Új privát üzeneted érkezett!

Képzeljétek, azt álmodtam, hogy a Safari kaparós sorsjeggyel nyerek ma 100 000 Ft-ot, ráadásul egy sárga színűvel. El is mentünk venni, mert egyszer a Luxoron egy ilyen álom után nyertem 53 000 Ft-ot, tehát figyelni kell erre. És nem stimmelt minden, kék jegyen nyertem és csak 5000 Ft-ot, de akkor is nyertem!:))))))
Vendég
 


Hoppá, laptető!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szisztok lányok!

Na, visszaolvastam azt a két napot, míg nem voltam.

Monic!
Gyönyörű babád van! Mikor megláttam, azt hittem elolvadok!
Ha valaki beszél vele, mondja meg, hogy mindenki nagyon gratulál neki, ehhez a tündéri kisfiúhoz, és nagyon sok boldogságot a családnak!


Twist!
Köszönöm az érdeklődésedet. Igen, az álmosság az, ami jelentősen változott nálam. Este 9-kor már nem bírok magammal. Az a baj, hogy így soha nem tudok egy filmet sem megnézni, mert ahogy elkezdődik én már kómázok.
Örülök, hogy a Kaáli mellett döntöttél! Szerintem nem fogsz csalódni! És már nem is kell olyan sokat aludni addig!

Denika!
A munkahelyi kérdés egy kicsit izgat. Nem akarok sokáig dolgozni, de nem tudom mennyivel előtte szóljak. Majd még ezt meglátjuk.
Jó tetted, hogy táppénzen vagy, legalább nem idegesíted magad a benti dolgokon.

Dita75!
Mit nem bírtál az Eleviten?
Nekem is ég tőle a gyomrom, de úgy vagyok vele, a babáért mindent.
De majd holnap megyek úgyis dokihoz, majd rákérdezek, hogy ő mit ajánl.
Tényeg! Most lesz vérvételem is. Nem tudja valaki, hogy ilyenkor éhgyomorra kell menni?

Czinkeb!
Nagyon helyes fiad van! Gratulálok hozzá!

Bikfy!
Hihetetlen, hogy mik vannak! Nagyon sajnálom! Pihizz sokat és kapcsolódj ki! Kösd le a figyelmedet mással.

Bumi!
Utólag is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!
rodina74
 
 

 
 

Twist!

Gratulálok! A kis pénz is jól jön! :lol:
rodina74
 
 


A páromnak is megmutattam Danikát, és mondta, hogy nagyon szép. Még rá is csodálkozott, hogy milyen kisimult az arcocskája. Ennivaló!
rodina74
 
 


Szia Rodina! Megy a mail!:) :wink:
Igen, szerintem is nagyon szép Danika, egyáltalán nem megviselt, hanem kiváncsi és kisimult és gyönyörű!!!!!!
Vendég
 


Twist!

Gratulálok! A lottószámokat nem szoktad megálmodni?

hofeherke
 
 


Sajnos, még az nem történt!:))
Nálam úgy van ez a nyeremény-megálmodás, hogy valahogy ok nélkül beugrik álmomban, hogy milyen játékon nyerek. És amikor Luxornál volt, akkor is egy csomó számot megálmodtam és azt is, hogy a 41-essel fogok nyerni. És az utolsó szám a 41-es volt és akkor lett meg a kerettalálatom. Hátborzongató volt.))

Most meg ugye a sorsjeggyel. És ilyenkor felébredek és biztos vagyok benne, hogy nyerni fogok, ez valami megérzés és látom magam előtt a számokat, vagy a sorsjegyet és megyek és megveszem. Azt is láttam ma magam előtt, hogy honnan kell húzni a jegyet!:))

Na, persze ilyen ritkán történik velem sajnos. :cry:
Vendég
 


Twist!

Legközelebb az én kedvemért, álmodj magadnak egy pozitív tesztet! Léci, léci, léci!
rodina74
 
 


Na, babával ez még nem történt meg velem. Már álmodtam UH képet magamnak és láttam a kisfiamat is többször is, akkor is amikor megszületett és később is, kb. 3 évesen is:)
Kíváncsi leszek milyen lesz, amikor megszületik, mennyire voltak igazak az álmaim.... :roll:
Vendég
 


Én is megálmodtam már, babaként is, és később 6-7 évesen is, de akkor ott volt a húgocskája, aki akkor lehetett 3-4 éves. Nagyon helyesek voltak. A fiam a páromra hasonlított, a lányom rám. Azóta is várom, hogy majd találkozhassak velük!
Álmodtam már arról is, hogy szülök, és nagyon könnyen ment. Remélem majd tényleg így lesz!
rodina74
 
 


Álmodozók! :roll: :)

Rodina!

Ha jól emlékszem nekem éhgyomorra kellett menni, sok vért vettek és néztek mindenfélét (nagy rutin, vércukor, ásványi anyagok, fertőző betegségek/szerológia), Vérbaj (wassermann vizsg.) vércsoport+ ellenanyag stb. Csak a vérvizsgálat eredménye volt két oldal. :roll: + vizeletet is kellett vinni. (középsugaras reggeli elsőt)

Remélem segítettem. :)

nellike
 
 


Rodina, hú, én is álmodtam, hogy szülök és klassz volt és utána a mellemre fektették a kisfiamat és mindenki kiment a szobából és csak kettesben lehettük. És nagyon boldog voltam.) Majd meséld el, hogy neked bejött-e a könnyű szülés-álom!:) :wink:
A kisfiam szőke volt és barna szemű és rám hasonlított álmomban. A te gyermekeid hogy néztek ki?
Vendég
 


Nellike!

Köszönöm szépen a tájékoztatást. Biztosan jól emlékszel, mert azt mondták, hogy jó sok vért fognak levenni, csak azt nem, hogy éhgyomorra kell-e menni. És én is elfelejtettem rákérdezni.
rodina74
 
 


Drága Monic és Danika! Nagyon sok szeretettel gratulálok és hosszú, boldog,áldott életet kívánok Nektek! :P :P :P :P

Úgy emlékszem,amikor a talin még az injekcióknál tartottál,most meg már ÉDESANYA vagy!!!!! Veled örülök és millió puszi Nektek!!!!!!
f.ancsi
 
 


F.Ancsika, te hogy vagy? Tudod már a babád nemét?
Vendég
 


Rodina,
megírtam neki, hogy mindenki gartulál, meg azt is, hogy hamarosan le kell cserélni a bababkocsiban a "teszt macit" :lol: Mert miután megvették, a macit tologatta a kocsiban, hogy próbálgassa :lol:

Ancsi,
te mikor fogsz szülni? Vagyis hányadik hétben vagy?

i.kata
 
 


Ancsi, mi újság hogy vagytok?? Olyan rég jelentkeztél.



Twist, köszi kérdésed jól vagyunk Oroszlán baromi jól érzi magát bent esze ágában sincs kijönni. Igazából most már minden a dokinkon múlik, hogy mikor lesz a kezemben Oroszlánunk!!!!!!!!!!!!!! :lol:


Denika, én már nem is tudom mit mondjak, jön majd Oroszlán ha a Jó Isten is úgy akarja.

Kép
pgsuska
 
 


Kata, nekünk is van teszt macink, még mindig a kiságyban fekszik. Várja hogy Oroszlán helyet cseréljen vele. :wink: Már kétszer kimostam. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Twist!

Ment a válasz!
rodina74
 
 


Édik lehetnek a teszt macik!:))))))
Zsuzska, jövő héten már te is a karjaidban tarthatod Oroszlánkát, most már te jössz!!!!!!!! :wink:
És a doki hogy van? Lábain áll már?
Vendég
 


Zsuzska,
nálunk csak akkora macik vannak, amik be sem férnek egy babakocsiba. Most épp a szekrény tetején tanyáznak :lol:
Oroszlán lehet azért nem jött még ki a pocidból, mert tudja, hogy valaki elfoglalata a kiságyát :wink:

Twist,
de jó! Nagyon bejönnek az álmadi akkor. Remélem a babaás álmaid is valóra válnak még az idén!

i.kata
 
 


Nellike,
a méhecske már teljesen rajta van a cica nóziján :lol: :lol:

Denika, Ancsi,
még nem is láttuk a pocitokat :roll: Nem szeretnétek minket meglepni 1-1 fotóval? :wink:

i.kata
 
 


Kata: Cuki az avatarod! :D

hofeherke
 
 


Danika álomszép kisfiú!

Én is beszéltem Monic-kal és nekem pont az tűnt fel, hogy nem is olyan fáradt a hangja, csodálom, hogy azokután amin keresztül ment akkora fájdalom és 13 órán keresztül..... hát tele lett a gatyám. Ma feltette nekem a kérdést az unokahúgom aki 10 éves, hogy minek nekem gyerek, hogy tisztában vagyok vele, hogy mennyit kell majd pelenkázni? Kell ez nekem? :)
Hát nem is tudom, lehet hogy igaza van??? :wink: :lol: :lol: :lol:

Nagyon lassú ez a gép a nővéreméknél meg az unokahúgom ki van akadva, hgoy nem vele foglalkozom, úgyhogy el is köszönök!

Holnap este majd mesélek hogy mi volt a BMC-ben!

Puszi

dita75
 
 


Kép

hofeherke
 
 


Sziasztok

Nem vagyok magamnál, hogy Monic megszült. Hirtelen történt nem? az a lényeg, hogy jól vannak, egészségesek.

Linácska lehet, hogy igazad van és hennát próbálok ki.

Twist a privibe írtam a kérdést, valami nyavalyákról.

Zsuzska Te is hamarosan szülsz!!

timejka
 
 


Monic,
sok szeretettel gratulálok nektek.

Egész nap nem voltam netközelben, alig vártam, hogy hazajöjjek. Persze ilyenkor a web&walk sem működött.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Tegnap már túl későn jöttünk haza, és nem jöttem, most meg mit látok?? :shock: :shock: :shock:

Kép

DANIKA
MONIC GRATULÁLOK!!!!!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Moncsikám!

Nagyon boldog vagyok, hogy megérkezett erre a világra a gyönyörűséges kisfiad. Sok szeretettel gratulálok Nektek és nagyon boldog életet kívánok! :lol:

Most pedig iszok egyet kicsi csodácskátok egészségére. Még 1x gratulálok!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Suskám!

Nagyon szurkolok Neked, most már tényleg csak párat lapozunk a naptárban és Te következel.


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Monic,
Gratulálok Danika érkezéséhez! Sok-sok boldogságot, és sok tejcsit!

Nekem most nincs időm visszaolvasni, de ezt a hírt rögtön észrevettem!
Tegnap végre újra kiengedtek a kórházból! Sajnos múlt hétfőn a láz miatt be kellett mennem, hogy kivizsgáljanak, és mostanáig tartott... Sokáig nem tudták, hogy mitől vagyok lázas, pedig a vérképem is jelezte, hogy valahol nagyon nagy gyulladás van, de hétfőn nem láttak az UH-on sem semmit. Szerdán csináltak egy egészségügyi kaparást, meg kifertőtlínetettek belülről hátha ott van a gond. Aztán estére felszaladt a lázam 40 fokra, másnap küldtek újra UH-ra ahol láttak valamit a méhem és a hólyagom között. Közölték, hogy akkor újra műteni kell, hogy megnézzék mi az, és ha olyan állapotban van a méhem, akkor sajnos azt is ki kell venni. :? Pénteken megműtöttek újra, és kitisztították a tojás nagyságnyi heamatomát. 3 napig feküdtem az intenzív osztályon, és nyomták belém folyamatosan az antibiotikumokat. A méhemet szerencsére megmentették!
Ezt a 2. műtétet sokkal nehezebben viseltem, mint a sima császárt, pedig ugyanott vágtak. Tegnapra kiderült az is, hogy mit tenyésztettek ki belőlem... e-coli fertőzőtt meg. Kíváncsi lennék, hogy a francba került belém??? A másik legrosszabb az volt, hogy az első héten csütörtökön látogatási tilalmat vezettek be a kórházban, és még a férjemet sem láthattam. :(

Rékát közben átszállították a Péterfybe, és jövő héten megyek befekszem mellé, mert ott is látogatási tilalom van, és máshogy nem láthatom. Már 1800 g, és kivették az inkubátorból, mert melege volt. Gyönyörű szép, és IMÁDOM!

Mindenkinek millió drukk!!!

Dita,
Te most hol tartasz?

Zsuzska,
Azt hittem, hogy Oroszlán már rég kint van!?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Drága Némóka, nagyon sajnálom, amit át kellett élned:(( Nagyon sokszor műtöttek és az egészben az a jó, hogy legalább most már jól vagy és megtalálták a bajt. Remélem, hogy most már felépülsz!:) És igazán jó hír, hogy a méhedet meg tudták menteni!!!
Rékuska szépen megnőtt és szuper, hogy így fejlődik! Drukkolok neked, hogy véget érjen a kálváriátok és hazamehessetek mindketten! Egy hős vagy Némóka, szerintem én mindezt ki sem bírtam volna.
Vendég
 


NÉmóka, jézus Mária hogy Te miken mész keresztül, esküszöm a hátamon is feláll a szőr. Nagyon sokat gondoltam rád az utóbbi napokban, nem is tudtam hogy kórházba vagy. Elvileg én is ott lennék most ha nem küldtek volna haza. Nagyon sajnálom ami veled történt és kivánom hogy keveredjetek ki ebből a kálváriából. Jézusom, komolyan mondom előbb felovastam a férjemnek az irásod, teljesen lefehéredett. Minden elismerésem a tiéd, és az hogy ezt ekkora türelemmel tudtad végigcsinálni. Réka szépen fejlődik nagyon drukkolok Nektek hogy minél hamarabb hazakerüljetek. Mi még egyben vagyunk Oroszlán nem akar előjönni, sztem jelenleg bőven már 4kg felett vagyunk pocakban alig birok már járni, hajolni, fürdeni, élni. De csak ül és lógatja a lábát :wink: Nagyon várom hogy a doktorbácsim csütörtökön kivegye Oroszlánt a pocakomból. És jöjjön aminek jönnie kell.


Twist, dokker pénteken még járóképes volt remélem a jövöhéten is az lesz :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Gratulálok Danikához! Jó sok tejcsit kívánok.

Kép

nemone: Neked is megy a sok tejcsis jókívánság, hogy Réka baba minél nagyobbra nőjjön.



vicky79
 
 


Némóka!

Örülök, hogy írtál magadról pár sort, mostanában sokat jártál az eszemben. Nem is gondoltam, hogy ilyen nehézségekkel kellett megbírkóznod. A lényeg, hogy most már minden okés, Rékát puszild meg helyettünk is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nemoka!

Hát, én is döbbenettel olvastam, hogy mi történt veled. Remélem most már minden rendben lesz, és véget ér a kálváriád, és már csak Rékával kell foglalkoznod. Pihenj sokat, és legyetek nagyon-nagyon boldogok!
rodina74
 
 


Némóka,
csodálom, hogy bírod ezt a sok megpróbáltatást, de gondolom Réka jó adag erőt ad most Nektek. Nagyon örülök, hogy megmenekült a méhed, remélem még szükséged lesz rá :wink:

i.kata
 
 


Kata, nagyon cuki az új avatarod!:)))
Vendég
 


Twist, Mara,
Köszi, gondoltam ez jobban illik a vonalzómhoz. :lol:

Dita,
nem tudom te mikor beszéltél Monickal, de én egy órával a szülés után. Nekem akkor fáradtnak tűnt.

i.kata
 
 


Némóka
Rajtam is futkosott a hideg, ahogy olvastalak. Mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek. Már nagyon jó lenne otthon a Rékababával. sok tejcsit és jó egészséget.

Monicnak gratuláltam sms-ben, mielőtt azt hinnétek, hogy milyen mocsok vagyok és nem reagálok Dani babára. Akkorát kiabáltam itthon, hogy a párom megkérdezte, hogy mi van.

Czinke
Nagyon szép kisfiú Nándi.

MINDENKINEK JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!

Twist
Szerintem ilyen bajaim nincsenek. Köszi a választ. Azért majd a Kaáliba rákérdezek.

Zsuzska
Neked továbbra is szorítok, hogy kicsi oroszlán minél hamarabb veletek legyen.

timejka
 
 


Katuskám!

Tündéri tényleg az új avatarod. Bikfynek ez naaaagyon bejön. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Íme a legújabb Danika-fotó:
Kép

i.kata
 
 


Bikfy,
akkor ezek szerinte az most neked is bejön? :wink: Örülök.

i.kata
 
 


Monic ezt üzeni:

,,Ő a mi szemünk fénye. :lol: Meg tudnád írni a többieknek, hogy mindenkit puszilok, köszönöm a rengeteg üzenetet, válaszolni majd később tudok mert nagyon fáradt vagyok. Hosszú volt az elmúlt két nap :lol: "

i.kata
 
 


De szép baba!!!!!!!!! Köszi Katám!:)))
És Monic jól van? Nincs gyulladás, láz, vagy bármi baj? Danika is jól van? Persze, ez az üzi azt jelenti, hogy igen. :wink:
Vendég
 


Twist,
nem beszéltem vele, azt sms-ben válaszolta. Nem akarom zargatni, van most nálunk fontosabb dolga is.

i.kata
 
 


Én elköszönök már. Elkezdtem taposógépezni, de negyedóra után olyan durva fejfájásom lett, hogy inkább abbahagytam.

Jó éjt Mindnekinek!

i.kata
 
 


Moncsi, csudaszép Danika, nem győzök benne gyönyörködni, csak nézem a képet és eszembe jut hogy mennyit rugdosott téged, hihetetlen, lehet focista lesz :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok lányok sajna nem tudok most visszaolvasni nincs netem sajna remélem egy két nap és vissza birom olvasni amit irtatok.
A tesztem sajna még mindig negatív lett de piri nincs.
dióhéjban ennyi.majd ha tudok jövök.sziasztok!!!
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: