Új privát üzeneted érkezett!

Kata :)
Örülök, hogy jobban vagytok! Felnőtt férfiak nehezebben gyógyulnak! :lol:
Pocid aranyos, tényleg nem látszik, hogy félidős már! De ez alkat kérdése... Enyém hatalmas volt.
Versenyzés saját ötlet! :D Melóztunk vele rendesen. Zenei aláfestés: Palik Mix. "Hová tűnt démonhill?" :lol: :lol: Boxkiállásnál meg valódi kerékcserés motorhang volt!

Macsekot 2-re visszük kukuccsra, most dől el, hogy hétfőn össze lehet-e varrni a likat a hasán. Remélem.....

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Zapáné
Majd gondolkodunk a dokis dolgon, sztem mindenképp telefonálgatok vagy e-mailezek ide-oda...meglátjuk...addig is nem érdekel! :D Lazulás van:tegnap buli, ma is buli...bálba nem megyünk, pedig ma lesz a suliban, de majd kitalálunk mára vmit helyette.Tegnap azért felvettem a tavalyi báli ruhámat. :lol:
Kép

Tök jó lehetett a forma 1-es verseny. :lol: Mikor indul már a szezon?Én várom. :D

Gröni
Dóri baba tényleg szépen kikupálódott.Édesdeden alszik. :D

Tavi
A laptető legyen veled!!! :lol:

P.kata
Növöget szépen az a pocakocska...csak így tovább!!!
Én mától próbálok formába lendülni...le kéne adnom vagy 5 kiló hájat.Bár a fenti képen behúztam a hasam, főleg ott, de persze a combomon és derekamon is olyan vastag zsír van! :? Ezért ma de. nem is eszek csak gyümit, aztán ebéd, meg vmi lájtos vacsi.Na meg el kell kezdeni "gyúrni", van itthon pár gép meg dvd is...csak porosodtak mostanában. :oops:

Fenci
Jó készülődést!Már neked sem sok van hátra! :D

Vicus
Jó volt a tegnap este..de csak picit ittam.
A baba jöhet spontán is. :lol: Mi nem vagyunk semmi jó elrontói! :wink:

Tegnap az út:
Kép Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz :)
De szép fehér minden! Itt is esett éjjel, de csak olyan lájtos az egész....
Ha beleférsz a tavalyi ruhádba, akkor az már jó!!! :wink:

Nem tok porszívózni.... :roll: A porszicsövem volt a tankolásnál a benzincső. :lol: Elhoztam ugyan, de bent is felejtettem a kolléganőm kocsijában. Micsoda tragédia!!! :lol: :lol: :lol:

Szezon márciusban indul, asszem....

KépKép
zapáné
 
 

 
 

Élek ám csajok, csak nem bírok jönni. Néha belesek, de annyit írtok, hogy csak na. Egy normális hozzászóláshoz vissza kőne olvasnom, ahhoz meg idő kell, nyugodt, csendes idő, az meg nincs. Hiába van Apa itthon. Ha délután Réka alszik, akkor is itt van Dóri. De ha Apa vigyáz rá, akkor vasalás és egyéb elmaradt teendők vannak.
:( :(

Amúgy jól vagyunk! Dórikám már 8 kg. Szerencsére, most leállt a hízással, így valszeg nem lesz 20 kg egy évesen. :) Most 2 hét alatt 200 grammot hízott. Már kezd nyaka is lenni. :)
Réka meg mintha húznák. Minden gatyóját kinőtte. Lemértem, 90 cm.
Viszont csak 11,2 kg körül van. Nem erőssége az evés.
Én súlyom viszont egész jó. Terhesség előttihez képest vagyok mínusz 4-5.

Gröni
Nem is nagy a feje!! Amúgy meg egy csecsemő testhosszának negyede a fej. Lehet, h. azért látod nagynak, mert rég volt kisbabád.

Kata
Remélem, semmi gond a babával! Jobbulást!

Krisz
Sajnálom! :( Lehet, hogy tényleg dokit vagy intézetet kellene váltanod.

Zsu
Drukkok mennek ezerrel!!! Ticsitől kaptam a híreket ám! :)

Fenci
Köszi a hiányolást! Mikor kell bevonulnod??


Gyugyi

És nyertetek?? Hú, most nézem. Jövő héten síelés!! Jó utat!

Na, hó itt is esett. Örültem, hogy végre lehet majd szánkózni-Réka miatt. Erre már olvad. :(
gtünde
 
 


Ja, Gyugyi!
Rólam azt a képet rakd be lécci, amin a két gyerkőccel vagyok. Amit ide is felraktam anno. Asszem az az alapértelmezett az iwiw-en. Köszi!
gtünde
 
 


Tüncsi :)
Szijjja!!!!!
Kaptunk egy nagy dobostortát! :D
Ma van a 10. évfordulótok? Valentin napon! Romantikus. :) :) :)
Iwiw-re mehet kép Rólad? Iwiwes avataros vagy bnetes avataros?


Macsek rendben, hétfőn hétkor altatás, varrás. VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!
:D

KépKép
zapáné
 
 


Kata,biztos minden rendben lesz!
Vigyél sok kaját meg innivalót, nekem órákat kellett várni.
Először be kellett menni a dokihoz, ott a nőcik felveszik az adatokat.Aztán uh-ra kell várni egy másik ajtónál, végül újra vársz oda, ahol először voltál, és akkor beszélsz a dokival.

Nagyon szép a pocid!
És végtelenül tisztellek azért, hogy mindenképpen bevállaljátok a babát!De biztos teljesen minden rendben van, ha többen is úgy látták.

Gyugyi,igen, nemsokára talizunk, és megölelgetjük Dóra babát!
:lol:
Vendég
 


Kata!
Szorítok, hogy minden rendben legyen!!! :wink: Nagyon szép a pocid, de tényleg nem olyan nagy! :wink: :lol:

Ditke!
Tessék jelentkezni!!!

Tegnap este és ma reggel volt egy kis barna. Szerintem két dologtól lehet:
1. most hagyom el az utrót
2. meg vagyok fázva és a sok köhögéstől, tüsszentéstől, orrfújástól elpattanhat egy ér nem?
Szerintetek? Reggel óta nem volt kop-kop-kop, persze dokibácsink síel. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szijja Tüncsi!

De jó, hogy jöttél! Megértelek, én is így vagyok, sokszor időm, mint a tenger, de mindig van tenni való, ha mást nem, vasalni mindig kell! Szép súlya van Dórátoknak! :shock: :wink: Boldog évfordulót! :wink: Pont Valentin-napkor? :wink:

Kata!

Szép formás a pocid és tényleg nem nagy, főleg, hogy harmadik, de így kényelmes, praktikus, a baba úgysem attól lesz nagy! :wink:

Gyugyi!

Nem semmi lehetett ezt összehozni elsősökkel! :wink: A macska meg beszarás! :lol: Bátyám fogós volt, anyuék dugdosták egy hónapig! :lol: Gyereknek nagyon szép volt, most meg nem tom, nem vagyok perverz! :P Dóra így kupálódott az első hónapban, az első 3 kép az első 3 napja a kórházban, az uccsón 1 hetes volt. Ja, én faros voltam.... Jól megkínoztuk anyumat! :lol: :oops:

Krisz!

Azta, mekkora hó! :shock: Nekem tecc így a hajad! :wink: És nagyon csini vagy :wink: ...és nagyon irigy vagyok! :oops:

Fenci!

Egyelőre 1-2 évet tervezünk, de nem is ez a baj, hanem, hogy először messzire menne, így csak havonta jönne haza. Később Ausztriára gondoltunk, onnan akár naponta is, de inkább hetente, aludni nem érdemes hazajönni!

Tavi!

Súron van a házikó, így tőletek távolabb kerülnénk, viszont Vicuskához és Dikéhez közelebb! Na de a mai világban nincs távolság..... Én még mindig Győrbe vágyom!

Zsófi!

A lepényed jó helyen van ugye? A méhszáj szokott ilyet csinálni. Nagyobb a terhed, lehet nem bírja annyira, tedd magad vízszintbe. Szerintem az utró miatt nem lehet, hisz már ott a lepény! De lehet nincs igazam! :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni!
Hát eddig senki nem mondta, hogy rossz helyen lennének a lepények. Majd hétfőn rákérdezek, úgyis megyünk uhura.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Ilyenkor még nem is nagyon foglalkoznak vele, nagyon képlékeny, hogy hol lesz később. Amit írtam az nem azt jelenti, hogy nyílik a méhszáj, csak nagy a teher! Nyugi, nem lesz semmi baj! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
látom, neked is van nagytesós vonalzód! és mindjárt sznapja? mit kap?

zsófi
jaj, te, ne ijesztgess minket! elmultál már 12 hetes, ott vannak a babákok szorosan, ilyenkor nem történhet semmi. pihenj sokat, apjuk majd kényeztet.

tünde
8 kiló? nem semmi :lol: neked meg minusz 5 ? az se semmi :lol:

krisz
de csini vagy!! én a combomat utálom :x onnan mindig kéne fogyni.
most bulizd ki magad, ugyse lehet nemsokára! :lol: mikor is érik az a petécske?

gyugyi
vége a macska-horrornak? neked mér dr House meg se kottyan :lol:

tavi
idöpontunk van, én azt hittem, fél ora alatt végzünk :shock: tulélöcsomag is kell? nem gondoltam. akkor felkészülünk.

ticsi
mit mondott a doki Árpira? pici nem lett beteg?

fenci
7 honapos lettél, juppééé! ez azt jelenti, hogy innentöl bármi történik, semmi gond nem lesz!

vicus
a korházi 4D-re hogyan kell jelentkezni? ki csinálja? az is 10 ezer?
Vendég
 


http://metropolita.hu/?p=12881

erös idegzetüeknek a 8as ikrek pocija. mármint az anyáé

vicus
te honnan látsz a köldököd alatti csikokra? :shock:
Vendég
 


Kata!
Hát remelém minden ok! Pihizek...

KépKép
zsófikukac
 
 


Gyugyi!
örülök h látjátok a macskaalagút végét :D
elsősök a gyerekeid? :shock: :roll:

Tünde!
de h jöttél, képet is dobhatnál majd 8) nem semmi mennyit fogytál!hogy csináltad? :roll:
Boldog évforduló! :P

Gröni!
hol van a messzebb Ausztriánál? :roll: mikor kell dönteni ház ügyben?hol van Súr????fejér megye? :oops: :shock:
faros voltál?és csaszi volt? :roll:

Kukac!
tessék pihenni!fokozatosan hagytad el az utrot remélem , és nem hirtelen? :shock:

Krisz!
én nem látom, hol a hájad, tök csini vagy :wink:

Kata!
nagyon durva ez a 8-as ikres pocak! :shock: nem irígylem :?
a kórházi 4d-nek van egy mobilszáma, a szülészeten az uhus ajtóra van kiírva.de Cs is biztos tudja, mert ő is csinálja, mindennap más doki csinálja, délutánonként, és igen, 10 rugó :?
elvileg 20 perc,dvd-t adnak meg pár fotót :roll:

hun van a sok-sok eltűnt leányzó?????????????????????
Ditke, Kolibri, Mofly, kisbabás anyukák(na jó, nekik egy pici felmentésük van :lol: )
Vendég
 


Pompom
Köszi a bíztatás. Remélem lesz hatása :) Sajnos sok ilyen állat nőgyógyász van. Én is kifogtam egyszer egy ilyet. :x

Gyugyi
Milyen volt a bál? Sikerült magatokat a buli romjaiból összekaparni?
Ki nyert? Ti?

Krisz
Sajnálom, hogy így alakult :(. Lehet, meg kéne próbálni egy másiknál is.
Viszont nem semmi ez a havas út. Itt mivelénk szinte semmi sem esett :(

Gröni
Köszi a doki dicsértetet. Ezen én is meglepődtem, mivel az SZTK-ba szabdultam be :)
De ennyire szőke még sosem voltam dokinál. Főleg, hogy nem először voltam UH-on. Mikor elköszöntem, hogy megyek, már mindenki visított a röhögéstől. :oops:
A ház dolog tényleg csábító. Kíváncsi vagyok a végén hogy döntötök... Tényleg nem rossz egy tágas otthon :)

Sleepin
Hajrá 2-eske :)

Fenci
Tessék csak szépülni. :)
A szülés után, ahogy olvasom a végén még elfogysz, annyit bringázol :)
Viszont nagyon rendes a védőnénid :)

P.Kata
Vigyázz magatokra!
Szép poci :)
Nem semmi a pocak a 8as ikrekkel. Azt hiszem én ilyet nem szeretnék :)

Vicus
Ez tényleg bosszantó, hogy nem tesznek rá zenét. Főleg, ha tudod is, hogy van ilyenre lehetőség és máshol már láttál/halottál ilyet :evil:

Kép

Kép
princzike
 
 


Vicus!
Persze, minden nap eggyel kevesebbet használtam!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicus
Sehogy. :) Már a kórházban, a gyerekágyon éreztem én, hogy kevesebb vagyok, mint terhesség előtt. És tényleg kevesebb voltam. Azóta azt tartom. :) Lehet, hogy a nem túl jó koszt az oka?! Végül is 1 hetet voltam bent, azalatt mehetett le. De kellene még vagy 10-et fogynom. :?

Évforduló: ja, valentin nap. :) Nem házassági (az még nincs), csak azóta vagyunk egy pár. Előtte barátok voltunk, akkor lettünk nem csak azok. :)

Kata
Le a kalappal előtted! Én nem tudnék beteg babát vállalni.

Zsófi
Pihipihi! És mielőbb nézesd meg magad!

Képek:
Réka "beáll":

Kép
Kép
A két csajszi:
Kép
Kép
gtünde
 
 


Gyugyi
Iwiw-es avatar!
gtünde
 
 


Kivagyok, mint a disznó........ na nem Anyóséktól, egész jól eltelt az a pár óra. Inkább a festés utáni takarítás..... ez a drága festő olyan dzsuvát csinált, hogy azt hittem kiesnek a szemeim. Oké, hogy kosszal jár stb, nade azért.... Aztán Bendus is lefárasztott, eleve hajnali 1kor sikerült nagynehezen elaludnom, aztán 7kor kelt Bendus, utána már csak szenvedtünk, de nem aludtunk, aztán próbálj bent tartani egy 1 éves gyereket 1 szobában....... ááááááááááááááááá és még egy nap... mondjuk a holnap tűrhetőbb lesz. Remélem... de még van mit takarítani, bőven!!! :? :evil: :( Na befogom...

GYUGYI!!! Vazze, 3szor olvastam át, mire leesett, hogy miért volt a porszívócső benzincső... Már előttem volt a kép, ahogy próbáljátok helyettesíteni a benzinkúton a csövet... Mondom, hogy fáradt vagyok...

Tündi!!! De jó, hogy jelentkeztél! :D Hát tényleg nem semmi súlybean van Dóri, de lehet tényleg most majd leáll! Amúgy ha ilyen ütemben cicizik, nem csodálom, hogy repülnek le a kilók! :D

Kata, hát nem minden márkából kell 98as body. Csak én általában akkorát veszek, ami még bőven jó. Van egy márka, nem tudom milyen, de annak 2 mérete van, mert 2 patent van. Na az nagyon praktikus. De az sincs ekkorában. :evil:
Tuti minden rendben van odabent! :wink:

Bocsi, akiknek nem írok, megyek dőlök, kivagyok... JÓÉJT!

Kép
Kép
sleepin
 
 


na, ma beprobálkozunk tésztával. vasárnapi menü :lol: bár a 2 napi krumpli és a tegnapi üres rizs után ünnepi lesz. már csak apjuk küzd. de lehet, már csak az van benne, hogy kényelmes a fekvés. pasi.... Davi még ma is elaludt dlelött, már ivott tejet, és bentmaradt. meg a vajaskenyér is. tegnap szegény bekéredzkedett az ágyába délelött 10 elött :shock: ilyen se volt még.

zsofi
te holnap mész uh-ra!!!

sleepin
képet a fetsésröl!!! mármint a végeredményröl :D

tünde
de édesek együtt!

vicus
a sziget u-ban is 10 ezer a 4d, akkor már inkább nézzen normális doki ugyanennyiért.

a beteg baba vállalásáról:
hát nekünk ugymond muszáj: vallás miatt. de SENKIT NEM ITÉLEK EL, aki nem igy gondolkozik. nekem ugy tiszta a lekiismeretem, ha bevállalom. megértem azt is, aki nem akarja feláldozni a házasságát és a meglévő nagyobb gyerek igényeit. higyjétek el, ezek a félelmek bennem is megvannak. na, nem akarok kimondottan beteg babát, arra vágyom, hogy ilyeneken ne is kelljen stresszelnem. mindig az van benne,m, hogy 3an nem láttak semmi elváltozást, csak kiderült volna, és a 12.heti nyaki redő is rendben volt.
Vendég
 


Kép

bohócok

Kép
kekszelés nagy egyetértésben
Vendég
 


Sziasztok! :oops:

Csak életjelet szeretnék adni magamról, majd ha lesz időm a jövő héten visszaolvasok! :oops: :wink:

Vicuskának köszönhetően kaptam ajándékba tesztet, amit köszönök, és mivel nem bírtam magammal természetesen pénteken délután egy hatalmas negát teszteltem!!!! :roll: :shock:

Így jártam! :? Következő teszt ideje kedd reggel, de majd még a hőmet is nézem, de 3 napja 37,2!
El akartam terelni a figyelmemet azt hiszem sikerült is, így nem élem bele magam abba hogy babás vagyok, bár a nega teszt is segített ebben!!!! :? :shock:

Majd meglátjuk mi lesz, a sorsomat nem tudom elkerülni!!!! :? :shock: :roll:

Puszi Mindenkinek!!!! :wink: :D
Vendég
 


Tündi
Aranyosak a csajszik a képen. Dóri tényleg hatalmasat nőtt :)

Sleepin
A pofátlan festője. Tuti feltakaríttatnék vele. :x Nálunk nyáron volt festés (jobban szólva meszelés), de mázlink volt, mert nem csinált nagy koszt maga után. De legalább ügyelt is rá.

P.Kata
az jó, hogy gyógyultok.
És remélem, hogy nem less semmi a babával. Azért biztos nehéz egy beteg babával.
Aranyosak a fiúk a fényképen :). Nekem lejobban a kekszelős kép tetszet :)

Ditke
Azért drukkolok, hogy mégis pozi legyen :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!

11.cn.Nem hagyjuk veszni a ciklust! :D
Jól telt a tegnap este, bár végülis nem mozdultunk ki. :D

Pkata
Remélem a 3. is ilyen aranyos lesz mint a fenti kettő gézengúz! :D

Tündi
Gratula az évfordulóhoz!!!
Nekünk meg márc-ban lesz az 5. összejövési évforduló! :lol:

Vicus, Gröni
Csinálhatnék egy hájfotót is...de nem nagyon van időm most rá. :wink: Ha összefogom a hasamon a bőrt, kb 5 cm. :oops:
De ma is csak gyümit etten délelőtt és esténként tornázgatni is kezdtem tegnaptól.Majd kikupálódok. :D

Pompom
Látom te is pé előtt.Csak ügyesen! :D


Bennem az a gondolat érlelődik, hogy kérek a kövi ciklus 1. napjára időpontot majd a Kaáliban vv-re, hogy megnézzük hogy is van az az fsh. :shock: Bezélek a dokimmal halál komolyan, hogy most akkor mit lehetne...bízhatok-e még benne, lehet-e az a másik szuri vagy az antagonista és ha azt mondja, hogy nem...akkor megmondom neki, hogy akkor váltásra kényszerít ezzel.MErt ha ezeket ki tudom "csikarni" belőle, ill. ő is ezt javasolja, akkor lehet nem érdemes váltani, mert ez közel van, mostmár tuti jobban fog vele foglalkozni...stb.Nem muszály, hogy induljon a stimu a kövi cilkusban,mert ugye ő egy hónap pihenőt javasolt, de legalább lecsekkolnánk a hormont és megbeszélnénk hogyan tovább.

Na most tanítok egyet.Jó pihenést mindenkinek a du-ra!
vizkriszisback
 
 


sziasztok!

kata! hidd el nem lesz semmi baj! nagyon csini a pocid, a gyerkőcök nagyon aranyosak!

tündi!édesek együtt!

krisz! hova fogynál?olyan csini vagy!!!

emlékeztek mikor multkor irtam h a sógórnőmmel, meg a párom unokatesójával voltam egy napon ugyan annál a dokinál? az unokatesóról rá egy hétre megtudtam h terhes.sirtam is nagyon! a sógórnőmnek akkor mondta a doki h van egy nagy tüszője ami mindjárt reped huzzanak bele...ma voltunk családi ebéden,és a sógórnőm bejelentette h terhes!juppppi :cry: :cry: :cry: hazáig sirtam ilyen nincs a mesébe!!!!

KépKép
dike
 
 


nekem meg megint nem sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!4ugyanugy fáj a mellem már egy hete mind szokott mensi előtt!szét robbanok!!

KépKép
dike
 
 


Most épp azt a billentyűt keresem amivel tönkre lehet tenni az idegeimet. Dóra idecsapott és eltünt minden amit írtam, kilépett a főoldalra! Asszem szoknom kell, nem ez volt az uccsó! :lol:

Kata!

Elég bajban vagyunk az ajándékkal, mert a Sims3-mal szerettük volna meglepni, asszem 20-án jelent volna meg, erre most olvasom, hogy júniusban adják ki! Így azt kapja amit kért, egy hagcuccot a gépéhez, de ez nem meglepi! Szerintem nyugodj meg, biztos látták volna ha baj lenne! Édesek a gyerekek! :wink:

Dike!

Pé után normális, hogy fáj a melled, az a progitól van.

Krisz!

Szakíts időt arra a hájfotóra! :P

Ditke!

Nem volt az még korai? Vagy nem jó a vonalzód? Én továbbra is drukkolok! :wink:

Tüncsi!

Tegnap félreérthető voltam, nincs olyan sok időm, csak én még mindig pörgök, Dóra meg lenyugodott, jó kislány lett. Nagyon nagy Dóra! :shock: Mivel eteted? :lol: Olyan édesek együtt. Nekünk is van szeretgetős képünk, úgy felraknám, de fiam nem óhajt itt szerepelni...fijú. 8) A vonalzóba is úgy egyezett bele, hogy látta Dóráét, nálunk meg demokrácija van! :lol: Miket csinál már a nagylány? Illetve a mienknek miket kéne már csinálnia? Nem tok viszonyítani, fiam mindent később kezdett!

Zsófi!

Mizu? Szerintem ne hagyd abba az utrót még, én a 15. hétig használtam, bajotok abból nem lesz! Lehet, hogy valami hormoningadózás!

Vicuska!

Asszem pont Komárom és Fejér megye határán van! De majd belinkelem ide a házat, hát nem estem hanyatt! :? Apjuknak kizárólag Hollnadiát engedem, ott élnek a keresztszülei, unokatesói, ha valami baj van, rájuk számíthat. Spontán baba vagyok, mármint szülésileg, meg amúgy is! 8)

Sleepin!

Részvétem a festő miatt! :? Én mé' nem fogyok a szopitól? :twisted:

Kép

Kép
gröni
 
 


gröni
Peti 2 éves volt, amikor a szemináriumi dolgozatom irása közben megnyomta a reset-et. jó épet vághattam. az automatikus mentés miatt nem mentem fejjel a monitornak.
Davinál én se fogytam a szopitól. sőt, van aki addig nem fogy, amig szoptat, utána meg magátol lemegy a felesleg.

krisz
az a legjobb etse, amikor nem mozdultok ki :lol: és tudod hogy a szex is fogyasztószer! :lol: minél intenzivebben huztok bele, annál több cal ég el! a dokival kapcs.helyes beszéd! kár, hogy te már jobban értesz a lombikhoz, mint ő.

dike
fogd fel ugy, hogy most már te jössz a sorban! legalább majd öröklöd a babaruhákat. term gyogyász volt??? és márc-ban kiderül a bibi, már csak 3 hét :!:

ditke
egy héttel a ciklus vége elött még mindenkinek nega lenne. kedd már talán mutat vmit

még korai volt végigmosni domestosszal a vécét és a fürdőt. Davit megint lemostuk.
Vendég
 


SZiasztok!
Ha nem bánjátok dobok két fotót. Nagy nehezen sikerült lefotózni Vinzent mosolyát. Elolvadok töle!!!!!!!!!!!

Kép Kép
susy75
 
 


GYugyi!
Az a macskusz! :lol: :lol: Meddig kell még hordania a tölcsért?

Gröni!
Nem nagy a feje te! Szépséges nagyon Dóra baba. :wink: :wink:

Fenci!
Mikorra is vagy kiírva? Hogy repül az idö,nemsokára te jössz! 8) 8)

Kata!
Igen, jól emlékszem mennyit szenvedtünk azelsö pár hétben az alvással. Sose hittem volna, hogy ennyire jól alakul. :D A héten is szinte mindig hajnal 5 körül ketl szopizni. Na jó, éjfél elött nem alszik el! :roll: :roll:
De azért ez már nagy szó nála. Szóval egész kipihent vagyok!

Ditke!
Nagyon drukkolok Neked!++++++++
susy75
 
 


Dike
Ne sírdogálj!Neked is sikerülni fog! :D
Ha terhes vagy akkor is feszül a melled!!!Az a progi miatt feszül, s ha terhes vagy, csak mégjobban feszül. :D

Susy
Tündéri mosolya van Vinzent babának! :D

Esküszöm lefotóztatom este. :lol: De majd csak utána, nehogy apának elmenjen a kedve. :wink: :lol:

Pkata
A lombik lefújása valóban jót tett a szexuális életünknek. :roll: Mindennek van előnye. :D Ha pár héten belül jól lefogyok, majd tudjátok miért. :lol:
vizkriszisback
 
 


krisz
ja, egy ideig fogyaszt a kex, ztána meg hasra hízol :lol:
te, beszéljük csak, gyugyi hogyan is fogyott 20 kilót? :lol: :mrgreen:

suzy
ezt a mosolyt kinagyittatni, kitenni a falra!!! gyönyörűűű
Vendég
 


Gröni!
Köszi. Mivel ma is volt barna, most feldugtam 2 utrot. Eddig 2x3-at használtam, de mivel fokozatosan hagytam abba és tegnap már csak 1-et összesen, most nem akartam hírtelen megint 3-at.
Ikres barátnőm is mondta, hogy 15. hétig nyomta, mert ő is barnázott abbahagyáskor.

Kata!
Igen, holnap megyünk Hajdú drnőhöz, már nagyon várom!!! :lol:

Susy!
Ez a mosoly, én is elolvadtam!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi
Én is tuti nyomnám a heyledben!Abból bajod nem lehet!!! :D
vizkriszisback
 
 


Krisz!
Köszi. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Suzy :D

Ettől a mosolytól én is elolvadnék. :wink:

Zsófi :D

Szerintem még használd az utrót, abból baj nem lehet.

Tüncsi, Kata :D

nagyon édesek a gyerkőcök.Még képet. :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Gröni, majd meglátjuk hogy mikor ér el az őszülés. :) A családomban inkább a kopaszodás a "divat", úgyhogy egyelőre inkább arra számítok. :)

Gyugyi, jó újra látni így belülről a Mórát. :)

Kata, csini a pocid. Min múlik, hogy kinek mekkora lesz..? Oké, alkati kérdés, de függ a méh eredeti helyzetétől, induló súlytól vagy mitől pontosan?
Nem semmi a 8 babás pocak...

Krisz, jó a báli ruhád. :) Igen, én is pé környékén vagyok, bár a hőm meglepett, tegnap sosem látott mélységekbe landolt, majd mára felugrott... ha ott is marad, mármint magasan, akkor nagyot fogok nézni, mert hát a 10. napon pé az enyhe túlzás.. na mindegy, mindent megteszünk a cél érdekében, függetlenül a napoktól. :)

Dike, a mensi előtti és a koraterhes tünetek között azt mondják nincs nagy különbség, vagyis még bármi lehet. Mellfeszülés szerintem is normális, ettől még nincs veszve a hónap. Mikor tesztelsz?

Susy, tényleg képkeretbe való ez az édes mosoly! :)

Zsófi, pihenj sokat! Biztos megteszi az utro a hatását.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Életjel!

Nem jutottam ide mostanság. Azért gyakran olvastalak titeket, és mindenkiért egyformán drukkolok!

Zsu!
Nagyon sokat gondoltam rátok az elmult héten, és még továbbra is drukolok! :D Ikrecskéid jó helyen vannak!

Zsófi!
Utró csak tovább. Várunk H. doktornőtől holnap! Bámulatosan egyformák a kis izgágák!

Vicuska!
Köszi a hiányolást! Gyönyörű Lilla itt is! Jó DVD-zést! Szép a pocid!

Kata!
Megértelek az aggódás miatt. De ha nem kell ne bolygassátok amnióval a picurt. Jobbulást az egész családnak! :D

Fenci!
Jó szervező vagy. Minden előre lerendezve! :wink: Poci képet kérünk! Márk még nem rúgta ki a ház oldalát? Hogy tudsz aludni?

Krisz!
Nagyon drukkolok a spontán babyhez! :wink: Nagyon csini vagy már megint! Irigy ! Irigy!

Dike!
Én ugyan ezeket a tüneteket produkálom mint Te. :( Én érzem, hogy most sem sikerült nekem. :( Kívánom viszont, hogy neked pozitív tesztet mutasson a hónap!

Pompom! Princzike! Lili! Melish! Ditke!Haga!
Mindenkinek nagyon kívánom, hogy babásodjatok! :D

Anyucik!
Nagyon édesek a gyerkőcök! Mindenkinek nagy pusszantás!

Babcsiról és Gergőről hír?
Gaby! Mi lehet vele?

Gyugyi!
Szuper Tancsi nén! :D
Cicusnak holnapra jobbulást!

Bocs, ha kifelejtettem valakit. :oops:
Puszi!
kolibri28
 
 


Tavi!
Nekem nem megy ez a szavazás többször. Pedig töröltem a sütiket is. Vagy mit?
Azért szorítok. :D :wink:
kolibri28
 
 


kolibri! azért én még neked is szurkolok!szerintem nekem ha nem fog fájni pé után a mellem akkor leszek terhes:)

pompom! teszt?már régen teszteltem, mert mindig megjön időbe...szerintem most sem fogok.még csak a 20.napon vagyok.

lányok irtam egy szakértőnek! magamról mindent, meg erről a hasüregi folyadékról is. bemásolom a válaszát!számára érthetetlen h miért lesz ilyen hamar laporoszkópiám?már megint parázok, párom is lebeszél róla.áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Kedves tündike!

Azt nem értem csak, hogy mi miatt lesz laparoszkópiája. Az egy éve tartó sikertelenséget még nem tartom elég indoknak a levele alapján. A néhány napja történt alhasi panasz lehetett egy cizsta kirepedése, ennek folyománya szabad hasi folyadék, ami egyébként nem kell, hogy tragikusan érintse, mert minden nőnek a ciklus különböző időpontjaiban lehet látni ilyen folyadékot.

Üdvözlettel: Dr.........

KépKép
dike
 
 


Hello!

Festés kész, takarítás elviselhető szintre hozva. Még hol a vége... És még nekem is van mit festenem... Festékszag van, hiába volt nyitva egész nap minden... :?

SUZY!!! GYÖNYÖRŰŰŰŰ a Fiad!!! :D Megzabálom!!!! :)

Kata!!! Édesek a gyerkőcök, Bendus is házt.-i keksz mániás. Szerintem eleszegetné egész nap, ha rajta múlna. :)

Ditke!! Én azért szorítok a plusz tesztért! okés? Remélem sikerül(t)!!! +++++++++++

Dike! Hát hogy melyik doki mennyi idő után küld laparra... Mindegyik mást mond és persze pocskondiázza a másikat. Olyanok, mint a szakik, esküszöm, nálunk akárhány szaki járt, tuti, hogy szidta az előzőt. Agyrém! Figyu, a lapar egy rutin dolog. Bajod szerintem nem lehet tőle. Persze pár nap esetleg 1 hét ami rosszabb, de utána nyugodtabb leszel, hogy ezen is túl vagy, minden rendben odabent! Énszerintem. Persze Neked kell tudnod és érezned. Ne hagyd, hogy le/rábeszélenek! Amit TE érzel!!!!

Pár napja Bendus elindult, de még csak 1-2-3 lépést tesz meg egyedül, de azóta esküszöm megszűnt a félelemérzete. Olyan dolgokat művel, hogy én csak hüledezek. Persze amikor megáll egyedül, vagy megindul egyedül, vigyorog mint a vadalma, aztán csinál valami ordenáré baromságot (pl hátrahajol) az egyensúlyát elveszti, elesik (nem üti meg magát) és vigyorog tovább... Remélem ezt a részét elfelejti, mert bennem az ütő megáll néha...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dike, ahogy Sleepin is írta, úgy legyen minden, ahogy te szeretnéd, és akkor mikor te készen állsz rá. A dokid valszeg azért javasolja a lapart, mert úgy gondolja, hogy ha valami szervi eltérés van, felesleges lenne még több sikertelen hónapot átélni, míg a netes doki több esélyt ad az egy év utáni teherbe esésnek... tényleg orvosa válogatja.
Nem is tudom. Én most úgy vagyok vele, hogy ha nyárig nem sikerül bebabásodnom, bevállalnám a lapart. Nagyon félnék, de vállalnám, mert ha mégis van valami gond, visszagondolva átkoznám azokat a feleslegesen reménykedős hónapokat, amiket a ciklusnapjaim számolgatásával meg hőméréssel töltöttem. Ha meg nincs semmi látható gond, akkor nagyon megnyugodnék.
Szóval ahogy te érzed, te és a párod.

Sleepin, Bendus biztos elfelejti ezeket a huppanásokat, majd csak te fogsz rá emlékezni. :)

Kolibri, én is hasonló jókat kívánok neked! :)
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Elkezdtem csomagolni a hétvégén! :D :D :D

Na de....
Vettünk gyorsan 4 pár alákesztyűt. Itthon vettem észre, hogy az egyiknél rosszul van párosítva. :evil: :evil: L-es pár helyett van egy balos L meg egy balos M. Mehetek vissza a decatlonba. :evil:

Reagálni most nemtok, reggeli szokásos rohanás van minálunk.....
Megint késésben vagyunk, majd az úton behozom! :wink:
Kép


(Ma műtik a macsot......... :? )

Jók legyetek! Likasban megpróbálok benézni!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Krisz
Csak határozottan a dokival :)

Gröni
ezek szeint még sem volt olyan nagy szám a ház? :( Mi volt vele a baj?

Dike
Lehet a következő UH-nál neked mondja majd a doki, hogy húzzatok bele. Aztán majd jöhetsz újságolni a jó hírt :)

Susy
Micsoda mosóly+ Zabálni való :)

Sleepin
Gratulálok Bende első lépéseihez :)
Te ez a gyerek nem akrobatának készült? Az eséseket meg tuti elfelejti :)

Ditke
Mikor tesztelsz újra? Hétvégén?

Gyugyi
Nem is értem, hogy miért elégedetlenkedsz a kesztyűvel....? :lol:
Macseknak jobbulást.


Ma 11-re megyek vissza dokihoz UH-ra. Remlem mond valami bíztatót....

Kép

Kép
princzike
 
 


Gyugyi :D Nagyon jók a sulis képek! :wink: Jót nevettem a porszívócsövön! :lol: :lol:

Kata :D Látom Neked is S-es pocakod van! :wink: Enyém se sokkal nagyobb.. :P

Krisz :D Nagyon szuper ez a bálirucid és nagyon csini vagy benne! :D Durva mennyi hó volt felétek, itt semmi. :shock: :oops:

Tünde :D Örülök, hogy jöttél! Nagyon szupi, hogy így visszamentek a kilóid! :wink: Én is erre pályázok majd! :oops: Mához 3 hétre megyek dokihoz, akkor adja majd a kórházi beutalót. Boldog évfordulót Nektek! Édesek a csajszik! :wink:

Kukac :D Vigyázz magadra nagyon!!! :D Várunk uhá után! Istenhegyire mész? :roll:

Kata :D Ez a 8 babós pocak nagyon-nagyon durva.... :shock: A kekszelős kép meg csudijó!!! :wink:

Princzike :D Gyere majd az uhás hírekkel! :D

Sleepin :D Nagyon szépek lesztek odahaza! :wink: Lehet Bendus már önállóan jön fel hozzánk az emeletre legközelebb??? :lol: :lol:

Ditke :D Nagyon korai volt az a teszt! Mikor lövöd a következőt? :roll: Hétvége felé?

Dike :D Nekem mikor babás lettem, akkor is nagyon fájtak a melleim már a ciklus második felében, biztos voltam benne hogy nem sikerült. :roll: Szóval ez lehet babás jel is!! :D

Susy :D Ez a mosoly!!! Nagyon-nagyon édes!! Hasonlít ám Rád a fiacskád! :D Kiírt időpont április 8, de manóm márciusi lesz valszeg. :wink:

Zsu :D Hogy vagy? :wink:

Pompom :D Látom pé közelben! Kellemes estéket! :wink:

Kolibri :D Örülök, hogy jelentkeztél! Alvás az elmúlt pár napban elég jól ment, jó néhányszor ébredek meg fordulok, de azonnal vissza is alszom. Éjszakai pisi nincs. :wink: Látom Neked is mindjárt reped a petécskéd, apát ne veszítsd szem elől! :wink:
fenci
 
 


Jó reggelt!

Fenci :D

Köszi,megvagyok. Fájdogál a pocakom, olyan,mintha meg akarna jönni. :x De úgy tudom, ez jót is jelenthet. Ma délután kell hívnom a dokimat, hogy érzem magam, meg tegnap jöttem rá, hogy gyógyszert kell írtanom, ugyanis megemelte a duphastont a beülti után, s így csak szerdáig elég a gyógyim. :? Más nagyon nincs, pihenek, olvasok sokat.

Zsófi :D

Mára nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. Majd gyere a hírekkel. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Na, a hőm megveszett...

Fenci, megszakérted? :) Sosem volt ilyen korán pé-m, ha holnap is magas, gondolom behúzza a ff a piros vonalkákat.
Éreztem, hogy fájt a jobb oldalam, ha leültem, mozdultam beleszúrt... de hát ilyen korán..? :roll:

Kép
Vendég
 


Dike :D

Sleepin már nagyon jól leírta. Te érzed,hogy kell-e, de ez egy lehetőség, hogy ha valami baj van, hamar kiderül. Nem jobb megnyugodva tudni, s úgy átélni a hónapokat, hogy tudod, nálad odabent minden rendben???Vagy ha tényleg gond van, akkor hamar kiderül, s nem kell még több hónapot elvesztegetnetek a reméyntelennek tűnő próbálkozással. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pompom :D VÉGRE EGY GÖRBE!!!! :D Nagyon hiányzott már! Úgy van ahogy mondod, szerintem is ez korai pé volt, főleg ha még érezted is a szúrkát. Kivi vagyok a holnapi hődre! :wink: Remélem elkaptátok apácskával a pét! :D

Zsu :D Örülök, hogy jól vagytok, további jó pihikét! :wink: Biztosan most ágyaznak a kicsikéid! Nagyon-nagyon drukkolok továbbra is!!! :D
fenci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?