Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A 20-a nekünk is jó. Helyszín? Ki tudja hívni a játszóházat? VAgy keressünk alternatív megoldást?

Szandra,
nagyon szuperek a képek!!!! Tami mit szólt, hogy ott vagy velük? Látszik, hogy jól érezté(te)k magatokat :D

Anikó, Szandra, Gyöngyi, Ildi,
csodaszépek a csajok!!!! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


...betegeskedünk.... :( ...de kész vannak a farsangi ruhák... :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

anett
kállai
 
 


előre láthatólag nekünk is jó a 20.-a

Tami, Sziszi királynő, Szonja Csipkerózsi... ha valaki nem jött rá. :P

Van két nagy hiányosságunk.

Marci nagylegény!

Így nagyon-nagyon megkésve: Isten éltessen!!!!!!!!!!!




[size=9]Dóri!

Boldog névnapot!

[/size]


Tami Szonja anett
kállai
 
 

 
 

Képzeljétek az egyik kis ovistársunkat a Lakosnak sikerült annyira félrekezelnie, hogy tegnap életveszélyes állapotban, eszméletét vesztve feküdt a kórházban mert a DOKTOR????? úr bárányhimlővel kezelte a szepszises (vérmérgezéses) kisfiút. A kórházban semmi jóval nem tudtak tegnap szolgálni, de ma már van remény, túl van az életveszélyen a kicsi Bálint. A csoportunkban jár egy kicsi Tamara akiről már meséltem és a Bálint neki az ikertesója.
Iszonyat, hogy mit visznek végbe manapság ezek az "orvosok". :evil:

Sz

szandrakiss
 
 


Basszus Szandra ez durva. Mi is Lakoshoz járunk...illetve leginkább nem járunk. Ugyanis mindig annyit bír mondani, hogy adjam a gyereknek azt amit már el kezdtem (köptető), ha lázas csillapítsam a lázát, aztán jó napot. Ezt meg magamtól is tudom. Szerencsére Zorkának eddig még nem volt komoly baja, de ezek szerint jobban járok, ha nem őt hívom, ha baj van?
Magdi mennyiért jön ki?
Vendég
 


Anett,
nem mondok újat gondolom, ha közlöm, hogy csodaszépek a csajok :D Iszonyú nagylányok lettek....! :D
Közeledik Ancsi 2. szülinapja, szeretnénk majd róla pár képet. Egyeztetünk, jó? :D

Szandra,
durva. ÉS annyira szomorú. :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Mondokné Nagy Orsolyának hívnak, de hogy könnyebben be tudjatok "azonosítani" a Nagy Adrienn-nek vagyok a huga, és a Dóri Babának a nagynénje :-)
Eddig csak olvasgattam, hogy kivel mi történik, és az Adrienntől is nagyon sokat hallottam már rólatok, de most már úgy gondoltam, hogy én is írok Nektek, hiszen ha minden jól megy hamarosan megszületik a kisfiunk Mondok Levente, és akkor majd biztosan szükségem lesz mindannyiótok tapasztalatára és segítségére :-)
De egyenlőre most még azon izgulok, hogy a szülésen legyünk túl, mert az influenza járvány miatt látogatási tilalom van a kórházakban, és hát sajnos még egyáltalán nem biztos, hogy bent lehet majd velem a férjem, Zoli, pedig engem nagyon megnyugtatna a dolog...
Csatoltam egy képet a kisfiunkról, Leventéről, amikor még 26 hetes volt a pocakomban, és egyet magamról is, ami most készült 1 hete, mert így mégis van egy arc is amihez hozzá tudtok kötni :-)
Szurkoljatok nekem, hogy könnyű szülésem legyen, mert én már eléggé be vagyok parázva...

Üdv Mindenkinek: Orsi


Kép

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi!
Nagyon édes a kis trónörökös arcocskája és a te pocakod is jó nagy már. Reméljük a legjobbakat, hogy beengedik a leendő apucit a szülésre, vicces, hogy mind a kettőtök férje Zoli (ha jól emlékszem Adri férje is 8) , bár ne lepődj meg ha néha hülyeségeket beszélek mert a nevekkel mindig hadilábon állok, na jó mással is de azt csak a bennfentesek tudják :wink: ).

Az nagyon szuper, hogy ott lesz a közeledben 3 tapasztalt anyuka így mindig lesz kéznél valaki ha tanácstalan vagy (mert elő fog fordulni :wink: ) de persze itt is kérdezz nyugodtan.

Üdv köztünk!!!

Húzok takarítani!

Sz

szandrakiss
 
 


Szia Orsi!
Én szorítok neked, hogy a férjedet is beengedjék! Maradjatok még egyben :-) Szép nagy pocid van, bár ezt már január végén is megállapítottam :-) Levente is szépséges. Mekkorának tippeli az orvosod?

Ne izgulj a szülés miatt! Biztos mindenki ezt mondogatja neked, most meg én is. Az ember hamar elfelejti, amit el kell. :-)
Éppen a héten érdeklődtem Adrinál, hogy megszületett-e a picúr...

Vigyázz magadra! Gyors és sima szülést kívánok nektek!

Reni
almi
 
 


Sziasztok!!

Orsi!

Üdv, az anyukák sorában!!! Drukkolok én is, hogy olyan szülésed legyen, amilyet szeretnél!!


Csajok! Látjátok milyen szépen esik a hó!!!!!!! :lol: :lol:
Mit szólnátok egy jó kis szánkós bulihoz alvás után a Kisvakond játszóház mögötti dombon!!!!!!!????????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Már alig van hó! :cry: :cry: :cry:
Pedig annyira reménykedtem :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Grat nektek, nagyon szép kisfiatok van/lesz :)
Velünk nem sűrűn fogsz találkozni, csak "ünnepekre" megyünk Vecsésre (pl Mikulás, farsang:) ), de remélem egyszer végre költözünk :)

Gyöngyi!
Ne szomorkodj, ha most kivételesen van néminemű alapja a meteorológusok véleményének, jövő héten tobzódunk a hóban és a mínuszokban. Bár ez utóbbit kihagynám ha lehete :)

zsanett
 
 


Sziasztok!

Szandra!
Igen jól emlékszel az Adrienn férje is Zoli, még ma is előfordul néha, hogy a család nem tudja nyomon követni, hogy éppen melyikünk Zolijáról van szó :-)
Én is örülök neki, hogy ennyi tapasztalt Anyuka van a közelemben, pláne annak hogy az Adriennék vannak a közvetlen szomszédunkban :-) :-) :-)

Reni!
Amióta az okmányirodában találkoztunk úgy érzem dupla akkorára nőtt a pocakom :-) Két és fél hete voltunk ultrahangon (01.29.), akkor volt 3260 gramm!!! Azóta állítólag minden héten még 250 grammot hízik, úgyhogy mondta a doki, hogy nyugodtan készüljek fel egy 4 kiló feletti babára...

Szia Gyöngyi,
köszönöm Neked is :-)

Zsanett!
Neked is köszönöm szépen, és remélem hogy hamarosan azért összejön a költözésetek :-)

Sziasztok,
Orsi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Üdv! Zorka is 4 kg felett volt egy picivel, és annak ellenére, hogy hosszú és nehéz szülésem volt, alig várom, hogy újra csináljam!!!Közhely, de igaz, hogy abban a pillanatban, hogy a hasadra teszik a babát, elfelejted a mögötted álló órákat...Aki azt mondja, hogy nem fáj a szülés, az hazudik...igenis fáj, de abszolút kibírható!!!Itt vagyunk élő példáknak:))
Drukkolunk, hogy a párod bent lehessen. Melyik kórházban fogsz szülni?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem, aztán majd vissza is olvasok.

Sajnos február óta nem jók a Colpingnak a péntek du-ok :cry: Állandó programjuk van.
Viszont mit szóltok a most csütörtök du-hoz (4 órától 7-ig)?
Minél előbb reagáljatok kérlek, hogy még vissza tudjak időben szólni.

Indítom a listát (úgy tán egyszerűbb :wink: )

Maja..........................19-e (vagy jövő hét bármely du.)

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mennyi édes jelmezes lány/fiú! és milyen szuper képek!

Mi valószín? nem farsangozunk pénteken, mert
1. állítólag 48 (!) napig fertôz (majd bevisszük a bölcsibe :twisted: , ugyanis nem ott kapta el Eszter, hanem a barátnôm gyerekeitôl, akik 2 hete gyógyultak voltak)
2. már nincs hasmenése, de szombat óta lázas (szerintem jön 1-2-3 foga)
3. Eszter akkora hisztit vág le, már csak akár a szoknya látványától, hogy egyszer sikerült csak 2 másodpercre ráadni... egyszer?en nem szeretne tündér lenni, na! :)

Zsanett, milyen házat szeretnétek? a mienk eladó! :wink:

Orsi, üdv itt! csatlakozom a többiekhez... minden legyen úgy, ahogy szeretnéd!

Szandra, majd tájékoztass minket légyszi Bálint állapotáról! hétvégén nagyon sokszor eszembe jutott. örülök, hogy Lakost otthagytuk!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Ezen ma jót derültem :D

HOGYAN ÉBRESSZÜNK SZERELMET EGY NŐBEN?
Beszélik, hogy Tibet legmagasabb hegycsúcsán él a világ legbölcsebb embere. Egyszer egy ifjú elment hozzá, hogy megtudja, milyen út vezet annak a nőnek a szívéhez, akibe beleszeretett. Amikor találkozott vele a hegytetőn, megkérdezte:

- Mondd meg nekem, mesterek mestere, mi a legrövidebb és legbiztosabb út egy nő szívéhez?

A mester így felelt:

- Nincs biztos út egy nő szívéhez, fiam; csak szakadékok menti ösvények, térképek és iránytű nélküli utak tele szirtekkel, tüskés bozóttal és mérges kígyókkal.

- De mester, akkor mit tegyek, hogy meghódítsam szerelmesem szívét?

- Jegyzed meg, kedves tanítványom: vésd elmédbe és szívedbe tanításaimat és tanácsaimat, melyeket most adok neked... Kövesd őket, és el fogsz jutni a szeretett nő szívéhez.

1. Moss fogat.

2. Ne vakard előtte a töködet.

3. Vigyél neki virágot és sok-sok ajándékot.


4. Vizelés előtt emeld fel a WC deszkáját, és utána ne felejtsd el lehajtani.

5. Moss kezet, mielőtt kijössz a mosdóból.

6. Ne csámcsogj.

7. Ne böfögj hangosan, vagy inkább sose böfögj.

8. Ne fingjál.

9. Ne beszélj csúnyán az anyjáról, szeresd őt, mint a saját anyádat.

10. Ne káromkodj.

11. Mindig nevess a rossz viccein.

12. Ne légy rá féltékeny, vagy ha mégis, csak kicsit.

13. Hagyd, hogy ő féltékeny legyen rád. Neki szabad.

14. Ne növessz pocakot. Sőt mi több, sose hízz meg. Neki viszont szabad (de sose mondd neki).

15. Ne időzz a fürdőszobában.


16. Ne hagyd ledobva a törülközőt.

17. Ne mondd neki, hogy nem tud vezetni.

18. Ne gyere későn haza. Indulj el a munkából és azonnal menj haza.

19. Ne szórakozz a barátaiddal. Vagy inkább ne is legyenek barátaid.


20. Ne álmodj barátnőkről.

21. A barátnőinek mellét és seggét ne nézd és szóba se hozd.


22. Ne légy fösvény. Használj legalább két hitelkártyát és két betéti kártyát.

23. Ne nézz más nőkre. Sőt, értsd meg egyszer és mindenkorra, hogy más nők nem léteznek.

24. Ne beszélj az ex nődről. Neked sosem volt más valakid előtte.


25. Mondd neki, hogy 'szeretlek' legalább 24-szer naponta.

26. Tanulj meg főzni.

27. Mosogass és tartsd tisztán a konyhát.

28. Ágyazz be (mindig).

29. Hívd fel őt, akárhol és akármilyen elfoglalt vagy is.

30. Hagyd, hogy ruhát, cipőt vegyen, amikor csak akar. Sőt, segíts neki az órákig tartó vásárlásban és válogatásban. (És mosolyogj eközben.)


31. Hagyd, hogy órákig beszéljen telefonon, és ha lehet, fizesd a mobilját.


32. Ne horkolj.

33. Jusson eszedbe, te nem szereted a focit és utálod a Forma-1 versenyeket.

34. Borotválkozz naponta, nehogy felsértsd a bőrét.

35. Ne gondolj csak a szexre, de túlzásba se essél; javasold neki gyakran, még ha fáradt vagy is.


36. Tartsd tiszteletben, ha fáj a feje, de ha ő kéri tőled, azonnal járj a kedvében. Ah!, és nehogy azonnal elaludj, amint befejezted; nézz a szemébe és simogasd, míg ő alszik el szép csendben.


37. Mondd neki minden percben, hogy ő a legszebb nő, akit valaha láttál.


A kimerült tanítvány megfordult, hogy lemenjen a hegyről. A mester így szólt utána:

- Várj fiam, gyere vissza!

Mire a tanítvány:

-Neeem, mester...

Most már értem, miért van annyi buzi!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


kukk :D



Maja..........................19-e (vagy jövő hét bármely du.)
Ancsi..........................19-e

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Maja..........................19-e (vagy jövő hét bármely du.)
Ancsi..........................19-e
Zorka.........................19-e
Vendég
 


Ja, és CSajok! A Soroksári Auchanban a 220 grammos (tehát 8 hóstól) Kecskeméti bébikaják 200 Ftért vannak!!! Nem tudom meddig van az akció :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Többeknek nem jó a csütörtök du., mert úszás van.

Hétfő? Vagy másik nap? Találjuk mán ki!!!! :roll:

Maja...................23, 24, 25, 26.


Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ajjjaj, úszik ez a farsang :D

Nekünk jó a jövő hét kedd, szerda is. A hétfő nem.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anita,
Ez borzasztó :( A kölykök tuti nincsenek tisztában mi vár rájuk! Én alapjában abortusz ellenes vagyok, na de vannak esetek.... :evil: Az orvosnak értesítenie kellett volna szülőket, hisz még kiskorúak! A kép a kissrácról meg a lányáról az valami ... nem is találok rá szavakat :cry:

Anett,
Gyönyörűek a lányok! :lol: A ruhák is eszméletlen klasszak!
Én is szeretnék ilyen hintás képeket! Na, persze nem magamról (az kicsit vicces lenne :roll: ), hanem Majámról :D
Ja, jut eszembe Tomi holnaptól szabin van, mikor lenne jó Neked a DVD író miatt?

Katus,
:lol:

Gyöngyi,
Te kis naiv :D Nem írtam még, hogy idén télen tuti nem lesz hó? Novemberben vettünk egy méregdrága fa szánkót. Szóval miattunk van minden :roll:

Orsi,
Üdv közöttünk :D
Bár már én is ott tartanék ahol Te...., na jó nem panaszkodom, eljön az én időm is :D
Nagyon jól elkapott kép készült a fiatalúrról :D (Mi nem megyünk 4D-re, többek unszolása ellenére sem :wink: , mert hogy nekem olyan ufósak a képek. De ez megcáfol mindent :lol: )

Viki,
48 óra!!!!! :shock: Van ilyen hosszú fertőzési idő is???? Ez nagyon gáz! Sajnálom, hogy belekerültetek. Pedig jó lett volna találkozni, ha még jelmez nélkül is van a kiscsajszi :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Maja..........................23, 24, 25, 26
Ancsi..........................24, 25

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Javítás: 48 NAP :oops: :shock:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok,

Judit!
A Péterfy Sándor utcai kórházban fogunk szülni, mert a dokim ott dolgozik hivatalosan. Voltunk már bent a szülőszobáiban is egészen jók, de utána a gyermekágyas osztály szobái viszont nem valami jók, mert pl nincs bent WC és zuhyany sem!!! és 6 ágyasak, de elvileg van lehetőség 1 vagy 2 ágyas fizetős szobára is, feltéve, hogy lesz üres. Én szívem szerint 2 ágyasba mennék, hogy azért mégse legyek egyedül...

Szia Viki!
Köszönöm Neked is :-)

Sziasztok:
Orsi

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Végül is ha másnak jó a csütörtök akkor maradjon, max mi később megyünk olyan negyed 6 felé mert kedden és csütörtökön mi mindig úszunk szerdán meg suliba megyek de akkor csak este 9re érek haza. Nem várom el, hogy hozzám igazítsátok a bulit, mi alkalmazkodunk.

Most pedig hagyjatok olvasni :lol:

Mondjuk, azt hiszem kedden és csütörtökön a Gyöngyiék meg balettoznak!????!!! de ez nem tuti.

Sz

szandrakiss
 
 



Wiki!
Jesssszusmaris! Az meg mi a nyavaja??? Ezt melyik doki mondta?? és mire fől? azért ezt a kijelentést megelőzte egy alaposabb kivizsgálás? vagy csak úgy ránézésből nyomott egy számot?


Tényleg....

Sz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szandrakiss 2009.02.16 21:21-kor.

szandrakiss
 
 


Nem vunk meghatározóak, de mi akkor megyünk amikor azt mondjátok h lesz :) Számunkra csak az a lényeg, h minél később kezdődjön, mert ha délután 4-kor kezdődik, nekünk 2-kor kell indulni és akkora Apa nem ér haza :(

zsanett
 
 


Sziasztok!!

Valóban kedden és csütrörtökön balettozunk, de "csak" 5-ig, így odaérnénk a második felére :lol: :lol: (Szandra! Micsoda memória!!!!!!!! :lol: :lol: )
Így akkor marad a szerda????


Maja..........................23, 24, 25, 26
Ancsi..........................24, 25
Sára, Mari..................25 (de jó a 24 és a 26 is)

Viki!!

Milyen betedség ez????????????48 nap??? Biztos ez???


Jéézus Zsanett!!
Ti hol laktok, hogy ennyire sokat kell utaznotok??? :roll: :roll:

Szandra!

Jó hírek Bálintkáról, örülök neki!!! Azért kíváncsi lennék a tenyésztés eredményére (na, persze a záróra is :oops: :oops: )

Orsi!!

Hidd el a legfontosabb, hogy a dokidban meg tudj bízni, és hogy a szülőszoba szimpi legyen. Szülés után azt a pár napot a babáddal bárhogy-bárhol ki fogod bírni :lol: :lol:

Anikó!!

Nem lesz hó????????? :lol: :lol: :lol: Akkor most mi esik nálatok??? :lol: :lol: Én még reménykedek egy kisvakondos fenékcsúsziban :lol: :lol:

Anett!

A lányok megint olyanok, mint az igazi hercegnők :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jaj, csajok!! Hova tünt az az idegen beírás a játszóbölcsiről???
Közülünk mahinált bele valaki? vagy aki beírta már nem tartja aktuálisnak? Vagy csak én vagyok ilyen műszaki analfabéta-zéta?? :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Akkor összegzem: hétfő Katusnak nem jó, szerda Szandrának. Úgyhogy marad a kedd, csütörtök, de az úszók, balettozók később jönnek. Mi legyen? Kedd?

Gyöngyi,
Itt csak esett az az izé az égből, és ezen nehézkes lenne szánkózni :roll:
Milyen játszóbölcsiről beszélsz? Én nem láttam. Biztos, hogy ebben a topicban olvastad.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ja, bocsi, még esik, csak vak vagyok :oops:
Lehet, hogy mégis csak kivesszük idén télen a szánkót a csomagolásából? :wink:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Gyöngyi!
Igen volt itt valami bölcsis hirdetés de nem tudom hová lett azt hiszem valami XVIII. kerületi nem?

Anikó!
Akkor legyen kedd, csütörtök így is nehéz már nekünk mert hagyatéki tárgyalás is lesz :roll:

Akkorát röhögtem ma, indultunk el Anettéktól apáért Edó keze tele volt az oda vitt játékaival. Sietni kellett mert késésben voltunk megyünk ki az ajtón Edó magyarázza, hogy nincs..., mondom de minden van menjél, ő: nincs..., én: megvan minden csak siessünk mert apa vár, ő: nincsen...., közben még jobban tolom kifelé a drágát. Még egyszer mondja, hogy nincs kérdem tőle mi?, persze halál nyugodtan kommunikáltam vele :wink: mire közli velem, hogy csizma!! Nem volt rajta csizma mikor már kint volt a hóban a gyerek :lol: :lol: :lol: , azt hittem összepipilem magam a röhögéstől :lol: :lol: :lol: :lol: . Persze ez az egész kint zajlott a kertben. :lol:

Hát ez van...

Sz

szandrakiss
 
 


Szandra! :lol: :lol: :lol: Ma mindenki ilyen dekoncentrált???? :lol: :lol:
Bocsi ezt a szerdát már nem számoltam - hát leviszgáztál, nem???Akkor most mi van????????? :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ha...
...koffein és cigaretta nélkül el tudod kezdeni a napot,
...mindig kedves vagy, bármelyik tagod fájjon is,
...minden nap képes vagy ugyanezt megtenni,
...megérted, hogy szeretteid épp most nem tudnak időt szakítani rád,
...egy gazdag barátot nem szeretsz jobban egy szegénynél,
...hazugságok nélkül szembe tudsz nézni a világgal,
...a feszültséget képes vagy legyőzni orvosi segítség nélkül,
...őszintén elmondhatod magadról, hogy nincs benned előítélet, fajta, nem, bőrszín, nemzetiség, politikai hovatartozás iránt,
akkor MAJDNEM elérted a fejlődésnek azt a szintjét, ahol a kutyád áll.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra :lol: :lol: :lol: :lol: !

Farsang: nekünk mindegy!

Anikó örök hála a szervezésért!!!!

Orsi: örülök én is neked meg minden jót kívánok ( majd bővebben is)

Viki mi ez a 48napos dolog?

Bocs ennyi hulla vagyok erősen :oops:

Anita
putyu
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Gyöngyi,
Még mindig esik :D Esélyes a délutáni szánkózás? Mi sajnos ma nem megyünk oviba, mert szemészetre megyünk kontrollra. Amilyen "szerencséje" van Majának ma tuti kimennek a többiek az udvarra, és kimarad a drágám ebből a hatalmas élményből. Mert ugye velünk szánkózni nem ugyanaz, mint a többi gyerkőccel.
Szandra, majd számolj be, voltak-e kint a Tamiék!

Szandra,
Hát én is nagyot nevettem :lol: :lol: :lol: Sőt, el is képzeltem a szitut :lol: :lol: :lol:

Akkor KEDD!!!
Odacsörgök a Colpingba és lefixálom.
Ennyi volt részemről a szervezés :oops: :wink: A többi már a megszokott módon: ki mit hoz, azt eszik, iszik :D A mikulásról megmaradt tányérokat, poharakat előkerítem, oszt ennyi :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Orsi!
Szerintem jó az a kórház, azt hallottam az apa bármikor bent lehet... csaszinál is. (Én ettől féltem leginkább, mert az Uzsokiban nem így van.) Viszont tényleg úgyis minden a dokin múlik. Lehet olvastad régebben, hogy én mennyire dícsértem a sajátomat. Szerencsére nagyon megbíztam benne... Az ügyeletes orvos mondta, hogy a baba fekvése miatt úgyis császár. CTG, beért a dokim és hamarabb meglett a baba, mint reméltem. De nagyon-nagyon be voltam tojva, mert nem akartam műtétet, meg azt sem, hogy a babóca sérüljön. Több helyen olvastam, hogy farosan nem engedik az elsőszülőket....

Nekem nem hatott, amikor a pocimra tették :shock: Én annyira kivoltam, hogy nekem teljesen mindegy volt mi történik velem :D Örültem, hogy túléltem. Csak néhány óra után fogtam fel, amikor ott nézegetett. Viszont a férjem az első perctől hüppögött :lol:

Egyedül szerintem sem túl jó a szobában... Mi 5-en voltunk, és nagyon jó hangulatban telt el az a néhány nap. Viszont a WC, zuhany gáz, ha nem ott van... Vigyél jó sok nedves törlőkendőt! :-)

Egyébként meg remélhetőleg hamar szabadultok, és itthon lesz a legjobb. A kórházban próbálj meg minél többet pihenni...

Amúgy hogy vagy? Vannak jósolgató fájásaid? Nem hatott rád ez az időjárás?
almi
 
 


Sziasztok!

Na Gyöngyi most már szánkózhattok :-)

Fransang: jövő héten eddig még szabad minden délutánunk, ha minden jól megy ott leszünk.

Orsi, üdv közöttünk. De jó, Dóri baba akkor hamarosan unokatestvérkét kap :-)

Képzeljétek Ábel vasárnap volt 8 hónapos és kaptunk tőle egy ajándékot, mégpedig azt, hogy felállt a kiságyában többször is azután a járókában is :-) Tud időzíteni a fiacskám, imádom :-)

Egyébként rájöttem mit csinál éjszaka, miért nem alszik, lebukott a mellékelt kép is igazolja -)

üdv
Emőke Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


Anikó,
ne viccelj már, ennyi volt a részedről!!! :shock: ez volt a lényeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kolpingos ajándékon kívül intézz magadnak is ajándékot!
( Ja intézed azt is? :oops: )

Úgye lányok ezt? Ha már a telefonszámládat nem fizetjük...

Túl vagyunk a szánkózáson, hóemberépítésen :lol: :lol: :lol:
És úgy mellékesen utálom a havat!
Később még jövök...

Anita
putyu
 
 


Gyöngyi!
Remélem a csuklásod még nem hagyott alább :lol: :lol: :wink: , vagy inkább anyukád csukoljon? :wink: :lol:

Emőke!
Ábel belevágott a rengetegbe rendesen. :lol: :lol: :lol: . Tényleg ott a pont az időzítésért :)

Anikó!
Sajnálom, de szerintem holnap is kimennek, addigra meg még nagyobb lesz a HÓ :? .

Sz

szandrakiss
 
 


sziasztok,

48 nap=valami rota vírus féleség, Magda mondta, hogy 48 napig fertôzhet, de 1 hét után köteles közösségbe engedni a gyereket, mert gyógyult. Eszter is mehetett volna már tegnap, de csütörtökön megy csak. bár az is lehet hogy holnap, mert ma reggel végre teljesen jól ébredt, kijött a foga és a bölcsiben holnap van farsang. :) hátha kedvet kap a többi gyerektôl a jelmezhez!
mondjuk a barátnôm gyerekeivel egy kanállal ettek, ez meg mondjuk a bölcsiben nem fordulhat elô, úgyhogy remélem nem lesz gond a fertôzéssel. :?

Szandra, elég vizuális típus vagyok, úgyhogy megint jót röhögtem!:D

Gyöngyi: http://ertekforras.shp.hu/hpc/web.php?a=ertekforras

Jó szánkózást! :)
(én is megpróbálok du-ra szerezni, hogy ki tudjam vinni Esztert...)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Tudok kölcsönadni szánkót, jó csajos:)

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Judit, szuper lenne, köszi! nem találok sehol...
ez jellemzô rám, hogy ilyenkor keresek!
ha valaki tud tuti helyet, ahol kapható szóljon, légyszi!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Gyöngyi!
Óbudán :) Át kell autókáznunk az egész várost :?
De megéri, m itt nulla társasága van a Bogárkának :(

Akkor jövő kedd?

zsanett
 
 


Ja, Judit :)
Nagyon cuki Zorka, a szánkó tényleg durván csajos :)
A hóember méretet nem vittétek túlzásba:), de tudom persze csak azért h Zorka elérje ;)

zsanett
 
 


Esik a hóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol:
Délután, alvás helyet mi is a szánkózást választjuk, asszem :lol: :lol:

Zsanett!

A párom Békáson dolgozik, a 0-on 25 perc alatt itthon van! :wink:

Judit!!

Zorka de ügyes!!! Micsoda hóembert épített!!! :lol: :lol:

Viki!!

Kösz :lol: :lol: , de nem érdekel :lol: :lol: Csak furcsa volt, hogy eltünt az a beírás :shock: :shock:
Volt a csajszinak székletvizsgélata? Vagy csak a tünetek alapján gondolt a doki rotára? 48 napig milyen munkahelyen maradhatnál otthon betegácsiba?? :roll: :roll: Ők még pellusosak, a bölcsiben kellő foku a higienia pelenkázásnál, nem lesz gond!! Akkor gázosak ezek a fosós betegségek, amikor a gyerekek már "nagyok" és egyedül intézik a wc-t.

Szandra!

Én már nem csuklok :lol: Anyámat meg lehet továbbra is szidni :lol: :lol: Én akkor is élvezem! Tök jó volt: a játszótéren még szűz hó volt és a csajok hóanyalkáztak - sejtheted, hogy élvezték!! :lol: :lol: :lol:


Emőke!!

ajajjj, a legény könyvet írt??? :lol: :lol: :lol:


Mi is itthon vagyunk, mert még csepegtetek a Sára szemébe: kötöhártya-gyulladása volt (?), de csütörtökön már mennek oviba, én is dolgozni - addig meg kiélvezzük a havat! :lol: :lol:

Akkor kedd farsang - szupi!!!! :lol: :lol: :lol:

Anikó!
Csúcs vagy!!! Köszönjük!!Megháláljuk!!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Na jó, cikizzétek csak ki a hóemberemet:) Kesztyű nélkül 3 perc alatt ennyire futotta...majd este apa épít neki nagyobbat:)

Viki,
Tudod hol lakom? Priviben megírom a mobilomat, jöhettek a szánkóért, itthon vagyunk. Zorkát most teszem le aludni, úgyhogy ha jössz mobilon hívj lécci, ne csöngess!
Amúgy mi ugyanígy jártunk tavaly, csak akkor január 1.-én esett le a hó, amikoris minden zárva volt, ergo nem tudtam szánkót venni. (egyébként akkor ismerkedtünk meg Anikóékkal, tőlük akartunk szánkót kunyerálni, de nekik sem volt:))) )
Mire szereztünk egyet, azaz anyósomtól kaptuk, addigra meg már nem volt hó, úgyhogy Zorka is ma ült rajta először:)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?