodtam :roll:

Viktu!

Oké én ráállnék de olyankor annyira alszom.......így inkább félálomban szenvedek és anyázok :oops: Festés? Én kivárom vele a jobb időt, hogy ne legyen annyira hideg szellőztetni.

Kata!

Köszi a tippet, mondjuk szerintem én genetikailag képtelen vagyok a hasmenésre, eddig még sosem sikerült semmitől, se met, semmiféle gázos kaja.meddig már elég öreg vagyok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
Sajnálom 2. babát...biztos így kell ennek lennie........ :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Icsilya!
Hát igen, nekem is butaságnak tűnt, .....az antitestek nem valami bujkáló antiterroristák a szervezetben, ha egy labor nem tudná kimutatni, az furcsa lenne :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja és holnap Uh-kukucs..............................végre!!!!!!!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna!
Nagy Hajniról kérdezhetlek majd priviben???? :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till drága! Tudom, picit szomorú vagy, mert három gyermeket szerettetek volna. Ha távozik a kettes baba, akkor könnyebb terhességed lesz, könnyebb szülésed, könnyebb babagondozásod. A kicsi is jobban elfér, annyit ehet, amennyit csak akar. Szóval vannak jó oldalai is az egyke terhességnek. Én azért nagyon örülök, hogy legalább az egyik baba tökéletesen rendben van. Ölellek.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Szeretnék eladni 100 db. progiszurit, bontatlan csomagolásban. 2 hete vettem és nem lett kibontva sem. Akit érdekel, légyszíves írjon privit és megbeszéljük.
Vendég
 


Jó reggelt!

Seszi! :) Gyere gyakrabban ide!

Till! Ölellek.

Lois! Drukk a mai kukucskához! Majd várom a képet. :)
Én is itt ragadok úgy tűnik.
Hajniról kérdezz nyugodtan. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Nagyon aranyos vagy. Köszönöm! :D

Puszillak!
seszi
 
 


Seszi! :)
Ismerünk ám sokan innen. :)
Nagy puszi Bálint babának!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Till :D
én mint sokat látott ikres azt mondom, hogy ennyi idős terhességnél ilyen eredménnyel, ebből még bármi lehet.
Nem szoktam soha senkibe hamis reményt táplálni, mert tényleg 2 esélyes a dolog, és a legjobb, ha racionálisan felkészülsz arra, hogy lehet, hogy ebből a terhességből csak 1 babátok fog születni.
de én ismerek egy olyan kislányt, akit a 6. héten nem fejlődő embiócsomónak, a 12. héten elhalt embiónak diagnosztizáltak... és most 5.5 éves :) :)

Lois :D
olyan jót nevettem ezen :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

Tilli,
kis 8mm-snek gratulálok :) , további szép fejlődést! a kicsinek :(
valszeg nem akkora vigasz, de lényegesen könnyebb lesz az egy babával, ennek ikreseink a megmondhatói!
puszi!

Lois,
de jó, ma kukucs! :D
melyik a lovaglóizom? :oops: nekem kétoldalt szokott fájni-húzódni, mintha tolódna kétfelé a medencém :roll:

Mó,
legeslegjobbakat! várjuk a híreket rólatok! :wink:

Hanna,
Olivért puszilom! :D jól vagytok, ugye?

Seszi,
:) :)
angel37
 
 


Lois,
bocs, ha már írtad, de mi a különbség a mai és 23-i uh között? az egyik "sima" nődokis, másik Istenhegyis? melyik van ma?
angel37
 
 


Angel! Köszönjük, jól vagyunk.
Remélem, Ti is! Láttam szépen gömbölyödsz.
A hozzászólás végéről megint lemaradt ám az idő! :)

Mutatok 1 hónapos képet:


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: