Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Juj, de jó, hogy van újabb Danika kép! Gyönyörű baba! Teljesen el vagyok tőle ájulva!
rodina74
 
 


Tényleg nagyon édi Danika, és nekem úgy tűnik, hogy tiszta anyukája, bár apukáját még csak képen láttam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Rodina,
te voltál már dokinál?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

MONIC GYÖNYÖRÜSÉGES A BABÁD NAGY GRATULA NEKTEK bocsi csak most lopva vagyok fent otthon most nincs net ha lesz jövök sziasztok
vius
Baja
 
 


Linacska!

Ma megyek délre, és már tiszta ideg vagyok! Remélem minden rendben lesz.
rodina74
 
 


Rodina,
miért ne lenne rendben :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hát igen, remélem.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit mond a doki.
Lassan majd el is indulok, hogy a vérvétel eredménye meglegyen, mire a dokihoz kell mennem.
rodina74
 
 


Jó reggelt!

Rodina,
ne idegeskedj, minden rendben lesz. Gyere majd az első képpel :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntéseket!

Monic!
Ez aztán a meglepi! Hatalmas gratula! Nagyon szép Baba Danika!

Némóka!
Sajnálom aminkeresztül kell mennetek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodina!
Ilyen szép tesztekkel tuti minden rendben lesz!

Vius!
Sajnálom a nega tesztet!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm az érdeklődést, most már egész jól vagyunk.
Nagy küzdelem árán sikerült kijönnöm ebből a hüvelygyulladásból,bárkivel szívesen megosztom az általam kinyomozott gyógymódokat (főleg priviben),mert úgy látom,hogy ez az orvosok körében "fehér folt". Többnyire....
Mi most vagyunk Lócival a 26.hét végén,nekem néha lassan telik az idő,de Ti biztosan másképp vagytok ezzel.
Sokszor olvaslak Titeket,szurkolok nektek :P :P :P
Sajnos,én nem tudok büszkélkedni azzal,hogy nem híztam semmit,majd tényleg teszek fel képet és meglátjátok.
:shock:
Szerintetek ma fronthatás van,mert már tegnap óta görcsölgetek?!Egyébként 2 hét múlva lesz UH,már nagyon várom.
Mindenkinek minden jót és puszi Nektek!
f.ancsi
 
 


Ancsi, alig aludtam valamit egész éjjel. Úgy érzem itt a vége. Oroszlánnak nincs hely tovább elérte 40 hetes méretét és olyan erős menstruációs görcseim vannak, hogy nem is nagyon tudok megmozdulni. Megyünk fél kettőre ctg-re aztán a dokimhoz, remélem a ctg-én is láccani fog ez és nem kinoznak tovább csütörtök lenne a végső dátum hogy Oroszlánt kivegyék. Nagyon szar érzés ez a vége. Az ember tehetetlen szinte már járóképtelen. És az a hatalmas nagy pocak.


Csajok, minden percben eszembe jut Évi hogy milyen jól viselte azt a nagy pocakját. Nekem úgy érzem ez a vég. Leszakad mindenem. Próbálok mindig az Évire gondolni, hogy neki is ment, de megjöttek a fájások, erős menstruációs görcsök inkább és nem tudok még feküdni sem rendesen. Szoritsatok nekem , hogy még a héten meglegyen ORoszlán!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
ha ilyen rosszul vagy, akkor lehet hogy még csütörtök előtt kiszedik Oroszlánt, nem?
Évi azért túl volt már 1 szülésen, mielőtt jöttek az ikrek :wink:
A 2. biztos jobban viseled majd :lol:

i.kata
 
 


Zsuzska

LEgkésőbb szerdán megszületik Oroszlán. Ctg-ről Te már nem jössz haza. :lol: szorítok nagyon!

timejka
 
 


Zsuzska: Persze hogy szorítunk.

Képzeljétek a sógornőm most stimuzik a 2. lombikhoz és lehet, hogy nem tudják neki leszívni, mert sok tüszője van de mind pici, a hormonszintje meg az egekben. Még ma derül ki, de nagyon féltem, hogy kidobta a sok pénzt az ablakon. Ráadásul szegénynek várnia kellett az 1. lombik után 1/2 évet, mert volt petezsákja, de már szívhangja nem. És a beavatkozás után fél év tilalom. Lassan hívhatna már, hogy mi újság.



vicky79
 
 


Zsuzska!
Nagyon drukkolok nektek!


Vicky!
Sajnálom sógornődet, de az egészsége az első. Ráadásul csak a beültetés számít, így nem veszít el TB támogatott lehetőséget.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vicky,
kitartás a sógornődnek!
Hova jár lombikozni?

i.kata
 
 


Kata!
Ugye te azt mondtad, hogy a párodnak nem használt a fer14?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Most ébredtem fel.. :roll: Azt hiszem ezek a frontok engem is kikészítenek. Fájni nem fáj semmim, de iszonyat fáradt vagyok egyfolytában.

Zsuzska: Drukk a mai CTG-hez! Készülj a legjobbakra! Lehet, hogy a ma éjszakát már egy kényelmetlen kórházi ágyon töltheted majd. :wink:

Rodina: Drukk a vérvételhez és az UH-hoz! Nagyon izgi.. :) nemsokára kiderül, hogy hányan laknak odabent. :wink:

Kata: Ha nem felejtjük el a férjemmel, akkor holnap csinálunk 30 hetes pocakfotót, és utána felteszem Nektek. :)

Dita: Mi volt ma a BMC-ben? Indul a stimu?

Némókának mielőbbi felépülést kívánok! És nagyon-nagyon drukkolok, hogy mostmár ne legyen semmi komplikáció, hanem végre élvezhesse a boldog anyaság örömeit.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Bumi,
igen, én írtam hogy páromnak nem használt a Fer14. De sok helyről hallottam, hogy javultak az eredmények. Nálunk eddig csak Forever Livinges Multi Maca használt, de azt nem lehet itthon kapni... Nekünk is úgy hozták be 1,5 éve Szlovéniából.

i.kata
 
 


Kata!
Nekünk meg az nem használt. Pedig több tízezret költöttünk foreveres cuccokra, mert megmondták, hogy melyik termékeket kell szedni, hogy javuljon a spermakép.
Most vettem 1 havi fer14-et , mrt már jobb nem jutott az eszembe.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ezeket javasolták:
2x0,5 dl Berry Nectar
1 liter Aloe Blossom tea
2x1 tbl Multi Maca
2x2 tbl Royal Jelly szopogatva
2x2 caps. A-Beta CarE
2x1 Nature Min.
2x1 B12 plus

Na mi ebből a teát nem vettük meg.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
akkor rengeteget költöttetek ezekre. Párom csak a Multi macát szedte én meg ittam a Berry Nectart és a Royal Jellyt szopogattam. Amikor ezt elmondtam az előző nődokimnak, akkor kiröhögött, hogy ezeket lesoványodott gyerekeknek adják, hogy legyen étvágyuk. :shock:
Más dokik meg kimondottam ajánlják ezeket.

i.kata
 
 


Végülis az ember mindent megpróbál. Nekünk eddig semmi nem jött be. most kipróbáljuk ezt a fer14-et. Gondolom ártani nem fog, hisz vitamin.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
próba szerencse. Tudod, minden bogyó ember függő. Páromnak nem használt, deeddig nagon sok helyről hallottam, hogy csak az használt. Remélem párodnak is használni fog.
Páromnak holnap kellett volna visszamennie, de megint nem lesz itthon, úgyhogy csak jövőhét csütörtökön tudjuk meg mi lett az eredménye a vv-eknek.
Jó sokára van még az...

i.kata
 
 


Kata!
Mikor folytatjátok a lombikot?Jól emlékszem, hogy júniusban, mert várólista van?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok!

NA megjöttem a dokitól. A vérvétel eredménye alapján mondta a doki, hogy lehet, hogy ketten vannak odabent. Aztán az Uh-on csak egy petezsákot láttunk, még nem látszott az embrió. Mondta a doki, hogy még ez nagyon pici terhesség. Hiszen csak szinte most lettem 5 hetes. Március 3-án megyek vissza egy újabb ultrahangra. Remélem minden rendben lesz, és lesz embriónk is.

Bevallom nektek, én azt hittem, hogy ilyenkor a petezsákban már van embrió. Remélem minden rendben lesz, és két hét múlva lesz szívhangunk.
Az uh képet majd a párom délután felteszi, én nem igazán tudom, hogy kell.
rodina74
 
 


Zsuska!

Kitartás, gondolj arra, hogy hányan irigylünk! :lol:
rodina74
 
 


Rodina!
Gratulálok a petezsákhoz! Ettől még nyugodtan lehetnek ikerek. :wink: Egy csomó ikresnél csak később veszik észre a 2. babát. :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi!

Hát én nem bánnám, ha ikrek lennének, bár a párom csak egyet szeretne. Most úgy vagyok vele, hogy március 3-án legyen minden rendben, legyen embrióm, és legyen szívhang.
rodina74
 
 


Rodina,
gratulálok! 2 hét múlva is minden rendben lesz :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok az együttérzést!

Zsuzska,
Drukk, hogy mihamarabb kezedbe foghasd Oroszlánt!

Rodina,
Gratulálok a bébihez!

Akkor most búcsúzom is egy időre, mert már holnap mehetek a Péterfybe, és nem tudom, hogy meddig leszünk bent Rékával, de az a lényeg, hogy most már vele leszek!

Drukk mindenkinek! Vigyázzatok magatokra!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Örülök, hogy holnap már együtt leszel a gyönyörű szép lányoddal. Örülünk, hogy már jobban vagy!
Vigyázz magadra! Pihenj sokat!
rodina74
 
 


Némócska!
Remélem hamar hazakerültök!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata: A Bp-i Kaáliba. Sajna most nem úgy reagált a szurikra, mint legutóbb. Az egyik kolléganőm árulja ezt a Multi Maca-t. Ha kell, akkor rendelek nála neked, vagy megadom az elérhetőségét.

Rodina: Remélem minden rendben lesz nálatok.

A sógornőknek holnap mégis lehet leszívása. A doki szerint jó, hogy nem ugrott meg megint a hormonja.



vicky79
 
 


Nincs sok időm, de hoztam egy kis vidítót!

Mindig legyél kedves, sosem lehet tudni hogy alakul!

Kép

hofeherke
 
 


Sziasztok!
Zsuzska hogy vagy? Lehet, hogy már bevitték a kórházba? Szerintem megindult a szülés, ha görcsöl. Bár nem értek hozzá, csak remélem, hogy Oroszlánka gyorsan világrajön már. Most nagyon erős front van, ezt a kismamik is megérzik.

Rodina, gratula a jó eredményekhez. Lehet, hogy van másik baba is? De jÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!

Vicky, milyen hosszú ciklusod van, azta!!!! Te nem lehetsz babás? Másik fórumon egy lánynak szintén 60 napja nem jött meg, neki is hosszú ciklusa volt. Még tablettákat is kapott, hogy megjöjjön neki és csak nem jött meg, nem használt semmi. Most 6 hetes kismami!:)))))))) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda jó hírek minden irányból!

Mindenkinek: Kép


Dita

Veled mizu? Mit mondtak ma?

Zsuzska

Remélem Oroszlán már nem ül karba tett kézzel!!!!

Mi is voltunk ma reggel uh-n. Kicsit el is voltunk csodálkozva a dolgokon: mnyh 11 mm, jobb oldalon tüsző 15 mm. :shock: :shock: Ez egy kicsit még korai...... Na de azért jó! Szóval nekünk ma HRRRÉTFŐ lesz, mert ma kell elkezdeni próbálkozni.. :wink: :lol:

Twist
Te hogy állsz tüsző ügyileg? Nem akarlak túlságosan megelőzni... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok csajok,

Újra itthon vagyok. Még mindig semmi. Ctg ismét teljesen normális volt. Nem akaroznak elindulni a dolgok. A doki megnézett szerinte a front viselt meg ennyire. MÁr mondjuk jobban vagyok, a görcsök enyhültek. Oroszlán mivel az éjszakát nem a nappalt végig aludta, megint ébreszgetnem kellett a ctg alatt. A doki megirta a papirokat, holnap reggel adja be a kérelmet hogy csütörtökön megcsászározzanak. Mint irtam nektek pénteken volt egy kis cirkusz a Sotén megcsászároztak egy lányt a 38. héten pedig még nem kellett volna és most ezért ilyen macera nekem is elintézni, pedig nekem vannak sorba indokok. Nem azért kell kivenni Oroszlánt mert a dokim elmegy, hanem már nincs értelme bent tartani, nagyon nagy, több mint 4kg, én cukros vagyok, WPW szindromás szivbeteg, ráadásul inszemes baba. Szóval majdnem 39 hetes leszek amikor kiveszik. Egy nap hijján. Nehogy már ez gond legyen. Találkoztam a Sarka Katával a Sotén pont ahogy jöttem le az emeletről, a férjem ismerte meg én kevésbé mert annyira más igy pizsiben, meg köntösben zsiros hajjal. Szóval neki is császárja lehetett a hétvégén a menéséből legalábbis az látszott. EGy biztos szerdán mindenképpen befektetnek és onnantól bármelyik nap jöhet az égi áldás :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Ditus, jó hogy hivtál, ird majd le pontosan a fejleményeket. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska

KITARTÁS :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


csajok hol vagytok? :twisted:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina: Gratula a petezsákhoz! :)

Dita: Mi van Veled? Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi volt a BMC-ben.. :roll:

Zsuzska: Hát tévedtem. :oops: Mégsem alszol ma a kórházban. Pedig gondolom Te sem bántad volna, ha egy-két nappal előbb megláthatod Oroszlánt. :)

Hétvégén ügyeskedtünk apával. Csináltunk Niki szobájába dekorációt dekorgumiból. Még lesz Nyuszi és Szamár is. :)
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Zsuska!

Én is kitartást kívánok neked! Biztos nagyon rossz lehet, de szerintem csütörtökön biztosan megcsinálják a császárt, és nagyon boldog anyuka leszel.
rodina74
 
 


Denika

Tök jók a dekorációk! Nagyon ügyesek vagytok!!!



Dita

Hol vagy már a hírekkel?!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Hát, ez lenne a mi kis csodánk:

Kép

Volt valakinek ilyen hamar uh--ja?
rodina74
 
 


Denika!

Nagyon jó a dekoráció. Én az Rs-ben láttam a babaosztályon, és nagyon tetszett nekem is.
rodina74
 
 


Rodina

Nekem volt. Csak azt nem tudom, hogy akkor 5 vagy 6 hetes voltam, de mindjárt előkeresem a papírokat, meg a képet, hátha van rajta valami....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Köszi Dy!

Egy kicsit aggódom, mert olvastam, hogy ekkor már kellene lenni embriónak, vagy legalábbis egy kis pöttynek.
Szóval, most egy kicsit elveszettnek érzem magam.
rodina74
 
 


Sziasztok!

Már 4-kor itthon voltam, de csak nemrég jött be ez a tetves net. :twisted: :twisted: :twisted: Valami gebasz volt az upicinél! :twisted: :twisted: :roll:

Megyek visszaolvasni addig a blogomban olvashattok arról hogy mi törpént ma! :wink:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: