Új privát üzeneted érkezett!

Elli,

én tegnap voltam Kép, igaz Luca nélkül, ő itthon aludt, Apája meg vigyázta az álmát, és ma is mentem volna, ha el nem csúszok az idővel... (pedig "gyerekmentes" vagyok). Holnap viszont tuti megyek. Lehet, hogy egyszer összefutunk? Ha látsz egy nagy bálnát Kép a teremben, na, az én vagyok.

Erika
kerika
 
 


Maci_2,

Roninak nagyon boldog szülinapot kívánunk!KépKépKép

Zulu és utódai

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


OFF
MA KORA DÉLUTÁN MEGSZÜLETETT PELE KISFIA MÉZES (MISI)! GRATULAAAAAAAAAAA!Kép
ON
matska
matska
 
 

 
 

Sziasztok!

Maci!
Isten éltesse Ronit!!!!!KépKépKép

Névnapi gratukat köszönöm.Kép
Pelééknek gratula és sok boldogságot kívánok!

Fotókban kigyönyörködtem magam. KépKépKép
Beu
beu
 
 


Tüni,
szerintem is várhatsz még a babatejjel, főleg, ha Gergő nem tűnik módfelett éhesnek, mint pl. az én fruskáim, akiknél kész katasztrófa a hozzátápi. Nálunk is csak emiatt megy a babatej. Egyébként a mi dokink is inkább ezt javasolja 2 éves korig a sima tej helyett.

Urszila,
nem tudom, hogy csináljuk, de amíg nem volt rendesen bevakolva (hőszigetelős Terranova) a ház, és a nyílászárókba se volt beletuszkolva a szigetelőgumi, addig volt néhány nagyon rossz meglepi számlánk, úgy 30 pár ezer forintosKép
Mi is egész nap itthon vagyunk, és én még fázós is vagyok, de takarékossági okokból inkább felöltözöm medvemód, mert már a gyerekeim is sokallják a melegetKép
Ha hiszed, ha nem, tényleg nincs pocim, és még egy dekát se híztam, igaz eddig se volt szokásom a harmadik hónap végéigKép 13 hetes vagyok...elvileg.

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo: nállunk elég durva a gázszámla, 35e/ havonta, hála a kormánynak és csakád barát programnak. Most az utolsó is 36e körül lesz. azaz ami febr 1- márc 1-ig lesz. A ház 2 szintes, közel 200m2. Tavaj szept 28-tól dec 30-ig fizettem 38e-ft, most 2004 ben havonta 35-e körüli.
Számolgattuk, hogy ha most felrakjuk a dryvitot, akkor a fütésszámlában majd novembertől kezdve érezhetnénk a hatását, (talán nyáron a klima "sporolna", de még nem tudjuk milyen meleg van itt nyáron észak déli fekvés) és szerintem havonta max 10e ft sporonánk meg a gázszámlán.
Így megcsinálunk minden mást, ami fontos és telik, és hátha öszig áll pénz a házhoz, akkor megcsináljuk a dryvitet is, úgyis tavasszal vagy ősszel lehet csinálni. Végül is be van pucolva a ház igaz nem valami szépen, szürke színű mint a szamár, de van akinek erre se telik, sajnos, különben is szárad a fal ez meg nem árt meg ha jól tudom.Csak azt hiszik a faluban, nem telik rá, jól hiszik...ciki..

Tényleg nam tudtok segíteni északi fekvésű ablakba kintre milyen balkonnövényt tudnék ültetni?

Maci2: Roninak boldog szülinapot! Nem semmi Ti is 1 évesek lettetek, emlékszem mikor kimamatopicosok voltunk, milyen messze voltunk egymástól...most meg alig 1 hónap és csinálhatod a szülinapi tortát.

Csütörtökön készülök a Dorkával Kőbányára a játszó bölcsibe, Manóval, remélem nem lesz hóakadáj, mert már ezt is hallja az ember, pedig már úgy örültem a jóidőnek. Szerintetek -1,-2 fok miatt beszedjem a muskátlikat az ablakból frissen ültettem őket...
Van aki ennyire odavan a virágolért? diskurálhatnán egy kicsit.

Ja a nagy hír elkezdtem kötni Dorkának egy kardigánt vagy 15 éve nem kötöttem, eddig elég jól megy, de gőzőm sincs hogy kell gombjukat csinálni, mert eddig csak pulcsit kötöttem, persze csak a mezei sima fordított megy, igaz a passzé egész szép lett, aki tud segítsen...

Jók legyetek
Manó2+alvó Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Maci2,
Boldog Szulinapot Roninak!!!
Kép

Beu,
Utolag is boldog nevnapot!
Kép

Angi
angela2
 
 


Manó2,
nálunk nyáron is nagyon sokat jelent a külső szigetelés, az alsó szinten klíma nélkül sincs több 25 foknálKép Bezzeg fenn a tetőtérben(Timi szobájába a déli nap tűz be a tetőablakokonKép) kénytelenek voltunk klímát csináltatni tavaly, mert éjszaka sem lehetett aludni a szaunától.
Szerintem egyébként azért havi 10000 forint spórolás a gázszámlán nem olyan kevés (legalábbis nálunk ez már számítKép). És mi is faluban (bocs, már város, de a kutya se mondaná meg rólaKép) lakunk, de hogy a szomszédok mit mondanak az anyagi helyzetünkről, azt ki nem sz..ja le?Kép Ilyen témában marhára nem izgat az idegenek véleménye.
Nekem az ÉK-i fekvésű konyhaablakomban remekül virult tavaly egy helyes kis cirmos muskátli (nem futó). A D-i szobaablakaimban viszont minden növény kipurcan, max a futó muskátli bírja rengeteg locsolássalKép


Momo


Momo
momo
 
 


SZIASZTOK!

Még mindig erre kodorgok...

Momo: nem azt mondom, hogy a havi 10 e ft nem segítség, csak azt számolgattam, hogy már a fűtés számlán nem sokat sporolok meg őszig, ha most rekom fel a dryvitet. Nálunk is a tetőté r a gázos, igaz a nappalink is déli fekvésű, 2 nagy abla meg egy erkélyajtó, majd döl be a meleg.
Igaz van klíma, lent a a nappaliban is és az fenti déli fekvésű 2 szobában is, csak nem tudom mennyire birom a klimát, a mobilt nem nagyon szeretem, a kocsiba is zavar egy idő után, nem tudom a split mennyire másképp működik.

Hát igen ez a déli fekvés majd nem tudom mi bírja ki az egész napos tűző meleget, pedig nagyon szeretem a növényeket, bent nagyon szeretnek, szerencsére nem viseléte meg őket a költözés.
Locsolás egy jó fél órás tevékenység, még jó hogy elég nagy a kannánmk.

Szép estét
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Roninak Nagyon Boldog Első Szülinapot Kivánunk!KépKépKépKépKépKépKép


Lenne egy kérdésem:
Milyen a jó autós gyerekülés? Mostanában készülünk venni de gondoltam megkérdezem elötte a tapasztalataitokat.
Römert nézegettem,arról hallottam jókat. Mire kell oda figyelni?????


Itt ma pocsék idő volt,napsütéses jégesős borongós idő, és persze most estére már tök jó!
Na szóval most megyünk levegőzni,jó mi?KépKépKép


Mariann&Marcus
mariannmarci
 
 


Mano2 Momo!

Nálunk nagyon sokat jelentett a szigetelés a házon,sokkal kevesebb volt a gázszámlánk utána!
4cm hungarocell+háló és rá a vakolat.
És nyáron sem melekszik fel olyan hamar mint elötte.!!!!

Mariann
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Eloszor is boldog szulinapot kivanok Roninak es Lorincnek!
Kép
Es kivanom ezt visszamenoleg minden palantanak, akinek az unnepleserol lemaradtam - amit nagyon, nagyon fajlalok...

Hat sajnos az utobbi idoben mar egeszen leszoktam a netezesrol... Kép
Rossz helyen van ez a gep. Itt a dolgozoszobaban Viola nem rontombonthat, mert mindent fontos es veszelyes tereptargyak boritanak. A kisagyban meg kepzelhetitek, meddig van el egy olyan gyerek, aki ahhoz szokott, hogy az egesz nappali a "jarokaja"...
Pedig amugy szuperul elvagyunk egymassal, bekesen elfoglalja magat a csajszi, kozben neha odajon bujni egy sort, aztan teper tovabb. Csak persze folyamatos felugyeletet igenyel, mert vegtelen a fantaziaja, valamint on-es kozveszelyes. De hat ez a tema Nektek mar nem ujdonsag... Kép

Az is ide tartozik, hogy az x=sokadik veszekedes utan irtunk az emberrel egy "meg kellene csinalni..." listat, es kiraktuk parafatablara. Hat, ket A/4-es lap tele lett... Kép Viszont azota kicsinyke szabadidonkben nekialltunk ezt koptatni, es mar egesz szepen gyulnek a pipak Kép

En megvagyok, hol fenn, hol lenn, de szerencsere tobbet fenn. Ez a nehany nap jo ido hihetetlenul feldobott, kar, hogy mar vege, de hat csak kifele megyunk mar a telbol, ettol virul a fejem, rugyezik a falabam Kép

Viola a fel eletet terden tolti, es amint bele tud kapaszkodni valamibe, mar all is fel. Neha sikerul visszaterdelnie, neha borul, de mar azt is egesz ugyesen kigurulja, bar ilyenkor azert meg kell tutujgatni a kis lelket Kép

Atalvas tovabbra sincs. Szinte mar megszoktam, bar szerintem ettol is vagyok neha totalkaros.
Sajnos a nemhizas is egyre brutalisabb, utobbi 3 hetben sikerult kemeny 5 dekat osszehozni... Voltunk egy laborvizsgalaton, de nem talaltak semmit. Az a vicc, hogy ranezesre teljesen formas Vilcsi, hurkas combik, stb, csak a merleget tudnam feledni. Mindig Urszila Julkajara gondolok, o volt ilyen "al-Dobrogi" Kép

Kangi,
Te emlegettel viszont bizonyos "ropitopicot", az hol van, mert en nem talaltam meg, es lassacskan beleolvasnek!

Hat csak jokat mindenkinek, ha az altatas nem lesz extrem, meg jovok este! Kép

Kaska
kaska
 
 


SziasztokKép

Köszönöm mindenkinek a babatejes válaszokatKép Azt hiszem, akkor még nem sietek a bevezetésével, végülis min. 3x szopizik egy nap.

Ma vacsoránál Gergő kisajátította a kanalat, és miután néhány falatot velem etetett meg, rájött, hogy jobban jár, ha saját szájába juttatja a falatokatKép És egész ügyesen csináljaKép Aztán fürdetés után apája mondogatta neki, hogy baba, Gergő meg szépen mondogatta utána hatalmas vigyorgások kíséretébenKép Azt hittem, megzabálom.

Jó éjt mindenkinek!

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok,
most látom csak, milyen sz*r az ingyenes internetes sarok billentyűzete az A1-ben...Kép
De most nem jöhetek, végre nem kell tekernem, hiszen már megvolt a sport, Kevin szunyál, megyek apukázniKép
tsók
E
ellimami
 
 


Voltam a záróért. Doki ma csak annyit mondott (újat), hogy az inzulin eredményem is rossz. Mérnem kell majd a cukrom, és ha 8,5 fölé megy, akkor kell gyors hatású inzulin kajáláskor.

Kangi,
Jobb is ígyKép
FogacskákKép
LépésekKép

Elli,
Szerzemények szupik, képek édesekKép

Csucsuka,
Nekem eddig epeműtétem volt, meg császárom.
Nálunk a dédi bánkódik hasonló okokbólKép

Magdi,
Drukk a derékkímélő üzemmódhoz!

Roni köszöni a sok jókívánságot és a képeket!

Most mennem kell, le vagyok tiltvaKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok lanyok!

El sem hiszem, ez mar a harmadik nap egymas utan, hogy babanetezek!Kép (Par honappal ezelott nem gondoltam volna, hogy ez valaha is kiugro teljesitmeny lesz...)

Ma vettem eszre, hogy Petranak mar 8, vagy talan 9 foga is van! Az elso 7 szep sorban kinott neki, es mig en a 8. metszot vartam, suttyomban kinovesztett egy (vagy ketto? nem engedte tapogatni) masikat.Kép Volt nemreg ket eleg szornyu hetunk, lehet, hogy ez okozta.

Epitkezeses valaszokat megint koszi, most epp lehiggadtam kicsit, de holnap este megint varhato az ideg, mert az eladonk ugyvedhez megy. Kivancsi vagyok, mit talalnak ki...
Nalunk amugy a dryvit mar fenn van, bent viszont meg lenne hova fejlodni. Bar ha minden igaz, ma elkezdtek a burkolast. Mar alig varom, hogy megnezzuk, hogy nez ki, csak ne kene az eladonkkal osszefutni ott.Kép

Lanyok, elkuldenetek nekem is a ket szulinapi torta receptet? En egy Beu-fele kukoricatortara es egy Orsoly-felere (ha jol emlekszem) gondolok, de ha van tobb is, mindnek orulok.Kép

Reka,
Mi most vasarnap potoltunk, es meg ketszer fogunk most egyhuzamban, kethetente, tehat aprilis 4-en es 18-an. Ja, es 11-re megyunk. Ti mikor mentek? Tudsz rola, hogy aprilis 2-an lesz viz alatti fotozas? En mar ugy varom, remelem, sikerulnek majd a kepek.Kép Az utobbi nehany alkalommal Petra is szuperul viselkedett, ugy nez ki, leesett neki, hogy mikor mit is kell csinalni, pl. kapaszkodni apa vallaba vagy a medence szelebe. Es igy mar o is elvezte.Kép

Na mara ennyi, jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Na pussz csajok Kép

Most asszem értelme nincs, hogy nekiálljak visszaolvasgatni, majd csütörtökön, akkor nem leszek elmenős. Holnap még igen. Postára megyek Apeh levélért (kicsit fosok, hogy mit is kaptam, illetve van egy saccom, drukkoljatok, hoyg minél kevesebb legyen az összeg...). Utána anyunál vagyunk, előtte (elmenetel) takarítás, mosás, hajtogatás, meg van kötelező vasalnivalóm is.

Fényképeket átkukuccsoltam, olyan édik vagytok kicsik és nagyok is...

Teszek is fel én is párat (bevallom, még csak tesztelem apu digifényképezőjét), néha a minőség még nem pöpec, de remélem, ezt elnézitek azért.

Viszont adós vagyok még az üléshuzattal (ezt majd most pótolom), pár sk. ruhafotóval.
Meg a nevelt lányom esküvőre menetelével kapcsolatos sztorival, na azt ma még nem írom meg. De nem felejtem el (legalábbis ha a cavintont is idekészítem Kép)

Beunak tartozom még egy névnapi jókívánsággal, illetve kedvenc lefijjúzott Ronileányzónknak egy Boldog első szülinapot felkiáltással.Sőőt, most puskázom, hogy Sofkáék is egy évesek, nekik is hasonló jókívánalmainkat küldjük Ancsával együtt.
9 hósaim, nektek még csak 3/4 fülhúzás jár KépKép

Ikertesómami,
Vmelyik nap kérdezted, hogy tudom-e, hogy anyák napján.... persze, hogy tudom Kép Meg azt is, hogy tavaly már kaptam is anyák napjára virágot - egy isteni 80 cm magas körüli műnapraforgót - tökyóófey egyébként.
Próbálgattam beletenni a babanaplónkba, mint Ancsa születésekor kapott első növényt, de az istennek sem sikeredett... így nagyméretű mellékletként tartjuk számon Kép

Na akkor most : fotók Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ez a 2 kép az üléshuzat, már amennyire látszik. Bocs, nehezen fértem be a kocsiba fotózni ma az esőben....
Kép

Kép

Ezek meg az SK kabátok, illetve egy vékony pamutkardigán meghímezve, és egy fehér bélelt polárkabát. A kabátnak egyébként van csizmácskája (puhatalpú), kertésznadrágja, sálacskája, sapija is Kép

Kép

Kép

Kép

Na msot húzok, mielőtt kiutáltok azért, mert teleképezem az egész oldalt Kép

Csóóók:

Klár
clarissa
 
 


Maci2,
Isten eltesse Ronit immaron masodik eleteveben!
Neked pedig tiszta szivembol jobbulast kivanok, fiatal vagy te meg az ilyen betegeskedeshez!

Sofka,
Marcinak ma meg idoben kivanok nagyon boldog elso szulinapot! Es fini turorudi tortat!

Klar,
Uleshuzat, kisruhak csucsszuperek, te meg hiperugyes vagy! A lanyod meg megaaranyos!

Miki az agyaban elegedetlenkedik, es meg Gyurit es fel kene oltoztetni, ugyhogy megint csak ennyire futotta!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Maci2: RoninakNagyon sok Boldog Szülinapot Kívánok
Kép

Beu: Utólag is Boldog Névnapot
Kép

Nálunk semmi változás. Márk egyre több szót mondogat utánunk. Tegnap óta mondogatja, hogy ablak olyan aranyos. Amikor mondogatom neki, hogy nem akkor meg nevetve azt mondja, hogy ne. A szög szóra is annyira kacag, hogy már a végén már neki kezd csuklani is.

Klár: Nagyon ügyi vagy és szerintem teljessen normális a lányod, ne törödj az orvossal, ha mindent rendbe találtak ő egy ilyen alkat Márk se visszi túlzásba meg Kakukk Emmája se, mert ő is majdnem 15hónapossan 9kg.

Egy kérdés lányok akinek elmúlt már a babája 15hónapos és megkapta az oltást írja már le nekem, hogy mire kell számítani valami olyasmit hallottam, hogy az oltás után 2 héttel rá fog belázasodni a gyerek. Ez igaz? Kérlek válaszoljon aki tud.

Most csak ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Andy,
általában az oltás után 6-7-8 nappal jöhet a láz, ami eltarthat pár napig. De van olyan, akinél egyálatlán nem jelentkezik. Egyéb tünet nem nagyon van, csak persze a lázzal/hőemelkedéssel járó bágyadtság.

Erika
kerika
 
 


SziasztokKépKép

2-ig tanultam. Ma leckevégi teszt, hétfőn kurzuszáró szóbeli, szerdán kurzuszáró írásbeli. És eddig kétszer fél órát + tegnap 2,5 órát ültem a könyvek felett. Most meg álmos vagyok Kép

Réka
Muszáj volt Zsombit vinni angolra, mostanában heti két megbeszélnivalója van párom főnökének, naná hogy akkor, amikor nekem angol van (soha nem squash-kor vagy amikor német van).
Nem irigyellek a cipekedésért, én egyszer megpróbáltam, nem féerk el a babakocsival, Zsombit meg kibírtam Kép

Évi
Boldog 3/4 évességet PetránakKépKép

Sofka
Csak ilyen röviden?
Boldog szülinapot Marcipánnak KépKépKép

Andi
Gratula a plusz két foghozKépKép

Zsuzsó
Így az én adóbevallásomat is elbaltázhatnák Kép
Vasalás helyett ledőlhettél volna egy kicsitKép

Momo
Uh-ra én is kíváncsi vagyokKépKép
Kamikaze-ZsebiKépKép

Ildi
ÚszásKép én pont ezek miatt nem merem újrakezdeni...

Kaska
Végre jelentkeztél!
Ál-Döbrögi VilcsiKép, ha jó kedvű, akkor semmi gáz (különben sem találtak semmit, akkor pláne)
Nálunk most (11 hó) látszik megoldódni az éjjeli-helyzetKép
Boldog 3/4 évességet VilcsinekKép

Maci_2
InzulinKép

Leszter
Titok-fogKép
Megy a drukk, hogy minden a lehető legsimábban menjen az új házatokkalKép

Klár
Klassz cuccokKép
A tulaj is nagyon tetszikKépKép

Franyó
Boldog 13 hósságot AnkánakKép

Timici
Merre jársz?

Hófordulós babáknak minden jót kívánokKépKép

Megyek, megpróbálok egy rontom-bontom kiscsákót elaltatni, ami nagyon nehéz lesz, mert nem rakhatom ki az erkélyre (most viszik a lomtalanítás eredményét, olyan szmog van...Kép)

Ennél sokkal szebb napot MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Maci_2, boldog szulinapot Roninak!

Beu, boldog nevnapot!

Heppi, boldog nevnapot!

Klar lanyod tunderi Kép Nagyon ugyi vagy!

Leszter, titokban novesztett fogacskak Kép

Tegnapi mazsalas eredmenye 9750 g pedig fozit meg mindig nem eszik Kép

Ari
ari
 
 


Sofka!
Marcipannak boldog szulinapot

Ari
ari
 
 


Sziasztok!

Maci2
BOLDOG SZÜLINAPOT RONINAK!

AnitaKép
Nagyon édes Robóka. Itt röhögök magamban, annyira édes a manószerkó. Mostanában újra sétálgatunk délelőttönként. Robó mikor alszik? Ha van kedved találkozhatnánk.

Klár
Naggyon szép a hímzett felső. A gyerkőcről nem is beszélve. Kép

LeszterKép
Tök sokszor eszembe jutottatok, hogy mi van már veletek.

Évi
Ha írni nem is szoktam, de a képeket mindig megnézem, és mindig megállapítom, hogy Petra gyönyörű. Kép

Elli
Kevin és a lába is nagggyon cuki. Kép

Urszula
Julka de kis édes. Mi állatkertben voltunk, csak sajnos végig cipeltem a karomon, majd a nyakamba Szilárdot, mert ő most kezd járogatni.

Rólunk: Szilárd egyre nehezebb eset, de ez így van rendjén. Legalábbis remélem. Egész nap mászik függőleges irányba, ami a komod, a kanapé, és a polcot jelent. A képeken látszik is.
Mostanában az étvágya sem az igazi, vagyis az éhség jön nála, csak enni nincs türelme. Sajnos a játékok nagyrésze nem érdekli, mindig kutat. Hol a porszívócső, hol egy zseblámba, hol a távírányítotért hisztizik. Mert az nagyon megy.
Jó hír: Bátyjáméknak ikrei lesznek. Kép Pont annyira tervezték, mint anno én Sziszkát, de örülnek nagyon. Szerencsére. Kép

akkor néhány kép:

Kép
Kép
Kép
KépKép

pusz:myssnia&szilárd
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi, rafaragtam, tenyleg extrem lett az este.
Viszont fincsi sok alvas volt! Kép

Mas is tapasztalt olyat, hogy minel nehezebben alszik el a ded, annal kevesebbszer ebred (es sajnos forditva is igaz...)?

Szal majd eccer visszaolvasok... szomor-szomor.

Most eppen fugefaleveles Szilarddal futottam ossze, eszem a szivet a kis ipari alpinistanak Kép. Viola is szokott pont olyan arcot vagni, mint o a 2.on!

De meg rengeteg edes babat lattam tegnap a kepeken, csak most keptelen vagyok felsorolni, mert Viola hisztizni kezdett, valamint kulonfele mertekben tiltott targyakat rangat be a kisagyba magahoz...

Ugyhogy bucsuzom!

Kaska
kaska
 
 


Sofka!

Isten éltesse Marcipánt, nagyon boldog szülinapot kívánunk!KépKépKépKép

Zulu + utódai

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


SofkaKép

Marcipánnak nagyon boldog szülinapotKép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Sofka:boldog első szülinapot Marcipánnak!!

Manó2:van ám kertészet topik! Én is kertmániás vagyok amúgy.

Toffi:hát igen. És egyfelől vinném, át kéne jutni a mélyponton, hátha megint jó lesz utána, másfelől meg félek, hogy ha erőltetem, akkor totál megutálja a vizet, azt meg nagyon nem szeretném.

Képek klasszak, babák csudaszépek, Klár meg nagyon ügyes!

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Myssnia,
tessék megmondani Sziszkának, hogy "Na de kérem szépen?!?!?!?" Ne tessék má a sejhajt mutogatni mindenkinek,mert mi lányos anyukák meg majd nem győzzük levakarni jányainakat a monitorról. Kép
Csudahelyes,csudaédes és csudabátor NAGYFIÚ! Kép
Bátyádéknak hatalmas gratula,még akkor is ha nem tervezék.Szerintem már Te se tudnád elképzelni az életedet Sziszka nélkül. Kép

Klár,
nagyon ügyi vagy.Autósülés huzat nagyon szuper. KépA lánykád meg még szuperebb. Kép

Szülinapos babáknak,Roni,Marcipán...boldog szülinapot.

Mi meg köszönjük a fülhuzogatást és a gratulációkat a 3/4 évhez.

Toffi,
drukk a vizsgákhoz.

hú talán Andi Te kérdezted,hogy honnan rendeltem ruhát a netről:
www.gyermekruha.hu
www.babaholmi.hu
www.babashop.hu
ezeket szoktam böngészgetni,aztán néha ráakadok 1-2 tetsző darabra.Már fel is adtam egy következő adag rendelést. Kép

Kaska,
jó hogy végre előkerültetek.Vilcsi súlya vagy inkább hízása miatt ne parázz má,ha amúgy meg tök kiegyensúlyozott és jókedélyű. Kép

szebb napot,mint az időjárásKép

puszka
Évi+Petra
Évi24
 
 


Roninak es Marcipannak boldog 1. szulinapot!Kép

Lanyok: ugy tunik nalunk is lesz szittyo, mert a parom ragaszkodik hozza, hogy eljarjunk ide-oda. Nekem annyira nem hianyzik, de engedek az eroszaknak.Kép Most hivtam a faluban egy lanyt, 500 penzert vallalja orankent, ez jo ar? Es hogy kezdjek hozza az egeszhez, hivjam ide 1-2 orara ismerkedni ugy, hogy itthon vgyok? MIkor hagyhatom oket egyedul, stb?

Maci2: koszi a receptet, erre gondoltamKép

orsoly
orsoly
 
 


Sofka,
Boldog első szülinapot Marcipánnak!!!! Isten éltesse sokáig!

Kép

Klár,
tündéri a kis drusza!!! Te meg nagyon ügyes vagy! Kép

Myssnia,
Szilárd mekkorát nőtt! És milyen helyes kiskrapek! Kép A háttérben a képeket te festetted? Nagyon tecccc...

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Ismet csak beugrottam, hgy boldog szuletesnapot kivanjak Ronibabanak es Marcipanbabanak Kép Kép.

Remelem meg tudok jonni. (Olyan jo sztorijaim vannak pl. a multheti keresztelorol, csak hat az idő Kép)

Sziasztok
Zs & a tobb mint 11 kg-os csoppseg (szokincse: hinta, palinta, baba, baci, (bacsi) mama, papa, babaci (a baba és a bacsi) maci)
zsurlo76
 
 


Évi,
még a Babaszoba csere-bere topicjai is nagyon jók!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka
Marcipánnak boldog szülinapot kívánunk!!! Kép

Andi és lehúzta_a_zoknit_magáról_alvás_közben_Dani Kép
psandi
 
 


Tofi,
mától pihizek, mert úgy tűnik, picurnak, nem elég a tej. Legalábbis ma reggel biztos nem volt. CSak Dana mellett pihizni... Amikor alszik, akkor tuti a kicsi rákezd. Dana meg borzasztóan igényli, hogy velem legyen.
Egyébként tényleg érdemes odafigyelni az adóbevallásra, mert nagyon bénák.
Myssnia,
Szilárd nagyon édi.

Zsuzsó az álomkóros
zsuzso
 
 


Éhenhalok... de mindjárt kész a pizzám KépKép

Myssnia
Akrobata Szili milyen nagyKépKép
Fügefalevél Kép ötletes

Évi
KösziKép Zsombi aludt majdnem két órát, addig tanultam megint

Zsurló
11 kilós csöppségKép, nem rosszKép
Szókincs királyKép

Zsuzsó
Drukkolok, hogy mihamarabb átvészeljétek ezt az időszakot, utána minden könnyebb leszKép
Pihizni pedig tényleg muszáj.

Kész az ebédem Kép
Toffi
toffifee
 
 


Sofka,
Marcipánodnak Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk!Kép

Momo és a boszikKép


Momo
momo
 
 


Sofka,
Boldog Szulinapot Marcipannak!!!!

Kép

Angi
angela2
 
 


Sofka!
Marcipánnak nagyon boldog első szülinapot kívánunk családilagKépKépKép

Ikertesómami!
Én is emlékszem az első anyáknapjára a kórházban és a hatalmas csokorra a fiúk nevébenKép Csak nekünk azért nem volt annyira vidám: intenzívosztály, inkubátor, csövek a fejben, szurkálástól elkékült kezecskék...Kép
Nagyon ügyi varrónő vagyKép
És nagyon édes ikertesónk vanKépKépKép

Myssnia!
Olyan jó, hogy tettél fel képeketKép
Nagyon édes és nagyfiús SziszkaKépKépKép

Most mennem kell.

Réka
muki
 
 


Zulu,
köszi,hogy eszembe jutattad....ismerem az oldalt,csak kiment a fejemből.Kép
azóta ezt böngészem,eddig semmi....Kép
Te is szoktál rendelni?
é.
Évi24
 
 


Sofka!

Nagyon Boldog Szülinapot Kivánunk Marcipánnak!KépKépKépKép


Az első Anyáknapja nekem sem volt a legvidámabb,de itt az a szokás hogy a nővérek a picik talpát befestik vizfestékkel és egy talp lenyomatot kaptam egy kis kártyára egy aranyos kis kisérő szöveggel.Ez reggel ott várt az inkubátor mellett,-hát sirtam mint a záporeső!!!KépKépKépEltettem emlékbe mert a sok rossz mellett ez még is olyan kedves volt!(be van keretezve,lóg a falon)


Lányok löknétek valami infot a gyerekülésekről???Lassan aktuális lesz és semmi tapasztalatom sincs!!!!????????LÉgyszi légyszi!!!!!!


Ja mellesleg iszonyúan fáj a torkom és kezd mindenem (izületem )fájni. Épp hogy kilábalt a takonykorból a család....erre én meg bele......KépKépKépKép


M&M
mariannmarci
 
 


Maci2: nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Roninak Kép. Fotókat kérünk ám.

Sofka: Marcipánt is köszöntjük szülinapjára, sok boldogságot Nektek.


Mókuska: Lilinek is boldog szülinapot kívánunk!!

Ünnepelteknek szeretettel:


Kép

Myssnia:örömmelKép. Majd egyeztetünk, csak ne esne már ez a fránya eső. Amúgy Robó változó, hogyan alszik délelőtt, de nem érdekes ha fent is van, legalább megtekintedKép.

Anita
anita77
 
 


Ja és Myssnia: Sziszka már olyan hatalmas nagylegény, nem hiába már elmúlt egy évesKép. Valahogy mindig egyre szebbKép. Azért a huncutság látszik ám rajta erősenKép


Klár: nagyon klassz dolgokat varrtál, ügyi vagyKép


Anita
anita77
 
 


Évi,
én imádok a neten böngészniKép. Eszembe jutott mégegy: www.martiruha.hu , itt játékok is vannakKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Mariann!

Én azt kaptam a nővérektől, hogy megsimogathattam Dodo lábát az inkubanKép Azt hiszem ennél nagyobb örömet mással nem is okozhattak volna.

Jobbulást Neked!++++++++++++++++++

Réka
muki
 
 


Mariann
már kb. 1-2 hónapja kivesézték a többiek az autósülés témát, én akkor mentettem néhány hozzászólást, azt elküldöm Neked mailben
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

MArcipán köszöni a gratulációkat, mindenkinek sok puszit küld. (Egész nap dobálta, gondolom némelyik már célba is ért.)

Születésnapja alkalmából volt nálunk egy kis csúcsforgalom, de most békésen alszik.

Ajándéka egy komphajó 3 kisautóval (gowi, a Dióné Kft-től, nagyon bejött, és nem volt egy vagyon 2200.- Ft-ért), Orsi választotta. És megmutatta hogy kell játszani vele.

Torta túrórudi. Muffinként, így legalább különböző időpontokban is kulturált tortácskát kaptak a vendégek. És már csak egy maradt MiApánknak.

Na és a mibőlleszacserebogár képek:
<!--attachment: 1napos-73693.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*230.5**1napos%2ebmp --><center><pre>
Kép
1napos.bmp (230.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
<!--attachment: marci1_ves-73694.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*230.5**marci1%e9ves%2ebmp --><center><pre>
Kép
marci1éves.bmp (230.5 k)</pre></center><!--/attachment-->



Betgeknek gyors gyógyulást, mindekinek szép tavaszt.

Roninak is boldog szülinapot.

s
sofka
 
 


Igazságtalanság, hogy mindig csak odatűzi. Vajon miért? Már olyan kicsi volt nálam. Kép

s
sofka
 
 


Sofka,
de ha rákattintasz a képre, akkor azért meg lehet ám nézniKép...és tényleg nem nagy már a méretük. Nem tudom, mit csinálsz másképp, mint én, mert én simán a melléklet feltöltéssel teszem be a képeket, amik már az ellenőrzésnél is megjelennek és úgy is küldi aztán a topikba a gép. Lehet, hogy a bmp kiterjesztéssel van a baj? (nekem csak jpeg-t csinál a gépem)
Marcipán nagyon méretes kislegény már azon a bébitaxinKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sofka

kiterjesztes? .bmp mintha a .jpg-t kedvelne, de csak 1 tipp
zsurlo76
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?