Új privát üzeneted érkezett!

Most nézem, mire eljutottam volna a haladó felhasználó megtisztelő címéig, addigra megszűntek ezek a kategóriák...brühühühü...akkor most már minek gyüjjek erre?Kép

Zsuzsi,
nagyon szűkszavú voltálKép Mit állapított meg Mikinél a csodadoki?

A gyerekeim ma megint bojkottálták anya főztjét, kelkápi főzelék is tiltólistás lettKép Elegem van, elcserélem őket két kismalacra, azok is disznóólat csinálnak maguk körül, de legalább jóízűen esznekKépKépKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Maci_2

Roninak nagyon boldog szülinapot! Kép

Sofka

Marcinak sok boldog szülinapot! Kép

Sajnos visszaolvasni nem tudtam,mert elromlott a gépünk,így kölcsön laptopról írok,remélem hétvégére működni fog a gép és akkor majd jöhetek megint.

Sziasztok,
Azur
azur
 
 


Hali Csajok!

Sofka, Boldog Szülinapot az öregfiúnak! Képek édesed, szerintem is a kiterjesztéssel lehet a bibi...

Zsuzsóc, Mókuska Boldog szülinapot a kishölgyeknek! Rég hallottunk felőletek...

Nem nagyon tudok reagálni, mert még sok a dolog... Bár Sziliboyt nem hagyhatom szó nélkülKép Hogy csinyáltátok azt a kis fügefalevélalakú anyajegyet nekije?KépKép

Orsoly, én az enyim szittyónak 600 forintot fizetek óránként. Nálunk a manók választottak a kínálatból, megoldva a problémáimat. Nálunk 4 alkalom volt az összeszokás. Az első kettőn még csak a napi rutin volt (4 óra), aztán már mentünk ki a nagyvilágba is. Érdemes lefixálni a legelején, hogy te mit vársz el (gyerkőc után mosogatás, konyha felmosás, rendrakás), és mit biztosítasz (kaja megegyezés szerint). Ja, és a legfontosabb, a betartandó nevelési szabályok! És itt érdemes minden gumicicádat elmondani, neki is könnyebb dolga lesz, a gyerkőc is jobban fogja érezni magát, és te is megnyugszol, ha látod, hogy komolyan veszi. Mert ha nem, akkor sajna váltani kell...

Toffi, Délpestiben csináltattam, mivel ott szültem, és a nődokimtól kértem tanácsot, amit nem bántam megKép. Mondjuk elég fontos szempont volt, hogy a kórház jól felszerlet, a szobában bennt van a fürdőszoba, 5 percre lakunk kocsival (ezt Zsófiszületésénél volt alkalmam lemérniKép) és nem túl drága, ha érted mire gondolok. Ha ezek után is érdekel, mondok konkrétabbat is.

Maci2, holnap küldök mélt.

Na menek, mert sose nem leszek kész...
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 

 
 

Ezt azért még feltöltöm, mai termés:
Kép
Helycsere:
Kép
Kép
Egy kis pihi:
Kép

Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Roninak, Marcipannak Nagyon boldog szulinapot kivanok en is! Kép

Sofka
Nagyon jok a kepek a kis unnepeltrol! Kép

Tuni
En ugy dontottem amig Jazi szopizik en varok a babatejjel. Es mostanaban igencsak raszokott a barhol-barmilyen pozban szopizasra Kép

Mano2
Kardigan hajra!!! En nagyon bena vagyok az ilyesmihez...

Panel szigeteles-No comment. Suvit be a szel az ajtok-ablakoknal Kép

Kaska
Orulok,hogy jol vagytok! Kiscsajod nagyon ugyes!!!Csak ugy szolok,hogy Jazi a hiperszuper-extrajol hizo babam,mikor elkezdett 4kezlabazni,egyszeruen nem akart hizni. Es most ugyan nem meregettem,de szerintem u.az a helyzet. Amig jokedvu-ne aggodj! Gomboc Zsombija is a levegotol hizik, biztosan olvastad! Kép

Maci2
Inzulin Kép

Klar
Kepek Kép Uleshuzat nagyon allat!

Leszter
Udv. itt! Ezereve... Kép Fogacskak Kép

Myssnia
Szilipasi nagyon eeedes! Tesoeknak gratula Kép

Zsurlo
Varjuk a sztorit!! Szokincsen meg csak amulok-bamulok!!!!

Toffi
Azert ezt a pizzat itt reklamozni? Naszovalhat... Kép

Mariann
Remelem semmi komoly!
Ez a labfestes nagyon meghato Kép

Evi
En szoktam Babaszobarol rendelni.Mar idonkent fuggonek erzem magam Kép Eddig csak pozitiv velemennyel szolgalhatok mind a csajokrol, mind a rucikrol Kép

Csucsuka
Kepek Kép
Franyo
Osszeszedem magam es irok!!
Gomboc
Veletek mi ujsaaaggg?
Gyujtesrol ujabb fejlemeny. Alakul a dolog! Kép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/66797.html?1080154625

Mi jol vagyunk. Kiscsajom is egyre tobbet dumal, nem mindig ertheto a nyelvezet.Az orditasok kristalytisztan kivehetoek Kép Ma elbujosat jatszottunk-imadja.Akkorakat sikongatott.Ja es ajanlom mindenkinek a sotetben zseblampaval vilagitast.Jazi bolondul erte.Nagyon jo jatek Kép
Tettem fel albumba meg 2 kepet, remelem ez elerheto lesz:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=37771

Kép
Norka
norkini
 
 


Latom nem muxik, de nem hagy kepet feltolteni... Kép Ha valakit erdekel esetleg....Albumoknal a 6ik helyen van Jazi albuma es az utolso ket 2... brühühüüüüü
MegintNorka
norkini
 
 


Sziasztok,

Boldog szulinapot Roninak es Sofka Marcipanjanak! KépKépKép

Maci_2,
gyors gyogyulast kivanok! KépKépKép Bar ez a gyorsan hato inzulin eleg brutalul hangzik. Kép Nem tudjak, hogy mi a kivalto oka az osszes betegsegednek? Kép

Klar,
vegre, vegre, fenykepek! De jok! Kép

Beu,
boldog nevnapot! KépKép

Heppi,
boldog nevnapot! KépKép

Myssnia,
Szilard meg minidg gyonyoru! Kép Es eletveszelyes, ahogy elnezem a kepeket...Kép
Batyadeknak gratula! Kép Es Te mikor koltozol BP-re? Kép

Zsuzso,
kivanok sok sok alvasidot! KépKépKép

Zsurlo
11 kilós aprosag. Kép Hihi. Kép Nem semmi szokincse van! NAlunk meg mindig semmi - ertelmes. Kép

Momo,
kisdiszno-csere. Kép Akkor en is adom nemevo Zsombimat a boszijaid melle. Vegulis nagyobb disznoolat nalunk se lehetne tenni, mint amit ZSombi csinal kajalas kozben-utan. Kép
Milyen az uj jargany? Kép

Ma megint voltunk Kreativ Baba tanfolyamon. Mit mondjak, meg minidg ize....Kép

Aztan voltam a dokimnal is, a toxoplazma eredmenyem meg minidg nincs meg, de most megcsinalta az ujabb rakszurest is, ennek eredmenye is egy het mulva varhato. Viszont az UH-n lattam Maszatkank pici szivet. 7-8 hetes lehet. KépKépKépKépKépKép
(Ami viszont egy nem annyira jo hir, hogy lehet, hogy ikerterhesseg volt, mert Maszatka mellett meg van valami, aminek nem kene ott lennie. Lehet, hogy folyadek is van benne, de mindenesetre most kimelo eletmodra lettem itelve. Kép)

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc,

nem lehet, hogy a Maszatka melletti izé mégegy Maszatka továbbra is?Kép Csak mert úgy furcsállnám, ha most olyan "átlagosan" mennének a dolgaidKép.
Szívecskéhez gratu!Kép

Klár,
nagyon profi vagy!
Kép
Kiscsajod kész nőci már!Kép És látom, Sterimar- rajongó, mint az én Macóm.

Csajok, rákattantam Harry Potter-reKép. Ma nem is volt időm írni, de azért kigyönyörködtem magam a gyerkőcökben, végrevégre jó sok kép van fent!Kép

na pusszancs, kezdem a 3. kötetetKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
ezt kerdeztem en is (bar en kicsit remulten meg ijedezve)...Kép de aszonta, nem lat meg egy babat...
En is mondtam a dokinak, hogy nekem miert nem megy semmi se "normalisan"? Tok jot rohogott mikozben lapozgatta a nagylexikon meretu "kezelesi lapomat". Kép

HArry Potter! Te is olyan anya leszel, aki elszedi a gyerekeitol a konyveiket, hoyg elobb elolvassa oket, mint a csemetek? Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Sofka!
Marcinak boldog szülinapot. Kép

Zsuzsóc!
Lizának boldog szülinapot. Kép

Mókuska!
Lilinek boldog szülinapot. Kép

Myssnia!
Bátyódéknak gratula!

Festett lábnyom: az Isvánban is csinálják, ezért a két kissebbemtől nekem is van ilyen emléklapom. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


SziasztokKép

Úgy érzem magam, mint akit kimostakKép, pedig sokat aludtam. Talán a fronttól?

Tegnap megint bematricásodtam angolon Kép, megy ezKép

Ari
Tegnap elfelejtettem: nem semmi súlya van BorinakKép. Mi most 9200-ra gyúrunk a szülinapigKép

Mariann
Hátha nem mászol bele a kórságba! Oscillococcinum?

Sofka
Képek nagyon jókKép
A túrórudi torta milyen?

Momo
Észre sem vettem, hogy megszűnt a besorolás.
Minek gyere? Hát referálni a boszikról és a pocibabárólKépKépKép
Én pár napra bevállalom a csajokatKép Azt nem ígérem, hogy meghíznak, de legalábbb pihenhetsz kicsitKép

Zsófi
Köszi az infót, beszámolok a barátnőmnek, aztán lehet, hogy kérdezek még...
Képek jókKépKép és nem borították ki egymást?
Erről jut eszembe, tegnap Zsombi úgy megharapta Szandit, hogy belilult és bedagadt a helye (a lábszárán elöl). Szandi nem engedte Zsombinak, hogy a fiókban turkáljon Kép... most már engedi.

Norka
Képeket megtaláltamKép Nagyon jókKép
Panelszigetelés: sajna ajtók-ablakoknál sk kell csinálni.
Nem volt egy extra pizza, én csináltam Kép
Nálunk mindkét gyerkőc imádja a zseblámpát, nekünk vízálló van, így a sötét fürdőszobában a vízben is megy a buliKép

Gombóc
UH: de jó lehetett a kicsi a szívét látni-hallaniKép
Ha ikerterhesség volt, a másik petezsák idővel felszívódik, nem?
Akkor pihi ezerrel!!!

Zulu
Harry PotterKépKép Én az uccsót szeretném kiolvasniKép (viszont az angoltanár eredetiben ajánlotta, állítólag nagyon egyszerű a nyelvezeteKép)
Hol tartasz? A 4. kötetnél?KépKép

Lehet, hogy elkezdem a húsvéti tojásfestést KépKép...

Megyek, csak nem érzem magam jobban... azt mondta enyém Apa, hogy este menjek le szolizni, biztosan fényre van szükségem (nemhiába virág lennék vagy miKép)

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Teszek fel nehany bizonyitekot arrol, hogy azert elunk!
Miki ma reggel...tulsagosan is csondben volt ahhoz, hogy egyen. Egy lisztmentes muffint morzsakra szedett szet, soprogette, es dobalta. Szerintem egy falat nem ment le a gyomraba.

Kép

Gyurka meggyet eszik tejszinhabbal:

Kép

Megegyszer a kis ciciman fiacskam:

Kép

Momo,
Elso heten tejmentes dietat tartottunk, most meg a lisztnemueket hanyagoljuk. Tonkolyt, kukoricat, rizst, kolest, arpat szabad, mast nem! A muffin is csak a fenti cuccokbol keszult, tej es vaj nelkul! Kezdek profi lenni biokonyha temaban!
Kiutesek mulnak, de neha erosodnek...peldaul ha a dragam csokit lop a fiokbol. A masik gyanus a hal. Igyekszem a kakaot-csokit is kiiktatni az etrendembol, meglatjuk. Addig beszerzek egy kis raffaellot itthonra! Es az a rohej, hogy nemhogy fogynek, hizom! Pedig allandoan kopog a szemem az ehsegtol!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SofkaKép Boldog szülinapot Marcinak!

Kép

MókuskaKép boldog szülinapot Liliánának!Kép rég nem jelentkeztél.

Urszila
urszila
 
 


Zsuzsi
Zsombi is így eszik, ha rábízomKép és jut egy-két falat a gyomorba isKép
Gyurinak olyan az arca, mintha az a tejszínhabos meggy büntetés lett volnaKép, viszont Miki nagyon büszke arra, mit csináltKép
Biokonyhától is el lehet hízni...
Drukkolok, hogy minél hamarabb túl legyetek a diétán.

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Ma reggelre mintha csak elfújták volna a kórságomat,nem féj a torkom (igaz reggelre Apának fájt)és jól érzem magam. Ki érti ezt? Ez valami vándor kórságKép


Marcuskám jól van, nála nem vettem észre semmi változást,remélem Őt elkerüli. Már Ő sem taknyos,néha néha nagy ritkán még köhint egyet.
Mi az 1 éves szülinapra a 9 kg-ra hajtunk,és akkor annyira profin sikerül a meg3x-ás.(születési súly 3x-a)
Mostanában csak igy hivjuk a dedet Apával- Ördög és Pakol.
Hát már csak a múlt amikor minden a helyén lehetett még. Mostanában mindent felköltöztettünk 1emelettel" feljebb.Profin kezeli a tv távirányitót, a legjobb részeknél kapcsol át KépKépKépKép


Toffi!
Újpesten jársz angolra?
Mi az a Osci....izé?


Zsuzsi!
A fiúk csúcs jó fejek!!!!!!



M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már, vannak is lemaradásaim. Először is boldog szülinapot Beu Lőrincének, Maci2 Ronijának, Sofka Marcijának, Zsuzsóc Lizájának, és Mókuska Lilijének Kép. Micsoda babaeső volt tavaly ilyenkor Kép.

Myssnia!
Sziliboy kész kis akrobata Kép. Gondolom Te nem örülsz ennyire. Hogy áll a lakásod? Mostanában nem jártam arra (elköltöztünk) és nem láttam hogy megy a munka. Reálisnak tűnik a szeptemberi költözés?

Mariann!
TV Kép. Sajnos mi már nem tudjuk feljebb költöztetni a tévét, így le vannak ragasztva a gombok, mert azt nyomogatta, a távirányítót viszont jó magasan tartjuk. Így már nem tud elkapcsolni, de mindig a legjobban várt részeknél kezd el Leventém kiabálni, így aztán nem hallok semmit.

Klár!
Nagyon irigyellek, hogy ilyen tuti ruhácskákat tudsz SK csinálni. Én nagyon béna vagyok ilyen téren (is Kép).

Andy!
Mi ma kaptuk meg a 15 hós oltást. Majd beszámolok,hogy mi volt. Egyet kapott a karjába, egyet a lábába és volt Sabin csepp is.
A védőnő azt mondta, hogy belázasodhat majd a 7. nap környékén, felmehet 38-39-ig is. Ha két napnál tovább tart, akkor feltétlenül vigyel le megmutatni. Esetleg lehetnek kiütések is, de nem gyakori. Aztán ha ennek vége, akkor esetleg jelentkezhet egy gyenge mumsz (így kell írni?). Az oltás után nekünk fél órát ott kellett maradni a rendelőben, hogy ha bármi gond lenne a vivőanyag miatt, akkor kapna másik oltást. Szóval nem semmi ez az oltás Kép. Remélem könnyen átvészeljük majd.

Csucsuka!
Megkérdezhetem, ki a nőgyógyid? Nekem is közelebb lenne a Délpesti és még mindig dokit keresek. Egy jelöltem már van, egy bizonyos dr. Molnár, de azért nem árt érdeklődni Kép.



Elkezdtem fogyózni már jópár napja (hete), le is ment pár kiló, de megjelentek a csíkok a mellemen, a fenekemen, a combomon és a hasamon is erősödtek azok, amik még a pocakosságom alatt lettek. Nem tudjátok, ezekre ugyanolyan krémet kell használni, mint a narancsbőrre? Vagy ilyen bőrfeszesítő csodákkal kenegessem? Van ötletetek?

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Mariann
De jó, hogy nem lettél betegKép Oscillo homeos szer, én akkor szedm be, amikor kezdenek jönni a tünetek, eddig megúsztam.
Igen, Újpesten járok angolra (Újpesti Nyelviskola)
TV: Zsombi is kapcsolgatja, de ha nem a tv-t, akkor ki-be a videotKép. És nem tudok feljebb pakolni, esetleg a felettünk lakóhozKép

Virág
Az én hasam úgy néz ki, mint egy öregasszonyéKép (a korát meg sem tippelem, mármint az öregasszonyétKép). Ötletet én is szívesen vennék, mit kenjek rá...

Toffi
toffifee
 
 


Zsuzsi,
képek nagggyon jókKép
Biokonyhához kitartást kívánok, nekem elég kínszenvedés lenne a dologKép
Egyébként én is kipróbáltam már többféle diétát Timin az ekcémája miatt, de amikor éppen azt hittem, megvan a ludas, akkor mindíg pofára estemKép Nagyon rühellem ezeket a megfoghatatlan kórságokatKép

Toffi,
a boszik súlyával szerintem nincs gáz (Timi 14, Zsebi 9,5 kg), csak nagyon útálom a hiába kotyvasztást, mert semmi nem jó nekikKép Viszont azt a keveset valszeg baromi jól hasznosítják, szegényeknek lesz még gondjuk a fogyizássalKép

Csucsuka,
képek szuperekKép Nálunk a ruháskosárban szoktak kettecskén ücsörögni, elég röhejesek, ahogy szoronganak benne teljesen önkéntes alaponKépKépKép Ráadásul Zsebi már meg se várja, amíg a kosár kiürül, így tegnap is a gyerek alól kellett kihuzigatnom a vizes ruhátKép

Gombóc,
te már csak ilyen vagy, szerintem nyugodj beleKép Remélem, jó eredményeket kapsz a rákszűrésre meg arra a hülye toxoraKép
Drukk, hogy Maszatkával minden okés legyenKép

Mariann,
az Oscillococcinum homeopátiás szer (már a legtöbb patikában van) kifejezetten influra és náthára. Általában érdemes megelőzésképp szedni és nem csak akkor, amikor már ledöntött a kór.
De remélem, ennyivel meg is úsztátokKép

Mennem kell hajat mosni, ne nézzek mán ki holnap az UH-n olyan vidéki parasztasszonynakKépKépKép

Momo


Momo
momo
 
 


Toffi, Virga
én a csíkok ellen momentán belsőleg alkalmazom a baba nevű feszesítőt, jobb ötletem nincsKépKépKép
Kicsit komolyabban: szerintem a bőrfeszesítő krémeknek lehet némi hatása (kollagénes és társai), de szerintem a jó kis hasizom gyakorlatok többet érnek, főleg a Callanetics típusúak (pl.nem teljes felülés, de meg lehet tőle gebedni, bár egy kívülálló szemlélő mindíg leócsárolja, amíg ki nem próbáltaKép) Nekem ez utóbbi pár nap alatt már eredményt hoz, kb. napi 300 db-os kiszerelésben végezveKép

Melósoknak bedöglött a betonkeverője, munka sztornóKép És néhány nap múlva kiszerelik a konyhai fronton lévő ajtót, ablakot, mert máshova kell berakni, mi meg fagyoskodhatunkKép Brrrr....jó időd akarok, de kinél kell leadni a rendelést?Kép


Momo


Momo
momo
 
 


Momo
KösziKépKépKép Enyém Apa nem pártolja ezt a feszesítőt (sajnos, én meg várok még vele pár évet, hátha...)
Nekem nem az izommal van a baj, az megvan, hanem "lötyög" rajta a bőr. Plasztikát nem akarok, mert: 1. sajnálom rá a pénzt (nincs isKép), 2. szikefóbiám van.

Jó idő tényleg lehetne...
Mindjárt elrohanok alvó Zsombival Szandiért, aztán haza...ennyi lesz a levegőzés mára. Pedig el akartam menni a repedeztető lakkért a Munkásotthon u-ba, mert készülnek ám a tojások KépKép

Toffi
toffifee
 
 


Lányok,
köszi az alvási jókívánságokat. Ma határozottan jobb éjszakánk volt. Azért legyen üröm az örömben, a sógornőm ma mesélte, hogy az unokahúgom, aki épp két hetes múlt már két éjszakát átaludt. (Ma reggel f9-ig). Azt már - nehezen ugyan- de megemésztettük, hogy a Danánál 1 hónappal idősebb kisfia két hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Ő nem reggel f7-7-ig alszik, hanem f9-ig és napközben nem egy órát, hanem kettőt. Ma mindannyian negyed 10-kor másztak ki az ágyból. Én boldogult lány koromban keltem utoljára negyed 10-kor. Azért ez nem igazság. Kicsit reménykedtünk, hogy a második gyerekük azért nem lesz minta gyerek, erre tessék...
Zulu,
én amikor Danával voltam terhes, akkor kattantam teljesen rá Harry Poterre.
Toffi,
angol :-)) A Harry Potter tényleg egyszerű angolul, és legalább motivál.
súllyal ne frusztráljátok a gyengébbeket
Danát is úgy megharapta a jó alvó unitesója. Neki is belilult.
Zsuzsi,
drukk.

Légyszi, írjátok meg, hogy/hol kell a smile-kat letölteni. Már nálam is lassan elérkezett az ideje. Köszi.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Allj ra a kurzoroddal a smileykra, es latni fogod milyen karakterkombinaciokkal lehet oket letrehozni. Az egyszerubbeket. A gifeket, meg ha latsz valami tetszetoset, toltsd le!

Tofi,
En mar beletorodtem a csikjaimba/hasamba. Ez mar jobb nem lesz, a kremekben nem hiszek! A tornaban igen, de lusta (is) vagyok! Nekem most a harmadik utan lett katasztrofalis a helyzet! Csikom szerintem nem lett tobb, de a borom nem huzodott ugy vissza, log! Leginkabb egy kerges fahoz hasonlitok! Legalabb a kolkeceknek jo kis odujuk voltam!

Megegy kep: neha segitseget hivok Miki-eteteshez!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsó
Szandi is átaludta kb. 3 hetes kora óta az éjszakákat. Zsombi meg nem (rosszul is esett, főleg Apának). Ez van.
Zsombi korához képest magas, a súlya is normális (ne kövezzen meg senki, de a nagy átlag alatt van), nem dicsekedni akartam v. frusztrálni másokat, csak örültem, hogy elérte és meghaladta a 9 kilótKép
Smile: nem tudom, honnan szerzik a többiek, én azokat mentem le, amiket itt látokKép

Megyünk az oviba sírós Zsombival...
Toffi
toffifee
 
 


Na akkor újra! (csak kidobott a babanetKép)

Helló Lányok!

Bocs de nem írok névreszólóan, mivel 4 hetet visszaolvasni reménytelen.Kép

Közben azért olvasgatlak ám benneteket, csak naprakész nem tudok lenni sajnos.

Minden szülinaposnak boldog szülinapot! Kép

magunkról: Ilang már mászik (egyenlöre még csak a lábával megy ezért elég hamar utoléri a kezét) szóval nagyon résen kell lenniKép
Házidolgozatomat elfogadták (hurrá!) megkaptam rá az aláírásomat!
A két hónapja kereskedőhöz beadott autómat ma megvették, szóval ezen fronton is alakulnak a dolgok!

Na megyünk a Camponába, mert könyvet szeretnék venni Anyukámnak az 50. szülinapjára.

Puszi nektek és igyekszem olvasni na és persze írniKép

Tündér
tündér
 
 


Zsuzsi
Nálunk Apa célozgat, hogy kenhetném vmi bőrfeszesítő testápolóval a hasam. Sajna én sem nagyon hiszek bennük. Engem is az vigasztal, hogy mindketten jól érezték bent magukat, különben nem nőttek volna ekkoráraKépKép
Segítséged aranyosKép

Toffi
toffifee
 
 


Kép

jajj de jó már én is tudok vigyorogni!!

Köszi Zsuzsó!

Kicsit béna TündérKép
tündér
 
 


Sziasztok,

Mi is betegeskedunk csaladilag, azaz rajtam kivul mindenki taknyos, tegnap Apa mar lazas is volt. Bar gyerkocok jol birjak kb. ugyan olyan elevenek, mint maskorKép

Zsuzso,
Sajna nem mindenkinek adatik meg a jo alvo gyerek. Elsom hirhedt rossz alvo volt, kicsim 3 honapig kenyesztetett aztan ugyan olyan lett mint a batyja, mi megmindik 2-3-4..x-szer kelunk ejszaka. De meg pr ev es utanna alig lehet kirugdosni reggel oketKép

Zsuzsi74,
Miki latom profi a morzsa eltuntetesbenKép
Allergia eleg gaz, bar fiamnak volt ekcemaja, akkor szigoru tej-liszt dietat irtak elo es biztattak, hogy talan kinoheti, hat nekunk szerencsenk volt 1 evesen pottyok eltuntek, azota sincs semmi allergia, bar a bore szaraz mint a fene, de azt kremmel kordaban tudom tartani(mellesleg az enyem is ilyen).

Toffi,
MatricaKép Szandi ertekeli ugyi anyukajat?
Harapas nalunk is kezdodik igaz meg csak mi vagyunk apaval a szenvedo alanyok, a fiam csak paskolast kap, ha valamit megtilt a lanyzonakKép

Csucsuka,
Ajajjjjj mi var ramKép Irto edesek ahogy egyutt jatszanak.

Momo,
Jo idorendelest nekem is megsughatnad:o
En is a hasizom gyakorlatokra szavazok, mar csak idot kene rendelni hozza valahonnanKép

Zulu,
Harry PotterKép

Most par napig nem nagyon tudok jonni, fonokom kitalalta, hogy eloadast kell tartanom, szoval keszulok ezerrel.

Angi
angela2
 
 


SOS!
:-)
:-(
Gondolom, a billentyűket nem egyszerre kell lenyomni. Akkor nekem miért nem?
Másolni és beilleszteni pedig nem tudom őket. Pontosabban másolni engedi, de beilleszteni nem.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


KépKépKépKépKépKépPROGRAMAJANLATKépKépKépKépKép

Kinek lenne kedve babakocsit tologatva 2 km-t setalni a Margitszigeten? Kép

Minden evben van egy futoverseny, a Vivicitta. Iden szerveztek egy 2 km-es gyaloglo tavot is. Felhivtam Oket, es azt mondtak, vegig betonuton visz a tav, es babakocsival is lehet ra nevezni. Kép

Idopont: 2004. április 4.
Rajt: 11:20-kor
Utvonal: Margitsziget központi út - Palatinus előtt fordító - 1. sétány - Margitsziget központi út - Atlétikai Centrum
Nevezesi dij: attol fugg, mikor nevez valaki. Elozetes nevezesnel 400-500 FT, a helyszinen 700FT.

Teljes info: http://www.bpsportiroda.hu/verseny/2004/vivicitta/kiiras.html

Van Valakinek kedve???? KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Zsuzso,
nem kell a vizszintes vonal. CSak kettospont es zarojel vagy O betu.
Gombóc
gombóc
 
 


Kép
:o
zsuzso
 
 


Úgy tűnik az o betű még nem megy. Köszi Gombóc
Zs.
zsuzso
 
 


Zsuzsó
Nagy O kell Kép

Toffi
toffifee
 
 


Zsuzsi,
akkor én most korán örülök, és majd a 3. gyerek után lesz zebrás a hasam?Kép Remélem, megúszom, ha meg nem, legfeljebb nem megyek többször férjhezKép
Segítséged nagyon szépségesKép Ki ő?

Toffi,
egy próbát azért megérne a Callanetics féle hasizom erősítés, nekem is van alapból elég rendesen hasizmom, mégis egy-egy hízásnál már megereszkedett fölötte a bőr, viszont nekem azt is rendbehoztaKép

Zsuzsó,
nekem az első volt fergeteges szunyás, a második 1 évesen emberelte csak meg magát. Pedig én aszittem, legalább ez genetikusan beléjük lett plántálva, cserébe azért, hogy alig esznek és beszélni se hajlandóakKép
Vigyori fejekkel fog ez menniKépKépKép

Persze, amikor délután letettem Zsebit aludni és nyugisan elvonultam hajat mosni, fél óra múlva jött valami fuvarozó, nekem kellett csuromvizes fejjel kaput nyitni neki, naná, hogy felcsöngette álmából a kicsit is, aki ordítva vette zokon a dolgot és még a vizes fejű anyjától is frászt kapott. Mire megnyugtattam a kölköt, majdnem megszáradt a szoba közepén a hosszú hajamKép Remélem, nem leszek megint takonypócKép

Megyek szétcsapni

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,
Na most itt a nagyi, úgyhogy ezt az oldalt visszaolvasom Kép

Gombóc,
Kicsit irígykedem Maszatka miatt. Mi még várunk egy kicsit a következő bébivel.
Kíméld magad, és tuti minden OK lesz.

Zulu,
Harry Potter Kép

Toffi,
Angol - matrica Kép Milyen gyakorisággal jársz? Közben dedek hol vannak?

Zsuzsi,
Szopis póz ismerős, pedig Lili már nagy cula Kép

Mariann,
Nálunk is felütötte a fejét valami kórság. Mára már Apának is fáj a torka. Jobbulást nálatokApának!

Mariann, Virga,
Egy ideig Lili is kapcsolgatta a TV-t. A távirányítót dugjuk mindig a hátunk mögé. Azóta, ha a kezébe kaparintja, Ő is Kép A TV elé meg odapakoltunk egy csomó játékot (baby taxi, csacsi, nyuszi..., hátha elterelődik a figyelme - az utóbbi időben már bejön)
Jövő héten Lili is kap oltást. A héten voltunk dokinál a taknyosság miatt. Amit meglátta dokibácsit, visítani kezdett. Pedig a dokibácsi a maciján megmutatta, mit fog vele csinálni. Azt hiszem, a lányom nem hisz a pasiknak Kép

Toffi,
Az én hasam is olyan mint egy öregasszonyé. Allítólag a hasizmozás a bőrnek is jót tesz. Múlt héten egyszer már csináltam 80 felülést az egyik reggel. Ha így haladok, talán öregasszony koromra szép feszes hasam lesz Kép

Lili mostanában megpróbál mindenbe belemászni. A rekord egy kb. 15*15 cm-es doboz volt. De mind a két lába benne volt Kép

Momo,
Fagyoskodás Kép
A házátalakítás nálunk is áll. Parkettázás előtt ki kell egyenlíteni a betont, de ilyen nyirkos időben nem akar megszáradni Kép Pedig már úgy költöznék.

Toffi,
Mi ez a repedeztető lakk?

Angela,
Kis családodnak is jobbulást!

ilyen is jó rég volt már, hogy ennyit írtam...tán igaz sem volt Kép

Minden baba gyönyörűséges, gratula az új tudományokhoz, és a z új fogacskákhoz, rossz alvóknak kitartás!

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Toffi, köszi Kép Kép Kép

Momo, Angela,
nálunk is apa azt mondja, hogy örüljünk annak, ami van (ma 5 óra hosszú hetek óta először) Kép
Momo, megnéztem a profilodat, lánykáid gyönyörűek.

Ami a hastémát illeti, pont ma gondolkoztam el fürdésnél, hogy valaha bele fogok-e még férni valamelyik régi gatyámba. Csíkjaim egyelőre nincsenek - igaz még nincs is három gyerekem. Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Ha eddig nem voltak, valoszinuleg mar nem is lesznek! En mar az elsonel kirepedtem rendesen, azota nem jott uj! Gatyakba tuti belefersz majd, meg korai, meg csak most szultel!
Momot is, teged is irigyellek naaaagyon, hogy megusztatok!
Ez az egyik...ferjem szerint meg ha lesz veletlen megegy gyerekem, azt mar tuti a hatamon cipelve is tudom majd szoptatni! Katasztrofalis a helyzet! Ha vege lesz a szopinak fogom a tut- cernat es felfercelem!

Momo,
Kiscsaj Gyuri ovodastarsanak a kishuga(eloszor Gyuri helyett Danit irtam) Kép. Anyukaja ausztral, apukaja cseh (de mar 12 eves kora ota itt el).

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sofka, Zsuzsóc, Mókuska,
Boldog 1. szülinapot a csemetéknek!Kép

Pár kép Roniról.
Ilyen volt:
Kép
Ilyen lett:
KépKép
Az Orsoly féle szülinapi torta:
Kép
A birtokba vett ajándékokkal
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!


Üdv mindenkinek.
Voltunk ma játszóbölcsibe, nagyon jó volt.
Jót játszottak a csemeték.
Utána mamáztunk egy kicsit, majd jöttünk haza, és este elszaladtunk vásárolni.
Semmi különös dolog nem történt, álmos vagyok.

Maci2: A képek nagyon aranyosak.

Volt ma az ács 50 e rakna be 3 welux ablakot, szerintem kicsit sok...

Mosr ennyire futotta. Megyek aludni...

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


csajoxiasztok Kép

Mit ne mondjak, csak a pár fotó vígasztalt meg rosszkedvemben. Illetve nem is rossz a kedvem, inkább már szatírikus.

Íme a mai napom.

Reggel a gyerekem először ötkor próbálkozott felébreszteni, erről egy kis teával óvatosan és sürgősen lebeszéltem Kép Utána fél 9-kor én imádkoztam neki, hogy ébresztő, alva szopott, és mikor visszatettem volna az ágyába, akkor felébredt. Na nekem onnantól annyi. OK, dolgom volt azért kismillió, csak ....

Na mindegy. Miután 1-re vendéget vártam, gyorsan megterveztem a napom, miszerint 1/4 12 -fél 12-körül elmegyünk vásárolni néhány apróságot, meg a bankügyeinket elintézzük.
A tejemért 3/4 12-kor toppant be egy pasi, helyettes, életemben nem láttam. Úgy lett volna kedvem elküldeni a fenébe, mert egyre rendszertelenebbül jönnek, hát a fene beléjük, én meg üljek idehaza, mig méltóztat valaki beesni ?
Na mindegy, így 12-kor tudtunk elmenni, vásárlás sehol. Bank mondjuk OK. 3/4 1-kor telefonál a pasi, akit vártam, hogy itt áll a házban. Fasza. Rohantam haza.
Idefenn levetkőztettem Ancsát, 2 pillanatra hátat fordítottam neki, na azalatt fejjel landolt a parkettán. Szép kis huplija van. Ezek után azért bazi adag ebéd lecsusszant, meg volt alvás is, mint mindig.
Délután a postát is én ügyintéztem, mert miért ne én rohangáljak...
Este feltettem a vacsiját a kisasszonynak, közben szopiztunk, Kopasz ugyan vállalta, hogy kicsit foglalkozik a babával, de elaludt, most is alszik. Meg mi is bealudtunk kissé. Kaja meg jóóól odaégett. Így hát vakargathattam az edényt, és csinálhattam másik vacsit. fasza. Kopasz drága lánykája meg csak ül a cset előtt és szarik mindenre.
Ancsa 2 napja szabadon kolbászol a lakásban, persze az összes szemem rajta, ha visszateszem a járókába, üvölt. Ez az alaphang.

Most erre mit mondjak ? Talán ma már jobb lenne semmibe se fognom ? Kép
Egyetlen pozitívum, hogy akarok cipőt venni a kisbanyámnak, a Brumi Maciban ki is néztem egy édes kis félig zárt szandit, ha mást nem látok, az lesz a mienk. És hát vettem egy gyönyörű hófehér bodyt a Kukacnak Kép

Momo,
A hasfeszesítő technikád leírása annyira megragadott, hogy azóta is azon röhögök Kép

Zsuzsi74,
Akrobataszopi nálunk is megy Kép Csak nálunk úgy néz ki, hogy Ancsa áll, bekapja a cicit, utána ebben a pózban elkezd rugózni KépKépKép

Csajok, bevallom, hogy valamikor az a napi 300 db felülés nálam is működött, és 3 hónap alatt kockás volt a hasam. (ja, én nem akasztom be a lábamKép)

Angi,
Ügyi légy előadáson, és gyógyuljatok családilag Kép

Gombócovics,
Drukk jó eredményekért Kép
Örülök, hogy az az egyszem icipici jól van Kép Ikerterhesség, vagy nem... a terhességek meglepően nagy hányada indul annak, és zömében csak egy baba marad meg. Ez valahol így van jól, és ne szomorkodj Kép


Na. Akinek most nem írtam, annak is nagyon kellemes nyugis estét, most viszont robogok még egy körre (bocs, hat kéz is kevés lenne pár napja Kép
És még Ancsa, azt bizonyítandó, hogy a legrosszabbnak vélt képek lesznek a legjobbak:

Kép

Kép

Pussz:


Klár
clarissa
 
 


Maci2!

Nagyon tünemény Roni!!!!Hiába egy lány az lány! A kis fiúk máskép aranyosak!
És a torta ...az egyszerüen profi!!!!Gratula hozzá!
Asszem kezdhetek gyakorolni Marcus szülinapjáraKépKépKépKép
Ja és nekünk is pont ilyen járgányunk van ám!!!!


Klár a Te kis Ancsád is tünemény!



Gombóc!
Mi lehet hogy benevezünk ,de még Apa tipródik hogy akar e futni mivel előző nap 1400km fog vezetni.Szóval mi benne lennénk,de még nem százas!


Zsuzsi!
Azért én szeretnék úgy kinézni 3 gyerek után mint Te!!!KépKépKépKépÉs ezt veheted bóknak is!!!KépKépKépKépKépKép
Ja és én sem hiszek a csoda krémekben ,a mozgásban annál inkább!


Na jócccakát Mindenkinek!
M&M aki már édesen horpasztKépKépKép
mariannmarci
 
 


Jajj!
Abigél első valóban rossz éjszakája. Talán a szél. 1/2 1-kor váltottam apát. Végre a kendőben nem üvölt, csak ne álljunk meg. Eddig olyan nyugis gyerek volt. Kép de jó napunk lesz holnap.
Zs.
zsuzso
 
 


SziasztokKép

Megfagyok... pedig van egy kicsi fűtés.
Tegnap este óta megint nincs lift, amit úgy tudtunk meg, hogy az alkoholisták menni akartak inni, hívták a liftet, az jött, de az ajtó nem nyílt. Ők meg elkezdték ezerrel rugdosni az ajtót. Mintha attól kinyílt volna... Így ma megint csak Szandiért megyünk le (Zsombi kendőben).

Angi
Jobbulást MindenkinekKép
Előadás tuti jó leszKépKép

Gömb
De jó, hogy Rólatok is hallaniKépKép
Heti 2*2 óra az angol, azalatt (ha nincs megbeszélés) Apa vigyáz a gyerkőcökre (ha Apa késik, addig egy barátnőmnél vannak)
Zsombi is belemászik mindenbe, aztán ki is jön, utána vissza...Kép
Repedeztető lakk: dekupázshoz használják, ha jól tudom, régies stílust lehet vele csinálni. Ha sikerül a tojás, lefényképezemKép

Zsuzsó
Lesz az az alvás hosszabb isKép
Régi gatyókkal most ne foglalkozz (amúgy biztosan bele fogsz férni)
Csík: nem a gyerekszámtól függ, nekem már Szandival is kijöttek, kiírás előtt 2 héttel. Valakinek három gyerek után sincs... (mondjuk lehet, hogy nem kellett volna ennyire megnövesztenem őket bent Kép, de most már mindegy)
Szinte biztos, hogy a szél a ludas, Zsombi sem bírta (de mire rájöttem!)

Maci_2
Nagyon klassz képekKép Mennyi haja volt RoninakKép
Látom, a torta ízlett Kép

Klár
Nem semmi napKép, tudod, ha jön, csőstül jön...
300 felülés??? A harmadiknál letámad Zsombi Kép Szóval megint várnom kell 2-3 évet, hogy valahogyan kinézzek ...
Édes AncsaKép

Megint videózik Zsombi...
Szép napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Gombóc
Fenem a fogam a babakocsis sétára, talinak nagyon jó lenne Kép De nem biztos, mert 3-án akartunk lemenni anyukámékhoz (még megpróbálom "elintézni", hogy a séta után menjünk)
Toffi
toffifee
 
 


Megint én KépKép

Heppi
Boldog szülinapot OrsinakKép
Kép

Toffi
toffifee
 
 


Nekem is szétment a hasam, nem is klasszikus striák, hanem ujjnyi vastag repedések. Bőrgyógyi barátnőm szerint bőrtípus kérdése az egész, és nehogy plasztikáztatni akarjam, mert az is hegesen gyógyulnak. Most kezdtek árulni patikákban egy hegeket gyógyító krémet, szerinte nagyon jó, csakhogy nagyon-nagyon drága. Lötyi bőrre meg erős zuhany, mosdókesztyűs masszír, utána akár normál krém masszír. Persze a torna is jó, én már az elhatározásig eljutottamKép

ZsuzsóKép Julka is nagyon érzékeny volt a szélre. Kb. 3-4 hónapos koráig.Ápropo, szél. Julka hasfájásaira a patikákban kapható szélcső jelentett megoldást, hangos koncertet eredményezetKép Az I-II számú gyerektől összesen 4 évig nem aludtam végig egy éjszakát, akkor én is azt hittem, hogy megőrülök. De aztán túléltük. Julka is 2x3x szopizik még éjjel. Ősszel még nem fértem bele szűkebb gatyókba (áprilisban szültem), most már igen. Mindegyik gyereknél 2-3 hónappal tovább tartott. A beleférést szerintem csak azzal lehet siettetni, ha abbamarad a szopi.

MomoKép belülről feszesítőKép FuvarosKép

MaciKép pici-kicsi Roni nagyon édesKép Kicsi már szuper nőiesKépTorta meg profiKép

Csomaggyártás volt, jelenésem vanKép

Urszila
urszila
 
 


Heppi,
Nagyon boldog szülinapot Orsinak!!!

Kép

Klár,
Ancsa gyönyörűűű!!! Kép

Maci2,
Roni már egynaposan is nagyon-nagyon szép baba volt, egyévesen meg egy kis tündér, nagyon aranyos!!! A tortához gratula, nagyon guszta!

Zsuzsi,
rosszcsont kispasik Kép, aranyosak!

Csucsuka,
te gyerkőceid milyen jól elvannak együtt!! Ők sose kapnak össze? Kép

F.
franyo
 
 


HeppiKép
Orsinak nagyon boldog szülinapotKépKép

Tüni
tüni
 
 


Heppi,

Isten éltesse Orsit!KépKépKép Boldog első szülinapot!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Aki közel lakik Gödöllőhöz!! Holnap a Műv. Házban babaruhavásár lesz, egész jó árakkal, body, poló 190, rugik, nadrágok, kabátok 290 forintért.

HeppiKép Boldog szülinapot OrsinakKép
Kép

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?