Új privát üzeneted érkezett!

gondoltam, hogy minedenki megnézi a 8ikres pocit :wink:
véremet levették, utazik Angliába, eredmény két hét mulva. 15ezer píz.

princzi
neked tüszönézés van?

sleepin
na, akkor kösd fel a andrágodat! hehe, majd kárörvendek, amikor irod, hogy hullik a hajad Bende akcioitól :lol: davi azóta "rossz", amiota elindult. nem fél semmitöl, nem egy gátlásos gyerek, és nem nyomasztja a szülöknek valo megfelelés terhe. megy a feje, ill. a lába után. de minden szülő az első lépéseket várja!

gyugyi
Petinek jó lenne a kétféle kesztyű, neki a jobb tenyere kisebb. majd teszek képet róla este, ha hagyja. valszin.elszoritotta a köldökzsinor, vagy aptyuk hatujjas jobbkezéböl öröklödött vmi.

dike
egy év után szoktak clostit irni, de ha nem jo a petevezetö, az se segit, csak felesleges hormonok.
Vendég
 


Jó reggelt! :P

Kép

Suzy!
gyönyörű csábos mosoly :D

Kata!
drukk a jó eredményhez! :D
nagyon csini a pocakod!

Sleepin!
milyen színű lett a lakás? :roll: gratula Bende lépegetéseihez :D sok gyerek túlélte már, no para :lol:

Zsu!
laptetűűűűűűűűűű 8)
jó megérzéseim vannak :D

Pompom!
ez elég pés hőleesésnek tűnik! :roll:

Princzike, Kukac!
uhu után gyertek mesélni 8)

Kolibri!
kicsit többet is mesélhetnél magatokról? :P
lakás?párod?és mi az h nem sikerült?még pé előtt vagytok a vonalzód szerint? :twisted: :shock:

Gyugyi!
macseknak egy kalappal!!!!!!!!!!!! :wink:

Fenci!
én is márc.végi vagyok :lol: de miből gondolod, h nem várjátok meg az ápr-t? :roll:
hol a pocifotód?
úgy láccik, csak én vagyok ilyen hájas tehén :(
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska!
Lillácskának ma van a névnapja! :D Szép nap!
Hülyeségeket ír a vonalzóm. :lol: Igaz, ebben a hónapban nem számoltam a napokat. Párom kérdezte is, hogy mikor van pé-m. Erre én már volt! Nem lesz! Nem tudom. Össze vagyok zavarodva. Nagy a sürgés a lakással. Sok a munka. Sok a gond a sulival és Ádámmal. Le vagyok foglalva 100%-ban. Párommal jól vagyunk köszönöm.
Készülök lelkileg a vérvételre, mert hamarosan megjön. Hasam mint egy lufi. A cicim sajog.Szóval tuti hozzám jön most piri. :evil:
kolibri28
 
 

 
 

Helloka!

Fencikém, viccet félretéve, imádja Bendus a lépcsőket. Amikor kint sétálunk az udvaron fel és le fel és le... :D Csak hát, akkor kb. 2 órával korábban elindulok, mint oda kéne érnem, mire felérünk... :D hehe...

Lányok! Ne azt felejtse el, hogy elesik, hanem ezeket az akrobatikus mozdulatokat. Szörnyű, amit művel... Ma is kitett magáért! :D Áll áll áll és egyszercsak nagy röhögve seggrevágja magát! :shock: De olyan jó erősen... :roll: Nagyon nincs félelemérzete.

Vicuska, szín hát... behatározom... olyan cappucino-szerű. :) Szép, de most nem a szín volt a lényeg, hanem a takarás. :D

Dike! Mizujs? Osztd meg velünk, hátha tudunk segíteni!!! Puszi!

Itthon még bőven van mit csinálni! Apropó, Fencikém! Nem gond ha inkább jövőhéten megyünk? Akkor már tuti sikerül. Ezen a héten még be kéne fejezni a házat, mert csak csúszunk az idővel... elszalasszuk a jó kis vastag vevőket... haha... persze...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jelentem vagyok, néha olvasgattam :oops: Szóval lustika vagyok, este ágyban netezek, és kényelmetlen irogatni de mindenkire gondolok :wink: hőmérőzés topikot jobban tudom követni, mert nem írnak ilyen sokat a csajok :wink:
Elkezdett fájni a fogam, tegnap már algopyrint is szedtem be :( Nem lüktet, tompán fáj, és már a fél fejem fájt tőle :? Ez egy szám feletti fog, amihez röntgen kell, felhívtam a fogászatot, ők nem csinálják meg, mondott másik helyet ahol 2 kötényt tudnak rám adni, szerdán megyek. Utána majd szájsebészet :cry:
Máté baba jól van, sokat mocorog. 30. héten megyünk 4d uh-ra.
Terheléses cukrom jó lett.

Márciusban már nem dolgozom, és majd jobban követem az eseményeket :wink:

Puszi mindenkinek Kép

Kép
gaby25
 
 


fenci! az a baj h nekem két oldalról fáj, és nem a mellbimbóm érzékeny.

zsu! nagyon szoritok neked!!!!!igaz amit irtál...

pompom! remélem elkaptátok, a 12.napon már nekem is volt.

kata! multkor már irtam h nem mentem termgyógyászhoz.

KépKép
dike
 
 


Dike :D Több optimizmust drága! :wink: Nekem sem a mellbimbóm, hanem az egész cicim, vagyis inkább hónaljban fájt. :roll:

Sleepin :D Én megvárlak jövő héten is! :wink:

Vicus :D Mivel a doki azt mondta max 39. héten megcsinálja a császárt, ezért az akkor tuti március már. Pocifotót rakok majd ígérem! :oops: :P Nekem nem a pocim nőtt, hanem a combom... :oops: :lol:

Gaby :D Örülök, hogy jelentkeztél, gyere sűrűbben! :wink:
fenci
 
 


Hali! :lol:

Kolibri!
igen, ma van az első(nulladik?)névnapja :lol: aranyos vagy, h megjegyezted :D
na, pont az ilyen nem odafigyelős, mással foglalkozós hónapban fog összejönni :wink: milyen suli?a szülésznős? :roll:
örülök h a pároddal minden oksika :D

Sleepin!
milyen nyomokat kellet eltűntetni?már csak nem festeget a kislegény? :roll: klassz lehet a színe :D

Dike!
neked elfelejtettem írni :oops:
na szóval, tudom h nehéz, h ilyenkor mindenki babás, csak te nem, legalábbis úgy érzed... :evil: de te is az leszel!lehet pont most már az is vagy!a melleim nekem is fájtak mikor babás lettem, a mellbimbóm csak később lett érzékeny 8) szóval fő a pozitív hozzáállás! :P :P :P
ja,
és a laparról már leírtam a véleményem...jó kezekben vagy, bízd rá magad a dokinkra :lol: és a párod se hagyd h befolyásoljon!a te testedről van szó, hagyatkozz a női megérzésedre!ha azt súgja, várj, akkor tedd azt, ha azt súgja mindent a babáért, tedd azt! :D
(é ami a dat illeti, ha még megkérdezel 10 másikat, 12 féle teoriát fog mondani, de ez igaz a pékekre és az autószerelőkre is..... :oops: )

Ditke kedves!
péntek délután teszelni????????????????????????????? :shock: :shock:
tudom ám én, h direkt a negára mentél, h a tüszőrepi hcg-je már ne legyen ott tuti :P ügyes húzás4
holnap reggel? :wink:

Fenci!
ééééértem :D azért csak nőtt a pocid is 8)
1 hete nem bicajoztam :oops: , most szálltam le, jól esett :lol:

Gaby!
szijjjjjjjjjjjjjjjja :D sajnálom a fogat :(
majd márciusban várunk :lol:
Vendég
 


Dike!
helyesen:és ami a dokikat illeti... :oops:
Vendég
 


Fenci, igen, elkaptuk. Valentin nap volt. :)

Gaby, kitartást a fogdologhoz! Kismamákat hogy érzéstelenítenek? Mehet ugyanaz, mint babás pocak nélkül, vagy van valami külön "koktél"?
Vendég
 


Pompom
Azta... mekkora PÉ-s görbe :)

P.Kata
ja, ja.. tüszőt néztek ma ismét. Eddig bíztatóan haladunk.

Jelentem most már 11-es a mnyh és van egy 20-as tüszőcském. Dokker azt modta, hogy még nem repedt, de 1-2 napon belül tuti fog :) Péntek óta csinálok LH teszteket és ma reggelre két csíkos lett, így azt hiszem most ebbe a pár napba kicsit meggyötröm páromat :) :oops:
Viszont ennyire rendes SZTK-s dokival még nem találkoztam. Mondta, szerdán délután menjek vissza és megnézi, hogy repedt-e :) (mármint belül)

Gaby
Grat a jó terheléses eredményhez :) Remélem a fogfájást is hamarosan orvosolják.

Kép

Kép
princzike
 
 


Pompom
Remélem a Valentin nap meghozza a várva várt sikert :)

Csajok
itt most tök jól esik a hó. Remélem megmarad holnapra :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok! :lol:

Princzike!
Ezek szuper adatok, nekem is 11 mm volt a mnh beültikor! :wink: Húzzatok bele, nemsokára reped az a tüsző!!!

Ditke!
na de ilyen korán hogy jut eszedbe tesztelni??? irgum-burgum! Majd a holnapi már pozitív lesz!! :wink: Nagyon drukkolok!

Vicuska!
Hogy Te milyen sportlady vagy. Én nem csinálok semmit mióta Babákok beköltöztek! :oops:

Fenci!
Most már nem volt barna, úgyhogy tuti utró volt a ludas, nyomom tovább.

Ma voltunk uhun az Istenhegyin. Nagyon jó volt, drnő írtó kedves. Babákokkal minden rendben, először aludtak, alig tudtuk felébreszteni őket. :lol: Koruknak megfelelnek, kaptunk dvd-t is, de Vicus ezen sincs zene. :lol: :wink: Képek viszont nem túl jók, nem is teszek, mert az előzőek ezerrel jobbak.
Hazafelé néztünk babakocsit is, de hát ikresben nincs nagy választék. :roll: Azt hiszem majd ausztriában is szétnézünk.

Köszönjük mindenkinek a drukkokat! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hali!

12.cn, 36,8..pg-n semmi páfrány...tüszőm kb 18 mm-es lehet ma ha naponta 2 mm-t nő.Nem is maradok sokáig...készülök inkább az estére. :wink:

Dike
Neked kell tudnod eljött-e az idő. :D

Zsu
Mennek a babatapik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sleepin
Na most aztán futkoshatsz! :lol:

Mindenkinek pusz!!!
vizkriszisback
 
 


dike
én szoptattam, amikor terhes lettem, szoval sztem nem is volt érzékeny a mellem.

zsofi
de jó, hogy minden okéééé! ikres kocsikat, amiket láttam: az egymás mögött lévö ülésessel, több boltba be lehet menni, viszont nekem az egymás melletti jobban tetszett, mert rövidebb, és szimpatikusabb volt, hogy egymás mellett vannak a babák :roll: egyszer mögöttem állt a tescoban egy ikres anyuka, mondta, hogy babakocsival csak ebbe a boltba tud bejönni :roll: és melyik autóba fér be??? sijma babakocsival is gáz a séta meg a bolt, a buszozásrol nem is beszélve. hát még ikressel! messze vagyunk még az eu-s akadálymentesitéstöl :x

zsu
a te idöd mikor jön el a +ra?

ditke? holnap reggel +

krisz
akkor gyerünk! az endó már nem zavarhat be :wink:

princzi
ti se tévézzetek mostanában :lol:

vki kérdezte, mitöl függ a pocakméret. hát, csak saccolásaim vannak: pl aki alacsony, annak nemigen fér el függölegesen a baba, inkább elöretolja a posiját. aki keskeny csipőjű, annak optikailag nagyobbnak tünhet a hasa, vagy neki oldalra nem tud nőni, csak elöre. aki vékony, annak meg a megszokás miatt tünhet nagyobbnak a terhes poci, mert a laposhoz szoktak. aki tulsullyal indul neki, nem is mindig látszik, csak a vége felé, mert belenő a husikába a baba. és van, akinek befelé nő a baba, legalábbis igy mondják, annak megnyomhatja jobban a beleit talán.

gaby
hú, már te is itt tartasz!! 3.trimeszterbe léptél! mit kell még venni?

fenci
akkor már csak 5 hét? :lol: várod már, gondolom :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm,hogy gondoltok rám,nagyon aranyosak vagytok! :D

Vicus :D

Nekem is jó megérzéseim vannak.Remélem meg is valósulnak. Vagyis jobban mondva: A jó megérzéseim meg fognak valósulni. :wink:

Dike :D

Pusz és ölelés megy. :wink:

Sleepin :D

Akkor lassan futkoshatsz Bende után, s foghatod a fejed,miket fog még művelni. :wink:

Kolibri :D

Drukk,hogy egy ilyen nem figyelek hónapban bekukkantson hozzátok a babó. :wink:

Mi voltmég?

Zsófi :D

Itt is gratulálok és örülök,hogy minden rendben van veletek!

Gyugyi :D

macsek hogy bírta?

Krisz :D

Köszi.Apát kapd el, jó mulatást estére. :wink:

Kata :D

Szerintem egy hét múlva. :wink:

Ticsi :D

Holnap írok privit,rendben?
Kép
Kép
Csak azt nem értem miért Füles popsijára írták. :roll:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


esti bekukk.....

Ez nem az én napom. :?
Decatlonnál belém tolatott egy kucsmás tata, rendőrt kellett hínom, mert aszonta, én vagyok a hunyó. Pedig nem. Két és fél órát fagyoskodtunk a helyszínen... :evil: :evil: :evil:

Zapa vitte el a macsekot. Jelentem, nincs lik a hasán! Csak varratok.... :? Most alszik.

Na, mára ennyi, kivagyok.... Ki tudja, milyen éjszakánk lesz...
Na, meg megy a mentalista. :wink:

Kép

Vicuska :)
Írok püt a részletekkel! :)

KépKép
zapáné
 
 


Pálinkásat :!:
Kép Kép Kép
Óránként keltünk éjjel.... vagy gyakrabban.:?
De... sokkal jobban van a szőrös kisbabám, mint az előző műtét után. Csak én érzem úgy magam, mint egy frissenszült szoptatós kismama! :D :D
Így hoztuk haza tegnap:
Kép

Itt minden tiszta fehér!!!!! Tegnap délután óta folyamatosan esik!

Pompom :)
Írok majd Neked privit, lehet, hogy ismered az öcsém barinőjét! Móra! :wink:

Ülve elalszom..................... :roll:

KépKép
zapáné
 
 


mindjárt olvasok, csak képek:
Kép
és most is hullik hajnal óta :lol:

Kép

Kép

Peti keze. Látszik, hogy a jobb keze ujjai a középső ujja felé hajlanak, és az alsó ujjpercek a 3 középső ujjánál összenőttek, ezeket fel lehetne vágatni, hogy könnyebben szétnyithassa az ujjait. Tavasszal kell beszélni a dokival ezzel kapcs. Amugy használja szépen a jobb kezét, bár balkezes.
Vendég
 


Vicus :D Ügyi vagy, hogy még mindig bicajozol! :wink: Meddig szabad? :roll:

Pompom :D Akkor Valentin bébitek lesz, juhéééj! :D

Princzike :D Ez szuper eredmény, hajrá, mindent bele!! :D

Gaby :D Fenébe a fogfájásba.... :evil: de miért kell röntgenezni? :roll: Nem bírják ki szülés utánig a röntgent?? :roll: Anélkül nem lehet megcsinálni? :roll:

Kukac :D Akkor továbbra is utro! Istenhegyin 4Ds képet is kaptatok, nem??? :roll: Örülök, hogy mindent rendben talált a doktornő! :D

Kata :D Igen, már nagyon várom. Tegnap elkezdtem már mosni a babacuccokat, aztán majd jön anyum kivasalni mindent. Hát nem fog unatkozni, rengeteg van... :oops:

Gyugyi :D Bazz.... az öregpapók már figyelmetlenek.... rendőr remélem neked adott igazat?? :roll: Nekünk volt egy nagyon humoros sztorink. Nagypapám egészen haláláig vezetett (84 éves volt). 82 évesen volt utoljára jogsit hosszabbíttatni és az ipse 50 évre hosszabbította meg a jogsiját.... :lol: :lol:

Ölég ramaty éjszakám volt. Arra ébredtem, hogy szúr a pocim. Olyan szúrás volt mint mikor sokáig tartja vissza az ember a pisit. Kimentem wc, de utána sem igazán javult, rengetegszer felébredtem. Most már jó, de pihengetek addig míg megyek fodrászhoz. Persze most van itt nagy hó, mikor ki kő mozdulnom... :? :oops:
fenci
 
 


Kata :D Nem semmi Peti keze, tényleg látszik! :shock: :roll: Gondolod, hogy emiatt lett balkezes? :roll:
fenci
 
 


szija fenci
mi vagyunk a koraiak:)
szép legyen a hajad, mire jön a kicsi Márk. utána ugyse sok idöd lesz fodrászkodni. amikor én mostam anno a babaruhákat pocakkal, mindig éreztem a babaillatot. biztos pszichés dolog volt.
de a saját babáimon nem éreztem :shock: állitolag megszokta az orrom az illatot, azért nem tünt fel. pedig de isteni a babaszag! :lol:

gyugyi
most varratszedés volt? attól ilyen anyátlan a macsek?
Vendég
 


fenci
nem hiszem, hogy emiatt balkezes, apa is balkezes, sztem örökölte a kezességet.
Vendég
 


Kata :D A babarucikat örököltük és igen, még mosás után is nagyon babaillatuk van! :lol: :lol:
fenci
 
 


na most teljesen bezsongtam, h én mekkorát fogok koppani ha nem jött össze! 37.3ennyi még soha nem volt!!!!!!!!!!megmértem kétszer egymás után!nem hittem a szememnek!jaj lányok, remélem nem valami betegség lappang bennem!párom is mondta h ne éljen bele magam!jaj istenem jaj istenem nem tudom mire gondoljak!bár csak eltudnám hesegetni a témát!nem akarom beleélni magam! amugy kb tegnap volt 7.dpo.pontosan nem tudom h mikor lehetett a pé.szombaton volt az a nagy hasszurkálás, fájdalom. szerdán mondta a doki h a helyén lehet akár a sárgatest is.na meg akkor volt a douglesban a folyadék.szombaton, és hétfőn voltunk együtt.

bárcsak lenne még valami tünetem.alig várom h holnap reggel legyen és ujra megmérjem.ha kevesebb akkor nem vok az.

itt is szakad a hó tegnap este óta! :? én annyira nem örülök neki, mert ugye én éjjel nappal vezetek:(

ditke! teszt?

zsu! neked is puszi!

princzike! hajrá!

KépKép
dike
 
 


Lyukas óra. :D

13.cn, hő:36, 7 és már volt páfrány.Nem bízok én ebben a mikroszkópban amúgy de lh tesztem nincs, aztán végülis nem tart sokáig megnyalni reggel. :)
Tegnap este is jó volt, ma is az lesz. :D
vizkriszisback
 
 


Dike
Azt mondják a 3 fázisú görbe az esetek 95%-ban babóra utal....de nekem is volt már többször és babó meg nem. Úgy látszik én az 5% voltam, remélem te nem. :D
Szombaton lehetett a pé?Ha akkor volt a nagy szurkálás...és azt mondod, hogy hétfőn voltatok együtt?Előtte mikor?
vizkriszisback
 
 


krisz!szombaton meg hétfőn tuti együtt voltunk.

KépKép
dike
 
 


Kata!
Hát igen, az egymás melletti 79-80 cm széles, de pl. a sparba befér és én ott vásárolok. Kocsiba befér még a suzukimba is, lapalakúra csukható. Igaz más nem fér el mellé. :lol: Buszizni nem fogok, Khely kisváros. Az egymás mögöttit pedig írtó nehéz felemelni a padkára, mert nehéz és hosszú. Szóval az egymás melletti jobban tetszik. Majd délután priviben küldök linket melyiket néztük. :lol: Van egy csomó kritérium aminek meg kell felelnie. :wink:

Fenci!
De kaptunk, de nem színes. Majd délután megmutatom. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Dike
Akkor jó. :D Ha szombat volt pé, akkor mostmár 10.cn, ha később, kevesebb.Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vizkriszisback
 
 


Húúúú Dike, nagyon szorítok! :) Más tünetet szerintem még ne nagyon várj, csak maradjon így fenn a hő és tesztelj egy szép zebrát, ez elég is lesz tünetnek. :)

Fenci, csak óvatosan!

Nekem fenn maradt ma reggel a hőm, szóval tényleg pé volt, az ff is behúzta. Mi is pont jókor voltunk együtt, szóval majd kicsattanok a reménytől. :) Csak telne már el ez a két hét....
Vendég
 


Sziasztok!


Itt szakad a hó,és nem úgy néz ki hogy el akarna állni!szörnyű!én már nagyon tavaszt akarok!vicces:csiripelnek a madarak,és esik a hó.


Képzeljétek!beszélgettem egy ismerősömmel,aki mondott egy elgondolkoztató dolgot.azt mondta hogy próbáljak meg kineziológushoz fordulni,mert az egy dolog ugye hogy van ez az endo probléma,de lehet hogy a lelki eredet nagyobb,mivel hogy sérült a tesóm,és nagyon görcsölök azon hogy nehogy a mi babánk is sérült legyen.ezen gondolkozom azóta,mert elképzelhető,hogy van benne némi igazság.szerintetek?

Hát a BMC nem biztos hogy összejön márciusba,mert mindkettőnk munkahelyén eléggé rezeg a léc a válság miatt.eddig sajna úgy néz ki nem kapunk szabit. :(
Vendég
 


Lili, ha úgy érzed, hogy a tested mellett a lelked is igényel egy kis odafigyelést babatémában, akkor biztosan megéri beszélni olyannal, aki segíthet. Én sosem jártam kineziológusnál, nem tudom hogy ők hogyan dolgoznak, szóval ha lélekgubancról van szó, akkor valszeg inkább pszichológust választanék, olyat, akinek nagy rutinja van ebben.
Próbáld ki valamelyiket, ártani biztosan nem fog.
Vendég
 


Pompom! :)

Én is így gondolom,hogy nem ártana,csak olyan nehéz beszélni ezekről a dolgokról.nem tudom mennyire tudnák megnyílni,de úgy gondolom egy próbát megér.
Vendég
 


Fenci!
Kérésedre: :lol:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


zsófi
nekem is az egymás mellett tolható tetszik jobban.
de jó eza kép, bár tényleg kicsit homályos, de mintha fejest ugranának:) itt nem is látszik, hogy két burokban vannak. és az arcuk is alakul, a jobboldalinak látszik.

lili
kinez-t érdemes felekresni, babcsi is járt hozzá 6 sikertelen inszem után, és spontán lett a babája. Szoval neki bejött. Még vki irta kb 4 héttel ezelött a kinez-t, talán zsu?

dike, pompom
drukk++++++++
Vendég
 


és lili
ne szabit kérjetek a bmc-be, hanem táppénzt. végülis azzal kapcsolatos, és a táppénzbe meg nem lehet belekötni
Vendég
 


pompom!akkor neked is nagyon nagyon drukkolok!!!!!bárcsak mindkettőnknek sikerülne!!!!na meg meg mindenkinek!zsu, krisz,ditke,kolibri stb.....

zsófi! nagyon édik :)

KépKép
dike
 
 


héééé kata,megelőztél!!!!!! :)

KépKép
dike
 
 


Dike!
Köszi és drukk!!!

Kata!
A jobb oldali aludt, le van hajtva a kis feje, a bal oldalinak meg azért nem látszik az arca, mert előtte van a keze. Igen érdekes, hogy a 4D-s képen nem látszik a burok, pedig ott van, a sima uh felvételen látszik. Igaz csak egy vékonyka valami van köztük, mert olan közel vannak egymáshoz, hogy a lepények is összenőttek.

KépKép
zsófikukac
 
 


Na meggyüttem a fodrásztól. Melír megszűntetve, most bebarnultam. 8) Még szoknom kell, bár szerintem jó lenne ha barnulna kicsit az arcom, ölég sápadt vagyok most a sötétebb haj mellett... :roll: De mostanában a nagy hóesésben asszem erre esélyem sincs... :lol: :lol:

Dike :D Nagyon-nagyon drukkolok Neked, hogy most hosszú hónapokon át fent maradjon a hőd, csudi magas!! :wink:

Kukac :D Én is az egymás melletti babakocsira szavazok, szerintem abból tán még a választék is nagyobb. Tök szupi a kép, egyre biztosabb vagyok a vegyespárosban!! :D Jobb oldalt a fiú, bal oldalt a lány! :wink:

Pompom :D Akkor tuti pé volt, most küldöm a hőfenntartó enerdzsiket! :D

Lili :D Nekem nem is rémlik, hogy meséltél volna korábban az endodról, vagy csak én vok figyelmetlen??? :oops: :roll: Azt tudom, hogy Babcsi is kineziológusnál volt és utána sikerült neki a babó. Meg asszem Susy is volt? :roll:
fenci
 
 


SZijasztok :)

mikor elkezdtem írni még béke honolt, aztán sürgős bőgőmasinaelhallgatási ügy kezdődőtt, igy mostanra elfeljetettem kinek mit akartam és ráadásul új oldal is lett brühüüüüüüü

szóóóval!

Minden tesztelőnek nagyon soksoksoksoksok kétcsikosat küldök szeretettel.... :lol:

Zsófika!
nekünk két szimpla kocsink van továbbra is nem bántuk meg :wink: persze az én uram itthondolgozos igy vagy együtt sétálunk vagy én megyek vbelükl egyesével, mig a másikkal apa itthon dogozik :wink: :roll: 8) az ikreskocsik szerintem borzalmas batárok de meglátjátok.,.. :wink: ugy várom már a nemüket :wink:

Zsu!!!

rengeteg pozitiv enerdzsiot küldök ez a lombik tuti sikerül és veled is maradnak mindketten jóóóóóóóóóó????? (na ne vivvelj ilyen vonalzóval??? :wink: )

Kata!!

biztosan semmi baj az afp egy nagy rakás szar....nekem 6,8 volt asszem, értelmezhetetlen baromság....attól még genetikai uhra elmehetsz legalánbb mozizol mégegyet a tökegészséges makival :lol: (azért én picit szurkolok hogy jánylegyen ha nem baj :oops: )

Gyugyi!

macskoszt megzabálom :lol:

Krisz!

HATALMAS LELKIERŐD VAN! tökjóóóóóó

nagyon sajnálo hogy az ország keleti felében laksz nyugatra többintézmény is volna, de igy valóban max a pesti marad :shock: hátnemtudom váltanék e ahelyedben....ha úgy érzed megrendült a bizalmad a dokkeroban akkor feltétlenül.....persze pestre felmászkálni is pluszköltség..nehéz kérdés....de nagyon nagyon szurkolok...a spontán béébihez is áám :wink:


tudom még rengeteg mionden volt de nem emlékszem sajnálom :oops: jólenne egy topitali tényleg tavasszal 8)

mi jól vagyunk hálistennek jóalvók végigalusszák az écakát szinte mindig, napközben sem sirósak igazándiból tök jó babák eddig nagyxon nagy szerencsénk van velük :lol: :wink: és milyen cukik :lol: ennek igazolására álljon itten egy képsorozat az elmult napokból

pusz

Kép
Vendég
 


Lmami!
Hát valami gyönyörűűűséegesek ezek a babyk, jól meg tudnám őket dögönyözni. Emékszem a babakocsimegoldásotokra, de sajna az nekünk nem jó, mert én napközben egyedül leszek, az uram úton van és sétálni egyedül fogok. És mivel Khely kisváros mindenhova el lehet jutni gyalogosan, szóval most úgy gondolom, hogy gyalog sokszor könnyebb lesz, mint be a kocsiba- ki a kocsiból.

Fenci!
Akkor most nagyon szép vagy!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ezeket a babakocsikat néztem:
http://www.teutonia.de/produkte/team-alu-s4.html
http://www.zwillingsburg.de/tfk.php

Szempont, hogy külön dönthetó legyen, külön lehessen a lábtartót állítani, felfújható kerekek, elöl bolygósítható, viszonylag széles ülések.

KépKép
zsófikukac
 
 


nagyooon jók zsófi! az első tetszik a legjobban!fullos:)

KépKép
dike
 
 


Dike!
Az ára is, főleg ilyen jó árfolyamok mellett.

KépKép
zsófikukac
 
 


Nekem is az első jön be :lol: :lol: :lol:

Hali csajok!!!

Mami!
Ezek a gyerkőcök tüneményesek! Lassan a kis anyjegy nélkül is megtudom őket különböztetni :oops: :oops: :oops:


Gyugyi!!!
Egészségedre!!!

Ditke????

Zsu!
Hogy vagyolol????
Vendég
 


Krisz
Hajrá!! :)

Gyugyi
Ismerős helyzet és elég bosszantó. Belénk egyszer piros lámpánál tolatott egy őrült, de legalább elismerte. A pech az volt, hogy pont kocsieladás előtt pár nappal. Azt hittem párom megöli, olyan dühös volt...
Macsek eléggé el van anyátlanodva a kis kosarában :)

P.Kata
Tényleg látszik Peti két keze között a különbség.

Fenci
Örülök, hogy már jobban vagy :).
ezek szerint most már még szebb lettél fodrász után :). De tessék is top formában lenni Márk érkezésére :)

Dike
Hajrá plusszocskák!!
A douglas folyadékról kérdezhetek? Már láttam a leleten nálam is, bár gondolom csak akkor van ilyen, ha volt már tüszőrepi? Vagy rosszul gondolom??? :oops:

Pompom
Drukkolok nektek!! :) Remélem tényleg összejött ebben a hónapban :)

Lili
Lehet tényleg segítene, ha egy hozzá értővel beszélnél. Talán könnyebb lenne és nem görcsölnél rajta :)

LMami
Zabálni valók a kis csöppségek :). És tényleg szuper, hogy ilyen nyugis babák :)

Zsófi
Szuperek ezek a babakocsik :) Tényleg praktikus, hogy külön állíthatók.

Nekem kíváncsi vagyok, hogy mit mond doki szerdán délután. Remélem volt repedés és elkaptuk :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali!

itt már el is olvat a hó :(

Kukac!
nagyon édesek a babákok, nekem is a felső linkes kocsi tecc, bár nem tok németül :D

Kata!
hű, és hogyhogy nem lett kiskorában megműtve a keze? :roll: vagy nem lehetett?

Mamika!
a gyerkőcök továbbra ia zabálnivalóak :wink:
nálatok lesz a topictali? :D

Gyugyi!
édes a cicád!basszus, ezek az öreg taták...nekem is pár éve ilyenkor télen egy ezer éves tata jött belém hátulról a piros lámpánál a 100 éves wartburgjával :evil: de nem nagyon sérült meg a kocsid, ugye?

Zsu!
egy hét múlva teszt?na ne hülyéskedj, korábban is lehetne 8)

Dike!
ezek jó hírek!hőemelő enerdzsik mennek :lol:

Krisz!
jól bírjátok :oops: :wink:

Fenci!
most már hajfotóval is lógsz a pocifotó mellett :D

Lili!
ártani nem árt, főleg ha hiszel benne :)
Vendég
 


Hali!

Itt zuhog a hó és nem is olvad. :D Csúsznak az utak mint állat. :?

Fenci
Bizti szép lettél. :D

Zsófi
Tök jók ezek a kocsik :D , ...hát valóban nem olcsó mulatságok az is biztos. :(

Princzike
Igen repi után van, hacsak nincs endometriózisa vkinek mert akkor bármikor lehet. :?

Legyekmami
Nem nagyok azok a pulcsik? :lol:
Hát most jól vagyok lelkileg...biztos jót tesz a sok endorfin. :wink: :oops: :lol:

Pesti utiköltségről:én amúgyis mindig kérek utiköltségest, úgyhogy az ingyen van..csak a fáradtság...Tulképp mi szeressük ezt a dokit, csak a párom rágott be nagyon...mert hogy miért ezt a bukott stimut próbáltuk megint...de hát már írtam miért...nem részletezem, na meg hogy nem volt vv az első nap, de hát mint kiderült az sem mindig van ....

Na pusszantás!!!
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?