Új privát üzeneted érkezett!

Eszter

Vigyázz magadra!

Emese
Én rengeteget eszem. Reggelihez paprik amindig, paradicsom ritkán, ilyenkor nem jó ízű. Almát minden nap, kb. 2-t és van itthon narancs is. Most kiwi is.

Vucuska
Én emlékszem rád! Én is sűrűn járok wc-re.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Gratula Katának! :)

Én szeptember 11-re voltam kiírva, de a dokim elutazott 8-16-ig. Azt mondta, ne aggódjak, a baba megvárja őt. De ennek ellenére még előttem felhívta egy kollégáját, aki átvett, akihez ezalatt az egy hét alatt jártam, és aki első alkalommal elmentette a számomat, mondta, hogyha beindulna a szülés, hívjam, rögtön indul, szóval nagyon korrektek voltak. Amikor mentem hozz először, mondta, hogy még a dokimmal este beszéltek rólam, hogy akkor mikor milyen vizsgálat legyen még. De Zsófi megvárta a dokim, és ugye indított szülés lett :)

Esztó, mi van Veled? Remélem minden oké!

Én ma megyek dokihoz, izgulok a sok hasfájás miatt...
Vendég
 


Jó reggelt!!

Dóri:Nagy gratula Katának!Szegény jó sokat vajúdott.

Kitty én sem akarok császárt,de azt sem akarom,hogy ne lássak a bal szememre.

Panndi drukkolok,nem lesz gond.

Esztó??????

Itt jó nagy hó esett éjjel.Nem is tom hogy megyek ki a kapun. :roll:


Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Jó reggelt,
este vagy holnap reggel jelentkezek, nemsokára megyünk a dokihoz.
köszönöm a drukkokat.

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Drukkolok Esztó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


sziasztok

zdori gratulálok én is Katának:)

g_reny én másnál szültem, mert a dokim elment szabira, nálunk csaszi egyáltalán nem merült fel, hiszen első szülésem volt, végülis mikor beértem egyből hívták a másik dokit, minden oké volt vele, csak a kézzel való tágítását hagyhatta volna otthon :(

Jajj tiszta jég minden járda tolyogtam mint egy pingvin reggel, hogy vittem Éduát oviba.

nekem még benézhet egy csaszi mert volt egy méhszájplasztikám, és ki tudja, hogy most hogyan fogok tágulni :(, ezért én nem is mennék másik dokihoz, hiszen ő műtött, akkor vállalja a következményeket :)

Kicsikém a boltban akkorákat fordult a pocakban, hogy szerintem a fájdalom kiülhetett az arcomra :)

Szép napot mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Anika
nagyon szimpi a hozzáállásod, meg a dokidé is. Gondolom nem sok ikerpár születik természetes úton.

Egy ismerős járt úgy, hogy egy császár után hüvelyi úton akart szülni, mert úgy érezte, hogy ajándékba kapta az első gyereket. De vmi nem ment a végén már rendesen, így császár lett és kiderült, hogy egy csomó szerve összenőtt odabent, és a császár után egyből jöttek a különböző nagyműtétek, hogy mindent helyrerakjanak benne. T alakban köldökig felvágott has...
pumuklii
 
 


Dóri!

Jaj de jó h végre kinn van a baba!!!!Gratulálok nekik!

Hát igen,előfordul h a doki elutazik,ilyenkor elindítani a szülést baromság!
Csak Renynek már volt egy császár..tehát itt felmerül h lehet amúgy se menne természetes úton....Természetesen öhibáján kívül!Én már nagyon kíváncsi vagyok hogy döntesz! :lol: De még rengeteg időd van!Akár az egészet a sorsra is bízhatod! :lol:

Nálunk az apás szülés van "veszélyben".Ugyanis sok vágányzáruk lesz tavasszal....bár én mondtam h nem érdekel,ha telefonálok akkor behozzák és kész!Majd vki beugrik helyette.De a múltkor mondtam h válasszon ki egy napot amikro ráér,és minden este mondogassa a gyereknek h akkor szülessen! :wink: A múltkor mondja nekem h majd Zsolt(munaktársa,barátunk) behoz kocsival mert bizti vágányzárból jönnek majd :lol:

Itt akkora hó lett :shock: Ma se nagyon mászkálok....reggel ara keltem h fém lapáttal kapargásszák a járdát...este meg hányingerem volt :evil:

annus11
 
 


Pumukli

Van egy könyvem, abban megnézem neked, hogy mit ír, van erről statisztika, hogy mennyi iker születik természetesen.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Dóri,
Katáéknak gratula! A lényeg, hogy jól vannak. Ha lesz kép a babuciról, én szívesen megnézném :)

Panndi, Esztó,
minden rendben lesz!!!

Pumukli,
ez nem semmi! A terhesség miatt nőttek össze a szervei?

Jól bereggeliztem, otthon ettem két palacsintát mert majd éhanhaltam, most meg egy bazi nagy pogit meg kakaót.

emese1979
 
 


Sziasztok!
Dóri!Én is nagyon gratulálok Katának!!!!!Nagyon kitartó és kemény volt!Szegény jó sokáig vajúdott.:( De megkönnyeztem a történetet ahogy olvastam. Most olyan nagy kedvem lenne szüléstörténeteket olvasni,de dolgozni kell.Na azért lehet, hogy pihiképp belenézek. :oops: :lol:
Tegnap voltam fogrvosnál.Nincs újabb romlás, eddig elvannak a fogaim.Megkaptam a pecsétet és még pénzt sem kért érte. :D Pénteken megyek a szemészetre, hogy szülhetek-e természetesen(2,5-es a szemem,de állítólag jobb az elővigyázatosság), jövő hétfőn UH, utána hétfőre meg szeretnék bejelentkezni 4D-re.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!

Dóri,
szerencsére minden jól alakult, de én még sosem hallottam ilyet.Szegény tényleg kimerülhetett a végére.

Én is sokat eszem, de szerencsére minden a fütyisnek megy :)

Tegnap este nagyon semmilyen hangulatom volt és páromra is ráragatt.Aztán egyszer csak elkezdtünk karaokezni.Nem tudom honnan jött az ötlet, de vagy 2 órán át szakadtunk a nevetéstől, picúr meg táncolt odabent.Szerintem el se tudta képzelni mit művelhet ez a két szerencsétlen ott kinnt :lol:

KépKép
harhaj
 
 


Milyet nem hallottál még, Harhaj? Kb. csodának számít, hogy nem lett belőle császár, utólag rettenetesen hálás érte, egy gátseb ugyanis sokkal könnybben gyógyul, mint egy komoly hasi műtét... Nem is beszélve arról, hogy a későbbi szüléseket is részben determinálhatja, ha már volt vágva a méh... :( Nagy az öröm, apuka büszke a feleségére, meg a kisfiára, minden a legnagyobb rendben.

Mindjárt megnézem, kaptam most 1 képet, ha nem kompromittáló, fel is teszem. :wink:
Vendég
 


Ha sikerül, a blogra teszem, hogy más ne láthassa, csak ti, mert büszke apuka is rajta van. :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Mindenkinek köszönöm a hsz-kat, még nem tudom hogy döntök. Este alig bírtam elaludni. Lefekvés után másfél órával még mindig ezen tekert az agyam.

Pumukli! Ne ijesztgess! Félelmetesen hangzik.

Itt is nagy hó van, de vásárolnom kell, meg lehet, hogy benézek a védőnőhöz is. Már másfél hónapja nem voltam, azt mondta, hogy hív, de még mindig nem telefonált.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt,

Dóri gratulálok én is Katának, szegény jó sokat vajúdott.

Jaj itt még mindig hull a hó olyan nagy nem is szeretek kimenni félek el ne essek már a hétvégén taknyoltam egyet szerencsére jól estem de ezért inkább nem is merek ki menni pedig kéne számlákat be fizetni.

Reny, hát akár hogyan is döntesz bisztos ugy lesz a jó, de ha estleg az orvosod tud valakit ajánlani amig ő távol van akkor én lehet azt választanám.

Pocak képek nagyon szép mindenkié, jó nagyok már!
Én is kéne csináljak egy újjabat oda is teszem Jázmint mindjárt csináljon egyet nagyon benne van :D .

A derekam az nekem is ki van, fáj rendesen.

A szemem nekem is 4-es és előző szülésnél nem romlott remélem most sem fog.

Annus, szép fejlécet találtál a bloghoz.

Esztó, drukk hogy minden ok legyen.

Majd még benézek ki kéne találjam mit főzzek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Dóri,
megkeresem a glogodat, és nézem a Pindúrt! TÉnyleg, mennyivel született?

A februári babák között született most egy kislány, 4100 gr-al és 57 cm-el. :) Szép nagy baba!!
Én fizikailag el sem tudom képzelni, hogy egy ekkora baba kijöjjön előlem, a csontjaim elég vékonyak. De az uh szerint nem is fenyeget ez a veszély.

Akiknél van már baba, mennyivel születtek? Grétikére emlkészem, de a többiekre nem :oops:

emese1979
 
 


A blogon fent van, jelenleg pici, az én profilomba, ha beléptek, ott a profilképem Dávid és Apukája. :) Megpróbálok vmi nagyobb képet is varázsolni majd, de a lényeg azért látszik. :)
Vendég
 


Bocsánat, nem akartam ijesztgetni senkit. Csak ez tényleg egy komoly műtét.

Emese
Az előző császárnál nem voltak elég alaposak, úgy pakolták vissza a szerveket (pl hugyhólyag), hogy össze tudott nőni mással. Igy esélye se volt rendesen szülni, sőt kellett pluszban még ez a nagy műtét.
pumuklii
 
 


Benne van a szüléstörténetben, de 3450 g és 51 cm Dávid. Samu meg 3500 g és 52 cm volt. :)
Vendég
 


Emese
ha már egy 3 kilós gyerek kifér, akkor kifér egy 4 kilós is. SZomszédlány tök vékony és mindkét gyereke 4 felett volt kicsivel. A feje ne legyen hatalmas, a többi kicsusszan.

Én gondoltam, hogy Maja nem lesz nagy baba, én is 3 alatt születtem. 38. heti UH-n azt mondták, h már 3 kg, meg is lepődtem, aztán 2820 g lett. Nekem megfelelt :-)
pumuklii
 
 


Zsófi 3250 gramm volt :)
Vendég
 


Nagyon aranyos a kis puputeve! Marci is szokott ilyet csinálni. :lol:

(programozott) császármetszés vs. természetes szülés témakörben tőlem nagyon idegen dolog a baba vagy a női szervezet mindenféle jelzése ellenére egy előre meghatározott időpontban 'kivenni' a babát...

Meg a kicsi tüdejéből való vízleszívás is elég szörnyen hangzik -pedig biztos az is rutin, csak nekem még szoknom kell. :?

És az is milyen érdekes, hogy sokan írtátok, hogy az orvos nem tudott ott lenni az adott pillanatban. :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Amina 3070 gramm és 54 cm :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Dóri, nagyon aranyos és szép baba gratulálok még egyszer a boldog családnak.

Jázmin, 3700 grammal és 54 cm született, de a doki mondta hogy, ez a baba nagyobb mint Jázmin volt annó ebben az időben, hát kiváncsi leszek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Édua 38. hétre született 2800g és 52 cm-rel

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Dóri,
nem találom a blogodat. Feltennéd ide, vagy átküldenéd priviben? köszi! :)

Köszi mindenkinek az baba méreteket, tök jó olvasatni :)

nincs kedvem melózni :( hehe ma sem

emese1979
 
 


Emese Annus csinált egy blogod, és ott tudod megnézni a képet Dóri profiljánál. Küldted már Annusnak az email címedet? Vagy nem tudsz a blogról?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Akartam volna írni: blogot

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jajj lányok!Most nézem a frank árfolyamát.Már 209Ft!!!Ez őrület!!!!Bele sem merek gondolni mi lesz akkor, ha addig nem rendeződik vissza legalább max. olyan 180 Ft-ig, mire Riki megszületik. Akkor alig-alig fogunk megélni hónapról hónapra.Jajj, most olyan nagyon rossz kedvem lett. :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Reny,
köszi!!
azt hittem, dóri saját blogjában van fent a kép :oops: :) :oops:

Kutyafüle,
ne is mond... nekünk a mostani törlesztőnk már 30%-kal magasabb a "megszokottnál"

emese1979
 
 


Ma különösen fárasztó leszek asszem.. Vki priviben átküldené a blog címét, mert az otthoni mailcímemen regsiztráltam, ill. a link az otthoni gépen van elmentve a kedvencek közé :oops:

igérem mára ledugulok :)

emese1979
 
 


Kutyafüle, az bisztos hogy, ez szomorú nekünk is svájci frankban van a hitelünk és lassan a duplája lesz.

El felejtettem irni még azt hogy Jázmin is a 38-ik hétre érkezett.

Emese hiába küldené át valaki a cimet mert a meghivóval tudsz rámenni csak esetleg a mailednél nézd meg ha megvan még a meghivó amit küldött Annus.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Na, sikerült megnéznem, nagyon aranyos a kisfiú!!!
Köszi Ági mégegyszer!

emese1979
 
 



Sziasztok!

Megjöttünk a boltból,nagyon hideg van és még a szél is fúj.

Dóri nagyon cuki Dávid!

Megyek kitalálom mit is főzzek,meg takarítanom kell.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, örülök, hogy megtaláltátok. :wink:

Most asszem Samuzok egy picit, nagyon elhagyatottnak érzi magát... :)
Vendég
 


Találtam neten egy képletet, a magzat kb. súlyának kiszámításaára:

becsült súly (FW)= (-105,775*BPD+64,9145*TT+0,930707*BPD2-0,20562*TT2+515,263)

emese1979
 
 


Hahó

Dóri, jó a kép! Gratulálok Katának én is! Szegény, jól megszenvedett vele!

Panndi, Esztó, írjatok a doki után!

Panndi, van már pelenkázó táskád?

Emese, Gyöngy pont a 40. héten született, 3350 grammal és 55 centivel.

Nekünk forintos, támogatott hitelünk van, az egyelőre nem változott, a kocsi eurós, 23 ezerről már 34 ezerre emelkedett és lesz még több is..... Mi tegnap úgy döntöttünk, hogy lemondjuk a tv-t. Havi 6100 Ft a kábel tv.
Vendég
 


Böbi!Akkor miért nem csináltattok olyan beltérit,ami nekünk is van.Mi pont ezért mentünk Gödöllőre,hogy ott is csinált Sanyi egyet.20 ezer ft,és nincs havidíja.De fog mindent még az HBO.t is.Felénk már szinte mindenkinek megcsinálta Sanyi.
Kell hozzá ez a 20 ezres beltéri egység,meg egy parabola antenna.
Néha szokott kódváltás lenni,de azt annyi hogy pendrivéről frissíted.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


M leesett,hogy mivel 34 hétre kész akarok mindennel lenni,legkésőbb a 35.-re,így ha Sanyi jön,már minderre csak 4 hetünk lesz.Szalad az idő!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Azta ez a képlet, nem semmi :lol: Bár közgazdász leszek, már csak egy államvizsga választ el tőle, de meg kellett néznem párszor :)

Böbi: képzeld, nem gyártják már ezt a táskát... :twisted: Úgyhogy másikat vettem, red castle márkájú, ez is nagyon jóóó :) De most döbbentem rá, hogy kell venni még egy utazótáskát, mert a meglévő táskamennyiségbe nem fogunk beférni nyáron a két gyerek cuccaival, ha nyaralni megyünk :) Szóval hol lehet csajszis utazótáskát venni? :)
Vendég
 


Anita, mondom majd a férjemnek, de ő nagyon utálja a parabolát, nekik otthon az volt és nem szerette. Igazából neki fontos, nekem elég a tv2 meg az rtl, néha szoktam viasatot nézni meg állatos csatornákat, de ő az aki állandóan sportcsatornákat néz. Gyöngy miatt sajnálnám az állatos csatornákat, de olyat sokat úgysem tv-zünk. Mindenesetre megemlítem neki!

Panndi, sajnálom a tatyódat!! :-( Az jó, ha találtál mást, amit meg tudtál szeretni! De mi az az utazótáska? Olyan sporttáska szerűség? Én kisbőröndbe szoktam pakolni ha megyünk valahova meg egy közepes méretű sporttáskába.
Vendég
 


Ti tudtok az iwiw-re képeket feltenni? nekem napok óta nem működik.
Vendég
 


Na, ez sporttáska, vagy mi a neve.
Vendég
 


Böbi:Parabola nekünk is volt,az nem jó.De ez valami új.Férjem tudná ezt értelmesen elmondani,de nincs itthon.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szerintem tiszta apja ez a baba!
Dóri!
Ha egy bejegyzéshez töltöd fel a képet,akkor tudsz nagyobbat is!Vagy alapból ilyen pici a kép?

Amúgy mit szólnátok ha az előző babákról feltenném oda a születéstörténetet?Azt hiszem már sokan leírtátok,de már rég elvesztek az éterben! :oops:
Vagyis ti is fel tudjátok tenni,de ha vki nem akar ezzel bajlódni elküldheti emailben és megcsinálom!Ha küld hozzá első babafotót azt is be lehet tenni a szöveg mellé! :wink:
Szerintem az elkövetkezendő időkben mindenki ilyeneket fog olvasgatni :oops: :lol:

annus11
 
 


Ne is mondjátok ezeket a devizaárfolyamokat...

Nekünk szerencsére nincs hitelünk, de én majdnem vettem egy lakást -természetesen hitelre, mert azt gondoltam, hogy milyen jó üzlet lenne albérletbe kiadni, ami fedezné a hitelt.
Mekkora szerencse, hogy nem tettem! :roll:

De engem egyébként nagyon megvisel ez a gazdasági világválság, mert látom a klienseimen (is), hogy mit össze szenvednek, sorra veszítik el az állásukat és ki tudja mikor lesz akkora mértékű gazdasági növekedés, hogy újra találjanak munkát... :(
S emiatt nagyon sok mindent veszíthetnek.

De nekünk milyen szerencsénk van, hogy egy kis pocakbaba boldogítja az életünket! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus jó ötlet!!
Délután megpróbálom megcsinálni,vagy visszakeresni.Majd elküldöm neked!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


annus, ez tök jó ötlet :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: