Új privát üzeneted érkezett!

Cidri? Nem ismerted? Ez aranyos :D

Kép
kicsi80
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


De Kicsi, ismerem, csak nagggyon rég hallottam már ezt a szót :lol: és most olyan jól hangzott :lol:

ÉÉÉs Kics, LAPTETŐŐŐ!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Köszi Betty, aranyos vagy. Nagyon köszi.

Mostmár tényleg megyek....

Kép
kicsi80
 
 


Ok, menj csak...

Épp most valamit néztem az LH teszten, vagyis a dobozon, belenéztem....még 4 van benne :shock: :shock:
Pedig én már 2-őt elhasználtam :lol: :lol:
Úgy látszik pont kikaptam a "rosszul" dobozolt 6-os csomagot :lol: :lol: De ez csak jó!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csak magam vagyok?? Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Az előbb elslattyogtam pisilni egyet, és ki röhögött a képembe? Eltaláltátok. Mindannyiunk ádáz ellensége: piri. Az a DÖG. :evil:
Úgyhogy ennyit az elmúlt 29 naphoz fűzött reményekről. :cry:
De sebaj. Megrázom magam, és miután elbúcsúztattam pirit, nekivágunk a köv. hónapnak. (nemis tudom, már talán az ötödik..)
Addig is.. tudjátok... hajfestés, szoli, extra csípős chilis bab minden mennyiségben, ééés - kizárólag a hideg ellen - jó kis házi mézespálinka. Ugye, kedves - egyenlőre - babátlan sorstársaim! Nem is olyan rossz nekünk.. Bibibi Kismamik! :) Puszi a pocikra.
És most megyek, és mérgemben kilapátolom a fazékból a maradék fahéjas tejbepapit. Nyam-nyam
mandarin7
 
 


Mandarin ne kenődj! HAjrá következő hónap! Milyen lenne már, ha mindenki egyszerre babásodna :wink:

Kép
kicsi80
 
 


Ami leginkább bosszant: az a sz.ros teszt. Corax Be sure (dm-es) ezt sose vegyétek. :evil: váááá jól meg is tapostam a dobozát az előbb.. de jól is esett.. :lol:
mandarin7
 
 


Most pedig eszünk! Még jövök ma :)

Kép
kicsi80
 
 


Elköszönök, mert már álmos vagyok.
Ledőlök egy kicsit.
Sziasztok!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sajnálom Mandarin pirit.
De igen, jön a következő hónap, és fel a fejjel. (és a mézespálesz sem utolsó) :lol:

Szia Angie!Jó pihit!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Apa mostanáig autóversenyzett a gépen :twisted:

Visszaolvastam és el is felejtettem miket akartam írni, annyi hozzászólás volt.

Melinda: tetszenek a vonalzók!!!

Nyuszifül: Jajj, hogy mennyit aggódtam miattad!!!!!! Ejnye-bejnye :!: Alig aludtam az éjjel. De nagyon örülök, hogy minden oké veled és a babával. És Attilának is örülök. Szerintem hívd fel a sógornődet és köszöntsd fel. Mutasd meg, hogy te különb vagy.

Betty:
Neved napján mit is mondhatnék?
Mindent, mit szeretnél, adjon meg az ég!
Légy boldog, míg világ a világ,
Fogadd ezt a verset, mert nincs nálam virág.


Kép

Boganna: bocsi mandarinnak ment volna

Mandarin: bocsi. Örülök, hogy benéztél és remélem sűrűn fogsz jönni

Betegeknek jobbulást!

királylány
 
 


betty pont az anatomia részétől félek...... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elköszönök!

Jó éjt!

Kép
kicsi80
 
 


De ari vagy Dia! Nagyon szépen köszönöm!

Nita, pedig nem kéne. Én is attól kakáltam, de nem volt vészes :wink:

Szija Kicsi!Jó éjszakát!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!
Tegnap este óta 4oldalt írtatok. :twisted:
Barna ill.piri nincs,viszont reggel csináltam egy 25-ös tesztet és negatív. :( Nem tudom a 26.cn kimutatja e egy 25ös teszt :idea: de féleg igen,szóval nem sikerült szerintem. :x Ez van. :(

Írt Kirus,sajnos nem jó hírek vannak.
"Szió4Nem maradt meg,valószínű csökkent a vizeletben a hcg. :( Pénteken uh. ha belenyukszok elveszik. :( :( :( "

Kirus itt is leírom,hogy nagyon sajnálom,lélekben veled vagyok. :(

Most ennyi csajok,ki vagyok purcanva.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus: még semmi nincs veszve!

Kírus: annyira sajnálom. Kitartást! Nagyon szorítok és várunk vissza. :cry:

királylány
 
 


mandari már majdnem elfelejtettem milyen jót nevettem a hajfestés, ..., mézespálokás dolgon még rá is vartam adiadira ha jól emlákszem. Megint mész hajat festeni :shock: hu nekemi is kellett volna akkor de azóta sem mentem, atyaég te megint mész? Ennyire hanyag lettem??? :oops: :oops: :oops: Sajnálom pirit

Ebben a hónapban én már nem tartozkodom semmitől megittuk az összes bort ami itthon volt piri óta, ma vettünk utánpotlást! A colát sem vettem meg sem a kávét ha akar a baba fogadjon el ilyennek és kész!

Kirus nagyon nagyon sajnálom nem is tudom mit is irjak neked együttérzek veled :cry: :cry: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.18 19:28-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Mucus, szia, hát nagyon nem jó híreket hoztál sem veled, sem Kírussal kapcsolatban :cry: :cry:
Nagyon sajnálom Kírus :cry: :cry: :cry:
Erre nem is tudok többet írni....bocsi

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Dius!
Aranyos vagy,de Én már nem reménykedek. :?

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Melisch: tetszett ahogy elkaptad párodat reggel :mrgreen:

királylány
 
 


Melisch :lol: :lol: :lol: :lol:
basszus, egyszer könnyek szöknek a szemembe rossz hírek hallattán, egyszer meg leesek a székről a nevetéstől....

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Én lépek mára csajszik, elmegyek Apáért, mert a kocsi nálam van ugye 8) :lol:
Majd holnap jövök friss reggeli jósló teszttel...
Pusszantás!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


kirus :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, már lázam is van, 38.6.
Voltam hűtőzuhanyozni (kád még nincs ), de azt nem tudom, mennyi ideig kell, és mikor hat????
Apa meg elment lázcsillapítóért.
Beírtam a keresőbe, egy orvos válaszol rovat szerint szedhető az algopiryn és aspiryn.

Remélem nem ártok a "nemtudomvan-ebabának!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


küldök havat annak akinek nincs sok havat itt naygon sikosak az utak és hideg van brrrrrr. Itt áll az autom már csütörtök óta árván az ut szélén, a mási kép meg ahol elakadtun ma reggel messze ott a sok fánnál Kép Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


angie28 nem tudom mit mondjak nem értek hozzá az algopirin viszont nagyon jó lázcsillapító!

Kép
Kép
melisch
 
 


szép a táj..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anigie28: jobbulást :!:

királylány
 
 


királylány a férjed, hogy van jobbul már az állapota?

Kép
Kép
melisch
 
 


Jaj, szegény Kirus. Annyira sajnálom. Mucus, mondd meg Neki légyszi, hogy pusziljuk, és sokat gondolunk Rá.. 3 nappal a ciklus vége előtt a 25ös tesztre ne vegyél mérget.. :wink:
Angie28 a hűtőzuhany is jó, a lényeg a fokozatosság, min. 10 percig próbáld kibirni a jó kis langyos vizet. És az algopiryn nagyon jó lázcsillapító, nekem mindkét terhességemnél csak ezt ajánlotta végig az orvosom lázra és fejfájásra is. Jobbulást!
mandarin7
 
 


Angi!
Jobbulást.
A védőnő anno azt mondta Nekem ha lázas vagyok azonnal be egy algophirin mert a láz nagyobb bajt tud csinálni! :?

Betty!
Hidd el Én is szivesebben jönnék jobb,jó hírekkel. :roll: :wink:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mandarin!
Írtam Kirusnak,hogy mit üzentek Neki. :wink:
Jaj csak igazad lenne! :roll:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


angi vegyél be algopirint és buj be gyorsan a meleg ágyikóba......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja, és Angie! Hideg borogatás a csuklóidra, a bokáidra, és a homlokodra. Csodákra képes! Nagyon-nagyon sokat lázasak a gyerkőceim.. Egy kis nátha, torokgyuszi, és rögtön 38 felett a láz... Vigyázz magadra!
Nah, megyek, bedugom az ágyba a gyerkőceimet, aztán pihizek pirimmel együtt... Még jó, hogy a gyerekek elalszanak egyedül, és nem kell altatnom Őket. Türelmem az nem sok lenne most hadozni Velük. Sárkány vagyok piri első két napján. A férjem is már megmondta. Ilyenkor inkább kerül, már messziről kiszagolja.. ...nem úgy... nem vagyok büdi... :?
mandarin7
 
 


Kirus: Nagyon sajnálom. :cry: Nem is tudok mit mondani. Nehéz lehet nagyon neked most. :cry:

Melisch: Nem semmi hogy merre jártok ti, ahol még a madár sem jár.

Angie: Tegyél hideg vizes borogatást a csuklóidra homlokodra, hátha az segít! A hűtőfürdő jó lenne pedig, nemtudom a zuhanyzás mennyit használ. Gyógyszerekben meg nem vagyok jártas.

Egyébként már nagyon sok embertől hallottam, hogy milyen jó a Normaflor. Vettem is tegnap egy dobozzal, 10 db van benne és minden nap adok belőle MArcinak eggyet. De szemmel láthatóan jó, mert eddig olyan világosakat kakilt, és ma már tök jó volt a színe. Szóval az immunerősítő is úgy emlékszem. MErt tudjátok volt az a hasmenős hányós vírus, amit elkaptunk.
Vendég
 


Mandarin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tetszett az utolsó mondatotd!
Mennyire egyre gondoltunk.

Angie: Jobbulást neked! hátha holnap már jobban leszel.
Vendég
 


mandarin akkor én se kötözködök most veled...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reggel én is csinálok egy jósló Lh-t. Csak aza gáz hogy olyan 1 óra körül éjszaka mindig rámjön a pisilés. Van amikor korábban is, most akkor mi számít reggeli első vizeletnek?
Vendég
 


Na nincs itt senki? Megyek én is mert vizem szunyáálni a gyerkőcöt.
Szép álmokat nektek!
Vendég
 


Én itt vagyok, csak itt zsong körülöttem Bence is, apa is.......

királylány
 
 


köszi a sokmindent, kipróbáloma borogatást és próbálom elérni a nődokimat

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Melisch: mit kerestetek ott ahol a madár sem jár? Szegény autó, hogy be van havazva :roll:

királylány
 
 


Írt Kirus!
Mindenkinek köszöni,hogy aggódtok és kérdezte mizus Nyuszival. :wink:

Jó éjt!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Akkor nincs esély Kirusnál???Ez már tuti???

Reggel megint kelhetek,óóóó,apa tojásrántottát akar vinni!!!
Pistike már egy jó félórája alszik!!!!
:shock: :shock: Biztos az én gyerekem???Egyszer aludt egyhuzamba 4 és fél órát,kb 1 hós korába,mondtam is a férjemnek,ez túl szép,hogy igaz legyen,nemsokára jönnek,hogy sajnos összecserélték,ő nem az én gyerekem!! :lol: :lol:
Melisch,még jó,hogy az autót látni!!!Na fekszek,mert úgy érzem ma jó éjszakánk lesz!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


királylány mi a falu szélén lakunk egy óriási legelő mellett ha a képen látható távolságot megteszük a legelőn a fáknál kezdődik az aszfaltozott ut igy hamarabb kiérünk a főutra. Ha rossz az idő és nagy a viz nem lehet hajtani a legelön akkor egy kicsit kell menjünk kövezett uton igy amikor csak lehet átvágunk a legelőn. Most sem lett volna talán baj ha nem járt volna a hókotró és odanyomta a havat ahol fel kell hajtsunk az utra, látva férjem a havat gyorsan megfordult de ott nem jár auto igy nagyobb volt a hó és beragadt :lol: :lol: . Minekünk a bárányok, lovak, tehenek a jobboldali szomszédaink :lol: nincs is velük semmi bajunk. A baloldalit nem is ismerjük csak 1 öreg bácsit pedig még vannak min.4-en de nem vagyunk barátkozok. Na meg ha lehet ősszel átengedi a mi kertünkre a tyukjait :evil: én városi liba vagyok nem szeretem a falusi életet de férjem akart házba költözni. Az idén egy darabig nem voltak a tyukok nállunk de miután Mayát elvittünk az edző suliba hamar kibontották a kerítést megint, de haza jött Maya és kiengettem a kertre másnap már nem voltak a tyukok nállunk, pedig nem kellett volna 2 napig etessem a kutyám ha elkap egy tyukot!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda szép álmokat, azta megint 5-kor fogsz kellni rántottát késziteni, ha a férjem hallaná, nálunk még a kávét is ő főzi én csak akkor kelek joesetben ha hallom kavargatja :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch azthiszem odaköltözöm hozzátok.........imádom a lovakat!!!!!!!!!!!!
kirusnak rengeteg puszi!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita van hely itt bőven gyere .... :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?