Új privát üzeneted érkezett!

Rodina

megvan a kép, de sajna a papír már nincs. Az biztos, hogy 2007.09.24-én teszteltem, (a + teszt még mindig megvan :oops: ) A fotó pedig 2007.10.03-án készült két peteszák látható rajta.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszi dy!
És nincs semmi a petezsákodban? Egy pötty sem?
Mióta ezt olvastam egy oldalon, azóta úgy aggódom.


Egyébként hol találom dita naplóját?
rodina74
 
 


Rodina

A vonalzója alatt van egy sor, arra kattints rá! Dituliblog....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 

 
 

Dita


Ezek nagyon szuper hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vicky,
köszi, egvárjuk a jövőhét csütörtököt párom eredményével, aztán ha a doki csak vitamint javasol, akkor elkérem az elérhetőséget. Köszi még1x!

Zsuzska,
basszus, pedig én is abban reménykedtem, mint Den ika, hogy bentfognak és gyorsan meg is császároznak. Továbbra is kitartás, remélem összejön a csütörtök.

Rodina,
ne aggódj, szerintem a legtöbben 6 hetes kor körül mennek uh-ra és az alatt az 1 hét alatt sokat nő az embrió. Minden rendben lesz!

Denika,
nagyon szépek a dekorációk, nagyon ügyik vagytok!

i.kata
 
 


Dita!

Nagyon-nagyon örülök a jó híreknek! Gratulálok!
Mindent bele! :lol:
rodina74
 
 


Dita,
basszus, mennyi féle gyógyszert kapsz? :roll: Szerintem a Decánál mindegy mikor adod be, csak az a lényeg, ahogy írtad is, hogy ugyanabban az időben kell. Nekem kimondottan mondták, hogy amikor megyek vv-re, nehogy beadjam a vv előtt, mert akkor nem lesz valós az eredmény. Úgyhogy én is mindig este adtam be.
De m indegy, az a lényeg, hogy indul a stimu és akkor még kb. 10 nap és punkció?

i.kata
 
 


Dy,
akkor ne hagyj apának egy perc pihenőt sem! :wink:

i.kata
 
 


Dy?

És a te akkori petezsákodban látszott már valami?
rodina74
 
 


Rodina

Félve írom, mert megvan a papír.... 5 hetes voltam, 2 petezsák, benne embrió.....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


De lehet, hogy csak annyira pici még a tied, hogy nem lehet látni annyira! Vagy egy kicsit később történt meg a beágyazódás, és akkor még valóban nem lehet látni az embriót!

Ne gondolj semmi rosszra, ha valami baj lenne, akkor már a dokid mondta volna!!!!!!!!


Ja, és én természetes úton voltam terhes! Nem lehet igazán tudni, hogy mikor volt akkor pé-m! Az utolsó mensiből számolva jött ki az 5 hét! Ami lehet, hogy akkor már több volt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.02.16 19:45-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina,
szerintem ezen nagyban függ az uh gép élességétől, és érzékenységétől. És az is lehet, hogy neked később volt a beágyazódás.

i.kata
 
 


Dy!

Nem, jobb hogy leírtad.
A gép elég jó volt, a kép is olyan, mint más uh kép.

Hát ez van. MAjd meglátjuk mi lesz.
rodina74
 
 


Rodina,
nyugi, nekem a lányom 5 hét 4 naposan egy 5 mm-es petezsák volt, Pötty ugyanígy 5 hét 4 naposan egy 6 mm-es petezsák. Semmi más nem látszott benne. Utána 7 hét 2 naposan mentem, és akkor már a szíves is dobogott. Ja, és négy hét 4 naposan meg még a petezsák sem volt, csak a megvastagodott nyálkahártya látszódott. Ja, és tényleg nagyon gépfüggő, hogy mit látnak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


twist: A dokim mikor megnézett uh-val egy hete, akkor nem voltam. Most már szedem a gyógyszert és várom, hogy megjöjjön. Nem tudom, hogy nálam lehet-e ilyen, de én örülnék neki.



vicky79
 
 


Rodina, nekem sztem van fent képem kb. július első heteire tehető az én első uh. Június 21-én derült ki a terhességem akkor voltam négy hetes onnan kitudod számolni kb mikor lehetett. De azt tudom hogy mindig tettem fel képet. :wink:


Ditus, jó volt hallani a hangod vazze, bizti ügyi voltál ma, megyek elolvaslak a bloggodban. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Rodina

Beszéltem az uh-s barátnémmal, mert nem hagyott nyugodni a dolog. 5 hetesen még embrió nem látható!!!

a mostani informciók alapján a pém.re értve, valszeg nem 5 hetes voltam, a 6 hét vége felé jártam,amikor még nem volt szívhang!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Linacska!

Köszönöm a biztató szavakat. Remélem minden rendben lesz.
Lehet, hogy mindig korán elkeseredem, és kikészítem magam, de én NAGYON AKAROM EZT A BABÁT.

Majd meglátjuk mi lesz.
Azt hiszem előveszem valahonnan a pozitív gondolkodásomat. :oops:
rodina74
 
 


Na visszaolvastam úgyahogy!

RODINA
Az elevittől nekem szorulásom volt. :oops: A gravidánál nincs ilyen bajom.
Még nagyon fiatal a terhesség egy hét múlva már többet láthattok! :)

ANCSIKÁM
Örülök, hogy jól vagytok, király hogy elmúltak a panaszok, ne tűnj el nekem ennyire mert aggódom, hogy valami baj van. Az sms-emre sem válaszoltál a múltkor! :roll:

NÉMÓKA
Jó volt ma hallani a hangodat és elolvastam a részletes leírásodat, hogy mi történt veled, hát nem irigyellek az elmúlt heteidért, de sztem amint hazamehettek Rékával minden okés lesz már. Eléggé összejöttek a dolgok nektek, de az a lényeg amit a telefonban is mondtam, mindketten jól vagytok most már, Réka gyarapszik, te is gyógyulsz. Ölellek, vigyázzatok magatokra.

KATA
Én dél előtt nem sokkal beszéltem Monic-kal, és mivel Csibivel is volt alkalmam nemsokkal a szülés után beszélni hát Monicnak olyan volt a hangja mintha misem történt volna, Csibikémnek drágámnak egy kicsit zaklatottabb volt a hangja ...... ha nem mondja hogy kint van Dani el sem hiszem.
Olyan természetességgel számolt be nekem a történtekről amit én szörnyülettel hallgattam....... hát ko lettem tőle.... komolyan bennem volt a para, hogy majd egyszer nekem is ilyen fájdalmakkal kell szembenéznem?

Lehet, hogy az unokahúgom 10 évesen már okosabb mint én! :wink: :lol: Tegnap nagyon erőteljesen próbált lebeszélni a gyermekvállalásról! :wink: :lol:

Hát ezt még ennyire előre nem lehet tudni sztem, hogy mikor lesz a punkció. Sztem több lesz mint 10 nap. Majd meglátjuk.

VIUS
Sajnálom, hogy a teszt nem lett kétcsíkos! :(

LINACSKA
Köszi a tegnapi infot. Ma is szükségem lesz majd egy segítségedre a gonallal kapcsolatban egy valami még nem világos.

BUMI
Hogy érzed magad?
A szülinap azért kellemesen telt remélem nem bánkódtál.

SUSKA
Sajnálom, hogy rossz volt az éjszakád.
Akkor indulnak a drukkjaim.
Nagyon igzi.
Pont ma olvastam egy cikket a Sarkáról hogy milyen hisztis picsa, és hogy nem tud öltözni a nagy hasától, hát egy képet mutattak kb. akkora volt a hasa mint nekem most..... akkor mit szólt volna Évi pocakjához. Ja és 20 kilót hízott. Nem látszik igazán rajta.

VICKY
Túlstimuja van ezek szerint? Annyira félek ettől mostanában sokat hallottam ilyet, hogy leállították. Én megőrülnék ha velem ilyen történne. ...... nagyon szortítok nekik, hogy összejöjjön.... +++++++++

piri???

DY
Jó vastag a mnyh. Drukk a spontánkodáshoz ++++++++++

DENIKA
Jól nyomod az alvást, várom a pocifotót.
De édesek a Micimacis dekorok, Nikinek is nagyon fog tetszeni. ÜGyesek vagytok!

dita75
 
 


Sziasztok!
Rodina, gyönyörű a babó!
És mi az a másik fekete folt balra alul a baba alatt? Nem egy másik baba? :wink:

Ditus, tudtál venni filmet nekem? Ha nem az sem baj, mert valaki lehet, hogy át tudja nekem venni...

Dy, hát én most nem csinálok semmit, csak élvezem az életet:)) Semmi tüszőérlelés:)) nyugodtan megelőzhetsz, nem bánom!:))) Babára fel!
A hőmet sem mérem, tényleg semmit sem csinálok, csak lazítok és akkor vagyunk együtt apával, ha akarunk. A peteérés most csak úgy lesz és nem görcsölök rá. :)) :wink:
Vendég
 


Dy!

Nagyon édes vagy!

Nagyon köszönöm nektek a lelki támogatást.
rodina74
 
 


TWIST
Hát nem volt pofám előhozakodni ezzel mert kb. 50-en álltak mögöttem a sorban és lehet, hogy meglincselnek, hogy ilyesmivel hozakodom elő.
Ha nem sikerül az átvétel természetesen megveszem neked, akkor amikor nem tobzódik a hátam mögött a fél ország. :?

dita75
 
 


Dita,
ezen nem fogunk össze veszni: Te frissnek hallottad, én fáradtank. Egy a lényeg, hogy Danika egészségesen megszületett :wink:
Drukkolok a szurikhoz.
Az én unokahugom teljes erejével azért drukkol, hogy legyen unokatesója :lol:

i.kata
 
 


KATA
Hát frissnek azért nem, de Csibiéhez hasonlítva "frissebbnek"! :roll:

dita75
 
 


KATA
Ja enyim unokahúgom sztem féltékeny! :wink:
Most is tiszta lökött volt hogy ha nem őt hallgattam, hanem a nővéremre figyeltem. :lol: Pedig emelett meg egyfolytában szekált valamivel. Odadugta a combját az enyémhez, hogy kétszer akkora, meg hogy ki vágja a hajamat, mondom fodrász, erre megszólal hát elég béna. Aztán megkérdezte hány éves is vagyok? Mondom 33. Ilyetszól még csak? Lehet többnek gondolt? :roll: :roll: :roll:
A szemüveg sem áll jól, szóval nem felelek meg a kisasszonynak mostanában semmiylen szempontból ahogy látom! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Itt vagy velem, mint egy új remény,
Az éjszakát felváltja a fény,
Csak egy perce élsz, nézlek boldogan,
Úgy vártam rád, édes kisfiam.

A régi vágy újra szárnyra kél,
Míg dalt susog kinn az esti szél.
Minden bánatom eltűnt nyomtalan,
Mosolyogj rám, édes kisfiam.

Egy rózsakert hinti árnyait,
Nincs fontosabb, mint az álmaid,
Még egy szót se tudsz, mégis annyian
Hisznek neked, édes kisfiam.

Tudom, mindenütt így van ez a nagyvilágon,
ha egy kisgyerek megszületik.
Mert a kisgyerek egyszer felnő,
s talán sikerül neki,
hogy a könnyeket nevetéssé,
a gyűlöletet szeretetté,
az ellenségeket barátokká változtassa.

Ezt érzem én, ahogy nézek rád,
Más lesz a föld, más lesz a világ.
Sírnod sose kell, élsz majd gondtalan,
Boldog leszel, édes kisfiam.
Sírnod sose kell, élsz majd gondtalan,
Boldog leszel, édes kisfiam.

DRÁGA MONCSI ÉS KIS CSALÁDJA! NAGYON SOK PUSZIT KÜLDÜNK::GRATULÁLUNK!

most értünk vissza reggel majd a többieknek is reagálok!
Vendég
 


Dita,
majd megbékél vele, ha neked is lesz gyereked. Ezt a lányok általában nehezebben viselik (legalábbis én így vettem észre). Sógornőméknél is nagyon féltékeny volt a keresztlánya eleinte, amikor megszületett a kislánya, de igyekezett törődni a keresztgyerekkel is, és pár hónap múlva megnyugodott a kiscsaj.

Nálunk most az kezd tudatosulni Liliben, hogy ritkábban fog látni a nyártól, ja és anyumban is. Anyum ezt nehezebben viseli. Szombati ebédnél lili végig kérdezgetett, hogy akkor hány napig nem leszek itthon, nem lehetett lelőni, anyum a végére már zokogott.

i.kata
 
 


Ditus?

Hány éves is az unokahúgod?
rodina74
 
 


Dita,
mi a gond a Gonallal?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A változatosság kedvéért Lili délutánra kötőhártyagyulladásos lett. Úgyhogy a héten megint ugrott az ovi. Még jó, hogy itthon vagyok, mert újabban egy hét ovi, egy hét itthon a program.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
nem lehet hogy ez pszichés Lilinél? Tudja hogy otthon vagy és ő is inkább veled van :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, de délután aludnom kellett egyet. Pedig még csak hétfő van...

Reggel voltam kórházban, vérvétel, 21. napi megvolt, de mivel a doki megbetegedett, nem nézett meg senki UH-on. Pedig tudni akartam, hogy a Closty esetleg hat-e még. Mintha most szurkálna a hasam, lehet egy megkésett peteérés. Na, ezt már nem tudom meg.

Szokás szerint náthás vagyok, éjszaka megfáztam. Éreztem is. De nem volt annyi erőm, hogy hozzak még egy plusz takarót. Most megint ehetem a Bérest.

Visszaolvasok, érdekelne Dita blogja.

Suska!
Így szokott lenni, hazaküldik a kismamit, hogy ebből nem mostanában lesz gyerek, aztán általában még este bemegy szülni. Már több barátném is volt így. Szurkolok. Mit szólnál a ma éjszakához? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska!

Nagyon sajnálom, hogy Lili beteg lett!
Gyors gyógyulást kívánok neki!
rodina74
 
 


KATA
Szegény anyud, a ti családotok nagyon összetartó.sajnos a mienk a földrajzi távolság miatt egy kicsit széthúzott, pipa is vagyok emiatt egy kicsit, főleg amit tegnap tapasztaltam..... :roll: na mindegy.... nem vagyunk egyformák még családon belül sem......... :roll:

RODINA
10 éves a Vivien!

LINACSKA
Hát remélem a tűt fel tudom majd helyezni rendesen, mert azt a csaj csinálta, de az volt nekem a fura, hogy én úgy tudtam nem kell rögtön kihúzni. Úgy magyarázta, hogy odatekerem a nyílhoz a beadandó mennyiséget és kihúzom a kupakját majd beszúrom 90 fokban a tűt háromszor kattant ahogy megnyomta a kupakot és utána egyből kihúzta. :roll: A betegtájékoztató is azt írja 10mp-ig bent kell hagyni. :?

Lilinek jobbulást kívánok!

dita75
 
 


Dita,
mi is bent hagytuk 10 mp-ig.

Kata,
biztos nem pszichés Lilinél. Egyrészt az óvónéni mondta, mikor hívtam, hogy mi van, hogy az egész ovin végigment a kötőhártyagyulladás, szóval tuti ott kapta el, másrészt Lili nagyon szeret oviba járni, most is szomorú, hogy nem mehet. Ugye ott mindig csinálnak érdeke dolgokat, itthon én már kevés vagyok szórakoztató társaságnak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Még egy gondom van vele, hogy hűtős! Nem lesz gáz hogy én meg utaztatni fogom? Mert hol anyuéknál hol a nővéreméknél hol meg itthon leszek az elkövetkezendő napokban :roll:

dita75
 
 


Dita,
a Puregon pent is bent kell hagyni 10mp-ig. Szerintem hagyd benne.
Anyum gondolom attól tart, hogy nyáron költözés után ki lesz az ő lelki támasza. Nővérem sokszor elintéz dolgokat csak egy legyintéssel, sokszor nem érti anyu mitől borul ki, én meg ha baj van autóba ülök és megyek. Ez biztos nagyon fog neki hiányozni, meg nekem is.

Linácska,
ok, értem. Akkor mielőbbi gyógyulást Lilinek!

Megyek aludni, mert elég húzós lesz ez a hetünk.
Jó éjt Mindenkinek!

i.kata
 
 


Dita!

Nem lehet, hogy Vivien éppen abban a korban van, amikor mindenkire megjegyzést tesz. Amikor kezdődik a pubertás kor, akkor van, hogy a lányok, hogy magabiztosabbnak tűnjenek, ezért másokra tesznek negatív vagy kellemetlen megjegyzéseket. Ezzel próbálják erősíteni az egojukat. Ez egy természetes folyamat.

Régebben is ilyen volt veled?
rodina74
 
 


KATA
Nálunk is hasonló a szitu ....... és az a ciki, hogy én még autóba sem tudok ülni meg anyu sem, és nem az autó hiánya miatt hanem a távolság elég tetemes.
Még szerencse hogy van telefon és internet, de azért ha baj van akkor sajnos nem ér fel egy vállal amire ráborulva kisírhatod magad. :roll:

dita75
 
 


RODINA
Áááááááááááá dehogy! ilyen korban van, mindenkivel ezt csinálja, amúgy meg imád engem! Én csak nevettem rajta, nem vagyok az a sértődős fajta. :lol:
Még 1-2 éve mindig hangoztatta, hogy engem szeret a világon a legjobban, pedig egy évben jó ha 3-4 x látom szegénykémet.
Már szerelmes, tegnap mutogatta a kiszemeltjét az iwiw-n. Belegondoltam, hogy én is ilyen kis lüke bóka voltam? Sajnos be kell lássam, hogy igen, mert emlékszem egy-két kiskori dolgomra, bár én egy kicsit később kezdtem mint ő! :shock:

dita75
 
 


Leragad a szemem. Holnap találkozunk, jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Dita,
én kaptam a gyógyszertárban egy hűtőtáskát. Igaz az valami Eprex szállítására való, de pont belefér ez is, kis pici 10x20 cm-es kb, én nagyon örültem neki, mert ha kell, Lili antibiotikumját is ebben szállítjuk. Amúgy nem hiszem, hogy minusz fokokban nagy baja lenne a szállítástól. Próbálj kérni ilyen táskát, nekem ingyen adták.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó éjt lányok!

Én is megyek aludni!
rodina74
 
 


Ditus, én nem ismertem fel a Sarka Katát, férjem mondta hogy itt van, mert annyira másképp nézett ki, mondjuk ő látta amikor befektették, addig engem pont ctg-tek. Nem látszott rajta hogy előző este császározták meg, most utána olvastam, picit szisszengett amikor járkált de ez teljesen normális. Viszont a 20 kg látszott rajta utoljára sokkal vékonyabbnak láttam akkor is taliztam vele amikor szinházba voltam anyummal Pesten. MIndig figyeltem a terhességét mert egyidős terhesek voltunk, és látod, még ő is megelőzött. Engem már mindenki megelőzött aki létezett a környékemben, ismeretségi körömben, barátok közt. Lassan már az is megelőz aki áprilisra van kiirva. Lehet türelmetlennek tűnök a szemetekben, de amikor megláttam a MOncsi kisfiát mintha egy másik dimenzió lett volna már. MÉg akkor is úgy éreztem hogy mérföldkő választ el attól hogy láthassam a kisfiamat. Tudom, hogy szuper hogy bent van még, és teccik neki a benti lét, ettől boldog is vagyok, de már fusztrál hogy mindenki aki meglát azt kérdezi, te még nem szültél meg???????????? A Sotén ma felmentem a dokimhoz aszisztense kijön megkérdezem tőle, hogy itt van az orvosom erre ő még mindig nem szült meg????????Ettől már kész vagyok. MÁr nem tudok mit válaszolni csak azt hogy nem rajtam múlott. És úgy tűnik hogy továbbra sem rajtam fog. MOst megszüntek a görcseim, nyugodtabb éjszaka elé nézek úgy érzem, megpróbálok holnap utoljára egy nagyon hosszút aludni, és úgy neki indulni a napnak. Holnap este már úgyis izgatott leszek a szerda miatt amikor is befektetnek.

Mindenkinek szép álmokat!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggglt!

asszem feladom a visszaolvasást, fiam nem alszik nézzétek el nekem :wink:

Ditusom, olvastam a blogodat! rá hajrá! ügyes vagy!

Suska kitartás, minnyá te jössz

és ott voltak a testőrök a Sarka Kata körül?

mi hétvégén szülőknél voltunk, olyan szél volt, hogy bezárva voltunk majdhogynem egész nap... persze így is sétáltunk.
Sajnos ZSigi az utazóágyat továbbra sem szerei, a szél is zavarta ami kinn fütyülésre késztette az óriási gesztenyefát...(pedig új nyílászárók vannak, mégis behallatszott) de a rezgőfunkció mindig visszaaltatta nem kellett csak egyszer etetnem éjjel.. foga is jön.. szóval kiválóság

család elkényeztette fiamat, aki ennek örömére továbbfejlődött, már mászó pozícióban van és ugrál mint a nyuszi vagy ringatja magát.. zabálnivaló

párom nagynénje kötött neki édes kis mellényt ,


pár kép..



Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!
Most is csak fellógok anyuéktól.
Tegnap jelentkezett pirike is ugy hogy ma beszélnem kell a dokival hogy mi lesz tovább.
Sajna ez van de nem csüggedek,igaz kezdődik előről az egész de nem baj nekem megéri hogy gyerekem legyen.!ha tudok jövök és visszaolvasok!!!
Vigyázzatok magatokra!!!!!
Vius
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Vius!
Ez a beszéd, nem szabad elkeseredni. Majd a következő alkalommal sikerülni fog. Nagyon szorítok, te erős csaj vagy. De hát tudod, mi déli csajok... :lol:

Suska!
Ha éjszaka valamiért felébredek, mindjárt eszembe jutsz. Igaz, addig még nem süllyedtem le, hogy éjszaka bekapcsoljam a gépet, hátha van valami hír rólad, na de amint reggel kivilágosodik, máris kapcsolom be a netet. Naggggggggyon szorítok.
Amúgy melléd nem kell testőr? Én szívesen vállalom. Nekünk vagy olyan ismert, mint a sarkos katica. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Boni!
Ez a gyerek annyira szép, hogy azt már nem is lehet fokozni. Azt mondják, hogy az igazi szerelem gyerekek a legszebbek. Hát a tiétek biztos szerelemből fogant. :lol:


Ditus!
Ezzel a szurizással engem a világból lehet kikergetni. És te mégis szó nélkül tűröd. Sőőőőőt, még az ápolónőt is zsebre vágod tudás terén. Biztos meglesz érte a méltó jutalmad. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy jól elbeszélgetek magamban, tudjátok, ez nekem nem okoz gondot, de most egy picit várakozok, hátha ír valamelyikőtök, hogy azért mégse tűnjek matt hülyének.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy :oops:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: