Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:00-kor.
pironya
 
 


Jól van Piri,mennyi időm van "vissza fejlődni"?

Kép
melike
 
 


Meghozta a postás az utiköltség térítést (még mikor Pesten voltunk Mátéval.Hát nem vagyok elájulva az összegtől.Na,jó nem panaszkodom. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melike 2009.02.18 10:15-kor.

Kép
melike
 
 

 
 

piri semmi baj!!
legalább megmértem dávidot.elöbb utóbb ezen is túl kell lenni.vagyis kaki céljából már volt hőmérőzve de akkor nem volt bekapcsolva!!
de jobb ha szokja,főleg ,hogy van ez a hülye influenza járvány is... :? :? :? :? :? :? :? :twisted: :twisted: :twisted:

mi sem megyünk sehova ...bár én pár napra szívesen elmennék,de ha ekkora marad a hó,és ennyire szarul megy a szekér férjuramnak akkor ,jó ha zabálni valóra lesz mostanában
barika2008
 
 


Piri!!!
Nincs semmi gond,Csongival.
Cipő:Én Milánra most baby bell torna cipőt adok rá,mert pont ebben a méretben nincs szandálja.
De ugy bele sűl a kis lába :shock: hogy nem igaz. Szinte süt a kis zoknija.
És Piri az lenne a kérdésem,hogy Csongi lába nem sűl be a bőr cipőbe?
Mert nekem ez a tapasztalatom.



Kata&Milán


oszman777
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:01-kor.
pironya
 
 


maradj már melike te fiatalos vagy...két copf és simán 14 :lol:

utiköltség??kitől??tb??
barika2008
 
 


dávidnak szandiban is büdös estére a lába...én meg azt imádom.ez normális???
barika2008
 
 


Nah senki nem mondja meg császár után mikor engedik ki a kismamikat???

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:01-kor.
pironya
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:02-kor.
pironya
 
 


Piri: nekem 5 kg ment le 5-6 hét alatt! :wink:

De attól függ hogy fogyizol, mehet csak 2 is, de sikerülhet 10 is!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Elvileg császár után ha minden jól megy Péterfiben ahol szültem, 4-5 nap.

Mi is állunk Kép
Nem akarok kislány lenni :( Kép

Kép
Kép
schopin
 
 


Schopin:ne is legyen kislány!Ő kisfiús kisfiú. :lol:

Bari:de rendes vagy!Igen tb-től jött a lóvé.

Kép
melike
 
 


Köszi Schopin, akkor elvileg ugyanannyi mint a hüvelyi szülésnél!

Szegedi kórház hát nem tudom meglátjuk! Egy ismim tegnap szült, kíváncsi vagyok mikor mehet haza, még nem tudok róla semmit!

Istvánka nagyon édi, és hirtelen nem esett le hogy az a Te hajad! :lol: :lol: Csak néztem nagyot! :lol: :lol: Rockernek is jó lesz! :lol: :lol:

Na szedem össze a csapatot és indulunk!

Szép Napot Nektek!

SZiasztok!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Én három napig voltam bent szülés után.
Hamar hazajöhettem. :D

Kép
Kép
schopin
 
 


Nálunk sima szülés után 3 nap,császár után azt hiszem 4.

Odatettem a kaját,Máté alszik.

Kép
melike
 
 


Lányok!!!
Mit kéne főzni :?: :?:



Kata&Milán


oszman777
 
 


Nálunk csirkepöri lesz csigatésztával
Almás palacsinta+fahéjas porcukorral :D

Kép
Kép
schopin
 
 


Még kérek ötleteket miket főztetek a napokba.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Töltött paprika,borsó pörkölt,rántott csirkemell.

Kép
melike
 
 


,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:02-kor.
pironya
 
 


@@@@
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:02-kor.
pironya
 
 


Mi majd ebéd után megyünk.Itt a járdán nincs hó.

Kép
melike
 
 


viki.én dáviddal 4.nap jöttem ki!!!!!

kaja csirkemell sül a sütőben.de anyu kitalálta,hogy ha megsült tegyünk rá valami üveges szószt és vágjuk össze..van eggyáltalán ilyen szósz?vagy álmodta??

dávid nagy nyüglődve elaludt 30 perce.most benéztem rá és tiszta vér a feje.alig várom,hogy felkeljen és megnézzem honnan jött
barika2008
 
 


mi is tervezzük ma a sétát.itt minden havas de nekünk a séta kertben ringatás és alvás...
barika2008
 
 


Piri! Gyalogosan?? Mi kocsival megyünk mindig,de gyalog? :shock: Hát nem bírnám. jah de egyszer a boltba lementünk,4perc volt.
Az én kocsim elmegy a legnagyobb hóba is. Kép

Szerintem Bari Knorr vagy valami szecsuánis szószra gondolt nem?
Üveges.
Vér a feje??ne már. Te viccelsz Bari! Sokszor komolyan mondom azt hiszem. :shock: és így nézek.De ez komoly. Rakd le a kiságyat.
Hátha még meg is probálna felkapaszkodni,mert lent van.



Kata&Milán


oszman777
 
 


sziasztok!

Piri: jó a cipellő és szép helyre mentek majd 8)
Kaja: vadast eszünk ma
Hóember nagyon jó lett szerintem is.
Séta: itt az aszfalton már nincs hó, így du. kimegyünk majd.
most Merci alszik. Reggel 15 perc alatt kétszer ült fel. Ilyen gyors még soha nem volt. Volt, hogy egy nap alatt teljesítette azt amit ma.

Schopin: István miket csinál?? forgás stb! írj
(lehet, hogy írtad, de most nem rémlik) :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.02.18 12:22-kor.
bszilvi25
 
 


Még most látom Istvánkának új szandálja van. Szupi.

Szia Szilvi! Már hiányoltalak. :D



Kata&Milán


oszman777
 
 


:D Szia Kata!
mindjárt mutatok valamit. max. 1-2 óra

Vagyok, csak apa ma és tegnap itthon van, így NEM ÉREK RÁ :lol: :lol:
de azért jövök
bszilvi25
 
 


néha kicsit lemarad a fél feje, de majd elmondom miért
http://www.youtube.com/watch?v=azQjLAZZ4A0
bszilvi25
 
 


,,,
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:03-kor.
pironya
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:04-kor.
pironya
 
 


kata nem viccelek tényleg véres volt,de mire fölkelt valamennyi lekopott.a maradékot lefotóztam,majd megmutatom.karmolásból származik

jó a kép a lavorban. :lol: :lol: :lol:

szilvi de jókat tud mercike.
remélem dávid is elöbb utóbb beindul.nem szeretném a babakocsit késöbb tolókocsira cseréléni...na jó ez tényleg morbid volt :oops:
barika2008
 
 


Megjöttünk a sétából, elég is volt másfél órát voltunk kinnt.

Igen vettem egy új szandit Kép Ennek már jó a sarka, jól tartja a lábát. Jól tudja hajtani benne a babakompot.

Hááááááát Istvánka, állni azt már nagyon szeretne. Ülni már majdnem egyedűl űl. Átfordúlni még mindig nem akar. Tapsolni azt tud, meg puszihoz hasonlót csinál. :D

Kép
Kép
schopin
 
 


kata látod,de a kép nem adja vissza mert a szeme fölött meg a halántéka is olyan volt...
Kép
barika2008
 
 


:cry: :cry: vágd le jól a körmét!!!!

szóval! azért maradt le a feje néha, mert már ugrásra készültem, hogy ha eldől, ne legyen nagy baj!
bszilvi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:04-kor.
pironya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:05-kor.
pironya
 
 


kint alszik dávid több mint 1 órája

tegnap vágtam a körmét,és tökre engedi is.nem is értem ,hogy karmolja meg magát folyton :roll:
barika2008
 
 


Sziasztok!
Piri, nagyon jó a cipellő, én is ilyenen agyaltam, csak nekünk ez most drága :( De én bent nem akarok rá adni Bonira rendes cipőt vagy szandált, mert szerintem csak nyomorgatnám a lábát. Bár ha nem lenne padlófűtés biztos kéne valami, mert felfázhatna. Azért valami csúszásgátlós kelleni fog, mert annyira csúszik a padló neki, hogy azért rettegek, hogy kicsúszik a lába. A kiruccanás nagyon tuti :)
Gratula Csonginak a felálláshoz!
Szilvi, Mercike nagyon ügyes, mindjárt lekörözi Marcit :)
Hó nálunk semmi nincs, csak napsütés meg hideg :) Dehát, ez Szeged :D
Séta, mi napok óta nm voltunk :oops:
Kaja, tegnap zöldbablevest főztem, raktam bele répát meg krumplit. Fasírt volt hozzá. Boninak nagyon ízlik, ma is azt ettük. Végre eszik főzléket :) De nem a saját kanalával és nem összeturmixolva így eszi csak meg.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


na megkezdtem a kilóim visszaszedését,tegnap 6 ma 7 kókuszgolyó,én állhatatlan dagadt disznóóóóóó :twisted: :twisted: :twisted: miért eszem ennyi édességet?sosem szerettem
barika2008
 
 


[quote="pironya"]S írta:pironyazilvi: én ezért nem tudtam még normálisan levideózni a felölést :evil: rettegek, hogy elesik és beveri a fejét


én is mindig parázok, de érdekes, hogy nem nagyon dől el!!!
jobb félni mint megijedni!

Szia Stella!
bszilvi25
 
 


[quote="schopin"]I írta:schopingen vettem egy új szandit. Ennek már jó a sarka, jól tartja a lábát. Jól tudja hajtani benne a babakompot.


Ez nagyon szupi szandi, remélem nem bántottunk meg a múltkoriért! :wink:

Bari: atyám szegény Dávid, nem kicsit vérezhetett akkor! Hogy tudta ennyire összekarmolni magát?!

Szilvi: nagyon ügyes Merci, gratula neki!! Most már Én is Barihoz csatlakozom lassan, Én is paramami leszek!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


JA de bunkó vagyok, szóval hazaértem, sziasztok! :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:05-kor.
pironya
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 14:05-kor.
pironya
 
 


Szép gyerkőcök és nagyon ügyes Csongi is!! És nagyon csini a lábán a cipőcske!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Beláttam, hogy az előző szandi még nem jó, de még nagy is neki.
Apát rádumáltam erre, szerencsére megvettük.
Ez jó a kompozáshoz is, mert nincs padlófűtésünk, és félek, hogy megfázik.

Piri aranyosak a gyerekeid, nagyon jó az a kiscipő. Én is szeretnék egyet.

Kép
Kép
schopin
 
 


Ügyes Csongi nagyon!!!!!!! sőt!!!!!!
bszilvi25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?