Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk apa 4.20-kor kel ha megy dolgozni :( Most meg beteg :(

királylány
 
 


angi a köv baba tuti sikerűlni fog...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ez nem lehet igaz, ez már zsinórban a 3 és ez csak a mai nap. Petig meg is jött a mensi, igaz csak 2 napig tartott :?

királylány
 
 

 
 

lehet a köv. hónapot jelzi!!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: remélem :)

királylány
 
 


királylány lațtom gyűl a laptető. Piri 2 napot volt és nagyon erősen jött? Nincs a hátérben mégis baba, vagy mindig ilyen hamar vége? Nekem 4 nap de néha csak 2 napig erősebb utána csak vérfolt és ha lehet estére mire gondolom jöhett egy kis hancur

Kép
Kép
melisch
 
 


nyuszifül már nem jönn lehet ment még valahova pl. enni :shock: :lol: én is ennék valamit de nincs semmi fogamravaló, nem vagyo kívános 17. napon nem is lehetnék a 30.ból :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Nem volt olyan erős, de nem is csak átmeneti. Ált 4 nap szokott lenni, de első és 4. nap csak ippen hogy, most 4. nap semmi. Szerintem nincs baba, mert semmi más tünetem sincs.........de majd kiderül előbb-utóbb

királylány
 
 


Nita! Tudom! En meg soha nem voltam lapteton. Mondjuk babonas sem vagyok. Na tenyleg abbahagyom a telefon nyomkodast. Johetne mar az a tavasz. Bar a mai havat rendesen kihasznaltuk. Egeszdelutan kint voltunk. Delelott a fiam elaludt a szankon. Szegenykemet belehuztam egy katyuba es beleboritottam a hoba arcal lefele. Fel is ebredt tole. Szerencsere az agyaban elaludt es majd 3 orat horpasztott.
Vendég
 


mondjuk ebben a hónapban nekem nagyon gyenge volt nem tudom miért? Ilyen könnyü volt ez a hónap 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


kár hogy nem jött nyuszi :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="angie34"] írta:angie34Delelott a fiam elaludt a szankon. Szegenykemet belehuztam egy katyuba es beleboritottam a hoba arcal lefele. Fel is ebredt tole. Szerencsere az agyaban elaludt es majd 3 orat horpasztott.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szegény

Kép
Kép
melisch
 
 


angie: :lol:

királylány
 
 


Nyuszika: hol vagy? Már nagyon izgulunk! Tessék jönni beszámolni :!:

királylány
 
 


angie :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Visszakerestem, azt írta este megy a dokihoz. De csak hazaért már :?: :!:

királylány
 
 


igen este ment de már tuti végzett......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És itt hagy minket kétségek között.............

királylány
 
 


remélem nem :( :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Máté? Már alszik?

királylány
 
 


én is várom mit látott nálla a doki de megigérte, hogy jön szerintem még nem ért haza de bármi is van megirja ahogy hazaér csak még mi birjuk ébren, ha nem reggel korán tuti jön :lol: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


én éjjel fél 2-ig ráérek.....
máté már huzza a lóbőrt...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: már megint másik vonalzóóóóóóóóóó

Akkor jön haza urad?

királylány
 
 


nekem nagyon tetszik ez a vonalzo...majd ha megtudom kukis vagy puncis lesz akkor fog már csak változni........
igen akkorra ér haza a párom... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem a bohócos vidámabb volt, ezen viszont látjuk hogyan "fejlődik" :wink:

királylány
 
 


én is azért kedvelem ezt joban mert itt látni kb milyen a baba most......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megyek aludni, Bencébe tömök még köhögéscsillapítót mert nagyon köhög szegény :(
Jó éjt lányok!

királylány
 
 


nita most tényleg jobban látjuk majd, hogy fejődik a baba
én is lassan megyek jóéjt!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


jó éjt......én még várok hátha ír nyuszi... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty! Nagyon nagy (halk) gratula! Olyan fantasztikus lenne, ha tényleg összejönne nektek!!!!!!!!!! Szerintem hívd majd fel ma az orvosod és kérdezd ki, hogy eloszlassa a kétségeid!

Lyly, tegnap a szívbajt hoztad rám azzal, hogy 10 perc után ne nézegessük a terhességi tesztet, mert fals eredményt adhat! A tegnapit én legalább 15 perc után néztem!!!!!
Nem is tudtam aludni az éjjel (pedig apa már a pocimat simogatta az este :D )! Hatkor kiszöktem a lányoktól és azt hittem lehidalok, mert az első percben semmi........ De aztán a második percben derengett egy kis vonalka és íme az eredmény:

Mostmár valóban bejelenthetem nektek, hogy útban a harmadik kisbabánk!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Kép

Kép
adiadi
 
 


Még valami! Tünetekről nem mertem írni amíg nem biztos a dolog! Kb. négy napja szédülgetek, a piri előtti kis fájdogálások is megvannak és gyanús volt az is, hogy pár napja mikor mentünk autóval Liliért az oviba, hányingerem lett! Egyébként háromszor voltunk együtt a párommal a hónapban, a 14., a 15. és a 19. napon! Az első kettőnél kezdtem tapasztalni azt a bizonyos nyákos folyást, aztán a 19. napon azért rohantam le apát, mert akkor totál olyan volt a nyákom, mint ami a nagykönyvben meg van írva: tojásfehérjeszerű, hosszan nyúlós... Ekkor jöhetett össze a babó!!

Lányok és olyan boldog vagyok!!!!!!!! Nagyon szeretném, és teljes szívemből kívánom nektek, hogy mielőbb babásodjatok!!!! :D

Kép
adiadi
 
 


Jó reggelt!

Adiadi: annyira örülök, hogy sikerült és nagyon szép pozitív a teszted! Gratulálok!!!!

Nyuszifül: egész nap izgulni fogok mi van veled! Remélem minden ok és tegnap csak fáradt voltál. Puszika.

Szép napot mindenkinek.

királylány
 
 


Neked is jó reggelt Dia!

Én is aggódok Nyusziért, mi lehet vele, hogy tegnap nem jelentkezett?

Lányok, feltettem a babás vonalzómat de nem értem miért 6 hetesnek ír?! Tud valaki segíteni ebben?

Kép
adiadi
 
 


Na most kiszámoltattam egy terhességi naptárral, ami azt írja, hogy 4 hetes és 3 napos vagyok, erre a nagyonbaba meg 3 hetes és 6 naposnak hozott ki! Akkor melyik adat a valós??? Nita, te biztos tudod, gyere segíts plííííííz!

Kép
adiadi
 
 


jó reggelt.nem birtam várni a tesztel holnapig hát megcsináltam.az elsö pillanatban semmi a következőben pedig ott volt a halvány csikom.még péntek reggel csinálok ,akkor mecsek dokihoz.adiadi gratula özön.királylány a bencusnak mielöbbi jobbulást.
kistörpe
 
 


Adiadi, én mondtam hogy ez babó lesz. Annyira drukkolok nektek, mi is hárman vagyunk tesók, van egy bátyám és egy öcsém. Jó hárman lenni.:-)

Kistörpe nekedi halk gratula, nem tudod felrakni a tesztről képet.

Nyuszifl merre vagy, remélem minden ok, Attilával is.

Kép
Kép
boganna07
 
 


adi látom sikerűlt a vonalzó!!!!grtaula neked is és kistörpének is!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na csak kiügyködtem ,most jó....

Kép
adiadi
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adiadi milyen kalssz hirekre ébredtem. Adiadi én is aggódtam picit érted az első teszt miatt de az LH-s az kimutatta a babát de a ma reggeli márn szépen jelzi a babát na meg voltak jelek is amit bezzeg csak utólag osztottál meg velünk.GRATULÁLOK, szívból!

kistörpe tán nem? Halk gartula és várjuk a biztos eredményt tőled is.

nyuszi gyere!!!!!!!!

itt lassan térdig ér a hó, ma is Gyulussal megyek be dolgozni mert még mindig havazik :cry: :shock: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi, nita szépek az uj vonalzok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kistörpe holnap várok tőled is valami szép vonalzót :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


itt is esett az éjjel még rengeteg hó...simán elsüllyeek benne.... :)
nyuszi merre vagy már?a falat kaparom.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jé csajok törik a jég!!! Bevezettem az adataim a fertility oldalba is és ott 15,-ére tette az óvulációt és akkor voltunk együtt. Férjem benyitott és mondtam neki meghallgatott majd azt kérdezte "nekem milyen vitamint kell szedenem?" na tán nem megy és megveszi? Neki nem árt semmiképp bár már nagyon sokszor szedett vitamaxot már a dokinő is letiltotta mert ha sokáig szedi nem lesz hatása de amilyen kis gyenge a szervezete nem fog ártani neki! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch ez jó hír!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na ná, hogy jó hir pedig nem mondtam neki semmit. Na megyek készülök dolgozni még benézek nyuszi eredménye miatt, na meg lássam mi van a többiekkel. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


jó munkát!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!!!!

Hú... Már jegyzetelni kell, ha visszaolvasok :D :D

Melisch: Ez már haladás. :D A férfiakat szerintem nem lehet mindig érteni...... :shock:
Mucus: A barna nem jelent szerintem semmit! Kitartás..... :roll:
Melilnda: Ez igazi szerelem.... Ötkor bundáskenyér.... :lol: :lol: :lol: Van mit tanulnom. :oops:
Izisz:A hó megvár. Még úgyis fog esni. Tegnap nálunk egész nap esett. :?
Angie34:Az én férjem is új munkahelyen van. Most váltott. A kevesebb stresz, talán megteszi a magáét.... :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Féltem, hogy elveszik, amit írok....

Királylány: Laptető volt!!!!!! Bármi lehet még szerintem, bár nem vagyok vér profi ebben.... Tesztet nemcsinálsz? :wink:
Adiadi: Gratulálok!!!!!!! Szuper hír!!!!!Szép pozitív :lol: :lol: :lol: :lol:
Kistörpe: Gratulálok neked is :lol: :lol: :lol:

Aki kimaradt ne haragudjon! Nem vagyok káptalan.... :oops: :oops:

Kirus? Nyuszi? Mi van veletek?

Kép
kicsi80
 
 


nyuszi tegnap ota nem jelentkezik........ :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Itt a megígért kép! Zabálni való rövid hajjal! :lol:
Sajna tegnap már nem tudtam jönni, éreztem, hogy beteg leszek!
Éjjel már majd kiszakadt a mellkasom és köhögök.
Remélem Beni nem esik vissza, nemrég gyógyult meg.
És azt is remélem, hogy nem ez lesz az akadálya a babásodásnak! :cry:
Megyek olvasni mit írtatok tegnap.

Angi Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?