Új privát üzeneted érkezett!

Kaposvár :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Húúha, már megint laptetőő!
Kezdek besokallni, tegnap is 2 volt :lol: Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nita: te most, hogy Mátéval otthon vagy mit kapsz? Gyedet? Vagy Gyest?

királylány
 
 

 
 

Kicsi,
akkor értem a gyógyszert, így biztos, hogy oké.

Lányok,
szétrobbanok ettől a sok negatív hírtől!
A baj az, hogy ez egy öngerjesztő folyamat: az átlagember pénze egyre rosszabb, a teher egyre nagyobb (mert lehet, hogy a fizetése kicsit emelkedik, de nem olyan mértékben, mint az infláció), ráadásul az ÁFA végső megfizetője ugye a kisfogyasztó. Namármost, egyre kevesebb szabad felhasználású jövedelme lesz (ez az ún. diszkrecionális jövedelem, hűhs, miket tudok :? ), egyre kevesebbet fog vásárolni: pl. nem cseréli le a tv-t, hűtőt, porszívót, nem vesz autót, barkácsgépet, stb. Ez visszahat a gyárakra, kevesebb termelés=elbocsátás= egyre több a munkanélküli=egyre többet fizethet állam bácsi nekik/nekünk. A végét ti is tudjátok, így hát valaminek történnie kell pozitív irányba, mert csődbe megy az ország (ez már láthatóan közel van).
Kérdezem én: pl. miért fizetjük a 70 éven felüliek (külföldiek is) utazását? A közlekedési vállalatok nem hülyék, pontosan tudják, mennyi utast szállítanak=ennyi bevételnek kell lennie, de nincs, mert ugye rajta ül a buszokon egy csomó nyugdíjas=aki fizetőképes, azzal fizettetik ki az ingyenes utat is, vagyis a keresőképesekkel=áremelés, iszonyatos viteldíjak fejében utazhatunk. Megértem, hogy ők mennyit dolgoztak, de az ő idejükben VOLT munkahely, nem voltak elbocsátások, ha igen, akkor is átment a másik utcában lévő gyárba, tudtak megtakarítani. És ha emlékeim nem csalnak, akkor senki sem tiltakozott a 3,60-as kenyér ellen, mondván: hú, ezt az unokáink fogják megszívni...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly: mennyire igazad van, én is itt bosszankodok csak nem tudom ennyire szépen megfogalmazni........és erre szüljél gyereket :evil:

királylány
 
 


Sziasztok!
Kirus Nekem is írt,de látom Duna már megírta a lényeget.Nagyon sajnálom,remélem minden jóra fordul vele.

Most jöttem a nődokimtól.No nem Én voltam most a páciens(egy barátnőmet vittem).Kérdezi mi ujság?Mondom:doktor úr a 24.napon vagyok,pénteken kell megjönnie de ajálom neki,hogy egy darabig ne jelentkezzen.Ha nem jön két hét múlva találkozunk.Jót röhögöt és mondta,hogy úgy legyen. :D :D :D Nagyon aranyos volt. :wink:
Ma fájt a derekam az oviban úgy mintha megakarna jönni. :roll: :( Remélem nem az! :evil: Szerintetek a 25ös teszttel mikor lehet tesztelni?csak a ciklus kimaradása után vagy lehet előbb is?Jaj annyira izgat.... :lol: :oops:

Mindenkinek pussz.

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nem is jól számol a vonalzó. :evil:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Léptem csajok, Lyly, teljesen igazad van.
Sziasztok! Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mucus: most már várd ki az 5 napo, nehogy csalódás legyen. De azt ajánlom baba legyen :!: :wink:
nekem is mennem kellene rákszűrésre....

királylány
 
 


Szia Betty.

királylány
 
 


Szia Mucus, szerintem a 26. nap körül már tesztelhetnél :wink: vagy előbb... :lol:
tényleg mentem...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok,köszönöm.
Szivem szerint csinálnék egy tesztet,de félek még korai. :roll: :evil: :D
Szép estét Mindenkinek!

KépKép
Kép
mucus75
 
 


királylány gyest kapok.........és fogok is majd a tesónál is..... :?
kirusnak sok pihi...nekem is volt most haematomám...és felszívódott....ez sok terhes nőnél kialakul.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na sziasztok! Jó sokat irtatok! A tegnap már nem jöttem sokáig voltunk a városba. A filmben kicsit csalodtam :cry: több poént vártam volna de azért jó volt ja a cime Wedding warm, magyarul nem tudom :oops: a pontos fordítást. A férjem mondta, hogy azért nem gondolta, hogy mi nők mennyit parázunk a lagzi miatt. Még jó, hogy a miénk megvolt mert másképp meggondolta volna magát! Majdnem megerőszakoltam az uram, olyan nehezen bujt ágyba :mrgreen: :mrgreen: .

Adiadi, Betty drukk a hő miatt!!!! Mucus neked sincs sok hátra és nagyon gyanus vagy nekem.
Dunakavics nálad mi van nem emlékszem pontosan te teszteltél negativat de piri nálad sincs?

Kirus nagyon drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++!

Nyuszifül, királylány, lyly, izisz, kicsi, nita, boganna, perpike, mandarin puszi nektek ha valaki kimaradt szóljon és külön kuldők neki puszit de sokan vagyunk itt olyan jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :D

Angi és Endzsi üdv közöttünk!!!!! titeket az elején sokszor foglak ke verni. Angi neked van fenn kép a fiadról? nagyon ennivaló!!!

kistörpe megvagy végre már nagyon vártalak, hogy idetalálj. Láttalak a másik 2009-es topikban de már nem volt időm üdvőzölnöm igy üdvözöllek itt, bár láttam Nita csalt ide :lol: . Még korán teszteltél várj türelemmel és a csoda nem fog elmaradni.

Hu lyly nem lesz könnyü dolgod a táblázattal. Ezentul lassan előbb azt kell átnézni nehogy valakiről megfeledkezzünk, na én pont csapdába estem kihagytam kedvenc beszoló barátnőnket Melindát pedig az ő irásain sokat szoktam kuncogni magamban :oops: puszi neked is. Hagyott Pistike aludni?

Izisz meggyógyult a vállad?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.02.16 20:05-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch köszi a puszit!!!!! :wink: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húúúúúúúú Nita, hogy bírjátok anyagilag.........a volános fizetés sem olyan sok.....

királylány
 
 


nita kismamiknak dupla jár :wink: :lol:

hulla vagyok most értem haza a melóból. korám mentem mert "a főnökkel" mentem meg jöttem, nappal meg auto hiányában kineveztem öcsémet magánsöförömnek igy jó dolgom volt, bár volt melóm szartik na és beállitot kontrolba egy APEH -ellenőr de nem sokat kötölözküdött férjem kimagyarázta magát a vállsággal és majd megigiérte fizet a héten, miből :shock: :?:

Kép
Kép
melisch
 
 


szia melisch na végra megtaláltuk egymást.nagyon örülök.tök aranyossak itt a csajok.majd még irok ma nem mert a fiam beteg.
kistörpe
 
 


kistörpe :cry: :cry: :cry: küldők gyógypuszit neki ++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: jóban vagy a főnökkel :?: Nana :!: :lol: :lol: :lol:

tegnap hiányoztál ám :!:

Nyuszifül, Melinda: hol vagytok? Tessék jönni!!!!!!!!!

B@asszus! Apa mindjárt hazaér én meg a net előtt ülök! Ráadásul beteg. Jajj-jajj nekem annyi! :roll:

királylány
 
 


melisch köszi a puszit.elmegyek vele aludni csajok jó éjszakát.
kistörpe
 
 


királylány ha apa még mindig beteg nem irigyellek :shock: :lol: nállunk ism ár öröm van ha lezárom a laptopot annyit üllök a netten, már a távirányitót nem is kapom mert "minek ugyis nettezzel legalább nézzek amit akarok" :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Én is csak addig ülök itt míg haza nem ér. Aztán vacsit kell csinálnom neki..........remélem jó lesz a babgulyás, anyukámtól hoztam. Bence ma anyukáméknál alszik, apa holnap viszi vissza a dokinénihez, remélen szerdán már mehet oviba.

királylány
 
 


királylány a párom a bkv-nál is dolgozik...ott főálásba mellék állás a volán....így pont megélünk....most le is kopogom.tudunk félre tenni is....de hamarosan én is besegítek....meg lesz az erbrash gépem és szép körmöket tudok csinálni...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ma megint nem tudtam itt lenni, már rendesen hiányzik.
De sajna nem tudok sokáig maradni, mert apa most altatja Benit, aztán mi vacsorázunk. Jó későn, ilyenkor rakódik a sok fölösleg. :D

angie34: köszi a drukkot, remélem nektek is összejön.
És azt is, hogy jól elférünk itt ketten is hasonló névvel. Igen, én Angi vagyok és nekem tökéletes, ha így hívtok. Ha neked is jó az "Endzsi" :D

Melisch, szia. Nem az én kisfiamról láttál képet, de holnap teszek fel.Jön anya hozzánk egész napra, lesz időm többet netezni.

Ja, és majd szeretnék bekerülni a táblázatba, szintén holnap írok az illetékesnek

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angi 28 nagyon várjuk a bencusról a fotót!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjött apa. Nem jó a babgulyás..........tejbegrízt kér. Megyek megcsinálom és még visszanézek

királylány
 
 


nálunk gulyásleves készűlt ma..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska,
holnap, ígérem!!!
De csak azért holnap, mert a menyasszonyival is szenvedtem. A kicsinyítéssel. :D

királylány,
én is tejbegrizt csináltam, csak Bencusnak :D

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


királylány :lol: :lol: :lol: na ez nállunk nem lenne tuti nem enne tejbegrízt babgulyás helyett meg is kérdeztem olyan babgulyás volt a válasz, hogy magnem hanyatvágodott a tejbegríztől :lol: :lol: :lol:

Endzsi sajnálom hogy eladtam a fiad :lol: :lol: :lol: :oops: . angi a kicsi képről viszon Bencéd nagyon aranyosan kukucskál vissza. Ja és várjuk a képeket!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


ez is sikerűlni fog!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A megélhetésről jut eszembe, hogy apa ma bejelentette, hogy 25 embert elküldenek a cégtől.
Még nem tudni kiket, annyi biztos, hogy a nyugdíjasokat, akik dolgoznak még.
Be vagyunk rezelve

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Új tábla, de lécci, a kismamik javítsák magukat (a pocakosidőt), mert egy kicsit nehéz követnem benneteket!

Nitus,
nálunk is gulyileves volt Gundel-palacsintával (nem gyújtottam meg, mert nem volt benne alkohol).

Szép estét nektek! 1234813467.5413.doc

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Melisch bocsi, nem értem azt hogy eladtad a fiad.
Lehet nem is nekem írtad? :D

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szegény apa még mindig altatja Benit.
Majd éhen halok :D

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


lyly én jvítottam magam :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Haladok a vasalással.........már felállítottam a vasalódeszkát :lol:

Nálunk apa a tejbegrízes.........ha nem dolgozik akkor minden reggel az a reggeli. Lassan egy tehenet kellene itthon tartanunk, mert ilyen tej árakkal nem sokáig bírom :mrgreen: :wink:

királylány
 
 


Angie: miből áll nálatok az altatás?

királylány
 
 


dia mi is imádjuk a tejbepapit!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Királylány,
általában nem nehéz, csak bemegyünk együtt a szobába, miután végeztünk fürdés, evés, lefektetjük, aztán egyikünk marad egy kicsit a sötét szobába és ő elalszik.
Hát most nem! :D :D :D

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


bizti kipihente magát..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="királylány"]H írta:királylányaladok a vasalással.........már felállítottam a vasalódeszkát :lol:


nállam már az is valami!!!!!!!

Angi Endzsi engem aztán összekevertetek na mindegy feladom, majd megtanullak megkülönböztetni benneteket igérem :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, én voltam a menyasszonyi képes szombaton, Endzsi ha jól emlkészem tegnap csatlakozott a kisfia képeit tette fel. :D :D :D

Beni nem igazán pihente ki, mert ma egész nap nagyizott, nem tudni miért nem akar aludni. Apa már ideg, mert amikor nagy ritkán ilyen, amindig úgy tesz, mintha alszana, kijövünk és halljuk a őrzőn, hogy felállt :(

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Megyek, mert nem bír vele. :D
Holnap!
Pussz
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


lassan kialakull a kép. Gondolom Bence jól el volt ma kényeztetve még csoda, hogy nem akar aludni!

Kép
Kép
melisch
 
 


Fú, 2-vel feljebb tök hülye szavakat írtam, elgépeltem. Bocsi :D

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Na, Bencus cuccai ki vannak vasalva. Már csak a mienk van. Jól szelektáltam, nem sokat hagytam. Ebből muszáj volt lejebb adnom. Csinálok apának kamillát.........
Az altatás nálunk: befekszünk a nagyágyba és meseolvasás van, majd hátsimi míg el nem alszik. Van amikor hamar megy, van amikor tovább tart. :wink:

királylány
 
 


:shock: :shock: :roll: angie nem láttom mit gépeltél el. Már irtam de nem hallgattok rám jobb felső sarok szerkeszt gomb és MINDENT ki lehet javitani + hozzátenni/elvenni bár én lusta vagyok aki akarja megérti ugyis a helyesírásom 1. korom óta pocsék :oops: :oops: pedig 12 osztályt végeztem magyarul :oops: :oops: :oops: :oops:

én is szeretnék már mesét olvasni valakinek és altatni :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, "alszana", "amindig", "halljuk a őrzőn"
Na, látod! :D :D
Tényleg megyek
sziasztok

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


mi már tudunk gyorsan sorok között olvasni fel sem tünt :lol: :lol: :lol:

szia!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?