Új privát üzeneted érkezett!

Szia Beja!

Nyugiii! Nekem Nelcsivel szintén 0,6 volt az AFP, kérdezték, hogy nem-e hosszabb a ciklusom, mikor mondtam, hogy de igen, megnyugtattak, hogy akkor a 16 hét nálam valószínűleg még nem volt 16, s ezért lett annyi. A genetikai uh-n nem láttak semmit, s ezzel el lett intézve az egész. Még mondta is a doki, hogy nem szabad nagy jelentőséget tulajdonítani neki, mert pontatlan eredményeket ad.
Nekem a 12. heti uh-n most a nyaki redő volt egy picit vastagabb, de még bőven a kritikus érték alatt. Én is szorongva várom az AFP eredményeket, de nekem most eleve később veszik le a vért, mint 16 hét, mert a baba mérete is azt igazolja, hogy később készült, s próbálják belőni a baba kora szerinti 16 hetet. Semmi baj nem lesz, ne idegeskedj! Kép
krita
 
 


beja! mostanában vmelyik kismamában voltak vérvétellel szűrhető vizsgálatok helyek és összegek is, az egyik szörnyen drága 135ezer ft, de állítólag 100%-os eredményt ad. beírjam pontosan, érdekel? megértem az aggódásod, de azért a jó uh nagyon sokat számít - ne aggóddddddddddj!

márti+++
márti
 
 


Sziasztok!

Beja: nekem Zsomával volt szar az afp-m. 0,7 volt, de a BHcg mom nagyon magas volt. UH-on a Szabolcs u-ban azt mondták, 99%, hogy minden ok, nem javasolják a magzatvízvételt. Tény, hogy mikor Zsomát felmutatták, csak az arcát néztem.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsuzsi: szerintem Andinak enélkül is éppen elég nehéz a helyzet.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

Nem értem az előző hozzászólásodat, én nem akartam megbántani Andit és turkálni sem a magánéletében. Csak jelezni akartam neki, hogy együttérzek vele és szurkolok neki, hogy mihamarabb könnyebb legyen az élete.

Beja: Nagyon szurkolok!!!! Szerintem is jó ötlet 3D-uh-on megnézetni a babócát, dr.Györfit tudom ajánlani a Praxisban (Tel: 06304148886)! Vigyázz magadra!

Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Beja: lehet, hogy nem 16. héten vagy és azért rossz az AFP! Julival is volt parázás, ott sem stimmelt. Ne izgulj!!! És drukkolunk ám nagyon!!!

Rebi: tündéri Kép Most nincs időm Telkiről irni, de 2hetenként a suliban van kismama-klub, nagyon jó. A Timea tudja, mikor van a legközelebbi.

Borcsa: gratula Ricsinek!!!

pusz, mert muszáj dolgozni is néha .O
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Andi
Hát az biztos hogy lesz ennél még sokkal jobb is!KépKépKépKép
Azért ha belegondolunk még mindíg jobb hogy bár kevesebbett lehettek együtt de azt szeretetteljes hangulatban, mintha családban lennétek és azt látnák hogy a szülők nem értik meg egymást sok a vita és a szemrehányás /mint nálunkKép/
A jó munka sokat jelent vállani kell!
Meg ezért az is felmerült bennem hogy ha elvetjük a válás gondolatát akkor is kell ebben a világban az ember lányának dolgoznia sajna előbb-utóbb és bizony jó páran vannak akik ugyan a férjükkel élnek de mind a ketten úgy dolgoznak hogy mások segítségét is igénybe kell venniük, korán kellnek, későn érnek, úgy hogy....

Zsuzsi
Az a baj hogy a hangnemed nem jön át, én nem kételkedem a jóindulatodban, de lehet éppen kritikának is vélni.
Persze nem ez a lényeg azt szerettem volna neked írni, hogy én is kulcsos gyerek voltam, csak mi hárman testvérek.
Az apukám kamionos volt úgy hogy csak tisztát venni jött haza stb.
Az anyukám tanár ennek ellenére én egész nap jóformán napköziben vagy iskolában voltam. Felsős koromtól meg kulcsika a nyakba.
Én is nagyon utáltam....
Most mint mondhatnék anyu végül is végzett egy körül akár haza is vihetett volna, de nem tette napköziztünk gondolom ennyi gyermek mentesebb időre szüksége volt, én más vagyok nem bírálom érte de valahol a mai napig rosszul esik.
Ő elzavart minket nyolckor aludni nagyon sokáig saját bevallása szerint is innentől az ő ideje következik ne lábatlankodjunk ezt még gyerekként hallottuk tőle.
Hát....az enyémeknek csak a nagyoknak van kötelező szundi suli időben kilenckor, mert reggelre fáradtak lennének de hétvégén és szabadnapokon nem bánom ha addig vannak fenn amíg nekik jól esik.
Csak azért ítam le ezeket hogy lásd nem feltétlenül a válás az ami miatt az ember gyereke kulcsos lesz /hányat hagytam el/ vagy napközibe kényszerül /ezért utálom a mai napig/.
Szerintem nehéz ideális körülményeket teremteni mert a gyereknek biztossan az a jó ha anyuci vele van meg apu is amennyit csak tud, de hát valakinek pénzt is kell keresni, mondjuk kicsi gyereknél apuka az és később...
Mert egy család azért nem csak gyerekekből áll és én már magamon érzem hogy jó-jó hogy mindig az ő érdekeiket nézem de mi lesz velem? Vagy ez olyan önző volna?

Beja
Ugyan Corynak is írtam már annak idején de legfeljebb a többiek ugornak Napocskánál nekem is alacsony lett az AFP pont mint Borcsának /nekem is mondták hogy nézzem amásik értéket is!/erre a dokim azt mondta hogy sok a téves riasztás /nem is igen szerti ezt a vizsgálatot pont ezért/ mert lehetséges hogy nem pont időben mentél, hiszen esetleg nem jól lett számítva az időpont /ez azért ritkán pontos/ és még ezerféle oka lehet.
Ha jól megnézték UH-on a genetikán és nem találtal semmi gondot, valószínűleg én sem végeztetnék amniót.
Annyira sajnálom hogy ilyen eredményed született, most szerintem senki és semmi nem nyugtat meg amíg a pindurkád a kezedben nem tartod egészségessen.
A Praxist én is ajánlanám szerintem is Győrfi az egyik legjobb szonográfus!
Fel a fejjel!Kép

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Hamarosan indulunk a László Kórházba Zsomával agyhártyagyulladás-gyanúval.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bizonytalan ideig szünetel a netünk időhiány miatt.

Gorsi

Megadom a számom, ha gondolod tényleg talizhatnánk már vmikor, hétvégén egyik napom biztos szabad, másik nap remélem a Bejával talizunk (kivéve ha rossz idő lesz).

06-70-3-6446-70

Bejával biztosan tartom a kapcsolatot, majd tőle informálódom. Jók legyetek.

pusz
rózsa
 
 


Cory
Éppen tőled akartam kérdezni hogy kiderült e valami!
Nagyon drukkolok nektek hogy ne legyen semmi komoly!!!!!!!
Most már biztossan nem tudsz válaszolni így költői kérdés marad de miből következtetnek erre a diagnózisra, a nagy fiam is volt benn kórházban / de már jóval nagyobb volt mint Zsoma baba/ezzel a gyanuval de kiderült hogy szerencsére szó sem volt róla!

Dzsili
dzsili
 
 


Kidomborodik a kutacsa.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Kép Kép Kép

Beja!
Fel a fejjel, nem lesz gond én tudom. A lányok meg annyi okosat írtak már, hogy mit?l lehet rossz az AFP érték. Itt nálunk a téren is volt egy anuka akinek ilyen volt, végül nem csináltatta mag az Aminot mert neki is a ciklusaival volt "gond" és gyönyörú egészséges kislnáya süzletett Kép

Ego rész:
Jaj lányok akkora k? esett le a szívemr?l, jött a biztosítótól papír. Felhívtam a kárszakért?t is, elmondta hogy egyértelmúen nem én voltam a koccanásnál a hibás, palira akart venni aki belémjött, jaj olyan jó érzés. Nekem ez kb. olyan mintha a jogsimat adták volna vissza, igaz már Tamarástul nem férek be a kormány mögé Kép

Zsuzsi!
Én is értem mir?l írsz és szerintem sem votlál kioktató, bántó. Én olyannak ismertelek meg aki fel tud háborodni a világ negatívumain. Biztos,hogy nem Andit akrtad felel?ssé tenni hanem, a helyzetet. ÉN már azon is szoktam el?re parázni, hogy mi lesz ha dolgozni megyek pedig mi ketten vagyunk leszünk a gyerk?kkel, és hiába köztisztvisel? vagyok de akkor is 8-t?l fél 5-ig van a munkaid?, 5-re épphogy a csemetékért érek majd Kép Apa meg sejtem hogy u.ebben az iramba fog dolgoni mint most, és hiába amellett se tehtjük meg, hogy majd (Gyesen legyek, ha a gyed lehár Tamarával én is visszamegyek), szóval a nagyiknak is tuti kijut a részük. Pedig az ember magának akar gyereket Kép Kép Kép

Norci
norci
 
 


Cory!!! Ne aggódj, biztos nem lesz semmi baj!!! Szorítok nektek!!! Egyedül mész, vagy el tud vinni valaki titeket???


Beja! Ugyanez vonatkozik rátok is!!! Külföldön már nem is mérnek AFP-t épp a bizonytalansága miatt! Drukkolok!

H.

Ui: Úgy néz ki, Barni Waldorfos lesz, az még nem biztos, hogy szeptembertől-e.
gesztenye
 
 


Sok fontos dolog:

Napsinak boldog névnapot!!!
Beja! Neked szintén minden jót névnapod alkalmából! Most különösen!

LINATO! Hűha!!! Gratulálok!!!
H.
gesztenye
 
 


cory: millio drukk megy!!!!!

bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Cory: nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.KépKépKépKépKépKépKép:!!!!!!!!!!
linato
 
 


Cory!
Nagyon szorítok!KépKépKépKépKép

Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Iszonyú nagy futásban vagyok!

Beja! Ha jól emlékszem neked nagyon hosszú ciklusaid voltak, nem lehet hogy nem jókor nézték?? majd este irok, de ne izgi minden okés leszKép

cory! nagyon szoritok nektek!!

Linato! Én is észrevettem, de nem gondoltam, hogy jól láttamKép Nagyon jó érzés lehet, de én tuti megijednék egy ilyen hirtöl.

Szila! Ha jön megint a jó idö akkor jöhetnétek játszózni egyetKép

Heni! Waldorf?? Megkérdezhetem miért döntöttél mellette?

na futok a csajért a bölcsibe. Vannak nagyon jó dolgai de ez a dackorszak kriminális. Minden mondatunk úgy kezdődik, hogy nem anya, nem akarom anya és nem kérem anya. Pl. Kérsz inni? Nem anya, de szomjas vagyok kérek. Teát? Nem anya nem, inkább teát. Brrrrrrrrr. Határozott a lelkem nagyonKép

pussz mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Cory!
Gigamegadrukk, hogy ne legyen semmi komoly!
És sok sok Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép+Kép neked!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Csak gyorsan:
Délután beszéltem Coryval, az orvosok szerint nem lesz nagy gond, de reggel vérvétel, aztán meglátják.
Két napot minimum bent kell maradniuk. Ha lesznek új híreim, jelentkezem.
És én is nagyon drukkolok nekik!!!!

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Cory: drukkok mennek nektek hosszú, tömött sorokban!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Beja: nekem is az jutott eszembe, mint Heninek: külföldön sem használják már az AFP-t. Meg hát... emlékezetem szerint a ciklusaid sem voltak túl pontosak...
Mindenesetre millió drukk megy nektek is: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Épp csak volt időm olvasgatni, erre miket látok. Kép

cory
Nagyon szorítok Zsomának!!!

Beja
Nem értek az afp-hez, de annyi jót írtak a többiek, nem lesz baj! Azért drukkolok nektek is!

Köszi a csajszis gratulákat.Kép

Rebi
Tündéri a kissrác.Kép

Hirtelen ennyi, majd benézek még.

Napsinak, Milénának boldog névnapot!Kép

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Andi: köszi a híreket coryékról, nagyon drukkolunk nekik !!!

Tikk: nem semmi a lányod! Ennek az időszaknak is vége lesz egyszer...

Norci: köszi Kép lehet, hogy igaza van Dzsilinek és corynak, nem mindig tudok tisztán fogalmazni, lehet, hogy félreérthető voltam.
Tök jó, hogy a biztosító neked adott igazat!!!Kép Annyira más így vezetni, hogy tudod, nem a te hibádból volt a baleset.
Én is rettegek, hogy mi lesz majd 2 év múlva, mikor munkába kell állni (különben azért várom is, mert most nagyon lemaradva érzem magam agyilag és anyagilag sem rossz, ha én is tudok valamit a férjem szeme elé tenni). Anyáink is megoldották anno, talán nekünk is menni fog, meg a kényszer nagy úr.

Anyósomtól kaptam egy könyvet, hátha pocakosokat érdekel: Dr. Richard C. Woolfson- Kistestvér születik, Alexandra kiadó.

Jó éjt! Mindenkinek a legjobbakat!

Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Andi: mindig írj, ha megtudsz valamit coryékról, jó?! Jaj, Istenem, ne legyen semmi baj!!!

Zsuzsi: tudod, hogy a nagyok hamar mentek bölcsibe, és nemcsak kényszerből, hanem, mert szeretem a munkahelyemet (2005. jan-ban lesz 20 éve, hogy itt dolgozom). Most Tomival ugye sokkal tovább voltam itthon és nagyon nehezemre esett visszamenni. Féltem, hogy mit felejtettem el, mit fognak szólni a kollégák, milyen hülye lettem, stb. és Tomi mit fog szólni, hogy bírja a bölcsit. Nos ez utóbbit látjuk: betegségek dacára imádja a bölcsit Kép Nem könnyű ez az egész. Szeretnék jó anya, jó feleség lenni, jó munkaerő is, de valami mindig megsínyli, mert képtelenség mindent egyformán tökéletesen csinálni. Sokszor van ám lelkiismeretfurdalásom a gyerekek miatt. A nagyok miatt, mert kevés idő jut rájuk, hiszen Tomi folyton "anyázik", Tomi miatt, mert szüksége van rám, a férjem miatt, mert mire ágyba kerülök, azt se tudom fiú vagyok vagy lány Kép Még jó, hogy nem akarunk több gyereket - nem tudom, mikor és hogyan jönne össze Kép
Na, most jól kifilozofáltam magamat Kép
Jó éjt! pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!
Ferjem mutetje ota sjnos csak most jutok odaig, hogy irjak is. De azert nagyjabol mindig olvasgattam.
Pierre-nek sajnos egy daganatot kellett eltavolitani, azota sincs eredmenyunk-ertesitesunk, ugyhogy remeljuk minden rendben volt. Hat nagyon nehez feldolgozni, hogy valami komoly baj is lehet azokkal akiket a legjobban szeretunk.KépKépKép
Cory nagyon-nagyon szurkolok Zsomaert, es irjatok egybol lanyok ha tudtok valamit.

Most azert lassacskan jobban van, bar semmit nem szabad csinalnia, ugyhogy minden-minden nekem a feladatom. Hat ebbe is bele kell jonni, Andi Te csak dicseretet erdemelsz, most egy hetig amig Pierre bent volt a korhazban en is megtapasztaltam az egyedulletet a harom lannyal, hat nem konnyu.
Azert most mar kezdek belerazodni ebbe az uj ritmusba, remelem irni is tudok majd megint jonni surubben.

Meg gyorsan egy utolso: Linato ez fantasztikusKépKépKépKép, ketto-baba. Nem lesz konnyu, de szerintem 4 nagyon joooooooKépKép. Paratlan szamu gyerekeknel mindig van egy aki felre van allitva. Ha egy jo tunder adna egy kivansagot, akkor biztos azt kivannam, hogy Gwendolinnak legyen egy ikertestvere.KépKép

Megegyszer Cory milllio-milllio drukk
Gwen
gwendoline
 
 


Cory, drukkolunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem lesz gond!!!!!!!

Andi, ha tudsz valami frisset Coryékról, légyszi írjál!!!

Lányok, köszönöm a sok-sok bíztató jó szót, mára már jobban vagyok, éjjel ájultan aludtam, szegény párom is, nem is tudjuk, hogy szegény Bácu hívott-e engem éjjel inni... aztán lehet, hogy végigaludta az éjszakát.

Borcsa, a BHCG-m 1,0 lett, ez normálisv hála az Égnek, mondták is a Sote I-en.

KRita, Bogancsi, Tikk, Laura, párommal való együttléteink ritkasága miatt szinte tuti, hogy november 25-én készült a babó, eszerint pedig az AFP levétele időpontjában 16 hetes és 6 napos voltam, azaz valóban a betöltött 16. héten volt a vérvétel, ezt a MÁV-ban is és a Sotén is mondták, hogy a levétel időpontjával nem volt gond.

De már tényleg nyugisabb vagyok, 4D-s UH-ra biztos elmegyek, ezzel kapcsolatban ZSUZSI! Azt szeretném kérdezni, hogy amit írtál mobilszámot Győrfi dokival kapcs., lehet ezen hívni Őt egyből időpontegyeztetés miatt? Vagy hogy van ez? Vagy van valami vonalas szám az időpontegyeztetéshez? Nem zavarom a dokit, ha a mobilján hívom? Hol is van ez a Praxis? Sokat hallottam már róla, de nem tudom, melyik az... Köszi, ha válaszolszKép

Na, megyek aludni.

Cory, még egyszer drukkolunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok,
Beja
beja
 
 


Sziasztok!
Csak Cory miatt ugrottam be. Egész este ők járnak a fejembenKép

Nagyon szurkolok, hogy minden rendben menjen.

Cory!
Vigyázz nagyon magatokra!!!!! Hogy van Zsoma? Mit mondanak a dokik?

Írjon egyből valaki, aki tud róluk!

Nyuszimanó
nyuszimano
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan:
Beja, Napocska! Boldog nevnapot! Kép

Cory! Drukkolok, hogy minden rendben legyen Zsomaval!

Gwen! Drukkok mennek, hogy a ferjed leletei jok legyenek!!!!

Sziasztok, Danimama
danimama
 
 


Sziasztok!

Corynak és ZSOMÁNAK EZERREL MENNEK A DRUKKOK!! ... PRÓBÁLTAM ÍRNI NEKI, DE NEM TUDOM, ÁTMENT-E AZ SMS (bocsi, caps... Kép)

Beja
Nálam is alacsony lett az afp ... szerencsére pont aznap reggel tudtam meg, amikor amúgy is mentem genetikaira... annak ellenére, hogy előre mondta a doki, hogy azért csináljunk rendes 12. heti uh-ot, mert az afp csak ijesztegetésre van... Szóval elvben mindketten tojtunk az értékre, gyakorlatilag a doki is örült, hogy épp genetikaira megyek... Nekem ajánlották az amnio-t... de csak az élemedett korom miatt, a gyerekkel mindent rendben láttak... Azért bőgtem én is egész nap (szép csendben... főleg mert bunkók is voltak a genetikán...) Aznap este voltam a dokimnál, úgyhogy tényleg 8 óra alatt zajlott le az egész... ja .. az eredményt láthattad fentebb KépKépKépKépKép ... de aznap ... tudom, mit érezhetsz/érezhettél...
a postaládámban még elvileg van hely ... utálom a mailbox-ot ... grrrrrrrrrrrrrrr... Amúgy bármikor... akár holnap...

nem lehet vmi kedvező a csillagok állása... Kép Én asszem ma végeztem a szüleimmel meg a tesómmal végleg... A kocsi, amit most használtunk, elvileg a tesóm nevén van, de neki augusztusban elvették a jogsiját... Most volt pofája azt mondani, hogy hagyjuk ott a kocsit, és haza jutunk, ahogy tudunk... 2 gyerek, eső... no comment... a kedves szüleim meg nem mellém álltak... Valahol meg tudom érteni őket, együtt kell élniük... Nálam betelt viszont a pohár... Csengét sajnálom, mert szereti nagyon őket... de én nem viszem oda többet... Őröljék fel egymás idegeit, de engem hagyjanak ki a dologból... nem vagyok már képes a lelki szemetesláda meg lelki boxzsák szerepére... amióta az eszem tudom, csak erre voltam jó nekik ... A tesóm elérte a célját.. nem kell velem semmin sem osztoznia...
megszakad szívem ... de nem mutathatom ki igaziból, Csenge így is érzi, hogy nincs rendben valami...

.. na megyek... jóéjt

Rebiék

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Andi!
Köszi a helyzetjelentést Coryékról. Ha tudsz v.mit még írj! További drukkok mennek nekik Kép Kép Kép Kép

Egy-két fontos dolgot elfeljtettem (bocs, de én már nagyon terhes vagyok)
Dzsili!
Napocsnak boldog névnapot!
Rebi!
Tündéri a kisfiad Kép Amit a tesódról szüleidről írtál, jaj Kép Akármennyire haragszol is most rájuk, remélem csak a pillanatnyi düh mondatja veled és a kapcsoaltotok még rendbe hozható.
Beja!
Örülök, hogy jobban vagy Kép Holnap találkozunk.

Borcsa!
Jó, hogy előkerültél Kép Nálunk is megy az anya mit sinálsz szöveg Kép

Linato!
Igaz nekem már Szila írása adta az első tippet az ikrekre, és az uh kép is gyanús volt. De én inkább logikáztam, mivel a dokink csak a 20. hét körül szokta megmondani a nemét így arra nem lehetett még tippelni.
Nem csodálom, hogy elsírtad magad, mikor olvastalak én is úgy elérzékenyültem Kép

Gwen!
Párodnak jobbulást Kép

Gorsi!
Nagyon édes lehetett Peti ahogy az uh felvétel nézését követelte Kép

Norci
norci
 
 


Norci
Ez nem hirtelen harag, meg ideiglenes düh... Már inkább belefásultam... Az elmúlt 33 évben semmit nem tudtam nekik jól csinálni....

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Cory!Nagyon drukkolok én is,hogy minden rendben legyen a kis Zsomaval!

Linato!De jo,ikrek!KépAzért jo,hogy kétpetéjûek,mert nem fogod majd összekeverni ôket.KépKép

Rebi!Nagyon aranyos a kisrac!Kép
Ne legyél igy elkeseredve!Tényleg nem volt szép a tesodtol,de nem lehet,hogy az idô enyhiteni fogja a haragodat?Tudom,hogy ez igazan nem is harag,hanem csalodottsag...de Csengének biztos hianyoznanak a nagyszülei.Persze ez a Te döntésed...
Sikerült végül valamit intézni,hogy a 179 nap 180 legyen?

Norci!De jo,hogy nem téged hoztak ki hibasnak!KépElhiszem,hogy nagyon örülsz!Kép

Gwen!Férjednek jobulast kivanok és neked pedig kitartas!!Kép

Beja!Utolag boldog névnapot kivanok neked!KépÖrülök,hogy kicsit megnyugodtal az afp miatt.Teljesen atéreztem az aggodasodat!

Dzsili!Napsugarnak is boldog névnapot kivanok!Nagyon aranyos a fotokon!Kép

Rikinek ma oriasi pup lett a fején.Az okos elcsuszott a parkettan,de nem tudom mibe verhette be a fejét,mert épp a konyhaban voltam és ô pedig a szobaban a tesommal.Csak a sirast hallottam meg,mar készültem,hogy megint fel kell mosni szegénykémet,de szerencsére vett levegôt.

Danimama!Amikor Rikit kivizsgaltak az ajulas miatt,akkor nem talaltak semmi korosat.
Szerintetek visszavigyem kontrollra,vagy tényleg egyszer csak kinövi????

Köszönjük a bokokat a képekre és a gratulaciot a bilizéshez.Hat az azota nem ismétlodott meg.KépLehet,hogy véletlen volt?Kép

Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Gwen: férjednek további gyogyok mennek!!!

Beja: jo érezni, hogy tényleg megnyugodtál Kép

Rebi: család Kép inkább nem irok semmit, de nekem is volt egy csunya ugyem a bátyámmal 1 évvel apu halála után...

Norci: akkor most tényleg le van zárva a koccanás-ugy? Jo lenne!

Edit: pupra gyogyok mennek Kép Kép Kép

cory: nagyon sokat gondolok rátok! Képzelem, mit élsz át Zsomával Kép Drukkolok nagyon!!!

pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Cory!

mit mondtak, hogy van Zsoma? És Te?

solya
solya
 
 


Rebi!

Sajnálom Kép Sajna nekem is van olyan családtagom akivel leginkább a távoli, de békés egymás mellett élést választom Kép
Nagyon rossz ekkorát csalódni.


Bogancsi!
Úgy néz ki igen Kép

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Koszonet mindenkinek a szulinapi jo kivansagokert.

A szulinap nagyon jol sikerult. Igaz most csak kis szulinapot tartottunk, de majd nyaron, ha megyunk haza megtartjuk mind a ket lany szulinapjat utolag is a csaladdal. Kép

Kedvence a torta volt. Kép Igaz a tobbi ajandeknak is orult, de a koronat megis a torta vitte el.

<font color="0000ff">Cory,
Drukkok mennek Zsomanak! </font> Nagyon sok gyogyKépKépKépKép


Linato,
Nagy gratula a ket pocaklakohoz. Kép

Edit,
nagyon edes Riki a kepen Kép
Puszik mennek a pupra.

Dzsili,
Napsugarnak nagyon boldog nevnapot!

Beja,
Boldog Nevnapot!
Drukkok mennek, de biztos minden rendben a babaval. Unokatesomnal is rossz volt az eredmeny es ennek ellenere teljesen egeszsegesen szuletett. Itt nalunk mar egyaltalan nem kotelezo mert nagyon sokszor jott ki hibas eredmeny.

Rebi,
csalad Kép

Edit,
Drukkok mennek a ferjednek, hogy jo legyen az eredmeny. Tovabbi gyogyKépKépKép neki.

Norci,
Nagyon jo, hogy megadtak neked az igazad. Sajna vannak akik mindig megprobaljak a masikra kenni. Nem csodalom, hogy nagy ko esett le a szivedrol. Olyan jo.

Bocsi a tobbiektol, de most nem tudok tobbet irni, nalunk mar megint kezd nagyon keso lenni es meg el kell pakolnom jo par dolgot.

Andysj
andysj
 
 


Sziasztok!

Beszéltem Coryval, reggel vettek Zsoma fejéből vért, este 7-re lesz eredmény.... Szerencsére Zsoma teljesen jól van, de így lehet, hogy ma még nem tudnak hazamenni. Cory elég rosszul viseli, amit nem is csodálok....
Majd még jelentkezem.

Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Andi: kaptak külön szobát Coryék, tud rendesen szoptatni? Dorkának is a fejéből vettek vért ennyi idősen, szerencsére ez csak nekünk szörnyű látvány, de a leggyorsabb módszer. Miből következtek az agyhártyagyulladásra? Bízzunk a jó véreredményben és hogy mihamarabb haza mehetnek!

Gwen: nem lehet megsürgetni az eredményt? Fizikailag hogy van a férjed? Ha szakmai kérdésed lenne, mailben (zsuzsi17@hotmail.com) továbbíthatom apukámnak (urológus), ha az megnyugtat. Nagyon vigyázz magatokra! Férjednek meg mihamarabbi felépülést kívánok!

Rebi: lehet, hogy egy kis mosolyszünet mindenkinek jót tesz, de ha téged jobban megvisel lelkileg ez az állapot, akkor legyél inkább nagyvonalú, még ha neked is van teljesen igazad, mert nem éri meg, hogy idegileg teljesen tönkremenj a haragtartásban. Nagyszülőkre szükség van, magaddal se tolj ki, biztosan észre fogják venni magukat, ha csak takarékra veszed a kapcsolatotokat és kevesebbet találkoztok... Én 2 évig nem beszéltem apámmal, 3 évig nővéremmel, az első időszak nagyon rossz volt, de utána nagyon megnyugodtam, hogy elkerülnek azok a buta veszekedések. Most is keveset beszélünk és tartjuk a távolságot, de így nincs veszekedés, de legalább szóba állunk egymással és néha egész normálisak vagyunk egymással. Szinte minden családban van ilyen időszak, ha Te most érkeztél oda, hogy határt szabj, akkor itt volt az ideje, a lényeg, hogy lelkileg jól járj, ezáltal Te ne szenvedj többet.
Na remélem most nem voltam félreérthető, mert ha igen, többet nem filozofálok és csak tőmondatokat írok... Szeretnétek, mi?Kép

Beja: ez a mobilszám a Praxis rendelő asszisztensnőjének a száma, tehát nyugodtan bármikor hívhatod. Cím: XI.kerület, Bartók B.út 92-94. IV.em.20. Még egy telefonszám: 3858495, itt is az asszisztensnő veszi fel, ő ott van a helyszínen, tehát, ha valaki mondjuk aznap lemondott egy időpontot, talán jobban tudja és be tud titeket csúsztatni. Mindenképpen mondd el neki, hogy sürgős lenne, a barátnőmnek kb. 2 napra rá adott időpontott. Úgy tudom, hogy dr. Györfi mellett egy nő is dolgozik, de ő is megbízható, hiszen ő meg a Szabolcsban dolgozik, neki is nagy a szakmai híre. A Kosztolányi D. térig menjetek 7-es busszal vagy 49-es villamossal, végülis Zafiék után eggyel van. Ahol az otp van, ott van a rendelő is, külön kapucsengő van, lift van. Ha akartok felvételt, akkor érdemes magatok vinni a videókazettát vagy a cd-t, mert azért külön felszámolnak pénzt. A babaneten lehet valami 1000,-Ft-os kedvezményt igénybe venni. Itt jelentkezhetsz:http://www.babanet.hu/ultrahang.php

ez meg a vérvételes vizsgálatról: http://www.babanet.hu/kromoszoma.php

Borzasztó időnk van...Kép

Üdv: zsuzsiék
zsu26
 
 


Heni!

Elefelejtettem, hogy ez a www.nyitottkert.hu (biogazdálkodás, biotermékek), ott működik a közeletekben és a Waldorf ovik és sulik előtt szoktak vásárt szervezni. Bár most 2-3 hónapig nincs mit eladniuk, mert nincs melegházuk. Anyagilag mennyivel kérnek többet a Waldorf ovik? Kapnak valami állami támogatást?

Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!
Ez az idő tényleg szörnyű.... úúúútálom.....

Zsuzsi! Igen, külön szobában vannak. (A szobákat üvegablak választja el, átlátni a másikba.)
A kidudorodó kutacs miatt gondolták.

Edit! Férjednek gyógyok és drukkok mennek!Kép

Rebi! Család....KépKép Röviden inkább nem mondok róluk semmit, hosszan meg inkább nem itt.....

Beja! Neked is nagyon drukkolok afp-ügyben!!!

Még lenne miről írnom, de ugye munkaidő van.... majd még jövök.
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Andi
A Szt. László Kóházban vannak?

Dzsili
dzsili
 
 


Dzsili!
Igen, a Lászlóban.
Andi

Andi
andi3
 
 


tettem fel pár képet Leviről
http://babanet.hu/album/main.php?album=1915

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Rebi!

Gyönyörű Levente, nagyon szép magas homloka van, okos kis fejecskéje, olyan fiús már most, nagyon aranyos Csengével! Csak gratulálni (na meg irigykedni) tudok! Kép

zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk! Minden oké Kép Majd visszaolvasok, meg írok részleteket

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,

Csak Cory-ek miatt jottem,
Orulok, hogy otthon vagytok.

Andysjb
andysj
 
 


cory! de jóóóó!

márti
márti
 
 


Cory!

Ja de jó Kép Kép Kép Izgultam értetek.

Lányok drukkoljatok Bejáéknak, ma voltunk a boltjában, akkro telefonált a férje, hogy Bácu nagyon lázas Kép

Beja remélem sikerült letornázni Bácu lázát! Drukk hegyek gyógyuljatok.

Norci
norci
 
 


Andi
Köszi, olyan ismerős volt arról amit írtál én is ott voltam anno Mátéval amikor kruppos volt egy hétig, dolgozik ott egy volt osztálytársam. Látom már hazajöttek Coryék úgy hogy szerencsére már is olyan fontos!KépKépKép

Cory
Örülök hogy minden rendben azért majd írd meg mi volt a gond! KépKépKép

Rebi
Levi baba nagyon aranyos és Csenge is a kis csicsájával!KépKépKép
Szomorú hogy családi gondjaid vannak én is próbálom kikerülni az öszetűzéseket az enyémekkel sokszor nagyon nehéz ki tudja mi a jobb elmondani ha bánt valami vagy örlődni belül csak mert a családod.
Én azért bízom benne hogy ez csak átmeneti dolog!A gyerekek érdekeit nézem én is mindig azt hiszem ugranék ha valakit nem érdekelne hogy hogyan jutunk haza a kicsikkel...
Én ha vitázom mindig csak miattuk teszem.
Remélem ma már jobb kedved van! KépKépKépKépKép

Norci
Látod mégis csak jó hogy nem az alapján ítéltél amit akkor gondoltál én is mondtam a férjemnek aznap este hogy egy határozott ember egy pocakos kismamának aki mellett ott a másik gyerek és olyan nagyon meg van ijedve hogy azt sem tudja mi újság bármit bemesélhet!
Örülök hogy rende jött az önbizalmad! KépKépKépKép

Gwen
Férjednek jobbulást remélem mindent rendben találnak most már, valóban igazad van addig nem is tudjuk mekkora nagy szó az egészség amíg valaki meg nem betegszik!

Andysj
képek készültek?

Zsuzsi
Géped meg jött? Kipróbáltad már????


Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Beja
Igen, igen remélem már nem lázas a nagy legény!
Gyógyikat küldök : KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
dzsili
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?