Új privát üzeneted érkezett!

Dy
Nekem voltak hónapjaim (nem kevés) amikor szinte őrjöngtem. Most olyan nyugodt vagyok, hogy baromira nem érdekel, hogy mi lesz. Ez lehet, hogy durván hangzik, de már elég volt. Kitartás! Jönni fog a baba.

Rodina
A barátnőm kb. 5 hetes lehetett, amikor elment dokihoz, mert terhes volt (a teszt is ezt mutatta). A doki petezsákot látott, semmit mást, szegény csajszi tisztára ki volt. És mi történt? Kb. 1 hét és szülni fog egy kislányt. Úgyhogy nyugi! És csak a jó dolgok lebegjenek előtted, és az, hogy igen is ott van, vagy vannak a babák. Március 3-án mindent látni fogtok, szívhang stb. Rendben lesz minden.

Zsuzska
Én azt hittem, hogy már ma szülsz! Reggel felkeltem kinéztem, láttam a nagy hóesést és eszembe jutottál (ez egy vallomás? :oops: ), hogy rendben felérjetek Budapestre. Nagyon szorítok neked is! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dita
Te megint nem vagy topon. Neked is csak az lebegjen a szemed előtt, hogy nemsokára ott lesznek a bogyók a pocidba.

Linácska
Nagyon szépen köszönöm. Feldobtál!

Twist
Döntöttél már hová mész?

Nem tudtam visszaolvasni teljesen, amit írtatok, de mindenkinek puszi és kitartás!!!!

timejka
 
 


Suska gondolgondolgondol :lol:

fekete szemek :lol: Kép Kép

Kitartás lányok! hajrá magneB6! mindenki be fog babásodni, csak sajnos ezt nem mi halandók döntjük el...

Jó éjt!
Vendég
 


Jaj Boniko
Tündéri Zsigi. Milyen lánc van a nyakába?

timejka
 
 

 
 

Boniko, köszönjük a szép szavakat, olyan ari vagy!!!:-)) Nekem speckó ez most nagyon jól esett, mert magam alatt vagyok kissé.
Zsigi annyira szépséges, egyre szebb!!!!:)

Timejka, persze döntöttem, hogy a Kaáliba megyek. Március 10. az első konzi. Már nagyon várom! :D
Vendég
 


Sziasztok csajok,


Elköszönök tőletek immáron 240-szer. Gondoljatok majd rám. Irok a Ditusnak holnap majd sms-t hogy mi lesz velem. Jelentkezem ahogy tudok. Vigyázzatok magatokra és egymásra!!!!!!!!!


MIndenkit puszilok


Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
mennek a drukkok ezerrel, és szorítok, hogy most már semmit ne találjanak ki. Próbáld megbeszélni Oroszlánnal, hogy bújjon ki.
Engem anno 40+1 napra befektettek, csak azért, mert megvolt a 40 hét, és ráadásul egy horkolós nő mellé. (ezt a szobatársak mondták) Na onnantól dumáltam Lilinek, hogy ugyan szülessen már meg, mert nekem a horkolás a mániám, és balhét csapok, ha nem tudok ezért aludni. Hát az éjszakát már a szülőszobán töltöttük, és csak kettesben voltunk apával :lol: Na jó, Lilinek esze ágában nem volt kijönni, csak zöldült a magzatvíz.

Timejka,
szívesen, hátha neked is beválik.

Na megyek pancsizok, holnap meg Pest, megyek egy rendezvényre, meg bekukkantok a munkahelyemre is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Teszek nektek képet Pöttyről, mármint a lakhelyéről 15+2 naposan
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Linácska! Szép a pocid!:))))
Vendég
 


Jó reggelt!

Linácska!

Csini poci! Tegyél fel pulcsi nélkülit is!!! (a pulcsid nagyon tetszik, hol lehet ilyet kapni?)

Zsuzska!

Mennek a drukkok!!!!!!!!!!!

Twist!

Bizony sokat nőtt a kis Huncutom.

Dy!
Nem szabad feladni! Én is sokszor kibuktam a 4 inszem alatt. Az utsónál már nagyon kész voltam fejben is. Csak az éltetett, h legyen végre 1 tüszőm (ennél a ciklusnál alig reagáltam a szurikra), és befejzhessen a szurikat, lemenjen az inszem. Ott sírtam az emberem válllán, h már az összes t.....m kivan.
Ha nem sikerült volna pihenünk és mentünk volna mi is a Kaáliba. Aztán szerencsére erre nem került sor.
20150601134430
 
 


Sziasztok!!!!!
Zsuzska minden erőmmel szurkolok neked!!!
Még sajna nincs netem remélem nem sokára lesz már és tudok jönni többet.Aki szurkálja magát annak kitartás holnap én is csatlakozom a szurisok közé.
Ditta!!
Nem kell el keseredni nagynénémnek elsőre sikerült a lombik neked is sikerülni kitartás.
Holnap megyek Pécsre az injekció receptekért és kezdem a stimut újra.na de nem baj ennyi nekem megér:-)
Bikfy éljenek a Déli lányok meg a többiek:-)
Sziasztok ha tudok és lesz netem akkor többet jövök ígérem!!!!
Szép napot és vigyázzatok magatokra!
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Borostyánnyaklánc fogzáskönnyítő, immunrendszer erősítő .. hááááát nem tom, hogy ha levenném, akkor a fogzás milyen lenen, mert az elmúlt 3 nap bárányos :lol:

és a még babára vágyóknak...

"Azt szeretném, ha látnád, amikor úgy érzed: elég, -vagy már nem bírod tovább, NE add fel, hidd el, mindenből mindig van kiút!
Ilyenkor gondolj arra, hogy vannak az életben nálad is rosszabb helyzetben, és nekik mekkora életerejük van!!!!!
és ami a legfontosabb gondolj arra, hogy a gomolygó felhők felett MINDIG kék az ég!"


Suska remélem legközelebb már Oroszlánnal jelentkezel be...

Lina pulcsi nélküli képet!
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek én egy másik topikba is szoktam írogatni. A neve 2009. április -júliusra babát szeretnénk. Na ugye nem mindenkinek jött össze határidőre a dolog. Akinek még nincs babája, azzal általában valami gebasz volt.
ÉÉÉÉÉÉSSSSS mégis minden hónapban lesz egy új kismamink. Ma is tesztelt egy kedves barátnénk pozitívat. Ő maga is csodáról beszél.

Ezt csak azért írom le, hogy soha nem szabad feladni! Senkinek. A reménytelenek is sorra babásodnak, úgyhogy nincs veszve semmi!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy mindenkinek SZÉP ÉS VIDÁM NAPOCSKÁT KÍVÁNOK!!!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Most ellépek barátnőzni, aztán dolgozni, de este majd leszek. Ha beenged a babanet. Tegnap mindig kidobott.

Csók Mindenkinek! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt! :)

Rodina: Szépen látszik a petezsákocska! :) Nekem az első UH 6 hetesen volt (leszívás után 4 héttel). Akkor már pulzáló szívcső volt látható. Nyugi, már nem kell sokat aludni, és Te is láthatod a kis pöttyödet! :wink: Ha gondolod, csinálj még egy tesztet (lehetőleg ugyanolyat, mint az előző), ha azon is erős csík lesz, akkor nincs min aggódni, szépen fejlődik a babád.

Dita: Jaj, de nagyon örülök, két hét múlva már ott lesznek a babák a pocidban. :) Kitartást a sok szurihoz! Én is pont ezt a "koktélt" kaptam, és majdnem sikerültek az ikrek elsőre. :) Bár gondolom, Te sem bánod, ha csak egy babót kell majd pelenkázgatnod. :wink:
A Gonalt nyugodtan hordozhatod. 1 hónapig eláll hűtés nélkül is, a hosszabb (ráírt) ideig való eltartásához kell hűtőben tárolni.
A Metypredet majda punkció napján fogják felírni, meg lesz még akkor valami antibiotikum is, azt hiszem Doxycyclin.

Zsuzska: Extra hiper megadrukkok mennek! ++++++++++++++
Amúgy ki az a Sarka Kata? Azt tudom, hogy a H.P. felesége, dehogy egyébként miről híres...

Boni: Nagyon jól áll Zsiginek az új pulcsi! :)

Viki: Aranyos lehet ez a térdelésből félseggre ülés gyakorlás. :) Tündéri kisfiad van! Nemsokára jön majd az állásból seggre. :)

Linácska: Szépen gömbölyödik a pöttylak! :)

Vius: Hajrá következő inszem! ++++++++++

Tegnap voltunk a dokinál. Majdnem minden rendben volt. Megint (azaz még mindig) magas a fehérvérsejtem, ezért a biztonság kedvéért megint kaptam antibiotikumot, és két hét múlva újra megnézik a vérképemet. Azt mondta a doki, hogy 250-ből 1 nőnek természetes módon megemelkedik a fehérvérsejtje terhesség alatt, lehet, hogy én is ilyen vagyok, de inkább egyek antibiotikumot, ha mégis lenne valahol megbúvó gyulladás, nehogy koraszülést okozzon.
Noh, és az ígért 30 hetes pocakfotó:
Kép
Ma megyünk 4d-re, úgyhogy estére lesz majd Niki fotó is. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Linácska, Denika!
Szép a pocakotok!

Boni, Viki!
Szépek a babák!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok!

Nem tudja véletlenül valaki a Mária bababolthoz a kódot, amivel olcsóbban (nagyker áron) lehet vásárolni? Azt hiszem Némóka ajánlotta még régebben, hogy megírja priviben, de én nem kértem el tőle, most meg nem tudom/akarom zavarni ilyesmivel..

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Viki,
rátapintottál a lényegre :lol: Azért még nincs ám ekkora hasam, csak ruhában. Alatta van a visszahajtott terhesnaci, meg még két pulcsi volt rajtam. Majd csinálok pulcsi nélkülit is. Amúgy meg a gyomrom lett tiszta hájas, ha az nem lenne, lent már igazi babás hasam lenne köldök alatt, az már háton fekve sem lapul be.
Ja, és pulcsi C&A-s. Bécsben vettük, nem tudom, itt lehet-e kapni, bár általában ugyanaz a választék.

És tök jó, már sokszor érzem Pöttyöt, így, hogy második, tutira biztos vagyok benne, hogy ő az.

Dita,
nem írt még Zsuzska?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
De telefonált reggel csak nem tudtam feljönni, mert itt voltak a hátamba ezren!

Nagyon valószínű hogy holnap kiveszik Oroszlánt! :wink:

Hallod te nagyon lefogytál............ hány kiló vagy csaje! :?: :roll:

DENIKA
Nagyon szép a pocid, nagyobbra számítottam. De te is nagyon vékony vagy, én nem tudom hogy csináljátok! :?: :?

Jó mozizást nektek mára a 4D-n!

Igen Némócinak van kódja, de lehet hogy Boni is tud segíteni!

dita75
 
 


Dita,
most már olyan 66 körül vagyok, olyan 15-16 hónapja még 85 voltam. Terhesség alatt még nem sikerült híznom :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és tegnap bűnöztem is, ettem fahéjas porcukros amerikai minifánkot. Amúgy ahogy próbálgatom, bármit ehetek, úgysem megy fel a cukrom. Mondjuk a tábla csokit még nem próbáltam :lol:
De a húsleves csigatésztával krumplival, répával, meg töltött csirke krumplipürével, nagymama cukros cseresznyebefőttjével sem ártott meg. Attól is tök normális volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus!
Láttam,hogy csatlakoztál a beültis topichoz. Én is szoktam nézegetni, de írni nem írok.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


LINACSKA
66!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most téged irigyellek a világon a legjobban! :wink: :lol: :lol: :lol:

Megkaptad már az elevitet?

BUMI
Igen, aktuális lett és egy csomó mindenkit ismerek is! :wink:

dita75
 
 


Dita,
hogy őszinte legyek, mi kb. hetente egyszer nézzük meg a postaládát, a héten még nem néztem :oops:
Majd este, ha hazamegyek, belekukkantok. Az a baj, hogy a kiskapun van a postaláda, a sarokház egyik odalán, de mi a garázson járunk be a másik oldalon. És hát ugye a lustaság....

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

Vius!
Nagyon sajnálom, biztos vagyok benne, hogy a következő próbálkozás eredménnyel fog járni.

Zsuzska!
Így utólag is nagyon szurkolok, hogy holnap már kezedbe legyen a kis Olivér!

Denika!
Nekem is eszembe jutott, amit te is írtál. Kedd reggel csináltam egy 25-ös tesztet, mert az volt még itthon. Az elsők 10-esek voltak. És rögtön az első pillanatban kirajzolódott a csíkom, és 5 perc után erősebb volt a terhességi csík, mint a controll csík.
Szóval, talán egy kicsit nyugodtabb vagyok.

Viszont tegnap már nem éreztem valami jól magam, és ma reggelre beütött a sz@r. Hörghurutom lett, és 38 fokos lázam van.
Hát, nekem ebben az életben semmi nem megy egyszerűen! Komolyan mondom....
Most csak teát iszom, és c-vitamin bombákat eszem.

Linácska!
Denika!

Nagyon szép a pocitok! Legyetek nagyon büszkék magatokra, még terhesen is bomba csajok vagytok! :lol:

Timejka!
Köszi az infót, minden jó szó, nagyon jól esik. :oops:
rodina74
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a pocidicséreteket! :oops:

Megjöttünk a 4d-ről. A Budai Egészségközpontban voltunk, ahol üdülési csekkel tudtunk fizetni érte. :) Nagyon kedves volt a doktornő, agyon dícsérte Nikit, hogy milyen formás baba. Szóval dagadt a májam. :) Alaposan meg is vizsgálta Nikit, minden rendben van vele, már 1430 g, egy hét alatt 200 g-ot nőtt.
Megnézte UH-val az én vesémet is, eddig soha nem nézték. :roll: És mostmár tudom, hogy mitől fáj időnként jobb oldalt a derekam. Egész pontosan emiatt: "Az anyai jobb vesében mérsékelt fokú üregrendszeri tágulat látható, mely főleg a kehelyszárakat érinti, a pyelon apicocaudalis átmérője 13 mm." Lefordítva: A jobb húgyvezetékemet nyomja Niki, így nehezen tud ürülni a vesémből a vizelet, ami feszíti. Azt javasolta a dokinéni, hogy ha fáj, akkor a bal oldalamon fekve pihenjek kicsit, aztán irány pisilni.
Vitt DVD-re rögzítette a mozit, amiből sikerült kivágnom egy képecskét.
Íme a mi gyönyörűséges kislányunk:
Kép
Dita: Ezt felteheted a blogodba. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Denika!

Nagyon szép babád van! Olyan aranyos pofija van, olyan ennivaló.
Örült jó érzés lehet látni már előre a várva várt csodát.
Nagyon gratulálok nektek!
rodina74
 
 


Rodina mi összetartunk, tartjuk egymásba a lelket. És milyen nagyképű voltam tegnap, hogy nem érdekel. Ma már fáj a hasam és szét tudnék robbani. :oops:

Boni és ilyen nyakláncot szerinted bárhol lehet kapni? Nagyon tetszik. Igaz mi a fogzáson túl vagyunk.

Mi van Zsuzskával?

timejka
 
 


Bikfy, nagyon-nagyon szépet írtál, csodálatos volt olvasni és újra erőt adtál nekem!!! Köszönöm!!!!!!!!!!! :)

Zsuzska, Istenem, holnap megérkezik Olivér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma egész nap szuper kedvem volt, voltunk uh-n a tüszőm még megvan most 18 mm, mnyh:11 mm. Reggel mennünk kell megint! :wink:
Köszönöm Nektek a szép, de helyreigazító szavakat! Nagyon sokat segítettetek!!!!


Bikfy

Itt kezdtem ma először, és nagyon örülök annak, amit irtál! Egyből tudtam, hogy Csigéről van szó! (az élet a vetélés után topicban kezdetektől nyomon követem...) Át is néztem gyorsan, és gratuláltam Neki!

Linácska

Szép nagy a pocid! Tudom, hogy szerinted csak ruha teszi :wink: , de szerintem már nem! :D Kérünk szépen pulcsik nélküli képet is!!!

Denika

Milyen csini kismami vagy!!!!!!! Bevallom őszintén, azt hittem, hogy nagyobb lesz a pocid. :oops: De igazából még csak most fog beindulni a rohamos növekedés.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


DENIKA
Gyönyörű a kislányotok!
Holnap ott fog ő is pörögni a kockában! :wink: :D

dita75
 
 


Dita

Hogy bírod a szurikat?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


DY
Eddig minden okés, holnap már csak fél merionalt kell beadnom csak el ne felejtsem! Kiváncsi vagyok hogy pénteken mit fog majd látni.
Remélem elég lesz ez a gyógyszer adag mert igen csak le lettem gatyásodva! :roll: Pedig még van egy pár receptem amit ki kell váltani. Hát nem olcsó mulatság ez a lombik. :roll: Tegnap beadtam fél 7 körül a szurikat nem éreztem semmit, aztán elalvás előtt amikor oldalra fordultam furcsa volt a pocakom, mintha bizsergett volna a petefészkem. Én 3 tüszővel tök jól elvoltam, nem éreztem semmi feszítést, egyéb kellemetlenségeket, remélem most sem lesznek panaszaim, bár többre számítok mint 3.

dita75
 
 


Dita

Legyen vagy..... Hűha hányat is kívánjak :?: :!: Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, igaz tiszta náthásan.
Api holnaptól nem lesz itthon, csak szombaton jön haza. Már előre utálom az egyedüllétet.

Most főzőcskézek, holnap is kell ennem valamit. Ha egyedül leszek, ha nem. :wink:

Mit csináltok?

Ui.: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem egyfolytában Zsuzska jár az eszemben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


DY
Nekem elég lesz egy is ha az megtermékenyül osztódik és végül meg is tapad.
Tesóban nem gondolkozom, már eleve van neki egy.

dita75
 
 


BIKFY
NEkem is! :wink:

SUSKA
Csuklasz rendesen?

BIKFYkém mit főzől csaje, egyszerűen nincs ötletem!

dita75
 
 


Dita

De a kettő még mindig több mint az egy. :wink:

Bikfy

Én ülök a gép előtt, apa tévézik, szóval unatkozunk...

Én is gondoltam sokat Zsuzskára. De holnap..... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita!

Kell a tesó, és lesz is. Most nehezen babásodsz, de a második bizti pikk-pakk jön. És a mostoha fiadra is ráférne pár tesó. Legalább megtanulná, hogy néha neki is kell alkalmazkodni.
Úgyhogy kívánok neki ennyi kistesót:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja, Dita Küldeném én azokat a fránya lakás fotókat, de sajna nem tudom megnézni az e-mail címedet. mert mindig csak a szerkesztő jön be. :oops: :oops: Küld el lécci priviben, ha még mindig érdekelnek a képek...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ditus, van tippem: Szóval, én karfiollevest főztem. El is tűnt apa pocijában:))) Finom tejfölös, sűrű leveske volt, csipetkével:)
Vendég
 


Ma este paella-t vacsoráztunk, holnapra meg pulykanyakból főzök húslevest, a második meg zúza pörkölt lesz, főtt krumplival, savanyúsággal.

Én imádom, és csak akkor főzhetem, ha api nincs itthon, mert ő nem ugrik érte.

Azt hiszem ezen kívül csinálok még egy kis almás sütit is.

Tök egyszerű recept, diétás, ha gondoljátok, leírom. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita

Én rántott csirke májat csináltam rizibizivel, sült krumplival, tartárral....
De hogy holnap mit kellene főzni? Azt még én sem tudom!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Én is gondolkodtam csirke májon, aztán bevágódtam a Spar-ba, és először a zúza meg a pulykanyak akadt a kezembe.

Hú, de megkívántam a rántott májat. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


TWIST
Én imádom, jöhet! Apa nem eszik semmilyen zöldségfélét! :roll:

BIKFY
Jesszusmariss....... megbolondulnék annyi kölökkel! :lol: :lol: :lol:

DY
dita75@freemail.hu

dita75
 
 


Jól hangzik a holnapi menüd, de sajna apa nálunk sem vevő az ilyesmire! :? Mehetek holnap hozzád kajálni? :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Aki akar, jöhet. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma nagy volt a pangás!
Kata hol lehet, ezen a héten még nem is írt! :roll:

dita75
 
 


már én gondolkodtam Katán! Monic-ról tudtok vmit?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


megjöttek anyósék, megyek, nemsokára jövök..... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: