Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt !

Itt nálunk Sopronban akkora hó van és most is olyan szépen esik ! :)
Viszont reggel avval a hírrel fogadott a főnököm, hogy a válság miatt lehet, hogy előbb el kell mennem pihenőre, mint ahogy terveztem ! :( :( :(

Briguska
Szép lett a vonalzód !
És ugyanolyan idős terhesek vagyunk ! :lol:

Earhart
Te is aug. 20-ra vagy kiírva ! :D
Mikor voltatok ezen a szép helyen ? Idén is terveztek (szülés előtt) valami kirándulást ?

Linácska
Jobbulást Lilinek !!

Anettoo
Az a lényeg, hogy a bébivel minden rendben, a neme pedig előbb-utóbb úgyis kiderül ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.30 13:00-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Rilla,ha előbb el kell menned szabira,akkor otthonra tessék gyorsan beszerezni netet!Nehogy lemaradj innen!!

Kép
Kép
tundi24
 
 

 
 

Anetto,
az óvónéni is szó szerint ezt mondta, hogy már jöhetne a tavasz.
Amúgy olyan kis édi kínai lányom van, ahogy nem tudja rendesen nyitni a szemét :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,puszi Lili szemére! :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Szép napot!

Itt esik a hó... és olyan hideg van :evil:

Tündi
Jó programotok volt tegnap :lol:

Briguska
Testvér mekkora?

Linácska
Jobbulást Lilinek!

Anettoo
A lényeg, hogy egészséges a baba :lol:

Sissi
Nálunk simán lehet szánkózni!
Vendég
 


Sziasztok!
Itt is remek az idő.És állítólag jön a kemény minusz így tuti megmarad a hó.Egyik szemem sír a másik örül.Örülök mert gyönyörű szép tiszta fehér minden és a Szabi már volt kint havazni az udvaron.És sírok mert unom már a hideget és a szélsőséges időt,és amúgy is a kényelmes kismama nacim vékony,és a még jó nacimba jövő héten már tuti nem fogok beleférni.Na max nem megyek sehová,vagy megyek macinaciban,vagy huzigálom a nemszeretem kismamnacimat :lol:

Linácska.Lehet,hogy Lilinek nem használ a homeos bogyo.A Szabi még sosem kapott antibiot vagy más gyógyszert.Az ő szervezete még reagál a homeosra.Viszont aki már kapott antibiót annak nehezebb.Tényleg az lenne a legjobb ha találnál egy homeos dokit,mert az testreszabottan tud homeos gyógyszert adni.
Viszont ami fontos!A szervezetnek idő kell,hogy dolgozzon.AZ antibió azért látványos mert kedély javító..
Viszont ha valami vírusos xart szedett össze a gyerek,és arra írnak antibiót az veszélyes is lehet és káros is.
No viszont,ha bakteriális fertőzése van,akkor arra meg nem jó a homeós cucc,max kiegészítésként.
Nekünk edig mázlink volt,mert a Szabi eddig vírusokat nyalt be,meg náthát,szóval semmi olyat amire indokolt lenne a gyógyszer.
Amúgy a Szabi is szombat este óta tök taknyos.Mára már javúl,de köhög is kicsit,nincs láza,csak a tipikus taknya nyála egybefolyik.De naprol napra jobban van.Szerintem kb hétvégére fog kilábalni ebből a takonykorból.

Anetto!Hát kíváncsi vagyok ki lapul a pocakodban.Kis szemérmes :lol: De tényleg az a lényeg,hogy minden okés és szépen fejlődik!

Kata!Csináltam fényképet a SZabirol ahogy kint havazik.Csak neked,hogy havat is láss,ne csak a napsütéses melegben legyen részed :lol:
Majd később tudom feltenni,mert úgy tűnik a képtár is behavazódott és sokáig konvertálja a képeket.

mimi12
 
 


Mimi
Antibiotikum kedélyjavító???? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ezt még nem hallottam...
Téli nyomottságra lehet, hogy azt kellene szedni? :roll: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig esik a hó.Lassan megyünk ki vásárolni,majd hógolyozunk.Délután pedig szánkózás.
Még nekünk sincs szánkónk,viszont a bnőméknek van és velük megyünk.

Én márc 5én megyek uh-ra.Már kérdeztem ugye nem baj ha csak 17+6 leszek?
Vendég
 


Mi is voltunk kint,ellapátoltam a havat.A telefonomat meg kiejettem,amikor bejöttünk vettem észre,hogy nincs meg...Betemette a hóó..de mükszik :P
Csináltam én is képeket!
Megmutatom a kis segédemet :wink:
Kép Kép

Az autó jégkaparójával segídkezett :)

Mimi,várjuk a Szabis képeket is! :) :)

Ági,hát tegnap nem unatkoztunk :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok
Tegnap megint mennem kellett ecsetelésre :cry:
Sokat rókáztam :( vasárnap este vacsicsatán voltunk és amiatt volt többszöri rókalátogató :(
Én úgy meijedtem a változatosság kedvéért,hogy az csak na!
A doki(természetesen sem az Én dokim és se Dr Várbíró nem volt bent) egy ügyeletes dokinéni csinálta meg!
Volt megint UH és most azt mondták,hogy fiam lesz :D
Na most akkor kinek higgyek? :D:D:D
Megyünk genetikára majd a 19-dik héten és akkor remélem már biztosabbra tudjuk majd :D


Puszi mindenkinek!
Rohanok megint ,mert a fiúk nagyon dolgoznak és én vagyok a sör és a KV felelős.....mást nem is csinálok :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Anettoo: a táblázathoz az adataim:

Valódi keresztnév: Ági (Ágnes)
Születés várható időpontja: 2009.08.17.
Kórház: BAZ Megyei Kórház, Miskolc
1. baba lesz, nemét még nem tudjuk
Nevek: esélyes az Emma vagy Inez és Bence, ha fiú
(Ezek az én favoritjaim, a férjem addig nem nyilatkozik, még nem tudjuk a baba nemét :) )
Következő vizsgálatok: február 25. AFP, március 19. 18 hetes uh
(Az AFP idején 15+6 leszek a menstruáció szerinti számításnál, de a legutóbbi uh alapján csak 15+2. Remélem, ez nem gond, max. ha valami nem stimmel, megismételtetem...)

A szopiparna.hu nagyon tetszik, tényleg jó áron vannak szép dolgok :)! Szerintem nyáron rendelek majd tőlük néhány dolgot. Amin gondolkodtam: miért jó az egész garnitúrát kimosni, nem egyszerűbb csak a huzatot? Szerintem a párna és a paplan töltetének nem használ a mosás, ráadásul úgy egyben ki sem lehet vasalni. Célszerű külön huzatot is venni, nem? Gyakorló anyukáknak mi a tapasztalata :)?

Nálunk is intenzíven havazik hajnal óta. Nem örülök neki különösebben, mert délután mennem kell a háziorvoshoz, ekg-t csinál.

Pocitéma: nekem is szépen gömbölyödik :). Nem vagyok filigrán, így nem igazán tűnik még fel az ismerősöknek (csak azoknak, akik tudnak a babáról), de én már látom a változást.

Kép
angelita
 
 


Anettoo
Ezt nem hiszem el, hogy Earhart ilyen csúcs helyen lakik !!! :D :D
Earhart, hogy kerültél oda ??? 8)

Tündi
Ha kényszerszabira kell mennem, akkor tutira beköttetjük otthonra a netet, már kis sem bírnám nélkületek ! :roll:
Nagyon édi a gyerkőcöd a hóban ! :D

Mimi
Várjuk a képeket !!

Noki
Hűha, ez kezd izgi lenni ! :D Kíváncsi vagyok, hogy ki lakik odabent tényleg ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Sziasztok lányok!

Kb. 1 hónapja bejelentkeztem, azóta meg eltűntem :oops: , pedig olvaslak benneteket, csak mire a napi 3 oldalon :shock: túl vagyok, addigra lépnem kell a gép elől és nem tudok reagálni/hozzászólni :)

Olyan jó olvasni, hogy mindenki szépen növeszti a babát, semmi gond a kicsikkel :D

Voltunk mi is integrált teszten még 3 hete, mostmár jövő héten AFP és utána kukucska... már nagyon várom, annyira kíváncsi vagyok.... úgy emlékszem, elsőre nem izgatott ennyire :)

Annyira jó, hogy így beszippantott titeket a vásárlási láz :) , még van vissza 6 hónap és már megvan a babakocsi, kiságy terv.... mi júniusig nem nézegetjük, mert addig még az árak is változnak+nem tudnánk hol tárolni a cuccokat ennyivel előre.
Nekünk a sokaknak tetsző macis ágyunk volt. Bébikorban szuperül funkcionált, de amikor már nem kell rács, mert kimászik a gyerek, hanem inkább leesésgátlós sima ágyra van szükség, azt nem tudta, (nálunk a franciaágy és egy szekrény között volt és nem okozott gondot, de szobaátrendezés után) ezért el is adtam és vettünk egy nagyfiús ágyat, aminek van pereme. Persze majd 4 éves korban megint jó lenne, mert akkor már nem gurul le az ágyról... Egyébként szép és masszív is, tudom ajánlani :wink:

Máté már most mondja, hogy a tesóbaba majd az ő ágyában (vele) alszik majd, hogy nem akarom letörni :D . Nagyon jó érzés, hogy így várja a tesót, kb kétnaponta megkérdezi, hogy megnőtt-e már és kéri, hogy nyomjam ki a hasam, hogy nagy legyen :shock: :lol:

Szopipárnánk nekünk is volt, de nevével ellentétben csak szopizásra nem használtuk.... volt deréktámaszom, könyökemelőm, gyerekkitámasztó, de a fekveszopi jött be nálunk, így ezt a funkcióját nem tapasztaltam ki.

Kevesen raktok fel képet, én most ezt egy kicsit pótolom, maciságy és szopispárna

Kép Kép Kép

Orsi
Kép
Kép
spulni
 
 


Ha valaki a szopiparna.hu -ról rendel párnát akkor ne rendeljen hozzá plusz töltetet ,mert így is ki kell belőle venni,annyi van benne!!!
Viszont valóban itt a legolcsóbb és ugyan az mint amit a Brendonba, vagy a Kikába lehet kapni!

Kép
noki&potyi
 
 


ja és bocs, hogy név szerint nem reagálok, de majd igyekszem :D :oops:
spulni
 
 


Csajok!Nem jó a képtár,nem tudok képet mutizni.No lehet lekicsinyítem,és csatolok egyet a hozzászóláshoz.(ha tudok.

Noki!Elvileg ha nikecel golyó van a párnában,az össze megy idővel.Bár én csak fotellal kapcsolatban olvastam valahol,de aba állítólag pótolni kell idővel.De lehet az 2év :lol:
Viszont ha ki kell venni belőle,akkor lehet valami kis játékot varrni és abba tölteni :lol:
Ja Noki,a végén még kiderül ikreid lesznek,és ezért látnak mindig mást :-)
Spulni,jók a képek :lol:
Sajnos a mi ágyunkbol is csak 2rácsot lehet kivenni,és ha leszedjük az egész rácsot,akkor valószínű reggelre a földön aludna a Szabi :lol:
Se ebből legalább lehet rácsot kiszedni,és így jó.De nyáron a Szabi is költözik valószínű nagyfiús ágyikóba.Majd meglátjuk,hogy lesz jó mindenkinek...

mimi12
 
 


Spulni,
enyém gyereknek eszébe nem jutott kimászni a kiságyból :lol:
És lepakolni a szekrényekről, felmászni a bútorokra.... semmi.
Apukám már mondta is, hogy 1000%, hogy a második ennél jobb gyerek már nem lehet, max. szerencsém van, ha ugyanilyen lesz :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!
Újra itt. Úristen, csak fél nap volt, de jó sok hozzászólás született. Nem győztem olvasni :shock: , de ez a jó! :D
Még nem tudom a neveket, ezért nem mindig válaszolok én sem névre, majd ha belejöttem! :)

Tundi24, Ágota80: kis Brigus 19- én lesz 1,5 éves. És pont kettő mire jön a testvérkéje.

Anettoo: jól emlékszem tiéd a tábla? :oops:

Adataink:

Keresztnév: Brigi,
Korom: 33
Lakhely: Mogyoród fél éve, előtte Újpest
Születés várható időpontja: 2009.08.20.
Kórház: Budapest, X. ker., Bajcsy (másodszor)
Testvér: Brigus 2007.08.19.
Kontroll: 02.18. AFP- ét beszéljük meg, mikor lesz
Nevek: Bettina vs Balázs (apuka után)

Noki: bocsi, nem tudom miért ez a neved, de ha olvasom, úgy megkívánom a nokedlit, hogy otthon csinálok is. Pedig én még esténként megvendégelem róka komát, de mégis.... :lol:

Szopipárna: én vettem tőlük szettben, ami annyi, mint a Brendonban csak a párna. És ha szettben veszitek plusz huzat jár hozzá ajándékba, választható szövettel. Nekem nagyon bejött szoptatáshoz, nagy baba volt, hosszú evésekkel de így simán elvoltunk. Ezt a részét (is) már nagyon várom. De hogy addig mit fog kis Brigus csinálni... :shock:

Én most Csepelen csücsülök munkahelyen, itt is esik a hó, azt hiszem én is veszek estére szánkót.

Van valaki Mogyoród környékéről?

Kép
Kép
briguska
 
 


[quote="v.piroska"]e írta:v.piroskaarhart: ja bocs benéztem
csak aug 20.
hát ez majd kiderűl


Csak azt néztem, hogy aug. 20-ra van kiírva: Madaran, Rilla, Briguska és én :wink:

Linácska
Lilinek mielőbbi gyógyulást kívánok!

Anettoo
De jó! Az olyan jó lehet, ha már érezni a baba mozgását! :lol:

Rilla
Én most is nyaralok :wink:
A szerelem hozott :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Tündi
Ez a gyerekmunka :roll: :wink:
Hó... én meg ülök az árnyékos teraszon :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Noki
Mikor múlik el már nálad ez a problémasorozat?
Fiú-lány :roll:
Vendég
 


Ági, Brigi: üdv köztünk!

Most rosszalkodom: a mh-emről írok.
Kicsit csodálkozom, mert elvileg Anettoo-val egyidősek vagyunk, ő meg már túlvan a 18 hetes uh-n, én meg csak 2 hét múlva megyek. (Anettoo, kép nincs? ) Na mindegy, nekem a dokim mondta, hogy azon a héten menjek, biztos tudja! Csak érdekes...
Ja, Anettoo mehet a táblába: uh 03.03. 09:40 :)

Briguska, nálunk is az egyik befutó név a Bettina! :)

Csajok, nektek nem viszket a hasatok? Mert nekem már két napja néha olyan érzésem van, mintha hangyaboly masírozna rajta... :) Tapasztalatlan lévén: ugye ez még nem a picur? (Mert egyébként még nem érzem őt :( ) Merthogy kívülről érzem, nem belülről. Báááár... ki tudja? :oops:

Linacska, remélem nekem is olyan jó kisbabám lesz, mint Neked Lili! Attól félek, nehogy nyűgösködős, sírós-rívós legyen... De ha olyan lesz, az sem ügy, megoldjuk! :)

Állítólag A suttogó titkai egy jó könyv - már be is szereztem, csak még nem jutottam el az olvasásáig. Van tapasztalatotok ebben? Ismeritek a könyvet?

Ja, és ötletek az ebédhez: paradicsomleves, kárpáti pulykajava fokhagymás tejföllel. :) (Ezt választottam az étlapról, ma ezt fogom enni - nem tudom, elkészíteni nagyon macerás-e, de a nevéből ítélve úgy tűnik...na nem a parileves :) )

Kép

Kép
hmbori
 
 


Brigus!
Csepelről Mogyoródra??? :cry: :cry:
Legalább kocsival jársz??
Mi Érden lakunk,a párom Újpesten dolgozik(laktunk ám mi is Újpesten).Pár órája beszéltünk,és mondja,hogy káosz van minden fele.Itt az M7-M1 bevezetőjét nem takarították meg defektet kapott a hókotró :roll: Hát könyörgöm!!!! Hol a f..sz ban élünk???1db hókotró jut az autópályára???Hát legalább 2 nek kéne egymás mellett mennie és mindkettő irányban,az összesen 4hókotró.Büdaörsről Budakeszire nem lehet átjutni,mert esett 10-15cm hó,és képtelenek letakarítani.Viszont ha valaki Budakeszin lakik maradjon is ott,mert onnan tovább semerre nem lehet menni.ÁÁÁÁ 86ban 3x ennyi hó esett és nem volt ilyen fejetlenség.
Ja és mondta a párom,hogy az autópálya reggel jégbordás volt.

Tényleg Kata!Te dolgozol is amúgy vagy nem kell dolgoznod?

mimi12
 
 


Hmbori,
én elolvastam a suttogót, szerintem alapvetően egy jó könyv, csak valahogy úgy kell ezt is használni, mint minden mást, hogy jól elraktározni, és ami bejön belőle, azt használni, mert azért szerintem van, akinél nem jön be. De alapvetően értelmes dolgot ír, próbál egyensúlyt teremteni a két véglet: minden nyikkra cici, és a szigorú napirend között.
Mondjuk nekem a napirend amúgy is a halálom, mármint az, hogy valaki annyira ragaszkodik hozzá, és soha egy percre sem enged belőle, hanem ehhez igazítja az egész család, látogatók... életét.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja, és én is csak 19+3 napon megyek 18. heti UH-ra, 18-20 hét között kell, akihez én járok szonográfus, ő a betöltött 19. hét után szereti csinálni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bori!
A suttogós könyv állítólag nagyon jó.Én viszont az ilyenekkel úgy vagyok,hogy nem biztos hogy az én gyerekem is olyan,mint a könyv írójáé :lol:
Szóval jók ezek,de én nem hiszek bennük.Már sikerült túljutnunk a kezdeti nehézségeken 2gyerekkel is,mindenféle szakirodalom nélkül,ösztönökre hagyatkozva.
Viszont jó ha valaki kiolvassa őket,aki még tapasztalatlan a gyereknevelésben :wink:
Kaja.Hát a fokhagymás tejfőllel tuti elboldogulunk :lol: :lol:

mimi12
 
 


Vizsgálatok lemaradtak.
Uh-ra még nem tudom mikor kell mennem,gondolom kb 3hét múlva.
Viszont AFP-re 25.-én megyek,vagyis 16+2 naposan.
Az előző terhességel előbb küldött a doki a 16. hét előtt.Akkor kicsit alacsony is lett az AFP 0,8 de még ez is jó tartományba esik azt hiszem.Most a betöltött 16.hét után megyek.Hát majd kiderül.De annyira nem is érdekel az afp.Lasan csak beszüntetik itt is.Állítólag kb 50% a megbízhatósága.Azért ez eléggé gáz!

mimi12
 
 


Köszi, Linacska, most tényleg nagyon megnyugtattál mindkét infóddal! :)

Hát, a napirend majd úgyis kialakul. Első pár nap/hét a megfigyelés időszaka lesz, hogy a picurnak milyen az életritmusa alapból, aztán meglátjuk, igényel-e "rásegítést"? :) Legalábbis most így képzelem el, aztán lehet, hogy máshogy lesz - két nap után bedobom a törülközőt, és felrázom a gyereket, ha már 8 órája alszik (bár ha ez éjszakára esne, talán még jól is jönne...). Szóval majd kialakul minden - azért jó, ha előre olvas az ember mindenféle elméleteket. Akinek már van babája, annak egy fokkal könnyebb, de persze az sem kizárt, hogy valaki pont rosszul éli meg, hogy máshogy alakul minden (ha...), mint a korábbinál. Hú, ez most nagyon filozofikus lett..

Kép

Kép
hmbori
 
 


Mimi
Elvileg dolgozom :wink:
De ha megszületik a baba, akkor itthon maradok...

Linácska
Szerintem, valamilyen rendszer kell a napban...
Vendég
 


Nálunk gulyásleves lesz :lol: :wink:
Vendég
 


Mimi,
én is Újpesten laktam 6 évig.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hát igen Mogyoródról járok Csepelre dolgozni, de már nem sokáig. :lol: Kis Brigussal elkövettem azt a hibát, hogy végig dolgoztam, jöttem 40 fokban is. Na ez nem lesz, félidőben leteszem alantot. És ezen gondolkozzon a sok első babás mami is!!!
Hasviszketés téma: nem tudom kened- e már a hasad, ha nem, akkor itt az ideje elkezdeni, nehogy csíkos legyél. Ez attól lehet, hogy feszül a börőd, tágul. Nekem nagyon bevált a Milupának a terhességi krémje, 75 ml, DM- ban 1300, tescoban 1000.
Bettina név: igen láttam, hogy más is ezt a nevet választja, aminek örülök is, meg nem is. Örülök, mert jó az ízlésünk, de félek, nehogy divat legyen belőle....

Kép
Kép
briguska
 
 


Earhart,
persze, kell rendszer, csak azt nem bírom, hogy ha ebből soha, egyszer sem enged az ember. Pedig mindig van vendégség, nyaralás..., és ezek a babák szoktak eljutni odáig, hogy csak otthon alszom, csak anyával alszom, ha valami nem úgy alakul, ahogy addig, akkor ordít...
Nálunk is van rendszer, de ha egyszer véletlen 11-kor jövünk haza, és Lili a barátnőméknél fürdött meg, és a kocsiban már beájult, azért ez sem tragédia. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hiányoltátok a képeket:
Teszek én is: "miből lesz a cserbogár"
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Micsoda forgalmas hónap lesz ez az augusztus :lol: :lol: :lol:
Én napirend párti vagyok (persze nem az elvetemült fajta). Szerintem az első 6 héttel meg lehet alapozni a továbbiakat, akkor még úgy sem jellemzők a hosszan látogatók, meg vendégségbe menés.

Bori, nincs bent a főnök? :wink:

Tündi, Lina, nagyon helyesek a törpikék!
Vendég
 


Én a blogba tettem nemrég hasonló képet a Szabirol.Ott meg tudjátok nézni :lol:
Nagyon szép baba volt Lili.Igazi hajasbaba.És milyen szép kiscsaj lett belőle :wink:

Rendszer.Nálunk az esti lefekvés a rendszer.De nem mindenáron.Itthon ez hatalmas előny,mert nyáron ha vendégek voltak,és kint csücsültünk éjfélig,a Szabit simán le lehetett tenni 9körül aludni.Meg délben is,és nem esett kelt meg fetrengett álmosan sosem.Viszont nyaralás alatt simán bírta 11-ig,meg a nagy sétákat.Ha nem itthon vagyunk,akkor a Szabi is tök máskép viselkedik.
Mindenben van jó és rossz is.Pl az ismerősőknél abszolute nincs rendszer,hogy mikor fektessék le este a gyereket.Le fektetik ha álmos,ez lehet éjfél is.Nálunk pl szilveszterkor itt volt egy baráti pár,a SZabi kb 9-10közt elment aludni,mi felnőtek meg tudtunk dumcsizni társasozni,nyugiban trécselni.Az ismi gyerekei hulla fáradtan szédelegtek hisztiztek éjfél után is,mert szülők nélkül nem alszanak.
Azért ez sem normális szerintem.
Viszont napközben annyi a rendszer,hogy 12után valamikor megy a SZabi aludni,de akkor ha látom,hogy álmos,és ennyi a rendszer. :lol:

mimi12
 
 


Én Carbonara tésztát csináltam. Nem spagetti, de finom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Jimbone!
Nekem a Knerczer László a dokim. És a Móni a szülésznőm. Neked?

Kép
Kép
briguska
 
 


sziasztok!

Ismét üdv az újaknak. Tök jó, hogy már ilyen sokan vagyunk.

Este megyek uh-ra. remélem nálunk is minden ok lesz. Majd megróbálok jelentkezni.

Linácska: Carbonara-t én is nagyon szeretem. Nálunk vadas volt az ebéd

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Briguska: már kenegetem magam a "problémás" helyeken - ezért is csodálkozom, hogy mégis viszket... Kétfajta krémet vettem: az egyik sima gyógyszertári - ezzel kezdtem, mert még júliusban lejár, fogyjon el előbb - és a másik pont Milupa-krém! :) Örülök, hogy tapasztalatok alapján is jó! :)

Linacska: milyen szép lett Lili! Milyen jó lesz, amikor a mostani pocaklakókról is tudunk ilyen képeket feltenni! :) (Lehet, hogy majd poénból felteszem az 5 hetes petezsákról készült képet és a 18 hetes uh-n készült képet - azért ott is szép nagy lesz a változás! :lol: )

cscsi: nincs itt a macska, cincognak az egerek... :) (Egyébként bent van a főnök, csak nem érdekli, hogy mit csinálok...)

ádibaba: vadas, hmmmm......, imádom! :) Küldesz nekünk egy adagot? :wink:

Kép

Kép
hmbori
 
 


Ha lemaradok csajok képtelen vagyok mindent megjegyezni :roll: ez borzasztó :wink: :D :oops:
Pedig ma már nem hiszem,hogy tudok jönni..

Köszönjük a dicséreteket Lucusra :) Szorgalmasan segített ám :) Csak a fránya kesztyűt nem akarta felvenni!

Briguska,megkérdezhetem,hogy te hogy dolgozol a kiscsajszid mellett?bölcsiben vagy baby sitterrel van?

Rilla,helyes,hogy úgy gondolod,hogy kell a net otthonra is :wink:

Ádi,majd gyere mesélj mi volt az uh-n.

Noki,lehet tényleg ikreid lesznek :wink:

Linácska,nagyon szép kiscsajszi Lili! :)

Mimi,azért próbáld meg feltenni azt a képet :wink:

Délben voltam a védőnéninél,kaptam egy csomó olvasnivalót!:) A súlyom láttán meglepődtem.. :roll: kissé sokallom,de mindegy ezt veszik indulónak..he-he-he :) Haskörfogatot is mértek,amit szolnokon nem.
Vízeletet is megnézték,minden rendben van.Majd 2hét múlva jön családlátogatásra!:)
És menni kell egy csomó helyre!EKG?házidoki,fogászat,labor :)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi!
Nem tudom feltenni a képet,még mindig nem konvertálta a képtár.Valami hiba van.Le kéne kicsinyítenem,hogy ide csatolni tudjam,de lusta vagyok rá.
Hátam mögött a vasalás,és neki kéne esnem a bablenyónak,mert bár a leves hamar megvan,de csipetke nem lesz magától :lol:

mimi12
 
 


sziasztok lányok!
sajna, én sem tudok sokat jönni, inkább hétvégén, mint Bori,de azért igyekszem...Tényleg jó, hogy gyűlünk!!:lol:

üdv az újaknak!! Ági, Birgus (aug. 20. :wink: :wink: ) :lol: :lol:

Húú, ez a szopipárna tetszik. Sokkal jobbnak tűnik a netes, mint a brendonos! nekem is az tetszik, hogy össze lehet kötni... v. a brendonost is, csak azon nem látszik?

Noki :lol: Szerintem akkor fiú, nem?? Hiszen, ha láttak valamit??? :roll:

Earhart :lol: én is mennék....hmmm, ez a vízesés!!!! kérünk még képet!!

Linácska :lol: Nagyon édi Lili!! :lol: tök jó ötlet, hgoy így feltetted, milyen is volt kicsinek!!
Akinek már van gyerkőce tehetne fel uígy, mint Linácska, hadd lássuk, miből lettek tényleg a kis "cserebogik"!!!

Irdab :lol: voltatok abban a bútorboltban??

én mintha jobban lennék pár napja (nem csak a nátha gyengül), nem nagyon van hányingerem, csak néha az az iszonyú éhségérzet!!
ma zöldbabfőzit csináltam, és tegnap sütöttem le oldalast. Tényleg, azt tudom, hogy nyers tojást nem szabad enni, de lágyat vajon??? :roll:

basszus nekünk is még hol van a köv. uh!! Anettoo :lol: beírod, hogy márc. 9 :roll: :roll: még olyan sokat kell addig aludni!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Csajom otthon van apával, meg néha nagymamával, bébiszitter barátnővel. Apa otthon dolgozik, könyvel.

Kép
Kép
briguska
 
 


Jajj, most nézem az előző oldal "bogijait"
Spulni, Tünde!!!!! :lol: :lol: :lol: azért ilyen segítőt én is elfogadnék!!! nagyon édik!!
Ja, és Spulni :lol: én vagyok az egyik maciságy-rajongó, még egy-két ok, hogy azt vegyük!! nektek volt hozzá ágyneműtartó?

ja, és házasélet... semmi gond nincs.. hu, pedig paráztam rendesen!!!azért a 9 hónap kicsit sokkk lenne hancúr nélkül... Remélem, nem kockáztatok. A doki végül is nem mondta, hogy lent tapadna a lepény v. ilyesmi...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Brigus :lol: te érzel már vmit odalent?? Neked mondjuk biztos már volt hasonlóban részed
(képzeljétek, a beteg babánál a 21. hétben sem éreztem még..)
én mintha valamit éreznék, de inkább csak a súlyt, hogy ott van Ő.

Azért szeretném, ha a köv. uh- kiderülne, mi van a lábija között!!! :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Én már a rezgést éreztem, amit itt is írt valaki és nekem is volt kis Brigussal anno. Néha este már olyan bökdöső igazi mozgást is mintha éreznék, persze ha a kezem ráteszem semmi. :)

Kép
Kép
briguska
 
 


Jaj, lányok, nem is mondtam még :!: :D
Tegnap vettem egy Kismama-újságot, és végre találtam benne valamit, ami egyből megfogott és el is határoztam, hogy mindenképp olyat fogok venni a picurkámnak.
Ne nevessetek ki! :oops:
Kisvakondos cumisüveg :roll:
Olllllyan aranyos! :)
Ez az első babacucc, ami hatással volt rám, és "muszáj-megvennem-érzés"t generált! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Bori :lol: a mostaniban van róla kép? Vagy reklám?
én eddig egy kispulcsit vettem így, hogy "leszólított" a boltban. Nem volt kecmec... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Spulni
Nekem nagyon tetszik a macis ágy, nagyon gondolkodom rajta !

Earhart
Hogy ismerkedtél meg a pároddal ? Elmeséled, hogy hogyan kerültél ilyen szép helyre ? :D

Hmbori
Nekem is megvan a Suttogó, én csak jót hallottam eddig róla, bár én még nem olvastam, de nemsokára nekikezdek.
Mikor veszed meg a cuclisüveget ? :lol:

Mimi

Milyen értékek közé kell esnie az AFP eredményének ?

Briguska
Miért nem javaslod végig a dolgozást ?....én úgy tervezem... :roll:

Linácska
Nagyon szép a kislányod !!

Tündi
Én holnap megyek védőnőhöz, de én már másodszorra.
Remélem nálunk még nemm tervezi ilyen hamar a családlátogatást ! :shock:

Madaran
Volt egy beteg babád ?? megkérdezhetem, hogy mi lett vele ?

Kép
Kép
rilla_
 
 


Spulni
Nekem nagyon tetszik a macis ágy, nagyon gondolkodom rajta !

Earhart
Hogy ismerkedtél meg a pároddal ? Elmeséled, hogy hogyan kerültél ilyen szép helyre ? :D

Hmbori
Nekem is megvan a Suttogó, én csak jót hallottam eddig róla, bár én még nem olvastam, de nemsokára nekikezdek.
Mikor veszed meg a cuclisüveget ? :lol:

Mimi

Milyen értékek közé kell esnie az AFP eredményének ?

Briguska
Miért nem javaslod végig a dolgozást ?....én úgy tervezem... :roll:

Linácska
Nagyon szép a kislányod !!

Tündi
Én holnap megyek védőnőhöz, de én már másodszorra.
Remélem nálunk még nemm tervezi ilyen hamar a családlátogatást ! :shock:

Madaran
Volt egy beteg babád ?? megkérdezhetem, hogy mi lett vele ?

Kép
Kép
rilla_
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?