Új privát üzeneted érkezett!

Melisch: ne legyél szomorú! A férfiak már csak ilyenek, na és nem igazán mondd nekik semmit, hogy peteérés vagy jónás nap vagy hold állás.....Hiába magyarázok én is Gábornak, hogy na akkor most van itt az idő, ha fáradt és másnap hajnalban kel. Azért nem is stresszelem magam, egyszer csak jókor lesz az akció :wink:

királylány
 
 


Óóóó :oops: már megint. Bocsánat!

királylány
 
 


melisch igen tudom.....szerintem ha továbbra is ezt csinálja a párod kérdezz rá hogy akar e egyáltalán babát?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Mucus,
Melisch, Királylány,
hát itt vagyok én is a vén fejemmel!!!! :mrgreen: Ki ne hagggggyyyyyatok!!!! Hát akkora pocakunk lesz hamarosan, hogy röhögni fogunk egymáson, mint a lovak!!!!

Királylány,
eszméletlen a kispasi...igen, erre az etetőszékesre gondótam ott... :lol:

KÍRUS!!!!!!
Viogyázz magatokra, minden rendbe kell hogy jöjjön!!!

Bettykém,
ne tiltakozz, ez bizony egy szép kis terhesség!!!!! Hajrá!!!!! :wink:

Nyuszika,
gyere már te is!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


királylány gratula a laptetőhöz!!!! Nekem már régota nem jött össze csak a lapaja jutt tehát mindneről lemaradok.

Tudod Nita olyan mint az idő 5,7,8,9. napokban nem birtam levakarni magamról minden este akció volt mikor kéne elrepül az oroszokhoz aztán hullán jönn haza :x :evil: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.17 20:16-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Lyly: téged kihagyni? Ne is álmodozz róla!!!!!!!!

csajok! Itt még mindig esik a hó, lehet holnap szánkóval megyek dolgozni?!

királylány
 
 


melisch -én is itt vagyok ne felejts el.majd eljön a mi gólyánk is.valahogy ma nem megy a netezés a gyerek lefárasztott még mindig 38,8c a láza.majd holnap jelentkezem.jó éjt csajok.
kistörpe
 
 


Hát csajok azt se tudom kivel kezdjem!Adiadi!Gratulálok a tesztekhez,tuti pozitivak.Betty!Te pedig isteni sugallatra csináltad meg azt a tesztet,a teremtő már megkönyörült rajtatok.gRATULÁLOK TISZTA SZIVBŐL!Dunakavics!Nálad sincs semmi veszve,mint már többször irtam nekem a fiammal még 6hetesen is negativ lett a teszt.Mucus!Még bármi lehet,ha visszaolvasol én is irtam nektek,hogy uristen mi lesz folyik valami barnás,de csak nem jött meg. :D Angi!Gyönyörű a kisfiad,egy hajasbaba.Melicsh!Rángasd meg jól azt az embert,mit képzel döntse már el mit akar!Nem fogják megerőszakolni ,csak gyógyszert irnak fel neki.bEZZEG AZ ELLEN NEM LENNE KIFOGÁSA HA A TE PETEVEZETÉKEDET FÚVATNÁK ÁT!Nem neki fájna,hát persze.Időnként bizony a sarkunkra kell állni nekünk nőknek,hiába csábitgatod amig nem kezelteti magát.Mindent bele,beszélj az agyával.Nyuszi!Várjuk a hireket!
Vendég
 


szia lyly!
királylány itt is havazik reggel óta! Neked akartam irni, hogy anno anyukám szerintem mit nem adott volna ha alszom. Nagyon rossz baba voltam már nagyon korán kiköptem a anyatejet pedig még volt anyának (éjjel szoptatott álmomban de nem sokáig tudott átvágni) és csak teját ittam azóta sem iszok tejet. Aludni meg nem tudtam délután még az oviban is mindenkinek a lelkére lett kötve, hogy ha nem zavarok senkit hadjanak játszak az ágyban mert nem alszom délután. Talán 18 éves korom óta tudok délután is aludni :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.17 20:23-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


ízisz és te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: mi álomkórosak vagyunk. Szerencsére Bence is :wink:
Csak nektek:

Kép

királylány
 
 


izisz igazad van ha én nem lennék átjárható 80%, hogy már lenne időpontom Szegedre amit nem én rendeztem volna, na de őméltósága nem kész szembenézni az egésszel. Bár a vitaminokat azt mondta megvehetem neki gondoltam adok neki si folsavat, E,C vitamint meg zinket egyenlőre ez nem árt neki ha nem is a doki rita fel!
Hogy van a vállad?

kistörpe a másik topikan olvanstam kicsifiad lázáról de nem láttalak jelen és nem akartam akkor jobbulást kivánni megteszem most sok gyógypuszi neki!!!!!! Meg minden betegnek!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita!Köszi jól vagyok,csak a cicim fáj,meg reggel ha kelek rögtön éhes vagyok.Pénteken megyek uh-ra mert mult pénteken nem talált szivhangot.Ez eléggé aggaszt,de a doki azt mondja biztos később fogant,a méretei alapján is.Tényleg neked mekkora volt a crl méret?Ja,megtaláltalak a másik topicba a 2009 szeptemberi babáknál,meg Sz.Nikit is,gondolom már azért nem ir ide.És el se bucsúzott. :(
Vendég
 


melisch köszike,hidd el a pocakunk eggyütt fog nőni.a hétvégén mikor csatlakoztam hozzátok nagyon padlón voltam de a mottóm a következő.KUDARC NINCS CSAK KÉSŐN JÖTT SIKER.
kistörpe
 
 


kistörpe jó mottó beteheted vonalzó helyett :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melicsh!Köszönöm a vállam már jól van,de 2 jógát kihagytam azért,de hastáncra azért járok. :D Jól tetted,hogy vettél neki vitaminokat,de tényleg semmi kellemetlenség nem éri a vizsgálaton.Sőt neki el se kell mennie a dokihoz,nálunk is ugy volt,hogy én mentem el a nőgyógyászomhoz az eredményével,és nélküle irta fel a gyógyszereket.Próbáld meg akkor igy,ha másképp nem megy.Tudod velük a gyógyszer iráson kivűl nem tudnak mit csinálni sajnos.Aztán közbe lehet próbálkozni,kérdeztem. :D
Vendég
 


ízisz nekem a 6.héten volt 3 mm es a baba.és pulzált a szive......
druk az uh-hoz!!!
én jövőhéten megyek........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Na ,vizes lettem én is.Tegnap 3szor keltünk,de nem ébredt,csak szomjas volt.,adtam neki teát,és már aludt is.
Ízisz.Ha 8 hetes terhes vagy,a baba akkor 6,múlt héten pedig csak 5 volt,akkor meg ugye még nincs szívhang.Nyugi!!
Csúnya Niki!!!
Én is szétnéztem valahol a 2009 aug. babák,vagy valami ilyesmi,na annyian voltak,hogy ne kellek én oda.Visszaolvasni meg 50 oldalt nincs időm.Itt már képbe vagyok...
Nyuszi!!!Wo bist du???jaj,de tudok még mindig!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hastáncra :shock: hu-ha biztos élvezi a pocaklakód a ringatást. A nőgyogyászom nem irt fel neki semmit ő jóval biztatott ha 2 hónap alatt nincs baba menjünk Szegedre inszemre estleg póbálja meg a párom az urologus mitt javasol, oda mégsem mehetek néköle meg itt nagy a hó nem járok autoval, neki meg sajnos egyik kliens a másik után esik be az ajton ha akarna sem tudna most menni. 2 napja készül konditerembe de oda sem ért :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


melinda végre jó hír Pistikéről csak jó az a lötty :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda!Jaj de örülök,hogy alszik a fiad.Mi voltunk ugy a férjemmel,hogy már az ügyletet akartuk kihivni a gyerekhez,mert önkivületi állapotban hisztizett.Órákat járkált vele a férjem az udvaron és nézték a csillagokat.Szerintem ez akkoriban volt mikor a foga jött,1 éves korában még egy darab se volt,utánna meg 4esével jöttek.Maga volt a pokol,néha már azt mondtam,hogy megfojtom,és legalább végigalszom az éjszakát,utánna meg a börtönbe a többit.Istenem mit ki nem kell állni egy anyának.Utána meg sirtam,hogy ilyeneket gondolok.De aztán már ez az időszak is csak egy emlék. :D A szivhangról a doki is azt mondta amit te,hogy ilyenkor még legfeljebb csak pulzál valami.Egyébként a crl méret 6mm volt.
Vendég
 


Melinda!Jaj de örülök,hogy alszik a fiad.Mi voltunk ugy a férjemmel,hogy már az ügyletet akartuk kihivni a gyerekhez,mert önkivületi állapotban hisztizett.Órákat járkált vele a férjem az udvaron és nézték a csillagokat.Szerintem ez akkoriban volt mikor a foga jött,1 éves korában még egy darab se volt,utánna meg 4esével jöttek.Maga volt a pokol,néha már azt mondtam,hogy megfojtom,és legalább végigalszom az éjszakát,utánna meg a börtönbe a többit.Istenem mit ki nem kell állni egy anyának.Utána meg sirtam,hogy ilyeneket gondolok.De aztán már ez az időszak is csak egy emlék. :D A szivhangról a doki is azt mondta amit te,hogy ilyenkor még legfeljebb csak pulzál valami.Egyébként a crl méret 6mm volt.
Vendég
 


jaj mi lete már nyuszival???????????????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen,jegyezd meg Te is a nevét Chamomill.Ha ma is jó lesz,akkor mit csináljak??Akármit megigérek!!!Tényleg akármit,csak még sok-sok ilyen éjszakát!!!
Hányra ment Nyuszi????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Ha lesz baba én akkor is ide fogok járni ha ki nem utáltok innen :wink:

Melinda: az már jó, nem, hogy csak 3x?!

Nyuszifül???????????????????

királylány
 
 


Na igy se jártam még,hogy 2szer ment el.Melisch!Hát igen gondoltam,hogy Romániában másképp működnek a dolgok.De ha urológushoz megy az se vizsgál semmit csak a lelet alapján felirja amit kell.A dokid nagyon elhamarkodott,mert nekünk a spermatológián mondták,hogy a pasiknak 3havonta újjúl meg a spermakészletük.Szerintem csak a sok betegség miatt romlott le neki,mert irtad,hogy 2szer is volt tüdűgyuszija.Egyébként az én férjemnek is a 4 hónap próbálkozásból 2ben az volt,és ahogy szedte a gyulladáscsökkentőt a 4dik hónapba össze is jött a baba. :D
Vendég
 


nem tudjuk hányra ment...... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: bizti jó lesz.
Nyuszi azt mondta, hogy benéz majd, remélem nincs gond!

királylány
 
 


benézhetne már nyuszi mert már a körmeimet fogom rágni........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: majd csinálsz magadnak másikat........úgyis azt mondtad, hogy azt még gyakorolni kell :wink: :lol:

királylány
 
 


Igen,nagyon jó,örülök is neki!!Mondtam a férjemnek,hogy a börtönbe majd alszol... :lol: Hát röhögött nagyon.Azt hitte eddig,hogy csak én vagyok idegbeteg,mikor a gyereket ki akarom vinni a disznóólba!! :oops: Ott sírna magának,és ha csak egy éjszakát is,de aludnék!!De elmúlt a lelkifurdalásom,és mamánál fog aludni szombaton.Nem szívesen adtam eddig oda,úgy éreztem megcsalom..:-))
Holnap rakok képet,gyönyörű havas minden...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


királylány :P :) :) :) :) :) :) :)
meli várjuk a képet......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!!Holnap 8 hetes leszel!! :lol: Mikor mész uh-ra??

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melisch!
Elolvastam,nagyon sajnálom,most már értem miért voltál negatív. :(
Mi lehet a pároddal?Nem akar még apa lenni?Hány éves is?Beszéltetek erről?Én azért vagyok most nagyon letörve mert mi meg pont mindent megtettünk azért,hogy sikerüljön... :? Pont reggel poénkodtam Tamással,hogy ebben a hónapban már 8x voltunk együtt pedig még csak hónap közepe van. :lol: :lol: Erre tessék.,délutánra jön a barna...... :evil: :evil:

Nyusziiiiiiiiiii!
Merre vagy :?: :?: :?: :?: :?:

Megyek aludni...... 8)

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Csajok!Kinéztem az ablakon és már vagy 15centis a hó,hajnal óta esik egyfolytában.Ennyi hó még egyszer sem esett most télen.Ja hát miért ne most amikor aa férjem Kazahsztánba van.Jót tesz a terheseknek a hókotrás,főleg igy az elején.Mucus!Látod mindenbe van valami jó,8szor egy fél hónap alatt. :D Nyuszika!Hol vagy már?
Vendég
 


Nem bírok felleni én sem!!De reggel jövök,mert apa unja a szenyót,és 5-kor nekifogok bundáskenyeret sütni!! :shock: :shock:
Ilyet csak a nagyon szerelmesek csinálnak!!Jah,meg a nagyon hülyék!Pedig Aludhatnék!!óóóóóó!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli csak jövőhéten...... :(
lehet ma már nemjön nyuszi.. :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: reggel 5-kor? :roll: De te szerelmes vagy nem?! :wink:
Ízisz: az tuti, hogy megvan neked a sport :)

királylány
 
 


izisz küldöm Mayát hozzád nekem jól letapossa a havat járda meg a ház elött nincs mivel mi vagyunk az utolsók igy nek kell seperni :lol: :lol: :lol:

mucus férjem 30 évesés csillog a szeme ahányszor csak babát lát igy szerintem akarja csak most maga alatt van, meg nem érti a célzásokat a tesztekre nem érti, hogy csak 1 nap pozitiv azt hitte én várom a pozitiv tesztet???? Ja maj jövő honapban lesz megint :lol: :lol: :lol: . Mi is a 7-nél tartunk 30.-ika óta :lol: :lol: :lol: 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


nem tdja vki nyuszi telszámát???? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na, gyerekkel én is voltam úgy, hogy nézegettem a holdat, oda kéne fellőni vagy 2 órára (mert ennyit akartam aludni egyfolytában). :mrgreen:
DE aztán jönnek a boldog percek, napok. Nekem pl. Bencus mindig utálta a szelet (mint most is van), ilyenkor hisztisebb, nyűgösebb pici korától kezdve.

Nálunk délre az összes hó elolvadt. Borsodiak, északiak, visszavágyom!!!!!!

Ízisz,
jó, hogy jöttél! Hagyd a havat, inkább szunyálj!

Mucus,
lekörözitek a friss házasokat... :lol:

Melinda,
nyugodt éjszakát nektek is, és még sok-sok ilyet!

Nyuszifül jöhetne már...remélem, minden oké velük.

Lányok, lépek én is, éppen Bencus "vizezése" folyik, sajna du. 3 órát aludt fél 7-ig, most leshetem, mikor alszik el... Ilyenkor jön az összes dal, mondóka, Dörmögő Dömötör és Gőgös Gúnár...és a kitalált meséim, no meg APAMESÉK (ezt így hívja).

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nagy kesore en is ideertem. Valahogy visszaolvastam, de mivel meg a nevekkel is hadilabon allok, nem tudok mindent megjegyezni. Remelem a telefonom sem fog most vacakolni. -- Senki se kesesedjen el mert aki nagyon akarja, annak biztos lesz babaja. Melisch! Apa is biztos akarja, de a ferfiak annyira maskepp fogjak fel a dolgokat. Dia jol all a dologhoz. Egyik honapban pont jokor fog melled bujni!
Vendég
 


lyly akkor még hosszu lesz az este!!!!!! :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


lyly sok sikert az altatáshoz!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly: remélem mielőbb elalszik. Nekünk Bence csak egyszer csinálta, hogy nem aludt éjjel, akkor bekapcsoltuk a DVD-t és filmet néztünk. Nem volt hisztis, de asszem beteg volt........

királylány
 
 


angie34 köszi a biztatást, hogy van ideged telefonról irni én kiakadnék tuti més sms-t is utálok irni, kivéve páromnak ha messze van, hogy szeretem és várom haza :lol: :lol: :lol:

királylány nagyon szerencsés vagy ha kicsifiad ilyen nyugodt gyerek :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.17 21:43-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Angie: :D Úgy legyen! :wink:

királylány
 
 


Egyebkent a ferjemnek is mar legalabb 5x magyaraztam mar el hogy mikent mukodunk mi nok, es vmelyik nap hatodszor is ertetlenul allt amikor mondom hogy 1 honapban 1 nap lehet teherbe erni. Egyebkent most valtott munkahelyet es vegre minden este otthon van idoben. Addig en sem eroltettem ha 3 nap 11kor ert haza es reggel 7kor indult. Es az elso hoban az uj helyen ossze is jott, csak ugy e sajnos...
Vendég
 


angie34 a következő hónap a tiétek lesz ne aggódj

Kép
Kép
melisch
 
 


..elment. Igy 2 naponta egyutt tudtunk lenni es bejott. Azt mondjak a szakemberek hogy egy napot ki kell hagyni hogy ujra tudjon erosodni a sperma. Nekunk ugy latszik ez bevalt.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?