Új privát üzeneted érkezett!

yessssssssssssssssss :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NAgyon szép ez a fekete cicus :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok csajok!

Mndenkinek remélem szerencsés a péntek 13! Nekem eddig mindig volt valami, de most mivel utazunk ma igy remélem nem lesz semmi! Én legalábbis megprobálok ugy állni hozzá, hogy inkább tudomást sem veszek erről az egészről! Ozt majd meglátjuk!

Brid! Imádom a fekete sziszákat! Mondjuk minen sziszát imádok, de a kormik olyan kis édikék!

Zsuzsu! Nem csoda, ha fáradt és álmos vagy! Én is olyan álmos és fáradékony voltam az első időkben ugy kb nekem a 10. hét táján kezdett jobb lenni! Mármint hogy nem aludtam át az egész napot és az éjszakát! De ezt könnyen át fogod vészelni! Sokan azt mondják, hogy most kell kialudjuk magunkat, mert mikor megszületik a kis tökmag akkor nem igazán lesz aludni idő! Hányingered van?? Közérzeted milyen??

Mi tegnap voltunk apácskával 9 éves jegyesek! Ennak örömére pezsisztünk persze csak tini pezsit ittunk! És én még nyaltam hozzá egy fagyit is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Zsu
koszi remeljuk szerencset hoz a topiknak 8) :lol:

Noci
Ez a beszed :wink: Csak a babara probalj koncentralni 8) :wink:

9evesek :shock: nem semmi :o ezen a gepen nincs olyan kep de majd delutan rakok neked be valamit 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi drága vagy! Amit délután raksz be azt majd lehet már csak vasárnap látom! Szerintem olyan dél fele indulok itthonrol! Én ma már nem akarok fözni inkább bemegyek a dodohelyre és ott kajolok valamit! Igy legalább nem nekem kell elmosogatni!!! :lol: :lol: :lol: Meg amugy is onnan lesz az indulás!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és kéne vennem valamit apának Valentin napra! De hogy mit?? Azt még nem tom! Lehet kap egy fini csokit azt kakukk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaaah tenyleeeeg te ma mesz 8) Sok sikert nektek :wink:

Valentin napra en sem vettem meg semmit :shock: Parfumot akartam de most,hogy mondod :shock: meg nem vettem meg :oops: na meg a keszszet vy mit csinalom meg mert itt csokit adnak :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Nócika!
Kedvemmelnincs gond, csak ez a fáradtság ne lenne .... és ma valahogy sokkal jobban van hányingerem, mint eddig bármikor... úgy látszik, nem kímél meg róka koma és családja.... de sebaj.... erről álmodoztam:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És nagyon jó szórakozást nektek!!!!!
Te hogy vagy amúgy? Pocid nőtt már???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Brid! Remélem sikerünk lesz! De a nyerésben nem reménykedem, mert mi most indulunk ilyenen elösször és biztos, hogy lesznek rajtunk kivül tapasztaltabbak! De sebaj! A részvétel a fontos és nem a helyezés! Meg különben is hátulrol is kell valaki első legyen!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsu! Addig jó, ha van hányinger! Nekem eddig legalábis azt mondták, mert akkor dolgoznak istenigazábol a hormonok! Szedsz már valami terhes vitamint?? Nekem maradt meg elevitem! én már nem szedem, mert ezek csak az első 12 hétben használnak utána csak izok töle én is meg a baba is! Meg van benne olyan vitamin ami a cukromnak nem igen tesz jót! Igy ha gondolod szivesen átadom neked, mert nekem már nem kell! Hát a pocim az nött már kihoztam az egyik farmerom! Azaz még betudom gombolni de az már kényelmetlen és én ezt nem akarom, nehogy megnyomjam a mano kis fejét!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Egyenlőre nem szedem terhesvitamint. Folsavat és Magne-B6-ot szedem napi egy szemet és C-vitamint.
Majd jövő héten megmondja a dokim, hogy szedjek-e valamit? Barátnőm szem szedett egyik gyerekével sem. Majd meglátjuk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Végül is szerintem a folsav a legfontosabb ezek közül! De majd a doki, ha ajánl akkor jó, ha nem akkor meg te eldöntöd!
Kéne készülödni, mert még be is kéne menni a sárkányba meg ugy fuj a szél, hogy nem sok a kedvem elindulni! Pesten is igy fuj a szél??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nos csajok! Én akkor elköszönök töletek! Legyetek jók és szobatiszták! Mindenkinek jó valentin napozást kivánok! Lehet még benézek, de nem igérem, mert 12 óra 8-kor indul a vonatom! Addig lepancsolok beágyazom meg ennem kéne valamit! Pusza mindenkinek! Csáóóóóóóóóóóóóóó! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
IGen, itt is nagyon fúj a szép és elég hideg is van, szóval csak csak emelegen felöltözni!!!!!
Vigyázz magatokra és jó szórakozást nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, de most is csak annyira tudok belépni, hogy köszönjek, és jelezzem, még létezem.
Nagyon fáradt vagyok, és mindjárt le is fekszem. Ígérem, amint kipihentem magam, jövök, és pótolok!

Puszi Nektek!
Vendég
 


Hali csajok..... 8)

Noci
Jo utat es ugy ahogy mondod a reszvetel a fontos :wink:

Zsu
Te nem vgy valami bobeszedu megint :roll:

Pendi
Alvas utan varunk bar akkor itt mar szombat,az meg apas nap :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hello!

Két napig nem vagyok és ilyen jó hírekre jövök haza?????????
Zsu!!!!!!
Nagyon szép tesztjeid vannak!!! Gratulálok a babához!!!!!!!!!!
Drukkolok, hogy rókakoma elkerüljön!

Két nap után hazajöhettünk, tegnap dél óta itthon vagyunk.
Továbbra is köhög és náthás, kap hörgőtágítót, de antibiotikumot nem kell és röntgen sem volt. Nincs tüdőgyulladása, vérkép szerint lezajlóban a dolog, hétfőn visszavisszük vérvételre, akkor kapunk zárót.
Remélem most már meggyógyul.
Két napig alig szopott, elment a tejem, most azon vagyok hogy visszajöjjön.
7 kg, azt mondták ducika, és nem baj ha fogy egy picit.

Most megyek, mert a Lilla még nyűgös állandóan fogni kell. Ja és ülni akar nem akar feküdni a kezemben. Jár a keze lába mint az atom, és sokat beszélget már.

Na puszi mindenkinek!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kataaa :)
De jo hirekkel jossz te is :) Orulok,hogy jobban vgytok :wink:

Csucsu
Te ma nem jottel helyzetjelentesre :roll: :idea:

Kepzeljetek csajok holnap itt 20fok lesz :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :shock: :shock: Na mondjuk ma sem volt hideg egy hosszuujuban voltam 8)

Es apa kerdezte mit kerek valentin napra :idea: :oops: 8) en meg mondtam semmit :roll: aszongya laptop :?: :idea: :shock: haat de mondom az draga :roll: aszongya de nemazt akarsz meg,hoy az jo hany evig utana 8) ugyhogy holnap megyunk nezni laptopot 8) 8) 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kata!
Úgy örülök, hogy Lilla baba jobban van!
Szóval már szaladna a drága???? De édes lehet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyógyuljatok meg gyorsan és kérünk majd új képeket a gyerkőcökről!!!!!

Bridg!
Hát a mai napot suliban töltöttem, most jöttem haza nem régen. Suli után még bementünk barátnőmmel gyrosozni egyet a Nyugatihoz. Nagyon finoman csinálnak ott.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Laptop????? Hurrá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Zsu
Igen laptop 8) Ugyhogy uj lapitopival megyek haza :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen tegnap dolgoztam. Péntek 13-án volt az első munkanapom. Igaz most a jövő héten nem megyek majd csak utána. De be kellet most mennem . Tök jó itthonra is feltelepitik a programot és bármikor dolgozhatok itthonról is ha végszükség van.
Szóval jól telt a tegnap. Jó korán mentem és én voltam az első aki beért. Este meg jöttem haza. El is fáradtam azért mert annyi infót kaptam hogy csak na.
Hiába 3év kihagyás után bele kell rázódnom újra.Mondjuk sok minden eszembe jutott és nem kel sokat tanulnom.

Laptop: szupi:)

Én két puszit kaptam és én sem vittem túlzásba. Vettem a lányomnak és a férjemnek egy kis csoki szívet.

Kép
csucsu05
 
 


Hat itt lennenk 8) Megvettuk a laptopit :D ngyon csecse...es kaptam naaagy csokor viragot piros viragok es van benne dzsiteskent valami diszszeru,meg egy feher maci meg egy sziv amire az van irva "Kulonleges sziv" :) :oops: En meg odaadtam a megsutott sutiket naon baro lett az is majd mutizok kepet mert lepesrol lepesre fotoztam am 8) :wink:

Csucsu
Majd x evnyi hazassag utan nalunk is az lesz de egyenlore ez a 2.valentin napunk egyutt es meg csak barino vgyok 8) Tudod ilyenkor meg kitesznek magukert :lol: Kulonben is a szeretet mindennel tobbet er :wink: En azert kaptam laptopit mert amugy is vettunk volna lassan :? ugyanis az enyem hasznalhatatlan :? :roll: Igy legalabb bizonyos dologra kapom nem csak ugy :wink:
orulok,hogy jo volt a melohelyen :) Jot fog tenni hidd el aztan majd belehuzunk nyaron 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Na ja nekem az mindennél többet ér, hogy az év minden napján érzem rajta , hogy szeret.
Amúgy én tavaly is kaptam virágot meg valami plüsst.
De mondtam plüs már nem kell mert a lányomnak semmit nem vettünk mégis tele van a szobája plüssel.
Szóval azért mi ezt megbeszéltük ám.
De küldött nekem képeslapot nagyon szép szöveggel.
Laptop milyen??
beüzemelted már?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Ma is suliban voltam egész nap. Nagyon hosszú volt és unalmas.

Bridg!
Milyen azh új laptop????

Csucsu!
Úgy örülök, hogy tetszik a munakhelyed..... mi a feladatod????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Na itt volnék most már teljes erőbedobással. A napokban annyi dolgom volt, hogy nem tudtam jönni. Hol dolgoztam, hol aludtam, vagy nem voltam itthon.
Apa már itt durmol mellettem. Szegény kidölt, mert 24 órázott. legalább most van időm visszaolvasni. :)
na úgy látom van mit bepótolni. Na akkor nekikezdek.

Nócika
Nagyon jó a névválasztás. De én egyet értek Csucsuval, hogy a fiúnév nagyon keményen hangzik. A Gina Titanilla nagyon jól hangzik.
Drága barátnőm! A képet a hozzászólás alatt tudod hozzácsatolni. a képet meg úgy tudod kicisnyíteni, hogy megnyitod, és azt hiszem a napocska jel volt az. szóval, ha megvan, akkor a nagyobbik számot kell 600-ra átírni, menteni, és már kész is.
A dokis mizériától meg nem kicsit állt fel a hajam. Mi az, hgoy nem néz meg? mert nem lóvéztad? megáll az eszem! Sajnálom Drága, hogy ilyen dokit fogtál ki. De azért a szülésznő az rendes volt. Meglesz a babád, és nem is kell többé foglalkoznod ezekkel a primitív emberekkel. Aztán meg a következő babánálmár tudod mit kell csinálni.
Mlyen édes lehetett a genetikai vizsgálaton a picurkád! :) És már több mint 5 centi?? de jó, hogy minden rendben volt. :)
Na ti aztán megjártátok azzal az autós témával. hogy lehet ember ilyen? Egy barát? Jól átvert benneteket. Sajnálom nagyon! Ebből is látszik, hogy az üzletben nem szabad bevonni a barátságot. Ez tényleg szemét húzás volt tőle.
Boldog évfordulót Nektek! Hová utaztok? Valahol biztosan leírtad, de én nem talátam meg. bocsika.
Ja, és nem baj, hogy nem írtad be Kata üzijét, azért küldtem el Zsunak is, hogy nem tudom ráérsz-e. valaki majdcsak ráér, így gondolkodtam.

Csucsu
Piri igazán lemondhatna.
Hatottak végre a gyógyik? Elmúlt a köhögés? Hogy vagytok? Szabina szeme hogy van?
a gynevac meg ilyen olcsó volt? Tök jó! Legalább tudod, hogy hol kell vásárolni legközelebb. Mert gondolom akkor más is olcsóbb.
a szíves csoki teljesen rendben van szeritnem. Én még annyit sem vettem, mert ugye fogyizunk, virágot meg csak ne. :) Aztán maradt egy nagy ölelés, és csók.

Kati
Hogy vagytok? Örülök, hogy már kinn vagytok a kórházból. Hogy van Lilla? Mi újság a tejkővel?
Nálunk most érkezett meg apa eredménye. Végre több mint egy év után a doki szerint rendben van végre. Most elmegyek a dokimhoz, és megbeszélem a továbbiakat. A closty az valószínű.
Remélem mostmár vége a hidegháborúnak. örülök neki, hogy azért van némi változás. :)

Zsu
Hogy vagy Szívem? Rókakoma rendszeres látogató? Majdcsak vége lesz annak az időszaknak is. Csak az éltessen, hogy nem is olyan sokára már a karodban tarthatod a pici babádat. :)
Ja,és nagyon aranyos a vonalzód!

Bridget
Tök jó ez az lh teszt. sokkal egyértelműbb mint az egy csíkos.
Nagyon aranyos az új avatarod, és a vonalzók!
Tesóm hétvégén dolgozik. Csak fél munkaidőre vették fel, és mivel iskolába,és edzéssekre jár, csak hétvégén dolgozik. Ilyenkor viszont egész nap.
Tö jó ajikat kaptatok karácsonykor. a körmöd meg tök szép. Nem akad bele a virág mindenbe? Hú és milyen szépen ki votl világítva a város! Apácskádnak nagyon jól áll az a baba. Nagoyn hozzáértően fogja. Hátha kedvet kap hozzá mielőbb,és belemegy bármibe, hgoy átélhesse újra-és újra.
Jesszus! Ilyen sok pénzzel vertek át! Hát téged is jól felültettek. Iszonyt, hgoy vannak ilyen emberek. 20 ft-ért rosszul érezném magam, nemhogy ennyiért!Nincs ezeknek az embereknek lelkiismeretük????
De jó! Laptop! Legalább bármikor ellő tudod kapni,és csevegni velünk. :) Mlyet kaptál? Már üzemképes? Feltelepítetted? Te meg sütöttél neki? Hát ez a legszebb ajándék, mert dolgoztál vele! :) Biztosan fini lett. :)

Melaszka
Milyen jó, hogy ennyi tejcsi van. Marcell babának lesz legalább akkor is, amikor épp nincs a ciciben. egyébként meddig tervezed szoptatni?


Nálam:
-apa volt dokinál csütörtökön.És végre több mint egy év után azt mondta a doki, hogy rendben van. A hónapokig tartó antibiotikum, és másik hónapokig tartó vitaminkúra végre megtette a hatását. 50% volt az életképes, de úgy, hogy nem fért bele a 15 perces nézésbe, mert voltak előtte. Tehát, ha hozzátesszük, hogy 10 perccel túlléptek a megengedett időn, így azt hiszem rendben vagyunk. Épp most lesz pé, és remélem lesz valami eredmény. Már érzem, hogy pé lesz, mert olyan mensis fájdalmaim vannak. Tehát reménykedem.

-Voltam fodrásznál, kiszőkíttettem a hajam. :) Jó lett szerintem. Az iwiw-en van kép, meg tudjátok nézni, ha kíváncsiak vagytok rá. :) apa azt mondta, hogy jobb mint a barna.

-A szétválogatós diétát csináljuk még, és bírjuk is. Apa már 5 kilót, és én 2-t fogytunk. :) Ha kilóban nem is látszik annyira, a nacimon már érzem. :) Apa tök happy volt reggel, mikor ráált a mérlegre. :)

-Képzeljétek, csináltam sajtot. A neten találtam egy egyszerű receptet, és megcsináltam. Nagyon jó lett. van olyan állaga, hogy akár rántani is lehet. Tiszta happy vagyok miatta. :)

-Reggel apa nagyon édes volt! Egy szál vörös rózsával ébresztett valentin nap alkalmából. Olyan kis aranyos volt: :)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!!!


Pendikém!
Annyira örülök, hogy végre jók apa eredményei :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy reménykedem benn, hogy a következő ciklusban már szedheted a Clostyt és nem feleslegesen. Azért húzzatok bele most is, hátha spontán becsúszik a kicsikétek :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja, és nagyon büszke vagyok rátok, hogy ilyen jól bírjátok a fogyót 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Zsu
Persze, hogy belehúzunk. :) Hátha.... Épp most valahogy van pé. Mostanában nem nagyon tudom kiszámítani, mert a ciklusom össze-vissza van. De valahogy most lesz.

Hogy vagy Szívem? rókakoma?
Vendég
 


Sziasztok Lánykák! :D

Kati! :)
Szegény kis Lilla baba.... :cry: De már jobban van, ennek örülök :)
Szegényke honnan kapta el?

Bridg! :)
Milyen aranyos embered van!!! :) Laptop,hmmmmm! :D

Pendi! :)
Addig tervezem a szoptatást, ameddig csak lehet! :) Remélem, hogy még sokáig :wink:
Tök jó, hogy apa rendben van! :wink: És veled is minden ok?
Bocs, de annyira nem vagyok képben :oops:

Zsu! :)
Hogy érzed magad?Mikor lesz uh?
Képet kérjél ám, mégha csak a petezsákról is :)

Csucsu! :)
Milyen új munkahelyed lett?
Ugye neked volt méhenkívülid?
nem mondták a dokik, hogy ez miatt inkább esélyesebb lenne a lombik?Vagy még nem szeretnél belevágni?

Nóci! :)
Sziiiiiiaaaa kismami!!! :D
Vendég
 


Szia Melaszka!

Nálam elvileg nincs nagy baj. Clostyval megoldható. Nem volt teljesen megfelelő a peteérésem, de amikor szedtem a gyógyszert, oké volt minden.
Most a terheléses cukorvizsgálatot tervezem megcsinálni, de mindig csak húztuk halasztottunk. A párom orvos-kolléganője fogja majd megcsinálni, csak ki kell nézni mikor fog ügyelni a kórházban.

Marcell baba mit csinál? Csicsikál? :)
Vendég
 


Na itt vgyok 8)

Tegnap meg elvitt drgam vacsizni aztan bulizni mentunk 2-3italt megittunk aztan hajnal2korul jottunk haza birkozni 8) :oops: :lol: :lol: :lol: A laptop gyonyoru 8) epp apa feltolti ra az angol nyelvet aztan jon a kameram 8) es uzemkepes is 8) :)

ZSu
Mennyi evet van meg vissza a sulibol? :roll:

Noci
Kepet meg nem tettem fel mert a haloban van a gepen :roll: Nem felejtettem am el :wink: (egyenlore :lol: )Na meselj milyen volt? 8)

Csucsu
Tudom en,hogy van ez o sem kapott tolem csak a sutit...meg vettem neki parfumot mert 1et hasznal mar 9eve marmint egy felet mindig ugyanazt 8) es mar kifogyoban volt neki..o meg a nagy idohianyban nem tud mikor venni igy az lett az o ajija :wink: De persze nem ez a lenyeg :wink: Amugy nem tom emlexel-e ra de a tavalyi valentin napunk nagyon nem sikerult :roll: :? szal lehet igy kompenzalta 8) Most minden klappolt :P Meggyogyultal mar? :roll: Egy heten 5napot dodozol? :roll:

Pendi
eloszor is nagy gratula a fogyokuras kitartasotokhoz :!: :D lassan nekem is elkell kezdjek valamit mert mar az osszes gatyom feszes :twisted: ma is kikellett gombolni :oops: a masikhoz meg mar ovet sem veszek de ugy feszul az is mar ov nelkul is :roll: :oops: :oops: Nem lesz ez igy jo :? valamit kitalalok de a fogyokura nem hiszem,hogy menni fog mivel most hogy megyek haza minden jo magyar kaja var 8)
Masodszor nagyon orulok a jo eredmenyeknek Kép Na most mar aztan hajraaaab :lol: persze tudod nem tul beleelni magad nem am idegeskedni ha elsore nem jon ossze :wink: Most mar sinen vgytok :wink:
Az lh teszt marha jo de most kicsit bezavart lehet hogy amikor csak 2csik van akkor kell egyutt lenni mivel amikor csucs van akkor van pe de nem akkor van a repedes :roll: na majd valakivel lefordittatom normalisan :? de a keppel meg jovok 8)
Koszi a dicseretet bar az avatarom hamarosan lecserelem csak meg megkell talalnom a nekem is tetszot....na meg ameret is ugye :twisted:
A kormim meg a tavalyi azota meg volt 2fele amit en csinaltam na arrol nincs foto :? de majd az ujrol amit a heten csinalok arrol lesz :wink: a virag nem akad bele semmibe mert ugy van a zselebe beleepitve :roll: ugyhogy olyat nem is tudok mert por kell hozza meg az a kence ami a zseles koromhoz :? ugyhogy az nem kesz virag hanem ugy szirmonkent teszik fel 8)
Penzrol:Lelkiismeretuk nem hiszem hogy van de nem erdekel mar nem tok mit csinalni neha azert eszembe jut es marhara idegesit...de mivel nem vgyok otthon nem tom mindennaposan nyaggatni az emberket :roll: a masik meg kulfoldon van a 3.meg szinten eltunt :? :roll:
Valmi hiperszupert kaptam Dynabook a neve :roll: minnya keresek fotot 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia MElaszka!

Köszike, nagyon jól vagyok... szerencsésnek mondhatom magamamt. Rókakoma elkerül, csak émelygés szokott lenni. Nem görcsölök, nem parázok. Egyszerűen tudom, hogy picurkám jól érzi magát.

Majd szerdán kell hívnom a dokimat a Forgácsban, most még oda kell mennünk. Mindenképpen kérek majd képet. Ki sen bírnám, ha nem kapnék :oops: 8)
Aztán kell majd jelentkeznem a nődokimnál, akinél majd szülni fogok.

Ti hogy vagytok????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
MArha csecse a notbookod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa kérdezi a paramétereit :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!

Jól néz ki ez a laptopi :)

Pendi!

Marci most épp csicsikál, a kis betyár éjszaka ill. hajknalban akar mindig vidulni :?
Tegnap este elaludt 8-kor, aztán felébred fél 2-kor, aztán meg 4-kor.Én meg 2-től 3-ig semmit nem aludtam(nem tudtam)aztán mire elaludtam, ő már ébresztett :D De azért 5 körül visszaaludtunk 7-ig.
Mostanában ez megy, nem tudom miért, újra ébred éjjelente.
Tegnap itt volt egy kedves barátnőm a kis családjával, hoztak nagyon sok rucit a babának :)

Többiek merre vannak?
Vendég
 


Bridget
akkor megfelelően megünnepeltétek a Valentin napot! A gép már működik is? De jó! :) tudsz vele itthon is gépezni. :)
Miért nem sikerült a tavalyi?
Köszönöm a gratut a fogyihoz. :) az biztos, hogy itthon nem fogsz tudni fogyózni. :) Az igazi magyar koszt az nem fogyókúrázóknak lett kitalálva. :)
a baba most nem érdekel. Most el vagyok foglalva a fogyókúrával, és nem érek rá agyalni rajta. Annak viszont örülök, hogy apa végre meggyógyult. Remélem nemesik vissza. fél év múlva azért megnézetjük újra. Ha van baba, ha nincs...
ez a laptop nagyon szép. öröm lesz vele dolgozni. :)

Zsu
Nagyon örülök, hogy ilyen jól viseled a várandóságot. :) az meg egyenesen szuper, hgoynem parázol. Pedig megmonodm őszintén aggódtam érted, hogy túl fogod parázni. Annyira vártad, hogy azt hittem. De nagyon örülök, hogy így állsz hozzá. És tényleg nagyon jó helyen van a babád, és ahogyan te érzed magad, úgy érzi ő is magát.
Vendég
 


Na latom ti mar itt vgyok 8) epp irtam.

Melaszka
arany ember jah de amugy is kaptam volna 8) igy most legalabb rafogtuk arra,hogy valentin napra kapom :wink:

Pendi
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melaszka
Bocsi, most látom csak, hogy írtál.
Szóval Marcell Baba érezteti, hogy van. :) Éjszakai kis bagoly? :)
hátha majd később végigalussza az éjszakát. Állítólag amelyik baba az elején nem alszik, később szokott.
A rucik tök jók, mert legalább nem kell solyana sokat megvenni. :)

Bridget
Ez a figura marha jó!!!!:) :) :) :) :)
Vendég
 


na ezt jól leírtam.:)
solyana=olyan :) :) :)
Vendég
 


neki kellene állnom a mai kajának. Kínai rizs lesz. Hogy én tegnap mit hajtottam a városban szójaszósz, és chilliszósz után. Aztán ki kellett tekernem a Tescóba. csak ott volt.
Vendég
 


Bridg!
NAgyon tetszik ez a figura :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Melaszka!
Majd később már biztosan végig alussza Marci baba az éjszakákat :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Koszi 8) Parameterek? :shock: Hat amennyit en ertek belole :roll:
az elso sor az enyem a CX/48H es ezen az oldalon a lap aljan megnezheti.A szamobol azert o kiveszi mi micsoda :roll: asszem :oops: http://dynabook.com/pc/catalog/dynabook ... ndex_j.htm

Melaszka
Kocce 8)

Pendi
Tavalyi valentin nap foztem ajit vettem neki na meg csokit mert itt az aszokas...foztem vacsit,tipp-toppba vagtam magam...es 100ipos lufit fujtam fel....ebbol az lett,hogy hazajott hajnal 4kor mert egy franko uzlet kozbejott es hat az idoeltolodasok vegett neki maradnia kellett...igy se virag se ajit nem kaptam es a kaja is kihult :roll: meg hat hajnal 4kor ki eszik :? az ejjelnappalibol hozott valami kutya formaju plusst aminek a nyakaban volt egy szivecske csoki :? :roll: a kutya valami barna fekete szal meg az se valami szep es 10cm-es egyszoval nem keszult abszolut na meg ideje se volt mert gondolom uccsonapra hagyta akkor meg kozbejott a biznisz :? :roll:
Lapitopi gyonyoru a program meg toltodik na meg meg se kepek rajta semmi :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mi még nem tudom, hogy mit fogunk ebédelni. De szerintem kimegyünk a temetőhöz a kifőzdébe és gyrost fogok náluk enni.... tálban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vagy valami hagymásat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu,Pendi
A figurat innen vettem:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=26794615
Sok jo van de Pendinek most ez jar 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ez borzasztó most találtam. el sem hiszem, hogy van ilyen...
http://www.hirextra.hu/2009/02/02/sokko ... rorszagon/

Bridget
Sajnálom, hogy így sikerült a tavalyi ünnep. De most azért kitett magáért a drága!
Azt a figurát egyébként mire küldted? :) Mert marhára tetszik. :)

Zsu
Látom, elkezdődött a kívánós korszak. :)
Vendég
 


Bridg!
Apa szerint nagyon tutis géped lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon okos a drága!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Te ngyon ravgy allva a gyrosra 8) :lol: :lol: Kép

Mi mar ebedeltunk 8) itt mar vacsi ido lesz lassan :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
NAgyon jók a figurák!!!!

Pendi!
Bocsesz, de én nem olvastam el ezt a cikket. Sajnos tudom, miről van szó, már égebben is cikkeztek erről.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az az igazság, hogy a hagymás és a sós kaják nagyon bejönnek most. És igen, sajna kezdek kívánós lenni :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Igyekszem magamamt vissza fogni, de nem mindig sikerül sajnos :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Nem baj, hogy nem olvastad el, csak azért tettem fel, mert egyszerűen nem hiszem el.
Na hagyjuk is. Milyen anya az ilyen???????
akkor gyros lesz ebédre? :)

Bridget
Megtaláltam a smyle-kat, tök jók. :) apa most otthon van?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?