Új privát üzeneted érkezett!

Dy :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Hírdetés

Annusnál nyáron a kert kiadó Kép céljóból! :lol: :lol: A mihamarabbi babásodás reményében! :wink:


Remélem nem haragszol, hogy én hírdettem helyetted?! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


:lol: :lol: :lol:
Egész nyugodtan :wink: Amúgy készült egy sátras kép a házassági évfordulónkon,és az a poén h lehet h pont elötte nap fogant Iza...ezt nem fogjuk már megtudni soha,de lehet h ott már 3an vagyunk 8) Ha ránézek arra a képre ,rögtön ez jut eszembe róla :oops:

annus11
 
 

 
 

Annus

Akkor megvan az első kép hármasban!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Annus!
Orulok, hogy minden ok nalatok! azzal én is egyet értek, hogy akkor jon ossze a leginkabb a baba, ha nem eroltetjuk!

Adrienne,
nagyon szomoruan olvastam, hogy Te is a korunkbe tartozol. Nekem pont egy hete mondta az orvos a 12. heti UH-n, hogy a terhesség kb 2 hete megszakadt. Barmennyire borzaszto is, sikerult még szinte aznap az ész oldalarol megkozeliteni a témat és megérteni, hogy életképtelen volt a magzat és oszinten mondva jobb most, mintha mar tobbszor lattam volna UH-n, éreztem volna, hogy mozog. Szinte kitorlodott belolem ez az élmény és ugy élem meg, mint egy rossz almot. Min 2 honapot érdemes varni, ezt mondta az orvosom is. Koncentralj arra, hogy van egy egészséges gyermeked, probaljatok valami mas projektba is belekezdeni (latod a hazfelujitas is bejon) de lehet ez uj hobby, tanulj zenélni vagy kezdjél egy uj sportot, ha tudtok utazzatok el, ha van kerted nem sokara lehet kertészkedni, vagy mi tudom én, de foglald magad el valami massal, és akkor hamar ossze fog jonni a baba!
En tavaly nyaron akartam teherbe esni, mert azt szerettem volna, hogy szulessék egy bika jegyu gyermekem (tudom nevetséges...), ha lehet kislany! természetesen nem jott ossze. Utana teljesen mas terveket szottunk, esetleges vallalkozas beinditasa... és a férjemmel direkt nem peteérés alatt voltunk egyutt honapokig. Kivévé egyszer és egybol terhes lettem! Annyira meglepett a dolog akkor, hogy napokig azt sem tudtam felfogni, hogy terhes vagyok.
Kitartast és sok erot kivanok neked!

Orsi

Orsi

Adrienne!
s.orsi
 
 


Annus

Bekukkoltam a blogodba, és megnéztem az első hármasban készült fotótokat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok Lányok!
köszönöm a segítséget, majd igyekszem túlleni a nehézségeken, lekötöm majd magam, van mivel, mert tanulnom is kellene, de ahhoz viszont végképp nincs türelmem... még...Majd lesz! :)
Annus! Az tök jó, hogy jó a cukorértéked! :)
Tavasszal mi is folytatjuk a házfelújítást, lehet az majd jobban leköt fizikailag és lelkileg is, és hátha majd akkor újból sikerül! :D
Vendég
 


Dy! :lol: :lol:
Azt hiszem az az egyik legkedvesebb képem... :oops:
De hamarosan lesz egy másik is,csak Izának ahhoz ki kéne jönnie!!

Amúgy ma végre aludtam!2 napja sehogy se ment...szerintem átvonult ez a front,hála az égnek!

annus11
 
 


BOLDOG VALENTIN NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszönjük, Dy!
Nektek is hasonló jókat kívánunk! :)
Vendég
 


mi ez a nagy csend csajok?! :shock: :shock:

Mindenki jól van??????

Velem minden ok, ma voltunk dokinál, korai pé-m lesz úgy né ki... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Az tök jó Dy. Én várom a menzit, ma kellett volna megjönnie, de nem jött. Most várok. Ha szerdáig nem jön meg, akkor szerda reggel csinálok egy tesztet.

KépKép
csige-bige
 
 


Én meg várom a jövő hetet, ha minden igaz, akkor megyek vissza dokihoz, kontrollra. És persze drukolok Nektek! :)
Vendég
 


En is drukkolok nektek!!

mi sielni voltunk 3 nap a hétvégén, hogy elterelodjenek a gondolataink és képzodjon egy kis hemoglobinom a nagy vérfurdo utan.... Jol vagyunk, a kisebbik fiam néha megkérdezi miért nem no mar baba a hasamban, pedig nem is tudta, hogy probalkoztunk... Mar azt is kigondolta, hogy Aginak szeretné hivni....

Orsi
s.orsi
 
 


Sziasztok!

Csige

Csak nem szerencsét hozott az influenza?! :wink: Megy a drukk, hogy ne jöjjön meg!!!!+++++++++++++++++

Adrienne

Már nem sok van hátra jövő hétig! Csak úgy repül az idő.... Remélem jó híreket fogsz kapni! :wink: +++++++++++++++


Orsi

De jó nektek! Úgy irigyellek. Mi még az idén nem voltunk sajna sielni... Azt hiszem már nem is megyünk. :(
De még ha egy kicsit tartana a tél, és lenne jó minőségű hó....
hány gyereked van? Bocsi ha ezt már írtad... :oops:
Egyébként én azt hallottam, hogy a kicsi gyerekek között valami megmagyarázhatatlan kapcsolat van. Sokszor már tudják, hogy van a pocakban valaki, holott még senki nem mondta neki. És valami baromi jó érzékkel tudják a tesó nemét is! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Orsi!
Lehet h a fiad már tud vmit!
A szomszéd kisfiú 1,5 éves.Amikor az elején jártam,még pocakom se volt egysezr odajött,felhajtotta a pólómat,elkezdte nézni a pocakomat majd odatapasztotta a fülét :shock: Az anyjával köpni nyelni nem tudtunk!
Elötte sose csinált ilyet senkinél.És volt h megkérdeztük hol a baba,odajött és a hasamra mutatott!Mostanra már túlvan ezen az élményen :lol: Szerintem lassan féltékeny lesz...főleg ha meglátja a kis menyasszonyát :wink:

annus11
 
 


Sziasztok lányok, hát de úgy tűnik, hogy szerencsét hozott az influenza :lol: Reggel teszteltem és pozitív lett, remélem meg is marad rajta a két csík :lol: Azt én is hallottam, hogy a gyerekek megérzik a magzatot a méhben, ami hihetetlen. Amikor terhes voltam a nyáron akkor a szomszéd kisfiú annyira bújt hozzám, pedig akkor költöztek oda mellénk szóval nem is igazán ismert.

KépKép
csige-bige
 
 


Azt a mindenit Csige! :wink: :wink: :wink:

Szivböl kivànom a legjobbakat!!!Micsoda jo hir!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Köszönöm Hasli, hát remélem hogy minden rendben lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Nagy-nagy gratula!
Nagyon drukkolok Nektek a továbbiakhoz!
Ez nagyon jó hír! :)
(Adrienne nagyon irígy :D )
Vendég
 


Csige, nagyon szoritok, hogy minden ok legyen!!!

Dy,
a ho szerintem sokaig jo minoségu lesz, mert rengeteg van az idén. Mi még szerintem aprilisban is elmegyunk egy hétre (innen 2 orara vannak a francia magas Alpok, igy "konnyu" dolgunk van sielés ugyében...)

A kisebbik fiam 5 éves, a nagyobbik 6,5. Jot tenne egy hugica nekik szerintem, majd meglatjuk. Egyelore foleg apanak ment el a kedve a dologtol, annyira meglepodott, hogy megszakadt a terhesség. Mi nyarig tuti varunk.

Orsi
s.orsi
 
 


Csige!

HÁT SIKERÜLT!!!!

Kép

TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!! :wink:


ÉS HIDD EL, MINDEN RENDBEN LESZ
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Orsi

Hozzánk legközelebb a szlovák sípályák vannak, de ott nincs mindig túl jó minőségű hó. :? Na mindegy is,REMÉLEM, hogy az idén már tényleg nem lesz alkalmunk sielni! :wink:

Adrienne

sztem nem csak te vagy irigy... :lol: De hidd el, nemsokára eljön a mi időnk is..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nagyon köszönöm lányok, aranyosak vagytok. Azért egy kicsit parázok, ti megértitek hogy miért. Viszont bízok benne, hogy nagyon kapaszkodik a kis bestia odabent. Szedem az utrót, ennél többet nem tehetek.
csige-bige
 
 


Csige!

Csak pozitívan! Hidd el, nem lesz semmi gond!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megértem, hogy félsz, de ne vidd túlzásba az aggódást :!: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Csige-bige!!!!!!!!!!!!

ÉLJEN, SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!! ÉLJEN-ÉLJEN-ÉLJEN, ÚGY ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NE AGGÓDJ, MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!!!!!!!!

A sors: nekem is késik, ma vettem tesztet, reggel megcsinálom..izgulok, zebrásodjon...

Szóval nagyon-nagyon örülök neked, nektek!!!!!!!!!!

Kép
dytt
 
 


Dytt nagyon drukkolok neked, remélem most ismét együtt babásodunk és komplikációmentes terhességünk lesz. Mi együtt írtunk a 2009. Márciusi topicba, de sajnos hasonló sorsra jutottunk, de most nem így lesz. Várunk a hírekkel, remélem zebrás lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Dytt

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ez ugye azt jelenti, hogy baba van?! Óriási gratula neked :lol: :lol: :lol: Akkor ismét együtt babásodtunk. Hihetetlen, mármint hogy egyszerre :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige

Azt hiszem, hogy félreértettél! :oops: a pozitiv jelem a drukkot jelenti! :D


Amúgy szupi a vonalzód!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na, ezt jól benéztem :lol: Köszi, remélem a kiscsiga egészen a végéig elcsúszik majd :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige

Elcsúszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


sziasztok!!!!!!

Hát sajnos 1 hetes késés után ma reggel beköszöntött a télapó jó kis görcsök és darabos vérzés kíséretében..szóval nincsen baba..:(


De Csige-bige szívből örülök nekd, nagyon nagyon kellemes babvárást kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!!

Olvasgatlak ám titeket továbbra is!!!!!!!!!

Kép
dytt
 
 


elnézést: babavárást, csak laptopról írok és fura ez a billentyűzet...

Kép
dytt
 
 


Dytt

Sajnálom!!!!
:cry: Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sajnálom Dytt, pedig annyira drukkoltam neked :( Sikerülni fog, kitartás. Az idő meghozza a gyümölcsét és amikor nem is számítasz rá, akkor fog beköszönteni.

KépKép
csige-bige
 
 


Dytt

Igaza van Csigének! Hamarosan beköszönt nálad is a baba! :wink: (és remélem, hogy mindannyiunknál! :wink: )


Annus, Hasli, Orsi, Adrienne

merre vagytok?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sajnálom, Dytt!
Drukkolok Neked! :)

DY!
Én itt vagyok!
Nagyon lassan telnek a napok... Hol van még április-május??? Áááááááá :shock:
Sürgetem az időt! :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

CSIGE! NOCSAK, NEM JÖVÖK EGY HÉTIG, AZTÁN MEG MICSODA GYÖNYÖRŰ HÍRT OLVASOK! AZTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! GRAT-GRAT-GRAT-GRAT-GRAT-GRAT! DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! TELJES SZÍVEMBŐL A LEGJOBBAKAT KÍVÁNOM NEKTEK!!!!!!!!

Annus megnéztem a galériádat, nagyon szuper, fúúúú mennyire megy az idő, mert emlékszem, h amikor először ide írtam, akkor voltál 18 hetes, most meg már hamarosan: FINIS!!!!!!!!
Tyű, Lányok nagyon feldobódtam, remélem h megkezdődöt a pozitív széria!!!!!!!!!

Dy: látom 2 nap és pé!!!!!!!!! Mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adrienne: üdv!
Dytt: fel a fejjel, majd a mostani ciklusban!!!!!

Magamról: sok-sok munka miatt jöttem ritkán, amúgy minden ok, ma - napra pontosan :D - rendesen megjött, és már ennek nagyon örülök! A köv menisnél irány az orvos, és "belecsapunk a lecsóba".
.....Hajrá tavasz..... Annus, akkor táborozhatunk nálatok március végén-április elején a kertben? :) :oops:
Mindenkinek kitartást, és további "pozitívkodást" kívánok!
Banana
banana_split
 
 


Köszönöm Banana :lol: Hát van öröm nálunk.
Az nagyon jó hogy rendszeres a menzid, nekem is így kezdődött. Nekem mindig egy-két heteket is késett, de a vetélés után napra pontosan beállt. A pé mindig 14-15. napon volt. Biztos hogy ez is nagyban hozzájárult, hogy jött a gólya hozzánk. Nagyon drukkolok mindenkinek és tiszta szívből kívánom hogy mihamarabb babásak legyetek.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige nagyon örölök, hogy van pocaklakód, szívből gratulálok! Nyugi minden rendben lesz, és 9 hó múlva nagyon-nagyon-nagyon boldog anyuka leszel!
Vendég
 


Köszi Rékababa, nagyon bízom benne. Próbálokn nem aggódni és érzem most sikerülni fog :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!


Lányok, ne tessék türelmetlenkedni!!!! Mindjárt házfelújítás Annuséknál! Tavasszal meg már nyugodtan lehet sátorozni!!!

Banana

Örülök, hogy időben megjött!!!


Csige

CSak pozitívan!!!!!!! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


sziasztok,

Csige! csak pozitivan! és probalj mag masra is gondolni.

Csajok!
ugy latom a satororzas nagyon tetszik mindenkinek. Természetbarat gyerekek szuletnek majd!

Nalam semmi ujsag, esetleg annyi, hogy szerintem valami fertozés kezdodik a huvely kornyékén, viszket mindenem... lehet, hogy a sok gyogyszer utohatasa?
A hétvégén moziba, vacsizni voltunk a férjemmel és megbeszéltuk, hogy megvarjuk amig ismét igazan vagyi fogunk egy kisbabara. igy hatarozatlan idore elnapoltuk a témat.

Nektek minél hamarabbi babasodast kivanok!!

Orsi
s.orsi
 
 


Na életjelet adok magamról!Eddig minden oké!27én megyek a védőnőhöz,3án meg uh a kórházban.Keddenként szülésfelkészítő!!!

Ma töltöm a 30.hetet,csináltam is pocifotókat!
Kép

Kicsit érzékenyek vagyunk a frontokra...ha melegfront akkor lenn van a hólyagomon,ha meg hideg akkor izeg mozog!Hízás eddig 2 kiló...a hét elején reménykedtem h sikerült elérni a 3at,de nem :roll: Vizesedés,csíkok elkerültek eddig.Cukros vérvétel is jó lett!
1,5 hete Iza kb 1,2 kiló volt,kíváncsi vagyok mennyit nő a kv vizsgálatig! :wink:

Mindenkinek drukkolok!Sátorozás megoldható :wink:

Orsi!
Esetleg vegyél egy ülőfürdőt!Én ann kamillás ülőfürdőt vettem,de a cickafark is sok mindenre jó!Persze ha vmi komolyabb fertőzés van akkor érdemes kezelni!
Mellesleg abban a hónapban amikro terhes lettem nekünk is volt vmi...Vettünk is canesten krémet,mert apcimnak elég csúnya lett...nem tudjuk hol szedhettük össze...lehet vmi nyilvános wc :evil: Én meg kúpozhattam,meg ülőfürdő.De a hónap közepére rendbejöttünk és jött is a baba :lol: (megjegyzem soha életünkben nem volt semmi ilyen gondunk...)

annus11
 
 


Sziasztok

A fertőzést illetően: nekünk is volt, pont a héten... :twisted: Canesten kúpot használtam én is apa, meg krémet, mert nekünk is elég durva volt, főleg apánál. :oops: :oops: 3 nap teljesen redbejöttünk, hát remélem, hogy ez fogja befolyásolni a babásodást. Egyébként nekem ebben a hónapban 3 nappal hamarabb volt pé-m. :shock: A 11. napon volt a tüszőrepi. Most már csak várnunk kell..... :wink:


Annus

Csodaszép kismami vagy! Hogy a fenébe csináltad, hogy csak 2 kilót híztál?! Iza viszont szépen fejlődik!!! Már nem is olyan sok van hátra.... :lol: Szuper a pocis fotó összeállítás! :wink:

Orsi

Csak pozitívan!!!!!! Hidd el, minden eljön a maga idejében. Remélem Ti is hamar elkezdtek próbálkozni! :wink:


Csige

Hogy van ami újdonsült kismamink? Hogyhogy már a 4. hét vége felé jársz????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Akkor lehet h nálatok is a canesten lesz a befutó! :lol: Amúgy nálunk is apcimnál volt nagyobb gond,nálam enyhe viszketés...Fene se érti ezt. :wink:

Hát kérlek nem tom hogy csinálom...úgyanis eszem amit tudok,nem tornázom,nem diétázom...egyszerűen ennyi.Mondjuk sokszor abszolút nincs étvágyam,és egyszerre nem tok sokat enni mert akkor Iza szétrugja a gyomromat :roll:

annus11
 
 


Annus

Jó gyerek! :lol: Nem hagyja enni az anyját! :wink:

Remélem,h ogy igazad lesz.... :D Nálunk meg úgy zajlott, hogy nem én nem éreztem az egészből semmit, apa viszont annál inkább..... :(

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Igen Dy, már a negyedik hét végén tartok :lol:
Én nagyon sokat pihiztem a hétvégén. Feküdtem, olvasgattam és tvt néztem. Csak csip-csup dolgokat csináltam meg. Túl is piehentem magam. A hétvégén egyáltalán nem fájt a hasam. Ma reggelre viszont jelentkezett az émelygés. Nem túl kellemes. Egy mentolos rágó enyhítette. Most reggeliztem és most már jobb.
Sajnos ma meló és szakad a hó, én pedig már annyira várom a tavaszt. Olyan jó lenne, ha nem lenne olyan hideg és lucskos idő amikor melózni jövök.
Szép napot mindenkinek

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
Ez nem a 4.hét vége,hanem az 5. hét vége!Holnap be is töltöd az 5.hetet!És indul a 6.hét!!!!!! :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?