Új privát üzeneted érkezett!

angie a két missed.ab után felborult a szervezetembe minden nem volt pé-m és ezért kellet szednem a clostyt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Ertem! -- Adiadi! Szepen sorban jonnek. En is haromrol almodtam, de ahhoz el kellett volna hamarabb kezdeni hamarabb a babazast. Sajnos, keson ismertem meg a ferjemet! Szerintem nem tudnam meggyozni egy harmadikrol. Egyelore annak is orulnek ha a masodik osszejonne valahogy.
Vendég
 


Nita! Ertem! -- Adiadi! Szepen sorban jonnek. En is haromrol almodtam, de ahhoz el kellett volna hamarabb kezdeni hamarabb a babazast. Sajnos, keson ismertem meg a ferjemet! Szerintem nem tudnam meggyozni egy harmadikrol. Egyelore annak is orulnek ha a masodik osszejonne valahogy.
Vendég
 

 
 

Csajok, sziasztok, EZT FIGYU!!!!:
Én mondtam, hogy érzek valamit most!!!
Az előbb csináltam, nem első pisis, :!: :!: :!: 5. :!: :!: :!: DPO!!
Basssszuskulcs!
26 HÓNAP UTÁN!!!! Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Hatalmas gratula! Ugyi vagy!!
Vendég
 


De ugye tényleg jóól látok :shock: :shock: !!
Kérlek erősítsetek meg, már itt sírtam az előbb örömömben!!
Úgyhogy most már tudom, mit adjak Apának 1. házassági évfordulóra ajándék gyanánt :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Azt viszont nem ertem hogy pe utan 5 nappal hogy lehet pozitiv a teszt. Akkor biztos a pe-d volt korabban. Spontan probalkoztatok?
Vendég
 


Köszönöm Endzsi!

Adiadi: Hattttalmas gratula neked!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hello Csajok!Látom az újak túlerőben!
Basszus, mire kell érkezzek, bocsi a kifejezésért, de úgy örülök!!!
Betty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hatalmas gratula :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: 5. DPO-n kimutatja, ezt hogy csináltad????? Lehet, hogy ikrek? :wink: :shock: :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


A csik egyertelmuen ott van!
Vendég
 


A csik egyertelmuen ott van!
Vendég
 


Endzsi, az a fura, hogy 12. c.n.-on voltam UH-n, 2 érett tüszőt látott a doki, 14 c.n.-on még ott volt a 2 hatalmas (24 ill.27mm.) tüsző, majd akkor adott egy dupla tüszőrepesztő injekciót.
Ez a !!19.!! c.n.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Azt viszont nem ertem hogy pe utan 5 nappal hogy lehet pozitiv a teszt. Akkor biztos a pe-d volt korabban. Spontan probalkoztatok?
Vendég
 


Nyuszi, megfordult a fejemben ez nekem is!!:lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Azt viszont nem ertem hogy pe utan 5 nappal hogy lehet pozitiv a teszt. Akkor biztos a pe-d volt korabban. Spontan probalkoztatok?
Vendég
 


A pé.-m nem lehetett korábban, hisz 14. nap én is láttam őket egészben :lol:
Passzolok

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: mondom, ha két érett tüsző volt, akkor akár lehetnek kétpetéjű ikrek is! :lol:


Adiadi: gartulálok, az Lh-m ugyanebben az időben, amiben most te vagy ugyanígy nézett ki és most itt lapul a babym a pocómban! Szóvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal: grat a harmadikhoz! Na erre most kíváncsi vagyokk, hogy fiú-e vagy kislányaid táborát szaporítja-a... :lol: 8) Gratulálok! Sok puszi! :D

Ma megyek dokihoz este kicsit parázok, hogy minden ok legyen...annyit idegeskedtem az elmúlt időben...Drukkoljatok!
Ja, és hajrá, akinek még nincs pozi tesztje!

Kép
nyuszifül16
 
 


Na jo. En befdjeztem mara. Ez a telefon tisztara megorult. Meg a vegen azt hiszitek hogy en vagyok ilyen tokkelutott. Este meg benezek! Addig hatha lesz meg + teszt :)
Vendég
 


Betty: férjednek mondtad már???? :lol: Lehet, h te leszel az első ikerterhes mami a topicban, hajrá! Mindeképp nagyon vigyázz most magdra!

Kép
nyuszifül16
 
 


Betty! Azt viszont nem ertem hogy pe utan 5 nappal hogy lehet pozitiv a teszt. Akkor biztos a pe-d volt korabban. Spontan probalkoztatok?
Vendég
 


Nyuszifül, szorítok Neked!!!
Én meg most elmegyek LH (jósló) tesztért, mert nem hiszem el!!! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Férjemnek igazából ajándék lenne a házassági évfordulónkra, de az még kicsit messze van, és nem hiszem, hogy kibírom!
Nemsokára jövök!
Puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Figy, még lehet, hogy az Lh , csak halvány lesz, ne ijedj meg akkor!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi!
ez is pozitív :D mégegyszer gratula!!! :D

Betti!
húha, ez enm semmi!!!! 19.napon?!? :lol: gratulálok!
de ez hogy lehet, amikor a beágyazódás minimum egy hét...

Nyuszi!
várunk este a hírekkel!!! :lol:
Vendég
 


Melinda!
milyen szép nagy Babád van már :D

Angi28!
mondtam lányomnak, hogy van egy újabb kérője, de nem mondott rá semmit :D ez határozottan biztató, mert hetek óta mindenre azt mondja: nemmó:nem jó :lol:

Nita!
ZP, régen mennyit jártunk oda is... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Betty, Adiadi! GRATULA!!!!!!!!!!!!!!! Hihetetlen!!!!!!! Neked már kimutatott valamit Betty??????

Duna: Nagyon szep a kislányod!!!

Kép
kicsi80
 
 


Gratulálok!!Én nem értek hozzá,de tényleg jó hamar kimutatta....este jövök,Nyuszi,neked szorítok!!!!Most megyünk szánkózni!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nna megjöttem, vettem "jósló" tesztet.
Íme: Kép
Kicsi: Nemtudom miért csináltam, és nemtudom megmagyarázni, de valahogy éreztem, hogy most jött el az én időm! :lol:
Nem akartam még tesztelni, hisz úgy gondoltam, matematikailag képtelenség, hogy 5.Dpo-n kimutassa, de ültem a szobába, és a tesóm kislányáról van 1 csecsemőkori kép a polcon, és egyszer csak fogta magát, és leesett :shock: :shock:
Ablak csukva, huzat nem lehetett.
Egy jelnek vettem, hát bejött... :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betti :D
ez is pozitív :lol:
de én még mindig nem értem...hogy lehet? :D :shock:
Vendég
 


Duna, ha tudnám, vagy ha valaki meg tudná mondani, okosabbak lennénk. :lol:
Mert ha ikrek lennének sem mutatna még semmit nem?! :shock:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszi Lyly!!!

Betty! A sok kettes :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok!

Hát szép mondhatom! Elmegyek dolgozni és mire jövök haza? Na mire? Rengeteg írásra és pozitív tesztekre! Gratulálok kismamik, azok a csíkok bizony ott vannak! Pedig én nem is látok rendesen szemüveg nélkül. :wink:
Angie: olyan gyönyörű Bence ezzel a hajjal. Emlékszem öcsémnek volt ilyen göndör haja mikor kicsi volt. Ki volt téve a nappaliba a kép és valaki megdícsérte, hogy milyen szép kislány voltam :mrgreen:

Dunakavics: mondd meg nekem légyszíves hogyan kell ilyen gyönyörűséges szép kislányt csinálni :?: Kérem a receptet! :wink:
Nyuszifül: nagyon várom már mit mondott a doki, tessék mielőbb jönni beszámolni. :)

Melinda: mi újság az alvással? Hiányoztál ám tegnap!

Lyly: mit mondott a doki Bencére? Rendben van már?

Képzeljétek! Apa visszavitte Bencust a dokinénihez és most meg a torka piros neki, így a héten még nem mehet oviba. A jövő héten kell visszavinni hétfőn vagy kedden. Holnap apa lesz itthon, csütörtökön és pénteken pedig én.

Az apukám ma 59 éves.

Kicsi: jobbulást[/b]

Kistörpe: gyermeknek sok gyógypuszi

királylány
 
 


No lépek,mert mindjárt jön párom :D

Új kismamák, ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN :D :D :D

Szép, örömteljes estét mindenkinek!!!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Köszi Királylány, azon vagyok.

Ezzel már 4 új kismama van februárban eddig? :D :D

No tényleg megyek

Kép
kicsi80
 
 


Dia, nagyon boldog születésnapot Apukádnak!!! Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszönöm Betty! A sok kettes meg a laptető meghozta gyümölcsét. Úgy örülök neked. Ennél szebb ajándékot el sem lehet képzelni.

Adiadi: neked is örülök ám és ne rágd magad, hogy neked elsőre sikerült. Örülj neki. Arról meg nem te tehetsz, ha valakinek sokáig nem jön össze. Előbb-utóbb nekünk is sikerül.

királylány
 
 


Királylány köszi :D
hogy hogy csináltuk :oops: :oops: :lol: ööö... :oops: :lol:
Vendég
 


Hát igen, a sok 2-es :lol:
Bár még vonalzót azért nem merek csinálni :oops: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty halk gratula, nem semmi. Hihetetlen , de igaz az a csík bizony ott van. Férjednek végül elmondtad már?? Mennyi időre jött össze?
Nagyon megérdemeltétek már.

Nyuszi, Kirus, Adiadi, Betty, és Én. Ki csatlakozik még a februári csapathoz?
Remélem nem hagytam ki senkit. :wink:
Kép
Kép
boganna07
 
 


HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ,ű
a mindenit jányok!!! Ti aztán belehúztatok!!!! Nagy puszi nektek, babások!
Na, arra vigyázzatok, hogy 10 percen túl senki ne nézegessen terhességi tesztet, mert sok az álpozitív. DE NÁLATOK nem ilyen a dolog, hiszen al LH-k is pozitívak, TI BABÁSAK vagytok!
A terhességi teszteknél sajnos a controll-mezőből visszaszivároghat a HCG, ezért nem szabad időn túl leolvasni.

No,
új táblicsku a jelentkezőkkel az írásom végén, hát, pocakosak, írjátok be magatokat, aztán majd én is javítok!

Angie34,
van egy majdnemhároméves Bencusunk, és tavaly volt egy 17 hetes vetélésem, pontosabban meg kellett szülnöm a kicsinket, mert placenta infarktus miatt meghalt. :cry: 22-én lesz fél éve...
Bizony, egyidősek vagyunk, de nem öregek!!! Babás fiatal csajok, csak a tapasztalatunk sok(k)!

Királylány,
köszönöm, ma voltunk kontollon, minden oké, csütörtökön mehetünk bölöm-bölcsibe... jajj... :?
Édesapádnak boldog szülinapot!!!

Betty,
simán lehetnek ikrek, mert náluk dupla a HCG is, tehát emiatt is kimutathatja már az 5. napon a teszt. Doki majd megnézi. :wink:

Feltett babaképek szépségesek!!!

Melinda,
hát nő ez a kicsi rendesen! Jó legelőn van!!! :lol:

Nyuszifül,
tessék megnyugodni, minden rendben lesz, és jössz ide a jó hírekkel! Szakdolival hogy állsz?

Mindenkinek puszi, dobom a táblát: 1234885068.9158.doc

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szia Lyly!
Férjemnek még nem mondtam el, de nem tudom meddig tudom húzni :lol: , ezt szeretném neki ajándékként az 1. házassági évfordulónkra :)
Bár, mint mondtam, nem hiszem, hogy addig kibírom... :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lyly valahogy nekem nem sikerül a táblába beleírnom.
4+6 napos terhes vagyok.
A control csíkban van hcg? ezt nem is tudtam.
Kép
Kép
boganna07
 
 


Hát Betty én biztos nem bírnék vele várni, de szerintem amúgy is rájönne mert látná rajtad a ragyogást.:-)))
Kép
Kép
boganna07
 
 


Itt is esik a hó tegnap óta. Íme pár kép: Kép
Kép
Kép

királylány
 
 


Anna, ebben én is biztos vagyok, hogy látni fogja.
Mindenesetre még picit várok, nem veszem készpénznek ezt, elvileg pár nap múlva már sötétebbek lesznek a csíkok, akkor majd csinálok megint tesztet, mert azért nem akarnék pofára esni.
(bár már a 3.-ik tesztet csináltam meg, ami ugyanúgy 2 csíkos.) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Aaaazta Dia, de jóóóó!!!
Nálunk egy szem hó sincs. :?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nem telik gyerekágyra................. :mrgreen:
Kép Kép

királylány
 
 


Bogannam
nekem ezt így mondta egy orvos, hogy azért nem szabad időn túl leolvasni, és azért kell vízszintesen tartani, amíg az eredményt leolvassuk. Valaminek kell ott is pirosodni, nem?

Boganna,
ha lemented magadnak a táblát egy új néven, akkor sem?
Ne haragudj, beírlak a táblába, olyan hülye vagyok ma ettől a sok szaladgálástól. 1234886158.9142.doc

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Hát ez a Bence egy tökédi kispasi!
Nekem is volt, hogy a fiam eldőlt a szőnyegen, tolta az autóját, aztán elnyúlt a karja, lekoppant a feje...és elaludt! :mrgreen:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Betty,
szerintem mind a kettő megtapadt! Na, ezt add be apának!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?