Új privát üzeneted érkezett!

Igen, sajnos láttam.... :cry: :cry:

Kép
kicsi80
 
 


angie naggyon helyes a kis bencus!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Csak egy gyors bekukk Nyuszi miatt,de nem jöönnn!Hát mit mondjak egész éjjel szakadt a hó,sajna 1óra hosszat lapátoltam mire kitudtam állni a garázsból.Terhes fitnesz! :D Mondták is az ovónők,hogy de meg vagyok sápadva.Adiadi!Ügyes vagy,én is a nyákból tudtam,hogy most sikerült,mert 3 napig nyújtható volt.És menses előtt nem vált vizessé hanem sűrrű maradt.Törpi!Na látod milyen jó hatással van rád a sok terhes asszony! :lol: Melicsh!Örülök nektek.A többieket puszilom,később jövök,most rohanok.
Vendég
 

 
 

Nyuszi mi lehet veled, sokan aggódunk már.?

Bencus tiszta pasis lett ezzel a hajjal, mit szólt hozzá hogy levágadtáttok? Hogy bírta? Levit egyszer próbáltuk fodrászhoz vinni de kiakadt azóta apa vágja én meg közben játszok vele, hogy eltereljem a figyelmét.

Találtam egy képet amin látszik milyen hosszú is volt az uszályom. A ruha kb. 20 kiló volt de megérte.:-)))

Kép
Kép

Kép
boganna07
 
 


boganna valami meseszép a ruhád!!!!!!!!!
senki nem tud valami elérhetőséget nyusziról?????? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Duna te sem tudod a számát?
Kirusról is rég hallottunk. Mi lehet vele?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Nita köszi. Neked nincs menyasszonyi képed úgy megnézném.
Kép
Kép
boganna07
 
 


Nagyon szépek voltatok :D :D

Kép
kicsi80
 
 


Upsz... Most vettem észre, hogy laptető :D :D :D

Már másodszor. Habár, már elvesztettem a reményt, mert ez a betegség szerintem nem kellett volna :cry: :cry:

Kép
kicsi80
 
 


Húúúúú! Betti gratula! Annyira jó!!!!!!!
És Nagyon Boldog Névnapot! Igaz, ma van?

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok! Vajon mi van nyuszival? -- Angi! Na igy mar nem fogjak lanynak nezni az tuti! Te irtad hogy beteg lettel? Vigyazz a mellkas fajdalommal. Nekem durva mellhartyagyulladast jelzett. -- Ma meg egy +teszt!!!! Gratulalok! Hat ez a februar jo termekeny! Remelem, marciust majd en nyitom ilyen pozitivitassal :) Jo is lenne egy ilyen ozon. Maradt mas is nemterhes? Mehetek megint havat lapatolni!!
Vendég
 


Megyek vissza olvasni, csak ezt nem bírtam megállni!
Beninek egy hangja nemvolt hajnyírás alatt! :lol:

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Itthon fekszek betegen. Anyuék 90 km, anyósomék 60 km.
Anyu jött egyébként is jönnie kellett a városba, főzött, vasalt, izgult, beszélgetett.... Imádom.... :D :D :D
Anyósom is jön a városba (de csak onnan tudom, hogy férjemmel szembe jöttek az úton, (persze nem vették észre a saját fiukat) :cry: ), hozzám csak akkor jönnek be, ha ráérnek, mivel mondta férjem, betegen itthon vagyok (ettől nem kell tartanom). Sógoromnak visznek biztos ebédet, meg... (26 éves lesz).
Erről ennyit. Szerintetek? Eddig is ilyenek voltak, de nincs esély a változásra. Ilyenkor mindig felspanolom magam.....Tudom ez Nyuszihoz képest semmi, és egy szavam nem lehet...Így be is fogom....

Kép
kicsi80
 
 


Angi 28: Aranyos lett a kisfiad! Biztos tényleg fiúnak nézik majd :wink:

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!Időjárás bekavart,Zombi anya vagyok,nem aludtunk... :cry:
Nyuszi biztos Attillával ment a vizsgálatra,aztán este volt hancúr,most meg még alszanak!!!Én erre tippelek.
Ma kidobtam a taccsot,(nem a terhességtől)fáj a fejem,meg a torkom... :cry:
Mennyi házaséletet éltek???!!!!Én még a tv-be se látok ennyi szexet!!! :lol: :lol:
Mi a mostani fogamzáskor 3-szor voltunk együtt,Pistikénél 2-szer... :oops: :oops:
A lagzira koncentráltunk...
Most Valentin napkor voltunk együtt,mondtam,nőnap előtt ne is gyere!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda: Pihenj, ha tudsz. Ennek fele sem tréfa.... Nehogy megbetegedj :cry:

Remélem Nyuszival az lett, amire te gondolsz. Jöhetne már....

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi! Akkor te vagy beteg, csak mire a vegere ertem az olvasasnak, kiment a fejembol es a telefonrol nem tudok iras kozben visszaolvasni. Vigyazz ezzel a hat-mellfajdalommal. Menj orvoshoz, mert ha gyulladas van, nem kene labon kihordani, mert durva szovodmenyei lehetnek. Inkabb csusszon a babaprojekt 1 honapot. Mi is igy voltunk.
Vendég
 


Angie34:voltam dokinál, ötödik napja fekszek... :( Kaptam antibigyót, terhesek is szedhetik. Holnap már megyek dolgozni. A hőm 37 körül (36.8-37.4) De nem érzem hőemelkedésnek, pedig nekem akkor azonnal fáj mindenem. Most pedig nem. Pé-m után lettem beteg... Nem tudom mi van. Bár gondolom, ha baba is van, a betegség miatt elmegy, vagy be sem ágyazódik. Bár hallottam már olyat, aki így is terhes maradt. Nem tudom....

Kép
kicsi80
 
 


Később még benézek.

Szép napot! :lol:

Kép
kicsi80
 
 


boganna én sajna nem vagyok férjnél.....élettársi kapcsolatba vagyok......
nyuszi mért nem jön?már kezdek aggódni......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Adiadi,
ne haragudj, egyáltalán nem akartalak megijeszteni, írtam is, hogy te biztos, hogy babás vagy, mert az LH-teszted is pozitív lett.
Csak tényként írtam, nemcsak neked, hogy 10 percen belül, és vízszintesen tessék leolvasni a teszteket.
Örülök, hogy a reggeli teszt is csíkos, most már igazán nyugodj meg!

Nyuszifüllel remélem, nincs semmi baj, és nem valami rosszat takar a hallgatása... :(

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


duna,
biztató, ha Borcsi nem mondta, hogy nem jó! Már meg is nyiratkoztunk a lánykéréshez! :lol:

királylány,
köszöni Beni a dícséretet, eltettük az angyalhaját! Nézd meg milyen pasis lett most!
Tök cuki Bence a papírdobozban! :lol:

melisch,
nálunk is volt már, hogy apa annyira fáradt volt, de megértette, hogy én többet tudok erről a témáról. azt mondta neki gőze sincs semmiről, mi mikor van. Őket is meg lehet érteni.

kistörpe,
Gratulálok!!!!!Olyan jó, mindenkinek összejön lassan! :lol:
Még februárban én is csatlakozhatok! :wink:

boganna,
Szép uszályod volt, nekem is nehéz volt, de szintén megérte!

angie34,
Én is beteg lettem, jól emlékeztél. Holnap megyek dokihoz!
Benit átvittük kicsit anyóshoz, kevesebb esélye legyen elkapni. :cry:

Egyébként nekem mostanában kell beágyazódnia, ha van, és félek, mint Kicsi!Ma éreztem is olyasmi fájdalmat, mint Beninél.
Milyen bogyót szedtél Kicsi???

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angi mikor nem kellene megjönni pirinek? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kicsi minél előbb gyúgyulj meg.angi remélem sikerülni fog szurkolok nagyon.patrik talán ma jobban van mert már éhes volt.tegnap semmi nem ment neki,csak a tea.
kistörpe
 
 


nita,
25-én nem kell!
Szerinted mikor csinálhatok lh-t jóstesztnek? kíváncsi fáncsi vagyok!

kistörpe, Patriknak jobbulást! :wink:

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi28 itt vagy még?
Nekem is 25-én nem kellene... :D
Rovamycine-t szedek. 2*1-et. Mézes tea, fekvés (amit már nehezen bírok :? )

Kép
kicsi80
 
 


Na,már ideges vagyok Nyuszi miatt!!Iwiwen 12-én volt fent...De ha neadjisten lenne is valami,még tegnap hazaengedték volna este nem??Magánra ment,nem jól tudom???Vagy a kórházba???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nyuszifüli,
GYERE MÁR!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


[quote="lyly"]N írta:lylyyuszifüli,
GYERE MÁR!!!!!!!!


egyetértek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok! Nagyon gyors leszek!
Egyre mennem kell konzultálni és nagyon rosszul vagyok...
A jó hír: tegnap voltam a dokinál, teljesen egészséges méhen bebüli, méretei okék, egyedül kuksol odabenn(ennek azért örülök:), smmi hematoma, bevérzés, pedig kereste a doki, mert ált majdnem mindenkinél van...Nagyon kis arika volt, bár még petezsák vagy mi, mondta doki nem lesz életjelenség, hát ő 5 hét 5 nappal már pulzált...:)
Teganap Atival elmentünke nni, ő haza, én is...ruhástól elaludtam, ma reggel keltem iszonyatos fejfájásra, már hánytam és minden...eddig feküldtem, de most meg kellene formáznom gyorsan a szakdoli első 30 oldalát, hogy ne üres kézzel menejk be....
Ja, szerintetet gáz, ha me találkozom Ati Húgával és nem köszöntöm fel!
Ja Betty:boldog névnapot!
Lányok, hányingerre fejfájásra írjatok valamit, mert egyszerűen mindjárt össze esek...Köszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Ja, és mégegyszer ne haragudjatok, hogy eddig nem jöttem...! Nagyon kedvesek vagytok!

Kép
nyuszifül16
 
 


na gyorsan irok nektek.

Bencus igazi pasi lett szerintem is nem kell kislánynak állcázni had irigykedjen a jónlp, hogy ilyen szép kisfiadd van.

Boganna a ruhád szuper volt hátulról is :wink: .

Na mesélek reggel nekem ismét tojcsis volt jó nyulósnak láttam pedig 18. nap kb. 3 DPO de a mai volt szinte a legjobb ebben a hónapban. Párom várta, hogy fogmosás után öltőzzek és irány a munka! Megkérdeztem ha van tárgyalása lebeszélve, nincs akkor mondtam tessék bemenni a hálóba mert én ugy akarom. :shock: :shock: miért hát mondom mert soha nem lehet tudni estig nem várhatok (hiszen Adiadi is azt mondta 19. napo voltak együtt mert jó minőségünek látta a nyákor). Mondta is, hogy aztán nem mesélek mellé és semmi romantika nincs benne de beválalta, nem is volt rossz :lol: csak a kezem volt irtó hideg igy dugdosnom kellett :oops: :oops: :evil: . aztán indultunk melóba és nagy okosan a legelőn akart kihajtani és beragadtunk a nagy hóba. Kellett várnunk mig arra jött valaki, hogysegitsen kinyomni. De sikerült :lol: igy volt mivel kimagyarázzuk a fiuknak a késésünket :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


jaj nyuszi de jó hirekek erre jó volt várni mint a babáról mint Atiról. Nem baj ha mindenki haza ment jobb is igy.


Betty mama BOLDOG Névnapot kivánok én is.

na megyek vissza dolgozni ha már megtudtam mi van nyuszival, sajna a gyógyszerekről semmit nem tudok :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Vigyázz,mert ez nem a terhesség!!!Nekem is fáj a fejem,reggel hánytam,de ez már nem a terhességtől van...influenza kezdet,nekem azt mondta a doki!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nyuszi! Jó hogy benéztél! Köszike! Csupa jó hírek..... :lol: :lol:

Melisch: Nem vagy semmi :lol: :lol: Drukkolok.......

Kép
kicsi80
 
 


Influenzára nincs orvosság :cry: Felülfertőzés esetét elkerülendő szoktak antibigyót írni... Így marad a fekvés!!!!!!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Nyuszi!Hála a jó égnek,hogy megkerültél,már nagyon izgultunk miattad.Örülök,hogy minden rendben van a babával meg a papával.Melisch!Ügyes vagy,igy kell ezt csinálni.Hátha ugy lesz mint nálunk,hogy kezdtek valamit azzal a 30% spermával. :D Mi lehet már Kirussal?Már rég nem tudunk semmit.Remélem azóta már minden oke.Boganna!Csodás volt a ruhád.Én is küldenék nektek képet,de nekem nem a gépen van hanem régimódi albumba. :(
Vendég
 


Nyuszi!Hála a jó égnek,hogy megkerültél,már nagyon izgultunk miattad.Örülök,hogy minden rendben van a babával meg a papával.Melisch!Ügyes vagy,igy kell ezt csinálni.Hátha ugy lesz mint nálunk,hogy kezdtek valamit azzal a 30% spermával. :D Mi lehet már Kirussal?Már rég nem tudunk semmit.Remélem azóta már minden oke.Boganna!Csodás volt a ruhád.Én is küldenék nektek képet,de nekem nem a gépen van hanem régimódi albumba. :(
Vendég
 


nem volt beleszólása megmondtam neki a tegnapelőtt, hogy a vasárnapi huzásáért kis hián elhagytam igy nem mer szólalni sem :lol: :lol: :lol: :lol: persze, hogy odatette magát dolgozni, bár nagy a valószinűsége, hogy hasztalanul de ha 1% esély is van azt is ki akarom használni.
Izisz én ugy gondolom, hogy nekem jobb volna pé után együtt lenni a párommal ne kelledjen várniuk a kiskatonáknak hanem még akkor célba érjenek ahogy a méhbe érnek és esetleg elötte akár 1 hétig semmi, hogy a legjobb minőséget hozzuk ki pé napján és akkor mindent beleadni majd rá 2 napra megint vagy akár utána 3 napig minden nap. Szerintetek?

Kép
Kép
melisch
 
 


Kistörpe, hatalmas gratula a pozitív teszthez! Lehet együtt szülünk majd? :D

Boganna, szóval jó hárman lenni? Ennek nagyon örülök! Nekem mindig is álmom volt hogy három gyerekem legyen! Neked mikor volt az utolsó menstruációd első napja, hogy a te vonalzód is azt írja 4 hetes vagy?

Melisch, a tüneteimet azért nem mertem előre leírni, mert féltem, hogy ezek csak premenstruációs tünetek és nem akartam csalódni! De azért fura volt, hogy napokon keresztül 37 fokos volt a hőm napközben....
Szuper hogy letámadtad a párodat, így kell ezt csinálni, látod! :D

Angi, szerintem is nagyon-nagyon jó lett Bencus haja! Olyan igazi kispasis! Én is akarok egyet!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ízisz, most hogy írtad, tényleg nekem sem vált vizessé menses előtt a nyákom! Milyen jók ezek a megfigyelések!

Kicsi, fel a fejjel, gyógyulgassál!

Lyly, semmi gond, minden jó, ha vége jó! :wink:

Nyuszi, végre megjöttél! Szóval már szívhang is volt? De jó!! Mikor kapod meg a kiskönyvet?

Kép
adiadi
 
 


Lányok, Bettyről tudtok valamit?

Kép
adiadi
 
 


talán ment dolgozni irt valamit, hogy uj munka van kilátásban, remélem ő irta és nem kavarok megint :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Lanyok! A hanyingerre nagyon jo a gyomber. Aki meg birja inni a canada dryt, az probalja ki, igaz abbam eleg keves a gyombertartalom. Lehet teaban is kapni (London es Twinings markaban lattam) a Coraban. Abbol fozzetek jo koncentraltat, hutsetek le es jegesen vagy csak huto hidegen probaljatok ki. Ezt a szakirodalom is javasolja. Aki birja, szaritott gyomberporral dusithatja.[/quote][/i][/b]
Vendég
 


En ugy emlekszem, Betty meg uj melohelyre. Betti! Boldog nevnapot! -- Nyuszi! Gratula a dobogo szivecskehez! En azt javasolom hogy koszontsd fel. Ha ok bunkok es nem tetszik neked ahogy viselkednek, te ne legyel ugyanolyan! A parodat sem kene gergelni ha meg arra szamitasz hogy van esely az ujrakezdesre. Gondolom, szeretnel apukat a babadnak! Persze te tudod! -- Adiadi! Az mar hatarozott pozitiv!
Vendég
 


Lyly! Nem tudok telorol privit irni. A tablahoz sem tudom mikyen adatnk kellenek mert nem tudok visszaolvasni. Fejbol irok ide aztan majd bovitjuk ha lemaradt vmi: Angie34, 37, 1971.06.20. Tart.hely Pest megye, Ciklus 28 napos, van egy Szilard fiam, vonalzon a kora. Mi 2008 majus ota probalkozunk, most febr.ban volt egy korai vetelesem. Ennyire emlekszem.
Vendég
 


Mi ma egesz delelott kint voltunk Sziszkoval. Szoszerint szetfagytam. Olyan jol esik most a tuzhely mellett kavargatni a krumplifozit, pedig nem volt nagy kedvem nekilatni. -- Mar akig varom jovo keddet, megyek a nogyogyimhoz, hogy megkukkoljon hogy rendben kitisztultam e. Meg mindig pecsetelgetek pedig mar 10 napja kezdtem verezni. Kerlek drukkolatok hogy ebben a honapban osszejojjon a babo!!
Vendég
 


Hova tunt mindenki?! Nem akarok ragorcsolni a dologra, de nem birok most masra gondolni. Ha nem jon ossze, vissza kell mennem dolgozni, amit nagyon nem szerernek. Minden nap imadkozom hogy most sikeruljon. De ugy latom, jo topikba csatlakoztam, mert itt mindenki sorban babasodik!
Vendég
 


adi kiskönyvet általába akkor adnak ha már ver a szive a babónak....vagy kb 8-9 hetesen.....remélem én is megkapom jövőhéten..... :wink:
nyuszi hála égnek hogy jöttél....már a falat kapartam......gratula a szív pulzáláshoz!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eluztem mindenkit :(
Vendég
 


Sziasztok!
Melisch, ne legyél szomorú kérlek a férjed miatt.
Mi is csomószor voltunk így, hogy fáradt volt, hajnalban kelt, stb...
Én is azt hittem, hogy nem igazán érdekli a gyerekprojekt.
De aztán dehogynem...a férfiak már csak ilyenek...
És látod? Ahogy mondtam is:Magától odaáll eléd egyszer csak, és cselekszik! :)
Drukkolok nektek+++++++++

Ízisz, köszi a gratulációt, bár én még nem igazán hiszek...csak bízom.

Kistörpe, halk gratula neked :wink:

Nita, új design?! :lol:

Adiadi, akkor már nem csak halk, hanem hattttalmas gratula neked!!!

Kicsi, reméljük az új munkahely, ami persze stresszmentes, meghozza az eredményét! :wink:

Angie, jajjj, de kis cukor a kisfiad! Imádnivalóóó!!!
Igen, ma van a nevem napja, és köszönöm!

Boganna, 20 kilós menyasszonyi ruha??? :shock: :shock: Minden tiszteletem a tied. :lol:

Nyuszi, közönöm. És nagyon örülök, hogy minden rendben van!

Mindenkinek köszönöm a névanapi jókívánságokat!
Most minden nap csinálok egy LH "jósló" tesztet, amit meg is osztok veletek. Ha szépen erősödik napról-napra, akkor minden oké lesz :wink: Ha nem, akkor így jártunk :?
Persze Apa előtt lebuktam... :oops: :lol: :lol:
Szóval íme a tegnapi, és a mai termés: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?