Új privát üzeneted érkezett!

oké hogyan és merre induljak????
nem vagyok jó tájékozódó..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: ez aztán a szerelem :D :wink:

Én holnap nem dolgozom, itthon leszek bencussal meg pénteken is :)

Melisch: én félnék ilyen helyen lakni. :oops: Én éjjel sem szeretek egyedül itthon lenni.......még jó, hogy körbe vagyok véve szomszédokkal itt a panelban

királylány
 
 


Nita: GPS? Bence rajzolt nekem, hogy eltaláljak a munkahelyemre..............igaza van, mert két helyen is dolgozom :roll: :wink:

királylány
 
 

 
 

királylány minekt csak a nagyon jó térképpel ellátott GPS talál meg. Én is féltem föleg az elején itt ebben a faluban szerintem a többség nem az idén barnult. Olyan házaik vannak meg BMW + Mercedes, hogy megáll az eszed :lol: :lol: :lol:

Nita Szeged felé onnan még kb 150 km és itt is vagy :lol: :lol: :lol: . Akartam kérdezni, hogy látszik már a pocakod?

Megint a lapaja jutott nekem :cry: ilyen lesz ez a hónapom...

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: fel a fejjel! Jó lesz az, összejön nektek is az a baba :wink: Még egy-két ilyen forduló, mint ez a ma reggeli és sikerülni fog :wink: :lol:

királylány
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem fog sokszor bejönni nem szereti férjemuram ha letámadom, jobban szereti ha ő a kezdemányező de jó volt amit tettem hiszen ma este is durmol mint a tegnap. Pokroc a fejére huzva és alszik ha megébred még morcos is lehet :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch még szerintem nem látszik......sajna vann kis feleslegem...... :?
királylány nincs gps-em........ :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ezeken a pasikon nem lehet elmenni............

Többiek hova lettek? Mire ide érek majdnem mindenki megy..........

királylány
 
 


Nekünk van, de csak apa használja..........én itt a városban egész jól tájékozódom--tekintve, hogy kisvárosban lakunk :mrgreen: --hosszabb távon meg apa szokott vezetni :wink:

királylány
 
 


nita rajzol neked is királylány Bencusa és biztos kapsz jó árengedményt is :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: :mrgreen:

királylány
 
 


királylány én még vagyok pedig kéne menjek dusolni de csak House után én nagyon szeretem.

Mi is a idén vettünk GPS-t férjemnek nem kellett de szilveszter előtt jó lett volna Debrecenben igy mikor visszajöttünk vett egyet a férjem ami telefon is 2 az 1-ben csak ne mondjam mindig neki, hogy skót hiszen a cég pénzéből vette igy nem értettem miért nem vett előbb. Tavaj elött decemerben már könyörögtem neki, hogy vegyen de nem akart. Aztán 1 évig hallgatta milyen skót! :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


akkor várom azt a gps-t bencustól...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jajj csajok, leragad a szemem! Elteszem magam holnapra. Már alig várom, hogy rend és tisztaság legyen itthon:lol:
Jó éjszakát!

királylány
 
 


szép estét és jóéjt!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


nagy itt a lappangás ma este :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Látod én sem tudok elszakadni

királylány
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


akkor most nem mész aludni :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kellene.........Bencus is ébren van még.
Nálunk most apa mézi a dr house-t.....ez ismétlés, már láttam. Hogy mit hallgattam én amiért néztem, most meg ő lesi :roll:

királylány
 
 


Na, léptem. Jó éjt, szép álmokat :!:

királylány
 
 


én is mérges vagyok mert manapság csak ismételnek én is láttam már. Férejm is nézi néha alvás közben :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


jópofa a párod...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok én is elköszönök, bár azt hiszem csak Nita neked kell köszönöm mert csak te vagy itt. Jó éjt!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Lanyok! 4 oldalt irtatok tele!! Szerintem ez a Bnet legajtivabb topikja. Hajra!! Meg sem probalok reagalni, mert meg hajnalban is bogdosnem a telefont. Nem tudom pontosan mi tortent Kiraval, de nagyon sajnalom a rossz hirt. Most at is erzem. Jo ejt! Holnap talan sikerul felvenni a maratoni versenytempot itt a topikban :)
Vendég
 


melisch szép álmokat!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


angie34 inkább csak tracsolunk nem volt most este fontos dolog csak dumcsiztunk nem maradtál le sokmindenről. Kirusnak már az első orvosi vizsgálatnál az első doki azt mondta, hogy a baba tul nagy a korához képest vagy a mult hónapból elhalt zsákocska és ki akarta szedni. Kirus nem engedte elment más dokihot is de nem láttak semmit a baba mérete is jó volt de beutalták a korházba. Végül is senki sem tudja mi van a babával de nagyon azt mondjék, hogy meg kell szakitani a terhességet. Kira most nem tudja mit tegyen nagyon akarja a babát igy nagyon magaalatt van. Dióhéjban ennyi Kiráról.

Kép
Kép
melisch
 
 


nita még visszahuzott a szivem kicsit hagyom száradjon magától a hajam majd hajszáritót rá és irány az ágy itt éjjfél van :shock: párom már ágybabujt!

Kép
Kép
melisch
 
 


ott már éjfél van?????űitt még 23 ora 6 perc....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi 1 órával előrébb vagyunk Nita :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


pedig nem vagytok olyan messze...... :shock: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát ja nekem ez már nagyon megszokott mivel magyar tv-t nézzönk folyton igy mindig egy órával késöbb kezdődik minden :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita most tényleg lezárom mert nagyon késö van reggel meg ismét férjemmel megyek dolgozni fell kell keljek de még reggel is benézek kávézás közben :P :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


:) :) :) :)
elköszönök....megyek csucsukálni!!!!!szép álmokat.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pálinkás jó reggelt! :lol:
Csak egy helyzetjelentést dobok, aztán húzok vissza ágyikóba :wink:

Melisch, én sem tudtam, hogy 1 órával ti előrébb vagytok :oops: :lol:

Na dobom: Kép
Később jövök! Pussszantás!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt!

Betty: Ez nagyon jól néz ki! Szerintem tuti ott növöget a babóca a hasadban. :) Egyébként te hanyadik napon kaptad a choragont? Én a 13. napon. Na én is csináltam ma egyet, de nagyon halványka a 2. csíkom. :cry: Meg rögtön nem is jelent meg rajta. Neked rögtön kimutatja a tesztcsíkot is? Na majd holnap meglátjuk erősödik e.
Vendég
 


betty nagggyon jóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!!!!

Betty amint látom az a csik még mindig erős igy ott baba lappang és növekedik.

perpike lehet a te szervezeted nem olyan erős mint a Bettyé még ne aggodj a vonalzód szerint te is valahol a DPO.5-be jársz még a baba nem biztos, hogy beágyazódott. Ha van ideged tesztelges szorgalmasan tovább.


Nekem még van 1.-ig de nincs is itthol csak 2 Lh tesztem HSG meg nincs és nem is veszek csak ha a hőm babát mutat és késik piri. Nem akarok pénz kilökni mert ebben a hónapban lehet lecsusztunk a fogamzásképes napokról. Na de mig nincs piri lehetnek csodák!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch szerintem ne adj a hőre.....csak bosszantja az embert......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita nekem szépen kimutatt a mult hónapban is piri előtt 2 nappal kicsit leesett egész nap volt hasfájás, derékfájás, enyhe görcsök mint piri napján, másnak visszábbment 1 C-al semmi bajom nem volt és 3. nap leesett 36,9-ről 36,5-re még délelőtt megjött piri. Szerintem egészen jól jelezte a testemben folyó elváltozásokat.

Kép
Kép
melisch
 
 


én sajna nem hiszek a hőnek.van akinek bejön......most elköszönök.megyünk a nagymamimhoz...estefele jövök.pusszaaaaaaaa :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


DPO = a tüszőrepedés óta eltelt napok száma?

Betty: Neked 12-én volt a tüszőrepedés?

Nekem a dokim azt mondta, hogy 10-én este lesz valamikor. tehát ha onnan számolom, akkor nálam az eltelt napok száma 9. Azaz én 9 DPO-nál járok, tehát ha neked ilyen erős a 2 csík 7 dpo-nál, akkor nekem biztos nincs babócám. :cry: Bár tényleg igazad van Melisch. Nem egyforma a szervezetünk, lehet hogy valakinél jobban termelődik a hcg, másnál meg nemannyira, úgyhogy még reménykedek egy picurkát.Hátha.
Nekem van itthon vagy 5 db 10-es hcg. :D
Vendég
 


Szia Nita!
Vendég
 


Egyébként ha összerakom az összes tesztemet szépen egymás mellé, akkor a ciklusom 14-15-16. napjára is pozitívat jelez ez a vacak. A 17.nap jóval halványabb, a 18.-on, meg szinte csak a kontroll csík van.

Egyébként tegnap délután is csináltam egy LH-t és a ma reggeli ahhoz viszonyítva erősebb valamivel.

Jaj de jó lenne ha okosabb lennék és értenék ezekhez. :?
Vendég
 


Látom egyedül vagyok. Biztosan mindenki alszik még, vagy reggelizik? :) Na majd később még mielőtt indulok dolgozni benézek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
A vizes borogatás levitte reggelre a lázam, már kicsit jobb.
De nagyon aggódok, mert este éreztem egy nagy-nagy beszúrást a hasamba és volt egy pici rózsaszínes folt a bugyimon.
Benivel is így volt a beágyazódás. Annyira érzem, hogy most összejött és pont most vagyok ilyen beteg. :cry: :cry:
Reggel csináltam én is egy lh tesztet, halványan én is látom a 2.-at! :lol: Sajna csak egy maradt, nem tudok holnap csinálni.
Próbáltam lefényképezni, de olyan elmosodott minden kép, szerintem nincs jól beállítva. Azért felteszem. Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Perpike nem igazán kiszámitható mikor volt a tösző repedés. Ha az LH tesz 14-16 között volt pozitiv bizony akkor volt 15-16 körül volt az ovuláció és a te ciklusodhoz visszonyitva akkor kell legyen tehát ez 10.-e körül volt? Szerintem még várjál állitólag DPO.10 után mutatja ki a 10-es HCG de csak ha szerencséd van igy ne aggodj még. Hajrá Perpike!!!!!!!

angie28 A képen látszik a 2.ik csik az LH teszteden. De ha a tegnap volt a beágyazódés akkor még csak kevés HSG van a szervezetedben nem is lehet erősebb a csik :wink: Hajrá angie28 neked is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch,
úgy legyen, köszi! húzok lefeküdni csak néha bekukk.
Beni megint anyósnál, mert úgy köhögök, mint egy kutya.
De legalább már nem fáj a mellkasom. :wink:

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Perpi, 14.napon volt szuri, és tuti, hogy aznap is repedt meg.
Nem is tudtam, hogy ebben a hónapban te is kaptál.. :oops:
Nem tudnál képet dobni milyen lett a teszted?

És igen, ahogy Melisch is mondta, embere válogatja. Lehet, hogy az én szervezetem erősebben reagál a szurira, és még mindig az mutatja az erős 2 csíkot.Aztán majd napról-napra szépen halványulni fog...
Erre leszek majd kíváncsi én is :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betty615 2009.02.19 10:12-kor.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Angie, nagyon drukkolok neked.
Pedig muszáj lesz tesztet venned :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?