Új privát üzeneted érkezett!

Estére én is puffadok nagyon.Én actimelt szoktam inni,az egész jól helyre tesz.Egyet,vagy kettőt,attól függ.

Piciibo,sajnálom a hányást.Reméljük az utolsó is volt egyben.

Olvastam az istenhegyi oldalán az árakat.Nem olcsó.Vannak olyan helyek,ahol ingyen is megcsinálják a vizsgálatokat:
http://hvg.hu/egeszseg/20080923_down_kor_szures.aspx
A cikkben benne vannak,hol végzik a vizsgálatokat.

Van még egy sokak által dicsért hely,ahol szintén megcsinálják a tesztet,de olcsóbb,mint az istenhegyin:
http://www.hepinet.hu/site.php?akt=2

Kép
v.andi
 
 


piciibo én sajna hajlamos vagyok a székrekedésre és már sajna van is attól a hülye elevittől......szoltam a szűlésznőmnek hogy én nem szedem minden nap.azt mondta ok szedjem minden másnap........ :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Andi!
Nem olcsó az Istenhegyi, nekünk csak uhu volt 14-ért, de sokkal alaposabban megnézte őket és több mindent megmért, mint a normál genetikai uhun, szóval szerintem megéri. Mondjuk amennyit mi már elköltöttünk a babakérdésre ez elenyészik mellette.

Ha nem bánjátok teszek egy tegnapi képet:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Móka!
Igen, a kombinált ennyi. Én azért nem kértem a vv-t, mert ikreknél nem olyan tuti az eredmény és nem akartam magam idegesíteni. Pl. zegen nem is csinálják meg ikreknek. Az ára változó Khelyen ingyen van, Zegen 10 ezer. De az Istenhegyi magáncég, így az árak is borsósabbak, de mondom megéri, mert sokkal alaposabbak is. Ja és arról nem is beszélve, hogy egy percet se kellett várnunk, mindenki nagyon kedves volt, az egész vizsgálat megvan dvd-n. Majdnem 15 percig nézegettük a babákat, a doktornő minden kérdésünkre készségesen válaszolt. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Nitácska, próbáld meg a Gavidát... az Elevittel nekem is voltak néha gondjaim.

Kép Kép
manósziget
 
 


Én is megmutatom a tegnapi képet:
Kép

Astrid

Kép
astrid
 
 


Hűű, de irigykedem... :oops: Szebbnél szebb babák... :lol: :lol:

Kép Kép
manósziget
 
 


Nitácska,én a femibiont szedem,és ezzel nekem sincs gondom.Elevittel volt.

Én nem bánom,jöhetnek a babafotók!

Kép
v.andi
 
 


[quote="móka:)"]Z írta:móka:)sófi, az Istenhegyin voltál most Bp-n? S milyen vizsgálataid voltak?

Csak azért kérdezem, mert bejelntkeztem márc. 3ra 12. heti uhura+kombinált tesztre.. s 28e-t fokok fizetni... pücüt azért meglepődtem. :shock:
Mert persze , amit a dookikám mond , megyek s csinálom,s egy kedves barátunk ráadásul, s alig fogad el pénzt...
itt, a klinikán persze más a helyzet.. de ez mindenhol ennyi???
én csak nézek ki a fejemből, h emberek ezt megengedhetik maguknak?

Manó, nekem is iszonyat haspuffadásaim vannak, úgy hogy csak ebédet eszek (mindig mást), mert már utána puffadt állapotom miatt nem fér belém más... és én is ezt hallottam, h rendeződés van odabent!







Móka!!! Én most jöttem haza az istenhegyiről, a 12. heti uh-n voltam most. Köv. hsz-ben írom le a tapasztalataimat, és az eredményeket.
Csak annyit előre, hogy ÉRDEMES ODA ELMENNI!!!!!!!!! :)

Kép
bububébi
 
 


Az odafele út nagyon jóóóóóóóó volt, gyönyörű volt a hóval borított Gellért-hegy (kocsival mentünk), és fent a hegyen... csodás volt.

A centrumban nagyon kedvesek, figyelmesek voltak, kulturált helyen volt, egyszerűen nem éreztem magam rendelőben, pompás volt.



Az uh csodás volt, plazma tv-n láttuk a picit, Apácska csak úgy mosolygott.



Baba méretei:

Kor 12+5, tehát eszerint a doki szerint aug. 27. a szülés dátuma

CRL: 69 mm

Orrcsont látható

BPD: 17,2 mm

Tarkóredő: 1,7 mm - ami tökéletes

Fejkörfogat: 63,7 mm

Haskörfogat: 61,0 mm

Combcsonthossz: 8,3 mm

Méhlepény: hátsó fali



Csak úgy kalimpált a Drágám, ja és épp artistának készült, mert fejen "állva" volt





Vérvizsgálat eredménye: nagyon jó. Szűrés eredménye NEGATÍV



Down szindróma: 1:7 397

Edwards szindróma: 1:19 639

Patau szindróma: 1:58 807



És ami még lényeges: nem 100%-os, nem tuti, de úgy néz ki, FIATALEMBER költözött a pocakomba



Szívét meghallgattuk, 153-at pulzált percenként.



Megkaptuk az egész vizsgálatot dvd-n is, meg kaptunk képet, azt majd feltöltöm Nektek



Lányok, én nagyon boldog vagyok

Azt hiszem, szerelmes vagyok... a FIAMBA



És persze Apácskába





(bocsi a csöpögős sztoriért) :oops: :oops:

Kép
bububébi
 
 


Szia kismamik!

Először meglepődtem a védőnőnél, aki annyiféle vizsgálattal akart engem terrorizálni...most meg az általatok említett árakon! Rablás a születés, de eddig azt gondoltam csak a bababoltokba ért el a félkarú rabló, de látom az egészségügybe is....25 ezer egy vizsgálat.. :shock:

Könnyű szülés: ez megint alkati és agyi téma...semmi trükköm nem volt, csak vártam a fájásokat (pláne elsőnél), de a kontrakciókon kívül nem akart olyan "filmekben látott" állapotom lenni. Aztán szépen egy órán belül mégis előbújt pocak-palántám. Könnyű szülésem volt, mondták a dokik, bár a babómmal utána azért megbeszéltem, miután szopi-cicire került, hogy hogyan lehetett volna még jobb nekünk, és azt hasznosítottam a többi gyermekemnél!
Ezért első babós anyukák, csak nyugi, én azt mondom, tervezzetek meg magatokban egy általatok elképzelt folyamatot és a picurral is tessék átbeszélni, én hiszek benne, nekem bevált! (pszichológiai tanulmányaim alkalmazása gyakorlatban :D )Könnyű szülésetek lesz, ezt hinni kell!!!

Piciibo: nos amit a hányásról mondanék, az semmit nem ér! Kipróbáltam én is már mindent, de 8. héten is naponta többször elkap, van olyan nap, hogy semmi nem marad meg bennem, de nyugi, ez csak jobb lehet (állítólag) :lol:

Székrekedésről: vannak rá lekvárok, meg homeos kúpok, de szerintem természet nem buta, tovább tárolja a kajót, raktároz. A hormonoknak van ebben szerepük. Nem baj, így könnyebben hozzászokik az ember ahhoz, hogy nagy a pocija :lol:

Zsófi: mikor látom a babóid, akkor már alig várom, hogy jöjjön a következő uh. Kíváncsi vagyok, mert nem egyértelmű, hogy egy vagy kétpetéjű lakóim vannak. Bár a legfontosabb, szépen növögessenek mindketten! A Tieid tényleg szép nagy babókák!
csunyeszka
 
 


Csunyeszka!
Biztos a Te babóid is szépen növögetnek. Sajnálom, hogy ennyit hánysz. :cry:

Bubu!
Húú, szép hosszú Babátok van!!! Nagyon jó eredmények! :lol: Tegnap én is ilyen jó élményekkel távoztam. Igazából elszomorító, hogy az állami intézményekben nem így működnek a dolgok. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


én is én is szerenék már képet a babómról!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsófi, Astrid!

Gyönyörű babák!

Bububébi!

Gratulálok a tökéletes eredményhez és a kispasihoz!

Én is filózok az Istenhegyin, bár szerintem a 18 hetes nagyuhura jelentkezem be. Lehet, csináltatok tesztet is, bár nekem most megcsinálták a kombit ingyen.

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!
Nekem a dokim nem is említett ilyen kombinált tesztet, pedig az előzmények alapján nem ártana.
Csak AFP a 16. héten.
Jó lenne már a 20.-on túl lenni, hogy elmondhassam mindenkinek.

Betti
Kép
betti0412
 
 


betty hamar eltelik az idő!!! :) :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Visszaolvasni most csak ezt az oldalt tudom,bocsi.

Én Gravidát szedek,nincs tőle szerencsére semmi problémám.

Bubu Gratulálok a jó eredményekhez! És kisfiú?! Remek!!!! :D
Nem csodálom,hogy szerelmes vagy. :)

Könnyű szülés: A fiammal én is sokat "beszélgettem",hogy mikor,hogyan szülessen meg.Az utolsó hetekben ittam málnalevél teát.Sajnos semmit nem használt.A 41. héten indítani kellett. Végül császár lett.
Egyáltalán nem féltem a szüléstől,a 38.héttől már nagyon vártam.
Remélem,hogy most átélhetem a "sima" szülést.Nagyon-nagyon vágyom rá.

Székrekedésről szerencsére nincs tapasztalatom.

Én nem csináltatok semmilyen kombinált tesztet,a doki sem mondta,és nem is indokolt szerencsére. Következő az AFP lesz,márc. 23-án.



Múlt héten megkaptam a kiskönyvem,voltam én is UH-n. Tarkóredő 1,66mm,orrcsont látható. Minden rendben Vele.És 90%,hogy fiúnk lesz! :D


Igyekszem visszacsatlakozni hozzátok.

Kép

Kép
tisz
 
 


tisz grtaula a kis kukishoz!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiművelődtem tesztügyben, felhívtam az Istenhegyit.

Az ingyenes kombinált teszttel csak az a baj, hogy nem mindegy, ki végzi az uhut, mert itt mm-ek is számítanak. Ahogy Bubu is írta, nála is mm pontosság. Nálam meg a sima doki mondott 22mm is fejre, meg 19 -et is. Nem mindegy. Legpontosabb a kombinált teszt, amit 12. hét körül csinálnak, ez 95%. Nézik 3 betegségre, de ezt már Bubu leírta. A többi helyen csak Down-ra szűrnek.
És igaz, hogy drága, de ha van egészségbiztosítási kártyád(vagy a férjednek) arra is lehet fizetni.Ja, és genetikus néz, ami nem mindegy. Ez volt itt a reklám helye :lol: Majd kérek jutalékot tőlük :lol:
Holnap megyek délután.

Tisz!

Neked is pasi? Gratulálok!

Most már jöhetnek a lányok!

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok csajok!!!!!!!!

Gratula Bubunak és Tisznek a kis pöcköshöz! :lol: :lol: Milyen jó, hogy már most kiderült. Színezhetem a táblát!!!!!:lol: :lol:

Én már felkészültem, hogy csak szeptemberben fogom megtudni... Míra se mutatta magát egyik uh-n se, sőt 2x voltunk 4d-n is és mindig összezárta a lábát. Így ebből indulok ki, aztán hátha meglepi ér engem is. :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Tényleg, van valaki, aki nem akarja majd tudni a baba nemét?

Kép Kép
manósziget
 
 


Kép
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Manó Jó a tábla! :)

Én egy picit bánom,hogy máris tudjuk,elveszett a varázsa annak,hogy találgassuk vajon fiú vagy kislány.
Bencénél csak a 24. héten tudtuk meg,hogy fiú. 4D-n

Kép

Kép
tisz
 
 


Manó!

Én eredetileg nem akartam tudni, de rájöttem, hogy van elvárásom a nemével kapcsolatban. Úgyhogy valószínű megkérdezzük, mert ha nem az előre kigondolt nemű, akkor lesz időm átszokni, és örömmel várni.
Ha valakinek nincs elvárása, akkor szerintem nagyon érdekes, ha nem kérdezi meg. Mi se tettük korábban, és jó meglepi volt.

Astrid

Kép
astrid
 
 


Sziasztok,
én is rohanok az istenhegyibe!!! Már alig várom a március 3-at!!
Én is csak jókat hallottam, s a dokikám is ott van, persze h megyünk.. Csak elképedtem!!
De apuka is ezt mondta, hogy nem ez az első s nem is az utolsó 28e Ft, amit a kis Gubacsra költünk..
Egyszerűen csak ledöbbentem, h a sok-sok pénz, amit a Tb-re levonnak tőlem, tök felesleges, mert persze, h más megoldás választok, hogy tutttira, és szakszerűen, és precízen ellássanak, megnézzenek..
Nekem hál'Istennek nem nagyon kell a kórházak felé mennem, de ha kéne, megőőőőrülnék :shock:
No, ennyi, különben szép az élet!!!!! :D :D :D :D De télleg!!!

Gratula Zsófi, Atrid, Bububébi, Tisz a képekhez s az eredményekhez!!! /én is irigykedek, h láttátok megint a kis jövevényeiteket!!! eddig két hetente én is megcsodálhattam, de most, h minden oké, nem kell mennem :roll: /

Manó, a táblázat szupi!:D

Nálunk Apuka azt mondta, h kibírja , h ne tudja meg a nemét a kislurkónak, s én biztos nem... Nadehogynem!!:D

(csak az a baj, h voltam látónál és Ő kisfiút látott, de pszt!! :P )

Viszont a Dokikám is azt mondta, miután állandóan vizslatom az uhun a kölköt, biztos ki fogom szúrni, de akkor nem kiálthatok fel:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


én már alig várom hogy megtudjam milyen nemű a babó de az még odébb van........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az istenhegyi tényleg jóóóóóóóóóóóóóóó :D

Én oda megyek majd a 18-20. heti genetikaira is, az 14ezer Ft, csak uh van.

Meg tán az afp-t is ott fogom csináltatni márc. 10. körül, mert ott 1-1,5 óra alatt megvan az eredmény, a területi szakrendelőben meg 2-3 hetet kell várni :(

Istenhegyin az afp 5500 Ft.

Kép
bububébi
 
 


Bubu!

Te is kérj tőlük jutalékot! Ennyi reklám!!!! :lol:

Kép
arvaerika
 
 


Sziasztok!

Lányok, hogy-hogy már a 12. héten megtudják mondani a baba nemét? És ez már 100 %-os?

Úgy értem mindenhol azt olvasni, hogy a 18. hét körül látott "eredmény" a pontos.

Az Istenhegyire mennyivel hamarabb kell bejelentkezni?

Én úgy szeretném majd, hogy a 12. hetit a dokim is elvégezze és az Istenhegyin is. Meg ha lehet én is mindenhova kétszer megyek majd.
Vendég
 


Ja, és Manó, köszönjük a táblát :)
Vendég
 


Sziasztok!

Manónak köszönet a táblázatért!

Én a nemét(nemeket) el fogom hinni, ha megkapom a kezembe a babókákat, 3 gyermekemből uh. alapján kettőt találtak mellé!!! Igaz ezek több, mint 10 éve voltak, hisz a középsőm is 9 éves :lol:
A harmadik palánta az az lett, aminek a 12. héten látták, szóval bizti ha fiút láttak az nem "bemutatott" :D Gratulálok hozzájuk ( igaz apukáké a dicséret)

móka: én is megnézettem természetgyógyásszal, kiket rejt a pocak, de nekem még nemeket nem látott, majd pénteken megyek masszázsra, talán akkor :wink:

Szép napot mindenkinek!
csunyeszka
 
 


Sziasztok :)

2008. szeptemberiektől vagyok, látom már más is jött tőlünk üdvözölni benneteket :)
Engedjétek meg, hogy szívből gratuláljak Nektek a babáitokhoz :)
Kívánom, hogy legyen mindenkinek boldog, gondatlan babavárása!!!!

Boboka :P !
Örülök, hogy jól vagy :P Istenhegyire én is jártam - Dr. Hajdú Krisztinánál voltam minden alkalommal. A legjobb! Magyarországon. Ebben biztos vagyok. Amennyiben Ő nem lát semmi eltérést, akkor az nincs is. Nem hallottam, hogy bármikor is tévedett volna. Nekem a 12. heti uh megmondták, hogy kislányom lesz :) Látod az aláírásomban: tényleg kislány is lett :) -Bár ebben tényleg előfodul a tévedés... Amennyiben az Istenhegyire mész, ott biztosan jó kezekben leszel! -Ez nem reklám..! Nekem is mondtak mindent. Az afp-m nem lett jó.. down kórral ijesztettek. Integrált tesztet is csináltattam, és az viszont jó lett. Viszont végig rettegtem a terhességem.. Hajdú Dr. -nő meg volt győződve, hogy semmi gond nincs. Végig biztatott. Alapos, és képzett.
Ajánlhatom még a Dr. Hajdú Júliát (nem testvérek) szóval Ő a magzat szívultrahangos. Jártam nála is. Csak ajánlani tudom a fent említett orvosokat. ( Tényleg nem reklámozok, mint az nagyon elterjedt mostanság.. nézzétek vissza a mi kezdő lépéseinket.. pont egy éve ott tartottunk, ahol most ez a topik :wink: )

Sok-sok boldog éveket Nektek! Minden jót :P

szeder74
 
 


Szeder!
Egyetértek Hajdú drnőről írottakról. :lol: Mi is nála voltunk.

Nemek. Sokszor elnézik, így én dierkt nem kérdeztem meg most, nem akarom, hogy csalódás legyen, ha később változik. és végülis mindegy is, hogy mik lesznek, ennyi küzdés után a lényeg, hogy egészségesek legyenek.

KépKép
zsófikukac
 
 


Szeder, nagyon köszönjük a jókívánságokat.

Tavaly én Hajdú dr-nőnél voltam :cry: Csak nem az Istenhegyin, hanem a magán rendelésén a 18 heti genetikain.

Bár egy nagyon jó orvostól hallottam, hogy tévedni uh dolog :wink:

Szóval elképzelhető, hogy idén is hozzá megyünk, mert eddig még csak jót hallottam róla.

Nálunk két elismert ultrahangos sem vette észre tavaly a problémát, reméljük, hogy idén ez nem ismétlődik meg :wink:
Vendég
 


Boboka! Írtam privit :wink:

szeder74
 
 


Szeder!
Én is gondolkodom még a szív uhun is, te is voltál? Szerintem ott is elég sok mindent lát a dokinő. Mik a tapasztalataid?

Baba neme: nagyon függ attól, hogy hogyan fekszik a baba. Van, akinek végig akarásban van és hiába alegjobb doki. Az én lánykám egy rifke, már a 12. heti uhun totál szétrakta a lábait. Remélem később azért szégyenlősebb lesz :lol:

Kép
arvaerika
 
 


akarásban=takarásban

Kép
arvaerika
 
 


Szeder, megkaptam a privit, köszi szépen, már válaszoltam is:)

Én szerintem megvárom, hogy a 18. heti uh-on mit mondanak a kicsi szívével kapcsolatban, ha esetleg valami kis apróságot is látnak ami nem ok, csak akkor mennénk el szív uh-ra is külön.

Szerintetek ilyenkor a magándokink nem sértődik meg, ha nála is meg utána pl. az Istenhegyin is elvégeztetjük a vizsgálatokat? Vagy ezt neki nem is feltétlenül kell elmondanunk, hogy oda is megyünk?

Lányok, ki mikortól számolja a felszedett kilókat?
Gondolom azt nem az utolsó mensitől kéne számolnunk. Nálam, meg itt a legtöbbünknél az után még volt egy karácsony, utána nálam lement egy kicsi.
Ha a kb. fogantatástól nézem, akkor: + 1,1 kg
Ha az első + teszttől nézem, akkor most: + 1,3 kg-nál tartok.
Ha az 5. héttől nézem, akkor csak: + 0,5 kg

Lehet, hogy tök zizzent kérdés :oops: csak kíváncsi vagyok ti honnan számoljátok. :lol:
Vendég
 


Szerintem nem ciki, de ha gondolod, ne mondd el neki!

Kép
arvaerika
 
 


Arvaerika!
Igen voltam. Még pedig azért, mert az éppen uh-ozó orvosnak említettem, hogy szeretnék elmenni majd a Hajdú Júlia Dr. nőhöz. Erre: jobban megnézte a babám szívét uh-al. (18.heti genetikai uh.) No, ha nem mondom, hogy hova készülök, milyen orvoshoz, akkor már törölte is volna a hasam a papírvattával, és jöhettem volna ki a rendelőből. - Nagyon sok uh-os doki tanul a Hajdúnál. - Elkezdte nézni a babám szívét: miután egy percig nem szólt semmit, már akkor kezdtem a torkomban érezni a szívem dobogását az idegességtől.. kérdeztem: -minden rendben?? - mire a doki: hát lát egy meszes eret a magzat szívében! - jó mi???, ha nem kérdezek rá, akkor nem is tudtam volna róla!!! Ez még magában nem jelent semmit, mert, ahogy jön ez a meszes ér, úgy fel is szívódik -vagy mit csinál?? , mert az orvosok sem tudják,hogy mitől jön elő, és múlik el!
Ez viszont már lehet jel a down kórra. Ekkor már az afp-m is meg volt, ami rossz lett.. és ez a meszes rész a szívben, meg már fokozta a kockázatát a betegségre.
No, ekkor kértem időpontot a Hajdú Júliához. Megnézte a babám, és egyértelműen kijelentette, hogy nem down szindrómás a pocakban lévő baba! Erre jött a Hajdú Krisztina doktornő véleménye is. Egybehangzóan mondták ,hogy nincs a babámnak baja.
Nem tudom,hogy hogyan tudtam elviselni a hátralévő heteket.. de amikor megszületett Adél, és megláttam a kis arcát.. a Világ Összes Boldogsága velem volt. - Ennyi előzmény után gondolom, hogy érted miért? Makk egészséges a lánykám. Kívánom, hogy nálad is minden rendben legyen. Egy biztos: ártani nem fog, ha elmész a doktornőhöz! Akár mindegyikhez. Minden jót!! :wink: Egyet, ha elfogadsz tanácsként: maximálisan ki kell állnod magatokért, mindig, mindenhol, ha kell erőszakosnak lenni -sajnos- mert sokszor nagyon jól tud jönni a talpraesettség. Vigyázz magadra! Minden rendben lesz :wink:

szeder74
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Lányok, hogy-hogy már a 12. héten megtudják mondani a baba nemét? És ez már 100 %-os?

Úgy értem mindenhol azt olvasni, hogy a 18. hét körül látott "eredmény" a pontos.

Az Istenhegyire mennyivel hamarabb kell bejelentkezni?

Én úgy szeretném majd, hogy a 12. hetit a dokim is elvégezze és az Istenhegyin is. Meg ha lehet én is mindenhova kétszer megyek majd.



Nem 100%-ra mondják meg a nemét :) úgyhogy lehet hogy nálunk is mégis nunis lesz :D

Én 1 héttel a vizsgálat előtt jelentkeztem be.

Kép
bububébi
 
 


Én ma hívtam őket, holnap megyek, de akár ma is mehettem volna

Kép
arvaerika
 
 


Bububébi, Erika köszi:) akkor még van egy pár hetem bejelentkezni.

Szeder, Hajdú Júlia is az Istenhegyin van ezek szerint? Mert most férjemmel átbeszéltük a vizsgálatokat (az anyagi része miatt:)), és abban maradtunk, hogy minden létező vizsgálatot megcsináltatunk. És majd amikor a 18. hetire megyek az Istenhegyire aznapra próbálnánk kérni a szív uh-ra is időpontot.

Szerintem az Afp-t azt csak a magándokimnál fogom megcsináltatni.

Erika, tök jó, akkor holnap láthatunk szép fotót a babádról :)
Vendég
 


[quote="manósziget"][ írta:manószigetimg]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1234945044.1521.jpg[/img]
Kép


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, leírok magunkról pár dolgot: Szadán lakunk, Gödöllő mellett, amúgy békéscsabai születésű vagyok, a férjem pedig mezőkövesdi: 33-35 évesek vagyunk, van egy kislányunk Lilla, aki 2007.májusban született és most 9,5 hetes vagyok a köv. babánkkal :lol:

Szülinap: 12.18
Kiírt szülés: 09.16
Lakhely: Szada
Kórház: Szt István kórház Bp
Testvérek: Lilla Zsófia (2007.05.22)

Mindenkit üdvlök, örülök, hogy rátok találtam :):)
bibiesbrumi
 
 


Szia Brumi :wink: Hogy szólíthatunk?

Üdv itt és gratulálok :wink:
Vendég
 


szia brumi.....üdv itt.....gratula a babóhoz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

astrid egyetértek veled.Nem titok,hogy mi nagyon szerettünk volna kislányt,így van időnk "megszokni",hogy kisfiú.( már meg is történt) :)

boboka nekem azt mondta a doki 90 % hogy fiú.Dehát a kukac az kukac,nem múlik el. :D
Felszedett kilókat én a fogantatástól számolom.Mivel már hónapok óta stagnál a súlyom,így könnyű. :) Még mindig 0 kg.

Szia Brumi! Üdv a csapatban!
:D

Annyit írtatok erről az Istenhegyiről,hogy álmomban én is ott jártam. :D

Kép

Kép
tisz
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Zsófi
Babákok gyönyörűek :lol:
(irigyellek, hogy mostanában ennyit láthatod őket :oops: )

Astrid
:lol: :lol: :lol: :lol:

Bububébi
Kép a fiúcskáról?

Tisz
Fiúcska nálatok is :roll: :lol:

Boboka
A védőnőnél lettem megmérve :oops:

Bibi
Üdv itt :lol:

Könnyű szülés
Azért azt nem árt a doktorotokkal megbeszélni, hogy TI mit szeretnétek!

Mikor lesz már hétfő???
Vendég
 


Ma jön családlátogatásra a védőnő...
Vendég
 


én azt tudom hogy kádba szeretnék vajudni...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?