Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csige-bige! Én szeretnélek mégjobban elbizonytalanítani, de szerintem se kellett volna látnia még a dokinak! Meg az elég gyanus, hogy a barnázásod elmúlt. de tudod mit, készülj csak pirire, mi majd szurkolunk helyetted is és tesztelj nekünk egy szép pozitívat szerdán!

Nita! Tényleg, hogy repül az idő, már a 7 hetes is elmúltál mikor kell menned legközelebb dokihoz?

Ranita! Szerintem is szuper a hozzáállásod, csak így tovább, jönni fog a tesóka hamarosan!

Monyo! :cry: Hát azt hittem a 26. szülinapunkat "együtt" fogjuk ünnepelni két szép erős pozitív tesztecskével!!! Gyere azért néha, és ha meglesz az a teszt kétcsíkos teszt, akkor meg mindenképpen, persze anélkül is nagyon várunk bármikor!

Kistörpe! Megy a drukk neked is, és persze üdv köztünk!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Hurrá, laptető!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Ranita, Csige-bige!

Nagyon jó a hozzáállásotok! Kell is. Kellenek az erős lányok a csapatba, hogy leleket tudjunk önteni abba, akinek épp kell. Sokszor én is olyan voltam mint egy hullámvasút. Hol úgy éreztem hogy az erő velem van (és ez nem a Star Wars :D ), hol pedig padlót fogtam. De szerencsére mindig volt ki segített talpra állni. Ezért is jó ez a forum.

Csige!
Csak azt tudom mondani amit Ranita. Ha babás is lennél (márpedig megvan rá az esély) akkor se látta volna a dokid. Mikor én felhívtam a dokimat hogy pozitív lett a tesztem, akkor mondta hogy csak az 5-ik héten lehet látni bármit is. De akkor is csak petezsákot, babát nem.
Úgyhogy szerintem kezdhetsz reménykedni. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Edit!

Éljen a laptető! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy megy neked is a drukk ezerrel! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát ha szerda reggel úgy ébredek hogy nem jött meg, akkor kezdek reménykedni és csinálok egy tesztet. A mult hónapban is reménykedtem mert késett egy napot és annyira rosszul esett amikor megjött. De azért köszönöm a biztatást. Mondjuk ha sikerült babásodnom az influenza tombolása alatt :evil: és jól megnyomkodott és megvizsgált a doki, tuti hogy nem volt jó dolog, de hát nem számítottam rá hogy lehet bármi is.

KépKép
csige-bige
 
 


Látod, Csige, pont ezért lesz ott a babóca!

Móni is beteg volt, és letett erről a hónapról és ott van a babóca a pocakjában. Ezért is igaz, hogy egy baba maga a CSODA! Hát akkor várjunk erre a "csodára"! :wink:

Köszi Móni a drukkot, nekem hétvégéig van rá "szükségem"! :)
pedi
Kalocsa
 
 


Csige-bige,
ne izgulj, ha baba is figyel a pociban, a doki/nyomkodás nem árthatott neki! Jól meg tudnak ám kapaszkodni a kis picik! Úgy robbannak bele a nyálkahártyába, mint a tüzes vasgolyó az olvadt viazszba (ezt Czeizel írta). Szóval én nagyon bízom a piciben a pociban! :D

Pedi,
te hol tartasz?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csige!
Drukkolok nagyon hogy pozitív legyen az a teszt szerdán. Amúgy jól mondja Edit! Én is nagyon leírtam ezt a hónapot, sőt lázas beteg voltam pont pé-kor. Abszolut nem számítottam hogy pont most fog sikerülni. De tesó baba tudta mikor kell jönnie. Már majdnem aláírtam a felmondásomat, de végülis erre már szerencsére nem került sor.
Úgyhogy tényleg akkor jön a baba mikor nem számítunk rá. :wink:

Edit!

Hétvégén minden gondolatom a tiéd! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Itt a friss táblázat!

Monyo!
Egyenlőre átmeneti szünetre írtalak, de ha nem jó így akkor jelezd légyszíves! Remélem minden oké., és hamarosan viszont láthatunk.

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lyly! Köszi a kérdést, ma vagyok a 23.napon. Szedem a Dupasthont. Ha vasárnapig nem jön meg, akkor kell tesztelnem. Smmei extra amúgy, cicik mint a "hordó" :oops: , viszont ami nem annyira tetszik, az az, hogy a nadrágom viszont szűk, és ez nálam mensi jel! Majd meglátjuk, az a lényeg, hogy találtam egy megbízható, alapos dokit. :)
pedi
Kalocsa
 
 


moni dokihoz jövőhéten megyek szerintem.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Én nekem marad a szlogen: Jövő hónapban újra megpróbáljuk. :wink: Holnap megyek hormon vizsgálatra, hogy minden rendben van-e? Aztán meglátjuk.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Dalma!

A fenébe pirivel!! :evil: :evil: :evil: :evil:

De nemsokára itt a tavasz és jönnek a gólyák. (én már megrendeltem nektek :wink: )

De előlegként küldök egyet mindannyiotoknak.

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Terelgetem, terelgetem :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Helyes-helyes! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


dalma drukk a köv honapra!!!!!!!!sikerűlni fog!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok a biztatást, még a végén elhiszem hogy lehetek babás. Úgy érzem most ismét megviccel a szervezetem és ilyenkor annyira utálom. Hazafele futnom kellett a busz után és hát úgy voltam vele, hogy ha most nem jön meg, akkor soha. Erre hazaértem és baromi erős fehér nem átlátszó folyásom van, de még csak nem is rózsaszín, szóval vérzésnek semmi nyoma. Igazán eldönthetné hogy most jön vagy nem :evil:
Itt egész szépen esik a hó és megmarad :lol: már jól ropog a lábunk alatt, nem mintha hiányozna melóbamenet, de olyan szép :lol: Most megyek, kiviszem egy kicsit a macskusz házikuszomat a hóba :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


pedi köszi a drukkot,aranyos vagy.mióta próbálkoztok....
kistörpe
 
 


csige szerintem baba...nekem is van még most is fehér sűrű trutyi..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dalma,
megvárják a babák a jó időt, meglátod! Jönni fog a kismanó!

Csige-bige,
fehér trutyi is jó jel! Szóval most szerintem ne foglalkozz vele, aztán hét közepén durr egy tesztet elsütni!

Pedi,
nem hangulatrombolásként, de én is felpuffadok menzi előtt. Nálam is ez egy jel rá. Bár, ha belegondolok, a babákkal az első hetekben olyan voltam, mint egy kis gömböc, azt hitték, 4-5 hónapos vagyok. Aztán lelappadt normálisra. Szóval ebből is lehet még minden.

Móni,
táblicskut köszönjük! Vigyázz magatokra!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly! Nem vagy hangulatromboló, magam is azt gondolom, hogy most nincs baba, mert az előző hónapban, amikor pozitívat teszteltem, nem voltam felpuffadva. Szóval, ebből én is pirire számítok! De nem vagyok szomorú, jönni fog a babóca, tudom. (Azért, míg nincs piri, reménykedem.)

Móni! Köszönjük a friss táblácskát és a gólyácskát meg pláne! :lol:

Kistörpe mi májusban házasodtunk és azóta várjuk a kis "trónörököst"!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Végre egy kis pihi.....ma tréningen voltam aztán itthon vasaltam és most végre pihenek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kistörpe!
Nagyon drukkolok, hogy csíkosodjon az a teszt!!!!!!!!!

Dalma!
Piri monnyon le :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Móni!
Szupi a táblicsku :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok. Csatlakozhatok?
Csige: épp az előbb volt a kezemben az uh-s papírom (5 évvel ezelőtti) és kb az 5 héten voltam dokinál és akkopr még csaka terhesség gyanúja állt fenn. Nem látta tutira a doki. Úgy gondolom bármi lehet. Pozitív hozzáállás, még semmi sincs veszve.

Pocakosoknak gratulálok!

királylány
 
 


csige nagyon sok ++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kuzsanna majd csütörtökön tesztelek előbb nem ,köszi a drukkodat,mi van veled...
kistörpe
 
 


hü-ha jó réggen nem irtam nektek csak olvastam miket irtok olyan aranyos volt a két uj kismama (gnemoni és kuzsanna) öröme és levelezgetése, hogy nem volt mit belepofátlankodajak. aztán ma irogattatok szorgalmasan és létom egyre türelmesebbek vagytok. Csige nagyon drukkolok holnap eldölik látom piri sorsa. Én mág nem vagyok ilyenoptimista mit ranita és pedi bár nekünk ez a hónap nem ugy alakult mint ahogy akartam pé előtt párom el volt utazva amikor hazajött pozitiv volt az LH teszt és pé napján lett éjjfél mire végre hozzámbujt és megszeretgetett igy lehet lekéstünk az egészről :cry: . Mondjuk beleadtuk az álltalunk legjobb minőséget kihozható katonákat még ma este is odarakom apát dolgozni aztán lesz ami lesz ez a hónap is eltelik hamar!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszönöm a sok-sok drukkot, aranyosak vagytok :lol:
A táblicskuba beírnád Gnemoni, hogy 2007. november óta próbálkozunk, 2008. június vetélés és 27 éves vagyok. Nagyon köszönöm :lol:
Minden esetre nem megyek el megíratni a beutalót a dokihoz, mert megvárom, hogy hogyan alakul ez a hónap.
Jó éjt mindenkinek.

KépKép
csige-bige
 
 


melisch soha nem késő.....lehet potya pé is és abbol baba is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszin nita de én beérném a pével is hátha megvárja az első katonákat hiszen él 12 órát nem? De utána olvasok gyorsan!

Kép
Kép
melisch
 
 


drukk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Királylány!
Üdv köztünk, mielőbbi babásodást kívánok nektek!!!!

Kistörpe!
Köszike, fáradt vagyok most nagyon.... egész nap tanfolyás, aztán itthon házimunka. Egyre többször érzem a pocikámat.... biztosan a szalagok dolgoznak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melisch!
Neked is mielőbbi babásodást kívánok!!!!!

Csige-bige!
Mennek a drukkhegyek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska azért vigyázz ne hajszoldv tul magad!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nagyon oda figyelek. Amikor már fáradok, egyszerűen lefeszem egy kicsit.... már úgy mennék aludni... csak itt van nálunk egy ismerős, akinek a GPS-ét csinálja apa :? :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most azon gondolkodtam, hogy mivel a babó ma három hetes, mit fog látni a doki????? Szerintetek????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csige,
hát ez egyre gyanúsabb nekem. Nem akarsz holnap tesztet csinálni??? Fura, hogy elmaradt a barnázás. Én is így voltam, igaz a vége méhenkívüli lett :cry: . Nem mérsz hőt esetleg???

Királylány,
szia :D .

Melisch,
nekem is sok időbe tellett mire ide eljutottam. Nem is gondoltam volna, hogy ez megtörténik :roll: .

Pedi,
igen amíg nincs piri addig ne írd le ezt a hónapot :D . Semmi előjelre sem lehet adni :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Zsuzska,
szerintem egy petezsákot és benne talán valami pici pacát :D :D :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


[quote="kuzsanna"]. írta:kuzsanna... már úgy mennék aludni... csak itt van nálunk egy ismerős, akinek a GPS-ét csinálja apa :? :? :? :?


akkor nem egyhamar lesz nállatok alvás. Sogorőm majd kivágta öcsémet a GPS-sszel annyit javitotta, frissitette aztán elromlott 1 hétig non-stop azon kinlódott most aztán már nem lehet megcsinálni csend van. De gyűjti a pézét ujra :!: :idea:

Kép
Kép
melisch
 
 


Ranita!
Ebben reménykedem én is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Melisch!
Hát nem úgy tűnik... egy részét már sikerült megcsinálni, most valami frissítést várnak... amire azt mondta apa, hogy egy óra :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Királylány!
Üdv nálunk, és mielőbbi babásodást kívánok! :wink:

Csajok! Köszönöm a táblicsku dícséretét. :oops:
Épp ma beszéltem Edittel hogy sajna sokan vannak akik már nagyon régen nem voltak a fórumon. Gondolok itt a kismamikra Nitától felfelé. És a reménykedők táborában is vannak egypáran. Én nagyon szívesen csinálom a táblázatot, de úgy gondolom hogyha annyi energiát belefektetek hogy nap mint nap számolom hogy épp ki hol tart a ciklusban, akkor megérdemlünk annyit hogy legalább aktív tagjai legyünk a topiknak. Babszika, Csucsu és Monyo legalább szóltak hogy most távozni akarnak.
Ezért úgy gondolom hogy a nem aktív tagokat leveszem a táblázatból, de persze ne legyen ez csak az én döntésem. Ti mit gondoltok? Ha úgy döntetek hogy maradjon így akkor hagyom.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Szerintem nyugodtan kiveheted a nem aktívakat.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


moni szerintem ideiglenesen nyugodtan leveheted azokat akik nem járnak már.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, én megyek fürcsizni... apa finoman kitette az ismi szőrét.... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiimádom ezt az embert :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Mielőtt nem aktívnak titulálnátok, gyorsan írok.:) Sok minden nem történik, várom pé-t, meg azt hiszem a náthát. Már kaparászik...

Kuzsanna: pihizzél inkább, a házimunka úgyis megvár!!
tary
tary
 
 


tary ugorj apára!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzska!
Pihizz amennyit csak tudsz.

Melisch!
Biztos olvastad, hogy most nekem is úgy jött össze hogy csak a pé előtt tudtunk együtt lenni. Úgyhogy van remény. :wink:

Tary!
Ne butáskodj!Te nem tartozol a nem aktívak közé, hisz általában minden nap jössz. Csak vannak akikről már hetek-hónapok óta nem tudunk semmit.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


tary én is féltem, hogy gemoni hamarabb megirja, hogy kirak a táblázatból igy gyosan jelentkeztem, hogy még vagyok csak nem irtam :lol: :lol:

gemoni igen olvastam, hogy te sem adtál esélyt ennek a hónapnak na de nállunk a kiskatonák gyengesége miatt lehet nagyon csiga modjára mozognak és nem érnek időben oda, még ma is belehuzzunk és aztán lesz ami lesz ha jönni akar a baba ugyis megtapad :lol: :lol: :lol: mi már várjuk. Mondtam is apának, hogy mit szeretne mert mi lesz ha lassan lesz egy hisztis kismamija itthon azt mondta neki fiu kell nem mégegy hisztis a fejére én kiteszek kettőt is. Na ezt megkaptam, nekem akkor is kislány kéne :oops: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.16 22:02-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch a lényeg hogy egészséges legyen!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja nita de álmodik a nyomor, leglább erre futja nekem is

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?